|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
27.05.2008 12:08:01
Firefoxi moodul lubab muuta reklaami kunstiks |
|
|
link :: minut.ee
Internetis surfajad, kes on tüdinenud veebisaitidel olevatest reklaamidest, võivad nüüd osta-elevant-ära-stiilis roosade vilkuvate lätakate asemel nautida kunsti. Firefoxi veebibrauserile on tekkinud uus moodul, mis vahetab reklaamid kaunite maalidega. Moodul nimega Adblockplus näitab reklaamide asemel tühja akent, lisamoodul nimega Addart puistab sinna aga spetsiaalsest andmebaasist kuulsate kunstnike pilte. Asi ei tohiks igavaks muutuda, iga kahe nädala tagant riputatakse üles uusi pilte. Idee taga on Steve Lambert ning teostuse on see leidnud Eyebeam'i läbi.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
27.05.2008 12:18:45
|
|
|
Idee on hea peaks järgi proovima, mõned vilkuvad reklaamid käivad tõesti närvidele. Kas täpsemat linki kuskil ei ole leidsin adsblock plusi aga arti mitte
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
27.05.2008 12:32:07
|
|
|
normaalne idee, aga mitte minu jaox
kasutan Opera ad-block funktsiooni peamiselt sellex et leht kiiremini töötaks asjatut värvimöllu vähem oleks.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
27.05.2008 12:37:29
|
|
|
| lehm2 kirjutas: |
| Kas täpsemat linki kuskil ei ole leidsin adsblock plusi aga arti mitte |
http://add-art.org/
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raadio13
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2008
|
27.05.2008 12:41:37
|
|
|
päris lahe idee
_________________ eestimaa tuleb täita lasetaga |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
27.05.2008 13:03:59
|
|
|
| Endal tavaline add-blocker kasutusel. Puudust tunnen aga just sellisest flash content blockerist, millega saaks ise määrata, millist flash vidinat keelata ja millist lubada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
27.05.2008 13:46:23
|
|
|
aatomik, adblock plusil selline funktsioon olemas. Iga flashi juures on block nupuke.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
27.05.2008 15:50:31
|
|
|
kasutan ka adblock plusi, ainuõige võimalus netis surfamiseks.
kunsti idee on päris huvitav, kuid wari point, et laadimine muutub aeglasemaks, on suht põhjapanev...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
27.05.2008 16:41:55
|
|
|
Kas need igasugused ad-blockerid lihtsalt ei näita reklaame (kuid sikutavad alla), või ei sikuta neid ka alla? Pole IP jms majandusega piisavalt süvitsi tuttav Et on mingi käsk, et a la "tubli server, ära saada mulle pilte/videosid ja muud vilkuvat-helendavat" ? Sry, kui liiga OT
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
viimati muutis 1dumbpcuser 27.05.2008 16:42:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
27.05.2008 16:42:15
|
|
|
| marco kirjutas: |
| aatomik, adblock plusil selline funktsioon olemas. Iga flashi juures on block nupuke. |
Tänud vihje eest, väga kasulik asi. Ainult et jah, blokkimine võiks käia kõrvalklahviga menüüst valiku tegemise kaudu, mitte selle block nupukese abil. Aga see pisiasi, põhiline, et neist kahtlase väärtusega flash banneritest lahti saab
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
27.05.2008 16:47:14
|
|
|
Tanel. Kunagi oli ju siin HV bännerite liigse ressursi teema ja keegi jagas igausugu ie ja firefox pluginate download linke ja siis teema läks kinni ja lingid "kaduma" ning põhjenduseks et see on hvle kahjulik kui inimesed reklaami ära kaotavad(arusaadav), aga nüüd paned ise uudise... vastuollu ei lähe natukene oma tegudega?
Lihtsalt märgin, tuli meelde.
Idee iseenesest on väga huvitav, samas silma riivavad ikka ja puhast lehte sa ei saa. Ikkagi parem kui reklaam.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
27.05.2008 16:50:29
|
|
|
Blokkimist paremkliki menüüst on suht raske implementeerida, kuna flash on ikkagi eraldiseisev asi. Muuseas, mina olen seni flashi vastu noscripti kasutanud.
1dumbpcuser, asi peaks niimoodi käima, et server ei saada midagi vaid sinu brauser küsib ise. Kas blokitud asjad tõmmatakse alla sõltub sellest, kas blokkija suudab brauserile juba enne allatõmbamist selgeks teha, et neid asju pole vaja.
EDIT: Paistab, et see kunstilisa jätab vähemalt osa originaalsest bännerist alles, vähemalt on mul siin originaallingid säilinud. Nii et teoreetiliselt peaks see serveripakkujatele meeldivam variant olema, kui lihtsalt adblock.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.05.2008 16:58:29
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Pigem on see uudis suunatud neile, kes niikuinii seda AdBlocki kasutavad.
Kuid üleskutsed ja juhendid blokeerida HV reklaame eemaldame edaspidigi, kuna see töötab vastu meie majanduslikele huvidele.
Imelik on see, et soovitakse tasuta teenust (Hinnavaatluse hinnavõrdlus), kuid ei olda nõus sponsorite reklaamteateid vaatama, mis meile sissetuleku toob ja HV arengu tagab.
Kurioosum ongi see, et kui pole reklaamiostjaid, pole ka enam HinnaVaatlust... |
Mina olen selle originaalselt lahendanud.Blokkisin küll reklaamid ära aga annetasin 25.- HV -le .Huvitav kauaks sellest "jätkub"? .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
27.05.2008 17:13:45
|
|
|
Novott, HV-toetamine on tänuväärt küll aga neid on ikka üksikjuhtumeid ja ega see 25.- olukorda päästa
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
27.05.2008 17:43:24
|
|
|
Tegelikult HV suht reklaamivaba, vähemalt ei häiri miski eriti mind.
Ma pole seni ühtegi killerit-blockerit (teadlikult) kasutanud, nii et suht võõras teema tegelikult. Reklaamidest häirivad enim need, mis blendivad ennast vahel ekraanile ja pead siis vajutama "to page/article" vms. Samuti on uus nuhtlus minu arust pop-underid, tihtipeale ei märkagi neid varem kui brauseri põhiaken kinni ja siis on mingi ad seal
AA, tegelikult, üks reklaam käib hetkel eriti pinda- see "võida arvutit spordis"
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.05.2008 18:14:07
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
1dumbpcuser, tänud ideesähvatuse eest, aga kahjuks pole rentaablilt teostatav (andmebaas peaks pidama eraldi registrit iga kasutaja kohta)  |
Lihtsalt luua uus "kasutajate grupp" ning need kes maksavad päsevad gruppi kus pole Reklaame.
Ise olen ka nii teinud nagu tomorrow, järgmine kuu annab veel 25.-
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
27.05.2008 23:13:32
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| marco kirjutas: |
| aatomik, adblock plusil selline funktsioon olemas. Iga flashi juures on block nupuke. |
Njah...eks sa märka seda läbipaistvat block nupukest valgel taustal .Ise kasutan Adblock Element Hiding Helper . |
Ütleme nii, et tõesti väga raske märgata. (iroonia) http://i29.tinypic.com/f2nhc4.jpg
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
27.05.2008 23:37:00
|
|
|
Ju seal ei olegi seda, kui näha pole. Tõin ju näite, et valgel taustal täiesti olemas, kui see peab olema.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
27.05.2008 23:42:54
|
|
|
adblock plus on hea asi.proovige näiteks päevalehel kõik reklaamid korraga bloki alla panna ja vaadake mis järgi jääb
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crp
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004
|
28.05.2008 00:26:00
|
|
|
kas mingi võimalus on ka webilehelt teatud kohad ära blockida, et ta ei loadiks neid mitte kunagi enam?
näiteks nagu delfis need read
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
28.05.2008 10:11:51
|
|
|
Ja varsti hakkavad maalide asemel näitama hoopis oma reklaame...
Alguses söödavad programmi maaildega võimalikut paljudesse arvutitesse ning siis lõpuks oma reklaam peale...
Päris hea äriidee kasutada tesite lehtede reklaampinda oma reklaami edastamiseks...
_________________ Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
criss
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2005
|
28.05.2008 11:52:34
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| marco kirjutas: |
| aatomik, adblock plusil selline funktsioon olemas. Iga flashi juures on block nupuke. |
Njah...eks sa märka seda läbipaistvat block nupukest valgel taustal .Ise kasutan Adblock Element Hiding Helper . |
Ütleme nii, et tõesti väga raske märgata. (iroonia) http://i29.tinypic.com/f2nhc4.jpg |
Toon siis samuti näite:
Spoiler 
Sina märkad sinise ringi sees oleva flash reklaami juures block nuppu?.Mina mitte
Ennetades sinu küsimust:
Spoiler 
|
Kas Adblock plussil ei ole sellist valikut nagu: Tools>adblock>overlay flash (Ctrl+Shift+F)
Selle valikuga peaks tegema kõik blokitavad flash kastid oranziks ja siis vaskau hiirklahviga on võimalik need blokkida.
Äkki aitab? Mul igaljuhul nii töötab.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.05.2008 12:04:20
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Veel parem oleks kui oma pilte saaks näidata .Suunad aga porno kaustale ja .... |
Avalikule interneti punktile hea idee reklaami müümiseks ning sissetuleku suurendamiseks
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
28.05.2008 13:07:08
|
|
|
| Tegelikult üsna mõttetu vidin. Kas reklaame ei blokita mitte selleks, et saaks rahus lehel surfata ilma liigse kireva visuaalse läbuta? Adblock võtab selle ära, aga too samune Addart tekitab ju sama jama tagasi. Mis seal vahet on kas vaatab vastu kirev reklaam või kirev kunstiteos. Ühtemoodi segavad nad ju mõlemad.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.05.2008 20:36:39
|
|
|
HV on võrdlemisi reklaamivaene jah, igatahes pole veel näinud põhjust midagi ära blokkida. Muidugi kui mingi flash üle ekraani roomama hakkab vmt, siis on block, aga muidu mitte
lehed kõik olen aga reklaamivabaks teinud. hea mõnus lugeda, midagi ei plingi näkku..
bhäh... add art võiks ju ka FF3 versioone juba toetada :/
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
30.05.2008 00:34:41
|
|
|
flake, toetabki (Samuti töötab AdBlock Plus BattleIT Filter). Vaja nightly toolsiga mudida nats.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
31.05.2008 01:17:30
|
|
|
Aga kuidas on Postimehega? Kas sea blockib ka reklaamid ära? Mul on Operaga seal raskusi...
üks päev blokid reklaamid ära... Teine päev on nad tagasi...
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
31.05.2008 16:23:12
|
|
|
386, BattleIT filter on heuristical ehk siis blokib ennetavalt ära 90% ulatuses reklaame. Valehäired on minimaalsed ja vaid üksikud erandid on need kus saidi üldvälimus saab kannatada.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
31.05.2008 19:16:05
|
|
|
Opera eripäraks on see, et saad ära määrata katalooge, kust midagi alla ei tõmmata. Samuti saite. Postimees on aga oma veebilehe nii teinud, et iga päev asuvad veebilehed uues kataloogis. Minu teada Operas ei saa määrata ära nimesi ja nimeosasi mida blokeerida. Samas sümateci mingi vanem antiviirus, mis sisaldas ka ad-blockerit mis töötab ühes vanema arvutis väga hästi.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
31.05.2008 23:16:46
|
|
|
386, milleks sa operat kasutad? Teed ise filtreid koguaeg? Tõmba firefox ja adbloki moodul ning kasuta BattleIT filterit mis blokib ise reklaami ära, ilma et sa midagi tegema peaksid.
(Minu filter sisaldab kaustu, aadresseid, servereid ja aadressi fragmente ning piltide suuruseid blokeerimiseks)
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
01.06.2008 04:19:09
|
|
|
Üks Opera kasutamise oluliseks põhjuseks ongi tema oskus ringi käia reklaamidega. Alternatiiv browsereid kasutanud ei ole. Seega jälgin huviga, mida võimaldavad teised teha. Äkki oleks tõesti mõistlik kasutada mõnda teist veebilehitsejat...
Teisest küljest tunnen end Opera taga nagu tavakasutaja MS Exceli juures. Hea on kui oskan 10% programmist kasutada...
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
03.06.2008 11:03:22
|
|
|
| Proovisin, ei meeldinud. Adblock plus ilma tolle pluginata töötab kuidagi puhtamalt, reklaamid peidab ABP ära, kuid kunstimoodul jättis bannerid klikatavateks, lisaks veel ilgelt inetu paks sinine border ümber ka. Idee 5+, teostus 4-.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
julmu
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
17.06.2008 01:07:21
|
|
|
| 386 kirjutas: |
Aga kuidas on Postimehega? Kas sea blockib ka reklaamid ära? Mul on Operaga seal raskusi...
üks päev blokid reklaamid ära... Teine päev on nad tagasi... |
Operaga saab seal kõik reklaamid blokkida kui paned filtrisse http://www.postimees.ee/*/banners/*
Kui javascriptiga sealt need elu24 lingid ka ära koristada, siis näeb postimees täiesti asjaliku uudistelehena välja.
Üldjuhul senikaua, kuni reklaamid mööda lehte ringi lendama või muul viisil sisu katma ei hakka, ei hakka ma neid ka blokeerima. Nii et loodetavasti HV valib endale ka edaspidi tagasihoidlikuid reklaame, mis lugemist ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|