Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Creative’lt uued helikaardid professionaalsetele mänguritele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2008 23:11:24 vasta tsitaadiga

FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 22.05.2008 23:12:28 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.


No ma ei tea, ma olen küll suht võhik arvutimängudes, aga no helil... eriti veel FPS-is... on ikka väga suur tähtsus.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2008 23:26:04 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.


No ma ei tea, ma olen küll suht võhik arvutimängudes, aga no helil... eriti veel FPS-is... on ikka väga suur tähtsus.

kas tõesti on see vahe nii suur, et 400 kroonine Creative kaart ei kõlba ja peab võtma mingi paarikilose Fatal1ty Editioni icon_biggrin.gif minule kõlab see rohkem "sama mõttekana" nagu need 4000dpi mängurihiired 8)

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2008 23:30:49 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
suurpealik kirjutas:
ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.


No ma ei tea, ma olen küll suht võhik arvutimängudes, aga no helil... eriti veel FPS-is... on ikka väga suur tähtsus.

kas tõesti on see vahe nii suur, et 400 kroonine Creative kaart ei kõlba ja peab võtma mingi paarikilose Fatal1ty Editioni icon_biggrin.gif minule kõlab see rohkem "sama mõttekana" nagu need 4000dpi mängurihiired 8)

Crysise MP-d pole mänginud?.Seal annavad korralikud kõrvaklapid+helikaart pmst võime läbi seinte näha(kuuled vastase samme superhästi erinevalt integreeritud helikast)...nagu tumbuser juba eelnevalt ütles.Võibolla see mäng pigem erand jah aga ikka...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2008 23:31:22 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.


No ma ei tea, ma olen küll suht võhik arvutimängudes, aga no helil... eriti veel FPS-is... on ikka väga suur tähtsus.

Minujaoks pole, ma olen nii kaua juba mänginud, et peaasi kui midagi kuuleks. Vahel saab niisama harjutatud no soundi ka. Parandab reaktsiooni.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TammikSi
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2006




sõnum 23.05.2008 14:31:26 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kas siis Kreatiivi tooted on tõesti ainukesed valikud PC-mängurile? icon_confused.gif


Razer beer_yum.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 23.05.2008 14:51:05 vasta tsitaadiga

TammikSi kirjutas:
Skeptik kirjutas:
kas siis Kreatiivi tooted on tõesti ainukesed valikud PC-mängurile? icon_confused.gif


Razer beer_yum.gif icon_wink.gif

Skeptik pidas silmas vist konkreetselt helikaarte ainult.

_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2008 15:08:33 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Skeptik kirjutas:
suurpealik kirjutas:
ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.


No ma ei tea, ma olen küll suht võhik arvutimängudes, aga no helil... eriti veel FPS-is... on ikka väga suur tähtsus.

kas tõesti on see vahe nii suur, et 400 kroonine Creative kaart ei kõlba ja peab võtma mingi paarikilose Fatal1ty Editioni icon_biggrin.gif minule kõlab see rohkem "sama mõttekana" nagu need 4000dpi mängurihiired 8)

Crysise MP-d pole mänginud?.Seal annavad korralikud kõrvaklapid+helikaart pmst võime läbi seinte näha(kuuled vastase samme superhästi erinevalt integreeritud helikast)...nagu tumbuser juba eelnevalt ütles.Võibolla see mäng pigem erand jah aga ikka...

ei ole mänginud. kas siis on reaalselt suur vahe kui on 400-eegune Audigy või 3k maksav X-Fi kaart? või on see tuntav vahe psühholoogiline? icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2008 15:19:29 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Skeptik kirjutas:
suurpealik kirjutas:
ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.


No ma ei tea, ma olen küll suht võhik arvutimängudes, aga no helil... eriti veel FPS-is... on ikka väga suur tähtsus.

kas tõesti on see vahe nii suur, et 400 kroonine Creative kaart ei kõlba ja peab võtma mingi paarikilose Fatal1ty Editioni icon_biggrin.gif minule kõlab see rohkem "sama mõttekana" nagu need 4000dpi mängurihiired 8)

Crysise MP-d pole mänginud?.Seal annavad korralikud kõrvaklapid+helikaart pmst võime läbi seinte näha(kuuled vastase samme superhästi erinevalt integreeritud helikast)...nagu tumbuser juba eelnevalt ütles.Võibolla see mäng pigem erand jah aga ikka...

ei ole mänginud. kas siis on reaalselt suur vahe kui on 400-eegune Audigy või 3k maksav X-Fi kaart? või on see tuntav vahe psühholoogiline? icon_smile.gif

Vahe on AC97 int. ja X-Fi Fatal1ty Pro vahel.Ma pean antud jhul neid kahte silmas.Fatal1ty Pro küll hetkel enam ei oma.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 23.05.2008 15:19:55 vasta tsitaadiga

ming aeg sai endale fatal1ty x-fi soundcardi ja fatal1ty headseti sebitud, ja voin seda 6elda et mangimine on lihtsamaks lainud, ja palju mugavamaks, kui alguses seda kaarti proovisin siis oli igasuguseud lisa helisid mangus kuulda küll ees ja taga, oli lausa hairiv, et mis nagu toimub, aga kui asjaga ara harjuda
siis on asi ikka vinge, ja miks heli mangus tahtis on?? kohe ytlen. ytleme nii et saa kuuled vastase tapse asukoha ara kus ta haalt tegi, voi relva laadis, ja nüüd kui ta sulle jargi tuleb kusagile siis saad vaid sihiku paika panna seinatagant sa kuuled teda kus see vend tuleb (TAPSELT) siis on kaks varianti kas lased ta juba labi seina maha nii et ta sind ei naegi, muidugi vastu tema trykib sulle WH hacker, voi siis ootad nats ja lased tal sealt tagant valja tulla ja siis tombad ta maha kuna sihik on sul paigas, muidugi siis ta kysib sult, kust teadsis? fps mangude juures on, stabiilne fps vajalik, teisel kohal on hea helikaart, ja 3 kohal hiir.
kohe kindlasti kysib keegi et hiir on ikka tahtsam. hiir on küll tahtis kuid heli on tahtsam. naiteks on palju selliseid gamereid kes mangivad ikka vaga juustu hiirega, ma ei m6tle neid kes mangivad vahest kudus arvutitaga midagi onlines, vaid neid kes elatuvad sellest ja turnamnetitel raha sellega teenivad.
kui sa netis kellegi kaest omagu saad, p6hjus voibki see olla et tal oli hea helikaart ja sul mingi onboard soundcard. ja seda juttu raagivad koik kes on seda helikaarti kasutanud, ja seda peab kasutama mitte korra proovima.
muidugi ma ei raakinud muusikakuulamisest midagi, muusika on kuulamine sellel helikaartil 10/10

_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2008 15:26:15 vasta tsitaadiga

no ok... oletame, et int. heli ei kõlba, aga näiteks mitu korda odavam Audigy kaart? ikka nii suur vahe sees, et mina ei kuule ja tema kohe kuuleb minu käimist?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 23.05.2008 15:30:00 vasta tsitaadiga

Ma hindaks seda muusikakuulamise asja max 7/10'ga. Peale väikest modimist saab selest väga hea asja, kuid originaal opamp teeb selle muusika ikka suht tuimaks. Detailsust on vähe ning bass on rohkem ebamäärase tümina moodi. Onboard helile annaksin ma muidugi üldse 2/10'st, see asi ei sünni üldse kuulata.
_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2008 15:31:09 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
no ok... oletame, et int. heli ei kõlba, aga näiteks mitu korda odavam Audigy kaart? ikka nii suur vahe sees, et mina ei kuule ja tema kohe kuuleb minu käimist?

Vot seda ei tea.Pealegi me võrdleme siiski veidi erinevaid asju icon_wink.gif .X-fi kiip siiski võimekam kui Audigy oma.Kõrvaklapid loevad kah.Hea helikaart+odavad kõrvaklapid ei oma mõtet...nagu ka head kõrvaklapid ja odav heli(nagu minul antud juhul on icon_neutral.gif )
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2008 17:34:01 vasta tsitaadiga

Terror, Razer teeb ka helikaarte.
See, et kas heast saundist kasu on, oleneb mängust enesest. Battlefield 2 on tõsiselt reaalse heliga ja suudad tõesti ära kuulda selgelt, kust miski tuleb/läheb. Half Life 1 ka oma footstepidega on ka ikka päris korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.05.2008 18:51:20 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
no ok... oletame, et int. heli ei kõlba, aga näiteks mitu korda odavam Audigy kaart? ikka nii suur vahe sees, et mina ei kuule ja tema kohe kuuleb minu käimist?
põhiline erinevus tuleb siiski kaartidel EAX toe erinevusest
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 23.05.2008 21:29:54 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
no ok... oletame, et int. heli ei kõlba, aga näiteks mitu korda odavam Audigy kaart? ikka nii suur vahe sees, et mina ei kuule ja tema kohe kuuleb minu käimist?
põhiline erinevus tuleb siiski kaartidel EAX toe erinevusest

ok ma ei ole vaga kindel selle faktis aga audigy suudab valja tuua mingi 64 heli sinu umber, aga x-fi mangib mingi 128 heli ja igat heli suudab veel mingis 5 erinevas, (kuidas ma nyyt ytlen)......formaadis esitada, see ei ole küll oige kuid kui netis vordlusi vaadata siis naeb tapsemalt
ja pealegi on fatal1t soundcartil xram 64mb, see on siis nii et, kogu see heli vark kaib labi helikaarti, et cpu-d ei koorma see, kuid mang peab ka relaaselt toetama seda nagu quake 4 ja BF osad, pray jne. uhesonaga annad fatal1ty fps soundcard sulle ka fps juurde. tegu on yhe vaga voimeka kaardiga.
mis koige parem asja juurds kui kasutad head headseti siis see CMOS 3D voi mis iganes ta oli, suudab reaalselt sinu klapides virtuaalse 7.1 systeemi teha.
ma ei ole vaga 6ige inimene seda seletama, aga kellel huvi saab alati kasutada googlit ja youtube sealt saab vaga head infot. mingi aeg tuleb mul veel voimalus proovida seda razeri soundi ja seda headseti- kui jopab proovin headseti samase fatal1ty helikaartiga, vaidetavalt pidi see headset nii kova olema et see on, nagu wh, thumbs_up.gif aga eks kirjutan siis siis kuidas on mingi jargmise nadala algul

_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 23.05.2008 21:39:42 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.

Word!
tomorrow kirjutas:
Crysise MP-d pole mänginud?.Seal annavad korralikud kõrvaklapid+helikaart pmst võime läbi seinte näha(kuuled vastase samme superhästi erinevalt integreeritud helikast)...nagu tumbuser juba eelnevalt ütles.Võibolla see mäng pigem erand jah aga ikka...

Äkki on tegemist cheateritega? See ammu teada et PB on bypassitud ...
Kui FPS-s näiteks über gamer oma über hiire, headseti, keyboardi, helikaartiga ja über arvutiga üldse vs cheater, näiteks videodriver hackiga (wh) kumb võidab?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2008 22:55:54 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
tomorrow kirjutas:
]Crysise MP-d pole mänginud?.Seal annavad korralikud kõrvaklapid+helikaart pmst võime läbi seinte näha(kuuled vastase samme superhästi erinevalt integreeritud helikast)...nagu tumbuser juba eelnevalt ütles.Võibolla see mäng pigem erand jah aga ikka...

Äkki on tegemist cheateritega? See ammu teada et PB on bypassitud ...
Kui FPS-s näiteks über gamer oma über hiire, headseti, keyboardi, helikaartiga ja über arvutiga üldse vs cheater, näiteks videodriver hackiga (wh) kumb võidab?

PB siiski suht efektiivne(mõned erandid on).Vähemalt PB servudes näitab petmine languse märke Crysises.Non-PB servudes mängin üliharva(kui siis Eestlastega vms).

Kumb võidab sõltub lõpus paljuski ikka mängijatest endist.Enamik cheatereid on lihtsalt nii sitad mängijad seega korralik mängija korraliku varustusega omab ära thumbs_up.gif .Sõltub ka cheat-i tüübist...kui vend surematu siis ei oma aga kui vend infinite cloack-ga siis omab ära küll thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 23.05.2008 22:57:07 vasta tsitaadiga

Vaidleks pisut jällegi vastu, see edge, mida need pro kaardid annavad on umbes 0,00001% mängija skillist, kui just sedagi. Mitte ükski normaalne mängija ei kasuta neid pro jubinaid ja ega hakka ka tõenäoliselt kasutama ( kui hakkavad siis mitte just skilli pärast, mida need "annavad"). Ise olen eluaeg ac97'ga mänginud ja pole mitte kusagil hätta jäänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.05.2008 23:08:12 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.

Word!
tomorrow kirjutas:
Crysise MP-d pole mänginud?.Seal annavad korralikud kõrvaklapid+helikaart pmst võime läbi seinte näha(kuuled vastase samme superhästi erinevalt integreeritud helikast)...nagu tumbuser juba eelnevalt ütles.Võibolla see mäng pigem erand jah aga ikka...

Äkki on tegemist cheateritega? See ammu teada et PB on bypassitud ...
Kui FPS-s näiteks über gamer oma über hiire, headseti, keyboardi, helikaartiga ja über arvutiga üldse vs cheater, näiteks videodriver hackiga (wh) kumb võidab?
5.1 kõrvaklapid = wallhack.
Surround kõrvaklappidega saab mängus lihtsamini vastase asukohast aru, kui päris elus. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TammikSi
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2006




sõnum 24.05.2008 03:18:58 vasta tsitaadiga

mambo10 kirjutas:
Vaidleks pisut jällegi vastu, see edge, mida need pro kaardid annavad on umbes 0,00001% mängija skillist, kui just sedagi. Mitte ükski normaalne mängija ei kasuta neid pro jubinaid ja ega hakka ka tõenäoliselt kasutama ( kui hakkavad siis mitte just skilli pärast, mida need "annavad"). Ise olen eluaeg ac97'ga mänginud ja pole mitte kusagil hätta jäänud icon_smile.gif


Kas sinu arvates on normaalne mangija see, kes mingis cs'is cheati paneb ja arvab, et on hea? icon_rolleyes.gif

Teed endale asjad akki paremini selgeks ja siis tuled raakima icon_rolleyes.gif 'Mitte ükski normaalne mängija ei kasuta neid pro jubinaid ja ega hakka ka tõenäoliselt kasutama' ....kes siis fatal1ty, toxic, dig garphy( kui nime oieti spellisin ), dig mick..jne...on?(kas nad kasutavad ka ac97?...hmm see on nüüd küll uudis icon_rolleyes.gif )...enamus neis kasutab kas x-fi'd voi razer't...vaevalt, et neil seda e-peenise pinkendusena vaja on icon_evil.gif.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2008 09:39:19 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.

Word!

Vähemalt on minuga üks mõttekaaslane thumbs_up.gif
mambo10 kirjutas:
Vaidleks pisut jällegi vastu, see edge, mida need pro kaardid annavad on umbes 0,00001% mängija skillist, kui just sedagi. Mitte ükski normaalne mängija ei kasuta neid pro jubinaid ja ega hakka ka tõenäoliselt kasutama ( kui hakkavad siis mitte just skilli pärast, mida need "annavad"). Ise olen eluaeg ac97'ga mänginud ja pole mitte kusagil hätta jäänud icon_smile.gif

Jep ega ta sulle mingeid über võimeid ei anna. Võibolla natuke aga pro vend omab sind ikka ära ükskõik peaaegu mis varustusega(pean silmas et mäng jookseks vähemalt norm fpsiga) Kasutatakse ikka igast helikaarte ja klappe, täitsa nii ei saa öelda, et keegi seda ei teeks. Näiteks minuteada CS 1.6 ei toetagi 5.1 soundi? Kusjuures ma ka suht koguaeg ainult mänginud odavamate klappide ja ac97'ga icon_razz.gif

Kokkuvõtteks minu arvamusele , et kui sul pole ikka taktikalist mõtlemist, ette aimamist kus vastane võis liikuda, reaktsiooni, liikumis osavust, siis pole sittagi teha oma über 1337 klappide/helikaardi hiire või millega tahes. Arvan , et 90% on monitori ja tooli vahel ikka probleem icon_biggrin.gif
Näiteks mul üks sõber mängib niisama suht CSi, koguaeg ilma soundita. Lükkab winampist hea loo peale ja laseb. Ainult publicus laseb aga see eest laseb ta väga hästi tegelt. Pole üldse halb scoor.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 24.05.2008 10:02:46 vasta tsitaadiga

Asi ei taandu vaid sellele kas parem helikaart sulle mingi olulise eelise annab. Kui vastane on mängus sinust võimete poolest üle, siis ei päästa sind ei helikaart, hiir ega ka 8800ultra @sli. Mida aga parem helikaart annab on parem elamus mida mängides saad.
Kui mingi näide tuua millest kõik aru saaks siis filmi vaatamine: dvdrip väikselt arvutiekraanilt int helikaardiga 25eek klappidega VS sama film HD'na 47" teleri tagant koos korraliku helitehnikaga. Kust saab parema elamuse? Sama on ka mängudega, me mängime neid kuna se meeldib meile ning me saame sealt positiivse elamuse ning maandame stressi, kuid kui riistvara on kesine, siis ei paku asi sellist naudingut nagu võiks.

_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 24.05.2008 10:48:12 vasta tsitaadiga

ok tahaks mone reaalse x-fi mehe poolt kah veel kommentaare juurde saada. koik raagivad siin mingites ac97 ja mingist publik cs serveritest.
ise olen nii dignitase/micku ja team-coolermasteri vastu cb manginud ja olen voitnud tanu soundile heale fpsile ja heale hiirele. aga asi on selles et kui ostad endale selle varustuse, ega see skill yhe paevaga ei tule. vaid tuleb osata kasutada seda mis sul on ja harjutamine ja harjutamine. ei aita mingi 5-10h nadalas
mangimist, kui tahad hea olla siis pead mangima vahemalt 30-35 nadalas, ja muidugi suutma ennast analyysida, vaadata teise mangjate demosid. jne arge tulge jahu ajama et pro tuleb omab sind ara, vat ei oma kui ise mees oled. ja kes raagib public serveritest ja saab seal juba oma, mis siis teed kui cupi mangid.
MUIdugi tuleb post vastu m6nelt et saa endale elu jne, aga jutt kaib mangurite helikaartist, ja jagan lihtsalt oma kogemust siin, kuna koigile huvitab see teema siin. icon_wink.gif

_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2008 10:49:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

k tahaks mone reaalse x-fi mehe poolt kah veel kommentaare juurde saada

Noh, ma olen üks neist "reaalsetest X-FI meestest" icon_rolleyes.gif See 24bit crystalizer näiteks toob helid nagu rohkem esile ja eks saab ikka aru jah kenasti, mis kus toimub. Ma madistan Quake Warsi netis ning seal on millegi ärakuulmine ja seejärel asukoha fikseerimine hädavajalik (näiteks soojustundlikud miinid seina külge topituna piiksuvad vaikselt).
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Creative’lt uued helikaardid professionaalsetele mänguritele mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.