Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Conan märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 22.05.2008 23:34:11 vasta tsitaadiga

põhiliselt kui ma selle EA kliendi kuskilt kätte saan siis funkkab see ka pärast 23´dat?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 23:40:40 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
põhiliselt kui ma selle EA kliendi kuskilt kätte saan siis funkkab see ka pärast 23´dat?

Loogiliselt võttes peaks ju töötama küll, kui ära uuendad selle...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 23.05.2008 08:26:15 vasta tsitaadiga

Väga tore üllatus, pakk andricost praeguseks juba kohal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 10:15:46 vasta tsitaadiga

Mulle kah kuller just küllas, krt peab vist sick-leave tegema icon_razz.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 23.05.2008 10:30:45 vasta tsitaadiga

Käisin just järgi ja CE on meeldivalt suur, tahaks juba sisse piiluda aga ennem peab tööpäev läbi saama raisk icon_cry.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 23.05.2008 11:24:06 vasta tsitaadiga

isohunt´is on ka olemas euroopa EA.. ei julgend enne kirjutada kui käes... sest see oli seal varem ülal kui ea downloadimine üldse võimalik oli
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mecrado
HV vaatleja
Mecrado

liitunud: 06.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 13:13:21 vasta tsitaadiga

Sain täna sellise sisuga e-posti:
tsitaat:
Greetings!

You have been a long and thrustworthy participant in our community, and as such we would like to thank you for helping us form Age of Conan into the marvelous product it is today. The last weeks has seen some serious enhancment to the game, and with the release we will be opening several new areas and neverbefore seen content in the launch version of the game. What and where it is? You have to find out for yourself!

As a sign of gratitude for your aid, we are pleased to offer you the in-game item used by those loyal to King Conan: The Drinking Cape. This item will allow your characters (one game account only) to free of charge demand the very sought after alcholic drink of "Ambrosia" - free and in unlimited supplies for life! After having claimed your cape, merely find one of the kegs in the finer Inns of Hyboria and click it whilst wearing your cape to receive your drink.

To register your cape, log in to your account page by https://register.ageofconan.com clicking here and under the option "Use a Key" - enter this key:

JCHSK7C6XYR73N39

Once this has been done, use the command "/claim" inside the game to claim your in-game items. These items work for all the characters you create on your account. Note that all in-game items are only available on full accounts, and do not work on pre-order, buddy or (later) trial accounts.

Note that this item will not be made available again at later dates - so wear it with pride!

Regards,
Funcom

Kuna endal mängu pole, siis kes tahab, kasutab võtme ära.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.05.2008 13:23:49 vasta tsitaadiga

Tänan Mecrado , kasutasin võimalust beer_yum.gif icon_biggrin.gif
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 23.05.2008 14:12:40 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, hakkavad need 30 päeva automaatselt jooksma, kui activation key sisse trükkida? Sellisel juhul ei ole minul küll plaanis seda enne teha, kui nad oma ühendusejamad korda saavad ja üldse võimalik mängida on.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 14:15:05 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Nagu ma aru saan, hakkavad need 30 päeva automaatselt jooksma, kui activation key sisse trükkida? Sellisel juhul ei ole minul küll plaanis seda enne teha, kui nad oma ühendusejamad korda saavad ja üldse võimalik mängida on.


ei tea, mul pole kordagi ühtegi ühenduse jama old...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 23.05.2008 14:27:38 vasta tsitaadiga

Kas seda aktiveerimisvõtit on neti kaudu ka võimalik osta (Nagu Eve-Onlines), või peab andricost kogut mängu ostma?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 23.05.2008 14:49:43 vasta tsitaadiga

morgoth kirjutas:
Kas seda aktiveerimisvõtit on neti kaudu ka võimalik osta (Nagu Eve-Onlines), või peab andricost kogut mängu ostma?

Sellist tüüpi mängu puhul aktiviseerimisvõti ONGI mäng. Mis sa arvad, et need installiplaadid ja manuaal maksavad midagi? Sa võid ju andricost tellides lisainfosse märkida, et nad sulle lihtsalt võtme saadaksid.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 23.05.2008 14:59:48 vasta tsitaadiga

Mängu enda saab netist downloadida?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 23.05.2008 16:22:37 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Nagu ma aru saan, hakkavad need 30 päeva automaatselt jooksma, kui activation key sisse trükkida? Sellisel juhul ei ole minul küll plaanis seda enne teha, kui nad oma ühendusejamad korda saavad ja üldse võimalik mängida on.


Betaga võrreldes jookseb asi nagu siid, pole ühtegi probleemi veel esinenud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 23.05.2008 16:29:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi hea inimene raatsib sellist asja jagada nagu buddy key ? icon_wink.gif
Saaks ka mängu lõpuks ära proovida.

_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.05.2008 16:36:15 vasta tsitaadiga

oleks ka buddy key´`st huvitatud kui keegi raatsib jagada.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 17:06:39 vasta tsitaadiga

Trialid ei tööta veel ja millal kasutatavad on, ei tea.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 23.05.2008 17:25:17 vasta tsitaadiga

kaua EA key aktiivne on?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 17:25:52 vasta tsitaadiga

EA lõpeb 27 mai.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 23.05.2008 17:29:28 vasta tsitaadiga

Endale kah juba mingi 10.30 helistas kuller, aga ei saanud sel hetkel vastu võtta. Nüüd peab ikka postkontorisse minema, aga enne peaks arvutikeskusest ka mingi kirjake tulema. Saab kaks asja korraga ära toodud.

Meeldivalt kiirelt tegutses andrico selle reliisi puhul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 23.05.2008 17:45:16 vasta tsitaadiga

Hehe, loll küsimus aga kas kusagil mängu letis ka olemas on? Näen et Andrico tarne on järgmine 06.06.08 millest eeldan et ka keegi teine ei saa seda varem kui pole kohe letti tellitud. Kujutan ette et mõni teadlik müügijuht kusagil poes ikka oli kes väikse portsu neid võttis. Jutt Tallinnast siis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 23.05.2008 18:17:17 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:

Betaga võrreldes jookseb asi nagu siid, pole ühtegi probleemi veel esinenud.

Ma tean jah, et suuremal osal mängijatest selliseid probleeme ei ole. Mina ennast aga nii õnnelikuks ei saa lugeda.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 23.05.2008 18:25:28 vasta tsitaadiga

nii..

AMD 64 3800+
2GB of ram
7200rpm HDD
8800GTS 320MB

ja medium setingutega veab 1280*1024 välja.

nii et polegi mingit uuber rauda vaja nagu betas kisendati.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 19:48:33 vasta tsitaadiga

Betas üledramatiseeritakse tihti. Isegi peale betat. Nuteti selle üle, et maailm liiga piiratud, mäng liigseid satikaid täis jms. Ei ole see asi nii hull midagi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 19:59:36 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
oleks ka buddy key´`st huvitatud kui keegi raatsib jagada.


raatsiks, aga The buddy key program will open as soon as server capacity allows. Please check back later.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.05.2008 22:41:13 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
oleks ka buddy key´`st huvitatud kui keegi raatsib jagada.


raatsiks, aga The buddy key program will open as soon as server capacity allows. Please check back later.


Võin vabalt oodata, kiiret pole kuskile.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 02:11:35 vasta tsitaadiga

kui keegi tahab teha chari Fury serverisse ja saab teate, et server full, choose another server. siis lahenduseks on chari tegemine ajal mil server pole heavy loadis... ehk siis varahommikud, ööd jne on hetkel parimad chari tegemiseks, sest tippaegadel on server heavy loadi all ja uute charide tegemine lukus. Ametlikust foorumist quote ka:
tsitaat:

I want to play with my friends here on Fury, but I can't create my character, it says the server is locked?
Fury is most likely the most popular server in Europe at the moment, there are many guilds trying to gather here, many friends wanting to join their mates and other people who wishes to come. The server has a maximum capacibility (sp?) on how high the population can be at one given time. This means that when the server reaches it's maximum amount of players that can be online it starts queueing already made characters who are trying to get it, and locking any possibility of making a new character while the server is undergoing queues.

But can I still make a character?
Yes you can, but you will have to wait untill the queues are gone. Then you, your guild and your friends can also make characters with no problems.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 24.05.2008 22:20:27 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Betas üledramatiseeritakse tihti. Isegi peale betat. Nuteti selle üle, et maailm liiga piiratud, mäng liigseid satikaid täis jms. Ei ole see asi nii hull midagi.


Pohh milline beta oli, release on sellest kordades parem. MMO kohta super launch. Graafika 10+ oma nõudmiste kohta jne..
Tsoonid on väikesed ja, aga mis siis? Mul siiamaani hakkab okse kurku ronima kui ma sõna barrens kuulen.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.05.2008 00:08:58 vasta tsitaadiga

Barrens icon_biggrin.gif

Trading system ja pank võiks lõpuks tööle hakata .

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.05.2008 18:34:28 vasta tsitaadiga

Kas sellel demo ka on? icon_redface.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 18:37:54 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Kas sellel demo ka on? icon_redface.gif


Ei.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Makux
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 20:08:34 vasta tsitaadiga

Aga trial ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 20:14:58 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
oleks ka buddy key´`st huvitatud kui keegi raatsib jagada.


raatsiks, aga The buddy key program will open as soon as server capacity allows. Please check back later.

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 07:59:09 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
oleks ka buddy key´`st huvitatud kui keegi raatsib jagada.


raatsiks, aga The buddy key program will open as soon as server capacity allows. Please check back later.

icon_rolleyes.gif


sama seis ka praegu icon_neutral.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 26.05.2008 08:52:22 vasta tsitaadiga

piimaPAKK kirjutas:

Tsoonid on väikesed ja, aga mis siis?


Tegelikult pole need tsoonid väiksed midagi... alguses on paar väikest. Pärast kui pead läbi mitme mapi mingit pakki toimetama ja kell tiksub öö tunde siis mõtled kül, et krdi suured raisk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 26.05.2008 09:36:23 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
Tegelikult pole need tsoonid väiksed midagi... alguses on paar väikest. Pärast kui pead läbi mitme mapi mingit pakki toimetama ja kell tiksub öö tunde siis mõtled kül, et krdi suured raisk icon_biggrin.gif


My bad siis, ma alles lv41 ja pole veel suurte poiste pleissides käind.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 09:39:20 vasta tsitaadiga

piimaPAKK kirjutas:
Wilts kirjutas:
Tegelikult pole need tsoonid väiksed midagi... alguses on paar väikest. Pärast kui pead läbi mitme mapi mingit pakki toimetama ja kell tiksub öö tunde siis mõtled kül, et krdi suured raisk icon_biggrin.gif


My bad siis, ma alles lv41 ja pole veel suurte poiste pleissides käind.


no ega 30-40 ka just vähe joosta pole areate vahel:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 10:58:35 vasta tsitaadiga

mis see max lvl mängus on ja mis lvl mounti saab?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 11:00:06 vasta tsitaadiga

40, 80
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 11:00:29 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
mis see max lvl mängus on ja mis lvl mounti saab?


80 on max level ja 40 peal saad "teoorias" moundi. miks teoorias? sest sul pole selle ostmiseks raha:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 12:26:54 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
mis see max lvl mängus on ja mis lvl mounti saab?


80 on max level ja 40 peal saad "teoorias" moundi. miks teoorias? sest sul pole selle ostmiseks raha:D


väljaarvatud need, kes said early accessiga moundi... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 26.05.2008 15:06:50 vasta tsitaadiga

See raha värk on küll ikka idiootsus, endal tegelane kohe kohe 40, ja ehk mingi 40 silverit ajan kokku, vaja on 300 silverit ehk 3 kulda....
Armored horse on 50g ja swift armored horse 150g, kuskohast sellised rahad välja võlutakse ei mina tea.
Sinine loot läheb vendoritele 1,5 copperi eest.... uskumatu kuidas Funcom sellise asjaga nii mööda pani.

Eks loota on et mingi aeg paraneb aga mis minul sellest siis enam kasu kui tegelane 80.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 15:08:58 vasta tsitaadiga

Parem vähe raha mängus, kui rõve üleküllus. wowi daily questide tulemust mäletate?
Idiootsuse tipp. Max daily questide limiiti SUURENDATI 25'le! Ma südamest loodan, et kulla müüjatele ei looda aoc's sellist mõnusat kasvupinnast.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 15:12:53 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Idiootsuse tipp. Max daily questide limiiti SUURENDATI 25'le! Ma südamest loodan, et kulla müüjatele ei looda aoc's sellist mõnusat kasvupinnast.


Juba müüakse ja vägeva hinnaga a la 100$ hobune jne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 15:16:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Juba müüakse ja vägeva hinnaga a la 100$ hobune jne.

Hmm.. müüakse neid preorder koode või mängusisest raha?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 15:21:26 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
mis see max lvl mängus on ja mis lvl mounti saab?


80 on max level ja 40 peal saad "teoorias" moundi. miks teoorias? sest sul pole selle ostmiseks raha:D


väljaarvatud need, kes said early accessiga moundi... icon_biggrin.gif


need rhino ja mammoth on aeglasemad kui jala joosta icon_wink.gif need on ikkagi siege combat mountid, mitte travel mountid.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 15:23:47 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Hmm.. müüakse neid preorder koode või mängusisest raha?


Mängusisest raha. 1 kuld oli vist 50 taala vms.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 17:46:36 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kui nüüd aus olla siis osta saab wow'is suht-koht vähe geari, põhiline on enchandid-potid.


WoWis ostetakse raid instadest looti nõnda, et maa on must.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 27.05.2008 01:30:09 vasta tsitaadiga

piimaPAKK kirjutas:


My bad siis, ma alles lv41 ja pole veel suurte poiste pleissides käind.


pole ise ka teab mis kaugel aga konall´s valley lööb kül wow´i mapid üle... seda uut osa pole kül mängind.. pole suutnud nii kaua taguda seda.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 27.05.2008 02:19:28 vasta tsitaadiga

kuidas seal pvp välja näeb ? kui natuke ikka lagib vms siis nagu fps mängudes et vaatad oma surma pealt ?

ma saan sellest ka aru et pole eriti millegi muuga võrrelda kui wowiga kuid milleks teha pms 4 aastat vana mängu maha, et aeo on suurem ilusam cmon.

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Conan mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.