Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 07:35:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi teine nõustub mu kunagise väitega, et siin teemas on maavälist elu?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 07:43:38 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Me ei saa DLC
Kurda Rockstar'le siis.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 22.05.2008 08:50:31 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Me ei saa DLC

http://www.videogamer.com/news/07-05-2008-8218.html
http://n4g.com/News-104633.aspx
jms
vara paanitsed anyway...
ja noh sügisepoole on niipalju uusi asju tulemas, et eitea kuivõrd oluline see dlc selleks ajaks enam on.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FruityLoop
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 15:46:58 vasta tsitaadiga

Ostan siis selle sealt:
http://www.expert.ee/index.php?lang=est&main_id=4&brand_id=0&cat_id=38&product_id=1195
Et ema saab veel 6500 peale selle...
A ega sellel midagi halvemat pole kui Euronics pakkuval?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 22.05.2008 16:00:38 vasta tsitaadiga

dno euronicsi epood viskas ainult selle gta'ga bundle ette, aga need muidu peaksid samasugused olema, gta4'a võid www.dvdboxoffice.com'ist või www.videogamesplus.ca'st nii 650 krooniga tellida kui vägakiire pole...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 17:09:05 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas sellel PS3'l on mingit hinnalangust ka lähitulevikus oodata või mitte?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 22.05.2008 17:17:13 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Selline küsimus, et kas sellel PS3'l on mingit hinnalangust ka lähitulevikus oodata või mitte?

räägivad, et enne jõule tuleb aga minetea kas sellel ajal eestisse jõuab see.
hinnalangusi ette ei kuulutata muidu, nii et kindel olla ei saa, aga viimane hinnalangus oli üsna ammu, ei imestaks kui lähiajal odavamaks läheb.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 22.05.2008 23:00:47 vasta tsitaadiga

milliseid mänge PS3 peal saab üldse 2kesi mängida ühe teleka taga? täna sain gt5 prologue kätte ja kohe karbi pealt nägin et 1 player
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SMP
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 22.05.2008 23:10:56 vasta tsitaadiga

prologue karbil 1 player jah aga updatega tuleb ka 2 player
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 22.05.2008 23:21:04 vasta tsitaadiga

äkki oskad öelda mis mänge veel oleks huvitav kahekesi mängida?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 23:32:03 vasta tsitaadiga

sub05 kirjutas:
äkki oskad öelda mis mänge veel oleks huvitav kahekesi mängida?

minu arust oli väga lahe split-screen co-op Kane & Lynch'il. see peaks PS3 peal ka olema. aga enne ostu soovitav muidugi videosi vaadata vms. Army of Two ka.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 00:10:58 vasta tsitaadiga

sub05, Resistance, Motorstorm, Cod3, Cod4, Guitar Hero või Rock Band, The Eye Of Judgment, Haze ja Warhawk.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 23.05.2008 00:34:22 vasta tsitaadiga

Väga hea peab mõned need mängud muretsema. Kumb parem Def Jam: Icon või Virtua Fighter 5?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 00:55:11 vasta tsitaadiga

sub05, Virtua Fighter 5 valikuks imho parem icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 02:17:46 vasta tsitaadiga

sub05, kumbagi ei ostaks.Paras käkerdis on see 5-s osa, liiga raske, mitte et ma esimest korda mängiks aga mulle ei meeldinud midagi seal mängus.Koledad menüüd ja liiga palju igast kirju ja numbreid kaklusmängu kohta, kus tegelikult selle infoga suurt midagi peale pole hakata.Peab ikka meeleheitel olema kui valida 2 mängu vahel millest üks on VF5.Võtsin ikka ja jälle plaadi välja aga ei suutnud kunagi üle 10ne minuti mängida.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 07:49:17 vasta tsitaadiga

virx, no harjutad paar tundi neid kombosid siis saad arvutile vastu ka. Ning mäng rohkem mõeldud sõpradega mängimiseks. Üksi on see mäng tõesti, õhh... jah, ei kommentaari.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 08:06:11 vasta tsitaadiga

niipalju kui neid fight mänge tagunud olen on reegliks see et kui combosid ei oska siis saad vasta tatti.Ninja Gaiden'is vähemalt on nii ja Tekken'is.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 09:14:14 vasta tsitaadiga

Dead or Alive 4 samuti... mäng on vastikult raske icon_smile.gif

Vanemad Tekkenid mu arust pole nii rasked... vähemalt nende läbitegemisega mul erilisi probleeme ei olnud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.05.2008 09:14:53 vasta tsitaadiga

Virtua Tennis 3
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 23.05.2008 09:29:36 vasta tsitaadiga

pixeljunk monstersit mängin tüdrukuga pidevalt, kõik kes veel ostnud pole vutvut PSN poodi :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 10:05:47 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
pixeljunk monstersit mängin tüdrukuga pidevalt, kõik kes veel ostnud pole vutvut PSN poodi icon_razz.gif


ainult sealt saab seda, jah?icon_smile.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 23.05.2008 10:07:07 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
pixeljunk monstersit mängin tüdrukuga pidevalt, kõik kes veel ostnud pole vutvut PSN poodi icon_razz.gif

See on jah sellinelahe hasarti tekitav mäng. Olen siiamaani kõiki missioone, mida alustanud olen, nii kaua üritanud, kuni vikeraakre kätte saan.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 23.05.2008 12:03:55 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Labukana kirjutas:
pixeljunk monstersit mängin tüdrukuga pidevalt, kõik kes veel ostnud pole vutvut PSN poodi :P

See on jah sellinelahe hasarti tekitav mäng. Olen siiamaani kõiki missioone, mida alustanud olen, nii kaua üritanud, kuni vikeraakre kätte saan.

meil esimene saar praktiliselt kõik vikerkaareks ära tehtud, hardist paar viimast vajavad lõpetamist veel, teisel saarel juba ka algus tehtud :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recognize
HV vaatleja
recognize

liitunud: 16.10.2005




sõnum 23.05.2008 12:40:49 vasta tsitaadiga

Probleem interneti ühendamisega. Mõned päevad tagasi ostsin PS3'e ja pole selle teemaga väga kodus.
Olen foorumeid lugenud ja õpetusi vaadanud, aga pole abi saanud.
Ühendus on mul STV Saturn. Mingit modemit või ruuterit mul ei ole. Netijuhe tuleb tuppa ja selle panen arvuti taha ja enternet300'ga connectina ära.
Kuidas ma pleikarile neti saan siis? Juhtme panin taha ja kõik automaatsed settingud, siis ei läinud. Kuhugi peaks ma oma kasutaja ja parooli panema.
Või on mul ruuterit vaja?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 23.05.2008 12:43:03 vasta tsitaadiga

ps3+pppoe guugel
http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/connectadvance.html
IP Address Setting

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recognize
HV vaatleja
recognize

liitunud: 16.10.2005




sõnum 23.05.2008 12:50:13 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
ps3+pppoe guugel
http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/connectadvance.html
IP Address Setting
beer_yum.gif pärast kodus proovin.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 13:34:07 vasta tsitaadiga

Praegu parim kaklusmäng PS3'el on raudselt Tekken:DR online. Onlines ikka taon pea igapäev icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 13:48:11 vasta tsitaadiga

MGS4 90-minutilised cut-scene'd? icon_eek.gif
nüüd ma enam ei imestagi, et arendaja sõnul jõi Blu-ray plaadi mahust väheks icon_biggrin.gif
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=189543
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 23.05.2008 14:01:57 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
MGS4 90-minutilised cut-scene'd? icon_eek.gif
nüüd ma enam ei imestagi, et arendaja sõnul jõi Blu-ray plaadi mahust väheks icon_biggrin.gif
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=189543


MGS3 oli poolelisti film icon_rolleyes.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 00:10:29 vasta tsitaadiga

täiesti haige:D sutsu mängid siis väike filmike:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.05.2008 01:23:16 vasta tsitaadiga

See on 90 minutit kokku, mitte 90 minutiline scene. icon_confused.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 10:55:04 vasta tsitaadiga

iDemon, ma saan aru ikka, et on paar nii pikka stseeni icon_eek.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 14:28:43 vasta tsitaadiga

sõnastuse järgi paistis küll, et jutt käis rohkemast kui ühest.

vaadates mgs4 videosid paistab küll, et graafiliselt kipuvad ps3 piirangud ees olema. tekstuuride reso ja modelite polycount.

edit:
http://www.penny-arcade.com/comic/2008/5/23/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 15:19:31 vasta tsitaadiga

mgs4 cutscene-d kokku pidid andma kõigi kolme ristiisa filmi mahu!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.05.2008 15:22:18 vasta tsitaadiga

Lollid olete et jääte seda uskuma, mäng on mitmete inimeste poolt juba läbi tehtud (nagu olen lugenud) ning mitte keegi ei ole isegi maininud et seal oleks midagi sellist.
Viimane lõpu scene pidi olema ~ 20 minutit.
See on väljamõeldud kuulujutt.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 15:27:42 vasta tsitaadiga

oot, kui ma usat tellin mängu kas siis miski regiooni teema on ka neil?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.05.2008 15:29:26 vasta tsitaadiga

Ei ole, vaid filmidel on regiooni lukk.

Lisaks väike lõik Playstationi lehelt.

However, certain functionality specific to the game title may be disabled and unreliable if your game is not from the same region as your PLAYSTATION®3 system.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 15:44:00 vasta tsitaadiga

ehk siis, kui joppab saad näiteks online või muud sellist pelada ja kui ei joppa siis ei saa?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.05.2008 16:06:31 vasta tsitaadiga

Ei tea küll öelda juhtumit kus mäng ei töötaks selle pärast.
Mõni imporditud aasia mäng ei pruugi alati tööle minna, aga USA/EU piires peaks kõik toimima. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 16:09:28 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Lisaks väike lõik Playstationi lehelt.

However, certain functionality specific to the game title may be disabled and unreliable if your game is not from the same region as your PLAYSTATION®3 system.

Mõeldud seda siis kui ostad japsimaalt mängu siis see mängu serverid on japsis ja suure lagiga nt. Või siis on downloadable content saadval sellele mängule ainult japsi poes jne. Core game on alati mõnus thumbs_up.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FruityLoop
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 17:13:37 vasta tsitaadiga

Mul, kui järgmise nädala ps3 saajal, selline küsimus, et kuidas see võrgu asi käib...
Kas on vaja Wifit et nt GTA IV-s multiplayerit mängida või kuidas see on ?
Või saab püsiühenduse juhtme sisse torgata?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 17:42:55 vasta tsitaadiga

pistad kaabli takka ja kui võrgu ära tunned teed endale konto (PS3 konto mis kehtib iga mänguga) ja kõik

võrgus mängimine on tasuta.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FruityLoop
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 18:00:58 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
pistad kaabli takka ja kui võrgu ära tunned teed endale konto (PS3 konto mis kehtib iga mänguga) ja kõik

võrgus mängimine on tasuta.


Mismõttes "võrgu ära tunned"?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 21:46:24 vasta tsitaadiga

sry... kui PS3 võrgu ära tunneb automaatselt. Mul Elioni DigimoniTV võrgu igatahes sai ta kätte. Vastasel juhul vist peab võrgu settingutega jamama (ps3 menüüdes).

muideks kuidas perse päralt tee selle PS3 puldi junniga fps i sarnaseid mänge mängite? Uncharted näiteks on piix võimatu. Sihtimine ja ringi vaatamine toimub kuramuse aeglaselt ja kui mööda lased siis oledki kutu. Üks kord lendas juba pult vasta seina.... varste vist peab uue puldi ostma icon_lol.gif

On mingeid "nippe" kuidas kiiresti ümber pöörata jne? Piix hiire ja klaveriga oleks kõik seni mängitud shooterid PS3 peal tittekamast titekamad icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 24.05.2008 22:19:20 vasta tsitaadiga

Harjumise asi ps 3l puldiga nii harjunud shooterid mängima,palju lahedam kui arvutil,tahab lihtsalt harjumist saad icon_smile.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 22:53:30 vasta tsitaadiga

nu ma harjutanud omast arust kõvasti. Mäletan esimest 3D shooterit (full 3d) milleks oli RTCW ja seal olin alguses kah hiirega hädas. Mängu lõpuks olin aga pro valmis (mp's sain kahtlaselt kergesti pärast Wolf ET hakkama). Aga puldiga olen mänginud juba Res Evil 4 läbi, Uncharted, GTA 4 aga ikka tundub asi väga p0rno. Nu jube uimane ja aeglane liigutada asja ja jube ebatäpne. Ei saa nagu kiiresti igasse nurka kuule poetada. Näiteks ümber pööramine valmistab suurimat raskust ja kiiresti näiteks ühest kohast mingi tont maha võtta siis kiiresti seljatagant ja siis külje pealt jne <--- you get the point.

Mingi tehnika on nagunii ehk keegi jagaks? icon_rolleyes.gif (ei jaksa neid pulte muidu peale igat fpsi osta)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 24.05.2008 23:00:40 vasta tsitaadiga

valed mängud oled valind selle harjutamiseks, resistance: fom või cod4 osta, teed kõigepealt singleplayeri läbi ja siis hakkad vaikselt netis laskma ja varsti mängid samahästi kui hiirega :P
(well kaua mängida siis ehk pareminigi kui hiirega, kunagi lasin UT'd, quake3'e jms ikka suurtes kogustes ja olin ikka üsna pro :D aga näedsa nüüd hiirega mängimine täiesti roostes :))
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 23:22:33 vasta tsitaadiga

hiirega on lihtne ja loogiline... point and shoot. Midagi rasket ei ole. Väga täpselt on iga pixel käeülatuses. Saad valida kas supper kiiresti või aeglaselt liigutad ta punktist X to Y. Gamepadiga seni ei ole selline asi igatahes õnnestunud. CoD 4 küll hiire harjutamiseks PS3 peale ostma ei hakka ja resistance demo uurides tundus see mäng suht "same shit all over again" seega jääb ostmata kuna ei tundu eriti midagi pakkuvat.

Aga jah... eks mängin siis nagu Res Evil 4 PC peal puldiga... kirumist ja sõimu tuleb kõvasti icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 25.05.2008 00:18:50 vasta tsitaadiga

resistance demo peale kisati jah, et eimidagi erilist, kuid mäng ise väga hea. singleplayer sai 3x läbi tehtud kõik need "achievmentid" kokku kogutud ja multiplayeriga sai ka väga kaua tegeletud, fps'i sõpradest ps3 omanikele kindlasti mustbuy, sügisel teine osa kah tulemas mis lubab veel paremat ja siis ju vaja storyga kurssi viia ennast :)

aga igatahes jah, puldiga sihtimise harjutamiseks on vaja ikka fps'e mängida...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 00:19:36 vasta tsitaadiga

eks seda 2 osa võimaluse korral uurin... 1 story saab ka kergema vaevaga teada icon_wink.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.