Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  2003 SP2? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 21.12.2007 16:05:51 2003 SP2? vasta tsitaadiga

Kas keegi seda SP2 on ka julgenud peale panna. Kunagi proovisin panna ja peale restarti oligi kohe Kasperskiga konflikt mingi (2003enterpriseR2 oli).
Ja kui on SP1 ja kõik updated peal, siis milleks see SP2 ikkagi vajalik on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.12.2007 16:28:08 vasta tsitaadiga

sama loll küsimus kui miks xp'le SP2'e
soovitav on muidugi peale panna, see et sul kaspersky'ga crashis peale paigaldamist on kaspersky installatsiooni probleem, normaaloludes ei tohiks mingit jama olla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 21.12.2007 16:55:45 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
sama loll küsimus kui miks xp'le SP2'e
soovitav on muidugi peale panna, see et sul kaspersky'ga crashis peale paigaldamist on kaspersky installatsiooni probleem, normaaloludes ei tohiks mingit jama olla


Mis asi on normaalolu? Kas see kui midagi installitud pole? Ilma opsüsteemita on veel kindlam. Kasperskist on veel 100x kapriissemaid asju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.12.2007 21:41:41 vasta tsitaadiga

no mul läks see SP2 selle välja tulles ilma ühegi probleemita peale kahel serveril
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2007 22:28:07 vasta tsitaadiga

updatesid pannakse üldse peale unofficial packidest, näiteks w2k sp 5.1. sest ms tooted kahjuks juba on sellised, et 95% add-remove tarkvarast on kõikvõimalikud uuendused+nende uuendused jne
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.12.2007 23:05:37 vasta tsitaadiga

add/remove programsi all ei pea vahtima neid uuendusi ju (linnukesega valitav)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 25.12.2007 16:23:02 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
updatesid pannakse üldse peale unofficial packidest, näiteks w2k sp 5.1. sest ms tooted kahjuks juba on sellised, et 95% add-remove tarkvarast on kõikvõimalikud uuendused+nende uuendused jne

Unofficali puhul võid surmkindel olla, et tegu on ikka õige asjaga, eriti veel serverite puhul, kus võib ju katsetada ja proovida igasugu jampsi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 27.02.2008 20:59:49 vasta tsitaadiga

personaalne statistika näitab igal kolmandal korral probleeme sh blue screeni, paranoilisus ja varundamine võiks eeldustes kirjas olla.
_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.02.2008 21:03:17 vasta tsitaadiga

ma olen vähemalt 20 live serverit SP2 peale upgrade-ind. Mitte mingeid probleeme pole.

Kaldun arvama, et asi on pigem tihendis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2008 21:46:11 vasta tsitaadiga

kurask, paranoilisus ja varundus peavad niikuinii igal serveriadminil olemas olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 27.02.2008 22:07:56 vasta tsitaadiga

no siis sel korral kuubis.
_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hexor
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2004




sõnum 01.03.2008 17:00:21 vasta tsitaadiga

See 2003 R2 töötas mul küllaltki ebakindlalt, pidevalt esines mingi konflikt svchostiga, loopis seda kinni, asp rakendused tundusid venima, aga peale SP2 paigaldamist need mured nagu kadusid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2008 16:59:13 vasta tsitaadiga

Ei hakanud uut teemat tegema, sest siin paistab paljudel juba kogemusi olema.
Kuidas ära tunda Win SBS 2003 R2 versiooni? Kas seda peaks olema näha System Propertis 'General' tabi alt v 'winver' käsuga? Hetkel näen R2 logo AINULT Server Managmendi aknas. standard versioonil on ju tekst R2 mõlemas kohas olemas?

_________________
minu lugupeetus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.03.2008 21:11:41 vasta tsitaadiga

Winkey + Pause (ehk siis system properties) näitab ära küll selle ilusasti
System:
Microsoft Windows Server 2003 R2
Standard Edition
Service Pack 2

sellised andmed mu serveril
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2008 21:38:56 vasta tsitaadiga

ehh, Standardil näitab jah, aga kas Small businessil ka näitab? Netist uuridest ei leidnud Small business R2 kohta infi. Ühes foorumi teemas oli sarnane probleem, aga sealt ei saanud ka lõpliku kindlust.
_________________
minu lugupeetus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.03.2008 22:55:58 vasta tsitaadiga

teoorias ju peaks näitama ikka
milles probleem muidu on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2008 23:33:26 vasta tsitaadiga

see server tuleb upgradeda Standardiks et pea-domeeniga liita. transition pack vajab aga r2 installi.
_________________
minu lugupeetus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasL
HV kasutaja
UrmasL

liitunud: 18.06.2003




sõnum 16.03.2008 11:26:21 vasta tsitaadiga

Kui näitab Server Management aknas R2 siis ma ikka usuks seda. Kui tahad convertida SBS->Standard siis ilma transition packita läbi ei saa. Kui ongi mingi versiooni sobimatus siis tõenäoliselt transition packi install ütleb sulle seda.

Kui natuke teemast kõrvale minna siis selline SBS <-> Standrad konvertimine on omavahel öeldes paras p*rno. Olen ise korra vastupidise läbi teinud. Läks tööle küll ja töötab siiamaani, kuid pole eriti ilus lahendus.

Ma ei tea mis põhjustel sa seda konvertimist teha tahad, kuid loe enne läbi dokumnetasioon nende piirangute kohta mis rakenduvad sellisel konvertimisel. Ausaltöeldes ma ei näe ühtegi mõjuvat põhjust miks eelistada sellist konvertimist lihtsalt uue w2k3 std installile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq599
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2008 12:16:06 vasta tsitaadiga

tegelikult on võimalus sbs'ist lahti saada. installid uue w2k3 std serveri, liidad sbs domeeniga, replikeerid ära ja hiljem lülitad sbs masina lihtsalt välja.
nähtud, tehtud ja töötab ka icon_smile.gif

_________________
"Ooops. My brain just hit a bad sector."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2008 20:31:22 vasta tsitaadiga

UrmasL kirjutas:
Kui näitab Server Management aknas R2 siis ma ikka usuks seda. Kui tahad convertida SBS->Standard siis ilma transition packita läbi ei saa. Kui ongi mingi versiooni sobimatus siis tõenäoliselt transition packi install ütleb sulle seda.

Selles suhtes oli sul õiges, server oli tõesti R2.
tsitaat:

Kui natuke teemast kõrvale minna siis selline SBS <-> Standrad konvertimine on omavahel öeldes paras p*rno. Olen ise korra vastupidise läbi teinud. Läks tööle küll ja töötab siiamaani, kuid pole eriti ilus lahendus.

Ma ei tea mis põhjustel sa seda konvertimist teha tahad, kuid loe enne läbi dokumnetasioon nende piirangute kohta mis rakenduvad sellisel konvertimisel. Ausaltöeldes ma ei näe ühtegi mõjuvat põhjust miks eelistada sellist konvertimist lihtsalt uue w2k3 std installile.


Lisan siis oma kogemuse kah, et SBS -> Standardiks konvertimine on mitte paras p*rno, vaid TÄIELIK p*rno. Mu eesmärk, liita see server teise domeenig, lõppes lihtalt uue w2k3 std installimisega.
Eelnev konverditud versioon kräshis domeeni eemaldamisel. Suurte pingutustega sain sellest lahti, kuid peale uue domeeniga liitmist kadus ära võrguühendus. Masinast välja poole pingida sai, aga teistest masinates pingides server ei vastanud, safe modes oli kõik ok. Arvatavasti oli viga mõnes services, aga normal modes ei saanud serviceid näppida, kuna siis jooksis explorer kokku ja service jäigi 'stopping' staadiumisse. Eeldasin et service packi reinstall aitab, kuid see tekitas u 2h boot aja ning sealt edasi küsis aktiveerimist. Aktiveerimis aken aga jooksis kokku. Lõpuks mingi ime kombel ilma võrgukaablita tuli server üles ja näitas mulle aktiveerimis akent. Telefoni aktiveerimiseks installation ID: kohapeal oli aga tühjus :S Peale restarti oli sama seis. Pärast 3-4x cd-key vahetust, tekkis õnneks id ja sain selle regamise ka tehtud. Serviced kokku küll ei jooksnud, aga müstilisel põhjusel polnud ikkagi võrku enam. Ja sealt edasi installisin lihtaslt uue standard versiooni. Ahjaa, seda konverditud installi ei saanud repairida kah, sest ei leidnud seda sbs'i ega std plaat.

_________________
minu lugupeetus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angrist
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2004




sõnum 19.05.2008 00:00:07 vasta tsitaadiga

SP2 ca 100 serveri kohta lendab 3 tykki õhku. Aga need on loomulikult pekkis serverid, seega kui server tundub kuidagi pidune olevat siis SP2 ei soovita. Muidu soovitan küll.

Ja kui RIS kasutusel siis keratakse RIS asemele WDS, niiet natuke pusimist selle ümber konfimisega.

Muidu igati soovitatava asi see SP2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  2003 SP2?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.