Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Asus EEE PC Windowsiga odavamalt kui Linuxiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 02:03:32 Asus EEE PC Windowsiga odavamalt kui Linuxiga vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Populaarne odavraal Asuselt on teinud kuulsamaks ka Linuxi operatsioonisüsteemi - modifitseeritud Xandrose kasutajad on andnud alust arvamuseks, et Linuxiga varustatud arvutid võivad olla edukad müügiartiklid. See lootus võib aga peatselt kaduda, kuna Microsoft on üritamas teha oma tavapäraseks muutunud sigadusi. Nimelt on Microsofti Austraalia esinduse võtmeisik Asuse juures välja käinud, et uus Asus EEE PC 900 mudel hakkab XP-ga varustatult maksma 599 dollarit, Linuxiga versioon aga 649 dollarit. Ehkki muudatuseks näidatakse ka kõvaketta mahtu, ei saa taolist hinnakääride kõlksutamist vaid riistvara kaela ajada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 08:50:13 vasta tsitaadiga

Mikisoft tahab ikka igal pool liidri positsiooni hoida... icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 08:51:52 vasta tsitaadiga

Õnneks või kahjuks kehtib see pakkumine vaid Austraalias, kuid näitab, milleks Microsoft vajadusel võimeline on - kasvõi 0 hinnaga müüma op.süsteemi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 08:55:34 vasta tsitaadiga

nujah eks tunnevad,et nende Op süsteem thumbs_down.gif .Siis peab vägisi inimestele seda peale suruma
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 08:58:42 vasta tsitaadiga

Strateegiline otsus lihtsalt, Asus EEE PC müüs liigagi hästi ja Microsoftil oli hädasti vaja kuidagi n.ö jalg ukse vahele saada, enne kui Linux turuosa liiga suureks kasvab.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raul900
HV kasutaja
Raul900

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 09:33:33 vasta tsitaadiga

Seda et Microsoft tahab igalpool liider olla oli näha nende vastusest Asus EEE PC'le ka see miski HCL MiLeap H odavsülearvuti seeriast. Ju siis siiski jäi väheks.

Ise eeslistaks ausaltöeldes Linuxiga varianti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.05.2008 09:39:04 vasta tsitaadiga

Noh, siis on ju võimalik osta windoosaga arvuti ja panna sellele linux peale, kes tahab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 09:39:22 vasta tsitaadiga

Ised proovin kah seekord Linuxit katsetada. Ei meeldi Vista ja win 7 lt kah midagi head ei oota
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 12.05.2008 18:17:33 vasta tsitaadiga

Ma ostan ka selle 20 gb versiooni ja panen suht kindlalt xp peale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 20:29:18 vasta tsitaadiga

suht hea uudis ju, minu teadmist mööda hakkas esimesest eepc müügipäevast alates sinna suurem xp pealeajamine, nüüd saab juba eelinstallitud masina kätte.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 20:33:15 vasta tsitaadiga

http://www.3dnews.ee/est/news/Kas_Eee_PC_muutub_veel_suuremaks_09_04 uued ausused tulemas
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 20:54:35 vasta tsitaadiga

Ei aga hea ju, et Windowsiga tuleb, vajadusel saab ju ikka Linuxi peale panna. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aethralis
HV vaatleja
aethralis

liitunud: 13.10.2005




sõnum 13.05.2008 15:06:19 vasta tsitaadiga

Ei, muidugi saab alati Linuxi panna. Nagu ka need, kellele tasuta heroniini antakse saavad alati öelda, et ega siis esimesest korrast kohe nõela otsa ei jää. Tegelt võib jääda küll ja MS müüb minu arvates oma tooteid suht sarnaselt narkodiileritele. Esimene laks tasuta ja siis edasi oled juba klient ja sõltuv. Mnjah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.05.2008 15:35:16 vasta tsitaadiga

Ei tea kui mugav XP olla võib asuse suht madalal resol. Linuxit annab confida täiesti kasutatavaks ka 640x240 reso peal, kui aastaid tagasi wini 800x600 peale kasutasin siis oli suht piinarikas.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.05.2008 15:45:14 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ei tea kui mugav XP olla võib asuse suht madalal resol. Linuxit annab confida täiesti kasutatavaks ka 640x240 reso peal, kui aastaid tagasi wini 800x600 peale kasutasin siis oli suht piinarikas.
Piinarikas on siis kui oled kõvasti harjunud suurema resoga. Aga kui harjumust segamas pole, siis sätid enamus asju täiesti talutavalt selle väikese peal ka töötama. Ekstra komistuskivid on muidugi interneti leheküljed, mis on arvestatud ainult hiigelresol töötama........
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.05.2008 15:50:52 vasta tsitaadiga

Kusjuures ei olnud harjunud, kasutasin sellisena esimesest päevast alates ning koguaeg oli probleeme et kõiksugu dekoratsioonid hõivavad lõviosa nähtavast alast.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.05.2008 16:09:35 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et muude arvutite pealt harjumus sees.

Mäletan, et kui kunagi DOS pealt sai Win peale tasapisi liigutud, siis oli umbes sama reso üldine ja sai kõik tehtud mis tarvis. (mõnel arvutil 640x480 reso icon_wink.gif )
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.05.2008 16:37:09 vasta tsitaadiga

winil on tihti dialoogidega see probleem et need satuvad olema suuremad kui 640x480 ja ei saa väiksemaks ka venitada
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:)
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2005




sõnum 13.05.2008 17:14:19 vasta tsitaadiga

See on ju hästi kui midagi odavamalt saab! Kui MS suudaks XP'd jagada 0krooni eest, siis oleks see isegi veel parem.. Kui windows ei meeldi, siis alati on võimalus mõnda teist OS'i kasutada. Loomulikult tahavad kõik ettevõtted liidri positsiooni hoida. Siin ei ole halba midagi. Konkurents tuleb alati kasuks. Pigem võiks küsida, et miks linuximehed on JÄLLE nii halba lobitööd teinud, et nende pakkumine on halvem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 13.05.2008 17:28:57 vasta tsitaadiga

">icon_smile.gif, xp-ga 20gb-st ei saa.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.05.2008 17:39:17 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
winil on tihti dialoogidega see probleem et need satuvad olema suuremad kui 640x480 ja ei saa väiksemaks ka venitada
Kunagi algusaastail kui enamlevinud monitorid olid väiksemad, siis osati dialoogid kenasti parajad teha. Kes programmeerijatest veel koguni CGA / EGA monitore arvesse võttis tegi oma dialoogid ka 320x240 resosse ära mahtuma (pragu PDA-de pärusmaa)...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.05.2008 20:41:19 vasta tsitaadiga

XYZ, vanasti oli jah tore, xp's on aga hunnikus dialooge, mis enam 640x480 ära ei mahu mitte mingi moega (kui ehk ainult dpi'd käsitsi meeletult vähendada ?)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.05.2008 08:21:14 vasta tsitaadiga

Nende dialoogide tegijad on kahjuks võtnud eelduseks, et mitte keegi enam nii väikesel resol tööd ei tee. Nad ei ole osanud EEEPC-de ilmumisega arvestada.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2008 17:32:54 vasta tsitaadiga

Hea uudis, Win on kõvasti parem ja odavam veel pealekauba thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2002




sõnum 14.05.2008 21:47:39 vasta tsitaadiga

mõistlikum on osta ikkagi EeePC PRO versioon suurema ketta ja linuxiga icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2008 01:48:26 vasta tsitaadiga

jah aga samas on ikkagi tavainimesele win parem, selle vastu ei saa
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.05.2008 08:59:50 vasta tsitaadiga

Noname, tavainimene võib ka linuxit jagada, pigem siis arvutivõhikule
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.05.2008 09:45:43 vasta tsitaadiga

Milleks tavainimesele win? Nett-mail-msn töötab vägagi edukalt Linuxil ning pole muret igasugu pahalastega. Neid tavainimese wine on lademes mis maast laeni igasugu saasta täis ning millest iga N minuti tagant tuleb msn'i sõnum et mine vaata mu uusi ja uhkeid pilte icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2008 12:34:31 vasta tsitaadiga

jah aga ta oskab winis taustapilti vahetada aga linuxis mitte ja ongi asi vask. põhimõtteliselt see paneks asja paika ära.

mikk36, võib aga ei oska. võib olla igasuguseid asju.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.05.2008 08:58:12 vasta tsitaadiga

Linuxis käib taustapildi vahetamine praktiliselt täpselt sama moodi kui winiski icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 20:54:33 vasta tsitaadiga

Erinevusega et ei pea "apply" toksima. Hoiab isegi aega kokku.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.05.2008 20:56:47 vasta tsitaadiga

winis ka piisab OK'st ju ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 21:02:26 vasta tsitaadiga

Kui sa ok ära paned, siis pead uuesti paremat klõpsu vajutama ning uuesti töölaua seadete juurde minema, et järgmine pilt valida. Mõne gnu/linux või linux distroga piisab pisipiltide sirvimisest, kui need ka kohe töölauale rakenduvad ilma, et peaks apply vajutama või pärast ok vajutamist tagasi pöörduma töölaua seadete juurde. Aga nuh, ma oletan et see töölauapiltide vahetamine ei ole argumendiks osta odavamalt või kallimalt üks raal. Kui asja tuntakse siis sellist arvutit, ma kujutan ette, kümneks aastaks endale ei osta.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.05.2008 21:03:15 vasta tsitaadiga

vistas muudab koheselt icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 21:08:19 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
vistas muudab koheselt icon_wink.gif
Jah, vistaga pole kursis. Ju said pärast kahtekümment aastat aru, et lisaklikke pole mõtet kasutusele võtta. Kõnealune odav raal vist ei hõlma ka endas "kaugvaate" os versiooni.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 23:14:40 vasta tsitaadiga

Säänsele raalile eelistaks ka siiski Linuxit.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 10:10:05 vasta tsitaadiga

ei teagi kas osta see või oodata aasta lõpuni sisi lubati mingi 10 tollise ekraaniga saan;9
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marek
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2002




sõnum 02.06.2008 16:34:25 vasta tsitaadiga

Kde-s saab taustapilti vahetada venitades pildi failihaldurist töölauale, ja valides avanevast hüpikmenüüst "sea taustapildiks" icon_smile.gif. Töölaua seadistuse paneelist saab lisaks sättida pildi skaleerimist ja muud taolist.

Hiljaaegu sättisin ühte maci võhikust kasutaja jaoks ja mulle sai selgeks, et kui kunagi maci ostaksin, siis ainult riistvara pärast, installiksin sinna linuxi nagunii. Linuxi puhul peaks vabadus konfigureerimisel olema ohjeldatud arusaamise poolt, seda alguses napib, ja selletõttu levivad kuuldused, et linux ei sobi.

Eee teemasse tagasi - remote desktopi analooge on linuxis mitmeid, ei tohiks olla probleemi "kaugvaate" os-na kasutamisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helera
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2008




sõnum 03.06.2008 18:56:18 vasta tsitaadiga

kas oleks mõttekam osta 12 gb windowsiga või 20 gb linuxiga ja siis windows peale tõmmata`?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 19:09:14 vasta tsitaadiga

ma arvan et 20 GB oleks parem ja siis sinna Vista panna. icon_razz.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 03.06.2008 19:15:01 vasta tsitaadiga

lu1de, vista on hea küll aga see masin jääb arvatavasti veel lahjaks vista jaoks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 19:31:19 vasta tsitaadiga

tia vb tõesti, samas hetkel vista ibm t40 peal kus siis 1.5ghz prose ja 1gb rami, sinnamaani on täitsa okk kui ei pane mõnda suuremat antiviruse proge, ilma selleta töötab väga kenasti. vista annab punkte cpu-le 3.2 , ram 4.0 , hard disk 5.3 , seega pole üldse paha, usun et eeepc-l umbes samapalju ehk?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 03.06.2008 19:41:41 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, njh siis vast liigub. Olen ise 512mb rammi peal vistat kasutanud, kuid prose oli parem.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2008 22:40:23 vasta tsitaadiga

marek kirjutas:
Kde-s saab taustapilti vahetada venitades pildi failihaldurist töölauale, ja valides avanevast hüpikmenüüst "sea taustapildiks" icon_smile.gif. Töölaua seadistuse paneelist saab lisaks sättida pildi skaleerimist ja muud taolist.

Hiljaaegu sättisin ühte maci võhikust kasutaja jaoks ja mulle sai selgeks, et kui kunagi maci ostaksin, siis ainult riistvara pärast, installiksin sinna linuxi nagunii. Linuxi puhul peaks vabadus konfigureerimisel olema ohjeldatud arusaamise poolt, seda alguses napib, ja selletõttu levivad kuuldused, et linux ei sobi.

Eee teemasse tagasi - remote desktopi analooge on linuxis mitmeid, ei tohiks olla probleemi "kaugvaate" os-na kasutamisel.


Selle eee'ga kaasasolev KDE on suht kohitsetud ja kuigi alguses oli plaan ehk mõneks ajaks Linux peale jätta lasin selle peale paaritunnist näppimist maha ja XP peale (vistat esialgu ei söandanud, vb hiljem). Sellega ei taha ma öelda, et linux või KDE oleks pahad, vaid seda, et mis eee'le peale on lastud, on minu jaoks pisut liiga kohitsetud. Aga XP jookseb nigu pudrukuul siin peal praegu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2002




sõnum 11.06.2008 02:24:26 vasta tsitaadiga

"It´s better with windows" nagu kõlab Asuse marketingi lause uute eee-boxide puhul. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Asus EEE PC Windowsiga odavamalt kui Linuxiga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.