Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G11 Gaming Keyboard märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2008 12:19:54 vasta tsitaadiga

Mina ei vastuta, kui midagi valesti teed icon_biggrin.gif Soovitan suured klahvid viimaseks jätta (Enter, Space kindlasti, parem Shift). Mul vist space ikka kinnitamata, kuna seda ei saanudki lahti. Ei ole viitsinud lahti lammutada, et seda kinni panna icon_razz1.gif Ta ei ole täitsa lahti, ühelt poolt ainult. Vahest on ebamugav, aga järgmine hetk läheb kohe meelest ära... seega ei jõuagi asjani icon_biggrin.gif

Muide.. kui on veel inimesi G15 klaveriga, kes ei teadnud seda, siis kuidas te oma klavereid puhastate icon_question.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2008 12:26:56 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Muide.. kui on veel inimesi G15 klaveriga, kes ei teadnud seda, siis kuidas te oma klavereid puhastate icon_question.gif icon_biggrin.gif

Tagurpidi keerata ja 10 korda raputada? icon_smile.gif .Pärast pealmine pool mingi lapiga üle ja peaks >70% mustust kadunud olema.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 15.05.2008 12:52:23 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
tomm2n kirjutas:
Hea ülevaade ja hea klaver ka. Endal G15. Kes kavatseb osta, siis tasuks ekraaniga variant soetada(paar sotti kallim arvatavasti). Ekraanil palju võimalusi...kell, kuupäev, Winampi lugude info, prose ja mälu kasutuse jälgimine, rinatuneri info(-GPU tempid ja vendi pöörded, clockid jne), POP3, Frapsi info, paljude mängude tugi jne jne. Mugav navigeerida ka kogu selle info vahel ilma näiteks mängust välja minemata.
Soovitaks just seda vanemat G15-G11 varianti. Uuel pidi olema viletsam kvaliteet ja Shift nupp pidi kinni kiiluma vahetevahel.

G15 paraku ~400 kallim icon_neutral.gif .Lihtsalt mulle polnud LCD vaja.Sellepärast saigi G11 võetud.Mul jooksevad ekraani servas GPU,Prose tempid ja Fraps.Pealegi vastavalt klaviatuuri paigutusele oleks see jäänud monitori nuppude ette.Mis puutub G15 siis tõepoolest...kui ostusoov on võtke vanem versioon.Uusversioon ei kõlba kuhugi:
*Kallim kui vana
*Vähem G nuppe
*Halvem koostekvaliteet
*Mingi ebamäärane oranž taustvalgus
*Väiksem ja raskesti loetavam LCD jne...

Või kui vana G15 pole siis G11 sama hea thumbs_up.gif .G11 uusversiooni pole näinud.


Uuel G15 pidavat ekraan ikka parema lahutusvõimega olema.
Ei tohiks vast ikka kehvemini loetavam olla see LCD ekraan.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 15.05.2008 13:16:23 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
sirius4k kirjutas:
...proovisin noaga, et äkki saab nupud kuidagi ära võtta... kae värki.. käibki nii icon_biggrin.gif Nopid nupud küljest ära ja puhasta... eriti šeff on, et klaveri trükiplaadid, kiled, värgid on kaitstud ja nuppude all on nagu mingi anum vms. su sodi korjamiseks icon_biggrin.gif Korjasin nupud ära.. tegin puhtaks.. nupud tagasi ja nagu uus thumbs_up.gif. Ülisuur pluss sellistele, kes ei mõista, et klaveri kohal ei sööda icon_lol.gif icon_redface.gif

Tohohh icon_eek.gif .Saabki nii teha või? icon_eek.gif .Krt vot seda ei teadnudki.Peab õhtu kodus proovima icon_razz1.gif .Mul palju tolmu kodus ja see suudab ikka kõikjale pugeda icon_mad.gif .


Saab küll nii puhastada jah! Endalgi sai üks purk energiajooki klaveri peale ümber aetud.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2008 14:41:20 vasta tsitaadiga

tomm2n kirjutas:
tomorrow kirjutas:
sirius4k kirjutas:
...proovisin noaga, et äkki saab nupud kuidagi ära võtta... kae värki.. käibki nii icon_biggrin.gif Nopid nupud küljest ära ja puhasta... eriti šeff on, et klaveri trükiplaadid, kiled, värgid on kaitstud ja nuppude all on nagu mingi anum vms. su sodi korjamiseks icon_biggrin.gif Korjasin nupud ära.. tegin puhtaks.. nupud tagasi ja nagu uus thumbs_up.gif. Ülisuur pluss sellistele, kes ei mõista, et klaveri kohal ei sööda icon_lol.gif icon_redface.gif

Tohohh icon_eek.gif .Saabki nii teha või? icon_eek.gif .Krt vot seda ei teadnudki.Peab õhtu kodus proovima icon_razz1.gif .Mul palju tolmu kodus ja see suudab ikka kõikjale pugeda icon_mad.gif .


Saab küll nii puhastada jah! Endalgi sai üks purk energiajooki klaveri peale ümber aetud.



Arvuti taga istudes kulub seda energiat ikka metsikult jap icon_razz1.gif
Eks aegamööda endalgi mõtted peas olnud, aga siis tuleks hakata juba lauda motifititseerima vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2008 14:52:44 vasta tsitaadiga

Ärge jooge energiajooke klaveri peal icon_razz1.gif
Need on paremad:


icon_lol.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2008 14:57:26 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Ärge jooge energiajooke klaveri peal icon_razz1.gif
Need on paremad:


icon_lol.gif

ot:
Ma suudaksin ilmselt tabletipuru ikka kuhugi ajada icon_lol.gif .Või siis pool purki tablette icon_lol.gif .Pärast nagu narkar...käed värisevad...silm vireleb icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 15.05.2008 15:12:21 vasta tsitaadiga

lawri kirjutas:
Uuel G15 pidavat ekraan ikka parema lahutusvõimega olema.
Ei tohiks vast ikka kehvemini loetavam olla see LCD ekraan.

*Reso sama
*väiksem
*nurka ei saa muuta=>kehvem lugeda
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 15.05.2008 15:37:45 vasta tsitaadiga

Arvuti taga istudes kulub seda energiat ikka metsikult jap icon_razz1.gif

icon_biggrin.gif Cod-is M4-ga pool ööd ringi joostes võtab ikka läbi küll. Dynamiti luristades hea granasid loopida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2008 15:40:38 vasta tsitaadiga

Mnjah icon_razz1.gif Kui öösel silm hakkab kinni vajuma, siis normaalne inimene läheb magama ära, mitte ei tangi energijooke sisse icon_biggrin.gif

Seda ütlen muidugi mina, kes ma käin tööl.. ma ei tea, millega sina muidugi tegeled icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 15.05.2008 16:10:04 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:

väidaks vastu, pelamiseks on mänguriklaver tööorja omast kõvasti parem disaini, kasutusomaduste ja reaktsiooniaja poolest.


Kasutasin miskit microsofti ergonoomilist (ja see ei ole sugugi tavaklaver, ligi tonni maksis),

1. kiirelt pelades läks lolliks - ei reageerinud osadele vajutustele - kui liialt palju klahvilööke korraga sai.
2. reaktsiooniaeg oli selline et ajas närvi a´la ma ju kurat vajutasin...
3. randmetugi oli selline mõnus pehme kunstnahk ja hea trükkimiseks, aga takistas sellisena käte kiiret liikumist üle klaveri.
4. nuppude vahekaugused ja käigud olid suured - see aeglustas ja segas
5. windowsi nupu teipisin kinni, arvake ära mispärast
6. makroklahve polnud (tõsi, ma pole õppinud uuel klaveril neid veel kasutama.... icon_razz1.gif )


Klaveri reaktsiooniaeg ei anna sul reaalselt mängudes mitte midagi juurde, keep dreaming icon_smile.gif . ( vähemasti see 20ms vahe)

angel kirjutas:
sitt lan kui ruumi ei ole. klaveri ja hiire jaoks peaks ikka ruumi antama ja egas see G11 nii suur kah ei ole


Jutt maailma top notch lannidest ning isegi Eestis on kitsas olnud osadel lannidel- seega, kui ei tea lannidest eriti rääkida siis ei tasu kohe sitaks hakata sõimama...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 15.05.2008 17:20:28 vasta tsitaadiga

Endal Logitech Wave ja asi väga mugav. Ei ole ma reaalselt vajadust näinud nende G klahvide järele mujal kui ehk Wowis. Aga küsimus selles, kas G15 vee äravoolu jaoks ka põhjas augud on?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2008 17:24:05 vasta tsitaadiga

Ei ole. Milleks icon_eek.gif icon_lol.gif
Mis iganes põhjuse sa tood, leian ma, et see ei ole vajalik icon_biggrin.gif Mängur != nisanäpp icon_razz.gif Pealegi on vedelikku hulga parem saada G15 seest, kui põrandalt.. arvutilaualt icon_lol.gif Haah.. see kõlab küll eriti imelikult
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 15.05.2008 17:31:26 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:

Arvuti taga istudes kulub seda energiat ikka metsikult jap
Eks aegamööda endalgi mõtted peas olnud, aga siis tuleks hakata juba lauda motifititseerima vms


külm dush ja 2-3 purki battareyd kombinatsioonis mänguklaveriga teeb sust tapamasina, järgi proovitud. Endal on aga omaehitatud arvutitöökoht nurgas, ära tüütas, et mööblifirmad ei arvesta inimesega. Kõik extrad on, õllepudeli-ja snäksihoidmiskohad, isegi õllepudeliavaja monteerisin sellise külge, et ei peaks kaht kätt kasutama. Sellistest pisiasjadest nagu juhtmemajandus, arvutile ligipääs, ergonoomika ei hakka rääkimagi.




mambo10 kirjutas:
Klaveri reaktsiooniaeg ei anna sul reaalselt mängudes mitte midagi juurde, keep dreaming icon_smile.gif . ( vähemasti see 20ms vahe)


Unistada mulle meeldib. icon_smile.gif Kui on vahe, siis on võimalus. Neid kordi on palju, kus persoon vaagub murdosa protsendi peal pärast raju tulevahetust.

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2008 17:32:00 vasta tsitaadiga

Mööblifirmad ilmselt sellepärast ei teegi sellist šveitsinoa sarnast arvutilauda, kus saab kõike ilma liigutamata ära teha. Nad hoolivad sinust ja tahavad, et sa vahest liigutaks ka ennast , mitte ei elaks nurgas ja hävitaks õllet
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 15.05.2008 20:29:15 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Mis koostekvaliteeti puutub, siis praaki ikka juhtub icon_razz1.gif Oma esimesel G15'l jäi kohe üks meedia nupp kinni.. üks neist neljast suurest. Saatsin garantiisse.. klaverit ei hakatud korda tegema, sain raha tagasi icon_razz1.gif Järgmine oli/on aga perfektses seisus icon_biggrin.gif

Nalja sai, kui üritasin ratast leiutada icon_lol.gif Tahtsin klaverit puhastada ja hakkasin klaverit laiali lammutama, nagu tavalist saia. Kruvid lahti.. üritan, üritan.. ei tule kurat lahti icon_biggrin.gif Jõuga ka murdma ei hakka. Panin kruvid tagasi ja proovisin noaga, et äkki saab nupud kuidagi ära võtta... kae värki.. käibki nii icon_biggrin.gif Nopid nupud küljest ära ja puhasta... eriti šeff on, et klaveri trükiplaadid, kiled, värgid on kaitstud ja nuppude all on nagu mingi anum vms. su sodi korjamiseks icon_biggrin.gif Korjasin nupud ära.. tegin puhtaks.. nupud tagasi ja nagu uus thumbs_up.gif. Ülisuur pluss sellistele, kes ei mõista, et klaveri kohal ei sööda icon_lol.gif icon_redface.gif

OT:
tsitaat:
Kirjeldus sobib mu sajandialguse KT800PS2ES01 klaviatuuriga. Kui naine ja laps klaviatuuri korra nii ää reostasid et mõned nupud enam alla, mõned üles ei käind, siis koukisin nupud välja ja kruvisin korpuse lahti. Panin nupud nõudepesumasina kahvlikorvi ja ülejäänd plastpudinad eraldi ja pesin kõige jahedama programmiga puhtaks. Miski 35-45kraadi vist. Peale kuivatamist ladusin kokku, töötab nagu kulda.

Jatkuu: Saan aru et kõnealusel klaberil on normaalne, pika käiguga klahv? Ma kunagi programmeerijana töötanuna ei talu notekate stiilis lühikest klahvikäiku ja vajan mõningast klahvimüra tagasisideks. Kas juhe tuleb kuskilt lihtsalt välja või saab ehk paremale/vasakule servale juhtimiseks seda kanalisse kinnitada?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2008 20:34:00 vasta tsitaadiga

kellu kirjutas:
Jatkuu: Saan aru et kõnealusel klaberil on normaalne, pika käiguga klahv? Ma kunagi programmeerijana töötanuna ei talu notekate stiilis lühikest klahvikäiku ja vajan mõningast klahvimüra tagasisideks. Kas juhe tuleb kuskilt lihtsalt välja või saab ehk paremale/vasakule servale juhtimiseks seda kanalisse kinnitada?

1.Mitte väga pika käiguga aga kindlasti pikemaga kui notebookidel icon_wink.gif .
2.Peaks saama.Klaveri all on juhtmekanal.Ma lihtsalt nii loll,et ma pole aru saanud veel milleks seda vaja läheb icon_lol.gif .
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 15.05.2008 22:40:17 vasta tsitaadiga

All on jah juhtmekanalid olemas, Väljundid on mõlemal küljel olemas. Endal küll hiir kanalis icon_smile.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 16.05.2008 13:32:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eestikeelse variandi puudumine(parim on SWE-Rootsi asetus millel pole kahjuks märgitud Ü ja Õ tähte).

mulle piisav põhjus suure ringiga mööda käimiseks. aga ülevaade on thumbs_up.gif

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2008 13:41:40 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
tsitaat:

Eestikeelse variandi puudumine(parim on SWE-Rootsi asetus millel pole kahjuks märgitud Ü ja Õ tähte).

mulle piisav põhjus suure ringiga mööda käimiseks. aga ülevaade on thumbs_up.gif

No eks sellega harjub.Pealegi on need klahvid samas kohas kus eestikeelsetel klaveritel.Neile kes arvutitest suurt ei tea siis see,et Ü ja Õ pole märgitud klaveril ei tähenda,et neid asendavad klahvid(misiganes sinna märgitud) ei suudaks Ü ja Õ tekitada icon_wink.gif thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 16.05.2008 14:04:10 vasta tsitaadiga

Jah, kahe klahvi peal on lihtsalt valed kleepsud, töötavad nagu EST asetus klaveril, kui tead, et üks on Ü, teine Õ.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2008 16:15:39 vasta tsitaadiga

Parandus icon_biggrin.gif G15'l ei ole kleepsud icon_razz1.gif Ükskord järjekordne blond hetk oli ja mõtlesin, et ostaks kleepsud.. paneks õiged tähed.. aga krt icon_biggrin.gif Siis kleebin valguse kinni icon_lol.gif Siis pimedas jääb mulje, nagu ei oleks kaks tähte valed, vaid üldse puudu icon_razz1.gif Mitte, et tähti vaataks anyway. Sellega harjub väga kiiresti ära. Nagu ka sellega, et Caps Lock, Tab, Esc, Shift ei ole enam klaveri ääres icon_biggrin.gif

See, et kaks tähte on teistsugune ei saa küll olla põhjus, miks suuure ringiga ümber käia sellest klaverist. icon_razz.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2008 16:21:12 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Parandus icon_biggrin.gif G15'l ei ole kleepsud icon_razz1.gif Ükskord järjekordne blond hetk oli ja mõtlesin, et ostaks kleepsud.. paneks õiged tähed.. aga krt icon_biggrin.gif Siis kleebin valguse kinni icon_lol.gif Siis pimedas jääb mulje, nagu ei oleks kaks tähte valed, vaid üldse puudu icon_razz1.gif Mitte, et tähti vaataks anyway. Sellega harjub väga kiiresti ära. Nagu ka sellega, et Caps Lock, Tab, Esc, Shift ei ole enam klaveri ääres icon_biggrin.gif

See, et kaks tähte on teistsugune ei saa küll olla põhjus, miks suuure ringiga ümber käia sellest klaverist. icon_razz.gif

Sa G15 kaua kasutanud?.Kuidas kulumisega on?.Nt mu Logitech MX1000-l logo ära kulunud hiire pealt.Eeldan,et klaveril nii kergelt need ära ei kulu? .Mis puutub kleepsudesse siis eri värvi läbipaistvad kleepsud sobiks selle jaoks kui tahad kuhugi peale kleepida.

Leidsin ka lehe kus on G klahvide ja klaviatuuri ümbruse teemasid aga neid suht vähe icon_neutral.gif @ http://www.g15wraps.com/
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2008 16:30:50 vasta tsitaadiga

G15l ei kulu tähed ära.. kui üldse, siis terve nupp, kuhu sa ei kleebi peale midagi icon_razz1.gif Pole nuppu, pole ka kleepsu kuhugi panna. See on muidugi äärmiselt ebatõenäoline. Kui su näpud just puhast hapet ei higista icon_razz1.gif

Ma ei oska eriti hästi seletada, aga tähed ei ole mitte kleebitud peale, vaid pigem nagu graveeritud nuppudesse icon_biggrin.gif Tähe kontuur on jäetud värvimata.. millest siis valgus läbi kumab.

[maitseasi]Sinine valgus paistab pimedas palju palju paremini, kui see ebamäärane inetu oranž 8)[/maitseasi]
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2008 16:48:23 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Ma ei oska eriti hästi seletada, aga tähed ei ole mitte kleebitud peale, vaid pigem nagu graveeritud nuppudesse icon_biggrin.gif Tähe kontuur on jäetud värvimata.. millest siis valgus läbi kumab.

Vaatasin jah.Teoreetiliselt tähendab see,et klahvi pind aja jooksul veidi kulub aga kujutis jääb ka 10.a pärast ilusaks ja selgeks thumbs_up.gif .
sirius4k kirjutas:
[maitseasi]Sinine valgus paistab pimedas palju palju paremini, kui see ebamäärane inetu oranž 8)[/maitseasi]

Mulle meeldib samuti sinine icon_biggrin.gif thumbs_up.gif .IMO kõige ilusam ja universaalsem taustvalguse värv lillade ja roheliste jms ees.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G11 Gaming Keyboard mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.