Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  GPS seadmed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 12.08.2007 00:44:25 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
ma ostsin kolmapäeval gepsu alles icon_biggrin.gif

thumbs_up.gif
Järgmine kord, kui Tallinna poole liikumist on, võtan su pandud aarde icon_razz1.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.08.2007 16:29:24 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
ot:
http://www.geopeitus.ee/?p=350&c=619
minu esimene



tehtud! icon_razz.gif

Kahjuks ei olnud esimene... mingid kohalik gäng oli 20 mintsa varem juba ära käinud icon_cry.gif icon_cry.gif

Nende tallatud rada oli muidugi tibake abiks ka, aga ilmselt poleks ka niisama leidmata jäänud. thumbs_up.gif

Rändaare rändab nüüd edasi thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.08.2007 16:39:05 vasta tsitaadiga

ise elan sealt ca 600 m, vaatasin, et kuidagi hõre on kodukant icon_biggrin.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 06.12.2007 18:58:08 vasta tsitaadiga

kuna siin teemas on üsna palju olnud juttu TomTom'ist, siis küsiks seda, et kas TomTom'i rakendustarkvara(TomTom 5 ja TomTom Navigator 6 jt) on eraldi nii navigatsiooniseadmetele kui ka PPC'le? Vist ei ole, sest PPC on Windoes CE platvormil, navigatsiooniseadmed TomTom'il aga minuteada Linux'i platvormil. Sama küsimus kaartide kohta- kas need on risti kasutatavad?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2008 18:06:52 vasta tsitaadiga

link :: GARMIN Nüvi 250 GPS

Selveri päikesemängus on GARMIN Nüvi 250 GPS 3699 krooni eest. Pixmania aga müüb sama asja 2453 krooniga. Oskab keegi selle jubina kohta midagi head öelda?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 20.04.2008 19:41:16 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
Selveri päikesemängus on GARMIN Nüvi 250 GPS 3699 krooni eest. Pixmania aga müüb sama asja 2453 krooniga. Oskab keegi selle jubina kohta midagi head öelda?

konkreetset mudelit pole ma katsetanud, kuid Garminile on olemas väga korralikud Eesti kaardid EOMAP'ilt ja Regio'lt. Hinnad olid vist vastavalt 1000.- ja 1400.- Samas ma olen kuulnud, et Tartu Lõunakeskuses Euronics'i poes on seesama Regio navigeeritav kaart SD mälukaardil ~700.- eest müügil icon_biggrin.gif Et kui keegi veel selliseid kohti teab, kus ta sarnase 700.- hinnaga müügil on, siis võiks teada anda!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.04.2008 20:03:45 vasta tsitaadiga

mightythor, ma ostsin Garminile Regio kaardi Pirita paadipoest ~500 eest. Aga see oli ülemöödunud aastal icon_rolleyes.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 20.04.2008 20:28:32 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
mightythor, ma ostsin Garminile Regio kaardi Pirita paadipoest ~500 eest. Aga see oli ülemöödunud aastal icon_rolleyes.gif

sa ostsid navigeerimisvõimaluseta kaardi. See, millest mina rääkisin, tuli alles kuskil kuu aja eest välja.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.04.2008 21:37:27 vasta tsitaadiga

mightythor, täitsa võimalik. Siis on hinnavahe arusaadav.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 15:52:57 vasta tsitaadiga

Pixmania lehelt : Maps included: the United Kingdom, Ireland, Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Monaco, Germany, Greece, Italy, San Marino, Vatican City, Luxemburg, the Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Andorra, Sweden, Switzerland, Liechtenstein, Croatia, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Poland, Romania, Slovakia, Slovenia.

Mis kaardid sellel aparaadil siis kaasas on? Kas mitte see sama 500 kroonine millest jutt?

Igatahes http://www.garmin.ee/?id=660 lehel pakutakse uut 98% katvat eesti aadressiotsinguga kaarti 550 krooniga. Saan aru, et igasugune Garmini klient saab selle selle raha eest juurde osta.

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 15:59:06 vasta tsitaadiga

Garmin Nüviga läbitud euroopas palju erinevaid riike! Meeldiv naishääl juhendamas! Hätta ei ole jäänud! thumbs_up.gif Berliini ringil kadus korra tee alt ära ja see oli ka kõik mis siiani probleemideks on olnud! Isegi mägedes väikesed teed on peal. Aga mul baltikumi kaarti ei ole veel ostetud seega peale Poolat siiapoole sõites enam korralikku navigatsiooni ei ole!

TomTom on vist soodsam aga ei oska kommenteerida kui täpsed kaardid on!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
igorjoha
Kreisi kasutaja
igorjoha

liitunud: 04.11.2006




sõnum 21.04.2008 16:09:16 vasta tsitaadiga

kes teab mõni gps et oleks välise antenni võimalus + võimalus arvutiga ühendada ?
_________________
автор этих строк своих мозгов не имеет, а потому имеет ваши
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 22:21:33 vasta tsitaadiga

igorjoha kirjutas:
kes teab mõni gps et oleks välise antenni võimalus + võimalus arvutiga ühendada ?


tomtom-i saab ühendada ja garminit ka.

ise olen tomtom920-ne omanik ja väga rahul. satelliite püüab nagu metsalooma icon_biggrin.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 23.04.2008 11:51:12 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
Pixmania lehelt : Maps included: the United Kingdom, Ireland, Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Monaco, Germany, Greece, Italy, San Marino, Vatican City, Luxemburg, the Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Andorra, Sweden, Switzerland, Liechtenstein, Croatia, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Poland, Romania, Slovakia, Slovenia.

Mis kaardid sellel aparaadil siis kaasas on? Kas mitte see sama 500 kroonine millest jutt?

Igatahes http://www.garmin.ee/?id=660 lehel pakutakse uut 98% katvat eesti aadressiotsinguga kaarti 550 krooniga. Saan aru, et igasugune Garmini klient saab selle selle raha eest juurde osta.

See Eesti kaart, mis selles loetelus sisaldub, on ainult Tallinn+põhimaanteed. Ja see aadressiotsinguga Eesti kaart on 550.- vaid siis kui ostad Garmini navigatsiooniseadme sealt garmin.ee'st. Kui näiteks välismaalt ostad, siis on selle 98% katva Eesti kaardi hind ~1500.- Aga mingid poed müüsid seda 98% Eesti kaarti mingite laoülejääkidena jne vist ~500.- eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afeel
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2003




sõnum 14.05.2008 23:21:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi on viimasel ajal Pixmaniast Garmin Nüvi 250 või 250W Europe GPS ostnud?
Soovin teada kas Pixmanias müüdavatel on ka ikka eestikeelne häälega juhtimine?

Ostaksin Eestist lisaks kas EOMap või Regio navigeeritava kaardi 550-700 krooniga ja saaks kokkuvõttes suhteliselt normaalse hinnaga seadme.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 14.05.2008 23:23:23 vasta tsitaadiga

afeel kirjutas:
Kas keegi on viimasel ajal Pixmaniast Garmin Nüvi 250 või 250W Europe GPS ostnud?
Soovin teada kas Pixmanias müüdavatel on ka ikka eestikeelne häälega juhtimine?

Ostaksin Eestist lisaks kas EOMap või Regio navigeeritava kaardi 550-700 krooniga ja saaks kokkuvõttes suhteliselt normaalse hinnaga seadme.

Selle eesti keele lased ise peale softiuuenduse käigus. Ostukoht ei määra siin midagi thumbs_up.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2009 21:45:05 vasta tsitaadiga

Ostsin Garmn Nüvi 265W
Tal on BlueTooth aga samas mind häirib gpsi navigeerimisel see, pööra paremale jms jutt ja seega panen heli kinni. Samas siis ei tööta ka mobiili heli enam. Küsims, kas kuidagi saab nii seadistada, et to ei jutustaks, ilma, et heli välja lülitama pean.

Olen menüü läbi otsinud ja midagi pole leid.

Väga häiriv oleks iga kõne ajal heli kinni ja lahti võtta, samas meeldib navigeeringut kasutada, saab ajaliselt teada, kunas kohal jällegi aga kui see pasundab, siis no.. vait! : D

Ideid? : )

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2009 22:24:51 vasta tsitaadiga

duplex kirjutas:
Garmin Nüviga läbitud euroopas palju erinevaid riike! Meeldiv naishääl juhendamas! Hätta ei ole jäänud! thumbs_up.gif Berliini ringil kadus korra tee alt ära ja see oli ka kõik mis siiani probleemideks on olnud! Isegi mägedes väikesed teed on peal. Aga mul baltikumi kaarti ei ole veel ostetud seega peale Poolat siiapoole sõites enam korralikku navigatsiooni ei ole!

TomTom on vist soodsam aga ei oska kommenteerida kui täpsed kaardid on!


Palju vett on merre voolanud vahepeal eelmisest kommentaarist. Nüüd olen möödunud kevadest TomTom 720 kasutanud ja mingi ülevaade selle aja jooksul peaks juba tekkind olema. Esimene selle GPS-iga sõit oli Riias ja tuttav ootab mind loomaaia juures aga loomaaeda kaardil huvipunktina peal ei olnud. Olin päris hädas ja sõitsin mälu järgi kohale õnneks. Vahepeal siis nüüd uuendasin hirmsasti kaarte ja enam probeeme ei ole tekkinud. Kuna olin Garminist pärit naisehäälega harjunud siis laadisin naishääle peale sellele. Standardis oli mees. Järgmise ostan ka Tomtomi. 730 või uuema. thumbs_up.gif Kevadepoole tuleb hakata vaatama ennem uut rahvusvahelist reisihooaega.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2009 09:49:54 vasta tsitaadiga

garmini "eesti keel" on jah inetu, ''üks sada meetri pärast pööra paremale...''
jõuga eesti keele fail kuidagi tühjaks kustutada? icon_smile.gif

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitsut
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2007




sõnum 10.02.2009 22:05:48 vasta tsitaadiga

Plaanin soetada BT gps'i. Oskab keegi sõna võtta teemal Sirf III vs MTK chipset? Olen täheldanud et hinnavahe on MTK kasuks aga kuidas muud asjad on, kui kiirelt Fix saab, kuidas hoiab jne.

Hetkel on silma jäänud Qstarz BT-Q1000P, mis on MTK kiibil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 10.02.2009 22:52:06 vasta tsitaadiga

MTK on erinevaid võrdlusi vaadates parem. Voolutarve on ka väiksem kui SIRF3'el, seega sinihambaga juraka puhul kindlasti kasuks.
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.02.2009 23:09:24 vasta tsitaadiga

Vanasti vist jah loeti SIRFi paremaks, nüüd MTK rohkem kasutusel tulnud. Hind vist ka odavam.

Aga kui juba GPSi teema siin on, siis tõstatan ka ühe küsimuse.

On siin mõni inime kellel on reaalne kasutajakogemus Garmin Colorado 300 ja Oregon 300/400 seeriatega. Plaanis lähiajal uus GPS osta, alguses tundus Oregon kirjelduse järgi üsna asjalik junn, aga nüüd ülevaateid lugedes on nagu väike kahtlus hinge tulnud. Et kehv ekraan ja levi pole ka kõige ideaalsem. Ekraani vaadavause ja levi poolest on hetkel parim GPSMAP 60CSx. Aga see on väikese ekraaniga ja suht ebamugava kasutamisega nuppude poolest. Hetkel mul on kasutuses üks vanem sama seeria oma.

Colorado
http://www.garmin.ee/?id=672

Oregon
http://www.garmin.ee/?id=885


Ahjaa, see küsimus ka, et kas tõesti on neid mälukaartidel olevaid kaarte ei saa seadme enda mälusse kopeerida ja korraga kasutada? Et näiteks korraga oleks kasutuses nii Eesti maismaa kaart kui ka mere või siseveekogude oma?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 11.02.2009 09:37:10 vasta tsitaadiga

Näppinud neid kahte aparaati pole, kuid omadustelt ja olemuselt kipuks minu valik Coloradole.

Kui kaart on mälukaardile lukustatud, siis legaalsel teel seda seadme mälusse kopeerida ei saa. Aga võimalik see on.

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003




sõnum 11.02.2009 09:43:37 vasta tsitaadiga

ja eesti kaardi saab 550.- või oli 600.- eest kui jalutada otse regio kontori ja sealt küsida, ei ole vaja miingeid lisamakse, baltikumi kaardi hinnakohta ei oska midagi öelda--

ma olen tartu regiost saanud alati eesti suhtes abi ja odavamalt kui kusagilt poest ja originaal ja arve saab kah.
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.02.2009 10:22:03 vasta tsitaadiga

bigmarx, Coloradol on see kuuli õlitamise teema icon_smile.gif Pidavat kinni jääma, tolm ja värk lähevad vahele.


Mälukaartide osas hea teada thumbs_up.gif. Krdi haige poliitika igatahes. Et korraga nagu maismaad ja vett ei saagi kasutada. Ja kaardi vahetus on paras jura ka veel.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  GPS seadmed mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.