|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad? |
| Yamaha |
|
6% |
[ 34 ] |
| Honda |
|
8% |
[ 46 ] |
| ATM |
|
0% |
[ 5 ] |
| KTM |
|
2% |
[ 13 ] |
| Aprilia |
|
4% |
[ 23 ] |
| Cpi |
|
1% |
[ 7 ] |
| BMW |
|
1% |
[ 11 ] |
| Harley-Davidson |
|
1% |
[ 10 ] |
| Kawasaki |
|
5% |
[ 30 ] |
| Suzuki |
|
8% |
[ 47 ] |
| Vene masin |
|
9% |
[ 50 ] |
| Pocketbike |
|
1% |
[ 7 ] |
| Mingi muu veereja ... |
|
9% |
[ 50 ] |
| Polegi sellist sõidukit. |
|
39% |
[ 221 ] |
|
| hääli kokku : 554 |
|
| autor |
|
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
03.05.2008 11:42:28
|
|
|
| Telempe kirjutas: |
| Streetmoto |
Kahjuks seal pole soovituid mõõte kui neid kusagil üldse on.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
03.05.2008 12:14:11
|
|
|
Palju ned hammakad muidu maksavad?
Enda omal on ees markeeringuks Sd428-14T, ja tagumisel 428-58T mis oleks normaalne sinna taha visata. ja mingi parem kett vb Samuti.(keti markeering CHOHO 428
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
04.05.2008 20:03:02
|
|
|
Aga kas keegi oskab öelda kus saab lasta hammakaid tellimuse järgi teha?
Esimest ja tagumist!
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
04.05.2008 21:30:05
|
|
|
pidi ju uus ratas olema (15" rattad, seega pigem mopeed küll?) miks ketti peaks vahetama?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
05.05.2008 02:12:14
|
|
|
Keegi rollerite elektrisüsteemidest ei tea midagi ?
Yamahal mure. Nimelt ilma akuta läheb ilusasti käima ja genekas nagu laeks ka. (ükski tuli ei tööta)
Panen laetud aku peale kõik tuled ja viled töötavad aga aku imeb kuidagi liiga kiiresti tilgatuks.
Viga akus ei oleks, 2 akut testitud, genekas ei oleks kuna ilma akuta ka töötab.. parajalt juhe koos.
Kõik pistikud olen üle käinud ära puhastanud ja tagasi kokku pannud. Lahendust leidnud veel ei ole ..
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
05.05.2008 08:52:22
|
|
|
| Ihv, Keti polegi plaanis esialgul vahetada aga tahaks teisi hammakaid.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
05.05.2008 11:51:28
|
|
|
Kett ja ketirattad tuleb korraga vahetada.
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
05.05.2008 13:53:17
|
|
|
laurx, leidsin vea ülesse. Veaks oli ,et pingeregulaatori laadimis + juhe oli paar kivi ülesse leidnud ja 3 kohast katki.
Läks uus kaabel .. nüüd nagu töötaks.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
05.05.2008 14:25:08
|
|
|
| Telempe kirjutas: |
| Kett ja ketirattad tuleb korraga vahetada. |
Ega ma ei arvanudki, et ma saan sinna sama pika keti jätta, keti saan ma ju lühemaks ka teha.
Aga Tarkonis pidavad hammakaid tehtama ega keegi ei tea mis hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.05.2008 08:04:14
|
|
|
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=18825145
No mida need motovennad veel ei nõua. Äkki teeks tõesti kampaania ja kleebiks ratastele parem kleepsud "Sõidan normaalselt, siis autojuht märkab mind"
Vähemalt kommentaarid lähevad seal kõik ühte auku.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
06.05.2008 09:03:23
|
|
|
Njah sina carlking, kui eluaegne autojuht ei tunne mõnu kaherattalisega kruiisimisest. Ja see on nõme kui autod ei arvesta kaherattalistega üldse. Sooja ilmaga on hea ringi lasta aga kui mingi piix sulle ette sõidab siis on nõme küll.
Märka mootoratturit!!!
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.05.2008 09:20:48
|
|
|
Loe artikkel läbi FFS ja mõtle järele.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
06.05.2008 09:26:36
|
|
|
nõme kampaania - märka kedagi teist peale enda
huvitav mis rahvusest lollidele liiklejatele see mõeldud on
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
06.05.2008 09:33:12
|
|
|
| B6 kirjutas: |
nõme kampaania - märka kedagi teist peale enda
huvitav mis rahvusest lollidele liiklejatele see mõeldud on  |
onion
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2008 17:13:54
|
|
|
carlking, kui huvi on, võin su oma suure matkaka sabale võtta ja paar ringi linnas teha umbes tipptunni ajal, siis näed igasugu lahedaid asju. viimane ekstreemhuumor oli laupäeval kui sutsu enne lipujaama aruküla poolt tulles teeäärest kaheteljelist treilat vedanud tojootajuht minu ees sõitnud pesukoti läbi lasi, aga mulle oma viieukselise koos treilaga kenasti üle tee risti ette keeras. võõras tee ja aimatav sebimine trassil tegid õnneks ettevaatlikuks ja ettekeeramise hetkel oli kellal u 70km/h 90 sel alal. kuna mul sabal oli ka inimene sai pidurdusteekond pikem ja peaaegu oleks ratta küllili lasknud, et ennast mitte käru ja auto vahele ära pakkida.. õnneks on vfr il dual breaking system. vennale hoovipeale järele sõites ja aru pärides tuli sealt ainult mõminat, et " ma nägin sind küll aga sa olid ju veel kaugel.." ffaa..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.05.2008 17:17:27
|
|
|
No aga miks motomehed siis virisevad, et ainult nemad peaksid kampaania saama, miks nad ei suuda jagada oma kampaaniat jalgratturitega, kellel on veel vähem turvalisust liikluses. Lihtsalt närvi käib see meie meie meie teema.
laurx, ma ei taha surma saada, sa ei oska vabsjee sõita kui koguaeg olukorrad on
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.05.2008 17:24:32
|
|
|
No ma annan su võibolla Interpol 'ile üles
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2008 17:32:14
|
|
|
mille eest küll? "sõidan liiga palju?"
teemasse kah: teie, kes te edaspidi kasutatud ratast ostate, katsuge enne kindlaks teha, kas värvikood, mis enamasti sadula all ja värv, mmis rattal peal ka kokku lähevad. minu vfr on passis must. toomidokumentidel on kaa must aga sadula all on kood R-157 mille järgi tellitud esiporilaud on " italian red " ehk siis veripunane. lähipäevil sikkensisse ratta värvi analüüsima ja samas toonis värvi segada laskma ning seejärel tolmuvaba ruumi ja püstolit otsima.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
06.05.2008 18:21:28
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| No aga miks motomehed siis virisevad, et ainult nemad peaksid kampaania saama, miks nad ei suuda jagada oma kampaaniat jalgratturitega, kellel on veel vähem turvalisust liikluses. Lihtsalt närvi käib see meie meie meie teema. |
Laurxi juhtum on põhjuseks. Autojuhid samastavad tihti mootorratturid jalgratturitega ja keeravat ette. Nad ei oska arvestada, et rattur nii kiiresti võiks tulla. Otseselt ei virise keegi, seal on veidi sügavamad asjad mängus, teleklipi põhjal jäi kogu asjast väga ekslik mulje. Ütleme nii, et liigselt bürokraatiat rikub hea kampaania.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2008 21:15:07
|
|
|
müüt: " mootorratturid alati trassil kihutavad"
tegelikkus. kui mootorratas jääb 90 - 95 ga ühe või kahe asja taha temposse tiksuma ja tema taha tekib veel keegi, tekib KINDLASTI kuskilt mingi vend, kellel on vaja KINDLASTI kõigist mööda sõita ja kui ta avastab, et ta ei jõua, arvake kuhu ta vahele keerama hakkab? aga loomulikult sinna kus on rohkem ruumi, ehk siis mootorrattur.. just nagi jõuaks kiiremini kiili/luigele papist sitamajja nikkuma.. uskuge, ilgelt nõme on sedasi kuskil tiksudes koguaeg peeglisse passida, mida tagumine vend teha otsustab, oluliselt valutum on teha kolonnist kiire möödasõit ja jätta paras pikivahe ja siis vaikselt 100ga edasi tiksuda ja vaadata kuidas aasal lehmad paarituvad..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
06.05.2008 22:47:49
|
|
|
sa vist otsid ise omale võimalusi närviminemiseks
mul tekib mõõdukalt ärritavaid olukordi ehk max paarkorda aastas nii tsikli kui autoga - kuidas mõni pea igapäev leiab energiat liikluse üle halamiseks?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2008 22:56:34
|
|
|
mis hala? see, et enamasti kiiremini tagant tulijale viimasel ajal on kenasti teed andma hakatud ja tagant tulijale möödasõiduvõimalusest teatamise eest tänamine isegi mootorratturile tänuväärseks on muutunud on hoopis teist laadi emotsioonid, need ei tapa, ehk siis triviaalne. ei ole ju mõtet rääkida sellest, kui fooritaga seljataga seisma jääv tegelane selle peale, et talle on näidatud , et tuled ei põle, lehvitab ja tänab jms.. se jällegi ei tapa, ei sunni meid pidurdama, kukkuma jms. sellel aastal on nelja tuhande jooksul olnud kaks kohta, kus on olnud põhjust närvi minna. 1 seesama ja teine ehitusmessi ajal pirita teel teises reas seisnud passat, mis ilmus ilma pidurdamata ja suunda n2itamata vasakule tagasipööramise ritta keeranud bussi varjust ja mille vastu ma ümberpõikel jalaga läksin, ming millesse minu taga sõitja sisse sõitis. suunda näitamata kõrval reastuvad rullnokk kaubikumehed, kes 90 ga pirita teel kuuma annavad, ei ole kõne väärt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
06.05.2008 22:58:17
|
|
|
Tagantjärgi mõeldes on 1 karm olukord olnud. Ise olin loll muidugi ja enam ei tee.
Kui keegi sellist kohta nagu harju-risti teab, seal hakkab 60 piirang kui padise poolt tulla. Ma olin tol ajal noor ja loll ja lendasin sellest märgist 160km/h mööda.
Harju risti poe juurest tulevalt teelt keeras 1 peugeot ette mulle ja vastu tuli jeep, ehk autode vahelt läbi saamine sel kitsal teel oli võimatu. Mul pidurid põhjas ja õnneks viimasel hetkel keeras peugeoti juht teeäärde. Ülekere värisesin peale seda juhtumit, lollidel ikka veab nagu näha
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2008 23:13:27
|
|
|
eelmisest aastast meenu bselline koht seoses ettekeeramisega, et tiksusin minu ees liikunud rekka taga enne risti risti, et virtsu keerata. hoidsin pikivahet ja nägin, kuidas 1 pesukott põõsast rekkale tühjast kohast ette keeras. rekka lasi kummid suitsema ja vajus risti teepeale korraks, mulle oli pigem painajaks see vend, kes mul 5m pikivahega perses sõitis kui rekka.. õnneks saime kõik 30km/h peale alla pidurdatud. mul oli ka siis neiu sabal ja suur seljakott kah.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
07.05.2008 00:15:31
|
|
|
Huvitav, kas rolleritel ja võrridel üldse on maanteedele asja või oleks tervisele/närvidele kasulikum teha mootorrattaload? Ma nimelt juba paar aastat tasakesi
unistan sellest, et pikemateks suvisteks maanteeretkedeks mingi mootoriga kaherattaline hankida - minu nägemuses peab ta olema vaikne, mugav ja on hea, kui võimaldab külge monteerida pakiraami matkavarustuse vedamiseks, et ei peaks kogu kola selga tõstma. Kalameeste võrridel olen pakiraame näinud.
Põhiline küsimus on maanteede ohutus. Jalgrattaretkedel olen ikka ja jälle suurtel maanteedel saanud närvikõdi... küll otsustab mõni mulle vastu sõitev neandertaal just minu kohal eessõitjast mööda kimada, küll üritab keegi mind alla ajada sõites parempoolsete ratastega üle äärejoone, küll on mingi tibla jeebiku lähituled sama säravad kui mõne teise auto kaugtuled... seega tekib küsimus, et kas aeglane roller või võrr samamoodi ohustatud pole kui jalgrattur.
Et äkki oleks üldse parem mootorrattaload teha ja kasutada neid võimalusi, mida see mulle kiiruse osas annaks (ehk siis ei jää teistele jalgu)?
Kuna ma jalgrattaga hulgun ka kruusateedel, tekib küsimus, et mis jälle kruusa peal mugavam või vastupidavam on - kas roller, võrr või motikas?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
07.05.2008 00:53:55
|
|
|
Kassmees, ma ise arvan, et mootorratas on neist turvaliseim kui ka maanteele asja.
sõites üldisest liiklusnivoost aeglasema riistapuuga on pidav närvikõdi garanteeritud
kui isegi eesti põhimaanteed pole kvaliteedilt mingid maasikad siis teeääred on lausa ropud. ja kõõluda ükskõik
millise jalakäimisest kiirema kaadervärgiga näiteks asfaldi-kruusa piirimail on pooleldi enesetapp
kruusal kus erilist liiklust pole võid kulgeda ükskõik millega. rolleril on üldjuhul väiksema läbimõõduga
rattad, mis teevad ta vähe kehvemalt teelpüsivaks kui võrr. võrr jällegi on liiga nõrk ja aeglane.
nii, et kui tõesti kohe tsiklit ei saa tuleks eelistada võimalikult suurte ratastega mopeedi
mopeed või suurte ratastega roller, sellega saad rahulikult kruusal ja vaiksematel teedel sõita ning
võid ka linnas 50kmh podistada. maanteele minnes pistad validooli keele alla ja üritad teeservas tasakaalu säilitada
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.05.2008 06:59:00
|
|
|
pigem mootorratas, sest kui sõduauto sust ohutult mööda saab ilma sind tuule ja lähedusega kõditamata, siis rekka ja tema tuul on ohtlikumad.
näiteid odavatest ratastest: sõbra naine plaanib müüa oma tehniliselt korras kuid eelmise omaniku poolt kruusatuuningu saanud yamaha xj600 iversioni. hetkel on talle selle eest pakutud 15k aga kindel veel ei ole.
teine tuttav ostis rakverest yamaha xj 900 ja. 17 k eeguga, kaasa sai topcase i. kriitilistest asjadest vajas vaid õli ja küünalde vahetust. mõlemad on 90ndate algusest pärit aparaadid ja ilmselt neil ressurssi veel kahe kolme kui mitte rohkema hooaja ilma eriliste komplikatsioonideta läbimiseks. tegemist on " allroad " ratastega. kindlasti tasub piiluda honda cb400/450/500 asju. mis peaksid ka jääma kuskile 30k kanti eeldusel, et läbisõit on alla 225 - 30k ja väljalaskeaasta 95+..
"enduuro" asjadest võib piiluda yamaha XT660 ( on ka väiksemaid ) ja suzuki DR seeria asju, mis on ka suhteliselt odavad, madala kilovatiga ja vähe hooldust vajavad rattad. hetkel võiks "load+ratas+varustus" projekt olla suve peale venitatuna ja maksta kuskil ~50k.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
08.05.2008 18:38:43
|
|
|
Täna paar tundi tagasi õnnestus ka külg maha panna. Paldiski maanteel, "ilmajaama" ligidal sõitsin autode taga rahulikult ning hakkasin möödasõitu tegema ühest autost. Kuna jälgisin eessõitvat autot, et möödasõit edukalt sooritada, siis ei märganud õigel ajal eesolevat autot ning lambakarja, kes rahulikult üle tee läksid :? loomulikult ei jõudnud enam korralikult pidurdada ja esimene reaktsioon ikka nii kiires olukorras on pidurit tallata.
Edasi läks nii, nagu ikka läheb. Lendasin eesolevalt autole taha pamperisse sisse ja ise tee peale. Õnneks oli korralik varustus seljas ja endal ei olnud isegi väikest kriimu ega sinikat. Siklil kahjuks nii õnneks ei läinud
Esiotsa gondel täiesti sassis koos tuledega, külje pealt õnneks päästis kukkumispunn enamus gondlist ja õlikaanest. Esihark kõver, amort samuti vigastatud. Ehk siis esialgsel hinnangul tuleb mitmekümne kilone arve...
Aga mis tõsiselt harja punaseks ajas, on need lambad. Peale laksu jäi seisma ka üks teine auto, kes hakkas kohe helistama kuhugile. Tuli välja, et need samad lambad on pidevad teeületajad seal kohas ja õnnetus ei lasknud end kaua oodata. Politsei samuti ei saanud midagi enne teha, kui ka reaalne õnnetus juhtub. Nüüd siis olemas :?
Kahju on sellest, et endal oli kaamera ka peal rattal, aga olin just 5 minutit tagasi seisma pannud, kuna ei arvanud, et siin sirgel midagi juhtub
Igal juhul, politsei käis kohal ja rääkisin ka telefonis 110'ga, kes siis lubasid hakata asja uurima. Kuna õnnetuse ahela algatasid lambad, kes ilma saatjata üle tee läksid (selleks ettenägemata kohas ), siis kirjutan avalduse asja kohta ning teoreetilislet peaks ka lammaste omanik vastutusele võetama. See siis teoreetiliselt...
Ja mis puudutab meie liikluskultuuri liiklejate viisakuse suhtes, võtaks kohe mütsi maha. Ootasin politseid seal vist mingi 30 minutit ning selle aja jooksul jäi seisma 5-6 inimest autodega, kes küsisid, kas abi vaja ja kas kõik korras! Ja mitte ainult eestlased. Suur respect neile!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
08.05.2008 21:17:43
|
|
|
sul ikka ei vea kohe hea, et ise terve
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
09.05.2008 08:58:57
|
|
|
Tartus õnnestus mulgi panna libedaga külg õrnalt õrnalt maha. hakkasin sebra ees peatuma aga enne sebra umb. 20m jooksid mingid pisikesed nagamanid keset teed ja jäid seisma kui kuidagi sõrm signaali vastu läks. Siis ei jäänd enam midagi üle jälle loll refleks pidurid aga kuna tee oli libe siis oli külg lihtne tulema aga õnneks hooog oli väike ja midagi ei juhtund kummagiga. aga need nagamannidele tuleks kerepeale anda
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
10.05.2008 19:07:23
|
|
|
| Keegi oskab uut YZF-R125 komenteerida? Nii palju, kui ma kuulnud olen siis pidi parim omasuguste seas olema.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
11.05.2008 00:36:11
|
|
|
sõitsin täna paar aastat vana R1-ga - uskumatult mugav isteasend, ka minusuurusel ei teki jalgratta seljas istumise tunnet maanteel oli väga hea sõita, kindlasti parim kogemus kergetest ratastest, millega sõitnud olen.
väike naljakas seik oli ka - sõitsin jõgeva maanteel lähte tanklasse ja umbes 1km enne tanklat sai kütus otsa. ja hetk ennel, ca 300 m minust eemal vastassuunas võttis politsei vilkuritega ühe auto maha. mõtlesin, et kindlasti tulevad uurima (ega midagi karta polnudki, tsikli dokud polnud küll kaasas aga see ehk pole surmapatt) - enne neid jäin ju enne politseid seisma, võtsin tuled maha ja ootasin aga ju neil oli kiire, mina neile huvi ei pakkunud.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
12.05.2008 08:41:14
|
|
|
Kas keegi siis tartus suurel motoüritusel ei käinud/osalenud ?
Ise sai kaasa löödud! Päris huvitav oli
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
12.05.2008 09:48:48
|
|
|
Krt peaks omale mingi teise masina kaa sebima
Nt mingi 300-450cc asjanduse
Ja Kas kellelgi kasutatuid rehve pole üle?(võiksid olla heas korras) (110/90/R16 ja 130-140/90/R15)
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
16.05.2008 15:27:54
|
|
|
See võib algajale natuke raskeks jääda.
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
16.05.2008 22:22:32
|
|
|
laurx, Kas ma kohtasin sind pirita teel täna ?
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.05.2008 04:48:39
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
laurx, Kas ma kohtasin sind pirita teel täna ?
Laurikre:. |
Võtke tuba ja tehke normaalne kohting
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.05.2008 19:06:00
|
|
|
link :: Nooruke mopeedijuht tegi raske avarii
reporteris just näitas seda laksu ja luges 12a nolgi vigastusi..
päris karm laks, hea kui enam kõndidagi saab
tüübi onu süüdistas seal g4s-i tüüpi kihutamises ja milles veel.
samas miks kurat antakse 12 aastasele nolgile mopeed?
eks omad vitsad peksavad.. kihutas see g4s või mitte aga varem või
hiljem oleks too 12a nagunii matsu teinud.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.05.2008 19:37:14
|
|
|
| Imestada pole siin midagi, küllap varsti teeb mõni 13-aastane mopeediga purjus avarii kah.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
21.05.2008 13:47:22
|
|
|
Kurat küll väljas ilus ilm ja sõita ei saa Sidur lõpetas nv töö ära
Küsimusi kaa!
Kui ma teen omale A-kat load ära kas siis on piimakatega mingi mootori võimsuse piirang kaa?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Refused
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2005
|
21.05.2008 14:20:10
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
reporteris just näitas seda laksu ja luges 12a nolgi vigastusi..
päris karm laks, hea kui enam kõndidagi saab
tüübi onu süüdistas seal g4s-i tüüpi kihutamises ja milles veel.
samas miks kurat antakse 12 aastasele nolgile mopeed?
eks omad vitsad peksavad.. kihutas see g4s või mitte aga varem või
hiljem oleks too 12a nagunii matsu teinud. |
Sama asi reporteris http://www.reporter.ee/index.php/2008/05/17/poisikesed-said-kokkuporkel-turvafirma-autoga-kohutavaid-vigastusi/
Ma ei sa aru nendest vanematest, kes lubavad oma 12. a lapsel sellise mopeediga ringi lasta, mis liikluses tegelikult liikuda ei tohiks. Rääkimata sellest, et 12.a ei tohigi üldse ühegi mopeediga sõita. Antud mopeed oli mõeldud kinnisele alal sõitmiseks... nn need dirtbiked.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|