Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  uus HV avatud! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 10.06.2003 23:50:10 vasta tsitaadiga

ja siis veel see(ei tea kas kegi juba mainis), et avalehele ei kuvata kõiki foorumisse kirjutatud teemasid icon_confused.gif Loodame et kõik saab peatselt ära parandatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 11.06.2003 00:11:50 vasta tsitaadiga

mul ikka ei toimi se asi icon_sad.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2003 15:00:45 vasta tsitaadiga

Kuna uuel HV-l on uus logo, siis millal Foorumi logo ära vahetatakse icon_confused.gif icon_question.gif
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2003 16:01:27 vasta tsitaadiga

ilmselt siis, kui
ametlik HV = uus HV

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2003 21:22:30 vasta tsitaadiga

Igaasjaga harjud pikapeale icon_smile.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AirichsB
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2003




sõnum 13.06.2003 18:54:13 vasta tsitaadiga

link :: Mõnus Läbu

Aga mis sai tootekommentaaride moderaatoritest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 13.06.2003 18:59:51 vasta tsitaadiga

AirichsB kirjutas:
Aga mis sai tootekommentaaride moderaatoritest

Niih, tegin puhastust seal veits.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 13.06.2003 20:10:55 vasta tsitaadiga

Tahaks juba uut Theme'i icon_neutral.gif
midagi tumedat, tumesinist või musta(ka avalehele, kui võimalik). Ei kannata enam nii heledat.
Ja ärge hakake rääkima, et pane monitor tumedamaks icon_razz.gif jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2003 20:17:35 vasta tsitaadiga

sun kirjutas:
Tahaks juba uut Theme'i icon_neutral.gif
midagi tumedat, tumesinist või musta(ka avalehele, kui võimalik). Ei kannata enam nii heledat.
Ja ärge hakake rääkima, et pane monitor tumedamaks icon_razz.gif jne
skinnid tulevad icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2003 22:31:37 vasta tsitaadiga

Kas mulle ainult tundub või ongi hv.ee tunduvalt kiirem kui eelmine versioon? Tubli!
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2003 13:51:41 vasta tsitaadiga

Kurb-kurb, kuid minu arust jube aeglane.: (
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2003 16:11:45 vasta tsitaadiga

inca,
tsitaat:

Kurb-kurb, kuid minu arust jube aeglane.: (

kumb versioon siis?
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2003 16:48:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
inca,
tsitaat:

Kurb-kurb, kuid minu arust jube aeglane.: (

kumb versioon siis?

... foorumi kasutamises ei tundu vahet olevat, aga esileht avaneb uue HV.ee puhul küll aeglasemalt samas, kõik edasine toimub jälle võrdselt vanaga ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2003 22:55:59 vasta tsitaadiga

Ma arvan nüüd kah, et tookord oli mingi imelik tähtede seis.
Foorum (uus & vana) uimab nagu üle 9600bps lingi icon_wink.gif
Järjekordne peotäis halle juukseid icon_neutral.gif

Samas esineb aegajalt seda (kogu aja nii olnud), et vahel ei tule e-mailile teateid, kui minu jälgitavatesse foorumitesse on uusi kirjutisi tulnud - mõne teema kohta siiski tuleb. Tundub, et asi on selliste teemade puhul, mis on veidi pikemad.

_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 16:50:43 vasta tsitaadiga

HV autologin ei tööta?!?!? minul igatahes mitte....juba kaks päeva....
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 17:56:24 vasta tsitaadiga

Theum kirjutas:
HV autologin ei tööta?!?!? minul igatahes mitte....juba kaks päeva....

kustuta kõik küpsised ära ja proovi siis. Vaata, et märgistad ikka ära, et automaatne sisselogimine toimuks.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 13:38:06 vasta tsitaadiga

No seda tegin omast tarkusest juba. Pull see, et kui browser lahti, siis autologin säilib. nii kui kinni paned on kõik.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 14:11:08 vasta tsitaadiga

Theum kirjutas:
No seda tegin omast tarkusest juba. Pull see, et kui browser lahti, siis autologin säilib. nii kui kinni paned on kõik.

Vaata brauseri sätted üle, paistab nagu ta kustutaks sul peale sulgemist kõik küpsised ära.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dragut
HV kasutaja
dragut

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.09.2003 10:04:35 vasta tsitaadiga

Üldiselt näeb täitsa ilus välja - aga need ülemised lingid (Avaleht, Firmad, Foorum) - need on kuidagi udused, samuti on seal samas kõrval oleva HinnaVaatluse logo tekst kuidagi kokku surutud ja kogu see logo on kuidagi udune. See ülemine osa oma tumesinise värviga on nagu võõrkeha kogu ülejäänud pehmetes toonides kujunduse juures.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2003 19:28:39 vasta tsitaadiga

Miks avalehel cursoriga teema peale minnes ei näita mitte viimast postitajat vaid hoopis teemaalgatajat?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2003 19:44:56 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Miks avalehel cursoriga teema peale minnes ei näita mitte viimast postitajat vaid hoopis teemaalgatajat?
Mis avalehel?
Kui foorumi, siiis selle pärast, et sul on profiilist nii määratud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2003 19:56:02 vasta tsitaadiga

Keegi soovis siin vanu hinnavaatlus.ee saite näha.
Aga palun thumbs_up.gif http://web.archive.org/web/*/https://www.hinnavaatlus.ee

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2003 19:59:12 vasta tsitaadiga

see küll imeb täiiega et hinnavaatlus.ee on samasugune nagu hv.ee

mulle meeldis HinnaVaatluse vana leht rohkem
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2003 20:00:40 vasta tsitaadiga

wazaa13 kirjutas:
see küll imeb täiiega et hinnavaatlus.ee on samasugune nagu hv.ee

mulle meeldis HinnaVaatluse vana leht rohkem


Abx siis http://classic.hinnavaatlus.ee

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2003 20:01:43 vasta tsitaadiga

link :: Klassikaline Hinnavaatlus

wazaa13 kirjutas:
see küll imeb täiiega et hinnavaatlus.ee on samasugune nagu hv.ee

mulle meeldis HinnaVaatluse vana leht rohkem
erm, aga kes keelab sul vana HinnaVaatlust edasi kasutada?
Siin see on icon_wink.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 25.09.2003 20:04:34 vasta tsitaadiga

See kõige esimene HinnaVaatlus seal arhiivides on küll huvitav icon_biggrin.gif Elagu freimid
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 28.09.2003 13:35:36 vasta tsitaadiga

Moderaatoritele:
Kas oleks võimalik selles uues HinnaVaatluses nii teha, et kui avalehel lohistad hiire mingi "Foorumi 5 viimast teemat" ühe teema peale siis võiks näidata alternate texti asemel selle tegelase nime, kes on sellesse teemasse viimasena postitanud, mitte seda kes selle teema on teinud. Vanas HV's oli olemas aga kahjuks uues ei ole. Kas oleks võimalik? Tnx! icon_razz1.gif

Siin on näidatud siis Teema algataja nime, kuid võiks olla viimase postitaja nimi. Mis arvate? icon_razz1.gif


viimati muutis corvette 29.09.2003 08:22:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2003 15:17:25 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes ei istu mulle uue HV logo, õigemini selle font, võiks olla ilma seriifideta...
Muidugi on see vaid minu arvamus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2003 06:37:04 vasta tsitaadiga

phoenix kirjutas:
Ausalt öeldes ei istu mulle uue HV logo, õigemini selle font, võiks olla ilma seriifideta...
Muidugi on see vaid minu arvamus.
tõenäoliselt seda logo ja muidki fonte muudetakse peagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 29.09.2003 08:01:41 vasta tsitaadiga

See font võiks olla tõesti mingi mõnusam, kui seda nüüd vaatama hakata. (Tahoma näiteks, mul perversne sümpaatsus selle fondi vastu) Muidu ei pand nagu tähelegi...
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 29.09.2003 09:09:30 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
See font võiks olla tõesti mingi mõnusam, kui seda nüüd vaatama hakata. (Tahoma näiteks, mul perversne sümpaatsus selle fondi vastu) Muidu ei pand nagu tähelegi...

mulle meeldib ka Tahoma font icon_exclaim.gif

aga keda kotib? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 06.10.2003 13:23:31 vasta tsitaadiga

A mis arvatakse siis minu mõttest seal paar vastust üles poole? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 11:39:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis arvatakse siis minu mõttest seal paar vastust üles poole?

väga hea mõte.mulle meeldis just see vana HV juures eriti...siis nt näeb kas keegi on peale sind postitand või mitte

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2003 10:45:17 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:

väga hea mõte.mulle meeldis just see vana HV juures eriti...siis nt näeb kas keegi on peale sind postitand või mitte

Kui teemat edasi arendada, siis võiks ju lingi juures ka nupp olla, mis viimase postituseni viib. Või suunata link kohe viimase postituseni.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 10.10.2003 16:59:19 vasta tsitaadiga

phoenix kirjutas:
painkillah kirjutas:

väga hea mõte.mulle meeldis just see vana HV juures eriti...siis nt näeb kas keegi on peale sind postitand või mitte

Kui teemat edasi arendada, siis võiks ju lingi juures ka nupp olla, mis viimase postituseni viib. Või suunata link kohe viimase postituseni.


No kuidas kunagi, vahest on vaja teema algusesse ning vahest teema lõppu minna. Kui sellel hüpik tekstil(Alternate textil) näitaks viimase postitaja nime, siis näiteks teaks, et ennem olid sina viimane kuid nüüd on teine nimi ning seega on keegi vahel vastanud ja tead minna lugema, lihtne ja mõnus icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 10.10.2003 17:05:12 vasta tsitaadiga

phoenix kirjutas:
painkillah kirjutas:

väga hea mõte.mulle meeldis just see vana HV juures eriti...siis nt näeb kas keegi on peale sind postitand või mitte

Kui teemat edasi arendada, siis võiks ju lingi juures ka nupp olla, mis viimase postituseni viib. Või suunata link kohe viimase postituseni.

Poolt. Lahendus võiks olla nagu foorumis, et teema ees väike ikoon ja kui sinna klõpsad jõuad automaatselt viimase lugemata messini. Asi eeldab sisselogimist ma pakun..

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2003 19:37:21 vasta tsitaadiga

Tjah, siis võiks ju automaatne sisselogimine kohe HV esilehel aktiviseeruda, mitte alles foorumisse jõudes. Kui juba nii kaugele on mindud, et 5 foorumi teemat esilehele toodud, peaks nende lõimumine (integreerumine) täielik olema.

EDIT: Äkki oleks lihtsam teha "Vastuseid" number viimase postituseni viivaks lingiks? Ja sinna corvette'i ideena viimase postitaja nimi hüppama panna.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 10.10.2003 19:40:50 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru kas keegi fixib ka kunagi selle bugi et teemade nimetused avalehel ei muutu vastavalt teema pealkirja muutmisele foorumis v6i on k6igil soe poogen sellessuhtes? eriti jama on ju siis kui myyd/ostad midagi ja muudad pealkirja vastavalt sellele mis juba ostetud/myydud aga avalehel ikka sama vana pealkiri icon_evil.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.10.2003 19:54:03 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
ma ei saa aru kas keegi fixib ka kunagi selle bugi et teemade nimetused avalehel ei muutu vastavalt teema pealkirja muutmisele foorumis v6i on k6igil soe poogen sellessuhtes? eriti jama on ju siis kui myyd/ostad midagi ja muudad pealkirja vastavalt sellele mis juba ostetud/myydud aga avalehel ikka sama vana pealkiri icon_evil.gif
Otsi vanadest teemadest kui pikemat seletust tahad aga lühidalt öeldes toimub avalehe värskendamine kõvasti aeglasemas taktis kui muu foorumi värskendamine.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 10.10.2003 19:55:45 vasta tsitaadiga

ee mina kogen siin nagu seda et see ei toimugi...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.10.2003 20:00:09 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
ee mina kogen siin nagu seda et see ei toimugi...
No siis ei vahetuks ju seal teemad üldse icon_wink.gif Oleks vaid mingi hiilamakauge ajalugu...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 12.10.2003 10:48:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EDIT: Äkki oleks lihtsam teha "Vastuseid" number viimase postituseni viivaks lingiks? Ja sinna corvette'i ideena viimase postitaja nimi hüppama panna.

Just, nii oleks veel parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 01.11.2003 17:10:52 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5larid/14305/ <--- seal on üks kala sees, nimelt google ei anna mingit vastust, kui otsingusse kirjutada: Genius SW-4.1 1200W subwoofriga review icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2003 17:27:44 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5larid/14305/ <--- seal on üks kala sees, nimelt google ei anna mingit vastust, kui otsingusse kirjutada: Genius SW-4.1 1200W subwoofriga review icon_smile.gif
loomulikult ei anna, sest selle google otsinguaadressi genereerib süsteem automaatselt, seda viga leidub ka mõnede muude toodete puhul (näiteks siin), kus tootekirjeldus on pikk või sisaldab eestikeelseid sõnu. Paraku seda käsitsi teha on suht võimatu või liiga aeganõudev tegevus.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 21:11:43 vasta tsitaadiga

mis mõttes UUS? www.hv.ee ju suunab tavalisele HinnaVaatluse lehele??
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 05.11.2003 21:42:20 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
mis mõttes UUS? www.hv.ee ju suunab tavalisele HinnaVaatluse lehele??

nüüd on jah 1 leht, vanasti ole 2(vana ja uus) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 21:44:41 vasta tsitaadiga

las jääda kõik mis hea icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2003 22:23:50 vasta tsitaadiga

jonx kirjutas:
las jääda kõik mis hea icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Enam ei jää misket, kõik ammu muudetud icon_biggrin.gif

vana saab veel classic.hinnavaatlus.ee site'lt icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 23:43:38 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
Jägermeister kirjutas:
mis mõttes UUS? www.hv.ee ju suunab tavalisele HinnaVaatluse lehele??

nüüd on jah 1 leht, vanasti ole 2(vana ja uus) icon_rolleyes.gif


nu ega see vanagi ju kuhugile pole kadunud icon_rolleyes.gif
http://classic.hinnavaatlus.ee/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 30.11.2003 23:44:56 vasta tsitaadiga

mingi kala on HinnaVaatluse skinni stylega
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  uus HV avatud! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.