Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 18:42:51 vasta tsitaadiga

namstoop, kammoon.. icon_biggrin.gif Sa oled Viljandis ju.. Siin neid iga nurga peal seisab.. icon_biggrin.gif
Üks näiteks siin: http://www.regio.ee/?op=body&id=24&marker=587785|6468190||symbol_circle_anim
Aga kui just konkreetset tahad, siis jah aidata ei saa..

Järvejooksult: http://raido.planet.ee/reio/jooks/images/IMG_7722.jpg
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 23:18:07 vasta tsitaadiga

namstoop, see jääb juba pärnu poole...täpsemalt kanaküla kanti (karjääri nime enam ei mäleta, aga kui huvitav saab järgi uurida)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 23:22:24 vasta tsitaadiga

Mõned pildid eile toimunud "Kevadkruiis 2008" nimelielt ürituselt leiab siit.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nyy
HV vaatleja
Nyy

liitunud: 03.01.2002




sõnum 03.05.2008 01:13:02 vasta tsitaadiga

Ülane
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.05.2008 10:40:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 03.05.2008 10:52:04 vasta tsitaadiga

SilverR, taust on vb nati liiga kirju muidu hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 11:00:00 vasta tsitaadiga

SilverR, võib-olla meeldiks natuke rohkem kui mootorratas oleks pildi vasakul poolel, aga muidu on päris hea.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 11:34:00 vasta tsitaadiga

http://www.busse.pri.ee/2008/05/02/tallinn-oleviste-kiriku-vaateplatvormilt/
eile sai tiir tehtud oleviste vaateplatvormile.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.05.2008 11:57:11 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
SilverR, taust on vb nati liiga kirju muidu hea thumbs_up.gif


Tegelikult oli asi selles, et tänaval lihtsalt nägin seda ja tegin kiiruga paar pilti ära. Et ei saanud nagu eriti kohta valida.

rocla kirjutas:
SilverR, võib-olla meeldiks natuke rohkem kui mootorratas oleks pildi vasakul poolel, aga muidu on päris hea.


Sama probleem, mis juba kirjutasin. Vasakul seisis just mitte kõige rohkem sellele konkreetsele pildile sobiv endurokas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 12:08:02 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
http://www.busse.pri.ee/2008/05/02/tallinn-oleviste-kiriku-vaateplatvormilt/
eile sai tiir tehtud oleviste vaateplatvormile.


Seal peaks ka kindlasti ära käima, eelmine aasta jäigi käimata.

SilverR kirjutas:
rocla kirjutas:
SilverR, võib-olla meeldiks natuke rohkem kui mootorratas oleks pildi vasakul poolel, aga muidu on päris hea.


Sama probleem, mis juba kirjutasin. Vasakul seisis just mitte kõige rohkem sellele konkreetsele pildile sobiv endurokas.


Siis küll, aga väga kena pilt ikkagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 03.05.2008 17:38:02 vasta tsitaadiga

Palju üldse olevistesse minek maksab ja millal avatud on kella ajaliselt ning päeviti ? Kisub sinna poole küll.
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 18:50:10 vasta tsitaadiga

fic kirjutas:
Palju üldse olevistesse minek maksab ja millal avatud on kella ajaliselt ning päeviti ? Kisub sinna poole küll.


30 eeku suur inimene. 10-18ni avatud iga päev.

ronimine oleviste vs hermann on vahega. hermanni läksid sups ülesse, samas oleviste trepiaste on paras porno, et jalad väsivad. lisaks vastutuljad segavad icon_razz.gif kuna trepid kitsad.

kusagile mujale torni keegi satub ja saab teisi kaasa, liituks icon_smile.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 03.05.2008 20:51:03 vasta tsitaadiga

750iL
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 03.05.2008 20:55:43 vasta tsitaadiga

Üle pika aja minult ka midagi.

http://viktorkiik.blogspot.com/2008/05/312-ultima-thule.html

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 20:59:43 vasta tsitaadiga

http://krapsa.blogspot.com/2008/05/kolmas.html
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 21:42:28 vasta tsitaadiga

SilverR, kirju taust võtab põhiobjektilt tähelepanu ära.
sputnik, mingid imelikud peegeldused peal, muidu ok autopilt vist
aCe, 1. on thumbs_up.gif
clemm, ilus aga igav


Metsas eksinud
Spoiler Spoiler Spoiler

Reis suure kivi taha
Spoiler Spoiler Spoiler

Looduse võidukäik
Spoiler Spoiler Spoiler

Selveri pealetung
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saarekaz
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005




sõnum 03.05.2008 22:34:03 vasta tsitaadiga

http://www.yllarsaar.com/?pid=200
http://www.yllarsaar.com/?pid=201


ennetan juba küsimusi - jah see elektripost peab seal olema 8)

_________________
www.yllarsaar.com
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.05.2008 22:40:19 vasta tsitaadiga

Pigem küsiks, mida see sitt seal pildi peal pesitseb.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saarekaz
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005




sõnum 03.05.2008 22:50:57 vasta tsitaadiga

Kui sa oled sama küsimuse esitanud Kivisaarele või mõnele veel kõvemale vennale ja vastuse saad neilt, siis vastan ma ka sulle beer_yum.gif

Aga küsima ikka pead nende endite piltide kohta, mitte minu

_________________
www.yllarsaar.com
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 03.05.2008 23:32:12 vasta tsitaadiga

rocla kirjutas:
Kethmar kirjutas:
OT: Kuidas Olümpia katusele saada?
Olümpia katusele saad minu teada ainult tutvuse kaudu.


jep saab ainult tutvuste kaudu...
mina siis lasin ardol pilte teha, st kutsusin ta olumpiasse...
tegime ka oosel pilte..ehk paneb ardo ka pilte siia juurde ja teeb 2kki ka galerii

Harri.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 03.05.2008 23:38:15 vasta tsitaadiga

Spacefly, kaks esimest on sigahead.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 04.05.2008 01:06:16 vasta tsitaadiga

Rebellious youth?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 04.05.2008 01:32:07 vasta tsitaadiga

SilverR kirjutas:
Rebellious youth?

Spoiler Spoiler Spoiler


v2ga hea..mulle meeldib...

m6ned mu enda vanad...
kiitke & laitke

http://djendless.deviantart.com/art/kalamaja-69730152
http://djendless.deviantart.com/art/stroomi-rand-4-69731563
http://djendless.deviantart.com/art/yksik-part-69729974
http://djendless.deviantart.com/art/vana-saab-69729213
http://djendless.deviantart.com/art/plane-landing-68516756
http://djendless.deviantart.com/art/audi-80-64668474

k6ik pildid on siis tehtud pea aasta tagasi.
praegu ei ole kaamerat, aga peale ardoga pildistamist olympia katusel, hakkab asi uuesti huvitama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 04.05.2008 11:20:47 vasta tsitaadiga

saarekaz kirjutas:
Kui sa oled sama küsimuse esitanud Kivisaarele või mõnele veel kõvemale vennale ja vastuse saad neilt, siis vastan ma ka sulle beer_yum.gif

Aga küsima ikka pead nende endite piltide kohta, mitte minu

ok sain aru... Ühesõnaga tähtsam on pilditegija nimi mitte pilti süvenemine ja nautimine.


viimati muutis ajuNolk 04.05.2008 11:25:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 04.05.2008 11:22:27 vasta tsitaadiga

SilverR, väga hea thumbs_up.gif , kui oleks pildil teine suhe 4:3 näiteks siis ei mõjuks nii hästi.

Fabulous, otse päikesesse oon hdr või mingi filtriga?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
saarekaz
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005




sõnum 04.05.2008 12:10:45 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:

ok sain aru... Ühesõnaga tähtsam on pilditegija nimi mitte pilti süvenemine ja nautimine.

nimi maksab icon_biggrin.gif

e.

et niisama möla siin poleks, siis
http://www.yllarsaar.com/?pid=203

_________________
www.yllarsaar.com
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.05.2008 13:14:46 vasta tsitaadiga

Õpipoisi pildid

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 04.05.2008 14:05:09 vasta tsitaadiga

pacho, kus tehtud? Esimene maastik meeldib:)
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.05.2008 14:24:02 vasta tsitaadiga

Death, Howth, Co Dublin
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 15:22:05 vasta tsitaadiga

kriitika

http://www.pink.ee/henri/index.php?showimage=133
http://www.pink.ee/henri/index.php?showimage=134
http://www.pink.ee/henri/index.php?showimage=135
http://www.pink.ee/henri/index.php?showimage=136
http://www.pink.ee/henri/index.php?showimage=137
http://www.pink.ee/henri/index.php?showimage=138
http://www.pink.ee/henri/index.php?showimage=139
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 15:48:41 vasta tsitaadiga

hentz, Kristiga pilt oleks väga hea minu silmis, kui see punane/lilla kiht eemaldada. Sama jutt ka Pontiaci kohta.
Ülejäänud olid asjalikud, kuid neid ei jäänud pikemalt vaatama.

Minult ka midagi; eile õhtul tuli tuju päästikut vajutada ja tegin paar pilti:
Foto1
Foto2
Foto3
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 04.05.2008 15:54:20 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:

http://www.pink.ee/henri/index.php?showimage=134


Jäi silma thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 04.05.2008 16:13:56 vasta tsitaadiga

Kass
Spoiler Spoiler Spoiler
Korras
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 04.05.2008 16:18:23 vasta tsitaadiga

m1lk kirjutas:
Kass
Spoiler Spoiler Spoiler
Korras
Spoiler Spoiler Spoiler


Essa võiks olla parem...motiiv iseeneesest on väga hea thumbs_up.gif
Teine on täitsa thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 00:00:16 vasta tsitaadiga

Fabulous, ma jõudsin sisuliselt alles nüüd koju üle 4 päeva, varsti hakkan piltidega mässama.

E:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tahab veel harjutamist.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hertzog
HV kasutaja
hertzog

liitunud: 07.02.2005




sõnum 05.05.2008 00:05:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 00:10:00 vasta tsitaadiga

kas väiksemalt ei saaks?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 00:15:14 vasta tsitaadiga

Leidsin täna ringitallates metsast metsavana Oli ennast päppapikkude suvemaja vastas ilusti platsi võtnud icon_biggrin.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 00:28:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Kaks pilti.icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 00:30:00 vasta tsitaadiga

MiXeR, mismõttega sa lingid spoilerisse topid? Ja veel kahte eraldi spolerisse?

DonNiger, teine pilt hea.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 00:43:18 vasta tsitaadiga

MiXeR, kui lingid spoilerist välja võtad siis vaatan ka neid icon_wink.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 07:28:42 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse aru, miks spoilereid kasutada.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 08:47:36 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
E:
Spoiler Spoiler Spoiler


isiklikult tahaks värvilisena näha.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 08:56:45 vasta tsitaadiga

Ma kogemata panin jah. Panin pildid ära, läksin magama ja siis taipasin. icon_biggrin.gif

http://www.mihkel-m.planet.ee/HV/IMG_0965.jpg?2
http://www.mihkel-m.planet.ee/HV/IMG_1154.jpg?2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hertzog
HV kasutaja
hertzog

liitunud: 07.02.2005




sõnum 05.05.2008 10:37:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeerik
HV kasutaja
jeerik

liitunud: 25.07.2004




sõnum 05.05.2008 14:14:22 vasta tsitaadiga

link :: Minna või mitte minna

Paneks ka vahelduseks märgi maha.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 14:21:48 vasta tsitaadiga

busse, http://grant.pri.ee/blog1/88linn/DSC_6530%20copyi.jpg liiga värviline.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 14:26:38 vasta tsitaadiga

Ardo, ei ütleks, et liiga värviline. Mulle meeldib.
Mustvalge puhul tegin spoileri lahti ja panin kohe kinni tagasi, ei tekkinud tahtmist süveneda.
Värviline aga juba kutsus vaatama. Alumise ristmiku nurgal oleva maja lõikamine häirib.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 14:29:23 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
busse, http://grant.pri.ee/blog1/88linn/DSC_6530%20copyi.jpg liiga värviline.


ütleme nii, et selliselt jah liiga kirju. must-valge teeb ühtlasemaks. aga ka omamoodi lahe. vb säri liiga pikk?

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 14:38:54 vasta tsitaadiga

Celllu, ma juba ootasingi, et kes esimesena seda nurka mainib... Mind see ei häiri. icon_smile.gif

busse, säri võinuks ideaalis ehk mõned sekundid lühem olla, kuid ega seal suurt vahet pole.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.