|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
01.05.2008 09:05:00
|
|
|
Tark ei torma..
Ongi hea et pole aega olnud oma raali uuendada. Nüüd kui nad tulevad parandatud versiooniga välja, siis oodata veel paar nädalat igaks juhuks ja siis teha see kauaoodatud formatt
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
01.05.2008 11:15:39
|
|
|
| vanarebane kirjutas: |
Tark ei torma..
Ongi hea et pole aega olnud oma raali uuendada. Nüüd kui nad tulevad parandatud versiooniga välja, siis oodata veel paar nädalat igaks juhuks ja siis teha see kauaoodatud formatt |
Sama asi Mingi kolm arvutit ootavad kodus formattimist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
01.05.2008 12:03:47
|
|
|
lasin kohe esimesel päeval SP3'e peale ja õnneks ei ole midagi valesti aga jah GO MS!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
01.05.2008 13:14:05
|
|
|
Miks peaks üks tavakasutaja ennast sellise asjaga nagu SP3 üldse vaevama?
"turvalisust tõstvat tarkvara, "black hole" ruuterite leidmise algoritmi, kerneli krüptomoodulit ja uut toote aktiveerimise meetodit" Mul ei ole ühtegi nimetatud asja absoluutselt tarvis, nagu ei ole neid asju tegelikult tarvis ilmselt vähemalt ~90% XP kasutajatest. Ei tea ka mingeid olulisi probleeme, mis SP2'ga XP'l oleks.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
01.05.2008 14:24:57
|
|
|
| no need, kes teavad kindlalt, et Dynamicsit kasutama ei hakka, nendel ei tohiks ka väga muret olla vana versiooni pärast... sai ka see "vana" XPSP3 korra peale lastud VMis, aga ega midagi erilist uut ei olnud... ilma võtmeta install on küll mõnus, ei pea enam teisest arvutist võtit otsima ja ümber toksima, võib peale lasta, ära ühenduda ja siis alles võtme sisse peksta...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
01.05.2008 14:54:28
|
|
|
| Natuke erksam tundub küll, paiguti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DMA
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2003
|
01.05.2008 15:14:38
|
|
|
Milleks formattida - ma ei saa aru, kui on võimalik teha varundeid. Teed tervest partitsioonist varundi teisele partitionile (täisinstall, konfitud ilusti) ja kui on tunda aeglasemaks muutumist jms, siis lased lihtsalt üle. Üle laskmise protseduur võtab aega olenevalt masina jõudlusest ja partitsioonil olevast infost ca 10 minuti
_________________ Mida punk on liitnud, ärgu disko lahutagu |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.05.2008 18:17:21
|
|
|
Kokkuvõttes see uudis tavalist kodukasutajat ei puuduta, kuna Microsoft Dynamics Retail Management Systemi kodus enamasti ei kasutata. Seega ei tohiks seal mingeid katastroofe pärast SP3 installimist ette tulla.
Kuna aga enamus kasutajatest on suht algajad ja paljudel on Windows Update automaatseks seadistatud (või üldse seadistamata), siis oli Microsoftil mõttekam SP3 parandamise ajaks ära korjata.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
jj666
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2004
|
01.05.2008 18:51:16
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
Miks peaks üks tavakasutaja ennast sellise asjaga nagu SP3 üldse vaevama?
"turvalisust tõstvat tarkvara, "black hole" ruuterite leidmise algoritmi, kerneli krüptomoodulit ja uut toote aktiveerimise meetodit" Mul ei ole ühtegi nimetatud asja absoluutselt tarvis, nagu ei ole neid asju tegelikult tarvis ilmselt vähemalt ~90% XP kasutajatest. Ei tea ka mingeid olulisi probleeme, mis SP2'ga XP'l oleks. |
Tõenäoliselt pole jah 90% inimestest vaja et nende tarkvara turvalisem oleks
Päris mitu featuuri mis Vistal olemas peaks SP3-ga XP-le tulema, et Server 2008-ga paremat klappi saavutada. Network Access Protection üks asi nt.
Kodukasutajale vähem uuendusi tirida kui puhast installi teha, aktiveerimisvaev väiksem. Lisaks veel kindlasti sadu asju mis sul arvutis töötavad, millest aimugi pole ja järelikult ka ei tea et vaja võiks olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.05.2008 18:52:02
|
|
|
DMA: Kui Sul on kettal vigane failisüsteem või "kari vigaseid faile või kohvreid", siis Full Back-Upi tegemisel kopid oma vigased kettad koopiasse ja pärast koopiast tagasi kettale.
Tulemuseks - täpselt sama vigane Win kui seal varem oli.
Mul on praegu failitaastamisel üks 120 gigane Segate ketas, millel tehti mingi aeg tagasi (vigase) Back-Upi pealt kiire taastus. Mul kulub praegu failide kättesaamiseks ja päästmiseks kõvasti rohkem aega kui korraliku formati ning installide tegemine...
Õigemini - kui failid päästetud, siis tuleb see full formaat ja install nagunii veel lisaks ära teha...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
02.05.2008 09:07:33
|
|
|
| DMA kirjutas: |
| Milleks formattida - ma ei saa aru, kui on võimalik teha varundeid. Teed tervest partitsioonist varundi teisele partitionile (täisinstall, konfitud ilusti) ja kui on tunda aeglasemaks muutumist jms, siis lased lihtsalt üle. Üle laskmise protseduur võtab aega olenevalt masina jõudlusest ja partitsioonil olevast infost ca 10 minuti |
niaa... mis selles abi on kui 6 kuu tagant tuleb uus emaplaat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.05.2008 09:35:22
|
|
|
no arvata võib jah, et ei hakata SP-d ringi tegema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Xloaded
külaline
|
02.05.2008 14:17:59
|
|
|
| Rääkitakse ainult 1hest veast my ass.. meil hakkas häbi kui pallju jamasi seal oli...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
02.05.2008 20:30:28
|
|
|
| Xloaded kirjutas: |
| Rääkitakse ainult 1hest veast my ass.. meil hakkas häbi kui pallju jamasi seal oli... |
Nagu näiteks??
Isklikult olen seda üsna paljudele masinatele peale kärutanud, ning siiani pole ainsatki jama tekkinud. (või äkki on mul vedanud?)
Võibolla ainus asi, mis algul segadust tekitas, oli tõsiasi, et peale restarti on vaja esimesel korral admini õigustes kasutajana sisse logida.
Vastasel juhul jääb seal mingi skript jooksutamata, ning tulemuseks on mittetöötav Windows Update.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
03.05.2008 16:35:36
|
|
|
Milleks tõmmelda, kui Windows paigaldab kõik vajalikud parandused ise Ise tegin just 30ndal formati ning mulle sikutati alla ca 100 paranduspaketti, hiljem kui aega on, vaatan veel mida riistvarale pakutakse ja kõik töötab nii nagu peab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
03.05.2008 20:17:47
|
|
|
| UB kirjutas: |
Milleks tõmmelda, kui Windows paigaldab kõik vajalikud parandused ise Ise tegin just 30ndal formati ning mulle sikutati alla ca 100 paranduspaketti, hiljem kui aega on, vaatan veel mida riistvarale pakutakse ja kõik töötab nii nagu peab  |
sa pole ilmselgelt masinatele palju xp-d installinud. mitusada mega xp updatesid ei ole vahva asi.
peab tunnistama, et sp3 installeerub meeldivalt ruttu ka
Xloaded, räägi kõigist neist vigadest?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
furyy
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2006
|
03.05.2008 22:55:54
|
|
|
Keegi üldse kasutab Microsoft Dynamics Retail Management Systemi ,et jube paanika -jaanika kohe lahti läheb HV foorumis ?
| Service Pack withdrawn because it breaks the Microsoft DRM System. Cue tinfoil hats. |
LoL
_________________ 48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.05.2008 22:57:59
|
|
|
oi, uus tähendus siis DRM'l
no more Digital Rights Management
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.05.2008 12:16:30
|
|
|
ohjah. eile sai tehtud üht masinat, millel installikas sp2 hte juba sisaldas. ilma muid uuendusi tõmbamata sai pulgasd olnud eelmine peatatud versioon masinale peale aetud ja siis ms i draiverite asemele hakatud ati radeon 9500 le ati veebist kola sikutama. installi järel aga hakkas event viewerisse aga iagst ati lullade poolt tulnud erroreid siginema, masin enam minu käes ei ole aga asi lahenes peale sp3 e uninstallimist ja draiverite üle laskmist.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
05.05.2008 16:55:25
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Milleks tõmmelda, kui Windows paigaldab kõik vajalikud parandused ise Ise tegin just 30ndal formati ning mulle sikutati alla ca 100 paranduspaketti, hiljem kui aega on, vaatan veel mida riistvarale pakutakse ja kõik töötab nii nagu peab  |
sa pole ilmselgelt masinatele palju xp-d installinud. mitusada mega xp updatesid ei ole vahva asi.
peab tunnistama, et sp3 installeerub meeldivalt ruttu ka
Xloaded, räägi kõigist neist vigadest? |
No nelja aasta jooksul on tulnud ikka ca 20 korda seda installida ning seda ma just tahangi öelda, et tegemist ei ole ju kohustusliku tegevusega kasutajale, vaid masin saab sellega suurepäraselt ise hakkama - laeb uuendused alla ning arvuti sulgemisel installib ära. Mingisugust sekkumist ei ole üldse vaja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
05.05.2008 18:54:10
|
|
|
| ndk, vaikimisi laetakse alla ainult kriitilisi lappe ning nende ülevaadet saab ka tagantjärele teha, kuid enamusel on sellest siiski ükskõik, nagunii peaks kõik kriitilised paigad igale masinale installima! Ning mul pole ükski masin jõnksutama hakanud kui midagi alla laetakse. Installimine on juba iseasi ning seda tehakse alles arvuti sulgemisel ning siis pole oluline kaua ta aega võtab või resursse sööb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.05.2008 18:56:27
|
|
|
| ja vaikesäte on üldse kell 3 öösel uuendamist teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
05.05.2008 20:18:22
|
|
|
| tsitaat: |
ja vaikesäte on üldse kell 3 öösel uuendamist teha
|
mis energiaraiskamine se on et kell 3 öösel Se eelab et su arvuti on öösel töös puhtast laiskusest ja et siis saab arvuti rahulikult installida
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.05.2008 20:29:32
|
|
|
| tsitaat: |
nelja aasta jooksul on tulnud ikka ca 20 korda
|
haiged inimesed, mis sodoomiat selle masina kallal harrastatakse, et seda tuleb iga kahe kuu takka puhastada? tee toimiv ghost parem kettast.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.05.2008 17:18:07
|
|
|
| Finally, a reminder to MSDN subscribers: You will now find Windows XP Service Pack 3 available for download ......
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
06.05.2008 20:12:10
|
|
|
| SP3'e pakub nüüd lõpux win update kah, tasub nüüd lõpuks siis peale lasta ka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
06.05.2008 20:36:37
|
|
|
| microsoft update kirjutas: |
| to help protect your computer, microsoft strongly recommends that you install windows xp service pack 3. learn more about whats new in sp3. |
linki vaadake ka
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
06.05.2008 20:47:58
|
|
|
wtf, ikka rc
edit: ei hakka teine alla laadumagi las ootab paremaid päevi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
07.05.2008 09:54:18
|
|
|
| olc kirjutas: |
wtf, ikka rc
edit: ei hakka teine alla laadumagi las ootab paremaid päevi |
Kuskohast sa sealt RC välja lugesid? http://support.microsoft.com/kb/936929
Mulle pakuti ka just SP3'me installida. Ma oleks pigem huvitatud mingist ametlikust XP Pro SP3 plaadist. Ei tea kas sellist asja ongi olemas või saada ja peab ise SP3'e olemasolevale plaadile keevitama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
07.05.2008 09:56:38
|
|
|
| WU laeb selle SP3 alla, siis hakkab uuesti "alla" laadima ja jääbki alla laadima 0% forever, XP on ikka mõttetu junn. Vista vähemalt teeb seda mida kästakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
furyy
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2006
|
07.05.2008 10:42:11
|
|
|
| tsitaat: |
Vista vähemalt teeb seda mida kästakse.
|
Kindel? Oma >5 korda WU failis enne kui SP1 peale sai.
_________________ 48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious. |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
07.05.2008 11:12:14
|
|
|
| furyy kirjutas: |
| tsitaat: |
Vista vähemalt teeb seda mida kästakse.
|
Kindel? Oma >5 korda WU failis enne kui SP1 peale sai. |
1 korraga tuli peale ja ühtegi komplikatsiooni ei esinenud. tõmban selle sp3´e microsofti kodukalt alla praegu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.05.2008 11:19:02
|
|
|
| aise: Aga kui üks kord on uuenduse tirimine pooleli jäänud, siis tihti ei õnnestugi see enne, kui see esimena, poolik install on "lõplikult masinast ära likvideeritud".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
07.05.2008 11:21:46
|
|
|
| UB kirjutas: |
| ndk, vaikimisi laetakse alla ainult kriitilisi lappe |
IE7 pole mingi kriitiline lapp koos WGA-ga, aga ikka tõmmatakse automaatselt peale
Muideks, see allalaadimisprotsess võtab ikka päris korralikult ressursse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
layr
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2006
|
07.05.2008 11:50:33
|
|
|
| Kas SP3's sisalduvad ka kõik SP2 parandused või tuleb need veel lisaks plaadile kõrvetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AFFmees
HV veteran

liitunud: 20.03.2006
|
07.05.2008 12:31:42
|
|
|
Millal on varsti? Millal võib oodata korralikku SP3-e?
_________________ Inimene on kui peata kana, kes ei oska ega taha, kahe toiduhunniku vahel valida. |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
07.05.2008 12:36:19
|
|
|
| kle sõber rääkis et nüüd peaks ok olema.enne ei saanud update teha kui pidi sp3 peale panema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
07.05.2008 12:57:34
|
|
|
| AFFmees kirjutas: |
| Millal on varsti? Millal võib oodata korralikku SP3-e? |
Täna hommikul tahtis SP3 igatahes poolvägisi ennast masinasse Microsoft Update kaudu suruda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
07.05.2008 13:14:06
|
|
|
ongi korralik.
too eelmine lingipost oli sellepärast, et umbes pool päeva pärast väljakarjumist ja ka windows/microsoft updatest pakkumist oli tol lehel jutt rc-st
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
07.05.2008 15:03:34
|
|
|
Avastasin SP3 RC2 juures olulise vea RDP saab mingi aja möödudes "otsa".. pidin SP3 uninstallima, et RDP'd uuesti kasutada saaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.05.2008 15:21:22
|
|
|
| rdp server või klient ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
07.05.2008 15:48:54
|
|
|
rc juures ei ole see ju oluline viga, sp3 on väljas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
07.05.2008 15:53:39
|
|
|
emm...mul just automatic updates näitab et SP3 vaja tirida ja installida...ei lugenud küll eelmisi postitusi , kuid kas nüüd enam peatatud pole?
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
07.05.2008 15:57:44
|
|
|
Ei ole.
Mingit parandatud SP3' ka ei tohiks tulla, pisivigadele tulevad millalgi hotfixid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|