Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows XP (arutlus ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 09:05:00 vasta tsitaadiga

Tark ei torma..
Ongi hea et pole aega olnud oma raali uuendada. Nüüd kui nad tulevad parandatud versiooniga välja, siis oodata veel paar nädalat igaks juhuks ja siis teha see kauaoodatud formatt

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 11:15:39 vasta tsitaadiga

vanarebane kirjutas:
Tark ei torma..
Ongi hea et pole aega olnud oma raali uuendada. Nüüd kui nad tulevad parandatud versiooniga välja, siis oodata veel paar nädalat igaks juhuks ja siis teha see kauaoodatud formatt


Sama asi icon_biggrin.gif Mingi kolm arvutit ootavad kodus formattimist icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 12:03:47 vasta tsitaadiga

lasin kohe esimesel päeval SP3'e peale ja õnneks ei ole midagi valesti icon_biggrin.gif aga jah GO MS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 13:14:05 vasta tsitaadiga

Miks peaks üks tavakasutaja ennast sellise asjaga nagu SP3 üldse vaevama?
"turvalisust tõstvat tarkvara, "black hole" ruuterite leidmise algoritmi, kerneli krüptomoodulit ja uut toote aktiveerimise meetodit" Mul ei ole ühtegi nimetatud asja absoluutselt tarvis, nagu ei ole neid asju tegelikult tarvis ilmselt vähemalt ~90% XP kasutajatest. Ei tea ka mingeid olulisi probleeme, mis SP2'ga XP'l oleks.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 01.05.2008 14:24:57 vasta tsitaadiga

no need, kes teavad kindlalt, et Dynamicsit kasutama ei hakka, nendel ei tohiks ka väga muret olla vana versiooni pärast... sai ka see "vana" XPSP3 korra peale lastud VMis, aga ega midagi erilist uut ei olnud... ilma võtmeta install on küll mõnus, ei pea enam teisest arvutist võtit otsima ja ümber toksima, võib peale lasta, ära ühenduda ja siis alles võtme sisse peksta...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 01.05.2008 14:54:28 vasta tsitaadiga

Natuke erksam tundub küll, paiguti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 15:02:59 vasta tsitaadiga

Mina saan asjast ikka nii aru, et fix lastakse välja Dynamics'ile, mitte ei hakata Servispakke ringi tegema. (Vista SP1'l ju samasugune ühilduvusprobleem) icon_rolleyes.gif
RTM'i otselink töötab hetkel küll ilma probleemita:
http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/software/svpk/2008/04/windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu_c81472f7eeea2eca421e116cd4c03e2300ebfde4.exe
CRC32: C411A9DA
MD5: BB25707C919DD835A9D9706B5725AF58
SHA1: C81472F7EEEA2ECA421E116CD4C03E2300EBFDE4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMA
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2003




sõnum 01.05.2008 15:14:38 vasta tsitaadiga

Milleks formattida - ma ei saa aru, kui on võimalik teha varundeid. Teed tervest partitsioonist varundi teisele partitionile (täisinstall, konfitud ilusti) ja kui on tunda aeglasemaks muutumist jms, siis lased lihtsalt üle. Üle laskmise protseduur võtab aega olenevalt masina jõudlusest ja partitsioonil olevast infost ca 10 minuti
_________________
Mida punk on liitnud, ärgu disko lahutagu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 18:17:21 vasta tsitaadiga

Kokkuvõttes see uudis tavalist kodukasutajat ei puuduta, kuna Microsoft Dynamics Retail Management Systemi kodus enamasti ei kasutata. Seega ei tohiks seal mingeid katastroofe pärast SP3 installimist ette tulla.
Kuna aga enamus kasutajatest on suht algajad ja paljudel on Windows Update automaatseks seadistatud (või üldse seadistamata), siis oli Microsoftil mõttekam SP3 parandamise ajaks ära korjata.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 18:51:16 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Miks peaks üks tavakasutaja ennast sellise asjaga nagu SP3 üldse vaevama?
"turvalisust tõstvat tarkvara, "black hole" ruuterite leidmise algoritmi, kerneli krüptomoodulit ja uut toote aktiveerimise meetodit" Mul ei ole ühtegi nimetatud asja absoluutselt tarvis, nagu ei ole neid asju tegelikult tarvis ilmselt vähemalt ~90% XP kasutajatest. Ei tea ka mingeid olulisi probleeme, mis SP2'ga XP'l oleks.


Tõenäoliselt pole jah 90% inimestest vaja et nende tarkvara turvalisem oleks icon_razz.gif
Päris mitu featuuri mis Vistal olemas peaks SP3-ga XP-le tulema, et Server 2008-ga paremat klappi saavutada. Network Access Protection üks asi nt.
Kodukasutajale vähem uuendusi tirida kui puhast installi teha, aktiveerimisvaev väiksem. Lisaks veel kindlasti sadu asju mis sul arvutis töötavad, millest aimugi pole ja järelikult ka ei tea et vaja võiks olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.05.2008 18:52:02 vasta tsitaadiga

DMA: Kui Sul on kettal vigane failisüsteem või "kari vigaseid faile või kohvreid", siis Full Back-Upi tegemisel kopid oma vigased kettad koopiasse ja pärast koopiast tagasi kettale.
Tulemuseks - täpselt sama vigane Win kui seal varem oli.

Mul on praegu failitaastamisel üks 120 gigane Segate ketas, millel tehti mingi aeg tagasi (vigase) Back-Upi pealt kiire taastus. Mul kulub praegu failide kättesaamiseks ja päästmiseks kõvasti rohkem aega kui korraliku formati ning installide tegemine...
Õigemini - kui failid päästetud, siis tuleb see full formaat ja install nagunii veel lisaks ära teha...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 02.05.2008 09:07:33 vasta tsitaadiga

DMA kirjutas:
Milleks formattida - ma ei saa aru, kui on võimalik teha varundeid. Teed tervest partitsioonist varundi teisele partitionile (täisinstall, konfitud ilusti) ja kui on tunda aeglasemaks muutumist jms, siis lased lihtsalt üle. Üle laskmise protseduur võtab aega olenevalt masina jõudlusest ja partitsioonil olevast infost ca 10 minuti


niaa... mis selles abi on kui 6 kuu tagant tuleb uus emaplaat icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 09:35:22 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Mina saan asjast ikka nii aru, et fix lastakse välja Dynamics'ile, mitte ei hakata Servispakke ringi tegema. (Vista SP1'l ju samasugune ühilduvusprobleem) icon_rolleyes.gif
RTM'i otselink töötab hetkel küll ilma probleemita:
http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/software/svpk/2008/04/windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu_c81472f7eeea2eca421e116cd4c03e2300ebfde4.exe
CRC32: C411A9DA
MD5: BB25707C919DD835A9D9706B5725AF58
SHA1: C81472F7EEEA2ECA421E116CD4C03E2300EBFDE4

no arvata võib jah, et ei hakata SP-d ringi tegema icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xloaded
külaline






sõnum 02.05.2008 14:17:59 vasta tsitaadiga

Rääkitakse ainult 1hest veast my ass.. meil hakkas häbi kui pallju jamasi seal oli...
tagasi üles
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 20:30:28 vasta tsitaadiga

Xloaded kirjutas:
Rääkitakse ainult 1hest veast my ass.. meil hakkas häbi kui pallju jamasi seal oli...

Nagu näiteks??

Isklikult olen seda üsna paljudele masinatele peale kärutanud, ning siiani pole ainsatki jama tekkinud. (või äkki on mul vedanud?)

Võibolla ainus asi, mis algul segadust tekitas, oli tõsiasi, et peale restarti on vaja esimesel korral admini õigustes kasutajana sisse logida.
Vastasel juhul jääb seal mingi skript jooksutamata, ning tulemuseks on mittetöötav Windows Update. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 16:35:36 vasta tsitaadiga

Milleks tõmmelda, kui Windows paigaldab kõik vajalikud parandused ise icon_rolleyes.gif Ise tegin just 30ndal formati ning mulle sikutati alla ca 100 paranduspaketti, hiljem kui aega on, vaatan veel mida riistvarale pakutakse ja kõik töötab nii nagu peab icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.05.2008 20:17:47 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Milleks tõmmelda, kui Windows paigaldab kõik vajalikud parandused ise icon_rolleyes.gif Ise tegin just 30ndal formati ning mulle sikutati alla ca 100 paranduspaketti, hiljem kui aega on, vaatan veel mida riistvarale pakutakse ja kõik töötab nii nagu peab icon_smile.gif
sa pole ilmselgelt masinatele palju xp-d installinud. mitusada mega xp updatesid ei ole vahva asi.

peab tunnistama, et sp3 installeerub meeldivalt ruttu ka icon_smile.gif

Xloaded, räägi kõigist neist vigadest?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
furyy
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 22:55:54 vasta tsitaadiga

Keegi üldse kasutab Microsoft Dynamics Retail Management Systemi ,et jube paanika -jaanika kohe lahti läheb HV foorumis ? icon_confused.gif

Service Pack withdrawn because it breaks the Microsoft DRM System. Cue tinfoil hats.

LoL

_________________
48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.05.2008 22:57:59 vasta tsitaadiga

oi, uus tähendus siis DRM'l icon_razz.gif
no more Digital Rights Management
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 12:16:30 vasta tsitaadiga

ohjah. eile sai tehtud üht masinat, millel installikas sp2 hte juba sisaldas. ilma muid uuendusi tõmbamata sai pulgasd olnud eelmine peatatud versioon masinale peale aetud ja siis ms i draiverite asemele hakatud ati radeon 9500 le ati veebist kola sikutama. installi järel aga hakkas event viewerisse aga iagst ati lullade poolt tulnud erroreid siginema, masin enam minu käes ei ole aga asi lahenes peale sp3 e uninstallimist ja draiverite üle laskmist.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 16:55:25 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
UB kirjutas:
Milleks tõmmelda, kui Windows paigaldab kõik vajalikud parandused ise icon_rolleyes.gif Ise tegin just 30ndal formati ning mulle sikutati alla ca 100 paranduspaketti, hiljem kui aega on, vaatan veel mida riistvarale pakutakse ja kõik töötab nii nagu peab icon_smile.gif
sa pole ilmselgelt masinatele palju xp-d installinud. mitusada mega xp updatesid ei ole vahva asi.

peab tunnistama, et sp3 installeerub meeldivalt ruttu ka icon_smile.gif

Xloaded, räägi kõigist neist vigadest?


No nelja aasta jooksul on tulnud ikka ca 20 korda seda installida ning seda ma just tahangi öelda, et tegemist ei ole ju kohustusliku tegevusega kasutajale, vaid masin saab sellega suurepäraselt ise hakkama - laeb uuendused alla ning arvuti sulgemisel installib ära. Mingisugust sekkumist ei ole üldse vaja thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 16:59:26 vasta tsitaadiga

Kui sul just superkiire masin superkiire internetiga pole, siis tõmbab Windowsi automaatne uuendamine masinad jõnksutama. Lisaks puudub kontroll allalaetavate uuenduste üle.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 18:54:10 vasta tsitaadiga

ndk, vaikimisi laetakse alla ainult kriitilisi lappe ning nende ülevaadet saab ka tagantjärele teha, kuid enamusel on sellest siiski ükskõik, nagunii peaks kõik kriitilised paigad igale masinale installima! Ning mul pole ükski masin jõnksutama hakanud kui midagi alla laetakse. Installimine on juba iseasi ning seda tehakse alles arvuti sulgemisel ning siis pole oluline kaua ta aega võtab või resursse sööb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.05.2008 18:56:27 vasta tsitaadiga

ja vaikesäte on üldse kell 3 öösel uuendamist teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 20:18:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja vaikesäte on üldse kell 3 öösel uuendamist teha

mis energiaraiskamine se on et kell 3 öösel Se eelab et su arvuti on öösel töös puhtast laiskusest ja et siis saab arvuti rahulikult installida

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 20:29:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nelja aasta jooksul on tulnud ikka ca 20 korda

haiged inimesed, mis sodoomiat selle masina kallal harrastatakse, et seda tuleb iga kahe kuu takka puhastada? tee toimiv ghost parem kettast.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.05.2008 17:18:07 vasta tsitaadiga

Finally, a reminder to MSDN subscribers: You will now find Windows XP Service Pack 3 available for download ......
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 20:12:10 vasta tsitaadiga

SP3'e pakub nüüd lõpux win update kah, tasub nüüd lõpuks siis peale lasta ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2008 20:36:37 vasta tsitaadiga

microsoft update kirjutas:
to help protect your computer, microsoft strongly recommends that you install windows xp service pack 3. learn more about what’s new in sp3.

linki vaadake ka icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 20:47:58 vasta tsitaadiga

wtf, ikka rc icon_question.gif icon_rolleyes.gif
edit: ei hakka teine alla laadumagi icon_confused.gif las ootab paremaid päevi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.05.2008 09:54:18 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
wtf, ikka rc icon_question.gif icon_rolleyes.gif
edit: ei hakka teine alla laadumagi icon_confused.gif las ootab paremaid päevi



Kuskohast sa sealt RC välja lugesid? http://support.microsoft.com/kb/936929

Mulle pakuti ka just SP3'me installida. Ma oleks pigem huvitatud mingist ametlikust XP Pro SP3 plaadist. Ei tea kas sellist asja ongi olemas või saada ja peab ise SP3'e olemasolevale plaadile keevitama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 09:56:38 vasta tsitaadiga

WU laeb selle SP3 alla, siis hakkab uuesti "alla" laadima ja jääbki alla laadima 0% forever, XP on ikka mõttetu junn. Vista vähemalt teeb seda mida kästakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
furyy
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 10:42:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vista vähemalt teeb seda mida kästakse.


Kindel? Oma >5 korda WU failis enne kui SP1 peale sai.

_________________
48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 11:12:14 vasta tsitaadiga

furyy kirjutas:
tsitaat:

Vista vähemalt teeb seda mida kästakse.


Kindel? Oma >5 korda WU failis enne kui SP1 peale sai.


1 korraga tuli peale ja ühtegi komplikatsiooni ei esinenud. tõmban selle sp3´e microsofti kodukalt alla praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.05.2008 11:19:02 vasta tsitaadiga

aise: Aga kui üks kord on uuenduse tirimine pooleli jäänud, siis tihti ei õnnestugi see enne, kui see esimena, poolik install on "lõplikult masinast ära likvideeritud".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 11:21:46 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
ndk, vaikimisi laetakse alla ainult kriitilisi lappe

IE7 pole mingi kriitiline lapp koos WGA-ga, aga ikka tõmmatakse automaatselt peale icon_lol.gif
Muideks, see allalaadimisprotsess võtab ikka päris korralikult ressursse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
layr
HV vaatleja
layr

liitunud: 01.05.2006




sõnum 07.05.2008 11:50:33 vasta tsitaadiga

Kas SP3's sisalduvad ka kõik SP2 parandused või tuleb need veel lisaks plaadile kõrvetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 11:59:17 vasta tsitaadiga

layr, tavaliselt sisalduvad eelmised parandused ka uues SP-s, aga ma pole väga kindel..
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 12:00:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas SP3's sisalduvad ka kõik SP2 parandused või tuleb need veel lisaks plaadile kõrvetada?

Service Pack on reeglina alati kumuleeruv, ehk siis eelmised parandused on kõik sees.

SP3 võid slipstriimida ka tavalise XP Pro plaadi peale, kus pole ühtegi service packi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AFFmees
HV veteran
AFFmees

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.05.2008 12:31:42 vasta tsitaadiga

Millal on varsti? Millal võib oodata korralikku SP3-e?
_________________
Inimene on kui peata kana, kes ei oska ega taha, kahe toiduhunniku vahel valida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 12:36:19 vasta tsitaadiga

kle sõber rääkis et nüüd peaks ok olema.enne ei saanud update teha kui pidi sp3 peale panema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 12:57:34 vasta tsitaadiga

AFFmees kirjutas:
Millal on varsti? Millal võib oodata korralikku SP3-e?

Täna hommikul tahtis SP3 igatahes poolvägisi ennast masinasse Microsoft Update kaudu suruda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2008 13:14:06 vasta tsitaadiga

ongi korralik.
too eelmine lingipost oli sellepärast, et umbes pool päeva pärast väljakarjumist ja ka windows/microsoft updatest pakkumist oli tol lehel jutt rc-st icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.05.2008 13:14:11 vasta tsitaadiga

Windows XP SP3 now available
http://www.tgdaily.com/content/view/37302/140/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 15:03:34 vasta tsitaadiga

Avastasin SP3 RC2 juures olulise vea icon_razz1.gif RDP saab mingi aja möödudes "otsa".. pidin SP3 uninstallima, et RDP'd uuesti kasutada saaks icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.05.2008 15:21:22 vasta tsitaadiga

rdp server või klient ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2008 15:48:54 vasta tsitaadiga

rc juures ei ole see ju oluline viga, sp3 on väljas.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 15:53:39 vasta tsitaadiga

emm...mul just automatic updates näitab et SP3 vaja tirida ja installida...ei lugenud küll eelmisi postitusi icon_redface.gif , kuid kas nüüd enam peatatud pole?
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 07.05.2008 15:57:44 vasta tsitaadiga

Ei ole.
Mingit parandatud SP3' ka ei tohiks tulla, pisivigadele tulevad millalgi hotfixid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 16:04:03 vasta tsitaadiga

Teema võiks lukku panna vist? icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows XP (arutlus ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.