Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 29.04.2008 19:55:26 vasta tsitaadiga

No ei ütleks, et tagasihoidlik on.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markx
HV kasutaja
Markx

liitunud: 01.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 22:02:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

OS: Windows XP
Taust: travel
Spoiler Spoiler Spoiler

Ikoon: Vista default
Theme: Vista Aero
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gandalf
HV kasutaja
gandalf

liitunud: 01.09.2002




sõnum 29.04.2008 22:47:22 vasta tsitaadiga

suur pilt. 2.7mb

gnome 2.22
seekord ei mingeid erilisi efekte.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.04.2008 23:29:34 vasta tsitaadiga

markx666, tee oma lingid korda.
gandalf, jaga tausta beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gandalf
HV kasutaja
gandalf

liitunud: 01.09.2002




sõnum 29.04.2008 23:49:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
gandalf, jaga tausta beer_yum.gif


http://pastaq.deviantart.com/art/Of-Who-Plague-55218404
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 04.05.2008 17:37:21 vasta tsitaadiga



OS: Win XP
Taust: Hyannisport Harbor, Hyannisport, Massachusetts
Theme: XenoMorph
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 07.05.2008 13:05:13 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 13.03.2012 00:20:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 09.05.2008 23:41:42 vasta tsitaadiga


OS:windows vista ultimate
Välimus:Winamp skin:Alpine9243Ramp,ülemine äär on RocketDock,sidebaris on all cpu meter ja sidebar clock.
Taust:Vista ultimate

Kõik tuuningu sellelt lingilt saanud http://vista.phpbb24.com/forum/viewforum.php?f=5&sid=2c790e9ef6f3e9e45b2ce66d04a74c5f

_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
/\L:/\n
HV kasutaja
/\L:/\n

liitunud: 31.10.2004




sõnum 13.05.2008 18:56:11 vasta tsitaadiga

Oleks väike küsimus:
Nimelt tahaksin installeerida Gant 3 Ocean Shellpacki, kuid ma ei tule sellega toime.
http://www.trucsenvrac.com/home/shellpacks-Gant3%20oCeAn%20CustoPack%20Universel.html
Laadisin selle siit leheküljelt alla, aga fail oli .htm formaadis.
Küsimus oleks, kuidas ma saaksin seda paketti kasutada ?
Tänaud abi eest !
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 13.05.2008 18:58:08 vasta tsitaadiga

Proovi uuesti, mine sellele lehele ja vajuta download, mul küll tuleb ilusti *.exe-na see fail icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
/\L:/\n
HV kasutaja
/\L:/\n

liitunud: 31.10.2004




sõnum 13.05.2008 19:23:40 vasta tsitaadiga

heh, veider. See oli hoopis opera süü. Proovisin IE-ga ning tuleb samuti .exe-na.
Aga tänud abi eest !
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 13.05.2008 22:25:56 vasta tsitaadiga

Ubuntu 8.04 Hardy.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 14.05.2008 07:17:32 vasta tsitaadiga

Andykas, jaga tausta icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 14.05.2008 08:39:12 vasta tsitaadiga

o-u-t-r-o kirjutas:
Andykas, jaga tausta icon_wink.gif

taust
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 11:58:33 vasta tsitaadiga

Andykas, mis player?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 14:57:40 vasta tsitaadiga

Mitte midagi väga erilist.

Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 15.05.2008 17:06:16 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
Andykas, mis player?

rhythmbox beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 15.05.2008 22:44:51 vasta tsitaadiga

sellist häxi on et vista stardiriba muutub sama läbipaistvaks kui ülejäänud aknad?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.05.2008 23:41:02 vasta tsitaadiga

HighEnd, küsi seda Vista teemast vast. Usun, et sealsetelt Vista fanattidelt saad vastuse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kbryant8
HV kasutaja
kbryant8

liitunud: 26.01.2008




sõnum 16.05.2008 05:49:32 vasta tsitaadiga




icon_wink.gif

_________________
XBox360 Gamertag:M2TU24

O: Xbox360 mänge!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roost
HV kasutaja
Roost

liitunud: 05.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2008 06:19:33 vasta tsitaadiga

Mõni on ikka eriti tõsine Kõubi fänn. icon_biggrin.gif
Kui T-Mac'ist midagi sarnast oleks, paneks endalegi taustaks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2008 16:17:03 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
sellist häxi on et vista stardiriba muutub sama läbipaistvaks kui ülejäänud aknad?


See ongi läbipaistev, kui mingi aken ei ole full screenis lahti. Kui teed akna full screenis lahti, läheb aken ja riba läbipaistmatuks.
Aga on olemas selline programm nagu VistaGlazz, mis teeb triki ära, aga see teeb ka akand läbipaistvaks kui on full screenis.
Selle VistaGlazzi kodulehekülg.
Kui SP1 on, siis pead tõmbama Beta mis on natuke all pool downloadide lehel icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 16.05.2008 17:07:11 vasta tsitaadiga

falkriz, ma mõcin tglt seda et stardiribal ei oleks tumedat värvi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kbryant8
HV kasutaja
kbryant8

liitunud: 26.01.2008




sõnum 16.05.2008 17:24:05 vasta tsitaadiga

Roost kirjutas:
Mõni on ikka eriti tõsine Kõubi fänn. icon_biggrin.gif
Kui T-Mac'ist midagi sarnast oleks, paneks endalegi taustaks.

fo sho niggah icon_lol.gif
Netist ju leiab taustu mis kole, deviantart.com või asi on päris hea sait selliste asjade jaoks icon_wink.gif

_________________
XBox360 Gamertag:M2TU24

O: Xbox360 mänge!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.05.2008 01:29:12 vasta tsitaadiga

http://offlain.com/pvx/deskid/17.05.2008.png

OS: WinXP Pro sp2
Theme: Stock Silver
Wall: Technical Imperfection
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 17.05.2008 02:17:03 vasta tsitaadiga

djpvx, kuidas sa need sirvijad sinna üles said?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 02:18:58 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
djpvx, kuidas sa need sirvijad sinna üles said?

ObjectDock-i tabbed dock peaks see olema.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 17.05.2008 02:21:58 vasta tsitaadiga

Stalker, on jah krt, endal tuli ka just enne sinu vastust meelde ja ei jõudnud posti ära kustutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 02:47:50 vasta tsitaadiga

http://ferraricalifornia.com/webapp/
Vähe sellest et ilus on laul icon_lol.gif
NO1 kodukas noobidele
Teema seepärast et saab ilusa pildi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 17.05.2008 03:13:22 vasta tsitaadiga

wanawoll, see omab selle pederrari iga kell ära IMO! 8) -> http://www.saab.com/microsites/aero_x/GLOBAL/en/index2.shtml
Seal ka ilusad wallid olemas. Aga eelkõige nautige veebikat ja disaini tippklassi icon_razz.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 17.05.2008 16:03:42 vasta tsitaadiga

OS: Vista Ultimate 64-bit
Wallpaper: Black Apple V2
Rocketdock + customized icons
Windows Sidebar: System Information, BBC 24, Now Playing


Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 22:55:21 vasta tsitaadiga

os: Leopard
theme: Leopard default
taust: Potomac Morning

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 23:01:31 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
os: Leopard
theme: Leopard default
taust: Potomac Morning


peale iPhone'i ostmist TAHAN KA MÄKKI icon_cry.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 23:20:52 vasta tsitaadiga

macid on ainult lahedatele inimestele
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 00:54:36 vasta tsitaadiga


OS: Mac OS X Leopard
Ikoonid: Aquave Project
Growl: iPhonesque
Taust: Ekslusiiv

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 18.05.2008 21:09:51 vasta tsitaadiga

OS: XP


icon_redface.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 22:32:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

OS: OS X Leopard
Taust, ikoonid: Default

Ärge palun hakake jälle defaulti teemat ajama, peaasi et mäkk on ! icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 23:03:44 vasta tsitaadiga

Mäki müüginumbrid on laes vist icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 23:59:23 vasta tsitaadiga

d3t, thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 27.05.2008 01:24:13 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Ilus taust! thumbs_up.gif Kui viitsid jaga linki või upi vms. beer_yum.gif

Endal tuuritab hetkel selline beib desktopil icon_biggrin.gif


OS: Windows Vista Ultimate x64
Theme: Aero + Vista sidebar
Taust: Mingi tundmatu tibi kuskilt suva taustapiltide lehelt
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 02:21:36 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ilus taust! thumbs_up.gif Kui viitsid jaga linki või upi vms. beer_yum.gif

Siit saab kakkuda terve theme alla ja seal sees on ka wallpaperid ning ka seesama wallp. Eraldi ei tea aint kust leida icon_rolleyes.gif
http://enkera-2005.deviantart.com/art/Peppered-3-0-1-61679846
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 27.05.2008 02:49:15 vasta tsitaadiga

biomehanik, tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 09:16:08 vasta tsitaadiga

biomehanik, eraldi ei saagi seda jagada. Selles themes on ta ka silmad kinni pigistatud. Autoriõiguste järgi seda pilti jagada ei tohi avalikult.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 09:52:03 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
biomehanik, eraldi ei saagi seda jagada. Selles themes on ta ka silmad kinni pigistatud. Autoriõiguste järgi seda pilti jagada ei tohi avalikult.

dem it...siis olen ma vist midagi seaduse vastast teinud icon_razz.gif jeei, aga meiby siiski on eraldi, sest tal all on kirjutatud tegelaste deviantart nimed, kelle käest ta stuffi saanud ja seal ka olemas wallpi autor kellel endal on kõvasti wallpe kontol sheeritud...kui nüüd on seal all kusagil see icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2008 20:48:18 vasta tsitaadiga

biomehanik, nüüd on kinni minek icon_wink.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 28.05.2008 21:23:33 vasta tsitaadiga

endal hetkel selline siis:
http://s282.photobucket.com/albums/kk264/T00m45/?action=view&current=Tiitlita.jpg
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2008 23:43:43 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
biomehanik, nüüd on kinni minek icon_wink.gif

enne kaeban sinu kohtusse, et siin alaealisi tütarlapsi ahistad icon_lol.gif ..ok joke, eks me kõik tee seda icon_lol.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 29.05.2008 00:12:49 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
woozy kirjutas:
biomehanik, nüüd on kinni minek icon_wink.gif

enne kaeban sinu kohtusse, et siin alaealisi tütarlapsi ahistad icon_lol.gif ..ok joke, eks me kõik tee seda icon_lol.gif

Alaealisi tütarlapsi ahistame?? icon_lol.gif ok, joke.

_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 29.05.2008 10:57:01 vasta tsitaadiga

Hetkel siis selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

OS: Windows Xp Media Center 2005
Theme: Mingi Vista oma...
Wallpaper: London_by_angelreich
Msn: A-patchiga üle lastud väheke viisakamaks
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 29.05.2008 20:49:24 vasta tsitaadiga


OS: Vista Ultimate
Them: classic
Wallpapers: Efect
Winamp skin: Vista_player
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.