|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
29.04.2008 00:31:38
|
|
|
| Toredat kahekümneüheksandat teile kõigile siis, homme lõuna paiku Andricosse.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
29.04.2008 00:48:04
|
|
|
Soomes on öömüük alanud kaupluse tilt poolt osades kohtades, kestab ajavahemikus 00-01 niiet unetud ja kes hommikuni oodata ei jõua saavad mängu varem kätte.Esimesele 5-le ostjale tasuta Xbox 360 Arcade mängukonsool, kümnele GTA 4 temaatiline T-särk ja 50-nele kiiremale tasuta Vice City soundtrack.
Niipalju võin öelda et tulistamine, missioonid, cutscened ja tekst mängus on viimasepeal , kahjuks ei saa sama öelda autodega sõitmise kohta ja häirivad liiga tumedad varjud linnas.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
29.04.2008 01:08:44
|
|
|
| virx kirjutas: |
Soomes on öömüük alanud kaupluse tilt poolt osades kohtades, kestab ajavahemikus 00-01 niiet unetud ja kes hommikuni oodata ei jõua saavad mängu varem kätte.Esimesele 5-le ostjale tasuta Xbox 360 Arcade mängukonsool, kümnele GTA 4 temaatiline T-särk ja 50-nele kiiremale tasuta Vice City soundtrack.
Niipalju võin öelda et tulistamine, missioonid, cutscened ja tekst mängus on viimasepeal , kahjuks ei saa sama öelda autodega sõitmise kohta ja häirivad liiga tumedad varjud linnas. |
Kirjelda täpsemalt, miks autodega sõitmine ei meeldi? Ja kuidas on lood anti-aliasingu ja pop-upiga - kas pilt näeb sakiline välja?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
29.04.2008 03:34:05
|
|
|
| Ainult sportautod nagu sentinel, cosmo, banchee jms. püsivad hästi teel, üks jeep oli ka ok, nendega on lust sõita aga muud on küll parajad piixud, aeglased, keeravad halvasti, libisevad liiga palju ja pidureid nagu polekski.AA ei oska komm. aga üldine graafika on nii ja naa, kus päike paistab on ilus aga pimedas ei hiilga millegagi, tegemist on ikkagi open-worldiga aga, loomulikult võiks tekstuurid paremad olla.Siin tulebki see varju teema mängu, mida vähem neid on seda parem ja ilusam, liiga paljud kohad või siis nagu päris kuidas keegi nimetab on kaetud nendega, mulle ei meeldi, tee mis tahad.Päeval eriti, ei näe mängida kui päike sisse paista ja joosta nendes.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ps2mw
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2006
|
29.04.2008 03:52:25
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Ainult sportautod nagu sentinel, cosmo, banchee jms. püsivad hästi teel, üks jeep oli ka ok, nendega on lust sõita aga muud on küll parajad piixud, aeglased, keeravad halvasti, libisevad liiga palju ja pidureid nagu polekski.AA ei oska komm. aga üldine graafika on nii ja naa, kus päike paistab on ilus aga pimedas ei hiilga millegagi, tegemist on ikkagi open-worldiga aga, loomulikult võiks tekstuurid paremad olla.Siin tulebki see varju teema mängu, mida vähem neid on seda parem ja ilusam, liiga paljud kohad või siis nagu päris kuidas keegi nimetab on kaetud nendega, mulle ei meeldi, tee mis tahad.Päeval eriti, ei näe mängida kui päike sisse paista ja joosta nendes. |
kerge lahendus - pane mängu menüüst contrast ja brightness suuremaks, töötas minu puhul väga hästi. ja autodega harjub lõpuks ära niiet pole hullu
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003

|
29.04.2008 04:17:22
|
|
|
| virx kirjutas: |
| aga muud on küll parajad piixud, aeglased, keeravad halvasti, libisevad liiga palju ja pidureid nagu polekski. |
täpselt nagu "tava" autodki ju egas iga auto peagi nagu sportauto käituma ju
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
29.04.2008 06:05:59
|
|
|
Nu nüüd siis ons see mängurite püha Graal siis ilmunud. Inglismaal nägi GTA IV vastuvõtt välja selline:http://www.videogaming247.com/2008/04/29/grand-theft-auto-iv-launches-in-the-uk-photos/
Ise jõuan alles lõuna paiku poodi.
Jällegi on jõudnud GTA IV uudistesse, teadagi miks, set vanemad arvavad, et see on liiga vägivaldne mäng:http://www.gametrailers.com/player/usermovies/209860.html
Ühesõnaga, väga jube mäng.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
29.04.2008 07:29:38
|
|
|
| nii palju kui kuulsin on seal igal autol erinev handling tehtud.Nii ,et tõsi võib olla,et nendega on keeruline sõita ja nende kõigiga harjuda kah suht võimatu.Kui sa oled mingi grand turismo sõber vms siis unusta ära,siis parem jookse seal linnas:D.Endal oli SAN ANDREASEGA nii et just olin NFS MW mänginud ja siis sain SA ja hakkasin mängima no võimatu,ei suuda lihtsalt,keeruline oli,päeva mängisin harjusin ära.Edu; ),ilus päev täna.Nädala pärast sünnipäev mul,siis saan vb oma xkasti+gtaIV,edu teil mängimisel:D
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.04.2008 08:38:45
|
|
|
Ütleme nii, et umbes 20 on andricos neid veel üle 8.30 avati uksed ja 8.20 oli juba esimene klient ootamas Teine käis ka just
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
29.04.2008 08:50:46
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Ütleme nii, et umbes 20 on andricos neid veel üle 8.30 avati uksed ja 8.20 oli juba esimene klient ootamas Teine käis ka just  |
kas see tähendab, et kaupsis ka juba müügil?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
29.04.2008 08:52:49
|
|
|
kiire, ütlen kohe kui helistatakse.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klaabu320
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2008
|
29.04.2008 09:30:41
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
 |
bäh nii pole ilus.Mul selline kahtlane tunne,et seda ei ole homme kuskil müügil.Ja kui ei ole siis olen nõus ostma kellegi käest natike kallimalt ps3 versiooni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
29.04.2008 09:31:30
|
|
|
| AGA MUL ON KÄES!!!!!!!
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gotmilk
HV kasutaja
liitunud: 13.04.2005
|
29.04.2008 09:45:41
|
|
|
Mul on ka käes Nii mõnigi HV guru käis hommikul Andricos
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
29.04.2008 09:49:13
|
|
|
| Ootan ELSi, loodetavasti jõuab varsti.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.04.2008 09:55:41
|
|
|
| Gotmilk kirjutas: |
Mul on ka käes Nii mõnigi HV guru käis hommikul Andricos |
ma oleks ka varem kohale jõudnud aga see tee sinna on ju nii hästi ära peidetud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
29.04.2008 10:04:54
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| kiire, ütlen kohe kui helistatakse. |
Kaupsis ka olemas.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.04.2008 10:10:19
|
|
|
| samuti on ehk midagi alles andrico norde centrumi esinduses
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3rT6699
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2008
|
29.04.2008 10:19:06
|
|
|
wooo, käes!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
29.04.2008 10:27:30
|
|
|
Kuller helistas, saan kohe kätte . Loodan, et mul seda "PS3 freezing" probleemi ei teki.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brent
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2003
|
29.04.2008 10:42:12
|
|
|
Njaa n6ustun siin eelmiste kasutajatega kes ytlesid, et autodega s6itmine imeb. Selline tunne et amortide asemel on autol vahukommid. K6ik autod pmst õõtsuvad teel. Pimeduse vastu saab jah t6esti oma contrasti ja brightnessi kruttides optionitest. Muidu on mäng väga cinematograafiline ja võimas, veider et see autode värk nii tehti, s6itmineon ju ikkagi väga suur osa sellest mängust.
_________________ Trust no 1 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
29.04.2008 10:44:13
|
|
|
Tundub et mõned Eesti fännid jäävad täna ikka ilma?
Istun hetkel Tallink Superstari peal ja naudin nende WiFi-t ja 17 minuti pärast hakkan Soome poole seilama.
Kui väga vaja, võin mõnele huvilisele Soomest GTA IV kaasa krabada. Tallinnas olen tagasi täna öösel 00.30 Kel kiire tuleb siis sadamasse vastu, kes pole nii kärsitu saaks homme hommik kätte.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digivend
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2003
|
29.04.2008 11:13:26
|
|
|
Ei tea midagi, /me käis just andrecos ja praegu olid mängud veel ilusti olemas.
Kusjuures andrecos käimine oli nagu missioon omaette mitu korda sõitsin mööda ja ei jaganud matsu välja, kuhu pöörama peab
...
Kurat, tahaks karjuda mäng tuleb nii kõva, et 10 aasta pärast ka räägime veel sellest ja täna siis esimest korda näpud külge. palju õnne kõigile ja kraami
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
29.04.2008 11:16:29
|
|
|
Mäng käes . Nüüd panen kuni hommikuni välja.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
29.04.2008 11:27:41
|
|
|
| digivend kirjutas: |
| Ei tea midagi, /me käis just andrecos ja praegu olid mängud veel ilusti olemas. |
Nu eks näis... kellaaeg veel varajane ju... Ega ma miskit peale ei sunni - lihtsalt on variant, et KUI peaks igalt poolt otsa saama SIIS ma saaksin aidata...
Panen profiili oma Mobiili numbri ka kirja mingiks ajaks - saab rahvas siis helistada/SMS-ida kui tarvis. Mingi aja olen Soomes netis ja mingi aja kindlalt offline. Aga GSM on kogu aeg ligidal.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
29.04.2008 11:56:46
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
Mäng käes . Nüüd panen kuni hommikuni välja. |
Vaata, et RROD ei saa.
Tee iga paari tunni vahele 15 minutiline paus.
Ise saan oma mängu kätte LOODETAVASTI see nädal. Halvemal juhul järgmise nädala alguses (nõmedal 1. Mail post ei tööta)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pimp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
29.04.2008 12:01:51
|
|
|
krdi jama. Ise ootan endisel kõnet kullerilt, mõni vend Valgast juba kätte saanud. Täna peale tööpäeva tahaks juba pelada....
_________________ PSN Taffinaff |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
29.04.2008 12:04:23
|
|
|
| Jõudsin just Tallinnast ja sh Andricost koju ning läheb andmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
29.04.2008 12:08:22
|
|
|
GTA käes kuid ootan Xbox360 sugulase käest Käisin kell 9 hommikul järel
See GTA logo on änksa, selline mõnusa 3d efekti annab see hõbedane äär
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
viimati muutis Flacko 29.04.2008 12:09:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
29.04.2008 12:10:50
|
|
|
Ma saan vist ainult alguse filmi ära vaadata ja võibolla esimese missiooni ära teha... Koju jõuan alles mingi 1 paiku öösel ja hommikul vaja tööle minna...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
29.04.2008 12:20:43
|
|
|
Elan sakus ja pole mingi pakki tulnud
Hetkel tööl ja 9 koju. Homsepeale jääb vist
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
29.04.2008 12:24:20
|
|
|
Mulle meeldib see uus avariide süsteem. Kui paned tagant otsa mõnele autole täis gaasiga, siis tüüp saab sees viga või sureb päris ära, ise lendad autost välja. Suht lahe on see, kui vana ronib autost välja ja ei saa edasi kõndida vaid kukub pikali. Hiljem tuleb kiirabi ja teeb tüübi korda. Rattad saavad ka kinni kiiluda kui teisele autole vastu ratast paned. Lisaks veel see, kui vastu posti paneb siis auto sureb välja ja enam edasi ei sõida, mitte ei lähe põlema.
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.04.2008 12:25:35
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
GTA käes kuid ootan Xbox360 sugulase käest Käisin kell 9 hommikul järel
See GTA logo on änksa, selline mõnusa 3d efekti annab see hõbedane äär |
asi ongi ju reljeefne
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
29.04.2008 12:27:32
|
|
|
Yep. Lol peaks eelmised GTAd ka millalgi ära ostma, mis siis et mul Ps2 pole
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
29.04.2008 12:43:36
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| kiire, ütlen kohe kui helistatakse. |
Kaupsis ka olemas. |
thnx, kohe peale seda tormasin, sinna ja nüüd ongi GTA IV käes.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.04.2008 12:51:35
|
|
|
Sain ka oma kätte
Loodetavasti ei pea siis õhtul pettuma
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
29.04.2008 13:13:08
|
|
|
Mnjaa, ostsin omale ka, hämmastav, isegi Tartus on saada mängu
Muidugi, kohe sai X360 Elite ka ostetud, ilus must karp ju ometi
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
29.04.2008 13:20:56
|
|
|
| Suur se map on muidu, võrreldes SAga näiteks ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
29.04.2008 13:24:41
|
|
|
| Kas Enteris on müügis siis??!
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
29.04.2008 13:28:44
|
|
|
| Nii inimesed kes kaupsis käisid, oskate öelda, et kas oli piisavalt koopiaid seal, et nii paari tuuni pärast oleks veel olemas?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.04.2008 13:32:29
|
|
|
miks te ei helista poodi, ega siit siis täpsemat vastust ei saa
-=Px=-, Dan Houser ütles, et map on veidi väiksem kui San Andrease oma.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.04.2008 13:36:04
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| Nii inimesed kes kaupsis käisid, oskate öelda, et kas oli piisavalt koopiaid seal, et nii paari tuuni pärast oleks veel olemas? |
hetkel vist olevat 60tk veel üle
| Skeptik kirjutas: |
miks te ei helista poodi, ega siit siis täpsemat vastust ei saa
-=Px=-, Dan Houser ütles, et map on veidi väiksem kui San Andrease oma. |
kuid seeeest tihedamalt täidetud
viimati muutis mikk36 29.04.2008 13:36:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
29.04.2008 13:36:19
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
miks te ei helista poodi, ega siit siis täpsemat vastust ei saa
|
Saigi juba tehtud 8)
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
29.04.2008 13:50:44
|
|
|
| \o/ woop, Gamespot andis ka 10/10
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
29.04.2008 14:07:54
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| Kas Enteris on müügis siis??! |
BUMP!!
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
29.04.2008 14:10:41
|
|
|
Kellel tartus käes on? tuleks ja kaeks üle:)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
29.04.2008 14:15:25
|
|
|
| kummaline on selle mängu juures see,et tapad mingi 10minutiga üle 50inimese ja kui surma saad siis ärkad haiglas üles nagu aru olen saanud.Võinuks olla ikka mingi vangla teema kah,et mingi paar mängu päeva kolad vanglas ringi,teed mingi mini missioone(pead mingi vangi ära tapma jne).Mingi põnevus ja lisaks väikest reaalsust,aga see minu arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
29.04.2008 14:21:42
|
|
|
Ole praegu õnnelik mis sulle praegu anti Las arenevad iga Gta-ga, vaevalt et areng nüüd 4-nda osa juurde seisma jäi
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|