Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] GTA IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 00:31:38 vasta tsitaadiga

Toredat kahekümneüheksandat teile kõigile siis, homme lõuna paiku Andricosse.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 00:48:04 vasta tsitaadiga

Soomes on öömüük alanud kaupluse tilt poolt osades kohtades, kestab ajavahemikus 00-01 niiet unetud ja kes hommikuni oodata ei jõua saavad mängu varem kätte.Esimesele 5-le ostjale tasuta Xbox 360 Arcade mängukonsool, kümnele GTA 4 temaatiline T-särk ja 50-nele kiiremale tasuta Vice City soundtrack.

Niipalju võin öelda et tulistamine, missioonid, cutscened ja tekst mängus on viimasepeal icon_wink.gif thumbs_up.gif, kahjuks ei saa sama öelda autodega sõitmise kohta ja häirivad liiga tumedad varjud linnas.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 01:08:44 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Soomes on öömüük alanud kaupluse tilt poolt osades kohtades, kestab ajavahemikus 00-01 niiet unetud ja kes hommikuni oodata ei jõua saavad mängu varem kätte.Esimesele 5-le ostjale tasuta Xbox 360 Arcade mängukonsool, kümnele GTA 4 temaatiline T-särk ja 50-nele kiiremale tasuta Vice City soundtrack.

Niipalju võin öelda et tulistamine, missioonid, cutscened ja tekst mängus on viimasepeal icon_wink.gif thumbs_up.gif, kahjuks ei saa sama öelda autodega sõitmise kohta ja häirivad liiga tumedad varjud linnas.


Kirjelda täpsemalt, miks autodega sõitmine ei meeldi? Ja kuidas on lood anti-aliasingu ja pop-upiga - kas pilt näeb sakiline välja?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 03:34:05 vasta tsitaadiga

Ainult sportautod nagu sentinel, cosmo, banchee jms. püsivad hästi teel, üks jeep oli ka ok, nendega on lust sõita aga muud on küll parajad piixud, aeglased, keeravad halvasti, libisevad liiga palju ja pidureid nagu polekski.AA ei oska komm. aga üldine graafika on nii ja naa, kus päike paistab on ilus aga pimedas ei hiilga millegagi, tegemist on ikkagi open-worldiga aga, loomulikult võiks tekstuurid paremad olla.Siin tulebki see varju teema mängu, mida vähem neid on seda parem ja ilusam, liiga paljud kohad või siis nagu päris kuidas keegi nimetab on kaetud nendega, mulle ei meeldi, tee mis tahad.Päeval eriti, ei näe mängida kui päike sisse paista ja joosta nendes.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ps2mw
HV vaatleja
ps2mw

liitunud: 13.08.2006




sõnum 29.04.2008 03:52:25 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Ainult sportautod nagu sentinel, cosmo, banchee jms. püsivad hästi teel, üks jeep oli ka ok, nendega on lust sõita aga muud on küll parajad piixud, aeglased, keeravad halvasti, libisevad liiga palju ja pidureid nagu polekski.AA ei oska komm. aga üldine graafika on nii ja naa, kus päike paistab on ilus aga pimedas ei hiilga millegagi, tegemist on ikkagi open-worldiga aga, loomulikult võiks tekstuurid paremad olla.Siin tulebki see varju teema mängu, mida vähem neid on seda parem ja ilusam, liiga paljud kohad või siis nagu päris kuidas keegi nimetab on kaetud nendega, mulle ei meeldi, tee mis tahad.Päeval eriti, ei näe mängida kui päike sisse paista ja joosta nendes.


kerge lahendus - pane mängu menüüst contrast ja brightness suuremaks, töötas minu puhul väga hästi. ja autodega harjub lõpuks ära niiet pole hullu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2008 04:17:22 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
aga muud on küll parajad piixud, aeglased, keeravad halvasti, libisevad liiga palju ja pidureid nagu polekski.
täpselt nagu "tava" autodki ju icon_rolleyes.gif egas iga auto peagi nagu sportauto käituma ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 29.04.2008 06:05:59 vasta tsitaadiga

Nu nüüd siis ons see mängurite püha Graal siis ilmunud. Inglismaal nägi GTA IV vastuvõtt välja selline:http://www.videogaming247.com/2008/04/29/grand-theft-auto-iv-launches-in-the-uk-photos/


Ise jõuan alles lõuna paiku poodi.

icon_biggrin.gif Jällegi on jõudnud GTA IV uudistesse, teadagi miks, set vanemad arvavad, et see on liiga vägivaldne mäng:http://www.gametrailers.com/player/usermovies/209860.html thumbs_up.gif

Ühesõnaga, väga jube mäng.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 29.04.2008 07:29:38 vasta tsitaadiga

nii palju kui kuulsin on seal igal autol erinev handling tehtud.Nii ,et tõsi võib olla,et nendega on keeruline sõita ja nende kõigiga harjuda kah suht võimatu.Kui sa oled mingi grand turismo sõber vms siis unusta ära,siis parem jookse seal linnas:D.Endal oli SAN ANDREASEGA nii et just olin NFS MW mänginud ja siis sain SA ja hakkasin mängima no võimatu,ei suuda lihtsalt,keeruline oli,päeva mängisin harjusin ära.Edu; ),ilus päev täna.Nädala pärast sünnipäev mul,siis saan vb oma xkasti+gtaIV,edu teil mängimisel:D
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 08:32:08 vasta tsitaadiga

kiire, peale koolonit pane veel tühik, muidu ei lähe link klikitavaks lingiks
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 08:38:45 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et umbes 20 on andricos neid veel üle icon_razz.gif 8.30 avati uksed ja 8.20 oli juba esimene klient ootamas icon_razz.gif Teine käis ka just icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 29.04.2008 08:50:46 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ütleme nii, et umbes 20 on andricos neid veel üle icon_razz.gif 8.30 avati uksed ja 8.20 oli juba esimene klient ootamas icon_razz.gif Teine käis ka just icon_smile.gif


kas see tähendab, et kaupsis ka juba müügil?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.04.2008 08:52:49 vasta tsitaadiga

kiire, ütlen kohe kui helistatakse.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.04.2008 09:28:19 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klaabu320
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2008




sõnum 29.04.2008 09:30:41 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
bäh nii pole ilus.Mul selline kahtlane tunne,et seda ei ole homme kuskil müügil.Ja kui ei ole siis olen nõus ostma kellegi käest natike kallimalt ps3 versiooni icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 09:31:30 vasta tsitaadiga

AGA MUL ON KÄES!!!!!!!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 29.04.2008 09:45:41 vasta tsitaadiga

Mul on ka käes icon_smile.gif Nii mõnigi HV guru käis hommikul Andricos
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 29.04.2008 09:49:13 vasta tsitaadiga

Ootan ELSi, loodetavasti jõuab varsti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.04.2008 09:55:41 vasta tsitaadiga

Gotmilk kirjutas:
Mul on ka käes icon_smile.gif Nii mõnigi HV guru käis hommikul Andricos
ma oleks ka varem kohale jõudnud aga see tee sinna on ju nii hästi ära peidetud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.04.2008 10:04:54 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
kiire, ütlen kohe kui helistatakse.


Kaupsis ka olemas.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.04.2008 10:10:19 vasta tsitaadiga

samuti on ehk midagi alles andrico norde centrumi esinduses
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 29.04.2008 10:19:06 vasta tsitaadiga

wooo, käes! icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 29.04.2008 10:27:30 vasta tsitaadiga

Kuller helistas, saan kohe kätte icon_smile.gif . Loodan, et mul seda "PS3 freezing" probleemi ei teki.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brent
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 29.04.2008 10:42:12 vasta tsitaadiga

Njaa n6ustun siin eelmiste kasutajatega kes ytlesid, et autodega s6itmine imeb. Selline tunne et amortide asemel on autol vahukommid. K6ik autod pmst õõtsuvad teel. Pimeduse vastu saab jah t6esti oma contrasti ja brightnessi kruttides optionitest. Muidu on mäng väga cinematograafiline ja võimas, veider et see autode värk nii tehti, s6itmineon ju ikkagi väga suur osa sellest mängust.
_________________
Trust no 1
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 10:44:13 vasta tsitaadiga

Tundub et mõned Eesti fännid jäävad täna ikka ilma?

Istun hetkel Tallink Superstari peal ja naudin nende WiFi-t ja 17 minuti pärast hakkan Soome poole seilama.
Kui väga vaja, võin mõnele huvilisele Soomest GTA IV kaasa krabada. Tallinnas olen tagasi täna öösel 00.30 icon_wink.gif Kel kiire tuleb siis sadamasse vastu, kes pole nii kärsitu saaks homme hommik kätte.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 29.04.2008 11:13:26 vasta tsitaadiga

Ei tea midagi, /me käis just andrecos ja praegu olid mängud veel ilusti olemas.

Kusjuures andrecos käimine oli nagu missioon omaette icon_biggrin.gif mitu korda sõitsin mööda ja ei jaganud matsu välja, kuhu pöörama peab icon_wink.gif

...

Kurat, tahaks karjuda icon_biggrin.gif mäng tuleb nii kõva, et 10 aasta pärast ka räägime veel sellest icon_smile.gif ja täna siis esimest korda näpud külge. palju õnne kõigile ja kraami icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 29.04.2008 11:16:29 vasta tsitaadiga

Mäng käes icon_smile.gif . Nüüd panen kuni hommikuni välja.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 11:27:41 vasta tsitaadiga

digivend kirjutas:
Ei tea midagi, /me käis just andrecos ja praegu olid mängud veel ilusti olemas.


Nu eks näis... kellaaeg veel varajane ju... Ega ma miskit peale ei sunni - lihtsalt on variant, et KUI peaks igalt poolt otsa saama SIIS ma saaksin aidata...

Panen profiili oma Mobiili numbri ka kirja mingiks ajaks - saab rahvas siis helistada/SMS-ida kui tarvis. Mingi aja olen Soomes netis ja mingi aja kindlalt offline. Aga GSM on kogu aeg ligidal.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.04.2008 11:56:46 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Mäng käes icon_smile.gif . Nüüd panen kuni hommikuni välja.

Vaata, et RROD ei saa.
Tee iga paari tunni vahele 15 minutiline paus.

Ise saan oma mängu kätte LOODETAVASTI see nädal. Halvemal juhul järgmise nädala alguses icon_evil.gif (nõmedal 1. Mail post ei tööta)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.04.2008 12:01:51 vasta tsitaadiga

krdi jama. Ise ootan endisel kõnet kullerilt, mõni vend Valgast juba kätte saanud. Täna peale tööpäeva tahaks juba pelada....
_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 12:04:23 vasta tsitaadiga

Jõudsin just Tallinnast ja sh Andricost koju ning läheb andmiseks.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.04.2008 12:08:22 vasta tsitaadiga

GTA käes kuid ootan Xbox360 sugulase käest icon_razz.gif Käisin kell 9 hommikul järel icon_smile.gif

See GTA logo on änksa, selline mõnusa 3d efekti annab see hõbedane äär

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 29.04.2008 12:09:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 12:10:50 vasta tsitaadiga

Ma saan vist ainult alguse filmi ära vaadata ja võibolla esimese missiooni ära teha... Koju jõuan alles mingi 1 paiku öösel ja hommikul vaja tööle minna... icon_confused.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 29.04.2008 12:20:43 vasta tsitaadiga

Elan sakus ja pole mingi pakki tulnud icon_neutral.gif
Hetkel tööl ja 9 koju. Homsepeale jääb vist thumbs_down.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 12:24:20 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib see uus avariide süsteem. Kui paned tagant otsa mõnele autole täis gaasiga, siis tüüp saab sees viga või sureb päris ära, ise lendad autost välja. Suht lahe on see, kui vana ronib autost välja ja ei saa edasi kõndida vaid kukub pikali. Hiljem tuleb kiirabi ja teeb tüübi korda. Rattad saavad ka kinni kiiluda kui teisele autole vastu ratast paned. Lisaks veel see, kui vastu posti paneb siis auto sureb välja ja enam edasi ei sõida, mitte ei lähe põlema.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.04.2008 12:25:35 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
GTA käes kuid ootan Xbox360 sugulase käest icon_razz.gif Käisin kell 9 hommikul järel icon_smile.gif

See GTA logo on änksa, selline mõnusa 3d efekti annab see hõbedane äär
asi ongi ju reljeefne icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.04.2008 12:27:32 vasta tsitaadiga

Yep. Lol peaks eelmised GTAd ka millalgi ära ostma, mis siis et mul Ps2 pole icon_razz.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 29.04.2008 12:43:36 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
weasel kirjutas:
kiire, ütlen kohe kui helistatakse.


Kaupsis ka olemas.


thnx, kohe peale seda tormasin, sinna ja nüüd ongi GTA IV käes. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 12:51:35 vasta tsitaadiga

Sain ka oma kätte icon_razz.gif

Loodetavasti ei pea siis õhtul pettuma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 29.04.2008 13:13:08 vasta tsitaadiga

Mnjaa, ostsin omale ka, hämmastav, isegi Tartus on saada mängu icon_razz.gif
Muidugi, kohe sai X360 Elite ka ostetud, ilus must karp ju ometi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 29.04.2008 13:20:56 vasta tsitaadiga

Suur se map on muidu, võrreldes SAga näiteks ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 13:24:41 vasta tsitaadiga

Kas Enteris on müügis siis??!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 13:28:44 vasta tsitaadiga

Nii inimesed kes kaupsis käisid, oskate öelda, et kas oli piisavalt koopiaid seal, et nii paari tuuni pärast oleks veel olemas?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 13:32:29 vasta tsitaadiga

miks te ei helista poodi, ega siit siis täpsemat vastust ei saa icon_confused.gif

-=Px=-, Dan Houser ütles, et map on veidi väiksem kui San Andrease oma.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.04.2008 13:36:04 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Nii inimesed kes kaupsis käisid, oskate öelda, et kas oli piisavalt koopiaid seal, et nii paari tuuni pärast oleks veel olemas?
hetkel vist olevat 60tk veel üle

Skeptik kirjutas:
miks te ei helista poodi, ega siit siis täpsemat vastust ei saa icon_confused.gif

-=Px=-, Dan Houser ütles, et map on veidi väiksem kui San Andrease oma.
kuid seeeest tihedamalt täidetud

viimati muutis mikk36 29.04.2008 13:36:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 13:36:19 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
miks te ei helista poodi, ega siit siis täpsemat vastust ei saa icon_confused.gif


Saigi juba tehtud 8)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 29.04.2008 13:50:44 vasta tsitaadiga

\o/ woop, Gamespot andis ka 10/10
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 14:07:54 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Kas Enteris on müügis siis??!

BUMP!!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 14:10:41 vasta tsitaadiga

Kellel tartus käes on?icon_razz.gif tuleks ja kaeks üle:)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 29.04.2008 14:15:25 vasta tsitaadiga

kummaline on selle mängu juures see,et tapad mingi 10minutiga üle 50inimese ja kui surma saad siis ärkad haiglas üles nagu aru olen saanud.Võinuks olla ikka mingi vangla teema kah,et mingi paar mängu päeva kolad vanglas ringi,teed mingi mini missioone(pead mingi vangi ära tapma jne).Mingi põnevus ja lisaks väikest reaalsust,aga see minu arvamus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 14:21:42 vasta tsitaadiga

Ole praegu õnnelik mis sulle praegu anti icon_biggrin.gif Las arenevad iga Gta-ga, vaevalt et areng nüüd 4-nda osa juurde seisma jäi icon_lol.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] GTA IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.