Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] GTA IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2008 23:19:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Need agakes oma kogemustest räägivad et oi kui hea mäng on... see on teine teema.

Nendest ongi jutt, vähemalt 2 kasutajat on juba teeninud välja karmid AM karistused.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 27.04.2008 23:55:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
it's on its way

Dear ****** *****,

Your order is in the post, and should be with you soon. In case you need them, here are the details:

Qty Format Artist Title Price Estimated Delivery
1 HC PLAYSTATION 3 GAME GRAND THEFT AUTO 4: SPECIAL ED £59.99 2-3 days

täna (pühapäeva) hommikul sain sellise kirja siis, kui kõik hästi läheb ja dhl näkku ei pane siis võin release day kandis selle kätte ka saada...
hmv.co.uk on sait kust tellisin (kui kellelgi tekib tahtmine SE'd osta)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 23:56:37 vasta tsitaadiga

"SPECIAL ED" <--- mis seal erilist siis on? Endale vist tuleb tavaline... mul peamine et mingi kärbitud 15+ vms okse versioon ei oleks icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 27.04.2008 23:58:25 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
"SPECIAL ED" <--- mis seal erilist siis on? Endale vist tuleb tavaline... mul peamine et mingi kärbitud 15+ vms okse versioon ei oleks icon_rolleyes.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_IV#Grand_Theft_Auto_IV:_Special_Edition
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 00:15:27 vasta tsitaadiga

Kas see Special jääb müüki ka peale launchi või müüdi seda aint eeltellijatele?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.04.2008 00:24:47 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
tsitaat:
it's on its way

Dear ****** *****,

Your order is in the post, and should be with you soon. In case you need them, here are the details:

Qty Format Artist Title Price Estimated Delivery
1 HC PLAYSTATION 3 GAME GRAND THEFT AUTO 4: SPECIAL ED £59.99 2-3 days

täna (pühapäeva) hommikul sain sellise kirja siis, kui kõik hästi läheb ja dhl näkku ei pane siis võin release day kandis selle kätte ka saada...
hmv.co.uk on sait kust tellisin (kui kellelgi tekib tahtmine SE'd osta)

Ma tellisin game.co.uk-st aga mulle pole ikka dispatch teadet tulnud, staatus püsib ikka "picked and packed".

Sain e-maili nendelt, et enne raha krediitkaardilt ei võeta, kui on post saadetud. Raha on aga krediitkaardilt maha võetud, aga veebilehel staatus pole muutunud...
Loodetavasti on saadetud, aga nende sait jamab.

Kui homme ka ei muutu, pean vist sinna helistama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 28.04.2008 00:42:05 vasta tsitaadiga

GTA LIVE http://www.justin.tv/nickjames
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 28.04.2008 01:17:13 vasta tsitaadiga

ok, nüüd ma ei pea seda mängu ostma
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 28.04.2008 01:38:25 vasta tsitaadiga

Ebahuvitav on vaadata kuidas keegi mängib ....
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 02:52:52 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Ebahuvitav on vaadata kuidas keegi mängib ....


Eks see sõltub ka sellest, kes mängib ja kui hea fantaasia inimesel on. Selles ongi GTA võlu, et sulle antakse üks tegelane kätte, asetatakse ekraanile seisma ja sinu ülesanne on panna see tegelane elama. Mõni vingerdab niisama sihitult autoga tee peal, jättes sellega mängust igava mulje. Aga kui sõita rahulikult ja tegutseda läbimõeldult, siis võib GTA olla vägagi huvitav.
Seal live streamis oli üks stseen, kus Niko läks haigla vastuvõturuumi ja hakkas tulistama. Huvitav oli see, et jututoas jäädi kohe vait, sest ühtäkki oli asi juba nii realistlik, et polnudki enam eriti naljakas. Ainuke kommentaar oli: "This is too realistic". Vaatasin ka seda verist massimõrva pealt ja hetkeks võttis ikka kõhedaks küll...
Kui nii edasi läheb, siis tulevikus sureb filmitööstus välja, sest keegi lihtsalt ei viitsi enam 2 tundi ühe koha peal liikumatult passida ja liikuvat pilti vahtida. Selle asemel tahetakse ise, GTA stiilis ja interaktiivselt enda filmis peaosa mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 06:14:06 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
GTA LIVE http://www.justin.tv/nickjames

tsitaat:
Content from this channel removed at the request of the copyright holder. This channel will be accessible again in 22 hours.
icon_lol.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 28.04.2008 08:08:33 vasta tsitaadiga

Ei tea kas täna ei saa kuskilt juba GTA IV?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 08:17:18 vasta tsitaadiga

kiire kirjutas:
Ei tea kas täna ei saa kuskilt juba GTA IV?

Eestist kindlasti mitte.
Austraaliast peaksid mõne tunni pärast vist isegi kätte saama.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 28.04.2008 08:19:08 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
kiire kirjutas:
Ei tea kas täna ei saa kuskilt juba GTA IV?

Eestist kindlasti mitte.
Austraaliast peaksid mõne tunni pärast vist isegi kätte saama.


Mingit aadressi on anda? Aga samas, kas Austraalia versioon polnud mitte see kus lõigati osa asju välja?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 08:22:40 vasta tsitaadiga

kiire kirjutas:
gan3b kirjutas:
kiire kirjutas:
Ei tea kas täna ei saa kuskilt juba GTA IV?

Eestist kindlasti mitte.
Austraaliast peaksid mõne tunni pärast vist isegi kätte saama.


Mingit aadressi on anda? Aga samas, kas Austraalia versioon polnud mitte see kus lõigati osa asju välja?

Ei oska küll anda ühegi poe tänava aadressi.
Austraalias oli jah välja lõigatud.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 28.04.2008 08:24:33 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
kiire kirjutas:
gan3b kirjutas:
kiire kirjutas:
Ei tea kas täna ei saa kuskilt juba GTA IV?

Eestist kindlasti mitte.
Austraaliast peaksid mõne tunni pärast vist isegi kätte saama.


Mingit aadressi on anda? Aga samas, kas Austraalia versioon polnud mitte see kus lõigati osa asju välja?

Ei oska küll anda ühegi poe tänava aadressi.
Austraalias oli jah välja lõigatud.


Ma mõtlesin netis kuskilt tellida. Aga noh ilmselt ikka jääb siis teisipäevale see ost.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 08:26:08 vasta tsitaadiga

kiire kirjutas:

Ma mõtlesin netis kuskilt tellida. Aga noh ilmselt ikka jääb siis teisipäevale see ost.

Kui sa isegi netist telliksid ei saaks sa seda täna-homme kätte.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.04.2008 08:28:43 vasta tsitaadiga

jep, netist tellimisega oled hiljaks jäänud, kui mängu kiirelt saada tahad. praegu parim lootus see, et andricosse need õigel ajal kohale jõuavad ja et kõigile jagub.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.04.2008 08:36:36 vasta tsitaadiga

Hea et ma ette tellisin. Hirm oli et kõik ostetakse koheselt ära ja mulle ei jäägi.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 28.04.2008 09:13:57 vasta tsitaadiga

Kahju, et meil ei ole mingit poodi, mis teeb nagu USAs (või isegi Soomes, Rootsis) et avab uksed südaöösel GAT IV´müügiks?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 09:32:58 vasta tsitaadiga

Huvitav oleks teada, mitu eksemplari Andrico eestisse tellis... Ma ise ka suht pessimist - kardan et suht vähe toovad - ja mõned võivad "launch day" ajal ilma jääda. Sellepärast toongi enda GTA IV homme Soomest.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 28.04.2008 10:57:54 vasta tsitaadiga

hahah, no mida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roost
HV kasutaja
Roost

liitunud: 05.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 10:58:54 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Huvitav oleks teada, mitu eksemplari Andrico eestisse tellis...
Neilt on küsitud nende foorumis selle kohta, aga nad salatsevad millegipärast. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 11:01:50 vasta tsitaadiga

Ju siis on nii väike number et ei julgeta välja öelda... muidu rahvas saab teada, et vähe on tellitud ja poodides läheb löömaks nagu OnOff avamise ajal

http://www.youtube.com/watch?v=Y-JTt33ZUNo thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 11:38:16 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Ju siis on nii väike number et ei julgeta välja öelda... muidu rahvas saab teada, et vähe on tellitud ja poodides läheb löömaks nagu OnOff avamise ajal

http://www.youtube.com/watch?v=Y-JTt33ZUNo thumbs_up.gif


hahhhaaa! Kui odavad need kaubad olid siis, et nii rapsimiseks läks? icon_lol.gif
Loodame, et siis tuleb piisavalt GTA4 homme poodidesse, muidu on kuskil kaubamaja riiulite vahel KO võimalus.
Andrico homme mängud laiali saadab siis probleeme ei tule vast icon_biggrin.gif Eriti hea oleks kui nad täna saadaksid ja homme oleks juba käes.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 11:44:25 vasta tsitaadiga

eriti hea oleks hommikul andricosse minna ja neilt kohapealt osta see icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 28.04.2008 12:01:31 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt saab ka nii, kuid kindlam oleks ikka kinni panna. Teha nt veebisttellimus ja lisainfoks, et makstakse kohapeal.
P.S. Kui löömaks läheb hoiatage ette, ma võtan kaamera:P
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 12:01:53 vasta tsitaadiga

Andrico teatab enda foorumis, et kes on mängu ette tellinud ning soovib homme ise järele minna, siis teatada sellest neile täna kella 15.00ks. Ise just tegin kõne.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.04.2008 12:15:55 vasta tsitaadiga

game.co.uk saadab mulle paki välja alles täna.
Kui poleks sinna helistanud, poleks nad ka vist mu order tracking staatust uuendanud (kõigil teistel GTA foorumis oli juba mitu päeva tagasi dispatch note olemas).

Jään lootma, et saabub see nädal. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 28.04.2008 12:24:35 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Andrico teatab enda foorumis, et kes on mängu ette tellinud ning soovib homme ise järele minna, siis teatada sellest neile täna kella 15.00ks. Ise just tegin kõne.


Ühesõnaga kui ma praegu Andricos preorderi ära teen ja arve koheselt ära maksan ja meili saadan ,et homme ise järgi tulen siis saan homseks kätte icon_biggrin.gif

Või on minu jaoks liiga hilja juba order teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 12:32:37 vasta tsitaadiga

Gotmilk kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
Andrico teatab enda foorumis, et kes on mängu ette tellinud ning soovib homme ise järele minna, siis teatada sellest neile täna kella 15.00ks. Ise just tegin kõne.


Ühesõnaga kui ma praegu Andricos preorderi ära teen ja arve koheselt ära maksan ja meili saadan ,et homme ise järgi tulen siis saan homseks kätte icon_biggrin.gif

Või on minu jaoks liiga hilja juba order teha
What about helistad neile ja küsid? Mis mõtet siin selle üle pikalt ikka arutleda on. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 28.04.2008 12:41:34 vasta tsitaadiga

Hilja juba. Tegin tellimuse ära ja saatsin meili ära. icon_biggrin.gif

NB. pealegi ma olen invaliid. Ma ei saa rääkida. Mul ei ole keelt suus icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 28.04.2008 13:16:20 vasta tsitaadiga

kontrollisin ka just et kas nad said mu meili kätte, olevat saanud ja mäng ootab homme mind banana_dance.gif
meili saatsin reedel
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 28.04.2008 13:19:42 vasta tsitaadiga

siin väikesed cheatid, õigupoolest nõksud mis küll aitavad aga ega vist eriti ei viitsi tegeleda: http://www.cheatcc.com/ps3/grandtheftauto4cheatscodes.html
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 28.04.2008 14:24:49 vasta tsitaadiga

heia,

sorry kui see teema on läbi käinud.

kas x360 "GTA IV Collectors Edition" on ka lootust Eestist kunagu/kusaltki saada?

sai eile õhtul gametrailers.com -ist video review vaadatud. magus icon_smile.gif

aga see treiler - kus lits autoss veeti ja pärast maha lasti - oli küll nüüd natuke liiiiga brutal
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.04.2008 14:28:59 vasta tsitaadiga

Ei usu et tuuakse, nii vähemalt kuulsin Andrico poolt.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.04.2008 14:59:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

GTA IV region locked on Xbox 360, early player banned from PSN

It has been revealed that GTA IV on Xbox 360 is region locked even though most Rockstar games are region free. The PS3 version of the game is apparently not region locked. Also, an owner of the PS3 version of the game is claiming he was banned from the PSN because he played the game early.


Üks võrdlusvideo: http://www.youtube.com/watch?v=fqDVLa2bnLQ

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 15:02:48 vasta tsitaadiga

Keegi mäletab filmi "Behind the Enemy Lines" , kus mängis Owen Wilson?

Keegi mäletab paharetti kes teda taga ajas?




Sasha on tegelaskuju nimi ja ta on ka serbiast, nagu ka Niko Bellic


_________________
>OSTA ÕLUT


viimati muutis bush 28.04.2008 15:04:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 15:04:12 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Keegi mäletab paharetti kes teda taga ajas?


Kahtlaselt Nicolik tüüp icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 15:06:19 vasta tsitaadiga

Niko ise

NIKO BELLIC

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 15:09:22 vasta tsitaadiga

Ma ka ükskord nägin selel filmi reklaami , siis nagu kahtlaselt tuttav tundus icon_biggrin.gif Eks need suht samad tüübid ongi arvatavasti:D
isegi kindad on samad ning pluusid ka suht:D
Muidu veel selline pilt -> http://www.g4g.it/phpnews/images/GTA4_Behind_Enemy_lines_trailer_01.jpg
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 28.04.2008 15:11:07 vasta tsitaadiga

tõesti sarnane icon_lol.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 28.04.2008 15:25:15 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
tõesti sarnane icon_lol.gif


yep, kui gta4 läbi on ja kui kunagi peaks "behind enemy lines" nägema, siis olen tõenäoliselt selle pahareti poolt icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 15:25:31 vasta tsitaadiga

sain siis ka Andricost teate, et homme saan mängu kätte icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.04.2008 15:37:57 vasta tsitaadiga

Järelikult on laos olemas siis.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 15:40:59 vasta tsitaadiga

Tavai lähme raidime Andricot.. kohe
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cimmu
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2008




sõnum 28.04.2008 16:02:01 vasta tsitaadiga

Mul just Xbox jaox vaja icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.04.2008 16:07:32 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Ma ka ükskord nägin selel filmi reklaami , siis nagu kahtlaselt tuttav tundus icon_biggrin.gif Eks need suht samad tüübid ongi arvatavasti:D
isegi kindad on samad ning pluusid ka suht:D
Muidu veel selline pilt -> http://www.g4g.it/phpnews/images/GTA4_Behind_Enemy_lines_trailer_01.jpg

Sarnased, mõlemad kah Serblased, aga 100% kindlalt mitte samad. Sasha sai filmi lõpus surma. (jah, nimed on kah erinevad icon_razz.gif )
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snowy
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2002




sõnum 28.04.2008 16:09:54 vasta tsitaadiga

Kellel veel xbox360 pole ja plaanib nii konsooli kui GTA IV osta siis siin päris hea pakkumine:
https://www.enter.ee/et/eripakkumised/koos

_________________
Praegu kodus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 16:14:00 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
tsitaat:

GTA IV region locked on Xbox 360, early player banned from PSN

It has been revealed that GTA IV on Xbox 360 is region locked even though most Rockstar games are region free. The PS3 version of the game is apparently not region locked. Also, an owner of the PS3 version of the game is claiming he was banned from the PSN because he played the game early.


Üks võrdlusvideo: http://www.youtube.com/watch?v=fqDVLa2bnLQ
\

Youtube kvaliteedeiga ei saa võrrelda :S
On mingi teine link kus on parem kvaliteet?!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] GTA IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.