Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2007 06:23:47 vasta tsitaadiga

Minult mingi atmokatsetus...

http://paadikapten.googlepages.com/Dream.mp3 3:13
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2007 16:50:34 vasta tsitaadiga

Siin üks digikaameraga üles võetud impro bändiga. icon_smile.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2007 19:48:12 vasta tsitaadiga

http://i-photo.pri.ee/lammas/Variatsioon%20korda%203.mp3

natuke lohakas on, aga kuulake. tehtud propellerhead's reason-iga
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2007 23:31:24 vasta tsitaadiga

http://www.myspace.com/trancecommando

Seike värk siis icon_wink.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2007 15:52:38 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/piraki/Sides_of_Sun.mp3

Selline lugu siis. Klaveripartii salvestasin ühe jämmi ajal, muu lisasin hiljem. Kõik on tehtud unise peaga ja Casio CTK-611 sequenceris, arvutis väike reverb juurde.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2007 16:06:25 vasta tsitaadiga

Minu eelmise aasta mõned lood:
http://www.myspace.com/stargatemax
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 00:38:02 vasta tsitaadiga

Hihii, nüüd tuli mul romantiline tuju peale icon_lol.gif Ah, nali naljaks-aga siit tuleb 4 minuti jagu valssi...

http://paadikapten.googlepages.com/Waltz.mp3
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 15.06.2007 01:41:48 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Aadressil www.zone.ee/Fuajee/Jee


Birdsi praegu kuulan ja väga mõnus lugu thumbs_up.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 00:49:56 vasta tsitaadiga

Nüüd 5 minuti jagu diipi ambientmuusikat...

Lady Of The Vanir 5:53

Vokaal kuulub Freya Aswynnile ja mõned sellised on tal tasuta jagamiseks välja pandud: http://www.aswynn.co.uk/gebo.shtml, tegu on loitsudega, millest üks mu loos kasutust leidis.

Teadmiseks: paistab, et mida suuremad failid, seda enam on nad tirimisel ohustatud, kui neid googlepagesist tõmmata. Antud loo fail on 7 MB.
Midagi on selle googlega ikka nihu-üles lähevad failid ilusasti, isegi 10 MB olen üles pumbanud, aga alla tulla nad ei taha icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 00:57:20 vasta tsitaadiga

Kassmees, praegu tuli 1:22 jagu. Viska failid www.fschost.com - 250 MB tasuta thumbs_up.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2007 19:32:46 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Kassmees, praegu tuli 1:22 jagu. Viska failid www.fschost.com - 250 MB tasuta thumbs_up.gif


www.fsphost.com ikka
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2007 20:04:11 vasta tsitaadiga

Tänud-ma vaatasingi, et alguses ei töötanud-mingi leht tuli ette, aga ei mingit infi regamise jms kohta. Nüüd siis saan lähemalt vaadata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku001
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2004




sõnum 22.06.2007 18:05:59 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/deadstraight/Dead%20Straight%20-%20Miks.mp3
http://estonianmetal.com/bands.php?id=190
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2007 10:36:54 vasta tsitaadiga

Väike atmosfäärilisema tantsumuusika katsetus...

http://paadikapten.googlepages.com/Somewherethere....mp3 3:56

Esialgu demo tasemel. Kui tekib ideid ja viitsimist, arendan ehk edasi...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hot Sauce
HV vaatleja


liitunud: 01.07.2004




sõnum 29.06.2007 08:57:36 vasta tsitaadiga

numh vaatasin,et enamus siin clubi teema aga mul pakkuda midagi muud...

http://criminal.eaztzide.com/files/Cr_-_Vaata_enda_sisse.mp3


see on eesti keelne.


http://criminal.eaztzide.com/files/Criminal%20R%20-%20Zyzn.mp3


vene keelne.


http://criminal.eaztzide.com/files/Criminal%20R-%20Bol%20v%20mojei%20zyzne.mp3


vene keelne



aaam ja kas keegi oskab aidata s[nteka ühendamist arvutiga?



edit:
ja üks vanem lugu ka

http://criminal.eaztzide.com/files/Criminal%20R%20-%20Vabaduse%20Lind.mp3
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 29.06.2007 09:25:05 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
http://www.myspace.com/trancecommando

Seike värk siis icon_wink.gif


täitsa käre kraam

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2007 15:58:41 vasta tsitaadiga

http://www.myspace.com/trancecommando

Panin viimase loo kah sinna ja mõned poolikud DEMO-d icon_smile.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.07.2007 23:28:08 vasta tsitaadiga

http://www.speedyshare.com/323559850.html

pole veel päris valmis.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 06:54:53 vasta tsitaadiga

http://paadikapten.googlepages.com/FreeSpirit.mp3 5:03

Taas üks "outerspace-theme" ehk atmo aretis...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2007 16:24:43 vasta tsitaadiga

http://i-photo.pri.ee/apitud%20asjad2/trammike%20ja%20bussike.mp3 oli täna peale tööd igav ja meisterdasin oma esimese trammi ja bussi loo, mis on veel poolik, a vahet pole icon_razz.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.09.2007 01:27:18 vasta tsitaadiga

http://deejott.juffo.org/philm/pavel_uitab_metsas.wmv

track on minu looming. kahjuks faili ennast alles enam pole icon_cry.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seidy
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 29.09.2007 15:40:24 vasta tsitaadiga

Midagi metsikut: 42GO - Bemmi kummid (DJ Seidy remix) icon_biggrin.gif
kuulake, tömmake ja levitage selle lingi kaudu:
http://www.djseidy.pri.ee/Musa/42GO%20-%20Bemmi%20kummid%20(DJ%20Seidy%20remix).mp3
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.10.2007 23:07:31 vasta tsitaadiga

Seidy kirjutas:
Midagi metsikut: 42GO - Bemmi kummid (DJ Seidy remix) icon_biggrin.gif
kuulake, tömmake ja levitage selle lingi kaudu:
http://www.djseidy.pri.ee/Musa/42GO%20-%20Bemmi%20kummid%20(DJ%20Seidy%20remix).mp3


pandav tränatantsukas ju icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seidy
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 02.10.2007 00:38:12 vasta tsitaadiga

tänan jah:) see minu eriala, kui nii nimetada vöib. icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 07.10.2007 15:24:03 vasta tsitaadiga

Huumoriga kuulates on tegu täiesti arvestatava hittlooga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2007 15:27:31 vasta tsitaadiga

Parem, kui originaal thumbs_up.gif
(bemmi kummid icon_biggrin.gif)

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 07:20:00 vasta tsitaadiga

Hihii, tegin "Jingle Bell´ist" house remixi:

Santa House icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 02:37:46 vasta tsitaadiga

Kassmees, äkki sheerid mulle mõningaid sämpleid - prooviksin teha sellest trummi ja bassi või dub(-stepi) versiooni icon_smile.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 04:34:37 vasta tsitaadiga

Uus lugu valmis - aeglast rütmi, klaverit, akordioni ja... minu enda häält icon_smile.gif

Adventurer
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 22:14:20 vasta tsitaadiga

Panen oma bändi hiljutise stuudiokülastuse tulemuse ka siis juba siia. icon_smile.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 26.02.2008 22:38:46 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Panen oma bändi hiljutise stuudiokülastuse tulemuse ka siis juba siia. icon_smile.gif


Oi oi kui palju ma sellist muusikat pean kuulma. Kuulatav kuid minujaoks üksluine.
Kui tervise korda saan ja trummari leian kes mõned tunnid mängida viitsib, siis lindistame 2-3 lugu ära, väikese tuntuse võiks saavutada. icon_biggrin.gif
Haanja miis (reggae võtmes). for example. icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.02.2008 00:44:13 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Panen oma bändi hiljutise stuudiokülastuse tulemuse ka siis juba siia. icon_smile.gif

Oi oi kui palju ma sellist muusikat pean kuulma. Kuulatav kuid minujaoks üksluine.
Mida iganes... arenguruumi on, aga kuulatavam igasugusest hiirega kokkulohistatud tümakast thumbs_up.gif

Aga mehed, tulge mõistusele! Ärge uppige kümnemegaseid demosid lihtsalt näitamiseks! icon_evil.gif 128-st kbitist maa ja ilm, et aru saada, millega tegemist.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2008 11:46:41 vasta tsitaadiga

Esteks: need lood pole minu, vaid ühe mu sõbra tehtud. Aga et väärt minimal (mida mina "prantsuse stiiliks" nimetan) niisama kuskil sahtlis ei vedeleks, pistan lingid siia. Luba seda kraami jagada on olemas.

http://www.zone.ee/badeye/wallpaper.mp3
http://www.zone.ee/badeye/white%20box.mp3

punktiir, eat that!

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me_
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 14:19:02 vasta tsitaadiga

lisaks ka siia siis oma üllitise, scooteri rmx icon_razz.gif
http://www.zone.ee/dabosco/files/T-A_085_140.mp3
kasutasin vist Renoise'i kui ei eksi.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seidy
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 03.04.2008 17:17:08 vasta tsitaadiga

väga pro thumbs_up.gif lahtisel hihatil suts körged ehk liiga püsti.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2008 15:54:06 vasta tsitaadiga

http://www.speedyshare.com/414728943.html

demojärgus projekt hetkel, tööd veel vaja teha siiski icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 27.04.2008 14:23:53 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=m0xp3PBd4vs

ehk youtube lingist aitab. varsti viskan mp3e ka kuhugi üles.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hufu
HV vaatleja
Hufu

liitunud: 30.01.2008




sõnum 27.04.2008 14:41:27 vasta tsitaadiga

Vaatame mis saab icon_razz.gif

http://laur.planet.ee/stiimul/Stiimul%20-%20V%f5ilill.mp3

Üks päris vana lugu eelmisest kevadest. Proovikas lindistatud, väga head kvaliteeti pole mõtet taga ajada. Sai ta siis kahest versioonist kokku pandud - teravam kõrv kuuleb soolo lõpus ülemineku ära.
Komentaarid ja soovitused täiesti oodatud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 27.04.2008 16:10:05 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=m0xp3PBd4vs

ehk youtube lingist aitab. varsti viskan mp3e ka kuhugi üles.


http://www.zone.ee/marakesh/Nurksi-Kaia%20-%20Absoluutselt.mp3

mp3 kah siis üles.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 01.05.2008 15:12:30 vasta tsitaadiga

proovisin sellist avangardi ja klassikamõjutustega muusikat teha

2 pala on üleval www.zone.ee/mute lehel
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 06:09:34 vasta tsitaadiga

Taas tervitusi Loori tagant... üritasin jälle mingit ämbienti teha. Praegu on lugu lõpetamata, veel paar ideekildu tahaks sisse kedrata ja/või siit-sealt veidi ümber sättida.

Freyja 2:42

Ja siit tuleb väike demo - katse remiksida lugu "Last Christmas":

http://www.speedyshare.com/788877809.html
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 15.06.2008 10:41:55 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
a22t kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=m0xp3PBd4vs

ehk youtube lingist aitab. varsti viskan mp3e ka kuhugi üles.


http://www.zone.ee/marakesh/Nurksi-Kaia%20-%20Absoluutselt.mp3

mp3 kah siis üles.

Meeldib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Primlady
HV vaatleja
Primlady

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.06.2008 18:50:08 vasta tsitaadiga

mõni kuu tagasi sai selline asi valmis tehtud. kellel huvi on, siis andke märku, võin mp3 ka üles panna kuhugi.

http://youtube.com/watch?v=4tyt5K_xZBw

_________________
"a painter paints pictures on canvas.
but musicians paint their pictures on silence."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.06.2008 20:34:32 vasta tsitaadiga

muidu hea aga need tränaelemendid ei ole minu kõrvadele 8)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 19.06.2008 21:18:46 vasta tsitaadiga

Primlady kirjutas:
mõni kuu tagasi sai selline asi valmis tehtud. kellel huvi on, siis andke märku, võin mp3 ka üles panna kuhugi.

http://youtube.com/watch?v=4tyt5K_xZBw


Tränasünt peale 2 minutit ja klaver asendada millegagi. Siis päris hea tükk. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 04:43:29 vasta tsitaadiga

Primlady kirjutas:
mõni kuu tagasi sai selline asi valmis tehtud. kellel huvi on, siis andke märku, võin mp3 ka üles panna kuhugi.

http://youtube.com/watch?v=4tyt5K_xZBw


Väga chill DnB. Sellist osatakse suht harva teha. See tränasünt ja klaver sobivad sinna ülihästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 25.06.2008 18:26:15 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Primlady kirjutas:
mõni kuu tagasi sai selline asi valmis tehtud. kellel huvi on, siis andke märku, võin mp3 ka üles panna kuhugi.

http://youtube.com/watch?v=4tyt5K_xZBw


Väga chill DnB. Sellist osatakse suht harva teha. See tränasünt ja klaver sobivad sinna ülihästi thumbs_up.gif


Mulle ka meeldib beer_yum.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 25.06.2008 18:48:37 vasta tsitaadiga

Primlady kirjutas:
mõni kuu tagasi sai selline asi valmis tehtud. kellel huvi on, siis andke märku, võin mp3 ka üles panna kuhugi.

http://youtube.com/watch?v=4tyt5K_xZBw


Vägahea, annan märku, LASE ÜLESSE NETTI!!!!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Primlady
HV vaatleja
Primlady

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.06.2008 00:21:52 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
Primlady kirjutas:
mõni kuu tagasi sai selline asi valmis tehtud. kellel huvi on, siis andke märku, võin mp3 ka üles panna kuhugi.

http://youtube.com/watch?v=4tyt5K_xZBw


Vägahea, annan märku, LASE ÜLESSE NETTI!!!!


aga palun: http://mp3space.com/file/18847/spindrift_-_the_l_word

kunagi ammu soperdasin natuke remixe ka teha: http://mp3space.com/file/66690/spindrift_-_africa
ja tuttavate soovitustel said mõned nö mash up'id ka valmis: http://mp3space.com/file/66707/spindrift_-_everytime_we_hydra_(mix) ja http://mp3space.com/file/18846/spindrift_-_firestarter_come_clean_(laguna_beach_theme_mix)

hetke viimane laul: http://youtube.com/watch?v=MvTg-qmz_10 on ehk liiga instrumentaalne ja ühehülbaline. sinna sobiks hästi mingi vokaal peale ma pakun.

aga jah, üldiselt viimasel ajal on palju pooleli jäänud asju, mida tahaks ikka kunagi edukalt ära lõpetada. icon_rolleyes.gif

_________________
"a painter paints pictures on canvas.
but musicians paint their pictures on silence."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 28.06.2008 14:36:11 vasta tsitaadiga

ära mingit tränahoora häält sinna ometi pane vokaaaliks, need on masendavalt jubedad.

ahjaa, sul tuleb asi muidu täitsa ok-lt välja kas sa tränastepist muud asja ei taha teha? midagi eksperimentaalsemat või nii. ootaks põnevusega
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.