Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 15:40:38 vasta tsitaadiga

doh kirjutas:
sellegipoolest võrreldes 2-kuu kaartidega sigaodav :o
aga kui kellelgi on müüa wow/bc, registreerimata või nii, siis võib teada anda.

Mõtleme tõenäosusele, kui tihti käib mõni HV kasutaja poes vargil või saab kingiks wowi ning ei hakka seda mängima? :)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 21:10:46 vasta tsitaadiga

Aga mis juhtub siis, kui mul saab mängukuu otsa, aga game cardi ei osta? Hiljem on mingeid probleeme ka taas alustamisega? Kui kaua charid säilivad? Ja kas saab kuidagi online seda osta pangaülekandega või pean ikkagi mingisse arvutipoodi minema?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xanderr
HV vaatleja

liitunud: 29.02.2008




sõnum 15.04.2008 21:13:49 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
6 kuud mänguaega on krediitkaardiga makstes suts üle 500 eegu

10 päeva saab ka tasuta demo proovida kuid sel on mõned võimalused piiratud (ei saa tradeda, oktsione kasutada, teistega kampa lüüa)


Kampa saab lüüa küll, ise käisin trialiga päris palju WC ja SFK's
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.04.2008 22:38:23 vasta tsitaadiga

Saab grupeeruda kui keegi makstud kontoga kutsub. Ise kutsuda ei saa.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 22:38:43 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Aga mis juhtub siis, kui mul saab mängukuu otsa, aga game cardi ei osta? Hiljem on mingeid probleeme ka taas alustamisega? Kui kaua charid säilivad? Ja kas saab kuidagi online seda osta pangaülekandega või pean ikkagi mingisse arvutipoodi minema?

Tegelaste "säilivus" garanteeritakse blizzardi poolt 6 kuud. Reaalselt on see aeg palju pikem - aastaid.

Osta saad veebipoest. Nt. www.andrico.ee :P Paned lisainfosse, et soovid cdkeysid mailile. Laekub raha firma kontole, saadetakse sulle cdkeyd epostiga ning mängud pannakse posti. Saadud cdkeydega lood www.wow-europe.com endale konto, downloadid mängu otse blizzardi serverist. Valmis.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 02:50:57 vasta tsitaadiga

http://www.wowhead.com/?talent=cVbh0txR
Level 34.

Kuhu panna see üks punkt`? Tasub Bestial Swiftnessi toppida või ei see 1?
Improved Aspect of The Hawk'i tasuks skillida? Ideepoolest see 15% kiirust võiks nagu üsna hästi mõjuda ehk...
Animal Handlerit oskate kommenteerida...?

Olen vaatanud ka eri talent builde, kuigi nad ikka erinevat siit ja sealt kõik.

Revive peti pole skillinud, kuna sureb teine üsna harva (hetkel on RFK siga), kuigi plaanin kassi võtta, kuna vastupidavuse reserv on mõttetult tühja, parem mängin natuke ringi suurema dammi peale asja..

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.04.2008 04:20:51 vasta tsitaadiga

roar pve dps build


Level 34 Hunter (21/4/0)

Beast Mastery (21 points)

    Improved Aspect of the Hawk - Rank 5/5
    While Aspect of the Hawk is active, all normal ranged attacks have a 10% chance of increasing ranged attack speed by 15% for 12 sec.

    Focused Fire - Rank 2/2
    All damage caused by you is increased by 2% while your pet is active and the critical strike chance of your Kill Command Ability is increased by 20%.

    Thick Hide - Rank 3/3
    Increases the armor rating of your pets by 20% and your armor contributions from items by 10%.

    Unleashed Fury - Rank 5/5
    Increases the damage done by your pets by 20%.

    Ferocity - Rank 5/5
    Increases the critical strike chance of your pets by 10%.

    Intimidation - Rank 1/1
    Command your pet to intimidate the target on the next successful melee attack, causing a high amount of threat and stunning the target for 3 sec.

Marksmanship (4 points)

    Lethal Shots - Rank 4/5
    Increases your critical strike chance with ranged weapons by 4%.

Survival (0 points)

    None


Marksmanist mine efficiency peale edasi (imp hunters mark on mõttetu) ja siis aimed shoti üks punkt, go for crotchi 2 punkti ja rapid killingusse samuti 2 punkti; ja viis punkti mortal shotsi. Ülejäänud punktid tao BM-i. Sihi Serpents swiftnessi ja the cheater withini poole.

Petiks võta kiisu, level 43 peal tame endale king bangalash STV-st ära kes evib dash ränk 2-e mis rämedalt buustib su soolo grindimist. Kui outlandi jõuad siis raba zangari servast ravager seniks kuni blades edge mountainsisse jõuad ja saad endale ilusa pruuni vahva lakaga põlevate roheliste silmadega ilvese tameda. Edasi niblid endale netherstormi nendest eludomedest järgmise level 70 samasuguse ilvese kes õpetab sulle claw 9 ränk. Muidugi kui kannatad elajat kes näeb välja nagu ülemõõduline prussakas võid ravageri peale jääda, hetkel kõrgeima dpsiga tametav loom. Üks miinus selle juures on minuteada - prussakad ei oska diveda (lindude kiire sööst) ega dashida ega chargeda ehk siis instantsides kui tuleb tahtmine overaggronud pidzaamakandjaid intimidatega päästma hakata siis ei tule see väga välja.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 16.04.2008 09:05:53 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:


Marksmanist mine efficiency peale edasi (imp hunters mark on mõttetu) ja siis aimed shoti üks punkt, go for crotchi 2 punkti ja rapid killingusse samuti 2 punkti; ja viis punkti mortal shotsi. Ülejäänud punktid tao BM-i. Sihi Serpents swiftnessi ja the cheater withini poole.

Petiks võta kiisu, level 43 peal tame endale king bangalash STV-st ära kes evib dash ränk 2-e mis rämedalt buustib su soolo grindimist. Kui outlandi jõuad siis raba zangari servast ravager seniks kuni blades edge mountainsisse jõuad ja saad endale ilusa pruuni vahva lakaga põlevate roheliste silmadega ilvese tameda. Edasi niblid endale netherstormi nendest eludomedest järgmise level 70 samasuguse ilvese kes õpetab sulle claw 9 ränk. Muidugi kui kannatad elajat kes näeb välja nagu ülemõõduline prussakas võid ravageri peale jääda, hetkel kõrgeima dpsiga tametav loom. Üks miinus selle juures on minuteada - prussakad ei oska diveda (lindude kiire sööst) ega dashida ega chargeda ehk siis instantsides kui tuleb tahtmine overaggronud pidzaamakandjaid intimidatega päästma hakata siis ei tule see väga välja.


Dashi rank2 saad kätte juba lvl 40, Bhag'Thera käest, samast stv-st. Ja ravageril on dash täitsa olemas, ning tõesti on parima dpsiga loom, kui ajad taga max dpsi. Mingi hetk(kui oled saavutanud ca 37+ crit buffed), jõuab wind serpent lähedale(läheb möödagi, oleneb gearist/macrodest jne). Eks see on sihuke maitse asi. Kui just brutalluse fight pole, siis pole ka erilist vahet kas kass, ravager või wind serpent.

Leveldamist buildist rääkides(AINULT leveldamiseks) imp. aoth on suhteliselt vähe kasulik võrreldes endurance traininguga, fightid litsalt kestavad nii lühikest aega, et sa ei lõika mingit kasu oma 15% isegi kui see peaks proccima. imp hunters mark vs efficiency-> võta imp mark. See annab su petile boonust, ja kuna first attack on tavaliselt niikuinii /petattack /cast Hunter's mark, siis tasub see 100 korda rohkem ära, kui paar kokkuhoitud mana. See on solo leveldamiseks. kui 70 oled, siis tuleb see build muidugi ümber teha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 16.04.2008 09:20:43 vasta tsitaadiga

Wind Serpent on parim pet kui raidis on shadow priest ja enh shaman kes boostivad seda veelgi, muidu on ta ravageri/catiga võrdne.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.04.2008 09:44:54 vasta tsitaadiga

serpent nurfiti juba ammu ära. Mõttetu nahkhiir on.

Ja no ma ei tea, mul prokkub quick shots pidevalt icon_rolleyes.gif Muidugi enam praeguse leveliga suvalist soologrindi tehes prokkub harva kuna lihtsalt mobid kukuvad pläuhti esimese paari lasu peale aga madalamal levelil käristas piisavalt. Ja minuarust prokkub quickshots sõltuvalt ranged wepi kiirusest, praegu vahetasin 2.6 kiiruselise xbow vastu suns reachist ja olgugi et white damages kaotasin tublisti tuli spelldamaget jubedalt juurde ( 1:1 shotrotation FTW), muidugi õigel ajal steady pressimine on parajalt keerukas icon_biggrin.gif Sups peab ette sihtima ja pingiga arvestama kuna SS lööb selle kiiruse 1,88 peale alla.

Muidu marksmanide scorpidpettide mürgistäkkumine on ikka veel alles?

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 09:50:02 vasta tsitaadiga

WSG macro. Ootan soovitusi.

GOALS: Capture enemy flag • Protect our flag • Kill enemy flag carrier (EFC)
NUMBERS: 1 FC • 6 assist FC • 3 defend
Guard FC • Report EFC location • Distract enemies to save FC • Kill healers first • Report FC escape route • FC don't rush, you need healers/support

LIsaks, et jutt pole õigekirjast või ilust. Mulle on tähtis, et saan meeskonnale selgitada, mida WSGs tuleb teha ja kuidas seda kõige paremini teha.
Kui teil on parem sõnastus, mõned ideed lisada vms, andke tuld. Tänud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.04.2008 09:56:30 vasta tsitaadiga

Ära vaeva oma pisikest blondi pead sellega icon_lol.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 10:11:31 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mulle on tähtis, et saan meeskonnale selgitada, mida WSGs tuleb teha ja kuidas seda kõige paremini teha.
Kui teil on parem sõnastus, mõned ideed lisada vms, andke tuld. Tänud.


Hehehehehee.... *Beavise ja Buttheadi naer*

Kui sa arvad, et need 9 ajudega mängijat peale sinu kogu EU peale satuvad samasse mängu, kus oled sina..... Hehehehehee icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 10:16:28 vasta tsitaadiga

Proovitud. Tehtud. Töötab. Mitte alati, aga tunduvalt parem tulemus siiski , kui lihtsalt naiivselt oodata, et midagi läheks hästi.


WSG macro. Ootan soovitusi.

GOALS: Capture enemy flag • Protect our flag • Kill enemy flag carrier (EFC)
NUMBERS: 1 FC • 6 assist FC • 3 defend
Guard FC • Report EFC location • Distract enemies to save FC • Kill healers first • Report FC escape route • FC don't rush, you need healers/support

Jutt pole õigekirjast või ilust. Mulle on tähtis, et saan meeskonnale selgitada, mida WSGs tuleb teha ja kuidas seda kõige paremini teha.
Kui teil on parem sõnastus, mõned ideed lisada vms, andke tuld. Tänud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 16.04.2008 10:43:12 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
serpent nurfiti juba ammu ära. Mõttetu nahkhiir on.

Kui tohib küsida mis asi sul siin ära nerfiti? Siiani 90% endgame hunteritest kasutab Wind Serpenti casterit versiooni kelle spell crit on suurem kui teistel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 10:59:38 vasta tsitaadiga

tegelt küll rohkem ravageri aga ok. scorpionid olid ka populaarne valik, aga minuteada said nende poisonid ka nerfikaigast.
wind serpentitel oli (on siiamaani vist?) siuke tüütu bug, mis pani neid edasi tagasi siiberdama kui light. breath autocasti peal oli, kaotades tublisti dpsi.
pealegi, caster versioonid on ju praktiliselt igas vallas kehvemad kui normaalsed, saad suurema spell criti aga melee on kehvem kui teistel WS .

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 16.04.2008 11:10:17 vasta tsitaadiga

Kes siis LB autocasti peale paneb? Seda castid ikka macroga. Minu puhul näevad need siis välja sellised. Vahel ka 1:1.5 arcane shot priorityga macrot kui SP/shaman grupis on. Samas kui raidis on elemental ja enh shaman siis natuke nutune lasta WS-il ära consumeda stormstrike, sest elem shaman saab sellest suurema kasu kui pet. Seega vahetan ravageri ja WS-i vahel olenevalt raid setupist/encounterist.

3:2 Macro
----------------------
#showtooltip Steady Shot
/cast !Auto shot
/cast Steady Shot
/cast [target=pettarget,exists] Kill Command
/cast [target=pettarget,exists] Lightning Breath
/script UIErrorsFrame:Clear()

1:1 Macro
-----------------------
#showtooltip Steady Shot
/castsequence reset=1.93 !Auto Shot, Steady Shot
/cast [target=pettarget,exists] Kill Command
/cast [target=pettarget,exists] Lightning Breath
/script UIErrorsFrame:Clear()
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 11:14:34 vasta tsitaadiga

sedand nüüd küll et autocasti peal ei hoia , lihtsalt tuli meelde, et selline viga seal oli.
ei ole makrodega päris kursis - hüümärk skilli ees teeb mis?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 16.04.2008 11:21:04 vasta tsitaadiga

"!" Ei toggle autoshotti sisse/välja.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 11:26:34 vasta tsitaadiga

mõtlesingi, et muidu oleks autoshot koguaeg sisse välja. asjalik
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.04.2008 11:31:54 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Herr Kurm kirjutas:
serpent nurfiti juba ammu ära. Mõttetu nahkhiir on.

Kui tohib küsida mis asi sul siin ära nerfiti? Siiani 90% endgame hunteritest kasutab Wind Serpenti casterit versiooni kelle spell crit on suurem kui teistel.


abandoni oma jõletu nahkhiir ja jalamaid! lightning breath skaleerus enne korralikult su enda RAP-iga aga see nurfiti ilgelt ära. Googlesse "wind serpent nerf" ja lööb vastu hala ja nuttu miljon vastust.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 16.04.2008 12:05:20 vasta tsitaadiga

Nii, ja see et scalemist vähendati ei tee teda teistest halvemaks kaugeltki mitte. WS ignoreb armorit ja kasutatakse siiani edasi, see nerf mõjutab nii vähe. Tuleb osata pet classi lihtsalt mängida. PvP-d võid teha mis iganes petiga, PvE-s LB jääb parimaks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 12:06:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 12:09:58 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:

abandoni oma jõletu nahkhiir ja jalamaid! lightning breath skaleerus enne korralikult su enda RAP-iga aga see nurfiti ilgelt ära. Googlesse "wind serpent nerf" ja lööb vastu hala ja nuttu miljon vastust.


Mine räägi seda juttu top gildide hunteritele icon_wink.gif Miks rääkida asjadest, millest midagi ei teata :s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.04.2008 12:16:47 vasta tsitaadiga

Ravager is the new rage. LB sai sirka 30% nerfi. Mehed te olete ajast maas.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2008 12:29:47 vasta tsitaadiga

Umm. Ja mina arvasin et võin ka lvl10 pealt tametud Drwarfi koduküla lumekassiga lõpuni välja minna ilma, et DPSis mõnele teisele Beastile kaotaks. icon_neutral.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atren
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 16.04.2008 16:26:15 vasta tsitaadiga

Kui raididel käite on üks võimalik pet kes saab kasutada:

http://www.wowhead.com/?spell=27051
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 16.04.2008 18:54:32 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Ravager is the new rage. LB sai sirka 30% nerfi. Mehed te olete ajast maas.

Tohib küsida sinu armory linki ja kas sa oled BT/Hyjali/SW-d näinud, et nii spetsialist oled?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 16.04.2008 19:00:11 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Ravager is the new rage. LB sai sirka 30% nerfi. Mehed te olete ajast maas.


Kahjuks oled hoopis sina ajast maas. Karas on küll tõesti nii, et ravager>ws, aga see muutub geari edenedes. Mis hetkest ws parem on, testi ise(a no umbes 35% criti juures peaks see aeg saabuma)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.04.2008 19:08:55 vasta tsitaadiga

35% buffed? Piisavalt rahvast friends listis kes farmivad BT/Hyalit, üksi neist ei ona serpenti otsas.


Keegi veel peale minu farmib vabadel hetkedel strati paruni mounti endale?

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 16.04.2008 20:21:12 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul sinu friend listis olev rahvas ei ole piisavalt theroycrafti lugenud. Mingid mõttetud väited inimese poolt kes ei ole asjaga kursis on natuke hallo!? Teeme esialgu endale asjad selgeks ja siis seletaks teistele edasi mis on parem ja mis mitte.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 21:52:34 vasta tsitaadiga

Eesti pve/ "pvp" gild KORRUPTORRS ootab endiselt suuri ja väikseid uusi liikmeid. Liikmeid umbes 30. Kõik klassid teretulnud, kuid eriti oodatud on tankimisvõimelised klassid. Pikemalt asjast juttu siin..

TÄHTSAT INFOT GILDI KOHTA (SUURTE TÄHTEDEGA)!

1. SUUDAME KARA CLEARIDA AINULT SIIS, KUI OSAD LIIKMED ON EBAKAINED!
2. MEIL ON ENDINE MAINTANK, KES OTSUSTAS, ET EI TAHA TANKIDA JA VAHETAS OMA KONTO TANGI TEISE KONTO VASTU JA MÜÜS SAADUD KONTO MAHA!
3. MEIL ON LIIKMEID, KES POLE VEEL MEIE REALMISKI!
4. MEIL ON MEESLIIKMEID!
5. OLEME EESTI GILD, AGA MEIE GILDI NIMI ON ARUSAAMATUS VÕÕRAS KEELES!
6. KORRUPTSIOON (TÕSISELT, lugege, kuidas looti jagatakse ja gildi panga kohta)!
7. TEAME, KES ON BOYHUNTER!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.04.2008 07:07:01 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Sellisel juhul sinu friend listis olev rahvas ei ole piisavalt theroycrafti lugenud. Mingid mõttetud väited inimese poolt kes ei ole asjaga kursis on natuke hallo!? Teeme esialgu endale asjad selgeks ja siis seletaks teistele edasi mis on parem ja mis mitte.


theorycraft šmeoricraft. Spämmi oma makrot edasi ja ole õnnelik, põhiline et sulle endale meeldib.

Egas jah kui isegi ei teadnud et lb spelldamaget nerfiti nii et serpent on vaat et sama hea kui sporebatid on see praegu ikka JUBE ÕIGE koht sul lõugu laksutada.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2008 08:32:37 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
ja et jah kui isegi ei et lb nii et et kui see

Täna. 15.00. Viru ees. Tehke asjad selgeks. Kes on suurem friik? :P
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 17.04.2008 09:15:27 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
gloom kirjutas:
Sellisel juhul sinu friend listis olev rahvas ei ole piisavalt theroycrafti lugenud. Mingid mõttetud väited inimese poolt kes ei ole asjaga kursis on natuke hallo!? Teeme esialgu endale asjad selgeks ja siis seletaks teistele edasi mis on parem ja mis mitte.


theorycraft šmeoricraft. Spämmi oma makrot edasi ja ole õnnelik, põhiline et sulle endale meeldib.

Egas jah kui isegi ei teadnud et lb spelldamaget nerfiti nii et serpent on vaat et sama hea kui sporebatid on see praegu ikka JUBE ÕIGE koht sul lõugu laksutada.


http://wowwebstats.com/d2gjphu6vc2oo?s=7213-7575 palun. Sinu nii megalt nerfitud ws, pmst on sporebat damage. mõttetu linnuke. pigem tundub, et sinu sõbralisiti mehed on 1macro spammerid, kes ei jaga asjast midagi.
Ma ei väida, et ws on vaideldamatult parim, aga teatud situatsioonides(+spriest, +stormstrike buff) omavad nad ravageri damage ära. Ja brutallus on fight, kus iga väiksem damage loeb, mujal võid sa kasvõi spectral hunti kasutada, kedagi ei koti su 100dps loss. Ja palun, enne kui hakkad targutama, proovi asjad ise järgele. Aka, get the gear and test.
Pmst, brutalluse juures oleks vaja enne teada, mitu heroismi saad. Kui 2+, jää ravager, kui <2, siis võib ws parem olla, oleneb gearist, grupist.
Ja see, et sa theorycraftist aru ei saa, on su oma mure. Praktikas ongi nii, et kõigepealt paned asjad paberile, vaatad mis sinu max dps saaks tulla(0latency), siis proovid mängus järele, vaatad logist kus mis puudu jäi, kas midagi saaks parandada jne.

Teine võimalus on muidugi omada sõbralisti vendi MHs ja suure suuga tühja õhku targutada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 17.04.2008 09:43:29 vasta tsitaadiga

anyhau, kellelgi anda miskit korralikku guidi, kuidas leveldada blef maagi ja kuidas firemaagi talente panna jms.
ei suuda midagi adekvaatset leida, ehk oskab keegi midagi anda.

EDIT: hetkel on talentid pandud niimodi:

http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Al%27Akir&n=Hmekk
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Al%27Akir&n=Hmekk

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2008 10:20:16 vasta tsitaadiga

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=305840615&sid=1
kogu vajalik info olemas...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 17.04.2008 12:55:31 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, pole Karast kaugemale näinud mis siin Brutallusest rääkida icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.04.2008 13:00:21 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
http://www.wowhead.com/?talent=cVbh0txR
Level 34.

Kuhu panna see üks punkt`? Tasub Bestial Swiftnessi toppida või ei see 1?



Ja kõik see äge Pwning sai alguse sellisest süütust küsimusest thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2008 13:55:47 vasta tsitaadiga

Asdaf, väga tore kui see nalja teeb, aga for fuck sake ma küsin nõu, miks ma muidu siia kirjutasin selle. icon_neutral.gif Kui muud pole kui lasta oma lvl 70'ga ringi ja päevavalgus söövitab nahka, siis "hihi" inimeste peal välja elada, kes pole mänguga veel põgusalt tuttavadki välja elada on küll nutune seis... Kuramus ma natuke alla kuu aja tagasi nägin vist WoWi üldse päriselus esimest korda. icon_sad.gif

Ilmselgelt on see siis halb idee, aga igast guide'st aritmeetilist keskmist vedada on ka nonsense.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2008 14:04:48 vasta tsitaadiga

Metsjeesus miks sa vales realmis mängid? Tule Xaviusse. Meie kaitseme sind.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.04.2008 14:52:30 vasta tsitaadiga

Metsjeesus ega ma sinu küsimuse kohta naera , küsimus oli täiesti normaalne . Nalja tegi mulle hoopis sulle vastanute kogenud hunterite omavaheline foorumi PVP icon_biggrin.gif ( See ei ole meie foorumi omapära , mujal on samamoodi . Küsitakse näiteks Karazhani alustamieks sobiva geari kohta , lõppeb asi tavaliselt
raiding gurude omavahelise kemplemisega BT ja Sunwelli geari kohta icon_wink.gif )

P.S Ise ei saa Hunterite kohta sõna võtta kuna minu max Hunter on lvl 21 .

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2008 16:05:25 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Metsjeesus miks sa vales realmis mängid? Tule Xaviusse. Meie kaitseme sind.


No küll nüüd promob oma serverit alles... Aga kui sul siibrisse järsku seltskond viskab, mis siis teed. Gild laiali?

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.04.2008 19:38:14 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:

Ma ei väida, et ws on vaideldamatult parim, aga teatud situatsioonides(+spriest, +stormstrike buff) omavad nad ravageri damage ära. Ja brutallus on fight, kus iga väiksem damage loeb, mujal võid sa kasvõi spectral hunti kasutada, kedagi ei koti su 100dps loss.
...
Pmst, brutalluse juures oleks vaja enne teada, mitu heroismi saad. Kui 2+, jää ravager, kui <2, siis võib ws parem olla, oleneb gearist, grupist.


MOTT. WS ei ole parim pett. Allrounder - prussakas, handtailored grupp - sporebat. Vähemalt üks normaalsematsorti inimene kes viitsib oma väiteid põhjendada thumbs_up.gif

Aga muidu verry naais icon_razz1.gif .

Ja ma ei usu et ma pean siin heroilisi jutte hakkama rääkima kuidas ma onyxiat ja ragi bitchslappisin back in the days sel ajal kui mõnel siin ei olnud esimene sigadekillimise quest tehtudki et mingitele tõrupeadele midagi tõestama hakata.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ruelo
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 18.04.2008 08:03:40 vasta tsitaadiga

Sai ka umbes kuuaega tagasi mängima hakatud. Tegelaseks Merady s.priest http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?n=Merady&r=Quel'Thalas töllerdan ringi sellises serveris nagu Quel'Thalas icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2008 08:46:23 vasta tsitaadiga

Ruelo kirjutas:
Sai ka umbes kuuaega tagasi mängima hakatud. Tegelaseks Merady s.priest http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?n=Merady&r=Quel'Thalas töllerdan ringi sellises serveris nagu Quel'Thalas icon_wink.gif

enne kui timberg seda teeb :
tsitaat:

Eesti pve/ "pvp" gild KORRUPTORRS ootab endiselt suuri ja väikseid uusi liikmeid. Liikmeid umbes 30. Kõik klassid teretulnud, kuid eriti oodatud on tankimisvõimelised klassid. Pikemalt asjast juttu siin..

TÄHTSAT INFOT GILDI KOHTA (SUURTE TÄHTEDEGA)!

1. SUUDAME KARA CLEARIDA AINULT SIIS, KUI OSAD LIIKMED ON EBAKAINED!
2. MEIL ON ENDINE MAINTANK, KES OTSUSTAS, ET EI TAHA TANKIDA JA VAHETAS OMA KONTO TANGI TEISE KONTO VASTU JA MÜÜS SAADUD KONTO MAHA!
3. MEIL ON LIIKMEID, KES POLE VEEL MEIE REALMISKI!
4. MEIL ON MEESLIIKMEID!
5. OLEME EESTI GILD, AGA MEIE GILDI NIMI ON ARUSAAMATUS VÕÕRAS KEELES!
6. KORRUPTSIOON (TÕSISELT, lugege, kuidas looti jagatakse ja gildi panga kohta)!
7. TEAME, KES ON BOYHUNTER!


ette jõudsin ... rohkem ei kiusa sind Timberg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2008 11:48:15 vasta tsitaadiga

Ruelo kirjutas:
Sai ka umbes kuuaega tagasi mängima hakatud. Tegelaseks Merady s.priest http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?n=Merady&r=Quel'Thalas töllerdan ringi sellises serveris nagu Quel'Thalas icon_wink.gif
Nii madala leveli juures pole shadow focuse maksimeerimisest just väga palju kasu, kui sa just pidevalt 3+ levelit sinust kõrgemate vastastega ei kakle. Punkt-kaks peaks piisama icon_smile.gif

Muidu kui on soovi kiirelt ja lihtsalt väga asist geari saada siis tailoring + FSW on praktiliselt asendmatud. Need on põhimõtteliselt piisavalt head et BT'sse minna icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 18.04.2008 12:49:03 vasta tsitaadiga

Üks suhteliselt pädev link ilma raidimata kättesaadava geari osas: http://www.epic-warcraft.com/priestbestpreraid.php
SP kraami leiab alla kerides, samal lehel ka locki ja maagi varustuse kohta häid mõtteid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2008 14:36:46 vasta tsitaadiga

Tjah, mina seda nimekirja eriti adekvaatseks ei pea, palju parem on vaadata best casual gear ja best raiding gear threade shadowpriest.com'is. Seal on tehtud väga jõhkrat theorycraftingut ning iga jupp on oma skoori saanud üsnagi täpsete arvutuste läbi, ka igasugu vajalikud setbonused on arvesse võetud ning kõik vastab 2.4's tehtud muudatustele. Ainus erinevus mis lock'idega olla võib on, et lockid tahavad rohkem critti ja võibolla staminat kuid sp jaoks on mõlemad üsnagi tähtsusetud. Best casual geari thread on mõnesmõttes võibolla petlik kuna +hit on iga jupi skoori sisse juba pandud ning kui olla juba hitcapped siis ei ole need skoorid päris adekvaatsed. Alati tasub best raiding gear threadist üle kontrollida või siis antud valemite järgi ise üle arvutada.

Veel üks tore koht on Easiest Gear Upgrades aka "gear check me please" kust on võimalik üsna head nõu saada. Seal antud paari lause tõttu sain ma väikse vaevaga paari nädalaga spelldamage 650->950 peale millest enamus aega kulus rätsepaks ümberõppimise peale.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 18.04.2008 15:18:05 vasta tsitaadiga

Üks tobe küsimus: Milleks üldse on vaja head geari? Selleks, et hästi PVP-d teha? Samas hea geari võid ka just PVP-d tehes saada. Ja kui hea geari kätte saate, mis siis tegema hakkate?
Põnev ju... icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.