Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 22:45:17 vasta tsitaadiga

Kaubamajas pole uurimas käinud? Digimaailmast nt?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 14.04.2008 22:46:59 vasta tsitaadiga

ja mis need orienteeruvad hinnad on nt? mis hinnast mis hinnani nad üldse olla võivad .mõnel pool pidi suht odav olema?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 22:55:30 vasta tsitaadiga

Värskemaid mänge tellitakse enamasti välismaalt, nt Suurbritanniast, sest saab odavamalt. Eestis on üks peamisi maaletoojaid Andrico, kelle hinnad pole just alati kõige meeldivamad icon_rolleyes.gif Uute mängude hinnad on enamjaolt 700-1000krooni. kasutatud omadel kuni 6-700. Samas just lõppenud Hullude Päevade ja Osturalli raames sai väga häid mänge 3-500 krooni eest
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 23:25:13 vasta tsitaadiga

Sain ka endale hullude päevade allahindlus boxi soetatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Siiamaani on kõik väga priima. Võtsin ka Forza 2 kohe otsa kuna 450.- eest oleks olnud patt ostmata jätta.
Tahaksin siinkohal küsida, et palju see HDMI kaabel tänapäeval ka maksab? Arcade pakett seda ei sisaldanud icon_evil.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 23:30:45 vasta tsitaadiga

bpuhnja kirjutas:
Sain ka endale hullude päevade allahindlus boxi soetatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Siiamaani on kõik väga priima. Võtsin ka Forza 2 kohe otsa kuna 450.- eest oleks olnud patt ostmata jätta.
Tahaksin siinkohal küsida, et palju see HDMI kaabel tänapäeval ka maksab? Arcade pakett seda ei sisaldanud icon_evil.gif

No mida pikem kaabel, seda rohkem maksab. 200-300 kroonine ajab asja väga hästi ära.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.04.2008 23:31:02 vasta tsitaadiga

bpuhnja kirjutas:
Sain ka endale hullude päevade allahindlus boxi soetatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Siiamaani on kõik väga priima. Võtsin ka Forza 2 kohe otsa kuna 450.- eest oleks olnud patt ostmata jätta.
Tahaksin siinkohal küsida, et palju see HDMI kaabel tänapäeval ka maksab? Arcade pakett seda ei sisaldanud icon_evil.gif

http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-550G%2F1.5

Minuteada see peaks kõlbama.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 15.04.2008 11:24:50 vasta tsitaadiga

Ilmselt korduma kippuv küsimus, aga okei, siit ta tuleb:

Soov ühendada xbox360 elite siis LCD taha ja ka saada heli sealt välja, kasutades HDMI kaablit (VGA lahenduse kohta olen siit teemast lugenud küll ja küll). Mis jublakaid mul siis nüüd vaja on?? Pildi sain kätte kasutades siis DVI / HDMI vahejuppi, aga no sel juhul ei saa heli kuidagi... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 11:32:23 vasta tsitaadiga

heli jaoks on tal eraldi adapter, kust saad optilise kui ka stereo (2xRCA) kätte
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 11:59:28 vasta tsitaadiga

Kui mõni Arcade omanik tahab HD pilti saada, siis mul kapis üks originaal-Component kaabel seisab...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 15:59:34 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Kui mõni Arcade omanik tahab HD pilti saada, siis mul kapis üks originaal-Component kaabel seisab...


Võtaks heameelega ära thumbs_up.gif
Saadan ka PS. Seal räägib lähemalt.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 15.04.2008 15:59:39 vasta tsitaadiga

Lõpuks on ka minu x360 hakanud vilgutama 3'e punast tulukest . Kas leidub inimest Tallinnas ,kes antud asja korda teeks mingi raha eest ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 16:01:58 vasta tsitaadiga

rambler kirjutas:
Lõpuks on ka minu x360 hakanud vilgutama 3'e punast tulukest . Kas leidub inimest Tallinnas ,kes antud asja korda teeks mingi raha eest ?

garantiid siis ei ole või? icon_confused.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 15.04.2008 18:16:43 vasta tsitaadiga

ostke mult see kraam ära icon_biggrin.gif arcade mehed, lennake peale
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=355115
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 15.04.2008 18:54:39 vasta tsitaadiga

selline küsimus et OX.ee st tasub arcade tellida ? tuleb ikka kohale ka sealt kaup ? ja kas mingi posti kulu on ka või maksan ainult xboxi eest?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 19:00:57 vasta tsitaadiga

filter89 kirjutas:
selline küsimus et OX.ee st tasub arcade tellida ? tuleb ikka kohale ka sealt kaup ? ja kas mingi posti kulu on ka või maksan ainult xboxi eest?

Tarneviis:
- Üle Eesti tasuta kuller (0.-)
- Tulen kaubale OX.ee esindusse ise järgi 10.00 - 18.00 (0.-)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 15.04.2008 19:03:56 vasta tsitaadiga

ja kas see tuuakse kodu või lähimasse post kontorisse?
ja see garantii on 12 kuud ? kui mul nt box peppu läheb ,sis pean ta OX.ee esindusse viima w?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 19:08:32 vasta tsitaadiga

kuller toob koju ikka üldjuhul icon_rolleyes.gif
garantii kohta peaksid vast ox.ee'st täpsemalt uurima.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 15.04.2008 19:14:52 vasta tsitaadiga

isegi siis kui ma elan kusagil karu pees wicon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 19:24:32 vasta tsitaadiga

filter89 kirjutas:
isegi siis kui ma elan kusagil karu pees wicon_biggrin.gif

ei, siis aitab ainult loomaarst
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 15.04.2008 19:27:14 vasta tsitaadiga

ääm seal ox .ee s peab registreeruma selleks et sealt midagi osta ja seal küsitakse tänava,maja ,ruumi numbrit ja linna ,asulat. aga mida ma sis sinna kirjutan kui ma elan maa kohas kus pole tänavaid ja maja numbreid?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 19:30:09 vasta tsitaadiga

filter89 kirjutas:
ääm seal ox .ee s peab registreeruma selleks et sealt midagi osta ja seal küsitakse tänava,maja ,ruumi numbrit ja linna ,asulat. aga mida ma sis sinna kirjutan kui ma elan maa kohas kus pole tänavaid ja maja numbreid?

Aga äkki helistaks või mailiks sinna ja küsiks oma küsimused sealt? Kindlasti saad sealt asjalikemaid vastuseid kui siit.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 19:36:39 vasta tsitaadiga

filter89 kirjutas:
ääm seal ox .ee s peab registreeruma selleks et sealt midagi osta ja seal küsitakse tänava,maja ,ruumi numbrit ja linna ,asulat. aga mida ma sis sinna kirjutan kui ma elan maa kohas kus pole tänavaid ja maja numbreid?


no oma aadressi võiks ikka teada:P
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 15.04.2008 19:53:17 vasta tsitaadiga

ma tean oma aadressi aga kõik lüngad on antud nii nagu ma elaksin kusagil asulas või linnas aga mai ela ,niiet maa inimesega pole arvestatud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 16.04.2008 06:31:44 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on huvi poolpiduse xboxi vastu (premium) võileivahinnaga, siis andku endast märku, räägin üle
priva täpsemalt, et mis ja kuidas.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 16.04.2008 13:57:04 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
rambler kirjutas:
Lõpuks on ka minu x360 hakanud vilgutama 3'e punast tulukest . Kas leidub inimest Tallinnas ,kes antud asja korda teeks mingi raha eest ?

garantiid siis ei ole või? icon_confused.gif


Garantii läbi
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 14:27:10 vasta tsitaadiga

rambler, kuidas juba. Garantii on 3a ju icon_neutral.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 14:32:14 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
rambler, kuidas juba. Garantii on 3a ju icon_neutral.gif

Kuidas kellelgi... Minu Hullude Päevade Arcadele andis Stockmann 2 aastase garantii ostutseki alusel.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 14:46:22 vasta tsitaadiga

ex6, Microsoft annab kolm aastat...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 15:02:12 vasta tsitaadiga

Nu loodame et garantiisse pole asja lähima paari aasta jooksul...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 16:08:44 vasta tsitaadiga

Microsofti garantii Eestis ei kehti, kuna siin ametlikult Xbox 360 ei müüda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 16.04.2008 18:35:18 vasta tsitaadiga

fr3aKy kirjutas:
Kui kellelgi on huvi poolpiduse xboxi vastu (premium) võileivahinnaga, siis andku endast märku, räägin üle
priva täpsemalt, et mis ja kuidas.


Kasutaja alvaaro on niivõrd kuivõrd õnnelik uus omanik. Edu sulle nokitsemisel, pimedateks suveõhtuteks icon_razz.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 18:38:34 vasta tsitaadiga

Tjah vähemalt igav ei hakka. icon_lol.gif
Muidu mulle tundub,et see xkast tõmbab suitsu kah vist.Vähemalt avades viskas mõnusa tõrvaka ülesse. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 16.04.2008 18:55:45 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Tjah vähemalt igav ei hakka. icon_lol.gif
Muidu mulle tundub,et see xkast tõmbab suitsu kah vist.Vähemalt avades viskas mõnusa tõrvaka ülesse. icon_razz1.gif


irw, no mis sa norid, ise oled ju ka suitsumees icon_razz1.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 19:12:29 vasta tsitaadiga

fr3aKy kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Tjah vähemalt igav ei hakka. icon_lol.gif
Muidu mulle tundub,et see xkast tõmbab suitsu kah vist.Vähemalt avades viskas mõnusa tõrvaka ülesse. icon_razz1.gif


irw, no mis sa norid, ise oled ju ka suitsumees icon_razz1.gif

Ega ma ei norigi. icon_redface.gif Aga suits on küll hea asi. icon_razz1.gif


viimati muutis Alvaaro 16.04.2008 19:12:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(_)
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 19:12:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:


ex6
Kuidas kellelgi... Minu Hullude Päevade Arcadele andis Stockmann 2 aastase garantii ostutseki alusel.


palju see xkast sul maksis?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ulari1
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2008




sõnum 16.04.2008 19:42:09 vasta tsitaadiga

sooviks xbox live 1a. kas keegi oskab soovitada kust oleks k6ige soodsam osta ja kuidas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 16.04.2008 19:43:11 vasta tsitaadiga

Tere,

ostsin endale just Xbox 360. Võtsin kastist välja ja kuulen mingi nagu oleks mingi metall jubin sees on lahti. Kui Xboxi üles alla keerata on kuulda mingit väikset kolksumist. Oskab keegi äkki öelda mis selle põhjustab? Võin on see Xboxi puhul normaalne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 19:46:53 vasta tsitaadiga

ulari1 kirjutas:
sooviks xbox live 1a. kas keegi oskab soovitada kust oleks k6ige soodsam osta ja kuidas

http://www.microsoftpointsxbox.com/ - hea leht live gold ja MS pointside jaoks USA kontole.
http://www.gamepointsnow.com/ - hea leht live gold ja MS pointide jaoks EU (UK) kontole.
või ebay-st otsid icon_wink.gif
Ja Gotmilk, see pole normaalne, kui just keegi DVD-d draivi pole sisse unustanud(icon_lol.gif). Vii poodi tagasi.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ulari1
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2008




sõnum 16.04.2008 20:05:32 vasta tsitaadiga

ma sain kätte aitähh! icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 20:11:26 vasta tsitaadiga

(_) kirjutas:
palju see xkast sul maksis?

2999.- või 2995.- ümmarguselt 3000.-
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 20:31:08 vasta tsitaadiga

Kas mitte 2990 polnud ? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 21:27:54 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
ulari1 kirjutas:
sooviks xbox live 1a. kas keegi oskab soovitada kust oleks k6ige soodsam osta ja kuidas

http://www.microsoftpointsxbox.com/ - hea leht live gold ja MS pointside jaoks USA kontole.
http://www.gamepointsnow.com/ - hea leht live gold ja MS pointide jaoks EU (UK) kontole.
või ebay-st otsid icon_wink.gif
Ja Gotmilk, see pole normaalne, kui just keegi DVD-d draivi pole sisse unustanud(icon_lol.gif). Vii poodi tagasi.

Sealt UK lehelt võttes plekib mingi 100 eeku kuu vms..? Kuskil siin käisid nagu mingi 40 eeku kuu.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 21:30:31 vasta tsitaadiga

Dude ., kuu on seal ~66.-
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 16.04.2008 21:39:03 vasta tsitaadiga

Gotmilk kirjutas:
Tere,

ostsin endale just Xbox 360. Võtsin kastist välja ja kuulen mingi nagu oleks mingi metall jubin sees on lahti. Kui Xboxi üles alla keerata on kuulda mingit väikset kolksumist. Oskab keegi äkki öelda mis selle põhjustab? Võin on see Xboxi puhul normaalne?


See on normaalne kolksumine, iga Xbox teeb seda häält. Kõik on OK.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 21:42:17 vasta tsitaadiga

ulari1 kirjutas:
ma sain kätte aitähh! icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Mis asja sa sealt kätte said siis ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 21:50:47 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Dude ., kuu on seal ~66.-

3 kuud on 15 naela -> üks kuu on 5 naela. Ning 5 naela on mingi 100.- . Aasta ostes saaks küll poole odavamalt, aga asi ongi selles, et ei taha kohe väga palju ette osta. Ühe kuu kaupa oleks kõige parem osta.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 16.04.2008 22:11:01 vasta tsitaadiga

Ühe kuu kaupa plekidki ogaraks. Mida rohkem korraga ostad, seda soodsam
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 22:20:52 vasta tsitaadiga

maksad need 13 kuud ära ja siis unustad selle mure pikaks ajaks ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 22:30:18 vasta tsitaadiga

Nojah, aga ma ei viitsi 13 kuud järjest mängida, kui mingi väga hea mäng tuleb, millel plaanin kuu aega singlet mängida, siis ei viitsi samal ajal Live'i eest maksta jne. Pealegi pole ma veel üldse kindel, et hoian 360'et enda juurest nii kaua... Aga, kui muud võimalust ei ole, siis jah.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feerer
HV kasutaja
Feerer

liitunud: 01.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2008 22:41:47 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kui konsoolil on EU garantii ja see mul näiteks katki läheb, siis on seda Eestis kah võimalus kuhugi garantii remonti viia? icon_redface.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.