Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Fujitsult puidust rüperaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2008 23:24:51 Fujitsult puidust rüperaal vasta tsitaadiga

link :: Fujitsu


Jaapani suurim IT-firma Fujitsu näitas Milaanos jaapani disaininäitusel esmakordselt puidust korpusega sülearvutit. Kuigi "WoodShell" concept PC nimeline sülearvuti Euroopa turgudele tõenäoliselt kahjuks ei jõua, on siiski huvitav näha, mida puidust (seedripuu) teha saab.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 14.04.2008 00:48:25 vasta tsitaadiga

et kui üle kuumeneb siis lihtsalt põleb maha kõige täiega? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 00:49:59 vasta tsitaadiga

Pakun, et enne põleb suvaline plastikjunn maha, kui puit...

Aga suht omapärane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 14.04.2008 01:34:05 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
et kui üle kuumeneb siis lihtsalt põleb maha kõige täiega? icon_biggrin.gif

näiteks Pinus canariensis talub kuskil 450c kuumust ja metsatulekahjude korral suudab edasi kasvada, kuigi võib pealt näha kõvasti kannatada saanud olla

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2008 01:39:07 vasta tsitaadiga

Mind huvitab pigem korpuse tugevus/paksus ja läpaka kaal icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 14.04.2008 02:06:49 vasta tsitaadiga

Tõesti ilus..
Kaal pakuks tõesti huvi..
Endale tegelt meenutas antud läpakas Asuse projekti:
http://www.channelregister.co.uk/2007/06/27/asus_ecobook/
Spoiler Spoiler Spoiler

Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2008 02:07:20 vasta tsitaadiga

Laurikre, see Asuse oma bambus, Fujitsu oma seedripuust.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 07:18:11 vasta tsitaadiga

Klaviatuur võiks Samuti puust olla , siis oleks parem vaatepilt. icon_wink.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 14.04.2008 07:23:24 vasta tsitaadiga

ekraan siis kahh juba icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 07:33:06 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
ekraan siis kahh juba icon_rolleyes.gif

Puidust ekraan icon_biggrin.gif
Aga päris huvitav asjake, palju ilusam kui mingid plastikjunnid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 08:17:01 vasta tsitaadiga

Klots sõna otseses mõttes icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 14.04.2008 08:18:10 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
SurfData kirjutas:
et kui üle kuumeneb siis lihtsalt põleb maha kõige täiega? icon_biggrin.gif

näiteks Pinus canariensis talub kuskil 450c kuumust ja metsatulekahjude korral suudab edasi kasvada, kuigi võib pealt näha kõvasti kannatada saanud olla


Seda siiski tänu paksule koorele icon_smile.gif .
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 08:21:17 vasta tsitaadiga

Kardan et peale mõningast kasutamist hakkavad sinna praod sisse tulema ja lõpuks läheb lõhki icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 14.04.2008 08:37:50 vasta tsitaadiga

puiduliimi vahele või treid/hööveldad katkise jubina asemele uue icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 08:53:54 vasta tsitaadiga

Puud on vast parem casemodida, kui tavalist metalli icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.04.2008 09:09:30 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Puud on vast parem casemodida, kui tavalist metalli icon_question.gif
mis ajast läpakatel metallist korpused valdavuses on ?
ikka plastik
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 09:24:32 vasta tsitaadiga

oops.. my bad icon_redface.gif Tõsi ta on jah icon_razz1.gif Plastikut vast mingil viisil on võimalik modida, aga suht kirves võrreldes metalli/puu modimisega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 10:45:49 vasta tsitaadiga

kuidas kirves?
sulatad augu sisse ja olemas casemod icon_razz.gif
puidu puhul võtad tikksae? icon_biggrin.gif

muidu pull looduslaste läppar..greenpeace teeb suurhanke nagunii, kui see müüki tuleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 14.04.2008 10:57:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

muidu pull looduslaste läppar..greenpeace teeb suurhanke nagunii, kui see müüki tuleb

vastupidi just greenpeace blokib antud toodet kuna see tähendab rohkem puude raiumist.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 11:50:04 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
vastupidi just greenpeace blokib antud toodet kuna see tähendab rohkem puude raiumist.
Pigem see variant jah icon_razz1.gif

PS icon_exclaim.gif Augu sisse sulatamine võib küll üks igavesti kole casemod olla icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.04.2008 12:19:54 vasta tsitaadiga

pents, tardunud tugevdatud plastikut ei anna üles sulatada, see läheb enne põlema/kärssama, ainult pehmemad plastikud on sulavad, kuigi segunemist ei toimi, saab ainult vormida
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 13:16:26 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
tsitaat:

muidu pull looduslaste läppar..greenpeace teeb suurhanke nagunii, kui see müüki tuleb

vastupidi just greenpeace blokib antud toodet kuna see tähendab rohkem puude raiumist.


plastiku töötlemine ja selle jäägid on vähem keskkonnavaenulikud? icon_rolleyes.gif

noo ja põletadki augu sisse..rotikaks teed noh icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 13:36:36 vasta tsitaadiga

Osadel siis ehk satub praagina mingi räme oksakoht, mis ära kukub küljest, nii et mulk jääb haigutama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.04.2008 13:41:34 vasta tsitaadiga

Muide, metallist korpusega l2pparid on t2iesti olemas. Ja kannatavad tankiga yles6itmise t2iesti v2lja...

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 13:42:31 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Osadel siis ehk satub praagina mingi räme oksakoht, mis ära kukub küljest, nii et mulk jääb haigutama icon_biggrin.gif

jah, ja kui kõvasti benchida ja burn-in teste jooksutada hakkab vaiku välja ajama icon_lol.gif
tahanteada kirjutas:
Muide, metallist korpusega l2pparid on t2iesti olemas. Ja kannatavad tankiga yles6itmise t2iesti v2lja...

tõestad oma juttu mõne lingiga ka?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 13:44:45 vasta tsitaadiga

Puidul on veel sea hea omadus, et saab igast asju sisse kraapida icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 14:08:24 vasta tsitaadiga

kõvasti nühkida seda äärt, kuhu ranne toetab ja võib pinnu saada icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 14:39:05 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Muide, metallist korpusega l2pparid on t2iesti olemas. Ja kannatavad tankiga yles6itmise t2iesti v2lja...

tõestad oma juttu mõne lingiga ka?

ee.. mu Dell XPS m1330 oli alumiiniumist korpusega icon_smile.gif

aga mitte ülesõitmiseks mõedud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 14.04.2008 14:54:39 vasta tsitaadiga

Olympus lasi mingi aeg välja pudust pressitud kestaga kaamera prooviseeria... väga hea nägi välja.
pro seeria macid on samuti kõik metallist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 15:00:41 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Osadel siis ehk satub praagina mingi räme oksakoht, mis ära kukub küljest, nii et mulk jääb haigutama icon_biggrin.gif


Siis ostad endale mingi Kit'i, millega saad ära parandada "turvaaugud" icon_biggrin.gif

Jah.. tõelised fanboyd (loe: geeks) kraabivad kuskile: "I Windows/Linux/Mac/mõni-muu-OS" icon_lol.gif Mis oleks kurb, aga omamoodi naljakas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 15:13:19 vasta tsitaadiga

ja no rähnidest pole mõtet rääkida icon_rolleyes.gif

(räme OT igatahes icon_lol.gif )
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.04.2008 16:31:46 vasta tsitaadiga

lu1de: Tuleb Eesti telekanaleid vaadata. Millalgi mingis saates näidati taolisi, tugevdatud arvuteid. Küll neid siis uputati ja maeti liiva sisse ja tehti veel igasugu imetrikke 8)
Aga hind oli neil ka piisavalt ulmeliselt kõrge. Mul läks tollal kõrvust mööda, et milline Läpparite firma sellistega Eestis tegeleb.

Edit: Üks link kah lisaks selle kohta, mida vaesed arvutid kõike üle peavad elama!
http://ltn-archive.hotresponse.com/december00/compare_contrast_p122.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 17:48:50 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
lu1de: Tuleb Eesti telekanaleid vaadata. Millalgi mingis saates näidati taolisi, tugevdatud arvuteid. Küll neid siis uputati ja maeti liiva sisse ja tehti veel igasugu imetrikke 8)
Aga hind oli neil ka piisavalt ulmeliselt kõrge. Mul läks tollal kõrvust mööda, et milline Läpparite firma sellistega Eestis tegeleb.

Edit: Üks link kah lisaks selle kohta, mida vaesed arvutid kõike üle peavad elama!
http://ltn-archive.hotresponse.com/december00/compare_contrast_p122.html


Aga tank?? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 20:52:54 vasta tsitaadiga

Mõne sellise tankiga ülesõidu kannatab välja iga läpakas icon_smile.gif

Tuues ühe näitena Abrams M1 tanki, peaks läpakas taluma 70 tonnise (hea küll, 35 tonnise) surve roomiku mõne terava saki all. Isegi kui läppari asemel oleks täpselt sama suur ja paks terasplaat, saaks see tõsiselt kannatada, kui plaat asuks kõval alusel (teras või betoon) ja 70 tonnine sakiliste roomikutega tank sellest üle roomaks icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.04.2008 21:23:54 vasta tsitaadiga

Selles, eelpool toodud lingil on lõik:
"It's not often that he or she has to go into a war zone, but there are construction sites to visit, heavy road use, temperature extremes and other conditions hazardous to the delicate innards of the typical computer. You just never know when a bulldozer's going to run over your laptop. "

Ja selle "bulldozer"-i all mõeldakse (suure tõenäosusega) buldoosereid, millega puhastatakse lahinguvälu purustatud tehnikast. Ja sellised suuremad buldooserid pole küll oluliselt väiksemad ja kergemad kui tankid.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 21:41:09 vasta tsitaadiga

See lõik võib seal olla ju aga see ei tähenda, et vastu ka peab icon_biggrin.gif Mitme tolli paksune see korpus on siis? 8)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 21:50:52 vasta tsitaadiga

Selle läpats on suunatud vist erilistele ökovendadele 8)
Aga suurema ekraaniga mudeliga kannataks parvetada! Asi ei tohiks ju uppuda kui puust on?
Veel tasub hoolas olla et puuseen kallale ei tuleks.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.04.2008 22:18:03 vasta tsitaadiga

Puukoid ka suht suureks ohuks icon_biggrin.gif
Tegelt ilmselt on see puit seal antud rüpekal tugevam/vastupidavam kui enamustel odavaotsa plastjunnidel 8)
Selline oleks mõnus stiilne elamisse kus on palju puitu mööbel jne taolises toonis.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2008 23:13:03 vasta tsitaadiga

peaasi et päikese käes propelleriks ei keera icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 23:28:28 vasta tsitaadiga

Selleks pole päikest vajagi ju ainult kuuma icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 23:31:39 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Selles, eelpool toodud lingil on lõik:
"It's not often that he or she has to go into a war zone, but there are construction sites to visit, heavy road use, temperature extremes and other conditions hazardous to the delicate innards of the typical computer. You just never know when a bulldozer's going to run over your laptop. "

Ja selle "bulldozer"-i all mõeldakse (suure tõenäosusega) buldoosereid, millega puhastatakse lahinguvälu purustatud tehnikast. Ja sellised suuremad buldooserid pole küll oluliselt väiksemad ja kergemad kui tankid.

icon_lol.gif see rohkem sarkasmiga öeldud, mitte tõsidusega
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2008 12:27:28 vasta tsitaadiga

Panasonicu Toughbookid on küll rämetugevad sülearvutid, mis on täielikult vee-ja tolmukindlad samuti. Jalgadega trampimine Toughbooki peal jne ei mõjutanud üldse selle süleka tööd ja USA armee kasutab neidsamu läpakaid välismissioonidel. Aga kui 60-tonnine Leopard 2 tank temast 70 km/h asfaldil üle sõidaks, siis pakun, et pole olemas veel ühtegi sülearvutit, mis siis terveks jääks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2008 13:31:07 vasta tsitaadiga

Testi icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Top
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2003




sõnum 05.05.2008 08:45:58 Re: Fujitsult puidust rüperaal vasta tsitaadiga

Ma ei mõista, miks kasutatakse (eriti veel pealkirjades) sõna nagu "rüperaal". On olemas ilus sõna: sülearvuti.
Viimasel ajal on seda libaväljendit hakatud kasutama isegi ajakirjanduses - päris kohutav.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.05.2008 08:47:50 Re: Fujitsult puidust rüperaal vasta tsitaadiga

Top kirjutas:
Ma ei mõista, miks kasutatakse (eriti veel pealkirjades) sõna nagu "rüperaal". On olemas ilus sõna: sülearvuti.
Viimasel ajal on seda libaväljendit hakatud kasutama isegi ajakirjanduses - päris kohutav.


sest rüperaal pidi olema eestipärasem kui sülearvuti. Peab tegelt vist isegi õnnelik olema et nad veel eestipärasemat sõna üsapuuter ei kasuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 09:16:49 Re: Fujitsult puidust rüperaal vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
üsapuuter
OMG icon_confused.gif
Rüperaal tundub selle kõrval suht talutav icon_razz1.gif Kuigi ei kannata seda sõna üldse icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 15:13:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
üsk <21: üsa, .üska> süli; emaihu. &#9642; Üsa+sisene eluperiood

Pervod plaksutaksid käsi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Fujitsult puidust rüperaal
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.