Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.04.2008 23:22:58 vasta tsitaadiga

no siis on veel lahendus valge taust sellele määrata
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.04.2008 10:50:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Rallitaja. Ta ongi ilma käteta, rohkem selline tasakaalumees

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 11.04.2008 10:58:30 vasta tsitaadiga

Kui aega/viitsimist siis paluks ka ühe avatari icon_redface.gif
_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 11.04.2008 11:34:27 vasta tsitaadiga

Ja kui on aega ja viisimist peale zzzzzi avatari tegemist, paluks ühte kalevipoega siiliga icon_biggrin.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 11.04.2008 11:56:25 vasta tsitaadiga

kui aega leiad ja viitisimist on, ehk teed mulle ka midagi huvitavat icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 12:56:16 vasta tsitaadiga

Ehk viitsid ka minust midagi korraliku meisterdada.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 11.04.2008 13:18:51 vasta tsitaadiga

Kui viitsid ja aega leiad, siis võikisd mulle ka midagi ägedat joonistada icon_razz.gif mingi energiline õllesõber võiks olla icon_lol.gif

aitäh.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 13:21:03 vasta tsitaadiga

paneks ka end kirja, ehk viitsid mingi kaablikuti kokku kritseldada... kiitus ette
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 13:41:00 vasta tsitaadiga

Hei,

Mul oleks ka väike soov, kui peaks aega tekkima icon_smile.gif

idee oleks midagi sellist, kuna ma sõnni tähtkujus siis äkki mingi sarvedega vend, mustas toonis, käes pokkerikaardid ja peas/laual/käes torukübar/kaabu.
Selline stiilne vend võiks olla icon_smile.gif

Kui kunagi peaks sul vaba aega tekkima oleks ilgelt tore icon_smile.gif

Mis arvad ka oleks võimalik?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirte
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.04.2008 14:28:10 vasta tsitaadiga

Oh mis pildid!
Kui vähegi hiljem tahtmist ja aega, siis sooviksin ka endale üht.

Alguses mõtlesin et avtaril võiks olla ehk mõni hobu või siis hirv, aga see tähtkujude jutt viis ideele et miks ka mitte üks ambur (või kentaur). Oleks võiks olla selline uljas ja hoogne ning samas võiks too "elukas" olla just hakkama saanud miski ulakusega. Selline "oops!" efekt. Ise muidugi õnnelik või laia naeratusega vms

Või siis lihtsalt äkki tegijal endal tuleb miski hea idee..
ja suured tänud juba ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 14:42:49 vasta tsitaadiga

Heips,

Sooviks ka pilti.

Võiks olla mingi tibu või rähn või kass (või midagi sarnast). Hästi rahuliku loomuga, pilk vaatamas siia poole. suht lõdva rüht. ühes käes saku ice pudel ja rõõmus nägu icon_rolleyes.gif Võiks mingi tantsuliigutus ka juures olla:D.
Eks mõtle, kuidas paremini välja kukub ja mis sobiks.

Tänud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 15:00:27 vasta tsitaadiga

oleks ka pildisoov. Võiks olla miskit seotud kitarri/bluesiga icon_smile.gif olendi poolsest võib olla soniga tegelane...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 15:13:22 vasta tsitaadiga

Kui Flackol ehk kunagi aega on, siis oleks isegi väga tänulik pildi eest. Iseloomult võiks pilt kujutada heligurmaanist friiki (see tõlgendus jääkski pildi autorile). Jõudu jaksu!
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 11.04.2008 15:20:27 vasta tsitaadiga

Väga lahedad pildikesed.thumbs_up.gif
Sooviks samuti ühte. Ehk saad inspiratsiooni minu avatarist? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 16:07:44 vasta tsitaadiga

ei oleks ka ühe pildi vastu.
Et kui aega ja viitsimist siis sooviks ka ühte
Tänud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 17:42:47 vasta tsitaadiga

ühinen kaasvõitlejatega ja sooviks ka miskit sellist icon_biggrin.gif
mõttelennule snitti võiksid võtta mu praegusest avatarist thumbs_up.gif

suured tänud juba ette!
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 17:45:14 vasta tsitaadiga

aga kuidas mina multikategelasena välja näeks? icon_rolleyes.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 18:39:20 vasta tsitaadiga

londiste, copy-paste sinu avatarist? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 18:41:01 vasta tsitaadiga

ma ütleks, et londistel on selle foorumi üks toredamaid avatare icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 11.04.2008 20:40:18 vasta tsitaadiga

Sooviks ka enda multika versiooni näha icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 21:35:22 vasta tsitaadiga

Kui aega on võiksid mulle ka mu nimega seoses midagi kokku nikertada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 21:59:17 vasta tsitaadiga

sooviks midagi mota+lappar-ga seotud pilti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 22:01:09 vasta tsitaadiga

zzzzz, etc87, Tom-D, madmel, mustkast jne jne...
Kirjeldage vähemalt, mida te sooviksite. Niiviisi täiesti lambist on arvatavasti raske midagi huvitavat joonistada, mis just sinuga seostub kuidagiviisi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 22:04:02 vasta tsitaadiga

lähen vooluga kaasa ja palun alandlikult endastki üht pilti. Aga mul oleks soov saada perepilt icon_smile.gif
Ehk siis tahaks üht nelja-aastast lõbusat poisiklutti ühte kaenlasse ning tüdrukbeebit teise. Looma jätan sinu valida, aga võiks sellise sõbraliku ja lahke loomuga olla.

Tänud ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiljotiin
HV kasutaja
kiljotiin

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 22:08:56 vasta tsitaadiga

sooviks mingit tegelast oma avatari pildist, nägu võiks enam vähem sama olla aga kehakuju võid ise valida ja näoilme ka. Käes võiks olla mingi auto osa (nt mootor, velg, rool või midagi taolist) aga 100% ei pea olema käes. võib näiteks joosta velje peal:D
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 11.04.2008 22:17:29 vasta tsitaadiga

Nuh kui aega on siis võid mulle ka ühe loomakese visata, aga kui ei jõua pole ka hullu icon_biggrin.gif väga head pildid on mulle väga meeldivad icon_biggrin.gif thumbs_up.gif EDU thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 22:34:44 vasta tsitaadiga

Küsiks ka siis midagi... Mingi kurat võiks olla... Mingi tõsiselt evil naeratusega... Mitte mingi bsd kuradike... Ja mingi vihje sellele, et tegemist on ikkagi rock/metal kuradiga, mitte mingi tränavennaga icon_lol.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärimehike
HV kasutaja
ärimehike

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 22:35:46 vasta tsitaadiga

Märgin ennastki siia ära:

Et äkki viitsid midagi misterdada seoses kasutajanimega ja tähtkujuga kaljukits.

Suur aitäh!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 22:50:59 vasta tsitaadiga

Super lahedad joonistused! icon_smile.gif
Paneks endki järjekorda...Porsche on märksõnaks, mis muud 8)

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 22:58:12 vasta tsitaadiga

Kui viitsid, siis võiksid mulle joonistada mingisuguse pruuni irvitava hobuse üksinda malet mängimas.

Aitähh!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 23:54:17 vasta tsitaadiga

kui viitsid võid minust mingi kahtlase lõbusa karu joonistada, kes joob pargis külma premiumi ja on niisama napakas. Stiiliks võiks mingi emo/rock olla icon_smile.gif
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kammkala
HV kasutaja
Kammkala

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 00:11:11 vasta tsitaadiga

Sooviks ka ühte tegelast. Mingisugune sinist värvi kammkala võiks olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.04.2008 00:28:40 vasta tsitaadiga

Omg REQe tuleb nagu seeni pärast vihma O_O. Ma nüüd magama,

Spoiler Spoiler Spoiler

Dubd

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 00:55:49 vasta tsitaadiga

Kasutaja Flacko kujutlusvõime võiks jääda minu karakteri kujundamisel.
Isiklikult oleme kohtunud ja nimi on tulnud tegelikult kunagisest "Data Copy" reklaamiaktsioonist, kus kontoritesse saadeti kohvi filtrite kujutis.
Kuna olen väga suur kohvi jooja/sõber, ei lasknud nimi ennast kaua oodata ja uues kaastöötajate ringkonnas sündis nimi kiiresti.
Minu avatariga ühiseid jooni pole mõtet otsida, kuna pilt on valitud selle lihtsuse järgi.
Huvitav oleks näha, milliseid minule iseloomulikke omadusi on märgatud selle lühikese aja jooksul.
icon_wink.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.04.2008 01:02:30 vasta tsitaadiga

Väga omapärased joonistused, lahe stiil. icon_smile.gif
Kui aega leiad, siis kobra .. mm, laptopi ümber?

Thankz. ^^
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 01:46:38 vasta tsitaadiga

Et siis kõigepealt tahaks öelda, et sa oled tõesti SUPER tööd teinud seniste teostega. Kui sul mõnikord aega üle jääb (which is unlikely), siis võiksid ka mulle mõne pildi teha, põhimõtteliselt midagi "duke nukemi" teemalist, nagu mul ka gameri-alias on siin-seal. Aga ainult siis, kui aega üle jääb. Peale ei käi. icon_wink.gif Ole tubli!
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 02:18:48 vasta tsitaadiga

flacko, lisaksin oma requestile sellise asja: saaksid sa palun minu puhul joonistada sellist tegelast nagu pildi peal umbes?

http://www.rissa.cc/blog/PicturesofCiara/_archives/2008/3/25/3601499.html
Tegemist pole rebase vaid koeraga (igaks juhuks ennetavalt ette ära :p)

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dubd
HV kasutaja
dubd

liitunud: 14.07.2006




sõnum 12.04.2008 02:33:26 vasta tsitaadiga

Uii, tänks Flacko! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 09:58:45 vasta tsitaadiga

Need senised pildid on küll fantastilised. Oleks mul ka selline anne icon_razz.gif

Kui juba siin REQimiseks läks, siis sooviks sellist rocki lõvi icon_razz.gif

Suured tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 10:06:52 vasta tsitaadiga

Päris kenad joonistused.

Kui aega üle, võiksid minust teha ühe tiigri või lõvi kutsika, sellise naljaka näoga icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 10:16:48 vasta tsitaadiga

Saaksid äkki midagi mullegi seose nimega? Siil udus laadis kuue lapse papana...
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 11:02:23 vasta tsitaadiga

teavituseks lihtsalt siis - et ärge oma requeste nüüd nii paari päeva jooksul lootke. Flacko tahaks tiba puhkust ka - ja sai talle juba öeldud, et tehku tasapisi. Reqe on veel kõvasti, nii, et mehed, varugem tiba kannatust!
(ei käi kellegi pihta, aga lihtsalt teavitan, et fast-food tüüpi teenindust ei ole mõtet oodata icon_smile.gif )

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 11:26:27 vasta tsitaadiga

mm, kui võimalik siis sooviksin omale ka mingit koera moodi loomakest (valget värvi ja kui võimalik siis must täpp seljapeal)
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
f0rt
HV vaatleja
f0rt

liitunud: 23.01.2006




sõnum 12.04.2008 11:55:42 vasta tsitaadiga

Karikatuure inimestest ka teed?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.04.2008 12:05:00 vasta tsitaadiga

Ei tee. Ma rohkem loomsem.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 12:10:11 vasta tsitaadiga

Kui aega ja tahtmist on võiks mulle ka mingisuguse asja korvpallist meisterdada icon_wink.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
f0rt
HV vaatleja
f0rt

liitunud: 23.01.2006




sõnum 12.04.2008 12:13:49 vasta tsitaadiga

no kui viitsid, siis võiksid sellise: http://www.gamerevolution.com/oldsite/games/pc/strategy/commandos26.jpg
näoilmega roti teha, kes jõllitab otse ja kurjalt. Keha on on selline otse vaadates treenitud musklis ja oks laiali (käed laiali), et tuleb kohe tappa andma või midagi. A ja see green bereti müts võiks ka peas olla :p
oleks lahe :p
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 12:14:46 vasta tsitaadiga

Sooviks kah üht. Kombineeritud Rockist beer_yum.gif ja tsiklist. Tulemus peaks olema selline, et ei propageeritaks alkoholi ja tsiklisõitu.
Take your time, don't hurry.
Thanks, dude. icon_smile.gif

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 12.04.2008 12:19:33 vasta tsitaadiga

Eisbär, she's not dude, dude icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 12:23:49 vasta tsitaadiga

Sorts, ei teadnud. Nüüd targem. icon_redface.gif

icon_smile.gif

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.