|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad? |
| Yamaha |
|
6% |
[ 34 ] |
| Honda |
|
8% |
[ 46 ] |
| ATM |
|
0% |
[ 5 ] |
| KTM |
|
2% |
[ 13 ] |
| Aprilia |
|
4% |
[ 23 ] |
| Cpi |
|
1% |
[ 7 ] |
| BMW |
|
1% |
[ 11 ] |
| Harley-Davidson |
|
1% |
[ 10 ] |
| Kawasaki |
|
5% |
[ 30 ] |
| Suzuki |
|
8% |
[ 47 ] |
| Vene masin |
|
9% |
[ 50 ] |
| Pocketbike |
|
1% |
[ 7 ] |
| Mingi muu veereja ... |
|
9% |
[ 50 ] |
| Polegi sellist sõidukit. |
|
39% |
[ 221 ] |
|
| hääli kokku : 554 |
|
| autor |
|
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
09.04.2008 19:17:45
|
|
|
ÕIGE!
Iga tatt, kes 2-rattalisega ümber ei kuku on 100% liiklusest teadlik ja ümbrust arvestav ja igati aksepteeritav juht ning liikleja. Kohe selga, ning linnapeale, mis seal enam!
Vabandused mu eelneva mõttetu jutu pärast
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
09.04.2008 20:13:31
|
|
|
Ärge nüüd pange kahte patta. Asi on puht mõistuses kinni, mitte selles kes kuna load teeb. Pole minul lube ja ei taha kiidelda kuid ma ei näe põhjust sõelumiseks või liikluseeskirjade mitte selgeks õppimises. Ja ma võin enda näitest öelda et load ei sõida tõesti. Oeh. Ei ole mustvalge.
Mitte kas on load või ole vaid kas on ajud või ei ole. Palju on selliseid kes on dokumentidega idioodid... lubadega siis.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
09.04.2008 20:54:02
|
|
|
MarioA. 100% nõus. Paraku jääb ikka s***t silma. Töömasinaga sõites linnapeal on vaja laksust seisma saada, kune keegi "hunt" keeras lihtsalt üle kahe rea ette, ise samal ajal hoopis mujale vahtides, või tagaistujaga juttu ajades. Vat selline asi ajab emotsiooni keema. Sellistel puhkudel mõtled küll, et kui load jms dokud kohustuslikud oleks, siis oleks õigus kontrollida, identida numbri järgi masinat ja juhti, ning tagantjärgi vastutusele võtta. Sest oletame, et sulle keegi ette jääb, ning kolks käib, siis olgugi, et sa süüdi ise ei ole, siis raha nõuda pole kelleltki, sest sellised pdrollerid on dokudeta, seega ka ilma kindlustuseta. Veab, kui "hunt" vigaseks jäädes, siis sulle kohtust miskit invaliidsuse pappi maksmist kaela ei määrita. Pleki aga ise teiste idiootsus kinni. Masina liigutamisvõime ei ole veel oskus liigelda Loodetavasti seekord väljendasin selgelt end
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
09.04.2008 23:44:31
|
|
|
B6, kuule, situ verd vahelduseks, on ikka vahe sees, kas sa kimatad oma tranduletiga kuskil küünitaga metsas ÜKSI või oled kuskil linnaliikluses mitmerealistel koos muude liikurvahenditega ja hakkad siis endale " liiklust ette kujutama".. minul käis kohalik militseinikuonu kodus isale noomitust tegemas selle eest, et ma linnavahel deltaga ilma kiivrita sõitsin..
isand credo seletas kord eelmise aasta kevadel ,et isa and poisile nõmmel länkari võtmed, et too auto hoovist tänavale ajanud. credo pääses tänu heale oskusele ratast valitseda.. isa ja poeg pääesid keretäiest tänu credo oskusele ennast valitseda. et " load ei sõida"? eeldusel, et roosa papijupp taskus on, on inimene, kes antud liiklusvahendi barankasse on saanud, on ka kuulnud midagi nt erinimelistest teedest, reastumisest, ringliiklusest jms elementaarsetest asjadest..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
09.04.2008 23:46:05
|
|
|
kõvad mehed siin
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
09.04.2008 23:52:49
|
|
|
Ihv, sa ilmselt neid uudiseid eelmistest hooaegadest ei ole näinud, kus miski autojuht kahte rolluaini rannamõisa teel piiderdamise eest suges nt.? kõvad või mitte, meil on eksamid tehtud, roosad papijupid taskus ja ilmselt mingi piiderdamise eest vihavaenlasi ei ole. vähemalt pole keegi aknast rusikaga vehkinud vms.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
10.04.2008 00:47:18
|
|
|
väga tublid
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
10.04.2008 07:22:38
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Ihv, sa ilmselt neid uudiseid eelmistest hooaegadest ei ole näinud, kus miski autojuht kahte rolluaini rannamõisa teel piiderdamise eest suges nt.? kõvad või mitte, meil on eksamid tehtud, roosad papijupid taskus ja ilmselt mingi piiderdamise eest vihavaenlasi ei ole. vähemalt pole keegi aknast rusikaga vehkinud vms. |
Ei ole te roosade papijunnidega midagi nii mõistusega või mis... Ainult mida ma näen on mittearvestamine muuturratturitega ja siis peale minul sita lahti ehmatamist on kiired ära ka sõitma raiped ÜKS kuradi kord aastate jooksul autojuht suutis vabandada, teised on nahaalsed, samamoodi eilne õppesõiduauto mis sundis mind paarkümmend meetrit libisema sest ta mõtles et ta Ikkagi keerab ära vist. - selle saab andeks.
Nja, hommikul juba närv püsti, mine või jala kooli.
Vähemalt saab need rolluainid või rolluvellod kätte, proovi sa mingit bemmiga või audiga venda kinni püüda oma võrriga
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
10.04.2008 10:55:40
|
|
|
MarioA. - mille järgi sa "meie" mõistust hindad ? Kui aru pole saanud, siis sõidame ka "meie" mootorratastega. Omateada 12. aasta peaks tiksuma lube nõudvate masinatega igapäevast (linna)liiklust. Tõsi 2 rattalisega siis, kui ilma- ja teeolu lubab. Hingekirjas endal hetkel 2 kaherattalist isendit, lisaks mopiline (mitte, et kvantiteet mingi näitaja oleks).
Töömasina tõin sellepärast näiteks, et seda suurt kolakat on nati raske laksust seisma saada, eriti, kui taga kuut tühi ei ole.. Tsikliga pole see probleem nii hull, sest millegipärast pole tsiklile mulle veel pdroller ette keeranud, ning samuti aksepteeritakse eeskirju. Vaata, et väikestviisi liikluskultuur isegi. Võimalik, et see siiani ka lihtsalt kokkusattumus olnud.
Aga seda peab küll ütlema jah, et autodega on piisavalt peedistatud, kui lenksus olen. Ikka vana hea "ma ei näinud" (millega meenub motoõpetuse üks meelespea: nigu mootorrattale istud, muutud autojuhile nähtamatuks). Huvitav, kas rekkamehe vastavat ütlust kah aksepteeritakse, kui ta mõnest ettekeeranud pisikesest vahtralehe ja põhjavalgusega esiveolisest üle sõidab, ning pärast sinisilmselt käsa laiutab "ma ei näinud"
Ei miskit isikliku, ega umbes lahmimist otseselt kellegi pihta. Lihtsalt isikliku kogemuse, ning statistika põhised näited ja väited.
Aga jah, ega vägisi kellelegi ulme"tuunijale" ja lendurile kätt ette panna ei saa. Keski motomees ütles kunagi, et hooaja lõpuparaadid on tunduvalt hõredamad ja rahulikumad, kui kevadised avaparaadid, sest suvine looduslik valik on uljaspäid harvendanud.
"Tibusi ja laipu loetakse sügisel"
Jääb vaid üle loota, et süütud ja kõrvalised isikud kellegi ajupuudulikuse pärast kannatama ei pea....
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
10.04.2008 17:19:15
|
|
|
kulutage vähem aega närvitsemisele ja teiste õpetamisele ja nautige rohkem sõitu ma sõidan ka vähemalt 10k aastas tsikliga, ometi ei meenu eelmisest aastast ükski "selline" olukord. tõsi, on juhtunud aastate jooksul mõned "kriitilised" juhtumid, mis oleks võinud väga halvasti lõppeda.
ja Mario, paarkümmend meetrit libisema? lasid külilili aeglaselt liikuva õppesõiduauto pärast? või tagaratta blokki? Vahet isegi pole - igal juhul katsu natuke sõitu harjutada enne liiklusesse ronimist. ja mõtle vähem sellele, et teisi kätte saada
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
10.04.2008 17:29:10
|
|
|
~23k sain eelmise aastaga. kaks nädalat jäi klambrite pärast käes vahele. " kes teeb, sel juhtub". sellel aastal on juba ~2k sõidetud ja 1 "riivakas" pirita teel on ka juba olnud. poleks ma ees seisvast autost, mis ilma pidurdamata ja suunda näitamata vasakule keeranud bussi tagant äkki teele ilmus, mööda saanud, oleks mind kahe auto vahele pakitud, sest minu taga sõitnu sõtis sellele otsa.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.04.2008 17:32:16
|
|
|
sõitke autodega ja ei juhtu midagi sellist!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
10.04.2008 17:48:04
|
|
|
õige lihtsam on sõita ka
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
10.04.2008 17:49:45
|
|
|
| Ihv kirjutas: |
õige lihtsam on sõita ka |
Mitte lihtsam aga ohutum.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.04.2008 17:51:41
|
|
|
ei pea sitikaid hammaste vahelt välja sülitama, ei haise bensiini järgi, ei pea tobedaid geiriideid (mis see nahkvorm siis on?) selga ajama jne
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
10.04.2008 17:54:15
|
|
|
kui on suured hammba vahed siis on klambrid vaja panna
Rolleriga saab ka ilma geiriieteta hakkama 8)
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
10.04.2008 18:45:53
|
|
|
| Ihv kirjutas: |
kulutage vähem aega närvitsemisele ja teiste õpetamisele ja nautige rohkem sõitu ma sõidan ka vähemalt 10k aastas tsikliga, ometi ei meenu eelmisest aastast ükski "selline" olukord. tõsi, on juhtunud aastate jooksul mõned "kriitilised" juhtumid, mis oleks võinud väga halvasti lõppeda.
ja Mario, paarkümmend meetrit libisema? lasid külilili aeglaselt liikuva õppesõiduauto pärast? või tagaratta blokki? Vahet isegi pole - igal juhul katsu natuke sõitu harjutada enne liiklusesse ronimist. ja mõtle vähem sellele, et teisi kätte saada  |
Minu sõiduga on kõik korras, v.a et tagupidurit kasutasin tookord. Siiski ma näen mingi ime läbi igapäev selliseid totakaid nõksatusi. Läksin viisin täna masina hooldusesse ja viiest masinast mis välja keerasid, tegi üks seda õieti, teised neli sõitsid vastassuuna vööndis, kogusid hoogu kõrvalolevast autost ette ja suundusid õigele teepoolele, üks volvo käru ja atvga oli sama äss mees.
Õppesõidu auto ei liikunud aeglaselt, asi selles oligi et ta mõtles vist ikka ära keerata minu eest kuigi ma tulin sirge ja nähtava koha pealt ja tükk aega oli näha. Ma ei õigusta ega kurjusta seda õppesõiduautot, küll aga teisi juhmardeid.
Viisin masina yamahasse ja teravaid märkusi ei tulnudki, küsiti kus masin on, ütlesin et parklas, ütles et eks hoolitseme. -1 + 1 = 0. Plussile ligemal 8)
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
10.04.2008 22:30:17
|
|
|
Ah olgu, ei viitsi vahutada enam
Lähme sõitma, mis siin ikka muliseda - nagunii sõidab igaüks nii nagu tahab ja sellega, millega ise tahab. Foorumimula tõttu keegi oma põhimõtteid vaevalt et muudab.
Sadulasse seltsimehed!
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
10.04.2008 22:48:06
|
|
|
| batman kirjutas: |
Ah olgu, ei viitsi vahutada enam
Lähme sõitma, mis siin ikka muliseda - nagunii sõidab igaüks nii nagu tahab ja sellega, millega ise tahab. Foorumimula tõttu keegi oma põhimõtteid vaevalt et muudab.
Sadulasse seltsimehed! |
Narrid või. Ma ütlesin et viisin masina ära, homme jala kooli .
Muideks, mina kes väga tsiklit ei pese , avastasin silikoonõli. Hea asi peaks ütlema, püsib kauem puhtana, sitt ei jää külge ega midagi. Lasin terve masina üle. Minu kui laisa jaoks ideaalne vahend viilida.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
10.04.2008 22:57:38
|
|
|
Mdx, sitt pidi paksema kihi puhul, kui ära kuivab, ise kah tükkhaaval lahti kooruma ja maha pudenema
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
10.04.2008 23:17:34
|
|
|
batman, nagu vanasõna: Väike si*t pole si*t ja suur si*t kukub ise maha
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
11.04.2008 02:07:06
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
kui on suured hammba vahed siis on klambrid vaja panna
Rolleriga saab ka ilma geiriieteta hakkama 8) |
Ei teadnud ,et sa rauast poiss oled..
Mototagi selga marss.. raudninaga saapad, kiiver pähe..
Vastesel juhul võib sind pärast mööda teed ülesse korjata tükkidena..
Ise ilma varustusetta ei sõida.. (rollerimees)
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
11.04.2008 08:10:00
|
|
|
Eks kõik kõvad ilma kaitsmeteta sõitvad mehed on kõvad kuni esimese matsuni, peale seda on nad surnud või piisavalt pehmed, et kaitsevarustus selga panna
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
11.04.2008 09:00:43
|
|
|
Kiiver on ilmselge, et see on koguaeg peas aga eraldi vormile ei hakka küll raha alla panema. Sest roller saab olema minul ainult pisikeste sõitude jaoks nt kui korra vaja linnas käia. Enamus ajast kasutan ikka autot.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
11.04.2008 09:55:30
|
|
|
Kurat.
Kõigepealt vaatasin motodepoost, et kui ilmad lubama hakkavad ostan omale VFR-i. Need on ära ostetud Siis jälgisin omale 102kw kawasaki ninjat(25 kw piirajad), nüüd on see ka ära ostetud.
Varsti saan load kätte siis ei saa üldse valida enam.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
11.04.2008 17:13:21
|
|
|
Ma ei tea minu arust tüübil on sõidutagi, seljakaitse,kindad,tagi seljas..
ilma varustusetta oleks palju karmim olnud..
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
12.04.2008 13:39:40
|
|
|
Sai täna siis esimesed sammud varustuse soetamiseks tehtud ja Heldi kiiver ning kindad ära ostetud. Mõlemad sini-must-valget värvi. Seega peaks nüüd suvel kas sinise või musta värvi ratta ostma.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.04.2008 13:40:31
|
|
|
Sinine motoroller
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
13.04.2008 22:28:00
|
|
|
Homme tuleb vaadata siis millene roller võtta 8) Midagi nagu peaks muretsema Vahelduseks autosõidule ka midagi muud
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.04.2008 22:35:33
|
|
|
| Aprilia või aerox. Need on popid ja sõidavad kiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
13.04.2008 22:52:37
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Aprilia või aerox. Need on popid ja sõidavad kiiresti. |
Kindlasti ei hakka rolleri peale raiskama 20000+ eeku. üsna mõttetu kuna plaanis kaa omale a-kat teha siis see suvi ajan odava rolleriga läbi(hiinakaga) ja järgmine suvi mõtlen juba mingile 300-600cc-le
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
14.04.2008 00:43:50
|
|
|
Jann1, Ära mingit hiinakat küll osta ... juhul kui sa tõesti 2-3 km sellga liikuda ei kavatse..
hiinakatel nimelt suured mured edasiliikumisega.. foori taga lükkad hoogu jalgadega juurde.. eriti kui sa kaheksi sõidad..
Osta endale mõni vanem MBK või Yamaha.. ja sõida..
Laurxi poolt pakutud masin on ka täitsa
Arvesta sellega ,et hiinaka pärast 5000km läbimist võid ära visata.. aga selle masina hind nii palju ei lange..(juhul kui sa väga valusalt matsu ei pane)
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
14.04.2008 01:11:39
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
Jann1, Ära mingit hiinakat küll osta ... juhul kui sa tõesti 2-3 km sellga liikuda ei kavatse..
hiinakatel nimelt suured mured edasiliikumisega.. foori taga lükkad hoogu jalgadega juurde.. eriti kui sa kaheksi sõidad..
Osta endale mõni vanem MBK või Yamaha.. ja sõida..
Laurxi poolt pakutud masin on ka täitsa
Arvesta sellega ,et hiinaka pärast 5000km läbimist võid ära visata.. aga selle masina hind nii palju ei lange..(juhul kui sa väga valusalt matsu ei pane)
Laurikre:. |
Mis on hiinakad? Miks nendega siis ikkagi sõita ei saa? Dude, millest sa räägid?
Mul on paar sõpra, kes sõidavad juba jupp aega Keewaydega, ühel on kindlasti üle 5k läbisõitu. Meil siin foore pole, seega pole meestel probleeme ka kahekesi sõitmisega
Ja ühel sõbral 11a tütar sõidab mingi tundmatu nimega pilusilmade maal toodetud mudavurriga. Juba umbes kaks aastat mööda metsi ning krossirada. Ja vahetanud on ainult õli.
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
14.04.2008 01:42:20
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
| Laurikre kirjutas: |
Jann1, Ära mingit hiinakat küll osta ... juhul kui sa tõesti 2-3 km sellga liikuda ei kavatse..
hiinakatel nimelt suured mured edasiliikumisega.. foori taga lükkad hoogu jalgadega juurde.. eriti kui sa kaheksi sõidad..
Osta endale mõni vanem MBK või Yamaha.. ja sõida..
Laurxi poolt pakutud masin on ka täitsa
Arvesta sellega ,et hiinaka pärast 5000km läbimist võid ära visata.. aga selle masina hind nii palju ei lange..(juhul kui sa väga valusalt matsu ei pane)
Laurikre:. |
Mis on hiinakad? Miks nendega siis ikkagi sõita ei saa? Dude, millest sa räägid?
Mul on paar sõpra, kes sõidavad juba jupp aega Keewaydega, ühel on kindlasti üle 5k läbisõitu. Meil siin foore pole, seega pole meestel probleeme ka kahekesi sõitmisega
Ja ühel sõbral 11a tütar sõidab mingi tundmatu nimega pilusilmade maal toodetud mudavurriga. Juba umbes kaks aastat mööda metsi ning krossirada. Ja vahetanud on ainult õli. |
Keewey on veel enamvähem.. (mul see viga ,et olen paremate masinatega juba harjunud)
Hiinaka all mõtlen tüüpmasinat.. (Geely,TMC,jt)
http://trendimport.ee/index.php?product_id=264&page=50&action=show_product_details&&group_id=6
Antud juhul oli soovitus mitte just 11a. sele tüdrukule kes alla 50 kg arvatavasti kaalub .. vaid juba täismehele..
Kes aasta pärast täis A läheb tegema.. (18/20).
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
viimati muutis Laurikre 14.04.2008 01:44:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
14.04.2008 01:43:04
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
| Laurikre kirjutas: |
Jann1, Ära mingit hiinakat küll osta ... juhul kui sa tõesti 2-3 km sellga liikuda ei kavatse..
hiinakatel nimelt suured mured edasiliikumisega.. foori taga lükkad hoogu jalgadega juurde.. eriti kui sa kaheksi sõidad..
Osta endale mõni vanem MBK või Yamaha.. ja sõida..
Laurxi poolt pakutud masin on ka täitsa
Arvesta sellega ,et hiinaka pärast 5000km läbimist võid ära visata.. aga selle masina hind nii palju ei lange..(juhul kui sa väga valusalt matsu ei pane)
Laurikre:. |
Mis on hiinakad? Miks nendega siis ikkagi sõita ei saa? Dude, millest sa räägid?
Mul on paar sõpra, kes sõidavad juba jupp aega Keewaydega, ühel on kindlasti üle 5k läbisõitu. Meil siin foore pole, seega pole meestel probleeme ka kahekesi sõitmisega
Ja ühel sõbral 11a tütar sõidab mingi tundmatu nimega pilusilmade maal toodetud mudavurriga. Juba umbes kaks aastat mööda metsi ning krossirada. Ja vahetanud on ainult õli. |
Minu meelest Dude räägib õiget juttu! Kui tahad korralikku ajsa, siis käi alguses tohkem raha välja ning osta Yamaha, Benelli, Malaguti, Aprilia jne... Need hiinakad onühed parajad nikatsid, kuna nendega juhtub ajuvabasid asju. Ehituselt on nad nõrgad (raam on isegi kokku pandud kõigest punktkeevitusega) ja vastupidavus annab ka kõvasti soovida.
Suht palju raha peab tegelt olema, et endale selline seiklus tagumikule osta
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
14.04.2008 01:47:38
|
|
|
| DDF kirjutas: |
Suht palju raha peab tegelt olema, et endale selline seiklus tagumikule osta  |
Tegelt leiab 10-13K eest täiesti korraliku masina..
Järgmisel aastal peaksid samuti sarnase summa antud masinast kätte saama.
Juhul kui sa sellega puid,autosid,seinu maha ei taha võtta.
Loomulikult hoolduse peale läheb ka väheke raha.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
14.04.2008 01:49:20
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
| DDF kirjutas: |
Suht palju raha peab tegelt olema, et endale selline seiklus tagumikule osta  |
Tegelt leiab 10-13K eest täiesti korraliku masina..
Järgmisel aastal peaksid samuti sarnase summa antud masinast kätte saama.
Juhul kui sa sellega puid,autosid,seinu maha ei taha võtta.
Loomulikult hoolduse peale läheb ka väheke raha.
Laurikre:. |
Siiski pooldan ennem kasutatud masina, mille pealle kulutada 5000.- ja edaspidi muretult sõita. Hiljem müüd maha ja saad oma raha tagasi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
14.04.2008 01:51:47
|
|
|
10-13K all mõtlesin samuti kasutatud masinat..
5 000.- eest sa korralikku sõitvat rollerit .. mis just kohe oma elu lõppetamas ei ole ei leia.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.04.2008 01:52:17
|
|
|
| Olen väga vähe kaherattalistega kokku puutunud ja tekkis küsimus. Kui ökonoomsed need õige on? Näiteks "taburetid" ja siis juba suurema kubatuuriga tsiklid...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
14.04.2008 01:57:14
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| Olen väga vähe kaherattalistega kokku puutunud ja tekkis küsimus. Kui ökonoomsed need õige on? Näiteks "taburetid" ja siis juba suurema kubatuuriga tsiklid... |
Ei teagi .. Minu oma (125cc 11Kw roller) võtab kusagil 3/4l sajale.. oleneb kas sa kiirendad koguaeg või sõidad maantepeal.. Mõni vanem Jawa võib samas 8l 100le ilusasti ära süüa.. kõik oleneb masinast/sõidustiilist.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
14.04.2008 02:13:49
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
10-13K all mõtlesin samuti kasutatud masinat..
5 000.- eest sa korralikku sõitvat rollerit .. mis just kohe oma elu lõppetamas ei ole ei leia.
Laurikre:. |
Ma mõtlesin selle 5000.- all, et esmase hoolduse (remondi) peale panna.
| ceemic kirjutas: |
| Olen väga vähe kaherattalistega kokku puutunud ja tekkis küsimus. Kui ökonoomsed need õige on? Näiteks "taburetid" ja siis juba suurema kubatuuriga tsiklid... |
Suht öko pillid, kuid kui kukud näppima nn. tuunima, siis küttekulu teadagi kannatab
Muidugi võrreldes suure pilli võimsuse/küttekulu vahet, siis pole nad nii ökod midagi. Ise oman 660ccm 37kw supermotot ja küttekulu on mingi 6l/100km kanti, muidugi oleneb kuidas lasta
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
14.04.2008 02:20:41
|
|
|
Endal läheb hoolduse peale kusagil 1200 eek kuus.
Samas läbisõittu on kuus kusagil 2k kanti.. (roller on igapäevases kasutuses.)
+ siis veel kütus.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
14.04.2008 02:23:56
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
Endal läheb hoolduse peale kusagil 1200 eek kuus.
Samas läbisõittu on kuus kusagil 2k kanti.. (roller on igapäevases kasutuses.)
+ siis veel kütus.
Laurikre:. |
Mida pead silmas hoolduse all?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|