Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 19:45:05 vasta tsitaadiga

ega kellelgi ACME-s käppa sees ole?
http://www.acc.acme.lt/?Lang=et
oleks ühe vidina hankimisel abi vaja.

Tasun heldelt ja jään elu lõpuni tänulikuks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 16.03.2008 10:07:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi autotarvikute ja varuosade müügiga ka tegeleb?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 21.03.2008 00:55:29 vasta tsitaadiga

Kui keegi soovib Tartus soodsamalt Falleroone autopoest nänni osta siis võib küsida minult kuidas soodsamalt saab icon_smile.gif
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 20:40:39 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Kui keegi soovib Tartus soodsamalt Falleroone autopoest nänni osta siis võib küsida minult kuidas soodsamalt saab icon_smile.gif


Voh see on küll hea asi thumbs_up.gif Palju protsentuaalselt soodustust saab?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 22:28:29 vasta tsitaadiga

Sealt saab ka minu kaudu ja soodustus on vähemalt 20%
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 29.03.2008 19:22:15 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Keegi jalgrattaid müüb?

Mul üks sõber tegeleb sellega. Soomes. www.2your.eu
Kirjuta asiakaspalvelu(at)2your.eu

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.03.2008 22:50:38 vasta tsitaadiga

Kuna kasutaja Hiid ei saa enam meile abiks olla, siis kelle kaudu võiks edaspidi HV üritustele (ja miks ka mitte muudele) odavalt (odavamalt) kvaliteetset liha (sašlõkki) saada ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2008 23:11:57 vasta tsitaadiga

mikk36, rääkisin Hiiuga läbi, kui tema tuttav veel liha teeb, siis ma saaksin Hiiu kaudu tellida.

Aga nüüd ongi vaja otsustada, kas HV Saaremaa ürituse teeme 25-27 aprill või 16-18 mai, kuna 3 mai on inglise keele eksam ja üldeestiline koristusaktsioon ja 9-11 mai Roheliste rattaretk Põlvamaal.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2008 23:14:12 vasta tsitaadiga

Mai keskpaik/lõpp on andekam.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.03.2008 01:19:13 vasta tsitaadiga

mai pigem ikka, endal on 26 aprill juba kinni
siis on vesi ka karujärves soojem icon_smile.gif

aga selle arutluseks võiks vast olla ikka eraldi teema, ei oleks ilus siinset teemat sellega nüüd segada
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 15:28:28 vasta tsitaadiga

Saaks Alpine tooteid soodsamalt.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 31.03.2008 15:31:30 vasta tsitaadiga

Keegi Rockford Fosgate tooteid soodsamalt saab ? Pakuks üks võim huvi icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 15:34:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mikk36, rääkisin Hiiuga läbi, kui tema tuttav veel liha teeb, siis ma saaksin Hiiu kaudu tellida.

Aga nüüd ongi vaja otsustada, kas HV Saaremaa ürituse teeme 25-27 aprill või 16-18 mai, kuna 3 mai on inglise keele eksam ja üldeestiline koristusaktsioon ja 9-11 mai Roheliste rattaretk Põlvamaal.

Ohoh. On teema ka tehtud selle kohta juba?

MAIKUU on muidu OK

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 15:39:01 vasta tsitaadiga

Teemat veel pole, kuid lubati uurida, kas 16-18.mai sobib 2 kämpingu rentimiseks thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 16:04:09 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Saaks Alpine tooteid soodsamalt.

Kui palju on soodsamalt ? mitu prossu umbes saab alla www.alpine.ee hindadest.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 16:09:20 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Saaks Alpine tooteid soodsamalt.

Kui palju on soodsamalt ? mitu prossu umbes saab alla www.alpine.ee hindadest.


PS icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.03.2008 16:27:24 vasta tsitaadiga

Pakun siis veel välja kui kellelgi tallinas ehituskaupa vaja võib küsida!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 04.04.2008 19:25:25 vasta tsitaadiga

kellegilt maasturile velgesi saaks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 20:25:07 vasta tsitaadiga

Mul väike plaan masinale suveks valuveljed lõpuks ära muretseda, et kellelgi miskises velje- ja rehvimüügiga tegelevas firmas käpp sees on?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 06.04.2008 20:39:11 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
kellegilt maasturile velgesi saaks?

Plekk või valu, mis mõõtu jne?
Muidu Mangelseid müüvad näiteks http://www.maasturid.ee/
Palju kasutatud asju leiad ka http://forum.4x4.ee/

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 20:52:21 vasta tsitaadiga

Huvitav kas ceemicult odavamalt õlle ei saa ve icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 06.04.2008 22:11:04 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
t6nn_k kirjutas:
kellegilt maasturile velgesi saaks?

Plekk või valu, mis mõõtu jne?
Muidu Mangelseid müüvad näiteks http://www.maasturid.ee/
Palju kasutatud asju leiad ka http://forum.4x4.ee/


18"-20", 6 auguga valuvelgesi '06 Toyota Landcruiser-le
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 08.04.2008 11:39:53 vasta tsitaadiga

Hetkel saab minukäest logosid ja visitkakujundusi gigamegasoodsalt
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 14:03:27 vasta tsitaadiga

Kodu- ja õhupuhastus seadmed.

EDIT: Kahjuks enam mitte

_________________
...


viimati muutis Cacib 30.03.2009 17:55:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 16:04:48 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Huvitav kas ceemicult odavamalt õlle ei saa ve icon_lol.gif


Ise oleks kah sellest huvitatud. 8)
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 18:40:49 vasta tsitaadiga

kellegi käest survepesureid ka odavamalt saaks? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 21:01:55 vasta tsitaadiga

Cacib kirjutas:
Kodu- ja õhupuhastus seadmed. Veidi soodsamalt ikka saab icon_wink.gif


ventilatsiooni saab?
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chocolade
HV vaatleja
chocolade

liitunud: 14.03.2008




sõnum 10.04.2008 15:55:13 vasta tsitaadiga

Igasugu muusika- ja helitehnikat puudutavat staffi saan odavamalt pakkuda.
Täpsemad küsimused juba PS´i kaudu.

Alustades trummipulkadest ja kitarrikeeltest ja lõpetades võimude ja kitarride ja muude pillide ning asjadega.

(=

_________________
design
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 22:28:11 vasta tsitaadiga

Kui kedagi tööstuslikest kogustes kaablid (elektroonika-, andmeside-, valguskaablid jne) huvitavad, siis minult võib küsida. Soodukat lubada ei oska, aga ikka on parem vahetu aHVikontakt.
_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.04.2008 08:23:44 vasta tsitaadiga

Minult võib küsida kõike, mis on seotud Heli-, Valgus- ja videotehnika rendiga.
Suure hädaga saab ka ostmisest rääkida.
Samas võib küsida ka Heli-, või valgustehnikut.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 13:51:10 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Cacib kirjutas:
Kodu- ja õhupuhastus seadmed. Veidi soodsamalt ikka saab icon_wink.gif


ventilatsiooni saab?


Ei, tegu ikkagi kodumasinaga icon_smile.gif

_________________
...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 03:49:54 vasta tsitaadiga

gaasikateldega ei tegele keegi? eramaja kütmiseks vaja...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 11:24:02 vasta tsitaadiga

Mac-e ei saa kellegi kaudu soodsamalt? icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 24.04.2008 17:25:43 vasta tsitaadiga

kellelgi Eagle Visionis käppa pole sees?

kuna eelmised prillid läksid narkarite hüvanguks siis oleks hädasti uusi korralikke päiksekaid vaja, suvi ka ukse taga
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 28.04.2008 19:45:25 vasta tsitaadiga

Keegi Tartus mõnes elektroonikapoes pole tuttavat ? ... oleks siis huvi xbox360-ne vastu + mõned lisad.
Võib asuda ka viljandis, valgas, võrus, räpinas vms lõuna eesti linnas icon_smile.gif

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 14:48:30 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Keegi Tartus mõnes elektroonikapoes pole tuttavat ? ... oleks siis huvi xbox360-ne vastu + mõned lisad.
Võib asuda ka viljandis, valgas, võrus, räpinas vms lõuna eesti linnas icon_smile.gif

Zeppelin'i euronics icon_rolleyes.gif Esmalt võiks tuttavatelt kaa uurida icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2Fast4You
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2006




sõnum 06.05.2008 12:14:23 vasta tsitaadiga

kellelgi ka kuskil dj tehnika või palaadi poes käpp sees?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 07.05.2008 21:50:31 vasta tsitaadiga

2Fast4You kirjutas:
kellelgi ka kuskil dj tehnika või palaadi poes käpp sees?

dj tehnikast räägi minuga.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 13:40:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi kusagil ametikohal kaa töötab kus müüakse või valmistatakse hammasrattaid?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 08.05.2008 13:50:15 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Kas keegi kusagil ametikohal kaa töötab kus müüakse või valmistatakse hammasrattaid?

Millele hammasrattaid? Autole käigukasti või mudelauto mikromootoriga ülekandesse?

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 15:06:30 vasta tsitaadiga

Ega keegi siin juhuslikult vitriinkappide rendiga ei tegele? Oleks jubedalt tarvis.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 20:35:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi tegeleb auto helitehnika müügiga (ja paigaldusega)?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 21.05.2008 19:39:34 Pandimaja vasta tsitaadiga

Kui tarvis mingeid telefone, läpakaid, tööriistu, mängukonsoole, LCD-telekaid või mida iganes (küsida võib kõike), siis ma arvan, et leiame ikka midagi. Tegemist siis ühe Tallinnas asuva viisaka pandimajaga. HV-lastele saab hea hinna teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 20:08:17 vasta tsitaadiga

see teema ununes mul sootuks... postitaks ühe soovi ka siia:

oliver. kirjutas:
Kas keegi Tartus soodsalt aknaid toonib? icon_rolleyes.gif Berlingo 4 tagumist akent oleks vaja üle käia - suht lihtne töö oskajale, aga endal pole aega ega kogemusi. Praegu särab päike lapsele pähe (need iminapaga variandid on kas ebastabiilsed või lihtsalt koledad, praegu on üks selline ees)...
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 20:23:05 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kas keegi tegeleb auto helitehnika müügiga (ja paigaldusega)?


Alpinet võin müüa ja lisatasu eest võin paigaldada ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.05.2008 13:40:15 vasta tsitaadiga

http://www.ladu24.ee

eks saab alati midagi sobivaks modida icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 11:09:22 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas keegi saab matkavarustust hea hinnaga ? Oleks vaja korralikku telki icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 19:20:52 vasta tsitaadiga

Oleks murutrimmerit vaja. Elektrimootoriga variant ei sobi.
Lõikepead peaks olema võimalik vahetada, et saaks panna ka võsalõikuri külge.
Tegeleb keegi selliste aparaatide müügiga?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 03.06.2008 09:47:15 vasta tsitaadiga

Autodele esiklaase ning tuulesuunajaid ja kärukonkse saaks pakkuda eestis parimate hindadega. Soovi korral ka paigaldus.
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 12:24:26 vasta tsitaadiga

Mäletan, et keegi siin foorumis on Photopointiga seotud ning korra on abiks olnud objektiivi sutsu soodsamalt saamisel. Hea meelega tahaks veel äri teha ja soodsamalt osta, seekord on neelud akutalla järgi... :)
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.