Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.04.2008 15:49:29 vasta tsitaadiga

meeletu töö on veel ees, üle 100 reqi. Ma püüaks teha ennem kõik korraga ära, siis panen siia,muidu on nii et panen, uus req, uuspilt, uus req, pärast ei jõuagi valmis.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2008 16:18:53 vasta tsitaadiga

Pane lihtsalt requestide tegemine kinni icon_razz1.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2008 16:38:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Niisiis, vahepeal leidisin suts aega et toda nimekirja uuendada. List on samal vanal aadressil: http://hoho.bafsoft.net/flacko/
On üsna tõenäoline et lähiajal lisandub sinna veel posu pilte icon_smile.gif


Krt mul seda lehte lahti ei raali icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.04.2008 16:51:33 vasta tsitaadiga

mnjah, juba teine kord kui kuulen et too server maas viimase nädala jooksul. Tundub et enda kodumasinas hostimine võib isegi kokkuvõttes parem olla icon_biggrin.gif

http://hoho.homelinux.net/flacko/
seal siis on (ajutine) peegel. Ärge ainult mu netti väga umbe laske icon_razz.gif

[edit]
Tundub et tollel lehel on mõned tekstid-numbrid valed. Õhtul parandan ära.

[edit2]
Leht tuli üles, tegin koopia kodumasinasse. Seega peaks nüüd ka tekstid korras olema. Dubleeritud nimed-requestid üritan õhtupoole üle vaadata.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2008 16:55:46 vasta tsitaadiga

pikk järjekord on? sooviks kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.04.2008 17:13:50 vasta tsitaadiga

Järjekord on pikk pikk, üle 100 req

Anyway, VÄIKE küsimus HV raffale digilaudadega. Kuna ma oma töö ära lõpetasin, siis millalgi pean oma praeguse digilaua viima tagasi sinna kust selle sain. Kas keegi oskaks soovitada Digilauda mis oleks hea? Mul on atm Wacom ja see on A5 suurune, kuid ma akrdan et A6 ei sobi mulle, liiga väikese pinnaga. Ilma selleta ei saaks ma kohe üldse joonistada kohe, sest hiirt ka ei ole ega taha ka, pliiats nii käppas.

8 pilti üle 100st tehtud so far...

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 04.04.2008 16:51:57 vasta tsitaadiga

Digilaud suht subjektiivne asi vist, aga kui sa sellist cell shaded stiilis asja teed, siis peaks Graphire asja ilusasti ära ajama.
Muidu on 12" Cintiq ka väljas juba aga hind sinna 20k alla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.04.2008 17:10:31 vasta tsitaadiga

Esialgu piisaks midagi Wacom'i Intuose seeriast, päris nii proff ta veel ka pole et see 20k maksev vidin oluliselt parema tulemuse annaks icon_smile.gif
Muidu keegi ei keela ka teda aidata laua jaoks vajaliku summa kogumisel icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 04.04.2008 17:46:17 vasta tsitaadiga

Sellel 20ksel vidinal on lcd ekraan ja joonistad selle peale.
Ja anyway soovitasin Graphiret, mis on Intuousest mingi 2x? odavam,
aga peaasi, et mingit Bambood vms ei osta, see ainult kirjutamiseks sobilik.
Ja peale Wacomi ei ole hetkel arvestatavate laudade tootjaid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 00:44:52 vasta tsitaadiga

Yeah, Graphiere on iseendal ka soovi. Photopointis on neid, a see ver mis ma soovin, on otsas. Boo. Muide 13 pilti tehtud üle 100st...

Edit:



Siuke laud on mul. Lol titt nagu pilliks seal coveril.

EDIT: Nonii, 26 pilti tehtud 77 requestist. Veerand enamvähem tehtud. X_x...

Siin nad on:

1

4tec

Spoiler Spoiler Spoiler


Anonymic
Spoiler Spoiler Spoiler


Carlking
Spoiler Spoiler Spoiler


Dexter
Spoiler Spoiler Spoiler


DonNiger
Spoiler Spoiler Spoiler


Frygor
Spoiler Spoiler Spoiler


HellWalker
Spoiler Spoiler Spoiler


Henri
Spoiler Spoiler Spoiler


hiid
Spoiler Spoiler Spoiler


Mingi suvaline jänes
Spoiler Spoiler Spoiler


Itimees
Spoiler Spoiler Spoiler


Jerry
Spoiler Spoiler Spoiler


Johan11
Spoiler Spoiler Spoiler



Manisk
Spoiler Spoiler Spoiler


MelesMeles
Spoiler Spoiler Spoiler


Metavo
Spoiler Spoiler Spoiler


Mikk36
Spoiler Spoiler Spoiler



Muhv
Spoiler Spoiler Spoiler


NATAS999
Spoiler Spoiler Spoiler


Nevermind
Spoiler Spoiler Spoiler


Oz
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


PCman
Spoiler Spoiler Spoiler


reddevil
Spoiler Spoiler Spoiler


SanderT

Spoiler Spoiler Spoiler


Seidy
Spoiler Spoiler Spoiler


Sharkman
Spoiler Spoiler Spoiler


Shelby
Spoiler Spoiler Spoiler


Shiil
Spoiler Spoiler Spoiler


Subu
Spoiler Spoiler Spoiler


Suvaline kass
Spoiler Spoiler Spoiler


Timok
Spoiler Spoiler Spoiler


TotuUser
Spoiler Spoiler Spoiler


Tripp
Spoiler Spoiler Spoiler


Wanawoll
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Venivillem
Spoiler Spoiler Spoiler


Vermon
Spoiler Spoiler Spoiler


Wfiles
Spoiler Spoiler Spoiler


VinZe
Spoiler Spoiler Spoiler


Winterwind
Spoiler Spoiler Spoiler


Getomees
Spoiler Spoiler Spoiler


TaaviS
Spoiler Spoiler Spoiler


Tomorrow
Spoiler Spoiler Spoiler


Digerati
Spoiler Spoiler Spoiler


RustyZ
Spoiler Spoiler Spoiler


Matti
Spoiler Spoiler Spoiler


Tiim
Spoiler Spoiler Spoiler


M3rcury
Spoiler Spoiler Spoiler


Jalutaja
Spoiler Spoiler Spoiler

Jalutaja ei taha jalutada, aga tema jalad ikka jalutavad

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m6hk
HV vaatleja
m6hk

liitunud: 14.10.2006




sõnum 07.04.2008 00:54:39 vasta tsitaadiga

väga ilusad pildidFlacko, cheers beer_yum.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 00:56:17 vasta tsitaadiga

Tnx, ma nüüd magama, olen niii läbi x_x...
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 01:04:32 vasta tsitaadiga

Oh tänud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.04.2008 07:32:52 vasta tsitaadiga

Väga võimas. Tubli. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 07.04.2008 08:37:45 vasta tsitaadiga

suured tänud sulle thumbs_up.gif
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimees
Kreisi kasutaja
itimees

liitunud: 20.02.2002




sõnum 07.04.2008 08:45:19 vasta tsitaadiga

sain ka oma põdra kätte, suur aitähhh thumbs_up.gif
_________________
Kunagi pole aega korralikult teha, aga alati on aega ümber teha
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.04.2008 10:40:56 vasta tsitaadiga

Yays thumbs_up.gif ikka ülihea pilt mul. TÄNKS!
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 12:21:31 vasta tsitaadiga

Palun palun. loodan et teised tüübid ka näevad neid pilte.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 07.04.2008 12:35:39 vasta tsitaadiga

Ma sooviks ka uut avatari icon_razz1.gif

Kunagi oli mu kasutajanimi Goblin, nii et ehk saad sellest inspiratsiooni. Tegu võiks olla siis mingi armsa mäekolliga icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 12:43:11 vasta tsitaadiga

Heh, okkidokki icon_smile.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 12:46:32 vasta tsitaadiga

Väga tänud thumbs_up.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.04.2008 12:53:43 vasta tsitaadiga

siia kah siis tänusõnad! meeletult mahukas ja tubli töö ju icon_eek.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 12:59:37 vasta tsitaadiga

suuuuuured tänud thumbs_up.gif
Täpselt minu moodi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 13:07:54 vasta tsitaadiga

Suured tänud Sulle thumbs_up.gif 8)
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 07.04.2008 13:13:52 vasta tsitaadiga

suured tänud beer_yum.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 13:15:41 vasta tsitaadiga

puhka kätt kah vahepeal icon_biggrin.gif tõsiselt hea käsi sul thumbs_up.gif kuhu ma oma req. saaksin teha? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 13:19:57 vasta tsitaadiga

siia
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 13:24:45 vasta tsitaadiga

äkki saaks ühe närvilise laisklooma? beer_yum.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 13:30:50 vasta tsitaadiga

siirad suured tänud pildi eest
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 13:47:37 vasta tsitaadiga

Ok, a enne ma teen selle Kaska tüübi öra, tal tuleb äge elukas

EDIT: Muide, kui KEEGI tõesti tahab mind kuidagi tänada mingitmoodi vms, siis saate tänu avaldada siia:

Hanza: Merlyn Kotljar 221030850960

Aga Te ei pea, ma ei sunni kedagi icon_biggrin.gif Ma ei ole selline sundija lol.

Ning enam ma tööl kah ei käi, nii et vaba ega on täiega icon_smile.gif.

Ajah, ning pildid võivad üle tüki aja tulla, sest ma teen jälle hunnikute viisi, st tahan saada REQ võlgadest lahti lol

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 07.04.2008 13:52:15 vasta tsitaadiga

Mhm... aga kas tellida raha eest saab mingeid pilte? Parema viimistlusega jne?
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 13:58:16 vasta tsitaadiga

Yeah, saab küll. Kui mingi eritellimus on näiteks, siis teen jah natuke kauem seda ja taustaga jne, oleneb millist tausta sa sinna tahad. Sellepräast ma teengi ilma taustateta suuremosa, sest äkki mõni tahab seda kuskil mujal kasutada või panna ise taust või ükskõik mis sellega teha.

Niih, kaska pilt on valma, kuid pildid postitan hiljem, vaja enne need teised REQId ära teha.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 14:12:31 vasta tsitaadiga

wuhuu!
minugi oma valmis
väga lux, cheers! thumbs_up.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.04.2008 14:19:05 vasta tsitaadiga

Damn, ma panin avatariks oma pildi, aga venitas aint vana avatari laiemaks icon_mad.gif wtf?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 07.04.2008 14:27:58 vasta tsitaadiga

NATAS999, sul võibolla vana avatar mälus, proovi ctrl+F5.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 14:32:42 vasta tsitaadiga

Nüüd näen ma ka seda avatari. Oodake atm nüüd REqidega, mul on siuke list inimesi veel ära teha naq:

Seven7h
Defeee -
ToivoSvamm
e-Thug
siim9800
Smoking
roostevaba
ArQ
Arxxxbad
K-Pax -
JaanMatti -
-RaiTz- -
krusu70 -
Wolli -
Juhan88
wazaabi -
X-Tream99
Kethmar
Nux
laurx
owndyaa
jungleman
Syncmahv -
RPG16 -
HighEnd -
deathtrap -
jt234 -
reino -
rallitaja -
dubd -
biba -
Paparazzi -
XPsass -
RaidoR -
Kethmar
woosh -
miq1988 -
serxx -
kuuese -
velsa -
hans
Eestlane. -
leits -
marttisiitsman
DreadDog -
Eddi -
WerteX -
Dominus -
thaarv -
woozy -
psydeblo -
2Fast4You -
Defeee -
Alvaaro -
panic -
martenjv

Ouch list lol. Ma arvasin et umb 30 on, a üle 50 lol.

Nii et take it easy icon_biggrin.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 07.04.2008 14:34:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.04.2008 14:33:28 vasta tsitaadiga

Aga kõigil näitab ikka p3rsepidi tooli külge kinni naelutatud tiigrielukat?

aa, ok, vend tegi korda thumbs_up.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 14:37:02 vasta tsitaadiga

Arrghh ..Väga lahe mina oma avatariga rahul igatahes, leidsin ise sobiva tausta ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 15:14:47 vasta tsitaadiga

lõikasin enda oma ka välja aga kuna taust on transparent, siis millegi pärast on taust must siin..... nüüd näeb konn välja nagu oleks mõlemad silmad sisse pekstud xD täitsa lahe värk icon_smile.gif
_________________
Hunt kriimsilm 9 ametiga!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 15:16:13 vasta tsitaadiga

krt...mind polegi listis, enne olin icon_confused.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.04.2008 15:16:28 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
krt...mind polegi listis, enne olin icon_confused.gif


Sama siin.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 15:26:39 vasta tsitaadiga

Weasel, sinu töö oli ju tehtud, või oli sul ingi uus pilt? need on atm need KÕIGE uuemad mida ma ükshaaval teen. Pure, mis req sul oli?

Aa, msnnis sain juba nirgiga räägitud,kidra tahtis kätte.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 15:33:53 vasta tsitaadiga

Mul oli ka kunagi see palve, et ma tahtsin tegelt oma jäärale mingit armorit selga ja kirvest/mõõka kuskile. Miskit WoWi teemalist. Selle jäära töö leiad muidu sealt Ho Ho tehtud galeriist.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 07.04.2008 15:41:09 vasta tsitaadiga

suured suured tänud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 15:49:53 vasta tsitaadiga

Anna andex, Lotharious..
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 07.04.2008 16:25:43 vasta tsitaadiga

uued requestid. soovitavalt homme lõunaks https://foorum.hinnavaatlus.ee/memberlist.php
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 16:37:03 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
uued requestid. soovitavalt homme lõunaks https://foorum.hinnavaatlus.ee/memberlist.php

ee... 1116*25+5= hmm... klõps-klõps 27905 requesti? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 18:20:52 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Anna andex, Lotharious..


Pole miskit icon_lol.gif Minu võid viitsimise korral sinna suure pika nimekirja lõppu lükata.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 18:42:48 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Weasel, sinu töö oli ju tehtud, või oli sul ingi uus pilt? need on atm need KÕIGE uuemad mida ma ükshaaval teen. Pure, mis req sul oli?

Aa, msnnis sain juba nirgiga räägitud,kidra tahtis kätte.

Äkki oleks võimalik, et näiteks mingi elukas oleks rolleri peal ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2008 20:26:50 vasta tsitaadiga

13 uur pilurit lol

Kaska
Spoiler Spoiler Spoiler


mart352
Spoiler Spoiler Spoiler


mirko
Spoiler Spoiler Spoiler


mina777
Spoiler Spoiler Spoiler


seven7h
Spoiler Spoiler Spoiler


Defeee
Spoiler Spoiler Spoiler


ToivoSvamm
Spoiler Spoiler Spoiler


e-thug
Spoiler Spoiler Spoiler


Siim9800
Spoiler Spoiler Spoiler


Smoking
Spoiler Spoiler Spoiler


FD
Spoiler Spoiler Spoiler


Roostevaba
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.