|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
05.04.2008 20:05:04
|
|
|
Sai ka eesti guild loodud, AlAkiri, horde poolele. Nimeks "Surmahord".
Põhiliselt sõprade tuttavatega mängimiseks. Vault olemas ja tabard ka.
Väike lvl 1-40 guild.
10-30 eriti oodatud.
Ei usu et keegi tuleks aga kui keegi noobim mängija, casual, lowleveliga guildi otsib, siis võib ühendust võtta. Tank oodatud, sest vahel teeme mõnd lowlevel instat.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.04.2008 20:08:19
|
|
|
Tank on tank kuid vahelduseks võiks keegi ka pala tangi teha. AoE/mitme mobi tankimiseks paremat ei eksisteeri
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
05.04.2008 20:43:03
|
|
|
tiimi buffiv tank ei saa olla ju ometi halb tank
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
05.04.2008 23:47:54
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Tank on tank kuid vahelduseks võiks keegi ka pala tangi teha. AoE/mitme mobi tankimiseks paremat ei eksisteeri  |
mana based tank ^^
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
06.04.2008 05:15:32
|
|
|
manabased tank > ragebased tank, saab kohe alguses eest ära rebida ja igasugused "kogemata" alguses juhtunud miss, dodge, parry streakid ei häiri eriti. Resistiga on kuidas on, aga ei tohiks koheselt helleri peale minna, mis võib aga juhtuda kui shieldslam, revenge, mangle jms parrytakse, dodgetakse või hoopistükkis missib.
Ja kui sa arvad, et mana otsa saab, siis oh ei, kaugel sellest. Spiritual Attunement on selline <3 lihtsalt. True, kui contenti outgearid piisavalt, siis on manaissued, aga need on kõigil tankidel neway. Pallyd lihtsalt lahendavad asja rohkem packe tõmmates. Aga bossfightidel siis nagu probleeme ei ole täheldanud (well doh, t5 pally attumeni tankides on nobrainer, et manaissued, aga ilmselt on too küll esimene BC boss mis ära solotakse @ 80. Ei löö paskagi sisse, isegi shadowpriest tangib tolle neegri ära ^^ Aga kui juba millegi raskemalt hittiva, ehk siis peaaegu kõik mis SSC's ja TK's on (solarian not included, ta lihtsalt toksib paar kilo clothile vahest), peale minna, kus sissetulev dps nii 2000 ümber on, siis igasuguseid manaissuesid pole, heck, ZA's juba neid issuesid pole
Oijah, ma võiks pool päeva heietada tankide üle, aga olgu sellega nagu on. Oluline on ainult see, et tundub, et Blizz hakkab vaikselt warre hülgama tankidena ja tahab pallyd, druidid ja ilmselt wrathis DK'd "eelistatumateks" tankideks teha, kuna mingi tangiikaldus on kogu aeg ja warr pole just best 5man tank!
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.04.2008 11:31:55
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Tank on tank kuid vahelduseks võiks keegi ka pala tangi teha. AoE/mitme mobi tankimiseks paremat ei eksisteeri  |
mana based tank ^^ |
So? Pangu mind oma gruppi saamaks korraliku lisa regen boosti
Mull eriti ei meeldi nood single-target tangid kes ei läbi häda suudavad tankida kaht mobi ning ma ei saa vampiric embracet tänu sellele kasutada.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.04.2008 11:35:55
|
|
|
| warril on mingi räme rage pudus koguaeg tangisa siis alguses kohe neid 100 mobi mõttetu rabelemine paladiniga nagu loik kust ja sealt edasi on lapsemäng
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
06.04.2008 13:18:31
|
|
|
Ka mulle on viimasel ajal jäänud mulje, et üsna mitmest aspektist on pala palju etem tank kui warrior, kuid siiski on minu eesmärk eelkõige mängu nautida. Warrior on ainuke klass, kellega ma tõsisemalt mänginud pole, mistõttu mul on tõeline huvi ka tema head ja vead selgeks saada ning eelkõige tankimist õppida.
Kui ma olen ühel hetkel tõesti reaalselt omal nahal warriori puudujääke tankimisel tunda saanud, siis võtan antud teemal täpsemalt sõna. Esialgu üritan mängu uuesti sisse elada ja uue serveriga harjuma hakata..
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.04.2008 16:12:47
|
|
|
Naljakas oli paladin tankiga teha Magister's Terrace esimest bossu, kui kohe alguses boss talle Mana Drain'i pani ja paladin oli manast peaaegu tühi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.04.2008 16:17:55
|
|
|
| learn to interupt nab
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.04.2008 16:35:26
|
|
|
| Kes seda interrupti teeb, maag kellel on CS CD peal drain life'i pärast või priest, kellel pole silence, või druid, kes on Moonkin ja puudub interrupt? Ei ole mõtet kommentaare lahmima hakata, enne kui ei tea millise setupiga seekord instance läbi tehti, eks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
06.04.2008 16:39:54
|
|
|
erm, drain mana esimese bossi peal on cleansitav -.-
päris tainas paladin pidi olema kui omaneda skill ei tunne
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.04.2008 16:53:05
|
|
|
| djomka järelikulrt ei csi siis drain life ei ole m6tet paugutada kui sa clueless oled
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.04.2008 16:59:47
|
|
|
| Mina clueless? Arvestades, et mina ei mängi nii paladini, ega ka maagi, ei soovitaks sul ilma teadmata jällegi rääkida, millest sa nagu näha midagi ei jaga. Paladin oli piisavalt hmm, algaja, tõesti, aga kuna tanke on niigi vähe leida, siis peab võtma mida saab, peaasi et instance'i tehtud saab. Ja pots4t4j4, soovitan, mõtle kaks korda vähemalt enne kui sa postitad, loe oma postitus läbi ja saa aru, kas sellist hülgemõla on üldse vaja või on see niisama sinu poolne "paugutamine". Ei ole mina sinu kohta midagi öelnud halvasti, eeldaksin sinu poolt samasugust käitumist, nähes et sa oled piisavalt kauaaegne HV kasutaja juba ja peaksid viisakusnorme teadma.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.04.2008 17:07:17
|
|
|
| ˇwtb more drama
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
06.04.2008 17:16:29
|
|
|
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
06.04.2008 23:38:32
|
|
|
Abi oleks vaja. Warlockiga tuli lahti quest kus pean valima nö. 'oma tee', lvl 36 quest. Valikus on mingi infernalitega tegelemine ja mingi muu, mõlemad seotud felhunteriga kui õigesti mäletan.
Ehk oskab keegi öelda, millise ma peaks neist valima?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
06.04.2008 23:42:10
|
|
|
minge oma draamaga wow.pri.ee foorumisse, oi nad rõõmustaksid ja teie saaks ka end välja elada.
päevast päeva pole siin muud kui üks "minu v*tt on parem kui sinu" vaidlus. võiks natuke mõistust üles näidata, normaalselt argumenteerida, või mis?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
07.04.2008 00:03:52
|
|
|
Heh, maagid
Bosside peal on CS kasutu... seal katkestavad warrid, roogid ... vist druiid sai ka miskit katkestada ... enamus bosse ei huvita vist ka slow mitte, seega ainult nuke maagi puhul.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
07.04.2008 00:17:22
|
|
|
eino cs mõikab bosside peal küll - ja tuleks teist ikka kasutada. küll aga on boss immuune silence effectile, mispärast hüppab CS i peale ette IMMUNE kiri (nii tavalise kui talenditud) - kuigi nagu ütlesin, interrupt efekt töötab.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
07.04.2008 01:55:22
|
|
|
Sain mingi Ornate Bronze Lockboxi, kuidas ma seda vada saan? Ise rogue pole ja eitea täpselt kuidas teised mind aidata saaksid.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.04.2008 03:26:05
|
|
|
otsi sõbralik roog vastava lukumuukimise skilliga, ava trade vindõu ja tõsta kast not be traded lahtrisse allotsas.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
07.04.2008 09:25:04
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
| Sai ka eesti guild loodud, AlAkiri, horde poolele. Nimeks "Surmahord". |
Lihtsalt huvi pärast küsin - miks rahvas mõne olemasoleva Al'Akiri eesti gildiga ei ühinenud, kui just eesti seltskonna whinemisest ja draamast puudust tunti? Või ei võta nad lowbiesid vastu?
| Marek114 kirjutas: |
| Warlockiga tuli lahti quest kus pean valima nö. 'oma tee', lvl 36 quest. Valikus on mingi infernalitega tegelemine ja mingi muu, mõlemad seotud felhunteriga kui õigesti mäletan. Ehk oskab keegi öelda, millise ma peaks neist valima? |
Vastavalt sellele, kas sa kasutad fire või shadow spelle. 'Shard of an infernal' quest chaini lõpus saab +fire dmg itemi (oli vist valik staffi ja off-hand vidina vahel), 'Shard of a felhound' tehes saab lõpuks +shadow dmg asja.
viimati muutis Minttunator 07.04.2008 09:33:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.04.2008 09:29:41
|
|
|
| majestic kirjutas: |
| Pusna kirjutas: |
| Sai ka eesti guild loodud, AlAkiri, horde poolele. Nimeks "Surmahord". |
Lihtsalt huvi pärast küsin - miks rahvas mõne olemasoleva Al'Akiri eesti gildiga ei ühinenud, kui just eesti seltskonna whinemisest ja draamast puudust tunti? Või ei võta nad lowbiesid vastu? |
igaühte sinna enam ei võeta jah:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.04.2008 10:52:56
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Xavius&n=KORRUPTORRS&p=1
http://armorylite.com/eu/xavius/friendpriest/g
Armory peksab segast liikmete kohta (liikmeid on 26).
Lühidalt on asi nii, et otsime gildi neiusid ja noormehi juurde. Eriti oleks teretulnud mõned aktiivsed tankid (endine maintank leidis, et ei taha enam druidiga mängida :P).
klassidest
Hetkel on gildis päris palju rooge, preestreid.
Suurim puudus tankimisvõimelistest klassidest.
liikmeid = ~26. Liikmete vanus 16-2x vms.
voicechat = kasutusel privaatne vendi kanal.
pve = kara cleared, kuid kangesti tahaks ka 25man contenti jõuda.
realm = Xavius (eng - pvp)
pool = hord
Kuna rahvast ei ole sadades, siis raidides jagatakse loot vastavalt vajadusele (tankid/ healerid prioriteet loomulikult). Vastavalt vajadusele tähendab seda, et kui minu spell damage on 1300 ja sinu spell damage on 900, siis sina saad jupi. Miks? Kogu gildi heaolu > üksiku liikme heaolu. Viimane ei tähenda loomulikult seda, et "aktiivseid" liikmeid karistatakse tubli olemise eest.
Gild runnidelt saadud saast (mida ei vajata) läheb disenchanti ja enchandid võimaluse korral gildi kulul. LIikmetelt feed teenuste eest ei nõuta. Muu BOE nodi (mida keegi ei vaja) läheb müüki, raha gildi panka, gildi raha eest ostetakse retsepte, potte jms. Kraami võivad gildi pangast kõik võtta, aga loomulikult kehtib siin soovitus "võta, aga pane midagi asemele".
Gildist veel nii palju, et koht huumoril on täiesti olemas. Kui tahate gildi chätise irvitada millegi üle, siis andke tuld, sama kehtib vendi kohta - kedagi offtopicu või lollide küsimuste esitamise pärast näkku ei lööda. Samas raidimise ajal tuleb veidi vaiksemaks võtta (vajaduse korral), sest raidi juhib ikkagi raidleader. Kedagi madala tegelase leveli või vanuse pärast halvemaks inimeseks ei peeta.
/who KORRUPTORRS
ah jah: minu isiklik pikemaperspektiivi eesmärk gildi ja selle liikmetega.. on luua väike armas seksikas ja nunnu kogukond, mis (liikmete soovi korral loomulikult) suudaks ühest mängust teise kas siis osaliselt või kollektiivselt liikuda.
Tunnen osi gildi liikmeid juba aastaid, teisi mõned nädalad/ pool aastat vms. Ei hakka valetama, et mingite perfektsete isikutega on tegemist, sest paljudel (kaasaarvatud minul) on oma väikesed vead küljes :P Siiski on kokkuvõttes tegemist päris toredate inimestega ja ei oleks midagi selle vastu, kui antud kogukond veel veidi kasvaks.
http://img262.imageshack.us/my.php?image=screenshot108fl4 |
OT: Uute "rahvus"gildide loojatele selline soovitus, et tehke gildid realmi, kus pole teisi suuremaid eestlaste gilde ees.
| Pusna kirjutas: |
| Sai ka eesti guild loodud, AlAkiri, horde poolele. Nimeks "Surmahord". |
Teil võib alakiris väga raskeks minna.
1. Ülerahvastatud realm.
2. Vana realm.
3. Kalevlased.
4. Malev.
5. Apex (mitte et kõigil sinna asja oleks, aga siiski.. ).
Jõudu Surmahordile siiski :)
Ah jah, siinkohal kutsun endiselt HVlasi ning teie sõpru Xaviusse ning eriline kutse surmahordi liikmetele :).
http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Al%27Akir&n=Surmahord&p=1
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauntz
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2007
|
07.04.2008 14:06:23
|
|
|
| No Kalevlastesse saavad küll kõik sisse, kes tahavad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.04.2008 14:12:56
|
|
|
| Rauntz kirjutas: |
| No Kalevlastesse saavad küll kõik sisse, kes tahavad. |
böö, vale vastus, kalevlastel on blacklist, mis on üsna suur
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.04.2008 14:58:05
|
|
|
Kindlasti saavad Kalevlastesse kõik, kes selle nimel vaeva näevad. Gildil siiski kusagil 470 liiget ja on, kelle seast valida.
Samas KORRUPTORRSid võtavad kõiki vastu .P win win.
Isegi etc_Shelobi võtsime, kuigi ta ei vasta standarditele ja nilbitseb ventrilos:(
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
07.04.2008 14:58:10
|
|
|
| majestic kirjutas: |
| Marek114 kirjutas: |
| Warlockiga tuli lahti quest kus pean valima nö. 'oma tee', lvl 36 quest. Valikus on mingi infernalitega tegelemine ja mingi muu, mõlemad seotud felhunteriga kui õigesti mäletan. Ehk oskab keegi öelda, millise ma peaks neist valima? |
Vastavalt sellele, kas sa kasutad fire või shadow spelle. 'Shard of an infernal' quest chaini lõpus saab +fire dmg itemi (oli vist valik staffi ja off-hand vidina vahel), 'Shard of a felhound' tehes saab lõpuks +shadow dmg asja. |
Ok, lähen uurin asja.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.04.2008 14:59:37
|
|
|
Huvitav kui suur vahe on suures gildis instades-raididel käimisel ja pug'idega käies.
Muidugi väiksel gildil on ka omad probleemid, näiteks meil tangipuudusel on instades käimine viimasel ajal üsna unarusse jäänud. Oleks tank kes aeg-ajalt online oleks ja viitsiks pvp asemel ka instasid teha siis saaks vast iga õhtu midagi korraldada
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
07.04.2008 15:20:39
|
|
|
| Marek114 kirjutas: |
Abi oleks vaja. Warlockiga tuli lahti quest kus pean valima nö. 'oma tee', lvl 36 quest. Valikus on mingi infernalitega tegelemine ja mingi muu, mõlemad seotud felhunteriga kui õigesti mäletan.
Ehk oskab keegi öelda, millise ma peaks neist valima? |
Selle Felhoundi questi eest sai väga kobeda shadowdammiga staffi . Kui instades ei käi , siis too kestab sul Outlandini .
Darkmoon Faire algas Hea võimalus kulda teha low leveli peal kui on viitimist vendoreid campida altiga .
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.04.2008 17:18:22
|
|
|
| Asdaf kirjutas: |
Darkmoon Faire algas  |
Sain oma Crusade kaardipaki ka hommikul kätte. Me so happy
Ainult üks pisiprobleem on nüüd, nimelt pole enam peaaegu ühtki itemit võimalik upgradeda ilma 25-man instades käimata. Seega nagu juba N+1x on korrutatud oleks vaja gildi liikmeid juurde, saaksin teid oma imba shadowpriestiga ära gearida lowlevel instadest läbi lohistades
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
07.04.2008 17:20:14
|
|
|
farmi badge. uuel belfide saarel , vastavalt teie realmi progressile, avaneb uus badge vendor. WELFARE EPIX HOOOOO
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
07.04.2008 21:19:40
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
OT: Uute "rahvus"gildide loojatele selline soovitus, et tehke gildid realmi, kus pole teisi suuremaid eestlaste gilde ees.
| Pusna kirjutas: |
| Sai ka eesti guild loodud, AlAkiri, horde poolele. Nimeks "Surmahord". |
Teil võib alakiris väga raskeks minna.
1. Ülerahvastatud realm.
2. Vana realm.
3. Kalevlased.
4. Malev.
5. Apex (mitte et kõigil sinna asja oleks, aga siiski.. ).
Jõudu Surmahordile siiski
|
Aitäh.
Realmivalik selline kuna tutvusringkond pesitseb 95% seal.
Oleme muidu online iga õhtu ja korraldame kalastusretki ja üritame läbida lowlevel instasi.
Viimaselajal
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.04.2008 23:54:43
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| farmi badge. uuel belfide saarel , vastavalt teie realmi progressile, avaneb uus badge vendor. WELFARE EPIX HOOOOO |
Ainus mida mul sealt saada on mainhand ning tolleks vajalikud badged on kohe-kohe olemas
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.04.2008 01:47:04
|
|
|
nuuks luist draakonit ei saanud maha
I WANT MOAR BLUE BEAM!!!
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
08.04.2008 01:48:14
|
|
|
Netherspite? Misasja? Free badges for 5 minutes ju!
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.04.2008 08:15:03
|
|
|
Ei tank kärvas millegipärast jubekiirelt maha nightbane juures ja siis ei saandi teda maha Aga õnneks kärvas üks lockidest netherspite blue beami tankides kippelt maha ja mina sain seal mõnuleda Kara on funfunfun
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
09.04.2008 03:32:31
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
Ei tank kärvas millegipärast jubekiirelt maha nightbane juures ja siis ei saandi teda maha Aga õnneks kärvas üks lockidest netherspite blue beami tankides kippelt maha ja mina sain seal mõnuleda Kara on funfunfun |
shield blocki ikka kasutas?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
09.04.2008 03:52:03
|
|
|
Mai kujuta ette milles probla oli. Ja kusjuures sekundaarne tank ei pidanud eriti kauem vastu. Vbla oli kara bugged seekord vms. Maltsusaare, netherspite ja kabjalise impiarmastava värdja paugutasime rahulikult maha
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
09.04.2008 19:55:29
|
|
|
Ma tulen ennast siia välja elama.
Faking twinkid! I hate them.
Mis point asjal on?
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.04.2008 20:03:30
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
| Mis point asjal on? |
1. Sul on aega.
2. Sul on viitsimist.
3. Sul on sõbrad, kes aitavad.
4. Sul on visioon.
5. Sulle meeldib minimalism.
6. Sulle ei pruugi meeldida endgame pvp.
7. Sa tahad madalamates BG'des kompetentne olla (sest ülla ülla, twinke on palju ja ilma gearita midagi ära ei tee. Sama kehtib endgame kohta. Kui su gear imeb, imeb su tegelane. Wow on gearbased mäng. Geari hankimises pole midagi halba).
8. Nautida pvpd.
Mulle näiteks meeldib, et madala leveli bg'des pole mounte. Mulle meeldib, et healerid ei outheali ennast rõvedalt. Mulle meeldib, et sul ei pea olema legendaarsed relvad, et olla "parimate" mõõkadega. Mulle meeldib, et see pakub vaheldust.
Samas ma pole enam ammu twingiga mänginud, sest keskendun ainult ühele 70 tegelasele ja mul pole aega.
Kokkuvõte: kui sul on aega ja naudid mitmekesisust, siis tee twink.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
09.04.2008 20:04:40
|
|
|
Soovitus blizzardile: Twinky Battleground ja tavaline Bg
"Natuke" oleks asi võrdsem.
Fakk kuidas ma vihkan neid...sry.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.04.2008 20:13:22
|
|
|
Seda on soovitatud ja blizzard ütles ka kunagi, et paneb inimesed vastavalt gearile matchidesse kokku. Üllatus jällegi, see süsteem ei tööta. Kahjuks pole nii palju mängijaid, kelle seast valida.
Sama süsteemi pidi võiks ju ka endgame bg'd ja arenad lahku lüüa.
Minu 12k hp locki vastu teised 12k hp lockid, mitte äsja 70 saanud 9k ja olematu spelldammiga lockid vms.. Jällegi. Natuke küsitava väärtusega soovitus.
Ma ei näe põhjust, miks peaks inimesi karistama selle eest, et nad vaeva viitsivad näha. Selline suhtumine on minu jaoks wowi teatud mõttes ära rikkunud. Blizzard rikub paljud head asjad lihtsalt ära, sest kõik ei saa nendega hakkama või mõnele üksikule kisakõrist piidrile asi x ei meeldi.
1. Vanasti ei olnud epic mountidel powerrangersi stiilis turviseid seljas. Ma tahan valikut. Ma tahan turvisega ja ilma epic mounti seast saada valida.
2. BG tiitlid eemaldati koos vana BG süsteemiga. Vana bg ja honor süsteem imes, aga tiitlid. Miks kurat kaotada tiitlid? Need on ainult väärtused andmebaasis. Olgu honori eest vms, inimestel on õigus "muuta" oma tegelast natukenegi. Väike tiitel nagu "seatapja" või "ori" teeks mängu vähegi mitmekesisemaks.
3. Snowballid nerfiti rõvedalt ära. Jällegi. Miks nerfida ja kaotada selline pisike ja lõbus feature ära? Leechereid oli tore AV*st välja visata. Sama kehtis ka vaenlaste silllalt alla viskamise kohta.
4. Valvureid on KÕIKJALE TOPITUD JA NEID SPAWNIB JUURDE KUI NAD ÄRA TAPAD! IDIOOTSUS! MIks ma mängin pvp serveris? Kas selleks, et tappa valvureid ja gänkida lowbisid? EI! Ma tahan saada igal levelil vastaseid tappa, kus ja kuidas tahan. Ma ei taha olla selleks 70, et 1shottida neid gadgetzanis ja vanishida.
5. Walljumpimine nerfiti ära. Jällegi bullshit. Nähtamatud seinad niigi primitiivse geomeetria ja võimalustega mängule.. overkill.
6. Premade gruppidele pikemad bg järjekorrad = bullshit.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
09.04.2008 20:27:11
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
Mai kujuta ette milles probla oli. Ja kusjuures sekundaarne tank ei pidanud eriti kauem vastu. Vbla oli kara bugged seekord vms. Maltsusaare, netherspite ja kabjalise impiarmastava <b>piixu</b> paugutasime rahulikult maha  |
Nightbane lööb Karas tanke kõige tugevamini. St. kui on mõni algajam tank kes Shield Blocki kogu aeg üleval ei hoia ja kelle gear pole just kõige parem, saab lihtsalt 8k Crushing hitte sisse ja ongi surnud.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
09.04.2008 20:57:58
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Ma ei näe põhjust, miks peaks inimesi karistama selle eest, et nad vaeva viitsivad näha. Selline suhtumine on minu jaoks wowi teatud mõttes ära rikkunud. Blizzard rikub paljud head asjad lihtsalt ära, sest kõik ei saa nendega hakkama või mõnele üksikule kisakõrist piidrile asi x ei meeldi.
|
Ka mina ei poolda seda et vaeva nägemist ei tasustata ega austata. Kuid Enamus twinke ei ole just ise käinud WC's endale venomstriket üksi toomas vms.
Ja mulle ei meeldi et skille on nii kerge arendada. Iga püütud kalaga saad fishing levelit jms? kamoon, mõttetu ju.
Lasin 200'ni niiviisi, skillidel võiks mingi asjalikum xp süsteem olla samuti...
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.04.2008 21:33:53
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
Ja mulle ei meeldi et skille on nii kerge arendada. Iga püütud kalaga saad fishing levelit jms? kamoon, mõttetu ju.
Lasin 200'ni niiviisi, skillidel võiks mingi asjalikum xp süsteem olla samuti... |
Tubli humorist oled, pole midagi öelda
Sa lase fishing 375, siis räägi uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
09.04.2008 21:35:27
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Pusna kirjutas: |
Ja mulle ei meeldi et skille on nii kerge arendada. Iga püütud kalaga saad fishing levelit jms? kamoon, mõttetu ju.
Lasin 200'ni niiviisi, skillidel võiks mingi asjalikum xp süsteem olla samuti... |
Tubli humorist oled, pole midagi öelda
Sa lase fishing 375, siis räägi uuesti. |
kavatsengi lasta, ja usun et nüüd hakkab raskemaks minema.
Kuid miks ei võiks see juba 200 peal raske olla?
Igaüks võib ju lasta UC's sitavees istudes 200 peale vabalt...
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
09.04.2008 21:35:31
|
|
|
Mina ei saanud ikka aru, kuida moodi see venomstrike (oli ikka see WC vibu jah?) equip boonus töötas. Ma visuaalselt küll ei täheldanud seda 30-40 vahemikus nature dammi poppimas ja müüsin maha, võtsin hoopis 28 WSG vibu 30 klotsi eest.
Iseenesest ma vaatan, et twingid on toredad asjad, aga ainuke reaalne twink (või no peamine siis) on rogue. Vbla ka mõni maag või warr, aga üldiselt jään ma ikka rogue arvamuse juurde. Plaaningi endale ehk teha ükshetk miskit 19 või 29 twink roguet
Gnome on ikka jube piix sihtida
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
09.04.2008 21:39:07
|
|
|
Avastasin täna tänu laadimise aeg olevale tip'ile, et tabist saab esimese lähedaloleva targeti võtta vastastest, nii saab gnomidest lahti
Ma just mõtlengi siin et kas tasub minna WC'sse Venomstrike järgi või korjata wsg klotse vibu jaoks....
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|