Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Teeme ära! 2008 prügikoristusaktsioon 3.mai märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas osaled prügikoristusaktsioonil?
Jah, kindlasti
16%
 16%  [ 51 ]
Tõenäoliselt küll
14%
 14%  [ 44 ]
Aeg ei klapi, muidu osaleks küll
35%
 35%  [ 108 ]
Ei huvita, las prügi jääb vedelema ja loodust "kaunistama"
32%
 32%  [ 99 ]
hääli kokku : 302

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 24.03.2008 17:50:25 Re: Teeme ära! 2008 prügikoristusaktsioon 3.mai (otsime vabatahtlikke) vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Tanel kirjutas:

Eesti avalikus ruumis vedeleb tänasel päeval ligi 7000 tonni illegaalset prügi, mille ära koristamiseks ühel päeval on vaja ligi 40 000 vabatahtliku abikäsi.



175kg prügi näkku!? Ulme ju.

palju üks rehv kaalub? kui ainult rehve korjaks,siis alla tunni läheks,aga jah palju ju seda kerget prahti.mina arvan ,et suurem mure rohkem,et ei jätku transporti selles..ta ära viimiseks. isegi kui igaüks tuleks oma söiduauto haagisega,jääb sellest ikka väheseks.

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kolumats
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2004




sõnum 24.03.2008 21:58:54 vasta tsitaadiga

Mul see üritus kahe silma vahele jäänud. Homme hommikul uurin mis meie firma teised tegelased arvavad, kui huvilisi pole, siis ühinen ja on pakkuda ka kaks käru, 1 neist päris suur, sellega veetakse objektidele kraana raskusi, pikkus vist 5-6 m icon_biggrin.gif, teine tavaline.

Usutavasti saaksin ka kaks konksuga autot orgunnida, eks annan homme õhtuks teada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McNeo
HV kasutaja
McNeo

liitunud: 27.04.2004




sõnum 24.03.2008 22:25:48 vasta tsitaadiga

Bitinikerdajad ja 3dmargip***d.. ajage aga oma tagumik toolist lahti ja tehke vähemasti üks tegu oma elus, mille üle saaksite uhked olla.

Mõttelaad: mina ple seda soga tekitand, mina ei korista, on lihtsalt.. ah.. ma parem ei ütle.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Online

sõnum 24.03.2008 23:09:07 vasta tsitaadiga

nii, kuna tööandja teeb oma koristamise aprillis, siis olen tulija. aidata saan töökinnastega ja ehk ka prügikottidega. ja äkki saan ka kastiga chevy icon_rolleyes.gif tean Saku valla territooriumil metsikuid prügihunnikuid kah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2008 23:48:22 vasta tsitaadiga

Ise oleksin kindlasti oma panuse nõus andma. Kuna enamus mu tööd leiabki aset just "grüünes" icon_wink.gif ( kaitsevägi )
Aga registreerida ei julge enne, kui see kuupäev lähemal. Võibolla tööpäev lihtsalt ja pärast ei tahaks kedagi alt vedada.

Tanel - kas sul selline info kah olemas, et kui vanad need inimesed on, kes küsitlusele vastanud viimase variandiga ... masendav icon_confused.gif

_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2008 00:25:52 vasta tsitaadiga

Mina olin üks kes pani selle kõige halvema variandi, kuna paremat ei olnud. Ise olen käinud kuskil 3-4 aastat koristamas randu prahist lisaks veel kooli poolt igaaastane linna ja põhimanteede koristamis talgud. Nii et tõeseti see aasta ei viitsi minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 25.03.2008 02:09:12 vasta tsitaadiga

Ma vist kümnetel sellistel retkedel osalenud, seega kui aega on, siis tulen icon_smile.gif
Eks kindel olla veel ei saa, kuid loodetavasti ... icon_rolleyes.gif

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 25.03.2008 11:05:17 vasta tsitaadiga

Kui sellel üritusel ei oleks negatiivses mõttes propagandistlikku mainet, võiks ju isegi osaleda. Kuna aga teeme2008.ee ei ole siiani kaardile üles pannud ligemale 100 prahistamispaika, mis ma neile kuu aega tagasi saatsin, ei viitsi ma neile saata ka ülejäänud umbes 50 prahistamispaika, mis ma hiljem kaardistanud olen, ega näe ka põhjust koristuskampaanias osaleda, sest on ju selge, et deklareeritud eesmärk jääb ju kindlasti täitmata.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2008 11:39:24 vasta tsitaadiga

Et seepärast, et sinule võib-olla ajapuudusel või mingil muul põhjusel (võib-olla osad prahipaigad on juba kaardistatud) pole suudetud vastata, tembeldad ürituse kohe rahvavaenulikuks ja Eestimaale kahjulikuks propagandistlikuks ürituseks? Väga egoistlik ja väiklane suhtumine sul, peaks ütlema thumbs_down.gif
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 25.03.2008 12:09:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Et seepärast, et sinule võib-olla ajapuudusel või mingil muul põhjusel (võib-olla osad prahipaigad on juba kaardistatud) pole suudetud vastata, tembeldad ürituse kohe rahvavaenulikuks ja Eestimaale kahjulikuks propagandistlikuks ürituseks? Väga egoistlik ja väiklane suhtumine sul, peaks ütlema thumbs_down.gif


No katsu ikka olla! Rahvavaenulikuks ei tembelda ma seda üritust kohe mitte! Kindlasti muutub loodus natuke puhtamaks ja see on ju iseenesest positiivne!

Nad ju suhtlesid minuga küll. Ja sellest suhtlemisest oli algusest peale selgelt aru saada, et ei olda eriti huvitatud, et prügipaiku liiga palju leitakse ja kaardistatakse. Jah, mõned paigad olid juba varem kaardistatud. Nende puhul märkisin selle ka ise ära, kui andmeid saatsin. Juba varem kaardistatud prahistamispaikade kohta saatsin üldse andmeid vaid nendel puhkudel, kui teeme2008 kaardil ei olnud fotot, sest mina tegin kõigist paikadest ka pilti, või siis, kui tee pealt selgelt nähtava varem kaardistatud prahipaiga läheduses oli mõni kaardistamata prahipaik (näitamaks, et viimase puhul ei ole tegemist selle varem kaardistatuga!). Ja selliseid varem kaardistatud paiku oli vaid käputäis ligemale sajast!
Muide, võrdluseks niipalju, et selles piirkonnas, kus ma kaardistasin, on teeme2008 lehel praeguseks kokku u. 200 prahipaika. Mina kaardistasin esimesed sada üheainsa päeva jooksul ja kandsin andmed kaardile samuti 1 päevaga.

Mina olen ilma suurema kampaaniata käinud väiksema seltskonnaga metsa prügist puhastamas oma kümmekond aastat. Ju see on mingi egoistlikkuse näitaja, kui suure trummitagumisega läbiviidava sarnase tegevuse kohta, mis paraku oma deklareeritud eelmärke ei paista täitvat, midagi negatiivset ütled! Võtan omaks!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2008 12:16:32 vasta tsitaadiga

Võta siis ise kätte ja korralda ise sarnane suurüritus icon_wink.gif
Tegemist on siiski heategevusüritusega (keegi ju ei ürita sellest kasu lõigata?!) ja ei saa nõuda orgkomiteelt oma kodukandi ümbruse ideaalset puhastamist.
Eesmärk on võimalikult laiahaardeliselt suuremad maanteed ja nähtavamad/külastatavamad kohad prahist puhastada.

Minu arust igati tänuväärne üritus, mis siis et pole täiuslik ja kõigile meele järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 25.03.2008 12:28:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Võta siis ise kätte ja korralda ise sarnane suurüritus icon_wink.gif
Tegemist on siiski heategevusüritusega (keegi ju ei ürita sellest kasu lõigata?!) ja ei saa nõuda orgkomiteelt oma kodukandi ümbruse ideaalset puhastamist.
Eesmärk on võimalikult laiahaardeliselt suuremad maanteed ja nähtavamad/külastatavamad kohad prahist puhastada.

Minu arust igati tänuväärne üritus, mis siis et pole täiuslik ja kõigile meele järgi thumbs_up.gif


Minu arvates üritavad teatavad parteilased sellest üritusest vaid poliitilist profiiti lõigata. Ja manipuleerivad selleks rahvaga. Sellest see tegelik leige suhtumine prahipaikade kohta info saamise vastu.

Millega muidu selgitada, et kaardile on kantud see:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuid kaardile kandmata on see:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2008 12:32:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minu arvates üritavad teatavad parteilased sellest üritusest vaid poliitilist profiiti lõigata

icon_eek.gif Mida sa täpsemalt silmas pead?
Mina pole veel märganud poliitilist hõngu või kasulõikamist icon_rolleyes.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 25.03.2008 12:36:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Minu arvates üritavad teatavad parteilased sellest üritusest vaid poliitilist profiiti lõigata

icon_eek.gif Mida sa täpsemalt silmas pead?
Mina pole veel märganud poliitilist hõngu või kasulõikamist icon_rolleyes.gif


Minu teada on raadios ja teles ürituse eestvedajana esinenud isikuid, kes on ühe partei kõrgelseisvad funktsionärid. Ürituse tegeliku eesmärgi ärakasutamise tund läheneb meile ilmselt valimistega.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2008 13:06:32 vasta tsitaadiga

Mina selle ürituse raadio- ja telereklaami näinud pole. Kas minnakse nende funktsionäride kodu koristama või?
Iseenesest tore ju, kui tuntud näod seda üritust reklaamivad icon_rolleyes.gif Las need poliitikud koristavad siis.
Tegemist on ju siiski Eestimaale kasuliku positiivse üritusega, mina ei näeks kõike elu nii mustalt.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2008 13:06:52 vasta tsitaadiga

http://www.reporter.ee/index.php/2008/03/24/prugikoritamistalgutele-on-registreerunud-juba-1600-vabatahtlikku/

juba nii palju inimesi.
1600

Võib-olla võtan ise ka Paide ümbruses sellest osa.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.03.2008 13:56:40 vasta tsitaadiga

Tanel, terevisioonis oli eeelmisel neljapäeval sellest pikk jutt, kuskilt on silma hakanud bännerid, raadio2 hes oli ka miski jutulugu seoses sellega.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 25.03.2008 14:12:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
... mina ei näeks kõike elu nii mustalt.

Tead, Tanel! Inimese taju eripära on selline, et endaga päriolevaid arvamusi tajutakse positiivsetena, samas oponentide oma aga negatiivsena.
Mina olen sellisest taju iseärasusest teadlik ja kuigi tajun sinu vastuseid minu kommentaarile negatiivsetena ja minu seisukohti minu arvates põhjendamatult halvustavatena (kohati isegi tublisti ülevõimendatult - nt see rahvavaenulikkuse jutt), ei pea ma sind sellepärast veel maailma ainult mustades värvides nägevaks. Püüa leppida sellega, et mingi nähtuse või protsessi kriitiseerimine ei tähenda sugugi seda, et kritiseerija maailma vaid läbi mustade prillide vaatab. Rohkem tolerantsust ja vähem isiklikuks minemist!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 25.03.2008 14:22:51 vasta tsitaadiga

Tegelikult küll - nii palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi. Pealegi ettevõte on vabatahtlik ja see et mõni tuntum poliitik või muu avaliku tegelane reklaamib seda üritus et tähenda et ta kohe kasu proovib lõigata. Usun et paljudele läheb tegelikult see eestimaa puhaks saamise asi korda, kuid sageli ollakse mõjutuses just sellise mõttelaadi poolt et mina ei tee - miks ma siis koristama peaks...
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2008 16:16:49 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
Tegelikult küll - nii palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi. Pealegi ettevõte on vabatahtlik ja see et mõni tuntum poliitik või muu avaliku tegelane reklaamib seda üritus et tähenda et ta kohe kasu proovib lõigata. Usun et paljudele läheb tegelikult see eestimaa puhaks saamise asi korda, kuid sageli ollakse mõjutuses just sellise mõttelaadi poolt et mina ei tee - miks ma siis koristama peaks...

Jääb üle vaid nõustuda 8) icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 25.03.2008 20:59:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
zimm kirjutas:
gümnaasiumilõpetajatele teadmiseks: 3. mai on inglise keele kirjalik eksam.
ise loobun selle tõttu

mis kell algab ja lõpeb?

aega ei ole küll kirjas, kuid ma pakun, et umbes kella kümne ajal ja kestab vist neli tundi? pärast peab veel ülikonnad seljast ajama ja aktsiooniks valmistuma (kohalesõit, käru järelehaakimine jne.)
kindel võib olla selles, et enne kolme kohale ei jõuaks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2008 10:35:56 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et aktsiooni pooldajad on piisavalt laia silmaringiga inimesed, et isegi kui Savisaar nende kõrval prügi kotti loobiks, ei hääletaks nad seepärast tema poolt.
See võib toimida äärmisel juhul vaid paari telekahuvilise penskari puhul, kes niigi valiks Heimari ja Edgari vahel icon_smile.gif
Võib-olla vaadataks, et "normaalne mees", aga see on ka kogu saadav "kasu".
Kuna "roheline" olemine pole poliitiline vaade... siis selleks, et Rohelised üldse midagi väärt oleks, siis peaks nad kõik aktsioonist osa võtma. Iga eesti poliitik peaks toetama rohelist mõttelaadi.

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 26.03.2008 11:50:29 vasta tsitaadiga

DreadDog kirjutas:
Ma pakun, et aktsiooni pooldajad on piisavalt laia silmaringiga inimesed, et isegi kui Savisaar nende kõrval prügi kotti loobiks, ei hääletaks nad seepärast tema poolt.
See võib toimida äärmisel juhul vaid paari telekahuvilise penskari puhul, kes niigi valiks Heimari ja Edgari vahel icon_smile.gif
Võib-olla vaadataks, et "normaalne mees", aga see on ka kogu saadav "kasu".
Kuna "roheline" olemine pole poliitiline vaade... siis selleks, et Rohelised üldse midagi väärt oleks, siis peaks nad kõik aktsioonist osa võtma. Iga eesti poliitik peaks toetama rohelist mõttelaadi.


Tegelikult olen ma sellega peaaegu päri.
Oma algses kommentaaris pidasin negatiivse propagandistliku maine all silmas rohkem seda, et lubatakse rohkem kui tehakse. Seda seepärast, et:
a) ei olda huvitatud võimalikult paljude prügikohtade kaardistamisest (jääb mulje, et ise ei jõua/ei taha ja teistel ka teha ei lase);
b) inimeste kaasamisel kasutatud üleskutsed ja juhised sisaldavad eksitavat infot ja tegelikkuses on protseduurid märksa bürokraatlikumad ja vabatahtlikke tõrjuvamad. Näiteks jääb Teeme2008 lehelt lugedes mulje, et kaardistamiseks tuleb end registreerida ja siis saad leitud prahihunnikud ise kaardile kanda. Paraku registreerimisel teatati, et tuleb hoopis läbi rääkida oma piirkonna peakaardistajaga ja see siis üldse vaatab, mis ta nende leitud punktidega teeb.

Aga loodan, et kaardistatud prügi koristamine sujub ladusamalt ja soovin kõigile talgulistele edu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 29.03.2008 10:25:22 vasta tsitaadiga

ota, sellel päeval, kui see toimub, on inglise keele riigieksam ju icon_neutral.gif vat kus jama...
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 31.03.2008 07:30:46 vasta tsitaadiga

No ega sa seda õhtuni tee ju icon_smile.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Teeme ära! 2008 prügikoristusaktsioon 3.mai mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.