Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 21:56:11 vasta tsitaadiga

Oksad ja muu pahn segab...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 24.03.2008 22:11:31 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Oksad ja muu pahn segab...


Mida ta segab? icon_biggrin.gif

See foto peegeldab masina praegust olekut...ja nii ta seal on...
Kui auto ilu oleks tahetud edasi anda, siis oleks vast ära ka pestud ;D

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 22:16:29 vasta tsitaadiga

aksel, KUS ???
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 22:38:48 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
RaidoR kirjutas:
Oksad ja muu pahn segab...


Mida ta segab? icon_biggrin.gif

See foto peegeldab masina praegust olekut...ja nii ta seal on...
Kui auto ilu oleks tahetud edasi anda, siis oleks vast ära ka pestud ;D


Mida me vaidleme, maitseid on erinevaid beer_yum.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 22:42:40 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
Hmm.. mulle ei meeldi eriti lõigata pilte, siin isegi võiks vist. Kuigi puu jätab sellise piilumise tunde - mida ta ka oli - ma lihtsalt kükitasin mätta taga loigus ja vaatasin kuidas ta mulle lähenes:D



einoh päris ära ei peakski lõika, umbes poole. Mängisin brauseriakna suurusega ja sättisin nii, minu jaoks töötas küll paremini.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 23:57:20 vasta tsitaadiga

[quote="Steff."]Njaah,
Jama hakkasin enda pilte PS üle vaatama
ja kõik valged värvid on kollakad icon_lol.gif
Aga tegelt tean et ei puutu teemasse, aga olek tore teada mis valesti. icon_rolleyes.gif

Tee Photoshopile reset. Käivitamisel hoia all Ctrl + Shift + Alt
Endal oli kunagi sama jama.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 25.03.2008 00:11:12 vasta tsitaadiga

http://shutter-lag.blogspot.com/2008/03/lumine-kevadpev.html
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 00:25:27 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
aksel, KUS ???

esivanemate talus Tartumaal puude all. icon_smile.gif Ütlen igaks juhuks ette, et taastamiseks on kindlasti paremaid objekte liikvel...suurt miskit säilinud pole icon_neutral.gif

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 25.03.2008 15:48:39 vasta tsitaadiga

XXX
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 25.03.2008 18:56:05 vasta tsitaadiga

http://www.flickr.com/photos/matis_miller/2361619678/
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2008 10:45:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2008 12:49:02 vasta tsitaadiga

Mingi valge jublakas. Mitte midagi ütlev ja igav pilt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2008 13:55:18 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2008 13:58:59 vasta tsitaadiga

Keegi sporti ka pildistab? Täna tahaks keegi pildistada?

E: Sõnastame ümber: Kas keegi mulle tuttavatest ja usaldusväärsetest isikutest soovib täna vutti pildistama minna (juhul kui mäng toimub)?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 26.03.2008 15:58:34 vasta tsitaadiga

http://shutter-lag.blogspot.com/2008/03/kena-kevadet.html
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 26.03.2008 20:11:06 vasta tsitaadiga

http://lepar.quotaless.com/index.php?id=15

Koolitants Viljandis Ugala teatris..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 26.03.2008 20:29:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 26.03.2008 22:49:52 vasta tsitaadiga

lepar kirjutas:
http://lepar.quotaless.com/index.php?id=15

Koolitants Viljandis Ugala teatris..


Näod nii kollased...nagu mingi võõramaa tõbi küljes icon_eek.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 27.03.2008 23:33:58 vasta tsitaadiga

Kuna koduleht mul ilmselt kunagi valmis ei saa, siis ei viitsi oodata ja panen vahepealseid pilte teile vaatamiseks/kritiseerimiseks.
Terve galerii vaatamiseks vajutage pildi kohal vastavat nuppu icon_wink.gif

Esimene lainurga katsetus korvpallis....usun, et tuli kenasti välja

TTÜ korvpalliklubi hiiglase stiilinäide

Delinquent Habits @ Hip Hop Cafe

Väike Leedu vutifännide korraldatud ilutulestik

Nõmme Kalju suurepärane hooaja algus

Kas jalgpallihooaega peab ikka alustama talvel, sest fotograafil on ju räigelt külm ja peab vaheajal juba ära minema icon_wink.gif

Eriti meeletu lumemadin Eesti ja Kanada vahel

Ja veel meeletumad fännid

Ja Indrek Galetin joob teed

Kui kellelgi on kriitikat, nõuandeid või muidu miskit öelda, siis kuulan suurima hea meelega icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.03.2008 00:13:02 vasta tsitaadiga

Semmi kirjutas:

Ja Indrek Galetin joob teed


Naise nimi on Indrek??? icon_confused.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 28.03.2008 00:16:20 vasta tsitaadiga

Juhan88, vasakpoolne on indrek:)

Semmi, väga kenad pildid on!
Mingi uue lainurga oled soetanud? Mõnusad meeleolukad, hea taustaga on igastahes.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.03.2008 00:21:26 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
Juhan88, vasakpoolne on indrek:)

icon_question.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 00:28:03 vasta tsitaadiga

Semmi, väga viis pildid. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 28.03.2008 00:53:31 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
Juhan88, vasakpoolne on indrek:)

Semmi, väga kenad pildid on!
Mingi uue lainurga oled soetanud? Mõnusad meeleolukad, hea taustaga on igastahes.


Tamron 17-50mm f/2.8 sai soetatud jah. Jube rahul esialgu icon_wink.gif


Juhan88 kirjutas:
pringi kirjutas:
Juhan88, vasakpoolne on indrek:)

icon_question.gif


Tegemist siis kuulsa "staarfotograafi" Indrek Galetiniga, kelle paljaste ja kuulsate fotod on meedias väga kuum teema olnud viimased 2-3 kuud juba icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 01:10:53 vasta tsitaadiga

Semmi kirjutas:

Juhan88 kirjutas:
pringi kirjutas:
Juhan88, vasakpoolne on indrek:)

icon_question.gif


Tegemist siis kuulsa "staarfotograafi" Indrek Galetiniga, kelle paljaste ja kuulsate fotod on meedias väga kuum teema olnud viimased 2-3 kuud juba icon_wink.gif


Ning ainult sel põhjusel riputasid pildi üles...

E: Upitame minu egot ka - http://www.osta.ee/3111265# keegi varastas minult pildi icon_biggrin.gif
http://fotofoob.blogspot.com/2007/10/fibit-vigade-parandus-e-laura-krgeme-on.html

E2: Mittekirgastele - keskmine e. 2. pilt.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 28.03.2008 01:17:44 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Semmi kirjutas:

Juhan88 kirjutas:
pringi kirjutas:
Juhan88, vasakpoolne on indrek:)

icon_question.gif


Tegemist siis kuulsa "staarfotograafi" Indrek Galetiniga, kelle paljaste ja kuulsate fotod on meedias väga kuum teema olnud viimased 2-3 kuud juba icon_wink.gif


Ning ainult sel põhjusel riputasid pildi üles...



Inimestele meeldib kuulsaid liigikaaslasi vaadata, ma ei tea miks.....aga minu pilt oli kah ükskord lehes....küll pärnu postimehes, aga ikkagi....lihtsalt mainisin....kuulsuste värk....rohkem ei ironiseeri
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 01:19:36 vasta tsitaadiga

Semmi, IMO on täiesti pointless üles toppida pilti lihtsalt seetõttu, et kujutatud on nö. "avaliku elu tegelasest" või "kuulsast näolapikesest". Ajalehed on teine teema.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 28.03.2008 01:30:03 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Semmi, IMO on täiesti pointless üles toppida pilti lihtsalt seetõttu, et kujutatud on nö. "avaliku elu tegelasest" või "kuulsast näolapikesest". Ajalehed on teine teema.


Tegelikult ma isegi arvan, et sul on õigus, aga antud pilti ajendas mind esiteks tegema üldse see, et enne mängu suure käraga teatati, et ta tuleb pildistama sinna. Üles panin ma selle siia seepärast, et ikkagi fotofoorum ja tema lehtedest tuttav fotograaf...mõtlesin, et kedagi äkki kotib ja tahab vaadata pilti....näiteks too naine, kellega ta räägib on samuti tuntud inimene paljude jaoks.....seega fotofoorum-kuulus fotograaf - see oli minu põhjus.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 01:36:55 vasta tsitaadiga

Semmi, too naine on... eee... mingi nurga alt vaadates (+ arvestades, et tegu Nõmme Kalju mänguga) pakuksin, et Helen.

Teema nimi on lihtsalt ilusad pildid. Kas see, et pildil on keegi "kuulus", teeb selle pildi automaatselt ilusaks?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.03.2008 12:12:26 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Teema nimi on lihtsalt ilusad pildid. Kas see, et pildil on keegi "kuulus", teeb selle pildi automaatselt ilusaks?

Irw, ole vait, ajad mingit lolli iba. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 28.03.2008 12:17:53 vasta tsitaadiga

Ardo, stfu, tugevalt yle harju keskmise pilt isegi kui seda kes pildil ignoreerida.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 28.03.2008 12:28:49 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Semmi, too naine on... eee... mingi nurga alt vaadates (+ arvestades, et tegu Nõmme Kalju mänguga) pakuksin, et Helen.

Teema nimi on lihtsalt ilusad pildid. Kas see, et pildil on keegi "kuulus", teeb selle pildi automaatselt ilusaks?


No aga kui kuulsus on ilus, siis ongi ju automaatselt ilus pilt....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyb0y
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2007




sõnum 28.03.2008 12:51:51 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas just ilus pilt (kahtlen sügavalt), aga siin ta on:

_________________
"Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 28.03.2008 12:54:18 vasta tsitaadiga

Milleks see lai must raam...?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 13:55:05 vasta tsitaadiga

Death, ma vaidleks vastu. Ma ei ütle et see on halb pilt, aga tugevalt üle harju keskmise see pilt ikka pole.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dannyb0y
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2007




sõnum 28.03.2008 14:10:28 vasta tsitaadiga

zorten22, võtan teadmiseks icon_wink.gif.
_________________
"Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 16:13:11 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
Ardo, stfu, tugevalt yle harju keskmise pilt isegi kui seda kes pildil ignoreerida.


Kustotsast see kõvasti üle keskmise välja paistab?

MIs see pildi point on, et see nii hea on, mis sul pildil niiväga meeldib? icon_razz.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 20:10:08 vasta tsitaadiga

http://mihkel-m.blogspot.com/2008/03/lumi.html

Pidin ka ikka mõne pildi selleaastasest lumest tegema. icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.03.2008 20:52:45 vasta tsitaadiga

rocket kirjutas:
Death, ma vaidleks vastu. Ma ei ütle et see on halb pilt, aga tugevalt üle harju keskmise see pilt ikka pole.


Sama arvamus...

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hurricane
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2005




sõnum 28.03.2008 21:59:59 vasta tsitaadiga

Tänane valik:

http://dczone.planet.ee/index.php?showimage=154
http://dczone.planet.ee/index.php?showimage=151
http://dczone.planet.ee/index.php?showimage=152
http://dczone.planet.ee/index.php?showimage=153
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.03.2008 23:23:25 vasta tsitaadiga

Hurricane kirjutas:

http://dczone.planet.ee/index.php?showimage=151


Spets asend thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hurricane
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2005




sõnum 29.03.2008 00:10:55 vasta tsitaadiga

Siin üks nurk puu otsast:
http://dczone.planet.ee/lumelaud/28marts/_MG_5560.jpg
http://dczone.planet.ee/lumelaud/28marts/_MG_5561.jpg
Teise pildi peal kasutasin siis tasuta saadud Brauni?? välku.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 29.03.2008 09:13:43 vasta tsitaadiga

Norm vend, teeb puu otsas pilti...kohe näha, et AHV icon_wink.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 29.03.2008 13:38:48 vasta tsitaadiga

Mõned kesknädalased lumepildid ka minupoolt :

Lumekoristusmasin müttab lumes

Jäin paar korda ikka korralikult lumme kinni

Aga ma polnud ainuke

Seekord kuulsusi piltidel pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 29.03.2008 16:42:20 vasta tsitaadiga

Semmi, võiks öelda, et vähemalt stopi alasäris. fotokast küll aru ei saa väga hästi, kuid arvutis ei ole selle muutmine ju probleem?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 29.03.2008 18:11:59 vasta tsitaadiga

Millegipärast meeldib see pilt. Veneaegne aken annab huvitava efekti.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 22:13:11 vasta tsitaadiga

Käisin hiiumaal ja haapsalus täna:

Rong
Paadike
Eesti
Niva
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 22:31:14 vasta tsitaadiga

Hurricane, tegevus hea, mõne oleks võind ehk ka altpoolt nurgaga teha
Semmi, sahk meeldib, teised ilmselt liiga tavalised ja paljunähtud kõigil viimaseil päevil icon_smile.gif
HighEnd, peegeldus ebakvaliteetselt klaasilt mängib hästi
velsa, sry aga isiklikult ei näe ei ilu ega pointi üheski. Rongi jäin hetkeks pikemalt vaatama.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 22:51:37 vasta tsitaadiga

Spacefly, ega ei olegi ilmselt. Pole tükk aega mingeid pilte teinud ja eile sain enda kätte ühe kaamera ning täna klõpsisin veidike midagi ja valisin enda arust põnevamad välja...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 29.03.2008 22:54:24 vasta tsitaadiga

Hähä, velsal endal pole serveriruumi...
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.