Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 09.03.2008 02:11:17 vasta tsitaadiga

Mina ei süüdistaks krammatikat icon_wink.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 04:18:06 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
laurx, grammatikast oled midagi kuulnud icon_rolleyes.gif Või vähemasti eesti keelest icon_question.gif

see on noorte inimeste cool kõnepruuk doh.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2008 11:24:31 vasta tsitaadiga

pigem ebakainuse vili. mul on juuatäis olles vajadus olla ilgelt sotsiaalne aga sõrmed ja suu ei suuda neile pandud eeldusi välja vedada.
muljed elumotolt?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 14:00:31 vasta tsitaadiga

2 taktilised olid need millel tuli bena ja õli segamini panna eks? Mini mop 2 taktiline eks.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 09.03.2008 14:00:59 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
2 taktilised olid need millel tuli bena ja õli segamini panna eks? Mini mop 2 taktiline eks.
Jah.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2008 14:16:34 vasta tsitaadiga

mini on kahetaktiline jah. mingit ulmekallist 2stroke õli osta ei ole mõtet. vana "žigulli " õli sobib ideaalselt. aga õli ei tohi olla töötanud st. sisaldada abrasiivi. segad 1:25 le ehk kui sul oleks 25 liitrit pentsu, läheks sinna liiter õli.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 14:21:18 vasta tsitaadiga

Ei ma tean jah, kunagi oli mini. aga lihtsalt läks purexpurega väikseks vaidluseks et tal aprilia roller ja see 2 taktiline aga ta ei pea bena ja õli seagama... noh eks see uute mootorite värk ole.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 14:28:24 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Ei ma tean jah, kunagi oli mini. aga lihtsalt läks purexpurega väikseks vaidluseks et tal aprilia roller ja see 2 taktiline aga ta ei pea bena ja õli seagama... noh eks see uute mootorite värk ole.

rolludel on jah eraldi õlipaak, segab ise.
aga mootorisse jõuab ikkagi õli+bena segatuna.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2008 14:42:21 vasta tsitaadiga

4t mootor on enamasti märg karteriga ja õlitatakse sellest. 2t masinal ei saa märgkarterit olla ja seetõttu peab kütuses ka määrdeaineid olema.

kui nimes on termin "2T" peab kusagil toimuma ka õli küttesse lisamine.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 15:46:29 vasta tsitaadiga

aga vaidluses oli seekord mõlemal vaidlejal õigus icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 09.03.2008 18:49:38 vasta tsitaadiga

täna tunnike-paar tagasi tulid ehitajate teel Arcticu juures suurem bänd kaherattalisi vastu, isegi paar baiki oli välja aetud..
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2008 20:00:33 vasta tsitaadiga

Plin500, kannatas sõita küll. plaanisin ise ka aga jõudsin rakverest just tagasi ja ei viitsi pimedas enam minna. ilmselt käidi elumotol.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 21:47:52 vasta tsitaadiga

Veab neil kes linnas elavad, saavad varem sõitma kui mina, et kuskile puhta tee peale saada, pean ukerdama 200kg+ rattaga kuskil kilomeetri jagu mööda pori, lörtsi jms.

Aga elumoto oli vinge, kahju et ei näinud, kuidas see tank käima pandi ja mis häält see tegi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 21:49:43 vasta tsitaadiga

Suht mõttetu see elumoto minuarust. Naised olid muidu kenad aga eriti huvitavat tehnikat küll polnud. Paar trike'i jäi silma ja R1 ka paha polnud aga muidu suht päh
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 22:10:25 vasta tsitaadiga

mis te sealt siis lootsite icon_rolleyes.gif
tasuta ratast vä icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2008 22:15:50 vasta tsitaadiga

seda tanki käima ei pandud. teadjad rääkisid, et see kukkus saksamaal laadimisel maha ja korda ei saadud. Syncmahv, kui sul mingit konkreetset soovi kuskilt messihinnaga asju osta ei ole, polegi neil messidel muud teha kui sõpradega hängida ja njuubisid mõnitada. mina ilkusin nende neidude üle, kes rataste otsa pandud olid.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2008 22:55:24 vasta tsitaadiga

tegija thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 23:53:55 vasta tsitaadiga

mehi mõnitada on tõesti ohtlikum icon_idea.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 00:23:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
seda tanki käima ei pandud. teadjad rääkisid, et see kukkus saksamaal laadimisel maha ja korda ei saadud. Syncmahv, kui sul mingit konkreetset soovi kuskilt messihinnaga asju osta ei ole, polegi neil messidel muud teha kui sõpradega hängida ja njuubisid mõnitada. mina ilkusin nende neidude üle, kes rataste otsa pandud olid.


Need messihinnad olid kah omamoodi naljakad... Vähemalt aprilia "osakonnas" oli pandud hind mingile rollerile mingi 30k ja messihind 27k Kuid reaalselt ongi nad kodulehel ja koguaeg olnud müügis 27k'ga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 00:26:41 vasta tsitaadiga

See on mess ju. Muidugi sellistel üritustel ei käida ostmas vaid vaadata on ainult naisi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 00:28:00 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
See on mess ju. Muidugi sellistel üritustel ei käida ostmas vaid vaadata on ainult naisi.

hea, kui tehakse üritusi kus saab naisi vaadata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 01:56:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Need messihinnad olid kah omamoodi naljakad... Vähemalt aprilia "osakonnas" oli pandud hind mingile rollerile mingi 30k ja messihind 27k Kuid reaalselt ongi nad kodulehel ja koguaeg olnud müügis 27k'ga icon_biggrin.gif


Mis sa loodad tõsiselt et messil on hinnad oodavamad ve?
Endal sai firmaga käidud maamessil ja seal sai asjad no ala 5-20% kallimalt poe hindatest maha müüdud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 01:58:21 vasta tsitaadiga

see oli siis eluseamaamess thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 02:00:53 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
see oli siis eluseamaamess thumbs_up.gif icon_lol.gif

Äri peab tegema ja me kõik tahame elada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.03.2008 08:26:13 vasta tsitaadiga

http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=29920&postorder=asc&start=300

pean tunnistama valeinfo levitamist, see suur julla oli ikkagi käima ka pandud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 21:29:56 vasta tsitaadiga

http://www.filmupload.de/view_video.php?viewkey=d1a69c5e47b20f0a91d4
http://www.filmupload.de/view_video.php?viewkey=5566a90f4e95ee72a089
http://www.filmupload.de/view_video.php?viewkey=f9c2d75e74307cbf5d20
http://www.filmupload.de/view_video.php?viewkey=9c983991ead4c3d4d3b6
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 00:46:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=29920&postorder=asc&start=300


lahe teema icon_biggrin.gif hull vingumine nagu enamikus foorumites.
ütle veel, et tsiklimehed sõidavad ja ei mölise icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2008 00:53:19 vasta tsitaadiga

noh
m6ned ei s6ida ja m8lisevad..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 00:55:59 vasta tsitaadiga

ja tead täpselt, et need kes sõidavad ei mölise icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2008 08:49:33 vasta tsitaadiga

enamus veel ei sõida. " külm on ju"
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 08:53:42 vasta tsitaadiga

Siduritrossi pole, ilm on aga paras icon_lol.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 20:08:30 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
enamus veel ei sõida. " külm on ju"


Tegelt on nii, et ei ole külm, on halb varustus, kõige külmem ilm millega sõitmas olen käinud oli -8 kraadi.
Sikkel käivitus ilma probleemideta.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 22:44:26 vasta tsitaadiga

on ka -25 kraadiga sõidetud icon_biggrin.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 22:46:58 vasta tsitaadiga

Mulle räägitud, et Eestist olla sõidetud kuhugi Venemaa poole NSV aegu mitmekesi talvel. Et siis öösel pimedas külm ei oleks, sõideti hästi ligi ja üksteise tuules. Olla siis tuules sõites magama jäänud ja järsku jube külm olnud, vups ülesse paremale pöörd ja tuulde tagasi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 23:50:36 vasta tsitaadiga

Sai täna siis esimesed tiirud tehtud, päris soe oli kombega. Päris palju tsikleid oli liikumas linnapeal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2008 23:52:07 vasta tsitaadiga

Marguzzz, homme on kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 12.03.2008 00:08:30 vasta tsitaadiga

Tõesti mõnus süita.. ainult ,et hetkel kuidagi rolleril selline imelik heli juurde tekkinud..
Arvatavasti sumpas kusagil pisike auk tekkinud. Silmaga midagi näha ei ole..
Mootori heli on väheke porine..
Laurikre:

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2008 01:10:05 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
laurx kirjutas:
enamus veel ei sõida. " külm on ju"


Tegelt on nii, et ei ole külm, on halb varustus, kõige külmem ilm millega sõitmas olen käinud oli -8 kraadi.
Sikkel käivitus ilma probleemideta.


varustus varustuseks aga asfalt on külm ju icon_sad.gif

kuigi peale talve on ka "väga tasa ja targu" tore sõita - loodetavasti jägmine nädal on mõni tänasele sarnane päev - siis oleks aega ratas välja ajada ja sõitma minna icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 12.03.2008 01:16:44 vasta tsitaadiga

Täna oli küll ikka mega ilm. Kohe kevadlõhn oli ninas. Kahju ainult et ratas mahlad väljas sadakakskend kilti eemal on icon_mad.gif icon_cry.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 09:17:13 vasta tsitaadiga

eile oli selline valu sõitma minna. selleks, et tsikkel sõbra juurest kätte saada tõstsime selle kraanaga icon_biggrin.gif üle aia. Sõpra ennast polnud kodus ja nii ei saanudki puldiga väravat lahti.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 16.03.2008 00:07:07 vasta tsitaadiga

endal teist hooaega Honda Hornet 2007, varasematest hooaegadest garaazis Yamaha FZR600.

Kui keegi hea hinnaga Yamaha, Honda, Kawasaki või Suzuki mototehnikale varuosasid vajab, võtke ühendust.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2008 11:20:59 vasta tsitaadiga

abit, mis hinnaga sa 1999 aasta vfr 800 le tagumisi piduriklotse annaks?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 16.03.2008 11:53:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
abit, mis hinnaga sa 1999 aasta vfr 800 le tagumisi piduriklotse annaks?


panin ps-i hinnad
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2008 12:34:08 vasta tsitaadiga

mhm. kui saatekulud lisanduvad, on mul neeme käest vist mõttekam osta aga hinnad ilma transata on head muidu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 16.03.2008 12:45:05 vasta tsitaadiga

jep, odavaid kuluosasid ei ole mõtet mul tallinnasse transportida. Aga kui OEM juppe vaja on, tasub küsida!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2008 15:24:47 vasta tsitaadiga

Suzuki DR800 spidomeetri trossi, aasta 1997 ?
On pakkuda ?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2008 15:25:48 vasta tsitaadiga

RaPTiLE, kui tartu kaugeks jääb, küsi neeme käest streetmotost. peaks olema kuskile 220 - 250 krooni vahele.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2008 15:29:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
RaPTiLE, kui tartu kaugeks jääb, küsi neeme käest streetmotost. peaks olema kuskile 220 - 250 krooni vahele.


Oli plaanis esmaspäeval minna, arvasingi et seal vast odavama on kui RAMOs, RAMOst küsiti ~500 krooni.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2008 15:36:53 vasta tsitaadiga

ramost saad sa muid asju lihtsamalt. ma kunagi gsxr ile otsisin pulki, millega v2ljalaskekollektori torud plokki fikseeritakse. odavad olid: 30kr /tk aga muud kohad mulle neid tuua ei suutnud, ramo t6i 3e n2dalaga 2ra..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2008 15:45:43 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ramost saad sa muid asju lihtsamalt. ma kunagi gsxr ile otsisin pulki, millega v2ljalaskekollektori torud plokki fikseeritakse. odavad olid: 30kr /tk aga muud kohad mulle neid tuua ei suutnud, ramo t6i 3e n2dalaga 2ra..


RAMOs on asjad ka natuke kallimad, näiteks tuuleklaas oli ramos 2200, motodepoost saan selle aga 1800.
Muidugi ramost olen saanud ka selle, mida kuskilt mujalt ei saanud, isegi eBays polnud. Igal motopoel oma eelised ja miinused.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.