Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 17:29:42 vasta tsitaadiga

DyFendeX, Mis sind täpselt huvitab icon_question.gif
ei ole mõttelugeja,kõikidel relvadel sama jora ja avanevad siis vastavalt killidele või headshoti klassidele.
Erandina on pritsid,nedele saab käetoe et recoil oleks parem ja on kah.Põmst kohati täpsem ja kiirem kui snaiper thumbs_up.gif
Lisaks saab igast grupist endale üks relv kuldse välimuse.
Dragunov
AK-47
M60
ja midagi oi veel aga peast ei viitsi oletada icon_idea.gif
Aga palun thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 17:31:42 vasta tsitaadiga

uzi oli kah icon_razz1.gif
golden deagle on kah olemas
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 17:32:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

golden deagle on kah olemas

Nu see on savi,selle saad ilma erilise skillita kui lihtsalt lev. 55 välja vead icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 17:52:58 vasta tsitaadiga

Even Balance sulgeb cracked serverid: http://www.punksbusted.com/forums/index.php?showtopic=50001

Nii et kellel veel originaal mängu pole, võtke aga jalad kõhu alt välja ja tõtake poodi icon_razz.gif .

Jah, muidugi on cracked serverite adminidel võimalik PB maha keerata, kuid ükski terve mõistuse juures inimene ju ilma PB'ta serveris ei mängi icon_razz.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 18:05:49 vasta tsitaadiga

Hea uudis thumbs_up.gif
Aga pira on ja jääb ja seda välja ka ei juuri kunagi
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 18:08:38 vasta tsitaadiga

mingi patch pidi olema sellele ... ...


ning f*** miks NIIPALJU on hc servereid. server brauseris vaatan et iga teine kui mitte iga server on hc. tuju rikub ära see.. hc kõlbab ainult shipmendis deaglega mängida.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2008 18:55:48 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:

Jah, muidugi on cracked serverite adminidel võimalik PB maha keerata, kuid ükski terve mõistuse juures inimene ju ilma PB'ta serveris ei mängi icon_razz.gif .


Võib mängida küll. Momboti ja ühe teise proge versioone ei detecti mitte ükski PB versioon. Mingi isekootud häkid vbla tõesti tunneb ära.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 18:59:27 vasta tsitaadiga

mis point on häkida? tõesti olete nii luuserid et muidu ei saa kille ve? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2008 19:19:14 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
mis point on häkida? tõesti olete nii luuserid et muidu ei saa kille ve? icon_biggrin.gif


Kes rääkis, et me häkime? Lihtsalt, serverid suht täis häkkereid icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 19:24:56 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
LightsabeR kirjutas:

Jah, muidugi on cracked serverite adminidel võimalik PB maha keerata, kuid ükski terve mõistuse juures inimene ju ilma PB'ta serveris ei mängi icon_razz.gif .


Võib mängida küll. Momboti ja ühe teise proge versioone ei detecti mitte ükski PB versioon. Mingi isekootud häkid vbla tõesti tunneb ära.

See ka põhjus, miks ma mängin enamasti oma enda või mõne tuttava clani serverites. Kui mingi kahtlane tüüp on, siis spectate/record, ning pärast saab admin üle vaadata ja vajadusel ära ban'ida (millega kaasneb omakorda ka MBL ban).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 19:25:53 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
sessa kirjutas:
mis point on häkida? tõesti olete nii luuserid et muidu ei saa kille ve? icon_biggrin.gif


Kes rääkis, et me häkime? Lihtsalt, serverid suht täis häkkereid icon_razz.gif


Tundsid puudutatuna ennast w?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2008 20:15:40 vasta tsitaadiga

Sakurai, jah, ullult tundsin. icon_rolleyes.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.03.2008 21:09:41 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:

Mõned siin kilkavad kui kõvad mehed (loba oskab iga loll ajada) nad on pakun välja võrdluse pildi näol.


Julged sõnad Villu, kui tulemused pole just esmaklassilised?

Võrdluseks enda tulemused, pole needki teab mis head aga häbisse ka ei jää, sai täna jälle üle hulga aja mängitud.

1d10h kohta suht ok mu arust beer_yum.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 22:06:44 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Minu jaoks on HC liiga lihtne. Mind on paaril korraks botimises süüdistatud tänu heale refleksile.

DyDendeX kirjutas:
oeh kus sai taigis möllatud ja nalja, CODi noobid ei erine csi omadest sugugi.. kui oskad pihta lasta ja omad noobe siis hakkab vaikselt tulema " see kutt on kahtlane, ta laseb kuidagi liiga hästi " jne. icon_biggrin.gif

tiba üle ei ole pingutatud ve

Respect, tulemus on sul hea.
Pilte topin siis selleks et saaks omavahel REAALSELT võrrelda.
No eks ma vaikselt mängimises arenen ka, pole olnud ennem eriline mängur.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 22:58:24 vasta tsitaadiga

Siin siis minu lubatud stats icon_razz.gif
Kaduma läksid riistvara vahetusega umbes 2 päeva gameplay-d lev. 55 ja vist 4500 killi 3300 surma thumbs_down.gif
Uus siis selline,millele jättis sügava jälje pumpadega ringi jooksmine,aga kokkuvõttes pole KD ratio eriti oluline,tähtsaim on mängu nauding thumbs_up.gif

Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 23:06:13 vasta tsitaadiga

oeh saaks xp peale tagasi saaks mängida icon_sad.gif
see HC tore asi 8)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.03.2008 23:46:42 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
ning f*** miks NIIPALJU on hc servereid. server brauseris vaatan et iga teine kui mitte iga server on hc. tuju rikub ära see.. hc kõlbab ainult shipmendis deaglega mängida.
Selle uudise peale sai üle paari nädala mitu tundi mängitud kohe. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 00:52:23 vasta tsitaadiga

Kui juba pildi lisamine moes on:
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 08:36:16 vasta tsitaadiga

Siin minu statsid siis icon_redface.gif
Enamus aja mängin Pentsi nime all...taigis käin ainult Endelina kollitamas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 11.03.2008 09:01:21 vasta tsitaadiga

rambo stiil
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 09:10:14 vasta tsitaadiga

enx, nolifer icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 11.03.2008 10:06:45 vasta tsitaadiga

võib ka nii öelda:D kuna praegu objektid seisavad ja tööd pole icon_cry.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.03.2008 12:21:15 vasta tsitaadiga

Pühapäevane mängur nagu ma olen:




Nimi on varjatud, sest Taig'is on nii mõnigi kord cheateriks peetud icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 11.03.2008 16:30:01 vasta tsitaadiga

Keegi teab midagi, et COD 5 tehakse ja millal tuleb ? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 11.03.2008 16:58:34 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
Keegi teab midagi, et COD 5 tehakse ja millal tuleb ? thumbs_up.gif


kuskilt jäi kõrva et 2009 tuleb aga mitte PCle ? ei tea icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilius
HV kasutaja
siilius

liitunud: 14.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 17:04:19 vasta tsitaadiga

ei tea, ei usu et nii pea tuleb
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 18:10:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Call of Duty 5 will be the fifth installment of the series (ninth, counting expansion packs) and was confirmed on December 2, 2007. It is expected in Activision's fiscal 2009 (anytime between April 1, 2008 and March 31, 2009) and will be available on all seventh generation consoles (The PlayStation 3, Xbox 360 and Wii), also on PlayStation 2 and PC.

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 18:30:03 vasta tsitaadiga

aprillist alates võid juba hakata iga päev poes otsimas käima icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilius
HV kasutaja
siilius

liitunud: 14.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 18:53:18 vasta tsitaadiga

jajah
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 18:53:29 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
aprillist alates võid juba hakata iga päev poes otsimas käima icon_lol.gif


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Isegi PS2'le tuleb. Poleks uskunud blink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 21:12:02 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
pents kirjutas:
aprillist alates võid juba hakata iga päev poes otsimas käima icon_lol.gif


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Isegi PS2'le tuleb. Poleks uskunud blink.gif thumbs_up.gif

sel juhul arvan et siiski ps2 slimile icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 21:20:26 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
sel juhul arvan et siiski ps2 slimile icon_rolleyes.gif

PlayStation 2 on PlayStation 2, olgu ta siis paks või peenike.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 21:37:06 vasta tsitaadiga

ps2 pole jah vahet kas on paks või peenike toimivad nad ühtemoodi icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 00:14:17 vasta tsitaadiga

Keegi clan wari ei taha teha 3 on 3 ? icon_wink.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
9mm
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 00:29:41 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
Keegi clan wari ei taha teha 3 on 3 ? icon_wink.gif


mIRC
/server irc.quakenet.org:6667
/j #cod4.wars
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 00:34:02 vasta tsitaadiga

kellelgi mõningaid lemmikuid ka uutest mappidest on? icon_wink.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 09:31:25 vasta tsitaadiga

see öine suur lahmakas küngaste ja majadega on päris numpsik
eriti muidugi ei mängi, sest häid moditud servereid pole ma veel leidnud

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 10:24:37 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
eriti muidugi ei mängi, sest häid moditud servereid pole ma veel leidnud

Võite seda proovida, oma clani Hardcore custom map server:

81.19.223.82:28970

Mind võib sealt õhtuti leida, kuid üleeile läks DeathAdder katki, nii et olen sunnitud mingi juustu hiirega mängima praegu icon_sad.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 11:03:42 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Matti kirjutas:
eriti muidugi ei mängi, sest häid moditud servereid pole ma veel leidnud

Võite seda proovida, oma clani Hardcore custom map server:

81.19.223.82:28970

Mind võib sealt õhtuti leida, kuid üleeile läks DeathAdder katki, nii et olen sunnitud mingi juustu hiirega mängima praegu icon_sad.gif .

Ma ei julge sinuga mängida icon_biggrin.gif
Mis juhtus siis?

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 11:43:20 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
Ma ei julge sinuga mängida icon_biggrin.gif
Mis juhtus siis?

Julge ikka icon_razz.gif .

Ei teagi mis juhtus, arvuti lihtsalt ei tunne hiirt ära enam. Vabalt võib asi ka selles olla, et USB pordid jamavad, viimasel ajal on probleeme olnud ka teiste USB seadete ära tundmisega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 11:47:49 vasta tsitaadiga

et praegu siis harva esinev võimalus LightsabeR, -it omada? icon_biggrin.gif

kusjuures mul omaDBga sama jama, et vahepeal ei võta jõrgi..a kui mõnda aega erinevaid auke proovin hakkab lampi tööle:|
Razeri foorumis kunagi käidi välja võimalus, et vista lülitab vata energia kokkuhoiuks porte välja vahepeal..et kui vista on, siis uuri seda varianti icon_wink.gif

krt miqu, ...miks koolis pole? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 13:59:58 vasta tsitaadiga

Poisid , poisid firmwire uuendage ära.
Minu Coppu on töötab ilusti ainult parem klahv on väidi nõrk. thumbs_up.gif
Pents olin koolis , inkast tulin ära icon_biggrin.gif

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 15:50:07 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
ps2 pole jah vahet kas on paks või peenike toimivad nad ühtemoodi icon_smile.gif

on küll vahe slim on uuem ja tal on online tugi icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 18:10:53 vasta tsitaadiga

probleem mänguga...
varem töötas ilusti, aga pärast formatit ja windowsi reinstalli (vista business 32) singleplayer töötab, aga multiplayer lööb ette errori, mis soovib Interneti teel lahendust ise otsida, või siis programmi sulgeda...

peal siis 1.4 ja 1.4to1.5MP patchid...
soovitusi/abi? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 18:33:14 vasta tsitaadiga

Proovi re-installi, võib aidata.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 18:47:13 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
probleem mänguga...
varem töötas ilusti, aga pärast formatit ja windowsi reinstalli (vista business 32) singleplayer töötab, aga multiplayer lööb ette errori, mis soovib Interneti teel lahendust ise otsida, või siis programmi sulgeda...

peal siis 1.4 ja 1.4to1.5MP patchid...
soovitusi/abi? icon_neutral.gif

mis errori täpsemalt lööb?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 19:22:38 vasta tsitaadiga

Aix, screen oleks jah abiks. beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 19:40:36 vasta tsitaadiga

pilti sellest windowsi enda vahenditega teha ei õnnestunud
Erroril endal järgnevad kirjad:

iw3mp.exe has stopped working
Windows can check online for a solution to the problem.
-> Check online for a solution and close the program
-> Close the program'

Problem signature:
  Problem Event Name:   APPCRASH
  Application Name:   iw3mp.exe
  Application Version:   0.0.0.0
  Application Timestamp:   4797d45e
  Fault Module Name:   iw3mp.exe
  Fault Module Version:   0.0.0.0
  Fault Module Timestamp:   4797d45e
  Exception Code:   c0000005
  Exception Offset:   002764f3
  OS Version:   6.0.6000.2.0.0.256.6
  Locale ID:   1061
  Additional Information 1:   8d13
  Additional Information 2:   cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311
  Additional Information 3:   8d13
  Additional Information 4:   cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311

Read our privacy statement:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0409

Vista kasutajad ehk teavad, kuda välja näeb icon_razz1.gif

edit: ahjaa, re-install ei aidanud...
proovinud nii puhtalt, kui re-installi, kui ka töötava versiooni kopimist ja siis katsetamist
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 20:31:51 vasta tsitaadiga

heh endal ka vista ja pole enne sellist asja näinud mis exe see üldse on?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.03.2008 21:02:15 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
heh endal ka vista ja pole enne sellist asja näinud mis exe see üldse on?


COD4ja exe ongi sellise nimega icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.