Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2008 20:08:35 vasta tsitaadiga

kas teeb kadedaks ka?

inksi falcko, minu vfr, hitchikeri gsr ja piibu xt660 täna meriväljal jussi õlletoas ees.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 20:29:42 vasta tsitaadiga

ei tee icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 20:47:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

on seal tsiklid nii kallid või ei kehti seal su load icon_rolleyes.gif


luba kehtib aga kui ka ei kehtiks, siis siinmaal ei oleks see just takistus icon_lol.gif
tsiklid pole siin liiga levinud, rohkem võrrid ja alla 15-20k midagi väga ei saa. ostmisega on raske, müüja jätab numbrid omale ja pead "ARK"ist uued võtma. selle osa võiks muidugi vahele jätta ja ilma numbriteta sõita..aga siis on pärast raskem maha müüa. ja mingi kuuks paariks osta sellise raha eest võrr, mida on pärast raske müüa ei ole nagu mõtet icon_neutral.gif

renti pole mitme kuu jooksul leidnud, ka kohalikel motopededel lasknud uurida. üks tuttava tuttav oleks nõus oma cbr600-t mitteametlikult rentima..aga tingimused ei ole sobivad.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 24.02.2008 02:23:14 vasta tsitaadiga

Järgmise nädala lõpus võiks koos mingi sõidu teha tallinna kandis.
Laurikre..

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2008 11:44:21 vasta tsitaadiga

kui ilma on, sõidetakse niikuinii.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 11:54:27 vasta tsitaadiga

kas tsiklitega õlletoas passimine on nagu striptiis bordelli asemel icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
et õlut vaadata võib aga katsuda-maitseda ei tohi icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 13:10:03 vasta tsitaadiga

Keegi Kuusalu kandist julgeb oma ratast mudaseks ka teha ?
Kui siin on üldse kedagi Kuusalust icon_biggrin.gif
Täna on muidu minek, 13.30 või hiljem.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 13:36:08 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
kas tsiklitega õlletoas passimine on nagu striptiis bordelli asemel icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
et õlut vaadata võib aga katsuda-maitseda ei tohi icon_lol.gif


Sellisel juhul tuleks külgkorvis icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2008 14:37:36 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
kas tsiklitega õlletoas passimine on nagu striptiis bordelli asemel icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
et õlut vaadata võib aga katsuda-maitseda ei tohi icon_lol.gif


Paat oli kinni ja me tahtsime kohvi ja natuke einestada.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.02.2008 19:31:59 vasta tsitaadiga

Tra mingi AHV oli õlifiltri kaane hermetsiga kinni plökerdanud. "Väheke" peale keerasin oli ilus õlirada taga.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 19:37:44 vasta tsitaadiga

yz450f käes, varustus vaja osta ja sõitma 8)
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2008 22:48:12 vasta tsitaadiga

mul sai 200km i täis.

kurat. 400 eeku maksnud ja neljandat päeva kasutuses olev kate läks katki. homme tuleb teibiga tuunida. jahe teeb plasti hapraks ilmselt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2008 21:50:04 vasta tsitaadiga

http://www.elumoto.ee/?id=1 <- näeme seal siis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.02.2008 21:59:20 vasta tsitaadiga

Louisi kate?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2008 22:26:29 vasta tsitaadiga

mingi on.. raisk. rotikateibiga veel seda tuunima.. korralik auk tuli sisse igatahes.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 22:44:28 vasta tsitaadiga

Endal kah plaanis elumotole minna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2008 22:56:54 vasta tsitaadiga

ma läehks vist laupäeval.. või reedel peale tööd..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 11:55:30 vasta tsitaadiga

Õu kutid, mina ei tule
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2008 13:23:21 vasta tsitaadiga

carlking, ja mida sina siis teed? vaatad kuidas muru kasvab?
täna jäi ratas katte alla: mingit valget mäda sadas ja ilm.ee lehel n2itas temp langustrendi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 13:24:15 vasta tsitaadiga

Mina sebin motomeeste naisi samal ajal kui nad näitusel on.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2008 13:25:49 vasta tsitaadiga

sa ei tea ka halligi, motomehed on messil koos naistega ja parimal juhul võid sa sebida tütart/koera.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 28.02.2008 15:24:56 vasta tsitaadiga

Isegi tahaks minna thumbs_up.gif
laurx, Millagil võiks koos mõned ringid teha..
Minul nüüd masin ilusasti koos.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2008 15:49:12 vasta tsitaadiga

väljas sajab mingit valget smeegmat. sellega ühele poole saab, siis võib ju vaadata. niikuinii sõidan..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 28.02.2008 16:17:30 vasta tsitaadiga

Minagi.. nii 5 ajal lõpetan siis liigun linna poole.
laurx, Elumotole võiks ka ühel ajal hüpata.
Hetkel ei kujuta ette palju seal vaadata katsuda on ja palju selleks aega varuda.
Usun ,et mingi 3-4h läheb ikka.
Peale seda võiks sõitu teha.
Kui lausvihm meil on siis noh sõita ju saaks aga ei tea kuidas neiud vastupeavad.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 28.02.2008 16:26:40 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
yz450f käes, varustus vaja osta ja sõitma 8)

Mul on üks jope üle, kaitmetega ja puha icon_biggrin.gif
Suurus oli umbes XL. Kui huvitab, siis urgitsen kapist välja...

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 04.03.2008 17:19:18 vasta tsitaadiga

Ilm kuidagi jamaks läinud.

Keegi ei tea kes tallinnas 10" velgi soodsalt sirgendaks?

Sõidukindaid ei ole kellelgi soodsalt pakkuda? (ühed pandi pihta-oma hooletus)
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 17:31:20 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Ilm kuidagi jamaks läinud.

Keegi ei tea kes tallinnas 10" velgi soodsalt sirgendaks?

Sõidukindaid ei ole kellelgi soodsalt pakkuda? (ühed pandi pihta-oma hooletus)
Laurikre:.


Inimestel on ikka vist selline taktika "Mis ripakil see ära" icon_confused.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2008 17:32:20 vasta tsitaadiga

Laurikre, vaata realiseerimiskeskusse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 04.03.2008 17:38:44 vasta tsitaadiga

laurx, Kas nad mitte ei koli kuhugi hetkel.. (olen kuulnud)( Kui sa UK mõtled)
Eks ma hoian silmad lahti samas 2k ei tahaks ka kinnaste peale panna.

Arvestades ,et enda uue sõidujoppe eest maksin 10Euri. (FLM kaitsmed õlgades kätel ja seljal.)
Samast kohast sain ka KTM saapad 3 Euri eest. (yamahas küsti 4k sama mudeli eest) Mõlemad olid välimuselt ,et paar korda sõidetud.
Seega hoidke silmad lahti.

Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2008 17:48:54 vasta tsitaadiga

streetmoto. ma sain oma cafe racari kindad louis.de st 20 euriga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 18:26:59 vasta tsitaadiga

Laurikre, kas rollerisõiduks on siis sellist Geari vaja?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 04.03.2008 18:29:12 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Laurikre, kas rollerisõiduks on siis sellist Geari vaja?


Miks mitte? Alati ei pea olema sina süüdi õnnetuses, mõni tõbrik lajatab sulle sisse (pealegi rollerimeestega ei arvestata eriti...).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 04.03.2008 18:29:50 vasta tsitaadiga

Selleks ,et tallinnas sõitmisel ellu jääda JAH.
Samas korralikku varustusega on ka hea soe ja mugav sõita.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 18:33:06 vasta tsitaadiga

Kui mina veel noor olin, siis sõideti rolleriga poodi saia järele ja pärast lühimat teed pidi tagasi. Sageli oli seljas hommikumantel icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 04.03.2008 18:38:57 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kui mina veel noor olin, siis sõideti rolleriga poodi saia järele ja pärast lühimat teed pidi tagasi. Sageli oli seljas hommikumantel icon_lol.gif


Küll su noorus oli ikka hukas icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2008 21:47:09 vasta tsitaadiga

carlking, laurikesel on 125ne roller.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2008 22:10:28 vasta tsitaadiga

Elumoto on äge thumbs_up.gif

Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2008 22:11:51 vasta tsitaadiga

Ardo, need on naised, mitte mootorrattad.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 08.03.2008 02:55:49 vasta tsitaadiga

Huvitav kas nad tulevad lisavarustuses kaasa? (Väheke vanake icon_rolleyes.gif )
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 08.03.2008 03:01:48 vasta tsitaadiga

Kui neerud hoiab soojad kärab küll.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2008 11:29:24 vasta tsitaadiga

oli seal elumotol ka soodsamat varustust müügis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 08.03.2008 12:31:09 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
oli seal elumotol ka soodsamat varustust müügis icon_rolleyes.gif
Motodepoos on messi "Elumoto" raames allahindlused varustuselt kuni 50% Tallinna kaupluses. Pakkumine kehtib ainult 6-8. märtsini.
http://motodepoo.ee/index.php?lang=est&main_id=14&id=11
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2008 19:28:18 vasta tsitaadiga

üleeile sõitsin Yamaha R6-ga. kena ratas ja peaaegu uus (3000 km läbisõit) aga uskumatult uimane oli - ei tea kas oli sissesõidu ajaks piiraja peal või oli uskumatul vaikne väljalase see kurjajuur - igatahes susises vaikselt nagu roller kohapeal ja gaasile reageeris uimaselt (ja hääletult icon_razz.gif ). Kõrgemal pöördel mingil määral juba liikus aga üldiselt meenutas kiirendus rohkem XJ600-t (ja R6 peaks ikka märgatavalt paremini liikuma, ma olen 600-stest bikedest küll vaid CBR600RR-ga sõitnud ja see liikus väga hästi). samas olid sellel kõige võimsamad pidurid, mida kogenud olen thumbs_up.gif

sellest hoolimata oli väga hea tunne üle hulga aja tsikliga sõita icon_razz.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 08.03.2008 19:59:46 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
üleeile sõitsin Yamaha R6-ga. kena ratas ja peaaegu uus (3000 km läbisõit) aga uskumatult uimane oli - ei tea kas oli sissesõidu ajaks piiraja peal või oli uskumatul vaikne väljalase see kurjajuur - igatahes susises vaikselt nagu roller kohapeal ja gaasile reageeris uimaselt (ja hääletult icon_razz.gif ). Kõrgemal pöördel mingil määral juba liikus aga üldiselt meenutas kiirendus rohkem XJ600-t (ja R6 peaks ikka märgatavalt paremini liikuma, ma olen 600-stest bikedest küll vaid CBR600RR-ga sõitnud ja see liikus väga hästi). samas olid sellel kõige võimsamad pidurid, mida kogenud olen thumbs_up.gif

sellest hoolimata oli väga hea tunne üle hulga aja tsikliga sõita icon_razz.gif


Mitu kw ? Neid ja R1 võib soetada ka 25kw. Sellise peale sellist sissesõitu peaks mootor juba küllalt töötanud olema ja edasi käima! Nimelt endal ka alguses ei liikunud, kuid kui sissesõit oli jõudnud lõpule, siis oli märgatavalt tunda ikka vahet(Y)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.03.2008 20:17:53 vasta tsitaadiga

Ei oma... üldiselt on huvi asi kunagi ikka teha. Enduro ilmselt saaks valikuks...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2008 20:28:48 vasta tsitaadiga

DDF kirjutas:


Mitu kw ? Neid ja R1 võib soetada ka 25kw. Sellise peale sellist sissesõitu peaks mootor juba küllalt töötanud olema ja edasi käima! Nimelt endal ka alguses ei liikunud, kuid kui sissesõit oli jõudnud lõpule, siis oli märgatavalt tunda ikka vahet(Y)


ei oska öelda..aga 25kw kõlab pigem eesti (või mõne muu euroopa riigi) piiraja moodi..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2008 20:30:26 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
DDF kirjutas:


Mitu kw ? Neid ja R1 võib soetada ka 25kw. Sellise peale sellist sissesõitu peaks mootor juba küllalt töötanud olema ja edasi käima! Nimelt endal ka alguses ei liikunud, kuid kui sissesõit oli jõudnud lõpule, siis oli märgatavalt tunda ikka vahet(Y)


ei oska öelda..aga 25kw kõlab pigem eesti (või mõne muu euroopa riigi) piiraja moodi..



25 KW on piirang millega võib sõita A2 lubadega.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2008 20:43:28 vasta tsitaadiga

jah. ma tean väga hästi, mul oli mitu aastat "A2" luba icon_wink.gif lihtsalt ma sõitsin selle R6-ga mehhikos ja seal ei ole mingeid piiranguid - on ainult üks "A-kat" ja kõik. samuti on liikluskindlustus vabatahtlik ja väiksemat kw kindlustuse pärast ei hangita..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2008 00:46:26 vasta tsitaadiga

R6 on taainstele s6idab nii, et tuul jookseb k6htu jms. munnide sitarataste v2ike ratas raiks. a elumoto oli äge. juppe ja asju sai odaval. ossn 6li ja sainfitri tasuta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 01:25:43 vasta tsitaadiga

laurx, grammatikast oled midagi kuulnud icon_rolleyes.gif Või vähemasti eesti keelest icon_question.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.