|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rkki
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2006
|
17.02.2008 17:22:20
|
|
|
Ma pole enda telefonil firmware veel uuendanud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
17.02.2008 18:28:21
|
|
|
No ma ostsin sama päev kui eestis müüki tuli. Vahepeal on 2 softiuuendust olnud ning asi on ikka eelnevaga öö ja päev.
Esimese softiga restartis telefon üle päeva, üsna aeglane, WiFi praktiliselt ei töötanud.
Nüüd on stabiilne, halvimal juhul restardib kord nädalas. Siiski suure koormuse all (muusika, GPRS, arvutiga failivahetus) vahel paneb pildi tasku ning ilma akut eemaldamata pilti ette ei võta. Kiirus on mõistlik, softiuuendus lubas veel asja paranemist. WiFi vahel ei luba leviala skännimist, selle sisse-välja lülitamine aitab.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
19.02.2008 11:41:14
|
|
|
Nõus kasutaja friik1-ga. On kiirem ja stabiilsem. Wifi aegajalt paneb pange, aga muidu läeb igakorraga paremaks. Kiiruse vahe on tunda just näiteks kontaktide all jne. Kindlasti on uuendused väärt, et neid peale panna...
Muide uus update siis ka nüüd meile saadaval... Jupp maad kiirem jne
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
19.02.2008 11:44:25
|
|
|
endal oli selline huvitav kogemus telefoniga, et kui on 3G ja automaatne v6rguotsing peal siis s66b ikka r2medalt akut, mul suutis telefon 1 p2evaga aku tyhjax n2rida. Samuti muutus telefon siga aeglasex, peale 3G 2ra keelamist l2x telefon tunduvalt kiiremax menyydes samuti keelasin 2ra automaatse v6rguotsingu ning nüüd on aku yle 4 p2eva pidanud ning endiselt veel 25% alles, kuulan raadiot palju ning aeg-ajalt olen wifis...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djvaix
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2008
|
21.02.2008 22:56:02
|
|
|
hmmm.... olen uurind siit ja sealt ja rohkem ka mujalt, kuid ei saa ikkagi Tommi tööle olen proovinud 101 eri varianti sii tja sealt, restart, failide ülekandmine ja juhtme eemaldamine jms... kuid ei miskit. Olen proovinud nii symbian vers. kui ka symbian UIQv3, ei miskit. Ehk keegi oskab nagu juhendada või aidata kuidag. Kui kellelgi viitsimust siis ehk paneks väikese prääniku eest ka selle ise peale ja kaeksin kõrvalt mis ja kuidas. Või oskab keegi soovitada kustkohast abi võiks leida. Tegemist on SE P1i telefoniga.
Kui ei ole päris foorumi jutt siis: vaix666@hot.ee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
22.02.2008 14:24:34
|
|
|
| Installikas mälukaardi juurikasse, eemalda-lisa mälukaart ning installikas peaks automaatselt käivituma.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djvaix
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2008
|
22.02.2008 17:51:46
|
|
|
hmm.... Mälukaardi juurikas ehk siis ..... ? olen kõike proovinud, nii käsitsi installid akui ka automaatselt aga ei kuidagi pidi ei hakka tööle!
_________________ Vaiko
djvaix@hot.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
rkki
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2006
|
23.02.2008 00:55:32
|
|
|
| djvaix kirjutas: |
hmmm.... olen uurind siit ja sealt ja rohkem ka mujalt, kuid ei saa ikkagi Tommi tööle olen proovinud 101 eri varianti sii tja sealt, restart, failide ülekandmine ja juhtme eemaldamine jms... kuid ei miskit. Olen proovinud nii symbian vers. kui ka symbian UIQv3, ei miskit. Ehk keegi oskab nagu juhendada või aidata kuidag. Kui kellelgi viitsimust siis ehk paneks väikese prääniku eest ka selle ise peale ja kaeksin kõrvalt mis ja kuidas. Või oskab keegi soovitada kustkohast abi võiks leida. Tegemist on SE P1i telefoniga.
Kui ei ole päris foorumi jutt siis: vaix666@hot.ee  |
oeh... Endal kulus ikka pikalt aega selle peale saamisega. Egas see kerge ei ole... Ma jutustan kuidas ja mida ma tegin PSis.
btw... Uuendasin enda telefoni ka ära... wifi on nagu öö ja päev võrreldes algse firmwarega.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
23.02.2008 14:06:27
|
|
|
| Sooviks ka omale P1-te soetada aga teekinud üks küsimus, vaatan Elisa lehelt ja gsmarena.com-ist et telefonil puudub EDGE tgui, seega GPRS on ainult 56kbit kiire ju. Kas Teil kellelgi pole selle vastu midagi näiteks Tartu-Tallinn maanteel veebi vaadata? Või on tal siiski midagi paremat sellisteks puhkudeks?
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HawkHill
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2007
|
23.02.2008 15:30:24
|
|
|
| Ei ole tal midagi paremat selleks. Kas 3G või Wifi ainult... Aga kahjuks pole ka paremat qwerty klaveriga telefoni olemas... Tomtomi käivitamisel olin ka ise hädas kuigi igalpool oli asi nii lihtsalt kirjas. Lõpuks selgus, et Windows XP all tuli kopeerida Copy-Paste käsklusega. Lihtsalt faile üle lohistades mälukaardile ei toimunud midagi... Sain asja toimima ja ei viitsinud edasi uuridagi, mis süsteemfailid selle lohistamisega siis üle ei lähe mälukaartile. Küsiks huvipärast, et kas keegi Tomtomiga ka uuemaid kaarte kui Eastern Europe v680.1466 on tänaseks tööle saanud või on see hetkel viimane?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
23.02.2008 18:29:53
|
|
|
| GPRS ei ole ainult kuni 56 kb/s vaid 115kb/s. 8-9 kB/s saab enamikes kohtades edukalt kätte, mis on veebi jaoks täiesti piisav. Maanteedel on mõnus tiksuda netis.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pilot
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
23.02.2008 19:45:27
|
|
|
| Ise mässasin ka nende TT failidega üksjagu ja oma arvutist mälukaardi juurikasse kopeerimine telefonis lihtsalt ei õnnestunud. Lahenes sedasi, et mälukaart välja ja kaart arvuti kaardilugejasse, alles siis pääses juurikale ligi. Kui soetad TT kohe mälukaardil siis seda probleemi pole aga mäletamistmööda ei ole näinud M2 kaartidele seda pakutavana. BTW, Selle GPS mooduli laadimiseks on võimalik Oomipoest soetada adapter - http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=PSC1310E .
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
24.02.2008 16:31:29
|
|
|
| Kas keegi saaks veel kommenteerida kuidas selle GPRS-iga no. linnast väljas tingimustel rahul ollakse. Ja teemast ei ledinud kohta kudias tal see klaviatuur toimib. kas nupud on siis 3e funktsioonilised või ühe nupu alt toimib siis 2 tähe erinevalt tavatelefonist kus ühe nupu all on number ja 3 tähte või missmoodi?
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
24.02.2008 16:58:54
|
|
|
osadel nuppudel on lausa 4 symbolit peal, nupud ise on seest n6gusad, ehk siis vajutad nupu yhe kylje peale tuleb 1 symbol, vajutad teisele 22rele tuleb teine, keskele vajutades number. vajab tiba harjumist a muidu t2itsa mugav klaver on, ALT klahviga saad valida milliseid symboleid v6i numbreid saad klahvil parasjagu kasutada kui midagi kirjutad. sai v6ib-olla suht segane jutt a loodetavasti saad aru
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
24.02.2008 17:28:59
|
|
|
| Huvitav kas selle kiirusega üle GPRS-i Skype-t saab kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
25.02.2008 16:19:24
|
|
|
On kaasas miski iSkoot for Skype. Pole päris Skype aga töötab küll. Põhimõte on nats teistsugune (väljuv kõne käib läbi miski keskuse jne) - uuri kodukalt.
Muide see P1i gprs on üllatavalt kiire. Wap-i lehed lendavad jupp maad kiiremini kui w810-ga. Või jäi selline mulje. Vähemalt emt levis on gprs minujaoks päris hea...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek73
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003
|
25.02.2008 17:41:00
|
|
|
Tere!
Vajan vähe abi, nimelt peale tarkvara uuendust ei luba enam outlookiga sünkroniseerida, ütleb et runtime error, Visual C++ Runtime Library...?
Mis tal siis nüüd viga hakkas?
Ei tahaks küll kõiki kontakte nüüd käsitsi sisse toksima hakata
Mis teha?
Tänud kes viitsib aidata.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
26.02.2008 23:20:52
|
|
|
| janek73 kirjutas: |
Tere!
Vajan vähe abi, nimelt peale tarkvara uuendust ei luba enam outlookiga sünkroniseerida, ütleb et runtime error, Visual C++ Runtime Library...?
|
Kuskilt jäi silma, et uus firmware ja vana pc suite ei taha koos käia... Proovi kõik arvutist maha lasta ja uus sikutada ja peale ajada. Ehk aitab...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
05.03.2008 11:09:10
|
|
|
| küsimusb tehnilise koha pealt. probleem selles, et levi kõigub jubedalt. kaotab keset kõnet levi ära ja leiab kohe üles ka, aga see hetk hakkab hakkima. kusjuures levi on ka suht nõrk, kui teistel telefonidel istuvad levipulgad maxis siis mul kõiguvad 3-5 vahel pidevalt.linnas probleemi ei ole, maal aga hakib tihemini. telefonil garantii ja käinud ka remondis, kus tavaliselt viibib 35 päeva ja tuleb tagasi kirjaga, et vastab normidele ja midagi pole viga. kasutan ainult gsm võrku. olen sellest suht tüdinenud, et telefon defektiga ja garantii arust kõik korras. mõtlesin, et äkki keegi oksab öelda milles võib probleem olla, või kust alustada. olen nõus kasvõi katseeksitusmeetodiga varuosasid vahetama hakkama ja loobun garantiist, kuna sellest nagunii kasu ei ole. äkki on algatuseks kellelgi mingeid ideid?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
05.03.2008 12:07:13
|
|
|
| endal oli levi ka algul ikka v2ga sitt v6rreldes w800i-ga, siis soovitati mul 3g maha v6tta, nu saigi tehtud ja l2x levi tunduval paremax a hetkel on vahest ikka nii, et m6ne k6ne ajal levi korrax kaob, pole veel linnast v2lja j6udnud seega ilmselt vist suht samas paadis sinuga, kuigi garantiis pole telefoniga veel k2inud.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
06.03.2008 01:35:28
|
|
|
supsu, ei ole sellist probleemi kogenud. Vahel ainult andmesidega, kui 3G ja GPRS vahel vahetatakse.
Igatahes eile õhtul läks uus soft peale. Täna hommikul piinates suutsin ka ühe restardi välja võluda. Ei tahtnud raisk kuidagi telefonist tagavarakoopiat teha, aga lõpuks sai näpud sahtli vahele pandud ja töö tehtud.
Tähelepanekud:
Rakendused käivituvad ja avanevad kiiremini - ei midagi dramaatilist kuid edasiminek on.
WiFi ühendub dramaatiliselt kiiremini. Kui enne kompis kõik sisse pandud levialad läbi, siis praegu vist skanneerib ja ühendub siis teadaoleva külge. Ühenduse aeg ca 10-15 sekundit eelneva ca minuti vastu.
Tagavarakoopiast taastades ei taastu meilikontod ja eelnevad seadmed. Nüüd passib meiliteavitus ülemisel ribal, mida ära kah ei saa. Pole viitsinud meilikontosid uuesti seadistada kah, ehk saab siis lahti.
Edit:
Ei meeldi mulle see uus tarkvara väga. Veidi suurema koormuse all (taustal ca 5-6 rakendust) brauseri horisontaalvaatest otse tegumihaldurisse liikudes pea iga kord restart. Meili ikoonist lahti ei saa, kugi seal taga ju tegelikku meilikasti pole. Õigemini nüüd seadistasin uuesti sama nime alla ja näitab, et meile on vanas olematus ning uues. Mine püüa kinni. Eks peab vist tehaseseaded taastama ning sõnumid korstnasse kirjutama.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
10.04.2008 08:50:57
|
|
|
| leidsin veel ühe anomaalia: sms-i kirjutades pulgaga, ei lase kirjuta 160 märgilisi sõnumeid. elile tegi sellist pulli: 180 sõnalist smsi tahtis saata nelja sõnumina. tähtede ja smside vahekord oli selline. 0-41 tähte sms1, 42-120 tähte sms2, 121-154 tähte sms3, 155-180 tähte sms 4.WTF??? samas kui kasutasin klaviatuuri, siis töötas ilusti. ja peale kalviatuuri kasutamist sai ka pulaga korralikult, siis läks natuke aega mööda ja kordus sama asi. iga kord küll smsi tähete arv muutub, vahepeal saab ka kirjuata 100 täheseid smsse , enne kui lülitab teise smsi peale.tarkvara R9K009
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
10.04.2008 09:25:56
|
|
|
| supsu kirjutas: |
| leidsin veel ühe anomaalia: sms-i kirjutades pulgaga, ei lase kirjuta 160 märgilisi sõnumeid. elile tegi sellist pulli: 180 sõnalist smsi tahtis saata nelja sõnumina. tähtede ja smside vahekord oli selline. 0-41 tähte sms1, 42-120 tähte sms2, 121-154 tähte sms3, 155-180 tähte sms 4.WTF??? samas kui kasutasin klaviatuuri, siis töötas ilusti. ja peale kalviatuuri kasutamist sai ka pulaga korralikult, siis läks natuke aega mööda ja kordus sama asi. iga kord küll smsi tähete arv muutub, vahepeal saab ka kirjuata 100 täheseid smsse , enne kui lülitab teise smsi peale.tarkvara R9K009 |
Märgusõnaks on täpitähed
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
10.04.2008 09:48:07
|
|
|
to enterprice,
tänud, sellist lollust ma oma peaga küll ei oleks osanud välja mõelda, samas järgmine asi milles ericssoni puhul pettuma pean.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
10.04.2008 10:06:37
|
|
|
| Asi pole otseselt täpitähtedeas vaid "Õ" tähes, mis ei kuulu standardsesse GSM ASCII kooditabelisse. Selle laiendus (nagu UTF-8 paralleel) aga nõuab rohkem baite, seetõttu tulebki sõnumi pikkus lühike. See pole Sony Ericssoni süü, see on kõigil GSM seadmetel samamoodi. Mäletatavasti polnud ühelgi telefonil pikalt võimalik Õ tähte sisestada. Kui Nokial see tugi tuli, saadeti see endiselt O'na. Kui hiljem tuli laiendus (minu mäletamist mööda just SE telefonidele), oli jama kui palju, kui näiteks Nokiale saata Õ sisaldav sõnum, mis ilmus lihtsalt tühjana.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
10.04.2008 20:58:19
|
|
|
| Seega lahendus lihtne, asendad õ 6 ga vms
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olllux
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2003
|
27.05.2008 21:35:43
|
|
|
Lasin siis ka telefonile uue firmware R9K009 peale
Enne seda tegin korralikult PC.suitega telefonist backupi ja pärast uuendust backup tagasi telefoni.
Kõik sujus ja pärast tundus telefon OK olevat, kuid mõne päeva pärast hakkas miski jama näiteks:
kui tuli sisenev kõne , siis näitas ainult numbrit , kuigi number oli kontaktina telefonis (sama ka väljuvate kõnedega)
kui üritasin valida kontaktidest SIM kaart, siis jäigi kiri ette "SIM-kaardilt lugemine" - sama SIMi olen proovinud teises telefonis - OK
Sim kaardile kopeerimisel ütleb "juurdepääs keelatud" !
Kas keegi oskab miskit tarka öelda?
On see üldse P1 related problem või peaks äkki teenusepakkuja poole pöörduma?
PS. Muidu mulle P1 väga meeldib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
27.05.2008 22:10:26
|
|
|
Mida rohkem aeg edasi, seda rohkem hakkab tüütama UIQ tarkvara vähesus ja telefoni aeglus.
Kardan, et järgmine telefon tuleb juba Windows Mobile baasil.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.05.2008 11:28:35
|
|
|
... jah, sama siin, Symbian on küll tore, kuid Windows Mobile tarkavaravalikuga ikka väga ei võistle eks tuleb X1 ära oodata ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flicka
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2008
|
28.05.2008 12:06:54
|
|
|
| olllux kirjutas: |
Lasin siis ka telefonile uue firmware R9K009 peale
Enne seda tegin korralikult PC.suitega telefonist backupi ja pärast uuendust backup tagasi telefoni.
Kõik sujus ja pärast tundus telefon OK olevat, kuid mõne päeva pärast hakkas miski jama näiteks:
kui tuli sisenev kõne , siis näitas ainult numbrit , kuigi number oli kontaktina telefonis (sama ka väljuvate kõnedega)
kui üritasin valida kontaktidest SIM kaart, siis jäigi kiri ette "SIM-kaardilt lugemine" - sama SIMi olen proovinud teises telefonis - OK
Sim kaardile kopeerimisel ütleb "juurdepääs keelatud" !
Kas keegi oskab miskit tarka öelda?
On see üldse P1 related problem või peaks äkki teenusepakkuja poole pöörduma?
PS. Muidu mulle P1 väga meeldib
 |
Proovi järgnevat: lase tarkvara uuesti üle ning seekord tee backup ilma kontaktideta (hiljem sünkroniseerid tagasi). Kui ikka sama kala peale uuendust ning sünkroniseerimist, kustuta kõik kontaktid SIMis (mõnes teises telefonis, kui juurdepääsu P1il ikka ei ole) ja jälgi kas telefon jagab matsu välja, et peaks kontakti informatsiooni hankima telefoni mälust!!! Muidugi teed kõike omal vastutusel ja igaksjuhuks hoia siiski mingi varukoopia kontaktidest alles
_________________ Lolli jõud on suur! |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanamees
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2003
|
29.05.2008 12:21:17
|
|
|
Kuidas sellel telefonil mp3 mängija heli on, kas tal ka mingeid sättimisvõimalusi on, ekvalaiser näiteks?
Kas talle saab ka tavalisi 3,5 otsikuga kõrvaklappe ühendada? Pildilt nägin, et mingi ülemineku junn on, kas see on ostes kaasas?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
29.05.2008 13:04:09
|
|
|
Heli on väga hea ( Pleier on koodi poolest walkmänn 3.0, erinevus ainult selles, et teine UI, ja walkmäni logo pole kuskil), ekvalaiser ka olemas.
Saab ühendada 3.5mm otsikuga, kui vastav üleminek olemas.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanamees
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2003
|
29.05.2008 13:56:58
|
|
|
iis veel selle wifi kohta, sellel ainult b, mitte b ja g, kas see ka kuidagi tunda annab, katkestusi rohkem jne..?
Valin siin, kas P1i või NOKIA N82. P1i meeldib välimuselt rohkem ja kasutaks palju wifi ja mp3 funktsiooni.
Ei tea kuidas nendel kahel ka kiiruse vahe on?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
29.05.2008 14:06:54
|
|
|
Telefon ei suuda niikuinii nii palju infot processida, et sa tunneks 11/54mbit vahet.
Rohkem avaldub see selles, et kui on ainult G modes AP, siis saa ei saa sinna ühendada.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.06.2008 13:26:28
|
|
|
keegi võiks emti mms ja gprs seadistuse laht kirjutada siia.oleksin tänulik.
"1711 seaded" ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
06.06.2008 22:42:07
|
|
|
| olllux kirjutas: |
kui tuli sisenev kõne , siis näitas ainult numbrit , kuigi number oli kontaktina telefonis (sama ka väljuvate kõnedega)
kui üritasin valida kontaktidest SIM kaart, siis jäigi kiri ette "SIM-kaardilt lugemine" - sama SIMi olen proovinud teises telefonis - OK
 |
Mul tekkis selline jama siis, kui kasutasin häälvalimist. Pidavat tekkima siis kui on aktiveeritud häälvalimine ja kui on topelt kontaktid (ehk sim ja telefoni mälus). Ehk siis proovi teha backup kontaktidest ja lase sim tühjaks. Mul mõjus. Neti avarustes on see vägagi levinud probleem. Aga just häälvalimine ja topelt kontaktid on vist selle põhjuseks...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
11.06.2008 08:31:40
|
|
|
sooh,gprsi sain toimima,ilma teie abita.
tuleb lihtsalt seadete alt uus interneti konto luua.
ehk siis EMT gprs seaded: juhtpaneel>interneti kontod>uus konto>andmed>
konto nimi: oma suva järgi
aardess: internet.emt.ee
kasutajanime ja parooli lahtrisse linnusest pole vaja ja mõlemad lahtrid jäävad tyhjaks.
valmis.
Järgmine mure:
Kas on olemas mingit softi,mis syngiks kalendrit ja kontakte(hea oleks kui kõike)
ilma MS softi vajamatta.kaasasolev nõuab outlooki ja jms piixu olemasolu.
Midagi sellist nagu Myphoneexplorer(mis kahjuks ei toeta symbiani)
tänud teadjatele ette
ja kuskohast saaks navisoft mis salvestaks gps teekonna ja kiirused?
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
18.07.2008 19:30:04
|
|
|
On kellelgi kogemusi, sööb P1i 8gb mälukaarte?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
18.07.2008 23:24:08
|
|
|
| Tux kirjutas: |
| On kellelgi kogemusi, sööb P1i 8gb mälukaarte? |
katsetanud pole aga netis liikuva info järgi peaks 4gb seid vähemalt sööma.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
19.07.2008 09:10:52
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
| Tux kirjutas: |
| On kellelgi kogemusi, sööb P1i 8gb mälukaarte? |
katsetanud pole aga netis liikuva info järgi peaks 4gb seid vähemalt sööma. |
Seda olen lugenud jah, aga 8gb on väga odavaks muutunud, proovin siis selle järgi ikkagi, ehk töötab.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
24.07.2008 19:29:15
|
|
|
| Tux kirjutas: |
| On kellelgi kogemusi, sööb P1i 8gb mälukaarte? |
8GB M2 sööb edukalt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
24.07.2008 19:35:05
|
|
|
Tux, paljuga sa siis 8gb kätte saad/said?
Kuskohast saaks themesid?
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
25.07.2008 22:19:58
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
Tux, paljuga sa siis 8gb kätte saad/said?
Kuskohast saaks themesid? |
Ei ole veel ostnud. Magasin kõige odavama aja maha, vahepeal oli 840 eeku.... Nüüd jälle ligemale 1000. Ehk langeb veel lähitulevikus, mälukaartide hinnad üldiselt vähikäiku ei tee.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nakits
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2002
|
28.07.2008 18:50:58
|
|
|
kas kellelgi P1i remondi kogemust on? kust leiaks kellegi kes asja üle vaataks? kas tasub asjaga üldse edasi jamada
telefon oli märjaks saanud viisin garantiisse,sest küljepealse rullnupu vajutus ei töötanud. tagasi sain nii et nupp küll töötab(vahetasid ära), aga ülejäänud telefon ei tööta enam (olid ilmnenud uued vead) ja kuna niiskuskahjustus siis tagasi polevat mõtet saata sest sellise telefoni remontimisest võivad keelduda kuna remondijärgne garantii on 2 kuud ja vett saanud telefoni võivadki jääda remontima oma kuludega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
31.07.2008 08:49:46
|
|
|
mingit töötavat telekapuldi softi pole keegi kasutanud?saaks ir-ile mingi rakenduse,muidu töllerdab kasutult
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
31.07.2008 11:18:26
|
|
|
Selline loll küsimus etkas P1i Symbian laseb avada ka näiteks programme mis on tehtud Nokia telefonidele.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
31.07.2008 11:46:13
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
| Selline loll küsimus etkas P1i Symbian laseb avada ka näiteks programme mis on tehtud Nokia telefonidele. |
Ei, ainult Java ja UIQ.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
31.07.2008 12:04:36
|
|
|
Aga on softi normaalselt?just UIQ softi mõtlen.
Okei sain vastuse natukene eespoolt.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
31.07.2008 21:03:40
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
Aga on softi normaalselt?just UIQ softi mõtlen.
Okei sain vastuse natukene eespoolt.  |
Suhteliselt vähe. See on üks põhjus, miks UIQ ennast minu jaoks ammendanud on. Järgmiseks Windows Mobile ja X1.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
06.08.2008 10:42:02
|
|
|
| Kuidas saab sõnumipõhja/malli luua ja kas keegi on wifiga sertifikaadipõhise autentimise tööle saanud?
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|