Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 20:31:39 vasta tsitaadiga

aise, oled sa ikka kindel, et tahad esimeseks rattaks supersport ratast? Herr Kurm, sõidame õllemaale, veedame seal meeldivalt aega, magame kaineks, veendume, et kainus on meie sisse naasnud ja sõitame õllemaalt tagasi.. õllesena sõita ei ole hea mõte..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 20:34:23 vasta tsitaadiga

laurx, kas see ei olegi igaühe enda otsustada mis ratta ta ostab... ja see "esimeseks rattaks" on ka väga haige väljend. Mõni ostabki ühe ratta, siis võib see ka "viimane ratas" olla. Mingi haige suhtumine, et ei tasu ja ei tohi osta esimeseks rattaks võimast sõiduriista imo. Palju neid rattaid peab siis olema elamises?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 20:46:36 vasta tsitaadiga

jah, ega ma siis kohe täie pauguga väntama hakka. vanust juba veits on, mõistus on enam-vähem koju tulnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 20:46:54 vasta tsitaadiga

Pigem on asi selles, et alustamiseks on hea võtta mõni lihtsa juhitavusega ja kergem masin mis ka mõningaid vigu teha lubab.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 20:48:26 vasta tsitaadiga

1 mudavurr peab olema, millega talvel lumes hullad ja sõpradega männikul käid, 1 paigilaadne ratas peab olema, millega ka kahekesi sõita saab ja millega sõidad nt peale tööd neidisega paldiskisse päikseloojangut vaatama ja siis pärast tema koju nikkuma, 1 kroomilaadne asi, mida poleerida ja millega linnas tibisid lantida ja vana nsvl i päritolu mopeed, et saaks Üssele minna ja kurtna laadal hunnikuid sorteerimas käia. icon_smile.gif ehk siis neli.



carlking, vaata seda videot palun.
Spoiler Spoiler Spoiler

gerritil aka seppp al on 2005 aasta stock 600RR.. spidomeetri peale tulevad päris ilusad numbrid onju? gerrit ei sõitnud seekord esimest korda aga mis sa arvad mis võib juhtuda siis kui sellise asja lenksu satub inimene, kelle kogemus on allpool punast joont?
harjutamiseks sobib ka gsx600f / cbr600f.. saad omale ilusad kogemused, mõtled täpselt välja mida sa tahad mitte ei tekita olukorda, kus ilus ratas läheb katki, katki läheb ka kellegi auto ja keegi peab mõne aja olema haiglas või mis veel hullem, maha maetakse. capiche? mina ostsin omale esimeseks rattaks 1100gsxr i ja sellelt pinnalt leian, et kiire/võimas asi esimeseks kohe knidlasti ei sobi. minu puhul vedas: piisas uue jope ostmisest, kuna vana jope varrukas oli täiesti lõhki, audi parempoolse tagumise ukse vahetuse maksis kinni kindlustus ja ratta plast oli juba enne piisavalt töödeldud, et seda võis parandada musta sprayvärviga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 10.02.2008 20:48:56 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
jah, ega ma siis kohe täie pauguga väntama hakka. vanust juba veits on, mõistus on enam-vähem koju tulnud icon_biggrin.gif


Seda saame siis näha icon_biggrin.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 20:53:47 vasta tsitaadiga

mina lubasin ka oma ratta kohe edasi myya. 5000 kilomeetrit võttis see paraku aega..

alustamiseks minumeelest kõige mõnusam ratas on honda cb500 mis on nt norras ka eksamirattaks riiklikus sõidueksamikeskuses.. cb500 ga umbes 12 tuhat kilomeetrit sõitnud ja võin kinnitada, et igatepidi hea sõitmise ratas. tuul teda ei loksuta, augud teda ei mõjuta. pidurid on head ja isteasend laseb yhe jutiga rakverest pärnusse sõita ning samal õhtul ka tallinnasse sealt edasi. küttekulu on mõnusalt pisike ja juppide peale raha praktiliselt ei kulu.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582


viimati muutis laurx 10.02.2008 20:56:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 20:55:51 vasta tsitaadiga

No kui liikluses kohe paugutama hakata kolmesajaga, siis ei ole ilmselgelt kõrvade vahel kõik korras. See, et kui ma ostan tonnise ratta ei tähenda, et ma idioot kohe oleksin ja nn "trigger happy". Ja üldse, mul on elus nii palju õnne olnud, et mina nüüd küll surma ei saa icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 20:58:09 vasta tsitaadiga

noh. lõppeks on ostmine siiski sinu tehtud protsess. mina pigem lihtsalt argumenteerin teemadel " mis siis saaks kui oleks". tahad omale rri saada, lähed ja ostad ta lihtsalt ära omale ja tehtud. peale seda ei inise su kallal keegi. aga arvesta et trammi käest tuleks kukkumispunnid ka kohe peale osta..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 21:00:08 vasta tsitaadiga

Ma ostan hoopiski trummi käest junnid.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 21:06:34 vasta tsitaadiga

http://www.biker.ee/phpbb/profile.php?mode=viewprofile&u=3678 tema tegeleb erineva motokola müügi ja vahendamisega. kirjutas kukkumiseteemalise ka ühte viimastest motoajakirjadest. ilmselt on see teema koht, kust jutt alguse sai. http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=27400
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 10.02.2008 23:52:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

gerritil aka seppp al on 2005 aasta stock 600RR


Peaks ikka olema 2003a 600RR ning mis pole teab mis stock icon_wink.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2008 00:05:17 vasta tsitaadiga

aga mul on selline RELV! icon_lol.gif icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

kusjuures liigub väga hästi...talvel kah
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2008 00:29:45 vasta tsitaadiga

Plin500, huvitav, ma kuskilt tean et tal nagu oleks muutmata 2005 aasta ratas. korra sai isegi küsitud selle kohta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 11.02.2008 00:44:38 vasta tsitaadiga

Kui tegemist ikkagi siniste rinka gondlitega CBR'iga, siis olen suht kindel jah, kuna rattad meil asuvad ka samas garaažis.
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2008 00:58:06 vasta tsitaadiga

Plin500, kumb sa oled, kas korke või tihver? või kuulub sulle see müstiline kollane gsxr?

edit: õigus küll, sa näitasid gixeri pilti ju sügisest.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.02.2008 01:13:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
sõidame õllemaale, veedame seal meeldivalt aega, magame kaineks, veendume, et kainus on meie sisse naasnud ja sõitame õllemaalt tagasi.. õllesena sõita ei ole hea mõte..


jube isu on suvel väike gurmaanlusmatkake teha. A no mul hakkab munadel külm üle 140 keerates, ma vbla ei püsi hästi sabas sul icon_biggrin.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2008 02:46:11 vasta tsitaadiga

kuidas matk ja (eriti gondliteta rattaga) 140 km/h ühte lausesse peaksid sobima? icon_eek.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2008 08:53:20 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif eks see esimene aasta olegi selline paugutamine ja omale asjade ettekujutamine.. matkama ei pea just 70km/h.. mingit kiirteelaksu tahaks proovida küll samas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2008 09:04:31 vasta tsitaadiga

muidugi ei pea 70km/h matkama (aga selle võib arvestada ülimaksimaalseks keskmiseks kiiruseks normaalsete teedega)..aga ilma gontliteta on 120 km/h mugavuse piir reeglina.
kiirteel on hea sõita kui tahad igavat lõiku kähku mööda saata aga kihutada reeglina ei saa - suured kotid/kohvrid küljes , reeglina matakal mõni väiksem või klassikaline ratas, mida ei tahaks maha jätta jne...mis ei riku üldse tuju kui sul on õiged eesmärgid icon_smile.gif eelmine suvi käisin Norras, sõber oli XJ550-ga ja saime ilusti tempod sobitatud selle ca 3500km tripi vältel thumbs_up.gif natuke sarnasemad võiksid rattad siiski olla kui tripp pikem. see aasta pole plaanid veel kindlad aga kõlab horvaatia või šotimaa moodi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2008 10:45:40 vasta tsitaadiga

noh, legaalsetel kiirustel sõitmiseks polegi ju vahet, kas sul on gs500 või hayabusa ( mis muidu on ka sport touring ). meie oleme pannud nõrgemad rattad ja algajamad sõitjad grupijuhi seljataha. grupijuht siis teeb tempo ja teised hoiavad temale sappa.
ma jagasin oma pika puhkuse kolmeks ja väike plaan on läti leedu poole vaadata esialgu. eks hiljem ole näha, kuhu rattad viivad. samas ega enam grupiga sõita ei tahagi. üksiküritajana on kuidagi mugavam. saab oma tempot seada täpselt nii nagu ise tahad, peatusi teha kus ise tahad.. kui tuleb huvi siis kihutada ilma, et peaks kartma kas tagumine ka järele saab ja asjad.. kindlasti on plaan omale side tekitada.. mõtlen, et peaks klassikalise cobra saatjakomplekti ostma.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 01:41:53 vasta tsitaadiga

Käisin täna Automaailmas Airoh kiivreid proovimas. Warrior jättis täitsa soliidse mulje. Kahjuks aga tundub, et minu peakujuga eriti ei sobi. Kohati tundub paras ja ehk isegi liiga ümber, samas aga liigub peas siiski liiga palju. Põhimõtteliselt ülevalt kitsas ja alt liiga lai. Õnnetuse puhul võib lihtsalt peast ära tulla.
Spoiler Spoiler Spoiler

Eks tuleb oma otsinguid jätkata...
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 14.02.2008 23:33:05 vasta tsitaadiga

Kehv päev täna..
Sai isale korra töölt kojukäimiseks rollerit antud..
Sõitis koju pani küljejalale mittetasasele alale maja hoovi ja suur tuul lükkas masina ümber.

Hetke seis:
Õli jookseb varjaatori plastik kaitse vahelt välja. Täpselt ei tea kust ja mis..
Kukkus vastu veekanalikaeva. Samuti sai laksu kolmnurkjalg ( mis mingil imemoel on nüüd kõver??? Ei lähe enam korralikult ülesse vaid jääb varjaatori taha kinni. )
Samuti peegel vabanes 2st plastik ümbrisest.

Yamahas vist 4 päeva ootejärjekord.

Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 23:53:23 vasta tsitaadiga

Mul hea päev, tellisin RAMOst plastiku jupi ära (2500.-), järgmise nädala lõpuks saab ehk kättte ka.
Siis saab edasi ehitada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 00:38:51 vasta tsitaadiga

eile pimpisin vfri ja veendusin, et itaalias on siiski sisse pandud antifriis mitte vesi.. minile on keegi eelmine insener lätnud toppimata sidurikorvi väntvõlli küljes hoidva 10mm 1:1 sammuga mutri ja on sisse toppinud poolikud kolvirõngad.. et siis millalgi tondile rõngaid ostma..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 15.02.2008 09:41:05 vasta tsitaadiga

RAMOs ka tuli eile genekakaan kohale, kui gondlid ka korda tehakse, siis võib varsti juba sõitma minna icon_biggrin.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 09:59:21 vasta tsitaadiga

kui tuleb järgmine +3< kraadine ilm, lähen ja võtan vfr i arvele. praegu on kella 8 ajal juba p2ris valge.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 18.02.2008 00:54:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi plasti "keevitamisest" on midagi kuulnud?
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 18.02.2008 01:00:46 vasta tsitaadiga

Telempe kirjutas:
Kas keegi plasti "keevitamisest" on midagi kuulnud?


Tinutus/joote - kolviga nn keevitad ehk sulatad kokku icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 02:01:51 vasta tsitaadiga

Telempe kirjutas:
Kas keegi plasti "keevitamisest" on midagi kuulnud?


Viisin ,enda paar plastikust mõraga detaili tuttava juurde stangeparandusse (vms). Väga kenasti "keevitati" kokku icon_wink.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 02:06:29 vasta tsitaadiga

Mida arvata sinisalo asjadest?
Oleks vaja saada mingi krossivarustus, mis peaks pidama, mille juures nimi hinda ei maksaks, vaid tõesti saad seda niipalju, kuipalju letti ladusid.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 18.02.2008 08:56:42 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Mida arvata sinisalo asjadest?
Oleks vaja saada mingi krossivarustus, mis peaks pidama, mille juures nimi hinda ei maksaks, vaid tõesti saad seda niipalju, kuipalju letti ladusid.


Sinisalo rinkerekaitse (võrk!) ei ole üldse hea icon_wink.gif , muidu on ta odavam, kui alpinestar aga kallim, kui mingid niisama vuflood:D Kui tahad osavamalt läbi saada, võid vaadata ka paintballi varustust;) (särke, kindaid).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 18.02.2008 09:10:56 vasta tsitaadiga

Mille poolest see võrguga seotud rindkerekaitse hea pole? Endal plaanis samasugune osta, hea suvel ringi luhvtitada.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 12:51:16 vasta tsitaadiga

No mul tuttaval on võrguga sinisalo rindkere-kaitseo lemas. Pidasin seda võrku suht nadiks, aga näe, läti matkad ja suurtes kogustes igasugu jamamisi hästi vastu pidanud.
Ega raha laiata pole, soovitati sinisalot, kuna ta ei ole väga kallis ja tegu pole samuti väga sandi varustusega. Eks ma hakkan siis tasapisi tuulama.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 13:31:05 vasta tsitaadiga

tuleb minna ja minile kolvirõngaid osta..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 18.02.2008 16:29:53 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Mille poolest see võrguga seotud rindkerekaitse hea pole? Endal plaanis samasugune osta, hea suvel ringi luhvtitada.


Lähemalt uurides leiad, et kaitsmed on painduvad ehk lähevad pahupidi. Soovitan acerbise kaitset, kuna need on hinna/kvaliteedi/nime järgi kõige paremad. UFO omad on ka head, aga nad on juba liiga mõttetult kallid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 22:46:02 vasta tsitaadiga

Keegi mingeid enduuro kindaid oskab/julgeb soovitada, oma kogemustest?
Mitte neid õhukesi krossikindaid. Hinnaga kuskil 800-900Krooni.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 18.02.2008 23:23:05 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Keegi mingeid enduuro kindaid oskab/julgeb soovitada, oma kogemustest?
Mitte neid õhukesi krossikindaid. Hinnaga kuskil 800-900Krooni.


Mõtled mingeid selle laadseid?
http://www.easyparts.nl/showarticles_info/0118447942D/0-311-5-423-2174/Handschoenen-Tnt-Moto-3080a-Rood.html

Muidu soovitan isiklikest kogemustest sinisalo enduro (ei leidnud päris õiget pilti seega panin, et oleks ettekujutus antud kindast http://www.easyparts.nl/showarticles_info/0118447857/0-311-5-423-2174/Handschoenen-Cross-Tnt-Zwart-Grijs.html )
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 23:33:43 vasta tsitaadiga

Neid esimese laadseid. Mingeid soojemaid ka icon_biggrin.gif
Kellelgi http://dragbike.ee/pood/?p=1&id=31&item=203 sellistega on kogemusi, hind on suht normaalne.
Veel olen ka vaadanud http://www.motopood.ee/pood/product_info.php?products_id=1257 .
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 15:34:26 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Jann1, Kelle tooteid sa pakud?
LauriKre


www.tooriistakeskus.ee Siinsed asjad on saadaval.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2008 19:38:28 vasta tsitaadiga

nii. motohooaeg algas täna.
ratas arvel, üle vaadatud ja kolmeks kuuks kindlustatud. ostetud miskine kattekile juhuks kui miskit lumemoodi möga veel sadama peaks ja sõidetud üle 60 kilomeetri..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2008 19:49:17 vasta tsitaadiga

Täna oli supper ilm, va tugev tuul icon_evil.gif
Termomeetri pealt nägin 7 kraadi päeval. Kahjuks ise täna vist sõitma ei jõua enam icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2008 20:10:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

supper

suPer. VFR i gondlid on ülihead. seda, et tuul on, ei saanud sõites üldse aru. olen sõitnud ka selliste ratastega , mis iga pisemagi tuulekese peale lihtsalt laperdama hakkavad..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2008 20:11:30 vasta tsitaadiga

laurx on ikka karm taat icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2008 20:23:10 vasta tsitaadiga

mismoodi? ma ei söö lapsi ja lasen vanainimesi üle tee..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2008 20:32:27 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Ihv oli pildil baigi seljas Tartu kesklinnas jõulukuuse all thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
küllap tema vist sööb ja ei lase icon_razz1.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2008 21:01:35 vasta tsitaadiga

eelmine aasta oli ka teemasid et " kas teie olete eestis j6ulude ajal paigiga sõitnud?".. mul on veel naiivne lootus, et sügise lõpus tuleb lumi maha ja kevadel milallgiläheb ära.. +6 on ikka juba väga soe..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 00:29:44 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
icon_lol.gif
Ihv oli pildil baigi seljas Tartu kesklinnas jõulukuuse all thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
küllap tema vist sööb ja ei lase icon_razz1.gif


31 dets. hommikupoolikul oli kuiv ja ca +2 kraadi thumbs_up.gif - sõitsin ca tunnikese ja külm ei olnud (endal, tee oli muidugi väga külm ja mingit pidamist polnud).

aga siin on krt stabiilselt üle +20 ja mida ei ole, on tsikkel icon_sad.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 23.02.2008 05:06:55 vasta tsitaadiga

Mina jðuan teisipøeval taas teedele. Åle pikka aja.
Hetkel mootor osadeks uued rullid, rihm, ðli, filtrid, tihendid ja taas teele. ( 18 000 km hooldus )
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2008 08:23:55 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
B6 kirjutas:
icon_lol.gif
Ihv oli pildil baigi seljas Tartu kesklinnas jõulukuuse all thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
küllap tema vist sööb ja ei lase icon_razz1.gif


31 dets. hommikupoolikul oli kuiv ja ca +2 kraadi thumbs_up.gif - sõitsin ca tunnikese ja külm ei olnud (endal, tee oli muidugi väga külm ja mingit pidamist polnud).

aga siin on krt stabiilselt üle +20 ja mida ei ole, on tsikkel icon_sad.gif

on seal tsiklid nii kallid või ei kehti seal su load icon_rolleyes.gif

ma mäletan ise veel pidevaid sõite talvisel ajal aga seda siis maakohas pea olematu liiklusega.
ja ratas polnud kah ju mingi baik icon_biggrin.gif ja olin muidugi siis nii 15-20 aastat noorem
soolo ja jäise teega oli sõit muidugi pigem stiilis püsti-külili-püsti-külili... jne icon_lol.gif
lumise teega polnud häda, vesijahutus ja puha thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
aga korviga oli talvel lausa lust sõita 8) vahest pidi ainult kraavis autot ootama icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.