Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 19.02.2008 23:49:29 [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu vasta tsitaadiga

Guitar Hero mängude arutelu





2005 - Guitar Hero (PS2)
2006 - Guitar Hero II (Xbox 360, PS2)
2007 - Guitar Hero Encore: Rocks the 80's (PS2)
2007 - Guitar Hero III: Legends of Rock (Xbox 360, PS3, PS2, Wii)
2008 - Guitar Hero: Aerosmith (Xbox 360, PS3, PS2, Wii)
2008 - Guitar Hero World Tour (Xbox 360, PS3, PS2, Wii)
2009 - Guitar Hero: Metallica (Xbox 360, PS3, PS2, Wii)
2009 - Guitar Hero: Greatest Hits (Xbox 360, PS3, PS2, Wii)
2009 - Guitar Hero 5 (Xbox 360, PS3, PS2, Wii)
2009 - Guitar Hero: Van Halen (Xbox 360, PS3, PS2, Wii)
2009 - Band Hero (Xbox 360, PS3, PS2, Wii, NDS)
2010 - Guitar Hero: Warriors of Rock (Xbox 360, PS3, Wii)

Instrumentide ühilduvustabelid

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.02.2008 10:49:44 vasta tsitaadiga

Endal tulemas täna. Olen PC peal mänginud seda ning väga mõnus ja addicting on. Kitarr ka olemas nii et kui Xbox360 versioon täna jõuab siis saab seda ka pelada. Ouu yeeah!
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 11:19:20 vasta tsitaadiga

lähiajal tellin omale. GHIII + GHII + 2xLes Paul wireless kitarri (Inglismaalt läheks kokku 3500.-)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 11:19:29 vasta tsitaadiga

game.co.uk ei saada seda eestisse ... sry, kui mujalt plaanisid ..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 11:21:16 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
game.co.uk ei saada seda eestisse ... sry, kui mujalt plaanisid ..

mispõhjusel? Eesti liig pommiauk icon_lol.gif

Soomest tuleb sama hinnaga vaatan...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.02.2008 12:01:54 vasta tsitaadiga

Kaalupiir, nad eisaada üle 1kg asju Eestisse.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 12:05:39 vasta tsitaadiga

aga kust veel saaks? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 12:07:31 vasta tsitaadiga

ei ole isegi kaalupiir, kui wii'le versioonile oli preorder tehtud, siis shippimise päeval tuli kiri neilt, et nad ei saada "riistvara" oversea...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 12:16:52 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
ei ole isegi kaalupiir, kui wii'le versioonile oli preorder tehtud, siis shippimise päeval tuli kiri neilt, et nad ei saada "riistvara" oversea...

hmm, et need kitarrid lähvad ka siis hardware alla? aga kui nad on mänguga kaasas samas pakis? ikka ei saadeta? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 12:19:25 vasta tsitaadiga

jep, lähevad hardware alla ja ei saadeta icon_sad.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 12:20:04 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
jep, lähevad hardware alla ja ei saadeta icon_sad.gif

ok, saan juba mujalt vist icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 20.02.2008 14:19:18 vasta tsitaadiga

Mina tellisin enda oma soomest. Kaks netipoodi ütlesid, et nemad eestisse ei saada, kuid kolmas oli vägagi kasutajasõbralik. Et asja eestisse saata, tegid nad selle jaoks eraldi tootekoodi, mida laos 1 tk thumbs_up.gif Kaardiga maksin ja pakk oli reedel tellides järgnevaks neljapäevaks kohal. Kokku läks mäng, kitarr ja postikulud ~2000 eek. But worth every penny icon_wink.gif

Natuke ka mängust endast. Easy 5 tärni peale tehtud, medium ka läbi tehtud (alguse poole laulud 4-5 tärniga, lõpu poole 3-4-ga) ja hard-is esimesed 3 laulu läbitud. Viimast sai küll paar korda proovitud, kuid Fail a song 10 times achievementi veel ei ole saanud. Viies nupp... icon_neutral.gif

Igal juhul on austus kitarri tinistajate vastu tõusnud.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 20.02.2008 14:26:26 vasta tsitaadiga

niisama mainin, et ps2, ps3 ja pc versiooni on sikupilli onoffis üsna palju (xbox360 oma pole, eiteamiks), 2 töökaaslast ja 1 tuttav omale ps2 versiooni soetanud ja siiamaani pole otsa saanud sealt :)
pc & ps2 on mingi 1250.- ja ps3 versioon mingi 1700 vms...

kuni ostuni jõuan lasen oma GH2 edasi, mille kunagi kristiine prismast ostsin :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 14:40:12 vasta tsitaadiga

oujee, saangi omale Xbox 360 versiooni juba icon_eek.gif

päev korras banana_dance.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.02.2008 14:54:13 vasta tsitaadiga

Yay, good luck. Iseendal k täna tulemas GH3. Mängiks koos icon_biggrin.gif. Mul ka sitax probleeme selle oranzinupuga, näpp ei ulatu nupuni lol.

BTW tulge ostke kes tahavad ps2 versosoi mustika on offist, neid on sitaauguni siin.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 14:57:33 vasta tsitaadiga

ei suuda enam kauem oodata, need viis GH3 demo lugu on juba nii palju läbimängitud icon_lol.gif


qodopob, animeeritud avatarid pole lubatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.02.2008 15:06:26 vasta tsitaadiga

Sama siin. Lemmik on see Heer II aaam.. dun dudun.. ROOCK U LIKE A HURRICAANEE.. COMEONCOENCOEMOOONN!1 HERE I AAM!.. Scorpions FTW!

Kaghju et animeeritud avatar le lubatud, see on nii äge ava. Äge efekt et mõlemalpool on sama nimi. Kuidas sa küll mõtlesid sellise nime välja et nii juhtus icon_biggrin.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 20.02.2008 15:15:48 vasta tsitaadiga

Skeptik, kas ka siis mitte, kui avatar on 2199 byte, mis väikesem kui ühegi teise avatar siin lehel? icon_biggrin.gif

Flacko, mäletad sihukest PC pela nagu POD. Selle logo oli kujul pod. Minu kunagine interneti nime valik oli aretus sellest icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 16:23:55 vasta tsitaadiga

aiii... liiga hull - saan täna kätte veel mängu - läheb rokkimiseks icon_lol.gif

qodopob, kahjuks/õnneks jah on avatari max suurus 6144 baiti ja peab olema staatilise sisuga
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 20.02.2008 16:32:04 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
... ja peab olema staatilise sisuga


No worries. See väike lõik jäi jah kuidagi kahe silma vahele. Juba muudetud ja on limiitide sees.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rygoraider
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2007




sõnum 20.02.2008 17:51:35 vasta tsitaadiga

Tavalise puldiga olen kõik lood kuni hardini läbi teinud ja praegu tõmblen experdiga mis on ikka lõpu poole läheb päris karmiks.
Nüüd tahaks veel seda õiget kitarrcontrollerit kah saada kusagilt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 17:53:04 vasta tsitaadiga

rygoraider kirjutas:
Tavalise puldiga olen kõik lood kuni hardini läbi teinud ja praegu tõmblen experdiga mis on ikka lõpu poole läheb päris karmiks.
Nüüd tahaks veel seda õiget kitarrcontrollerit kah saada kusagilt icon_biggrin.gif

ümberõppimine võtab omajagu aega, ma ka tänaseni ju puldiga lasknud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.02.2008 18:04:15 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas viga on minus või on mul näpud väiksed et vahepeal nuppudele ei ulatu?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 20.02.2008 18:12:46 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Ma ei tea kas viga on minus või on mul näpud väiksed et vahepeal nuppudele ei ulatu?

ühest otsast teise on üsna pikk maa jah tegelt, trikk selles et pead kätt liigutama =) (ehk siis harjuta veel veidi :P)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 20.02.2008 19:28:58 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
aiii... liiga hull - saan täna kätte veel mängu - läheb rokkimiseks icon_lol.gif


Kust said/saad?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 19:55:39 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Skeptik kirjutas:
aiii... liiga hull - saan täna kätte veel mängu - läheb rokkimiseks icon_lol.gif


Kust said/saad?

Andricost sain - viimane oli minu teada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 19:57:19 vasta tsitaadiga

Mina ostaks selle 2000.- krooniga, mis te selle mängu alla matate, parem "päris" kitarri, st algaja oma nailonkeeltega ja õpiks mängima. Seda xboxi plastjunnkitarri juba suvel sõpradega jaanitule äärde ei võta.

Sry aga ma pidin seda ütlema, sest see thread on minu jaoks natukene liiga naljakas. Peace.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 20:01:05 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Mina ostaks selle 2000.- krooniga, mis te selle mängu alla matate, parem "päris" kitarri, st algaja oma nailonkeeltega ja õpiks mängima. Seda xboxi plastjunnkitarri juba suvel sõpradega jaanitule äärde ei võta.

Sry aga ma pidin seda ütlema, sest see thread on minu jaoks natukene liiga naljakas. Peace.

päris kitarri ma mängida ei oska, seega fiiling jääks saamata.

aga kui jaanitulest rääkida, siis lõkke äärde võtaks jah igaljuhul päris kitarri, kuna see on puust ja põleb kauem.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 20.02.2008 20:14:34 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Mina ostaks selle 2000.- krooniga, mis te selle mängu alla matate, parem "päris" kitarri, st algaja oma nailonkeeltega ja õpiks mängima. Seda xboxi plastjunnkitarri juba suvel sõpradega jaanitule äärde ei võta.

Sry aga ma pidin seda ütlema, sest see thread on minu jaoks natukene liiga naljakas. Peace.

puldiga ja virtuaalsete relvadega tulnukate tulistamise asemel võtke jaanitule äärde ak-47 kaasa, hoopis põnevam, naljakad nohikud olete, peace!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 23:35:00 vasta tsitaadiga

ok, sry for OT, aga viimane post on küll PWNED! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.02.2008 23:46:33 vasta tsitaadiga

Lol.

Damn juba hakkab jälle nihu minema see kitarriga mängimine. ENne oli kõik näpud õigesti. oh well, hakkan uuesti siis harjutama.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 21.02.2008 00:19:36 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Lol.

Damn juba hakkab jälle nihu minema see kitarriga mängimine. ENne oli kõik näpud õigesti. oh well, hakkan uuesti siis harjutama.

niipalju kui mäletan GH2 aegadest ei tasunud vägapalju järjest mängida, kui ranne/sõrmed ära väsisid ei olnud enam harjutamisest kasu :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 00:58:45 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
Flacko kirjutas:
Lol.

Damn juba hakkab jälle nihu minema see kitarriga mängimine. ENne oli kõik näpud õigesti. oh well, hakkan uuesti siis harjutama.

niipalju kui mäletan GH2 aegadest ei tasunud vägapalju järjest mängida, kui ranne/sõrmed ära väsisid ei olnud enam harjutamisest kasu icon_smile.gif

mul ongi terve keha läbi juba ja eriti ranne

uhh, raske töö see rokkar olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.02.2008 01:54:59 vasta tsitaadiga

Lolsame here. Nüüd läheb need Rohepunakolla koht ilusti, Aga seda sinish nuppu JA VEEL ROHKEM ORANZI kardan lol. Ma ka nüüd magama. Rokkimine tegi Zzz...
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 01:56:11 vasta tsitaadiga

ostsin kõik track packid ka kohe ära 8)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skinned
HV vaatleja
Skinned

liitunud: 25.12.2003




sõnum 21.02.2008 02:11:37 vasta tsitaadiga

Teadmamahed räägivad, et see GH3 originaalgitarr pidi natuke saast olema. Nupud liikuvat vähe raskemalt. Kui võimalust, siis kasutage GH2e oma.

Ise kah väike fänn. icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 02:16:04 vasta tsitaadiga

Skinned kirjutas:
Teadmamahed räägivad, et see GH3 originaalgitarr pidi natuke saast olema. Nupud liikuvat vähe raskemalt. Kui võimalust, siis kasutage GH2e oma.

Ise kah väike fänn. icon_razz.gif

ei tea pole veel täheldanud ja juhtmega kidra küll ei taha - see hakkab ahistama ju icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 21.02.2008 10:22:47 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Skinned kirjutas:
Teadmamahed räägivad, et see GH3 originaalgitarr pidi natuke saast olema. Nupud liikuvat vähe raskemalt. Kui võimalust, siis kasutage GH2e oma.

Ise kah väike fänn. icon_razz.gif

ei tea pole veel täheldanud ja juhtmega kidra küll ei taha - see hakkab ahistama ju icon_mad.gif


Äkki selle GH2 ja GH3 kitarri vahe tuleb sellest, et GH2 nupud on kulunud ja GH3 omad on tutikad? icon_rolleyes.gif

Ning kael ja selle ühendus peaks ju mõlemal samasugune olema, seega heal juhul oleks võimalik GH2 kael GH3 wireless baasi külge pista.

BTW. Kunagi oli uudis, et mingi aeg peale GH välja laskmist oli USA-s tõusnud kitarri tundidele tahtvate inimeste arv mitme kordselt...

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.02.2008 12:15:11 vasta tsitaadiga

Krt eile mägisin mingi 3h järjest, käsihakkas juba ära väsima hoidmisest seda kitarri.

W00t, kõik noodid lõin ära Hurricane laulus ja 100%

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 12:49:21 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Krt eile mägisin mingi 3h järjest, käsihakkas juba ära väsima hoidmisest seda kitarri.

W00t, kõik noodid lõin ära Hurricane laulus ja 100%

kidra raskus pane ikka kaela/õla taha rippuma, mitte ära hoia teda käe jõuga üleval. siis väsibki rohkem, ma tegin ka alguses valesti.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 21.02.2008 13:10:17 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Flacko kirjutas:
Krt eile mägisin mingi 3h järjest, käsihakkas juba ära väsima hoidmisest seda kitarri.

W00t, kõik noodid lõin ära Hurricane laulus ja 100%

kidra raskus pane ikka kaela/õla taha rippuma, mitte ära hoia teda käe jõuga üleval. siis väsibki rohkem, ma tegin ka alguses valesti.


3h mängimise tagajärjel jääb ka nii käsi haigeks (vähemalt see nuppe hoidev käsi). Aga võibolla on see lihtsat minu viga ja ma ei oska sellest kaelast õieti kinni hoida...

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 13:25:47 vasta tsitaadiga

3h on tegelt päris palju - ma vahepeal pidin rannet raputama ka ikka icon_smile.gif


saan ma õigesti aru, et mängu läbimiseks tuleb karjäär läbi teha ka nö. teisekäelisena?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 21.02.2008 13:50:09 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
3h on tegelt päris palju - ma vahepeal pidin rannet raputama ka ikka icon_smile.gif

saan ma õigesti aru, et mängu läbimiseks tuleb karjäär läbi teha ka nö. teisekäelisena?


Oh yeah... Raputamist tuleb ikka ette icon_biggrin.gif

From http://www.achieve360points.com/game/guitarheroiii:
Achievements:
2. Hendrix Reborn
Complete Career Lefty and Righty.
16. Easy Rider
Complete a Career on the Easy Difficulty.


Seega peaks piisama ainult Easy läbimisest Lefty ja Righty-ga. icon_question.gif

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.02.2008 14:20:03 vasta tsitaadiga

pane sea xbox360achievementi Lk-el GUIDE versiooni, seletab rohkem,kuda täpsemalt teha. Tra keegi pani lives mingi experti versiooni ja koguaeg läksid nupud segamini, siniseid ja oranze tekkis. Siis lõpus läks KOGU LAUL PEKKI. Loodan et saan kunagi ka sinise selgeks, krt viimane näpp nõmedalt väike. Vahepeal sain ka sinisele pihta kuid kui sinisele saad siis jälle ei sa kollasele ja rohelisele ja taas kõik aegamini. kaotan alati jörje ära. koghuaeg 3 nuppu ilusti paigas mul, a kui sini tuleb siis kaovad paigast taas. Grr. keegi ei taha minuga co op proovid online või battle
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 14:24:44 vasta tsitaadiga

mul tekkis eile kohe mõte, et ma kleebin ühele klahvile mingi kareda pinnaga plaastri peale, siis ma pimesi orienteerun paremini, kus mu sõrmed parasjagu on. seal keskmisel kollasel küll on jah mingi õrn kriips peal, kuid see nagu eriti ei aidanud minu puhul.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.02.2008 14:55:24 vasta tsitaadiga

Aa.. Ohh mul on ju need 3d kleepsud mingite tähtede kujudega. Lol ma panen selle sinisele nupule, loodan et töötab

Shet, natuke parem oli kuid ikka libises näpp valedele nuppudele või ei jõudnud reageerida. Eriti nendes kohatdes kus nupud lähevad vot nii

O
<<< O
vvvvvvvvvv O
<<<<<<<<< O

vaata neid O asju.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 15:14:21 vasta tsitaadiga

need on need kohad, kus sa strumi pead ainult esimese noodi peal "lööma" ülejäänud mängid ainult värvidega ära (hammeron's - mina neid ikka veel ei oska)
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.02.2008 15:16:01 vasta tsitaadiga

Oot mis? Ma tean et tavaliselt hoian värvi all ja siis seda musta asja laksutan et värvid paika kuid umm.. A vahest on mingi imelik glitch et oletame tuleb punane pikk noot, hoian peal, siis tulerb pinarohe koos, hoian ikka puna peal + siis kohe rohe. AGA kui tuleb ROHE kolla, hoianpunast peal, rohelist ning hakkan hoidma kollast, siis cancellib selle. Why?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 15:32:33 vasta tsitaadiga

mängi tutorialid ära ... hammerons ja pullofs on "'märgusõnadeks"

roheline kollane ... ja sul punane all ... loomulikult viga ju. pead punase lahti laskma ja seejärel roheline-kollane alla...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.02.2008 16:03:04 vasta tsitaadiga

Aa. Shame et nii ei saa. oleks lihtsamnatuke et värvid all ja siis toksid vms. OK, uurin tutut kohe.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu mine lehele 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.