|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Poolt? |
| Jah |
|
44% |
[ 54 ] |
| Ei |
|
35% |
[ 43 ] |
| Erapooletu |
|
20% |
[ 25 ] |
|
| hääli kokku : 122 |
|
| autor |
|
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
11.02.2008 00:35:48
Ettepanek: Telefoninumber standardkujule |
|
|
Praegu on telefoninumbrid profiilis väga segasel kujul:
56781212 või 37258789987, mis teeb numbrite üleskirjutamise üsna raskeks. Võiks kasutusele võtta ka paljudes teistes kohtades (nt infokataloogid, 1182) kasutusel oleva standardi grupeerimaks numbreid tagantpoolt 4 kaupa.
XXX XXXX ja XXXX XXXX või koos riigikoodiga XXX XXX XXXX, XXX XXXX XXXX
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
12.02.2008 19:30:27
|
|
|
Ma lisaks siia juurde, et see nelja kaupa jupitamine võiks siis olla ainult profiili telefoninumbri jaoks.
Muidu postituste teksti sees peaks juurutama reegli, et kõik numbrid oleks järjestikku ilma tühikuteta.
See võimaldab numbrite järgi ka otsingut kasutada.
Eriti pean silmas just Seadusega pahuksis foorumi bläkklisti numbreid.
Keegi kindlasti tahaks siinkohal rääkida otsingust "kõikidele sõnadele kokku",
aga mina juhin tähelepanu, et HV otsingumootor pole ainus otsingumootor.
Vaja oleks ka vahel Ctrl+F kasutada ja ka vahel Google'it.
Seega oleks hea, kui teksti sees oleks kõik standardiseeritult koos.
Sama mõte käib ka kõige muu numbrilise info kohta a'la IMEI, seerianumbrid, EAN'id jne...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.02.2008 19:33:12
|
|
|
No kamoon, seitse kuni üksteist numbrit reas ja juba raske ülese kirjutada
Kahe käega vastu.
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2008 20:10:11
|
|
|
poolt
grupeerituna 4 kaupa on hulga mugavam lugeda, lisaks on see standard igalpool kontaktandmetes
telefoninumber profiilis on samuti kontaktandmete all kuuluv objekt, seega miks mitte järgida standardit ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
12.02.2008 20:22:51
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Vaja oleks ka vahel Ctrl+F kasutada ja ka vahel Google'it. |
CTRL+F leiab edukalt XXXX XXXX kujul oleva numbri
Googles ja 99% teistes otsingumootorites aitab "XXXX XXXX" - just proovisin
Lisaks pakuks see telefoninumbri levimise kaitset - päris iga mats ei oska internetist sedasi otsida ja samuti ei leia SPAM SMS robotid numbrit üles nii kergesti (Eestis suht uus asi... veel).
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
12.02.2008 20:35:15
|
|
|
Täpsustaks veel, et koos riigi suunakoodiga on õige standardikohane kirjapilt järgmine, nt.
372[tühik][tühik]XXX[tühik]XXXX või
372[tühik][tühik]XXXX[tühik]XXXX
Ehk siis suunakoodi ja abonentnumbri vahel on kaks (2) tühikut
Telefoninumbrite õigekiri
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.02.2008 20:56:51
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
No kamoon, seitse kuni üksteist numbrit reas ja juba raske ülese kirjutada
Kahe käega vastu. |
Sama mõte,mis nüüd ei saa järjest loetud 7-11 numbrit 8)
Mis standardiseerimisest siin rääkida,ega siin mingi telefoni kataloog pole
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
12.02.2008 21:05:50
|
|
|
| Igavus tapab jah? Mis järgmiseks, kohanimed on valesti kirjutatud?!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2008 21:06:05
|
|
|
| pigem olen selle poolt, et profiilis olevale telefoninumbri väljale saaks kirjutada ainult numbreid ja oleks määratud miinimum ning maksimum märkide arv.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
12.02.2008 21:08:32
|
|
|
Jah, sõnaga "standardikohane" pingutasin ma vast veidi üle. Nagu minu postis olnud lingiltki näha, on tegemist siiski "... ITU (International Telecommunication Union) soovitustega."
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
12.02.2008 21:44:55
|
|
|
Võib-olla on siis tegemist Elioni soovitusega
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.02.2008 21:46:40
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Igavus tapab jah? Mis järgmiseks, kohanimed on valesti kirjutatud?! |
Tegelikult võiks paljude kasutjate asukoha üle viriseda küll. Igasugu dev0 ja maaväliseid kohti seal on...
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.02.2008 11:44:56
|
|
|
Mõttetu pseudoprobleem
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
16.02.2008 13:50:59
|
|
|
| Tegelt päris hea idee, mina olen igatahes poolt.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
16.02.2008 16:42:19
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Saabjukaniilugedaagamitukordaseekauemaegavõtabetmidagiarusaada? |
Ja kus sa nii pikka telefoninumbrit oled kohanud?
5013912 on tähemärkides sama pikk kui sõna " vanaema".
3725013912 on 3 märki pikem, ehk näiteks nagu sõna "purilennuk"...
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
29.02.2008 14:15:45
|
|
|
No alati on lahendus vajutada PS nuppu kui numbri väljalugemine üle mõistuse keeruliseks osutub
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
09.03.2008 20:22:41
|
|
|
bigmarx, täiskasvanud ja lugeda oskav inimene ei loe ju sõnu tähthaaval nagu numbreid ja arvulisi väärtuseid.
Inimene tuvastab sõnad visuaalselt eelneval kogemusel põhinedes nende kuju järgi,
aga proovi sa arve ja nende mõtet nii lugeda ja aru saada, kui numbrite järjekord arvu siseselt sassi ajada.
Kuni viie kõrvuti oleva sarnase eseme arvu suudab meist igaüks vilksamisi vaadates fikseeerida,
aga kaheksat eset tuleb juba loendama hakata. Nagu Kalifornia libakuberner ühes videoklipis ütles:
"Numbers are like spiders"
| tsitaat: |
Oli kgunai akterkil slelset, et iminene sduuab leguda tsketi, kus õgies jekärjarros on viad snõa eismene ja viniame thät. Snõa kskeel atsuvae teähtde jrokäjred ei hlvaedna olseluilt lousevatt. Kas tiee staae slleset aru, mdia ma kjuitran? Kas slele leguimne vlaimatsb tiele oluillset rekhom rksasui nnig vaõtb rehkom agea, kui õistgei kujritutad ssvaliue tsekt?
Vatsvaalt Crabmidge'i Ükoloili uunilurge ploe ollunie, mis jokrrearjäs on theäd snaõs, onilule on viad see, et emisene ja vaniime thät oskelid õgeil kaohl. Kiõk muu viõb olla tlieäik sdoi, aga sa saduud sada ikka leguda imla preelombiedta. Sdea pujheõsl, et iinmmiuõmsts ei loe thtäi üskvahal, viad snõu teukvirna. |
Ja ka võõrkeeles 8)
| tsitaat: |
Aoccdrnig to rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, olny taht the frist and lsat ltteres are at the rghit pcleas. The rset can be a toatl mses and you can sitll raed it wouthit a porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed ervey lteter by ilstef, but the wrod as a wlohe.
|
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
09.03.2008 20:56:13
|
|
|
Kuna pole ühtegi mõistlikku põhjendust selle ettepaneku vastu kellegi poolt tulnud ja pooltolijaid on ka 2x rohkem kui vastuseisjaid, siis ei tohiks olla ühtki takistust asja käikulaskmisel 8)
Jääb veel küsimus numbrite arvu kohta
XXX (X)XXX XXXX - rahvusvaheline
või
(X)XXX XXXX - lühem
ise pooldan esimest
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.03.2008 21:00:38
|
|
|
rahvusvahelisel ei näe pointi, kuna foorum on eestikeelne ja seega ainult eestile suunatud
iga eestlane, kes tahab välismaalt eesti numbrile helistada teab eesti rahvusvahelist suunakoodi
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.03.2008 21:02:38
|
|
|
Numbreid on ju igasuguste erinevate pikkustega, minu oma nt xx xxx xxx, samas mikul xx xx xxx või xxx xxxx, kuidas seda kontrollima või rakendama hakatakse üldse?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.03.2008 21:16:05
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Numbreid on ju igasuguste erinevate pikkustega, minu oma nt xx xxx xxx, samas mikul xx xx xxx või xxx xxxx, kuidas seda kontrollima või rakendama hakatakse üldse? |
kuidas eri pikkustega ?
ikka 7 või 8 numbrit ju
standardkujule viimise etapid:
näidisnumber: 50 123 456
eemaldame tühikud keskelt: 50123456
lisame tühiku tagant neljanda numbri ette: 5012 3456
minu number standardkujul on siis näiteks: 551 9179
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.03.2008 21:20:41
|
|
|
5x XXX XXX näeb palju ilusam välja + kolme numbri kaupa hea kirjutada, imo.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
09.03.2008 22:37:20
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| 5x XXX XXX näeb palju ilusam välja + kolme numbri kaupa hea kirjutada, imo. |
Nii jääks paremeni meelde ka.
Sadade kaupa kinnistub paremeni, kui tuhandete kaupa.
Ja sadade kaupa haarab silm ka paremeni.
Minuarust see viimane ettepanek on kõige optimaalsem.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
10.03.2008 00:37:57
|
|
|
See pole siis ju standard ja kaoks kogu mõte ära Selleks ongi standardid loodud, et iga vend ei looks oma "standardeid" ja kõik kokku pannes on ikka pudru&kapsad. Paljud uuemad telefonid jaotavad automaatselt numbrid tagant 4 kaupa.
Pealegi XXXX XXXX kuju näeb tunduvalt ilusam välja kui XX XXX XXX ja 4-kaupa on samuti palju mugavam kirjutada/öelda numbrit. Sellepärast ongi standardis 4-kaupa.
Kirjutage iga päev 10+ telefoninumbrit üles ja saate aru
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
10.03.2008 00:44:18
|
|
|
Ikka veel jahute sellest Jummel. Numbrid on visuaalselt piisavalt erinevad et peaks mingeid tühikuid hakkama tekitama arusaamise eesmärgil. Kui jääb arusaamatuks, tuleb kutsuda väike õde või vend kes numbrid sulle ette loeb.
Kirjutan ja saan aru.
In My Opionion.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.03.2008 00:45:10
|
|
|
VR53, kolme kaupa palju kergem üles kirjutada ju? Pluss, miks operaatoritel siis numbrid on kujul XX XXX XXX(Vaatasin just arve peale)
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
10.03.2008 00:46:28
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| VR53, kolme kaupa palju kergem üles kirjutada ju? Pluss, miks operaatoritel siis numbrid on kujul XX XXX XXX(Vaatasin just arve peale) |
Vastuseks on ainult üks.. Individuaalsus. Me kõik ei ole ühesugused. Mul on parem kui nad on pundis, mõni tahab kolme kaupa, mõni neljakaupa jne. See on lammas kes ütleb, mis mulle parem on.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
10.03.2008 01:27:03
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| VR53, kolme kaupa palju kergem üles kirjutada ju? Pluss, miks operaatoritel siis numbrid on kujul XX XXX XXX(Vaatasin just arve peale) |
Ei ole ju!? Kord X XXX XXX, siis XX XXX XXX - mõtle siis koguaeg kas 1, 2 või 3 kaupa. Teisel juhul on ainult 3 või 4 kaupa. Eks see ole muidugi individuaalne maitse. 3-kaupa läheb liiga pudiks ära IMO. Kuigi ma olen kindel, et sellest kõigest on juba varem üle käidud, enne, kui standard paika pandi ja ei ole vaja jalgratast leiutada Kas sa saadad oma dokumente ka DOC vormingus, sest sulle nii saadetakse?
info suuremate operaatorite lehtedelt kontakti alt:
EMT 639 7130
Tele2 686 6866
Elisa 681 1963 (esilehel küll 6 600 600 - see number on mõtlematusest kunagi valitud ja standardkuju rikuks selle numbri)
Kõik kasutavad standardit.
BTW minu operaator ei eralda arvel numbreid sinu väljatoodud kujul...
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
10.03.2008 09:30:50
|
|
|
"Eesti ortograafia" ütleb järgmiselt:
| tsitaat: |
| Viie- ja suuremanumbrilistes arvudes jagatakse numbrid harilikult kolme numbri kaupa rühmadesse lõpust alates |
Kuna telefoninumbrite kohta veel eraldi pole midagi öeldud, siis tuleks lähtuda sellest reeglist
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
10.03.2008 11:51:19
|
|
|
Siin on ju ilmselgelt mõeldud tavalisi arve. Telefoninumber ei ole arv
1 000 000 000
+37 256 467 366 väga vale
Kui see on rahvusvaheline standard ja kui seda kasutavad ka telefonikataloogid, Elionid, EMTd jne jne, siis pole ju vaja jalgratast leitutada?
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
10.03.2008 13:40:41
|
|
|
ma siiski leian, et oma numbrit võib igaüks rühmitada niimoodi nagu parem on meelde jätta.
võtame näiteks numbri: 22 33 44 55 6 - on ju lihtne? kui neljakaupa panna, tuleks 2 2334 4556 - ma ütleks, et see on palju keerulisem. esmapilgul ei saa arugi, et seda võib kahekaupa grupeerida ja niimoodi oleks palju lihtsam meelde jätta
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.03.2008 13:56:54
|
|
|
dvd vader, sa võid ju hetkel tahta rühmitada, aga HV lihtsalt ei näita seda (näitab ainult siis, kui sisuks on ainult numbrid, ühtegi tühikut ega muud asja ei tohi olla)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
10.03.2008 13:59:43
|
|
|
| phh... kui mul on tuhat numbrit kusagil tabelis, ja mul on vaja nendega teha ka veel midagi, siis ma küll ei taha, et seal mingid tühikud üldse kusagil vahel on
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.03.2008 14:33:12
|
|
|
dvd vader, mis tuhat numbrit kus ?
siin lehel vaatad sa ju numbreid siiski ühekaupa ja HV andmebaasis ei muutuks midagi, ainult näidatavale infole pandaks tühikud sisse
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
10.03.2008 14:38:53
|
|
|
| muuseas, kui otsida kasutajaid telefoninumbrite alusel "kasutajate nimekirjas", siis on küll hea, kui tühikuid vahel pole. kui otsin "52" ja "52 ", annab ikka täiesti erineva tulemuse
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.03.2008 15:46:53
|
|
|
Mulle meeldib, kui kõik on ühes rodus või siis äärmisel juhul on operaatori kood eraldatud. Kui mõni veebileht mu numbri automaatselt ( xxx ) kujule paneb, tahaks alati back'iga tagasi parandama minna. Nõme näeb välja. Kõiki standardeid ei pea alati järgima. Isikupära kaob ära nii.
Lisaks on kokku kirjutatud numbrit palju parem copy-pasteda - topeltklikk numbril teeb kogu numbrile select'i ja saab juba edasi opereerida. Mobiiliga brausides (pakun, et mida aeg edasi, seda levinum võimalus) näiteks hea kohe numbrit helistamiseks kasutada.
Nii et ei.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.03.2008 16:22:46
|
|
|
| eks ootame ära kuni saab css'iga seda ümber kujundada
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
10.03.2008 20:23:53
|
|
|
ei poolda. asju pole vaja lihtsalt muutmise pärast muuta, kui sellest kasu pole. hetkel on hea küll.
aga kui tõesti muidu ei saa siis:
XX XXX XXX või XX XX XXX olenevalt numbrist.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
10.03.2008 20:30:42
|
|
|
igaühel enda valik ikka...
sõltub numbrist - 53 22 55 66 (suvaline näide) on ikka niimoodi grupeeritult meelde jätta; 53 800 690 minu arust jällegi teistmoodi
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
10.03.2008 20:59:24
|
|
|
Juttu pole numbri meeldejätmisest vaid kirjutamismugavusest. Kellelgi ei ole vaja teie numbreid meelde jätta HV-st, olge mureta
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
11.03.2008 11:01:21
|
|
|
| Aga võibolla siis lahendaks asja nii, et tekstis kasutamiseks luua bbcode tag'id [tel][/tel], mille vahele tuleks telefoninumber kirjutada ilma tühikuteta. Ka profiili telefoninumbri väljale tuleks number sel juhul kirjutada ilma tühikuteta. Ning siis saaks iga AHV enda profiilist ise määrata, kuidas talle telefoninumbreid näidatakse a'la valik xx xxx xxx või valik xxxx xxxx. Ning ka kõik nmbrid oleks mingis andmebaasis ühtsel kujul, et oleks võimalik foorumisisest teksti otsingut, kasutajaotsingut ja ka google otsingut kasutada, kui viimane heaks kiidetakse.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.03.2008 22:08:37
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Juttu pole numbri meeldejätmisest vaid kirjutamismugavusest. |
Muide, proovi kuulmise järgi numbrit üles kirjutades seda tagantpoolt nelja kaupa grupeerida...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
11.03.2008 22:54:45
|
|
|
| rex kirjutas: |
Muide, proovi kuulmise järgi numbrit üles kirjutades seda tagantpoolt nelja kaupa grupeerida...  |
Kui korrektselt öelda, ei ole probleemi...
5123 4567
viis-üks-kaks-kolm (paus) neli-viis-kuus-seiste
512 3456
viis-üks-kaks (paus) kolm-neli-viis-kuus
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ellab
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2008
|
12.03.2008 08:40:07
|
|
|
VR53,
aga sa COPY PASTE ei oska kasutada?
paste: 37258789987
ja nüüd pane ka tühikud nii kuidas meeldib
mulle ei meeldi numbrid kuradi tühikutega nagu 1182 vms hääletasin EI
_________________ Tallinna veekaru |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
12.03.2008 11:14:15
|
|
|
| ellab kirjutas: |
VR53,
aga sa COPY PASTE ei oska kasutada?
paste: 37258789987
ja nüüd pane ka tühikud nii kuidas meeldib
mulle ei meeldi numbrid kuradi tühikutega nagu 1182 vms hääletasin EI |
Kuidas ma teen telefoni copy-paste? See on küll võimalik, aga sellega läheb rohkem aega, kui need numbrid ise telefoni sisse toksida.
Tundub, et sa pole poindile pihta saanud
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|