Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 29.01.2008 13:48:39 vasta tsitaadiga

Ihv, olen sõitnud ja ei kurda
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 29.01.2008 23:11:08 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi Euroopa vastulöök VFRile? http://www.motomaania.ee/?p=1355
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 12:37:33 vasta tsitaadiga

miks ainult VFR-le? btw, kui sa lugeda viitsisid, siis see ei ole üldse nii uus ratas. käesoleval mudelil on vist põhiliseks uuenduseks metallist bensupaak icon_razz.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 30.01.2008 19:14:07 vasta tsitaadiga

Teistel Eestis müüdavate markide mudelivalikust puudub keskmisekubatuuriline mittereasneljane matkabike.
Mitteuudsuses on sul muidugi õigus.

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.01.2008 21:15:36 vasta tsitaadiga

Nurrr

Õlid ja filtrid veel vaja vahetada

icon_razz1.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 21:19:21 vasta tsitaadiga

Nurr

Varsti saabumas YZ450F.
Peab läpaka ärima et varustus osta 8)
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 19:44:45 vasta tsitaadiga

Oehh...ei suuda ära oodata, millal ilmad paremaks lähevad ja saab sõitma hakata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 19:47:14 vasta tsitaadiga

Jõgeval on siis nii hull et sõita ei saa? Eks homme lähen nagunii Jõgvale, küll näeb.
Sõidaks aga masin on katki, talv ei paista ka kuskilt tulevat icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 20:04:23 vasta tsitaadiga

No saab ikka sõita aga ma eelistan soojemaid tingimusi icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 22:55:05 vasta tsitaadiga

Mida Airoh kiivritest arvata?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 11:32:25 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Mida Airoh kiivritest arvata?

Kuidagi jube odavad tunduvad.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 00:17:04 vasta tsitaadiga

Odavad, aga kvaliteet on hinna kohta hea, ei kolise väga hullult, õhutus on hea.

st, mina pole mingi tippklassi kiivriga sõitnud, st ära siis ninna karake icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 00:27:28 vasta tsitaadiga

Garaažis magab talveund Honda Bali. Täitsa tore pill, aga kütusekulu on kuidagi suur, ise asjast suurt midagi ei tea ja peab mõne eksperdi vaatama, kes oskaks aidata.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2008 00:35:47 vasta tsitaadiga

Der Verbrauch liegt bei ca. 3,5-4 l auf 100 km.

http://de.wikipedia.org/wiki/Honda_SJ_50_Bali

vaheta ära õhufilter, küünlad, õli..

cb500 võab vähem..
pärnus on paar koda täiesti olemas. biker.ee st uuri kus täpselt.

ot http://youtube.com/watch?v=6vIWollFz78 usa raud ei oma. /ot

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 17:36:42 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Odavad, aga kvaliteet on hinna kohta hea, ei kolise väga hullult, õhutus on hea.

st, mina pole mingi tippklassi kiivriga sõitnud, st ära siis ninna karake icon_biggrin.gif

Endal Arai RX-7 Corsair- õhutus väga hea aga müratase on üpriski kõrge. Tegemist siis Arai tippmudeliga.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2008 23:02:55 vasta tsitaadiga

see müra sõltub siklist ka. kui klaasi üldse pole, või see kiivrist üle ei suuna, lärmavad enamused kiivritest.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 13:22:52 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Mida Airoh kiivritest arvata?

Airohi kiivrid pole üldse kehvad. Ühes testis võrreldi Arai ja Airohi kiivreid, millel on korraga nii klaas kui nokk ning testi võitjaks oli Airoh, kuna oli vaiksem ja mugavam. Turvalisuse poolest võib küll arai oma kestaga natuke parem olla, kuid siiski Airohil on kõik turvastandardid olemas ja ma ei usu, et su pea araiga kukkudes rohkem terveks jääb.

Tegelikult ei ole hea kiiver ju purunematu kiiver. Sest kui kiiver ei anna järgi, siis annab su aju.

p.s. arai juures maksab natuke ka nimi. vaata mis F1 meeste kiivritel kirjas on. ning Arai ei panusta ka väga heliisolatsiooni peale.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 04.02.2008 21:33:51 vasta tsitaadiga

Kiivri maksumus ei oma tõesti suuremat tähtsust, seda just mugavuse koha pealt. Ise ostsin eelmine kevad Nolan'i kiivri pea 5K ning suvel ka teise kiivri (ei mäleta praegu nime) ca 1K eest ning paremini saab sõita just odavamaga. Arai kiivrit sai ka ise proovimas käidud, eks oleneb inimese peakujust, mis ja kuidas sobib. Mulle ei sobinud mitte üldse.

Eelmise hooaja lõpp icon_lol.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 23:11:19 vasta tsitaadiga

Kui keegi plaanib osta mingit odavamat Rollerit või mõnda atv-d siis anna ps-is 0teada ehk suudan midagi odavama hinnaga pakkuda kui poes müügil on
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 05.02.2008 17:20:33 vasta tsitaadiga

Jann1, Kelle tooteid sa pakud?
LauriKre

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.02.2008 17:59:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Arai kiivrit sai ka ise proovimas käidud, eks oleneb inimese peakujust, mis ja kuidas sobib. Mulle ei sobinud mitte üldse.

Selle pärast võetaksegi Arai kiivrit tellides sult enne peamõõdud.

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 20:05:10 vasta tsitaadiga

Arvan, et ostan siis mõne Airoh kiivri. Millalgi lähen automaailmasse erinevaid proovima. Hetkel plaanis suveks ka 600 kuubikuline 98-00 aasta Honda Hornet osta. Eks vaatab kuidas plaanid õnnestuvad. icon_razz.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 20:27:53 vasta tsitaadiga

Kas Tallinnas või selle lähiümbruses on võimalik kuskilt rentida krossi/enduro mootorratast?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 05.02.2008 20:34:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Selle pärast võetaksegi Arai kiivrit tellides sult enne peamõõdud.


Jutt käis siiski poodides müügil ja kohapeal, mitte spetsiaalselt suurust tellitavatest, mudelitest.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 21:50:07 vasta tsitaadiga

No võidki otsima jääda poes ja kohapeal. Mina leidsin peale paaripäevast otsingut ikkagi väga sobiva numbri õnne peale.. icon_razz.gif


Carlking, kuus Husabergi soodsa hinnaga ootavad sind siit http://www.joyride.ee/ , samas vist nii lampi võtta ei saa ja üksi metsa ei lubata küll. Mees sõidab igal tripil ka ise kaasa.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 21:54:29 vasta tsitaadiga

Endal on selline Nolani kiiver (va need triibud jms)
Täitsa mugav on.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 21:56:59 vasta tsitaadiga

MarioA., mul pole trippida vaja, lihtsalt üks rada gps'iga läbi sõita vaja
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2008 21:57:16 vasta tsitaadiga

kurat, päiksesirmi tahaks. see kevadine/sügisene päike on ikka saadanast.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2008 22:06:59 vasta tsitaadiga

kas keegi zero gravity esiklaase on tellinud/kasutanud? või kas eestist saab kuskilt dobule-bouble / touring klaase hankida mõistliku hinnaga?

mõtlesin selle keskmise ligi võtta: http://www.zerogravity-racing.com/sportbikes/suzuki_sptbks/155.htm icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 22:12:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kurat, päiksesirmi tahaks. see kevadine/sügisene päike on ikka saadanast.

mind mõjutas päikesevisiiri olemasolu kiivrit valides üsna kenasti.
Spoiler Spoiler Spoiler


kiivri mall küll tundus mu vana customi jaoks natuke liiga modern ja edev
aga arvestasin, et äkki ronin mõne aja pärast mõne teise ratta selga ja siis ei pea jälle kiivrit taga ajama icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2008 22:49:54 vasta tsitaadiga

avanev lõug on väga hea.. eriti prillikandjatele. eks ma kompenseerin odava grexi p2iksevarju puudumise kevadel akna toonimiseks kasutatava kile ribaga ylemises servas..

tuhnisin turtle wax i kodukal aga ei leidnud sealt üles veel ühte suurepärast kiivritega seotud leiutist. nimelt on nel " mögin" mida visiiri peale määrides visiir vett tõrjuvaks muutub ja seeläbi muutub talutavaks ka mõne pritsija taga sõitmine. batmani soojal soovitisel rebisin pudeli seda möginat ligi ja ei kahetse mitte raasugi. stattoilides maksab see mögin meil umbes sada krooni pudel ja pudelist piisab vist mitmeks aastaks. peale kannad visiiri puhastamise lõpus lapiga. pudel on plastikust ja kannatab sadula all hoidmist.

minimopimeeste oma milf.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 23:09:54 vasta tsitaadiga

Sellises pisikeses läbipaistvas pudelis müüakse eks?
Spoiler Spoiler Spoiler

See asjalik vahend. Kasutan seda autoklaasil ja näiteks maantteel vihmaga sõites ei pea kojamehi üldse kasutama. Usun, et ka kiivri puhul toimib sama hästi.
Küll soovitan aga hoiduda sarnastest geelidest. Poleerid ennast segaseks ja tulemus jääb ikkagi kehvem thumbs_down.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.02.2008 23:19:09 vasta tsitaadiga

mis selle zero gravity windshieldi puhul nagu point on?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2008 23:20:42 vasta tsitaadiga

mmz, see jah. väga viis asi on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2008 00:43:57 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
mis selle zero gravity windshieldi puhul nagu point on?


pole selle tootjaga kokku puutunud ja üldiselt mark väga ka ei huvita - point see, et tahan tuult natuke kõrgemale juhtida+klaas kriimuline - leidsin, et zero gravityl on mulle sobiv klaas olemas.
eestist otsinud pole - kas keegi on eestist klaase ostnud või tellinud?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2008 01:31:15 vasta tsitaadiga

kui raske seda klaasi " katsetamiseks" neilt saada oleks? st palju maksab shippimisega ja kas on oht, et tõmblemine ennast ära ei tasu?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2008 01:34:31 vasta tsitaadiga

nad eestisse ei saada. kui ma ostan, siis tellin Mehhikosse ja võtan kaasa kui järgmine kord Eestis käin. ja tagastustingimused on keerulised - 30 päeva jooksul ja ei tohi vähimaidki kriime vms teha...seega ei tasu proovimine kindlasti ära.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2008 01:35:38 vasta tsitaadiga

ma pigem m6tlen loomkatsena ostmist. et kui ei sobi, nendid fakti ja ostad uue. kulud l2hevad lahtrisse " kooliraha".
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2008 01:41:35 vasta tsitaadiga

rf900 klaasi hind $90, ühe klaasi saatmine Mexi $45, kahe $48 (mõned euroopa riigid on ka kuhu saadavad kui seal äkki tuttav, hind sarnane). mul läheks seega ca $135, mis tundub, enam vähem mõistlik hind klaasi eest praeguse dollari kursiga. mingi UK leht oli ühel teisel tootjal, nad saadavad ka otse eestisse - linki ei mäleta enam aga ehk on see mõttekam?
või saab eestis mõnda motopoodi sisse astuda ja öelda, et vot tahan sellist klaasi sellisele võrrile? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2008 08:35:03 vasta tsitaadiga

ramost võid küsida. iseasi kas ja kust ning mis hinnaga sulle klaas tuuakse. peale streetmoto, mis louis est tellib, ei tulegi kedagi pähe.. yamu esindusest ivaril võib ka mõni hea mõte olla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 20:44:14 vasta tsitaadiga

louisest tasub ikka ise tellida, seda eriti juhul, kui on mingi sooduspakkumine. sest kõik louisest tellijad panevad tellimisel kataloogihinna, mitte soodushinna.
transa louisest on 20eurtsi.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 17:25:56 vasta tsitaadiga

järgmine nädal lähen tsekkan ühe 2003a Honda CBR600RR üle. piltide pealt igatahes väga kena asi.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2008 18:23:53 vasta tsitaadiga

aise, mitmes ratas see sul oleks? pildi j2rgi ratast ostvad tegelased on natuke kahtlased muidu. rattaid reaalselt katsuda tahad, mine depoosse ja uuri asja. kui joppab siis peeter laseb rataste peal aeleda ka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 18:25:54 vasta tsitaadiga

lähengi katsuma ja aelema enne ikka, kui ei kannata seal peal olla vaatab midagi muud. esimene ratas on/oleks.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 09.02.2008 00:30:32 vasta tsitaadiga

keegi mingit kohta või isikut ei tea, kelle käest oleks võimalik osta 180/55 ZR17 mõõdus tagarehve? Tean, et rinkamehed müüvad maha sõitudel kasutatud rehve, aga ehk oskab keegi suunata õigesse kohta, kust küsida?
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 18:26:30 vasta tsitaadiga

ma tean et praktiliselt kõik firmad, kes müüvad tsiklirehve, müüvad ka seda mõõtu. mis siin erilist on? Täiesti standardmõõt ju.
depoos oli vahepeal mingi sooduspakkumine 190/55/17 peale, uuri, äkki seal on veel midagi.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 09.02.2008 18:41:23 vasta tsitaadiga

unustasin lisada, et kasutatud rehve oleks vaja, millel siis ääred ainult kulunud
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 20:25:30 vasta tsitaadiga

http://dragbike.ee/pood/?p=1&id=45

Seal on neid rinkarehve müüa.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 00:05:28 vasta tsitaadiga

küsi ka www.streetmoto.ee
neil on seal palju kasutatud rehve, äkki leiad mõne sobiva. sügisel igatahes sain täpselt seda mõõtu rehvi, mida sina praegu otsid, päris mitu mm oli mustrit alles veel.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.02.2008 02:36:11 vasta tsitaadiga

Jess, talverõõmud, kontaktide ja releede mäkerdamine selle puhastusmöginaga, iga külje pealt lakkumine ja peal istumine ja unistamine et kruiisid rahulikult kuskil õllemaal.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.