|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Muhe vend
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2002
|
15.02.2002 16:28:00
Minu esimene arvuti õpetaja |
|
|
Nii arvuti õpetaja sinu suur juht ja jumal(master) IT maailmas, selline ta oli!!
Screen Saver-t pidas mingiks viiruseks
Kui kolasid explorer-ga arvutis ringi oli paksu pahandust kuna õpetaja eksis arvutis ära(KUS MA OLEN??)
Kui kuskilt kostis stabiilset klaviatuuri klõbinat(10 näpu süst) siis riskis see taat klassist välja viskamisega(põhjus teadmata)
Dokumente vedas ühest masinast teise flopidega(kõik masinad olid ühises võgus full välja saretud )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ed
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2001
|
15.02.2002 18:19:00
|
|
|
| on selliseid ennegi n2htud ja n2hakse ka edasi, endal kah vastav aga 6nneks mitte nii hull...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
15.02.2002 18:27:00
|
|
|
| Mind aeti kunagi raamatukogu internetipunktist ära, kui telneti akna avasin. Öeldi: "Saa häkid meie andmebaasi või jumal teab kuhu sisse, ma tean küll."
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.02.2002 14:19:00
|
|
|
| Njah, ma olen ka ühes arvutipraktikumis näinud, kuidas kõrvalarvuti taga vennike jubedalt paanikasse läks, kui screensaver ette tuli.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuumaparakas
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
18.02.2002 16:10:00
|
|
|
nja .. meil oli siin kunagi isetehtud programm .. mis pani arvutid remote controliga kinni .. nuh, valisime siis endale ohvri välja ja klõps, masin kinni ..
inimene istus siis tükk aega tühja ekraani jõllitades .. ja ei teinud esialgu midagi .. siis andsime soovituse - kasuks tuleks esialgu arvuti sisse ka lülitada. seda ta ka tegi. ilmusid esimesed boot kirjad .. ja seal oli kirjas et "press delete to enter setup" ning inimene ka seda tegi .. olukord oli viimasepeal koomiline vaadata kuidas inimene tükk aega setupis ringi "häkkis" ..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhe vend
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2002
|
19.02.2002 17:37:00
|
|
|
Õppisin taas midagi uut ühelt arvuti kasutjal. Nimelt
Restart=reset nupp .Palusi inimesel masinale restarti teha näpp käis resetis ära nii et, ma ei jõudnud silma ka mitte pilgutada. Põhjendus oli et, ma koguaeg nii...
Vaene win NT
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.02.2002 17:44:00
|
|
|
| tsitaat: |
19.02.2002 16:37 Muhe vend kirjutas:
Õppisin taas midagi uut ühelt arvuti kasutjal. Nimelt
Restart=reset nupp .Palusi inimesel masinale restarti teha näpp käis resetis ära nii et, ma ei jõudnud silma ka mitte pilgutada. Põhjendus oli et, ma koguaeg nii...
Vaene win NT
|
Kui oli NT workstation, siis talus seda veel suht vapralt ilmselt. Kõigi muude puhul ei kadesta.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ash
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2002
|
22.02.2002 19:59:00
|
|
|
ehehehe ma olen siiani selline ja mis asi se häkkimine on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
24.02.2002 21:15:00
|
|
|
| tsitaat: |
22.02.2002 18:59 ash kirjutas:
ehehehe ma olen siiani selline ja mis asi se häkkimine on
|
põhimõtteliselt jube virtuaalne tegevus. lendad muudkui mööda elektronskeeme ringi ning kui hätta jääd siis kutsud ingli appi.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ash
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2002
|
25.02.2002 17:26:00
|
|
|
tänan seletuse eest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
25.02.2002 18:44:00
|
|
|
Ükskord progemise rühmas käis üks kutt, kes oma progesid väga harva salvestas. Põhjuseks oli: ei taha kõvaketast kulutada
Kurb on jah see, et kohe kui midagi tekstimoodis teed või rohkem klaverit klõbistad, siis on tegu kohe "meie süsteemi häkkimisega" või mingi muu paha tegemisega.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
akm
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2002
|
26.02.2002 18:42:00
|
|
|
Kas on siin ka rahvast kes on
puutund kokku "Arvutiõpetaja"
Jaak Loondega? ehk Habe?
Temast võiks vist lõpmatuseni
jutte rääkima jääda?
Minu mäletamist mööda see
mees vist kainet päeva ei näindki
imelik et teda üldse õpetaja koha peal
hoiti
Ise olin temaga üsna suur sõber ja see
tekst siin ei ole paha pärast pandud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
26.02.2002 18:44:00
|
|
|
| Raaliklubi "Ahhaa" tuleb meelde... Ja viin termoses...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
akm
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2002
|
26.02.2002 18:55:00
|
|
|
Kas see "Ahhaa" asus seal Luise tänava äärses majas, teisel korrusel (ei mäleta täpselt mis nimetusega see maja seal oli)
Isegi sai seal käidud ja vanade ausate MSX'dega asju tehtud
Ükskord käis seal miskine fotograaf, kes tegi Õpetajate päeva plakati, valiti ka minu nägu sinna... - pärast oli terve linn neid plakateid täis
Pärast tükk aega hiljem siis kui Jack oli 55KK koolis
sai talle Rootsist tood karp Floppisi - Eestis neid ei liikund peaagu üldse
Jack'l oli oma "pesa" selles koolsi mis seal Marja poe taga on number/nimi ei tule enam meele seal taga ruumis sai tema ühel sünnipäeval isegi oldud
Viimati kohtasin vanat Eesti Akadeemilises Raamatukogus
Olevat EBS's miskine kojamees küsis mingit asja 286'le
aurune nagu alati
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
26.02.2002 19:23:00
|
|
|
kui ma ei eksi, siis Arvo Mägi ka selles Luise majas õpetas
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nipi
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2001
|
26.02.2002 20:01:00
|
|
|
Jackyga oli mul piisavalt tihe kontakt juba üsna ammu, GAG 1973 nimelt. Ja pärastpoole loomulikult ka. Marja taga koolis (vist kolmas) käisin teda vaatamas sest töötasin lähedal. Tal oli seal vist miski MIR-nimeline suur vene uunikum ka.
[ Seda sõnumit muutis: nipi on 26.02.2002 19:33 ]
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.02.2002 20:13:00
|
|
|
ma siiski arvan et ei ole inimesi siin naljakate juhtumite foorumis maha teha - maha tegemine maha tegemiseks , kui nimepidi nimetamine
mõelda vaid kui kedagi teist siin nimepidi konkreetselt maha tehaks - ega ei meeldiks
no offence
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ash
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2002
|
26.02.2002 22:22:00
|
|
|
libe ma teen sind "maha" muahahaha nüüd oled sa maas.
ma tean et stupid post, aga siiski.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
27.02.2002 12:54:00
|
|
|
| tsitaat: |
26.02.2002 19:13 libekala kirjutas:
mõelda vaid kui kedagi teist siin nimepidi konkreetselt maha tehaks - ega ei meeldiks
|
vaatasin eelnevad kirjad üle:
kahte inimest nimetati, kumbagi ei tehtud maha - lihtsalt tuli nostalgia peale...
Jacki mõju on teatud ringkondadele ikka suur küll ja kui siin teises foorumis oli juttu gurudest, siis võiks ka Jacki üheks neist pidada
guru - vaimne liider, õpetaja
kahjuks kõik, kes Jacki tundsid/tunnevad, teavad ka mis vead Jackil olid ja nende nahka kogu asi ka läks...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.02.2002 19:01:00
|
|
|
| tsitaat: |
26.02.2002 17:42 akm kirjutas:
Kas on siin ka rahvast kes on
puutund kokku "Arvutiõpetaja"
Jaak Loondega? ehk Habe?
Temast võiks vist lõpmatuseni
jutte rääkima jääda?
Minu mäletamist mööda see
mees vist kainet päeva ei näindki
imelik et teda üldse õpetaja koha peal
hoiti
Ise olin temaga üsna suur sõber ja see
tekst siin ei ole paha pärast pandud
|
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhe vend
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2002
|
01.03.2002 09:36:00
|
|
|
Seda on ka su pildilt näha (suur sõber)
Mahaaa
(nihtsalt on norimise tuju)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.03.2002 15:48:00
|
|
|
| tsitaat: |
01.03.2002 08:36 Muhe vend kirjutas:
Seda on ka su pildilt näha (suur sõber)
Mahaaa
(nihtsalt on norimise tuju)
|
muide HinnaVaatluse poolt pakutavates avatarides on sarnane pilt olemas
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
04.03.2002 12:30:00
|
|
|
| tsitaat: |
26.02.2002 17:42 akm kirjutas:
Kas on siin ka rahvast kes on
puutund kokku "Arvutiõpetaja"
Jaak Loondega? ehk Habe?
Temast võiks vist lõpmatuseni
jutte rääkima jääda?
Minu mäletamist mööda see
mees vist kainet päeva ei näindki
imelik et teda üldse õpetaja koha peal
hoiti
Ise olin temaga üsna suur sõber ja see
tekst siin ei ole paha pärast pandud
|
See oli ju see habemes ja higistes lühikestes pükstes vanem meesterahvas, kes Tabasalu ÜG viis aastat tagasi maandus, kaasas hunnik vanu arvuteid ja suht segane kava meile, "keskkoolieliidile" arvutit õpetada.
Peale selle tõi ta oma sabas kooli kaasa ühe patsiga noormehe, kelle põhitegevus seisnes päevade kaupa kooli arvuti taga idle'des ja sõna otseses mõttes netist pornot vaadates.
http://lists.ut.ee/arc/koolid/199805/msg00106.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
14.06.2003 20:55:07
|
|
|
mu laulu õpetaja oli kuradi 1kl õps;)...ei osanud reklaami eest ära panna...tegi 2 restarti...õps: Suured poisid on jälle midagi siia arvutisse võtnud IRW :=>
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
15.06.2003 15:24:55
|
|
|
kahjuks polegi nagu õpetajat olnud
sellest ka nigelavõitu oskused
mõned korrad käisin Mart Mölsi antud kursustel
see härra jättis ka väga hea mulje
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
droz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
15.06.2003 15:35:51
|
|
|
Möls on tegija kuju jah, eriti siis kui ta midagi seletab paneb silmad kinni ja vehib kätega
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seen
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2003
|
15.06.2003 15:38:55
|
|
|
| ehh Jack oli igevesti vinge vana. ma ei tea paljud teist käisid Lastekodu tänava sidekooli ühika kolmandal korrusel seal oli meil üsna lahe punker Jack orgunnis sinna tehnika olid ka TTÜ Yamahad (mm marki ei mäleta ikka ca 10 a tagasi).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
15.06.2003 15:43:18
|
|
|
Koolis kus mina käin. Seal on ka arvutiõpetaj.
Arvutiõpetaja töö on selline umbes ...
Kell 9.00 kooli. Iga vahetund teeb arvutiklassiukse lahti ja laseb inimesed sisse
kes tahabad arvutit kasutada. See aeg kui inimesed on arvuti klassis (vahetunni)
nii kaua hoiab tema ka seal korda.
Siis arvutiõpetaja veel prindib mida me tahame. Printimine põhimõtteliselt käib nii:
Viin talle disketi. Ta tõmbab asja arvutisse ja ütleb, et tule järgmine vahetund tagasi,
selleks ajaks olen välja printinud. Kusjuures disketi jätab enda kätte. Järgmine vahetund
saan oma prinditud asja kätte. Tavaliselt peab disketti ka tagasi küsima.
Kui ma olen oma asja internetti ülesse pannud ja siis tahan printida. Siis ei luba, sest
see pidi arvutisse viituse laskma. Ja kui viin sellise asja mis on tehtud A3´na - Siis
keeldub selle välja printimisest. Kuna ta ei saa asjaga hakkama.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
15.06.2003 15:53:03
|
|
|
*Niih, väike lugu oma kunagisest arvutiõpetajast (nüüdsest vallandatud tänu lolliks olemisele):
Üks inimene läks igavusest monitori "adjustmentide" kallale, siis olid mingid vanad 14/15 tollised MONITORID klassis ja alt sellised kerimisribad vms imeasjad need kah pold. Selle peale visati inimene klassist välja, anti talle mingig aastaks veel arvutiklassi keeld kah peale. Kui aus olla siis sain ise kah seal keelu peale, ma ise kah ei mäleta mis põhjusel. Olin vist liiga tark ja jätsin arvutiõpetaja unarusse . Igastahes sellised olid Tallinna 49 Keskkooli aja arvutiõpetajad (nüüdsest on see Tallinna Arte Gümnaasium).
*Nüüd jutt uuest arvutiõpetajast: Uus arvutiõpetaja on meil selline väike inimene keda kutsutakse jukuks. Ajusi on tal kah minimaalsuse piirides aga mis on kõige huvitavam on see et ta on p***rast. Selle tiitli teenis ta välja tüdrukute ahistamisega . Kui isegi täpsem olla siis õpetajate päeval ristiti ta pederastiks kogu kooli ees. Tehti selline näidend kus olid mingi 12 tydrukut istusid (3*4 read) ja siis ajas keegi ringi seal, läks ühe tydruku juurde, pani käe ümber, küsis nu saad ikka hakkama jne. kokkuvõttes oli see parim osa õpetajate päevast, vähemalt õpilaste meelest, pärast seda et tahtnud meie arvutiõpetaja (kellest tahab ka direktor lahti saada) oma nägu näidata erilist.
Väike reklaam kah: Tulge meie kooli arvutiõpetajaks, siis kõik õnnelikumad 8)
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
15.06.2003 15:58:16
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
aga mis on kõige huvitavam on see et ta on p***rast. Selle tiitli teenis ta välja tüdrukute ahistamisega .
|
Ja mina mõtsin et mees kellele meeldib teine mees on pede. krt sinu teooria järgi peaks ma ka pede olema, kuna ma poiss ja mulle meeldivad tüdrukud.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
15.06.2003 15:59:20
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
aga mis on kõige huvitavam on see et ta on p***rast. Selle tiitli teenis ta välja tüdrukute ahistamisega .
|
Ja mina mõtsin et mees kellele meeldib teine mees on pede. krt sinu teooria järgi peaks ma ka pede olema, kuna ma poiss ja mulle meeldivad tüdrukud.  |
ei vat mees+mees= peded aga arvutiõpetaja+noored tydrukud=pedofiilia
viimati muutis KillerXP 15.06.2003 23:48:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
15.06.2003 16:00:15
|
|
|
Meil oli ka omamoodi õpetaja, selline viinanina ja kalamees
Kohe peale seda, kui klaviatuuri nupud selgeks "õppisime", pidime hakkama Pascalis progema
Võite ette kujutada, mida arvasid sellest näiteks 17 aastased maatüdrukud, kes polnud ennem arvutit näinudki(veerandi lõpus vaesekesed poetasid õpsile pisara ja said kolmed kirja).
Lõpus sai ikka paar tundi Exceli't kah näpitud, aga seda jäi ikka häbematult väheseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
15.06.2003 16:03:05
|
|
|
| sun kirjutas: |
Meil oli ka omamoodi õpetaja, selline viinanina ja kalamees
Kohe peale seda, kui klaviatuuri nupud selgeks "õppisime", pidime hakkama Pascalis progema
Võite ette kujutada, mida arvasid sellest näiteks 17 aastased maatüdrukud, kes polnud ennem arvutit näinudki(veerandi lõpus vaesekesed poetasid õpsile pisara ja said kolmed kirja).
Lõpus sai ikka paar tundi Exceli't kah näpitud, aga seda jäi ikka häbematult väheseks. |
oioioi, minu esimene arvutiõpetaja (kellest ka juttu nati puhusin) ei suutnud terve õppeaasta jooksul exceli ja wordi basicutest edasi
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
15.06.2003 16:03:28
|
|
|
Kes käivad veel põhikoolis ... Kas teil on arvutiõpetus kohustuslik aine ve ?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
15.06.2003 16:05:09
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Kes käivad veel põhikoolis ... Kas teil on arvutiõpetus kohustuslik aine ve ?  |
Mul kui ma käisin 7 kl. siis oli küll. aga see oli sellepärast et ma olin reaalklassis.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
15.06.2003 16:05:37
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Kes käivad veel põhikoolis ... Kas teil on arvutiõpetus kohustuslik aine ve ?  |
ma lõpetasin just 8 klassi, pold mul mingit arvutiõpetust. Täpsustame, viimati oli vist mingi 5 või 6 klassis arvutiõpetus. Seda olen õppinud ainult 1 aasta mis oli kah vägagi igav tegevus. 2 tundi oli nädalas, mina viibisin seal mingi 20 minza, siis kõik tehtud ja kodupoole praegu on mul vist selle arvutiõpetuse asemel selline mõnus aine nagu majandus, 2 aastat juba
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
15.06.2003 16:15:10
|
|
|
Meil küll pole arvutiõpetust. Mõnes mõttes oleks hea kui oleks.
Meil vist esimesed klassid käivad kord nädalas õppimas. Aga
suuremad klassid ei käi. Ju siis õpetaja ei saa hakkama. Peaks
ka hakkama arvutiõpetajaks
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
15.06.2003 16:17:33
|
|
|
no ma lõpetan kohe 9 nda ning ainukesed arvutiõpetuse tunni olid mul vist 7 ndas klassis... seal me õppisime vanade 486 te peal kirjutamist ... rohkem pole kahjuks olnud arvuti tunde (õnneks järgmisest aastast vist on võimalus natuke õppida arvutit kah..)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
15.06.2003 21:34:47
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Kes käivad veel põhikoolis ... Kas teil on arvutiõpetus kohustuslik aine ve ?  |
on
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
15.06.2003 22:51:16
|
|
|
Taavi_R, ma lähen 9-ndasse ja mul pole eluski mitte ühtegi arvutitundi old. Teistel paralleelidel on a meil ei ole
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
15.06.2003 22:53:15
|
|
|
meie koolis on arvutiõpetus 4. klassist kohustuslik!
Ja kui eraldi IT-õppesuund valida, on 2 tundi nädalas arvutit
...ja meile õpetati 7. klassis kilpkonnaprogremist ja HTMLi
8. klassis õppisime Excelit, Wordi ja Pauerpointi (kõik menüüd ja värgid seletati põhjalikult ära)
9ndas hakkame sügisel vist Pascalit ja/või Javascripti vms õppima(täpselt ei tea)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
15.06.2003 23:37:07
|
|
|
| Mina sain just X klassiga ühele poole ja võin öelda, et meil tartus reinikus olid põhikoolis ainult 9.ndas klassis arvutitunnid. (Aga noorematel aastakäikudel on juba IV klassis arvutitunnid.)10.-nendas klassis olid mul nüüd kah arvutitunnid(Käin humanitaarharus). Kahe aasta jooksul oleme õppinud pisut wordi, excelit ja accessi...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
15.06.2003 23:50:33
|
|
|
uki, sry, pian tunnistama viga . Pole nagu teemaga kokku puutunud varen
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
16.06.2003 00:01:17
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Mõnesmõttes teil veab  |
pigem seal arvutitundides toimub taandareng kui üldse midagi.. õpitakse tuimalt värke ära (meile taheti isegi sellist kontrolltööd teha, et küsitakse näiteks, mismoodi saab wordis reavahet muuta, siis pead seletama, et lähed sealt ja sealt menüüst ja siis tuleb selline ja selline dialoog ette ja sealt saad valida asju jms..)
10 klassis õppisime wordi ja excelit ja powerpointi väga algelisel tasemel
järgmine aasta tuleb mingi programmeerimine (loodetavasti mitte basic )
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
16.06.2003 00:10:16
|
|
|
[quote="DoS"]
| Taavi_R kirjutas: |
järgmine aasta tuleb mingi programmeerimine (loodetavasti mitte basic ) |
kui sitasti läheb siis html
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krisx
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001
|
16.06.2003 01:14:59
|
|
|
Paistab et Jack on ikka päris kuulus vana siin
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|