Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Minu esimene arvuti õpetaja märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Muhe vend
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2002




sõnum 15.02.2002 16:28:00 Minu esimene arvuti õpetaja vasta tsitaadiga

Nii arvuti õpetaja sinu suur juht ja jumal(master) IT maailmas, selline ta oli!!
Screen Saver-t pidas mingiks viiruseks icon_eek.gif
Kui kolasid explorer-ga arvutis ringi oli paksu pahandust kuna õpetaja eksis arvutis ära(KUS MA OLEN??) icon_confused.gif
Kui kuskilt kostis stabiilset klaviatuuri klõbinat(10 näpu süst) siis riskis see taat klassist välja viskamisega(põhjus teadmata)
Dokumente vedas ühest masinast teise flopidega(kõik masinad olid ühises võgus full välja saretud icon_razz.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ed
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 15.02.2002 18:19:00 vasta tsitaadiga

on selliseid ennegi n2htud ja n2hakse ka edasi, endal kah vastav aga 6nneks mitte nii hull...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2002 18:27:00 vasta tsitaadiga

Mind aeti kunagi raamatukogu internetipunktist ära, kui telneti akna avasin. Öeldi: "Saa häkid meie andmebaasi või jumal teab kuhu sisse, ma tean küll."
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2002 14:19:00 vasta tsitaadiga

Njah, ma olen ka ühes arvutipraktikumis näinud, kuidas kõrvalarvuti taga vennike jubedalt paanikasse läks, kui screensaver ette tuli.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tuumaparakas
Piiratud kasutaja
tuumaparakas

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.02.2002 14:30:00 vasta tsitaadiga

Meie kunagine arvuti õpetaja ei lubanud explorerit kasutada, kuna see pidavat LIIGA PALJU arvutit koormama icon_biggrin.gif

_________________
O: Socket A emaplaadi
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=242051&highlight=
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 18.02.2002 16:10:00 vasta tsitaadiga

nja .. meil oli siin kunagi isetehtud programm .. mis pani arvutid remote controliga kinni .. nuh, valisime siis endale ohvri välja ja klõps, masin kinni ..
inimene istus siis tükk aega tühja ekraani jõllitades .. ja ei teinud esialgu midagi .. siis andsime soovituse - kasuks tuleks esialgu arvuti sisse ka lülitada. seda ta ka tegi. ilmusid esimesed boot kirjad .. ja seal oli kirjas et "press delete to enter setup" ning inimene ka seda tegi .. olukord oli viimasepeal koomiline vaadata kuidas inimene tükk aega setupis ringi "häkkis" ..
tagasi üles
Muhe vend
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2002




sõnum 19.02.2002 17:37:00 vasta tsitaadiga

Õppisin taas midagi uut ühelt arvuti kasutjal. Nimelt
Restart=reset nupp icon_smile.gif .Palusi inimesel masinale restarti teha näpp käis resetis icon_eek.gif ära nii et, ma ei jõudnud silma ka mitte pilgutada. Põhjendus oli et, ma koguaeg nii...
Vaene win NT icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.02.2002 17:44:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

19.02.2002 16:37 Muhe vend kirjutas:
Õppisin taas midagi uut ühelt arvuti kasutjal. Nimelt
Restart=reset nupp icon_smile.gif .Palusi inimesel masinale restarti teha näpp käis resetis icon_eek.gif ära nii et, ma ei jõudnud silma ka mitte pilgutada. Põhjendus oli et, ma koguaeg nii...
Vaene win NT icon_lol.gif


Kui oli NT workstation, siis talus seda veel suht vapralt ilmselt. icon_smile.gif Kõigi muude puhul ei kadesta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ash
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 02.02.2002




sõnum 22.02.2002 19:59:00 vasta tsitaadiga

ehehehe ma olen siiani selline icon_razz.gif ja mis asi se häkkimine on icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.02.2002 21:15:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

22.02.2002 18:59 ash kirjutas:
ehehehe ma olen siiani selline icon_razz.gif ja mis asi se häkkimine on icon_razz.gif

põhimõtteliselt jube virtuaalne tegevus. lendad muudkui mööda elektronskeeme ringi ning kui hätta jääd siis kutsud ingli appi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ash
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 02.02.2002




sõnum 25.02.2002 17:26:00 vasta tsitaadiga

tänan seletuse eest icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 25.02.2002 18:44:00 vasta tsitaadiga

Ükskord progemise rühmas käis üks kutt, kes oma progesid väga harva salvestas. Põhjuseks oli: ei taha kõvaketast kulutada icon_smile.gif

Kurb on jah see, et kohe kui midagi tekstimoodis teed või rohkem klaverit klõbistad, siis on tegu kohe "meie süsteemi häkkimisega" või mingi muu paha tegemisega.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akm
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2002




sõnum 26.02.2002 18:42:00 vasta tsitaadiga

Kas on siin ka rahvast kes on
puutund kokku "Arvutiõpetaja"
Jaak Loondega? ehk Habe?
Temast võiks vist lõpmatuseni
jutte rääkima jääda?
Minu mäletamist mööda see
mees vist kainet päeva ei näindki
imelik et teda üldse õpetaja koha peal
hoiti
Ise olin temaga üsna suur sõber ja see
tekst siin ei ole paha pärast pandud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.02.2002 18:44:00 vasta tsitaadiga

Raaliklubi "Ahhaa" tuleb meelde... Ja viin termoses...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akm
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2002




sõnum 26.02.2002 18:55:00 vasta tsitaadiga

Kas see "Ahhaa" asus seal Luise tänava äärses majas, teisel korrusel (ei mäleta täpselt mis nimetusega see maja seal oli)
Isegi sai seal käidud ja vanade ausate MSX'dega asju tehtud
Ükskord käis seal miskine fotograaf, kes tegi Õpetajate päeva plakati, valiti ka minu nägu sinna... - pärast oli terve linn neid plakateid täis
Pärast tükk aega hiljem siis kui Jack oli 55KK koolis
sai talle Rootsist tood karp Floppisi - Eestis neid ei liikund peaagu üldse
Jack'l oli oma "pesa" selles koolsi mis seal Marja poe taga on number/nimi ei tule enam meele seal taga ruumis sai tema ühel sünnipäeval isegi oldud
Viimati kohtasin vanat Eesti Akadeemilises Raamatukogus
Olevat EBS's miskine kojamees küsis mingit asja 286'le
aurune nagu alati
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2002 19:23:00 vasta tsitaadiga

kui ma ei eksi, siis Arvo Mägi ka selles Luise majas õpetas icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nipi
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.02.2002 20:01:00 vasta tsitaadiga

Jackyga oli mul piisavalt tihe kontakt juba üsna ammu, GAG 1973 nimelt. Ja pärastpoole loomulikult ka. Marja taga koolis (vist kolmas) käisin teda vaatamas sest töötasin lähedal. Tal oli seal vist miski MIR-nimeline suur vene uunikum ka.

[ Seda sõnumit muutis: nipi on 26.02.2002 19:33 ]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.02.2002 20:13:00 vasta tsitaadiga

ma siiski arvan et ei ole inimesi siin naljakate juhtumite foorumis maha teha - maha tegemine maha tegemiseks , kui nimepidi nimetamine icon_evil.gif

mõelda vaid kui kedagi teist siin nimepidi konkreetselt maha tehaks - ega ei meeldiks

no offence
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ash
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 02.02.2002




sõnum 26.02.2002 22:22:00 vasta tsitaadiga

libe ma teen sind "maha" muahahaha nüüd oled sa maas.


ma tean et stupid post, aga siiski.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2002 12:54:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

26.02.2002 19:13 libekala kirjutas:
mõelda vaid kui kedagi teist siin nimepidi konkreetselt maha tehaks - ega ei meeldiks


vaatasin eelnevad kirjad üle:
kahte inimest nimetati, kumbagi ei tehtud maha - lihtsalt tuli nostalgia peale...

Jacki mõju on teatud ringkondadele ikka suur küll ja kui siin teises foorumis oli juttu gurudest, siis võiks ka Jacki üheks neist pidada
guru - vaimne liider, õpetaja
kahjuks kõik, kes Jacki tundsid/tunnevad, teavad ka mis vead Jackil olid ja nende nahka kogu asi ka läks...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.02.2002 19:01:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

26.02.2002 17:42 akm kirjutas:
Kas on siin ka rahvast kes on
puutund kokku "Arvutiõpetaja"
Jaak Loondega? ehk Habe?
Temast võiks vist lõpmatuseni
jutte rääkima jääda?
Minu mäletamist mööda see
mees vist kainet päeva ei näindki
imelik et teda üldse õpetaja koha peal
hoiti


Ise olin temaga üsna suur sõber ja see
tekst siin ei ole paha pärast pandud

Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhe vend
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2002




sõnum 01.03.2002 09:36:00 vasta tsitaadiga

Seda on ka su pildilt näha (suur sõber)
Mahaaa
(nihtsalt on norimise tuju)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.03.2002 15:48:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

01.03.2002 08:36 Muhe vend kirjutas:
Seda on ka su pildilt näha (suur sõber)
Mahaaa
(nihtsalt on norimise tuju)


muide HinnaVaatluse poolt pakutavates avatarides on sarnane pilt olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 04.03.2002 12:30:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

26.02.2002 17:42 akm kirjutas:
Kas on siin ka rahvast kes on
puutund kokku "Arvutiõpetaja"
Jaak Loondega? ehk Habe?
Temast võiks vist lõpmatuseni
jutte rääkima jääda?
Minu mäletamist mööda see
mees vist kainet päeva ei näindki
imelik et teda üldse õpetaja koha peal
hoiti
Ise olin temaga üsna suur sõber ja see
tekst siin ei ole paha pärast pandud

See oli ju see habemes ja higistes lühikestes pükstes vanem meesterahvas, kes Tabasalu ÜG viis aastat tagasi maandus, kaasas hunnik vanu arvuteid ja suht segane kava meile, "keskkoolieliidile" arvutit õpetada.
Peale selle tõi ta oma sabas kooli kaasa ühe patsiga noormehe, kelle põhitegevus seisnes päevade kaupa kooli arvuti taga idle'des ja sõna otseses mõttes netist pornot vaadates.

http://lists.ut.ee/arc/koolid/199805/msg00106.html
tagasi üles
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 14.06.2003 20:55:07 vasta tsitaadiga

mu laulu õpetaja oli kuradi 1kl õps;)...ei osanud reklaami eest ära panna...tegi 2 restarti...õps: Suured poisid on jälle midagi siia arvutisse võtnud icon_biggrin.gif IRW thumbs_up.gif :=>
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2003 15:24:55 vasta tsitaadiga

kahjuks polegi nagu õpetajat olnud icon_sad.gif
sellest ka nigelavõitu oskused icon_sad.gif
mõned korrad käisin Mart Mölsi antud kursustel icon_smile.gif
see härra jättis ka väga hea mulje thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 15.06.2003 15:35:51 vasta tsitaadiga

Möls on tegija kuju jah, eriti siis kui ta midagi seletab paneb silmad kinni ja vehib kätega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seen
HV vaatleja

liitunud: 19.04.2003




sõnum 15.06.2003 15:38:55 vasta tsitaadiga

ehh Jack oli igevesti vinge vana. ma ei tea paljud teist käisid Lastekodu tänava sidekooli ühika kolmandal korrusel seal oli meil üsna lahe punker Jack orgunnis sinna tehnika olid ka TTÜ Yamahad (mm marki ei mäleta ikka ca 10 a tagasi).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 15:43:18 vasta tsitaadiga

Koolis kus mina käin. Seal on ka arvutiõpetaj. icon_lol.gif
Arvutiõpetaja töö on selline umbes ...
Kell 9.00 kooli. Iga vahetund teeb arvutiklassiukse lahti ja laseb inimesed sisse
kes tahabad arvutit kasutada. See aeg kui inimesed on arvuti klassis (vahetunni)
nii kaua hoiab tema ka seal korda.
Siis arvutiõpetaja veel prindib mida me tahame. Printimine põhimõtteliselt käib nii:
Viin talle disketi. Ta tõmbab asja arvutisse ja ütleb, et tule järgmine vahetund tagasi,
selleks ajaks olen välja printinud. Kusjuures disketi jätab enda kätte. Järgmine vahetund
saan oma prinditud asja kätte. Tavaliselt peab disketti ka tagasi küsima.
Kui ma olen oma asja internetti ülesse pannud ja siis tahan printida. Siis ei luba, sest
see pidi arvutisse viituse laskma. Ja kui viin sellise asja mis on tehtud A3´na - Siis
keeldub selle välja printimisest. Kuna ta ei saa asjaga hakkama.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 15:53:03 vasta tsitaadiga

*Niih, väike lugu oma kunagisest arvutiõpetajast (nüüdsest vallandatud tänu lolliks olemisele):
Üks inimene läks igavusest monitori "adjustmentide" kallale, siis olid mingid vanad 14/15 tollised MONITORID klassis ja alt sellised kerimisribad vms imeasjad need kah pold. Selle peale visati inimene klassist välja, anti talle mingig aastaks veel arvutiklassi keeld kah peale. Kui aus olla siis sain ise kah seal keelu peale, ma ise kah ei mäleta mis põhjusel. Olin vist liiga tark ja jätsin arvutiõpetaja unarusse icon_redface.gif icon_razz.gif . Igastahes sellised olid Tallinna 49 Keskkooli aja arvutiõpetajad (nüüdsest on see Tallinna Arte Gümnaasium).
*Nüüd jutt uuest arvutiõpetajast: Uus arvutiõpetaja on meil selline väike inimene keda kutsutakse jukuks. Ajusi on tal kah minimaalsuse piirides aga mis on kõige huvitavam on see et ta on p***rast. Selle tiitli teenis ta välja tüdrukute ahistamisega icon_razz.gif. Kui isegi täpsem olla siis õpetajate päeval ristiti ta pederastiks kogu kooli ees. Tehti selline näidend kus olid mingi 12 tydrukut istusid (3*4 read) ja siis ajas keegi ringi seal, läks ühe tydruku juurde, pani käe ümber, küsis nu saad ikka hakkama jne. icon_razz.gif kokkuvõttes oli see parim osa õpetajate päevast, vähemalt õpilaste meelest, pärast seda et tahtnud meie arvutiõpetaja (kellest tahab ka direktor lahti saada) oma nägu näidata erilist. icon_lol.gif

Väike reklaam kah: Tulge meie kooli arvutiõpetajaks, siis kõik õnnelikumad 8)
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 15:58:16 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:

aga mis on kõige huvitavam on see et ta on p***rast. Selle tiitli teenis ta välja tüdrukute ahistamisega icon_razz.gif.



Ja mina mõtsin et mees kellele meeldib teine mees on pede. krt sinu teooria järgi peaks ma ka pede olema, kuna ma poiss ja mulle meeldivad tüdrukud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 15:59:20 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
KillerXP kirjutas:

aga mis on kõige huvitavam on see et ta on p***rast. Selle tiitli teenis ta välja tüdrukute ahistamisega icon_razz.gif.



Ja mina mõtsin et mees kellele meeldib teine mees on pede. krt sinu teooria järgi peaks ma ka pede olema, kuna ma poiss ja mulle meeldivad tüdrukud. icon_rolleyes.gif

ei vat mees+mees= peded aga arvutiõpetaja+noored tydrukud=pedofiilia


viimati muutis KillerXP 15.06.2003 23:48:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 15.06.2003 16:00:15 vasta tsitaadiga

Meil oli ka omamoodi õpetaja, selline viinanina ja kalamees icon_smile.gif
Kohe peale seda, kui klaviatuuri nupud selgeks "õppisime", pidime hakkama Pascalis progema icon_eek.gif
Võite ette kujutada, mida arvasid sellest näiteks 17 aastased maatüdrukud, kes polnud ennem arvutit näinudki(veerandi lõpus vaesekesed poetasid õpsile pisara ja said kolmed kirja).
Lõpus sai ikka paar tundi Exceli't kah näpitud, aga seda jäi ikka häbematult väheseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 16:03:05 vasta tsitaadiga

sun kirjutas:
Meil oli ka omamoodi õpetaja, selline viinanina ja kalamees icon_smile.gif
Kohe peale seda, kui klaviatuuri nupud selgeks "õppisime", pidime hakkama Pascalis progema icon_eek.gif
Võite ette kujutada, mida arvasid sellest näiteks 17 aastased maatüdrukud, kes polnud ennem arvutit näinudki(veerandi lõpus vaesekesed poetasid õpsile pisara ja said kolmed kirja).
Lõpus sai ikka paar tundi Exceli't kah näpitud, aga seda jäi ikka häbematult väheseks.

oioioi, minu esimene arvutiõpetaja (kellest ka juttu nati puhusin) ei suutnud terve õppeaasta jooksul exceli ja wordi basicutest edasi
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 16:03:28 vasta tsitaadiga

Kes käivad veel põhikoolis ... Kas teil on arvutiõpetus kohustuslik aine ve ? icon_eek.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 16:05:09 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kes käivad veel põhikoolis ... Kas teil on arvutiõpetus kohustuslik aine ve ? icon_eek.gif


Mul kui ma käisin 7 kl. siis oli küll. aga see oli sellepärast et ma olin reaalklassis.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 16:05:37 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kes käivad veel põhikoolis ... Kas teil on arvutiõpetus kohustuslik aine ve ? icon_eek.gif

ma lõpetasin just 8 klassi, pold mul mingit arvutiõpetust. Täpsustame, viimati oli vist mingi 5 või 6 klassis arvutiõpetus. Seda olen õppinud ainult 1 aasta mis oli kah vägagi igav tegevus. 2 tundi oli nädalas, mina viibisin seal mingi 20 minza, siis kõik tehtud ja kodupoole icon_razz.gif praegu on mul vist selle arvutiõpetuse asemel selline mõnus aine nagu majandus, 2 aastat juba
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 16:15:10 vasta tsitaadiga

Meil küll pole arvutiõpetust. Mõnes mõttes oleks hea kui oleks.
Meil vist esimesed klassid käivad kord nädalas õppimas. Aga
suuremad klassid ei käi. Ju siis õpetaja ei saa hakkama. Peaks
ka hakkama arvutiõpetajaks icon_smile.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 15.06.2003 16:17:33 vasta tsitaadiga

no ma lõpetan kohe 9 nda ning ainukesed arvutiõpetuse tunni olid mul vist 7 ndas klassis... seal me õppisime vanade 486 te peal kirjutamist icon_neutral.gif ... rohkem pole kahjuks olnud arvuti tunde icon_cry.gif (õnneks järgmisest aastast vist on võimalus natuke õppida arvutit kah..)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 15.06.2003 21:29:00 vasta tsitaadiga

Teeme siis asja selgeks:
pederastia - poisipilastus; meestevaheline suguline läbikäimine
pedofiilia - med haiguslik kiindumus lastesse
KillerXP, õpi definitsioonid selgeks icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 21:34:47 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kes käivad veel põhikoolis ... Kas teil on arvutiõpetus kohustuslik aine ve ? icon_eek.gif

on icon_razz1.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 15.06.2003 22:51:16 vasta tsitaadiga

Taavi_R, ma lähen 9-ndasse ja mul pole eluski mitte ühtegi arvutitundi old. Teistel paralleelidel on a meil ei ole icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 22:53:15 vasta tsitaadiga

meie koolis on arvutiõpetus 4. klassist kohustuslik!
Ja kui eraldi IT-õppesuund valida, on 2 tundi nädalas arvutit icon_biggrin.gif

...ja meile õpetati 7. klassis kilpkonnaprogremist ja HTMLi
8. klassis õppisime Excelit, Wordi ja Pauerpointi (kõik menüüd ja värgid seletati põhjalikult ära)

9ndas hakkame sügisel vist Pascalit ja/või Javascripti vms õppima(täpselt ei tea)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 22:53:59 vasta tsitaadiga

Mõnesmõttes teil veab icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 23:05:24 vasta tsitaadiga

umbes aastast 2000 I-XII klass kohustuslik, enne oli alates VI
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 15.06.2003 23:37:07 vasta tsitaadiga

Mina sain just X klassiga ühele poole ja võin öelda, et meil tartus reinikus olid põhikoolis ainult 9.ndas klassis arvutitunnid. (Aga noorematel aastakäikudel on juba IV klassis arvutitunnid.)10.-nendas klassis olid mul nüüd kah arvutitunnid(Käin humanitaarharus). Kahe aasta jooksul oleme õppinud pisut wordi, excelit ja accessi...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2003 23:50:33 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Teeme siis asja selgeks:
pederastia - poisipilastus; meestevaheline suguline läbikäimine
pedofiilia - med haiguslik kiindumus lastesse
KillerXP, õpi definitsioonid selgeks icon_razz1.gif

uki, sry, pian tunnistama viga icon_redface.gif . Pole nagu teemaga kokku puutunud varen icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 16.06.2003 00:01:17 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Mõnesmõttes teil veab icon_wink.gif

pigem seal arvutitundides toimub taandareng kui üldse midagi.. õpitakse tuimalt värke ära (meile taheti isegi sellist kontrolltööd teha, et küsitakse näiteks, mismoodi saab wordis reavahet muuta, siis pead seletama, et lähed sealt ja sealt menüüst ja siis tuleb selline ja selline dialoog ette ja sealt saad valida asju jms..)
10 klassis õppisime wordi ja excelit ja powerpointi väga algelisel tasemel icon_rolleyes.gif
järgmine aasta tuleb mingi programmeerimine (loodetavasti mitte basic icon_sad.gif)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 16.06.2003 00:10:16 vasta tsitaadiga

[quote="DoS"]
Taavi_R kirjutas:

järgmine aasta tuleb mingi programmeerimine (loodetavasti mitte basic icon_sad.gif)


kui sitasti läheb siis html icon_lol.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.06.2003 01:14:59 vasta tsitaadiga

Paistab et Jack on ikka päris kuulus vana siin icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Minu esimene arvuti õpetaja mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.