|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
erkky2002
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
05.06.2003 19:51:15
|
|
|
Tase mäng, ootan fulli.
UK aeg:
00:52.49
01:38.99
02:25.86
---------
02:53.57
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
05.06.2003 19:58:16
|
|
|
oot mida:
| tsitaat: |
The following graphics cards are NOT supported:
Radeon 7200, 7500
Rage
Voodoo 4, Voodoo 5
Matrox G400, Matrox G440
TNT2
All 16-bit graphics cards
|
vaevalt et kellelgi radeon 7200 veel on aga kas 7500 omanikud saavad kommenteerida. ei näe nagu põhjust, miks ei peaks varaste radeonide peal jooksma kui isegi geforce 1 saab hakkama
igatahes proovisin mängu veel 500 mhz p3 + mx200 peal ja jooksis päris hästi, medium detail ja 800x600x16
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doc Cannibal
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
06.06.2003 00:03:14
|
|
|
damnd, mõtlesin, et minu ajad on kõvad, kuid mõnel suht uskumatud ajad siin
uk - 3.14.34
jap- 3.27.15
swe- 2.44.03
peab vist tagasi minema, ja uuesti ja uuesti proovima
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
06.06.2003 00:08:01
|
|
|
UK-3:13.93---seda pole eriti mänginud kuna ei istu see rada
JAP-3:19.42
SWE-2:33.25
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent53
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
06.06.2003 00:10:24
|
|
|
nii kauaoodatud paska mängu pole näinud juba pikka aega. ainus hea asi on vigastused. graafika, juhtitavus... .Mina mängin rõõmuga rallisport challanget ja cmr2 edasi
_________________ HL forever |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
06.06.2003 00:11:25
|
|
|
| tsitaat: |
nii kauaoodatud paska mängu pole näinud juba pikka aega.
|
mis seal siis nüüd nii paska on?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent53
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
06.06.2003 00:15:47
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| tsitaat: |
nii kauaoodatud paska mängu pole näinud juba pikka aega.
|
mis seal siis nüüd nii paska on? |
Ma ootasin seda mängi põnevil ja ootused olid väga suured. Mängima hakates nägin mingit imeliku arcade käkki.
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
06.06.2003 00:18:43
|
|
|
oot mida sa siis peale graafika ja juhitavuse veel siis ootasid? see rallysport challange ja cmr2 on selle mängu kõrval parajad käkkid, demo järgi vähemalt..ootame full versiooni ära
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
06.06.2003 00:31:23
|
|
|
Meeldetuletuseks, et mäng pole veel valmis (tegu pole isegi ametliku demoga). Kui asi viimaks lähinädalatel (loodetavasti) valmis saab ja loodetust palju halvem on, siis karjuge kui palju tahate ning rallysport challenege juhitavust sellega võrrelda on küll nüüd viimane asi, mille peale tulla.
_________________ Muudab see maailma... ilmselt mitte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent53
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
06.06.2003 00:34:30
|
|
|
Rallisport Challange graafika oli küll parem kui CMR3. Colinil on autod vb natuke täpsemini joonistatud, aga Rallispordil on ikkagi üldine graafika etem. Ma ei viitsi siin nüüd mingit vaidlust tekitada. Maitse asi. Mulle CMR3 i maitse.
_________________ HL forever |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.06.2003 07:22:50
|
|
|
... agent53, Sa ikka patch'i kah peale viskasid, vähemalt juhitavus peaks sellega paremaks muutuma küll !
CMR3 graafika võiks ümbruse suhtes mõnes kohas tiba täpsem olla küll, näiteks metsas, porisel rajal sõites, kipuvad maastikuvormid suht kokku sulama ja nii mõnigi kord ajad sassi, kust tee läheb ja ei taju raja reljeefi ning mõnest kohast lõigata püüdes, võib auto käituda nagu oleks kuhugi otsa sõitnud, aga näha pole midagi. Selles suhtes on MS RSC tiba parem, aga mis mulle RSC juures ei meeldi on see, et ümbritsev keskkond ja auto nagu ei kuuluks kokku st. ei tundu loomulik e. on viga minus, kes teab, aga CMR3-s seda tunnet küll pole. Täiesti ogaralt käitub automaatselt rajale tagasi viskamine - mõnes kohas saab suht palju ringi sõita enne, kui tagasi viskab, aga mõnes viskab tagasi juba ainult väikse lõikamise pärast ! Härivalt mõjuvad ka need reklaamiprospekti inimesed, mis oli mulle täielik üllatus, nii uue mängu puhul. Üldmulje siiski väga paha ei ole, panen panuse täismängu peale ja loodan mitte pettuda ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
06.06.2003 11:15:48
|
|
|
Rallisport Challenge graafika on küll väga hea (mulle isiklikult meeldib rohkem kui cmr 3 oma), aga juhitavus on veel hullem kui cmr 3 tavalisel demol, nagu ennem sai öeldud. Loodan ka kõike paremat sellest...
_________________ Muudab see maailma... ilmselt mitte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.06.2003 13:47:16
|
|
|
2ra h6iska enne õhtut...pssssssssshhhhhhhhh
vaata aru ma ei taipa kuidas codemastersi tyypidel õnnestus radeon 7*** seeria kaartide toe puudulikuks teha
nagu mu 64ddr oleks ebakompetentne m2ngu m2ngimiseks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
06.06.2003 14:14:26
|
|
|
Tegin väiksed muudatused: panin patchi peale ja võtsin veidike graafikat alla ja tulemused on lausa super, igal rajal suutsin 15-20sec parema aja välja sõita esimese korraga. Juhitavus läks palju paremaks, enam auto ei tee ootamatuid manöövreid ja püsib paremini rajal. Auto liigub asfaldil ka tunduvalt kiiremini, samuti on pidamine paremaks tehtud.
Ikka käivad närvi 2d põõsad ja liiklusmärgid, 150-ga otsa sõites on auto sodi
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.06.2003 14:33:50
|
|
|
| libe kirjutas: |
2ra h6iska enne õhtut...pssssssssshhhhhhhhh
vaata aru ma ei taipa kuidas codemastersi tyypidel õnnestus radeon 7*** seeria kaartide toe puudulikuks teha
nagu mu 64ddr oleks ebakompetentne m2ngu m2ngimiseks  |
... tjah, tiba jama ta on, võib-olla võid loota ATi draiverimeeskonnale, et nad need ühilduvusprobleemid siluda viitsivad, on ju tegemist piisavalt kõva mänuga, et selle nimel tiba lisaressurssi kulutada. Põhiprobleemiks on, et mujal maailmas pole nö. supported kaardi ostmine mingi eriline kulutus ja nii-kui-nii võib arvestada, et kes ei suuda endale supported kaarti soetada ega see ka suht tõenäoliselt originaalmängu kah ei osta ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 06.06.2003 15:17:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
06.06.2003 15:10:39
|
|
|
Õudsalt ajavad tõesti närvid need puud, põõsad ja liiklusmärgid. On mingi imepisike põõsas, tahad kurvis veidi lõigata ja põmst kohe nagu kütaksid vastu betoonseina läheb auto sodiks.
_________________ Muudab see maailma... ilmselt mitte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morillo
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2001
|
06.06.2003 15:17:29
|
|
|
irw enda masinal p3,gf2mx400 oli tavalise demo installi järel masinast näha aint 3antenni ja põhja vari, nüid patch peal ja tulemus hoopis parem, nüid ka autot natikene näha, kuigi istmed, torud ja sõitjad seest puudu, ning muidugi pole ka puid, põõsaid ega maju-----krdi hea on sõita midagi ei sega, aga proovitud vähemalt sai.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
06.06.2003 16:48:12
|
|
|
| tsitaat: |
Õudsalt ajavad tõesti närvid need puud, põõsad ja liiklusmärgid. On mingi imepisike põõsas, tahad kurvis veidi lõigata ja põmst kohe nagu kütaksid vastu betoonseina läheb auto sodiks
|
Hmmm... mis ajast sõidetakse rallit mööda liiklusmärke, seinu, põõsaid ja puid. Selle jaoks on ikka teed olemas.... Kui sõita ei oska ja puusse paned, siis peadki karistada saama(ajaliselt), mitte et kytad läbi puude ja saad vaid mÕne sekundikymnendiku kehvema aja. Mul küll siiamaani liiklusmärkidega kana kitkuda ei ole olnd.
See eest on rootsi lumevallid head. Võtavad tublilt hoo maha, mitte ei ole kivist seinad nagu cmr2-es. Ja liiga palju lõigates teeb auto ilusa spinni
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
07.06.2003 00:41:47
|
|
|
England SS1 aeg
3:17.94 ----- palju teie rekord on
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
07.06.2003 02:39:01
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
England SS1 aeg
3:17.94 ----- palju teie rekord on  |
03.06.04 on minu Inglismaa aeg (HEa mäng.OOtan huwiga täiswersiooni.)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
07.06.2003 11:15:22
|
|
|
Minu rekordid siis:
Inglismaa ---- 3:16.8
Jaapan ------- 3:20.4
Rootsi -------- 2:35.7
_________________ Muudab see maailma... ilmselt mitte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
xaus
HV vaatleja

liitunud: 07.06.2003
|
07.06.2003 11:25:25
|
|
|
| traks kirjutas: |
oot mida:
| tsitaat: |
The following graphics cards are NOT supported:
Radeon 7200, 7500
Rage
Voodoo 4, Voodoo 5
Matrox G400, Matrox G440
TNT2
All 16-bit graphics cards
|
vaevalt et kellelgi radeon 7200 veel on aga kas 7500 omanikud saavad kommenteerida. ei näe nagu põhjust, miks ei peaks varaste radeonide peal jooksma kui isegi geforce 1 saab hakkama
igatahes proovisin mängu veel 500 mhz p3 + mx200 peal ja jooksis päris hästi, medium detail ja 800x600x16  |
Minul on ATI Radeon 7500 seeria kaart ja see demo ei töötanud alguses, kuid pärast selle patchi installi hakkas ta tööle. Tõsi ta ei ole just kõige sujuvam, jõnksutab mängu, kuid keerasin kõik settingud madalamale ja nüüd jookseb natuke paremini
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
07.06.2003 11:30:32
|
|
|
kas keegi teab milline on kõige nõrgem arvuti mille peal see käima läheb??
ise lugesin kuskilt et ühel oli p2 350mhz, 128mb ram, geforce 2 mx200 32mb peal käima läinud
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
07.06.2003 11:52:41
|
|
|
| käima võib ta ju minna , aga mängitavus on teine teema:D
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
07.06.2003 11:56:16
|
|
|
| unustasin ütlemata, et low detailidega oli hästi jooksnud!
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
07.06.2003 14:10:27
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... agent53, Sa ikka patch'i kah peale viskasid, vähemalt juhitavus peaks sellega paremaks muutuma küll ! |
| IceUul kirjutas: |
| Tegin väiksed muudatused: panin patchi peale ja võtsin veidike graafikat alla ja tulemused on lausa super, igal rajal suutsin 15-20sec parema aja välja sõita esimese korraga. Juhitavus läks palju paremaks, enam auto ei tee ootamatuid manöövreid ja püsib paremini rajal. Auto liigub asfaldil ka tunduvalt kiiremini, samuti on pidamine paremaks tehtud. |
ei tea nüüd mis rajal teil need ajad paremaks läksid...
aga jaapanis ja rootsis mul küll midagi aru saada polnud ,et midagi oleks paremaks muutunud...idee poolest ja teie juttu lugedes oleks mu ajad ka siis kõvasti paranema pidanud...ajad ikka sellised...
UK-3:13.93---seda pole eriti mänginud kuna ei istu see rada
JAP-3:19.42
SWE-2:33.25
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
07.06.2003 18:21:15
|
|
|
veidi parandatud aegu....
UK-2.59.40
JAP-3.11.67
SWE-2.37.79
Jaapanis on tunda, et 2 seci on veel võimalik lihvida maha. Täisgaasiga sõitmise rada kuni teise kontrollpunktini.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.06.2003 18:26:20
|
|
|
... OK, kes tahab aegadega esineda, need pangu ajad üles SIIA ja sealt võib neid siis igaüks vaadata ja võrrelda ! Edaspidised sellesisulised postid kustutatakse !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
07.06.2003 19:07:40
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
Jaapanis on tunda, et 2 seci on veel võimalik lihvida maha. Täisgaasiga sõitmise rada kuni teise kontrollpunktini. |
ja gaasi üldse lahti ei lase? isegi sekundiks?
ja mis su jaapani esimese sektori parim aeg on? ma olen siiani 43.59 saanud...
| DigeBeni kirjutas: |
| ... OK, kes tahab aegadega esineda, need pangu ajad üles SIIA ja sealt võib neid siis igaüks vaadata ja võrrelda ! Edaspidised sellesisulised postid kustutatakse ! |
aga kui ma tahan sektorite aegu teada...mida seal GTO's ei näidata...siis ei likvideerita mu poste?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.06.2003 17:08:54
|
|
|
... aegade üles riputamiseks, on nüüd eraldi teema Edetabel ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 08.06.2003 18:16:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
12.06.2003 18:35:16
|
|
|
kuskilt kuulsin ,et mäng pidi nüüd väljas olema...ega seda eestis veel müügil ole?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markob
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2001
|
12.06.2003 19:24:55
|
|
|
Full on väljas jah.
Eestis veel müügil kindlasti mitte.
Vice City-gi jõudis alles nüüd hiljuti poelettidele.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
13.06.2003 02:41:33
|
|
|
| Mitme plaadi peal on?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Car_Stealer
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2002
|
13.06.2003 04:38:05
|
|
|
Kurat mul ei lähe full ka tööle... hangub ära esimese pildi juures.. video driverid uuendatud /codec pakc peale lastud.. miski ei aita.. Kardan ,et asi int-helis!! Seda ei pidanud mäng toetama... Mäng on muidu 3 cd peal.. install on 3gb !!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JB
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
13.06.2003 10:05:11
|
|
|
| Võib küll olla int-helis. Aga proovi siis uuendada/vahetada soundi drivereid, netis peaks ju leiduma. Vaata, mis siis saab
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
13.06.2003 12:29:59
|
|
|
| Car_Stealer kirjutas: |
Kurat mul ei lähe full ka tööle... hangub ära esimese pildi juures.. video driverid uuendatud /codec pakc peale lastud.. miski ei aita.. Kardan ,et asi int-helis!! Seda ei pidanud mäng toetama... Mäng on muidu 3 cd peal.. install on 3gb !!! |
kõigepealt muretse originaal endale äkki...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.06.2003 15:03:57
|
|
|
muig, nagu orikas läheks järsku läheks?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
13.06.2003 15:09:23
|
|
|
| Car_Stealer kirjutas: |
Kurat mul ei lähe full ka tööle... hangub ära esimese pildi juures.. video driverid uuendatud /codec pakc peale lastud.. miski ei aita.. Kardan ,et asi int-helis!! Seda ei pidanud mäng toetama... Mäng on muidu 3 cd peal.. install on 3gb !!! |
Sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
13.06.2003 15:12:48
|
|
|
keela biosis heli ära, proovi kas läheb... siinpool paar sellist juhust olnud. Just uuemate mängudega GTA... Splinter...
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JB
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
13.06.2003 16:08:44
|
|
|
| CMR3 readme-s on kirjas, et mäng ilma soundikaardita tööle ei lähe. Probleemsete arvutite soundi siis mäng ilmselt ei toeta. Karta on, et ei lähe tööle ka BIOSist disabletuna, kuna ka siis pole ju soundi enam, aga mine sa tea. Ise keelaks int soundi ära ja paneks katsetamiseks mõne ettejuhtuva pci helikaardi sisse
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
13.06.2003 16:10:17
|
|
|
e... splinteriga sama jama
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
13.06.2003 17:44:45
|
|
|
esialgu igaljuhul seda mängu võrgus mängida ei saa...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
13.06.2003 17:50:14
|
|
|
| Samas single stage on OK!
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
13.06.2003 17:51:44
|
|
|
...ma vaatan ,et full tahab ka rohkem arvuti resursse saada...ja tundub ka ,et auto juhitavus on muutunud ja pidamine teepeal on ka teine...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
13.06.2003 19:04:29
|
|
|
vot see mäng võib küll ikka krdi vihaseks teha
hard raskusega championchipi tehes sõitsin hispaanias katsed täiesti puhtalt ja nii kiiresti kui suutsin läbi, aga ikka iga katsega langesin järjest tahapoole, samas järgmisena soomes panin esimesel katsel 2 korda matsu ja siis olin ikka teises chekpointis 20 sekundit kiirem kui teised (ma ei kujuta, mis edu ralli lõpus võiks olla, paar minutit kindlasti)
ei saa mina aru.. mis neil on mingi põhimõte, et "ford ei ole asfaldil kiire, aga kruusal küll" või
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
13.06.2003 19:24:37
|
|
|
...huvitav millal CMR3 eestikeelseks tehakse?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
13.06.2003 19:25:46
|
|
|
| milleks seda veel vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
13.06.2003 19:34:17
|
|
|
| vinski kirjutas: |
| milleks seda veel vaja on? |
milleks üldse eestikeelt vaja on? ...,et parem mängida oleks...vähemalt CMR2 oli küll täitsa tipp topp koos eestikeelse kaardilugejaga
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|