|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
07.01.2008 21:17:52
|
|
|
Ta mitte ei öelnud, et ta tahab teha neid 1 iso failiks, vaid ta küsis, kas ta tahab neid teha 1 iso failiks no,... Said aru?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
07.01.2008 22:54:19
|
|
|
pkwild618, mida vit*u sa ajad?
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.01.2008 22:58:00
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
pkwild618, mida vit*u sa ajad?  |
No väike vaevumärgatav naljakoht seal on:
| tsitaat: |
| Mul n 3 iso faili.700megast. Ma tahan neid teha 1 iso failiks? |
Inimene lihtsalt tea ise ka mida tahab.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
08.01.2008 00:47:55
|
|
|
Küsimärk lause lõpus ei tee seda küsilauseks, vaid kirjaveaks.
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
08.01.2008 08:02:36
|
|
|
| Janis kirjutas: |
ja pool on pkwild618 loll iba  |
Ega asi vist nii hull ka ei ole
| laurx kirjutas: |
| mis te jaurate, ma suudan poole lollimat iba ajada. |
Ja see on ka poole pullim iba
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.01.2008 15:52:10
|
|
|
Kasutaja Spezz kirjuas
Sulle infoks niipalju, et IM Arvutitelt võeti paar kuud tagasi ära nii distribuutori kui ka service litsents. Ei maksa hammast teritada, ükskõik kui uskumatuna uudis ka ei tunduks.
Normaalne fantaasia mõnel
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sperov
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2005
|
08.01.2008 17:16:47
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| pkwild618 kirjutas: |
irw :d
| kristo12 kirjutas: |
Mul n 3 iso faili.700megast.Ma tahan neid teha 1 iso failiks >>>?<<<Kuidas või mis programmigama sead teha saan.
Ning kuidas on võimalik teha dvd mis hakkab ise bootima kui ta sisse panen. |
Mulle meeldis see Nooled lisasin ise. |
nalja pole
| pkwild618 kirjutas: |
Ta mitte ei öelnud, et ta tahab teha neid 1 iso failiks, vaid ta küsis, kas ta tahab neid teha 1 iso failiks no,... Said aru?  |
ikka pole  |
Mingi bioloogiaalane jutt.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
09.01.2008 20:51:51
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Peasi et inimesi saaks ikka normaalselt alla ajada, SA-s lendasid suure autoga täis kiirusel massi sisse ja sisuliselt 2-3 inimest jätsid auto seisma
SÕites pidi inimesi peaaegu samapalju kartma kui poste ja maju, kui nad ikka usinalt suure kaarega minema lendavad siis on lahe
Saan oma vajadused mängus ära rahuldatud siis  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
09.01.2008 22:15:48
|
|
|
velsale kärmelt "kärn" maha
| velsa kirjutas: |
Aa, moded vist saavad. Tavalised inimesed ei saa proste muuta ega kustutada  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.01.2008 00:54:04
|
|
|
Nali läheb edasi veel tegelt, see postitus oli ta poolt 03.01.2007 tehtud ja see on viimane siiani(11.01.2007) ....... Crackiski ära .
| aX kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
Unustasin mainida, et enne firware flashimist oli ruuteril kombeks PLÕKSTI reset teha kui talle public ip assignisin  |
enne firmware flashimist oleks võinud elionile selle tagasi anda ja öelda, et tellis |
Well I laughed...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
13.01.2008 18:16:41
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
. Kuid jah, psp on hea sellistes olukordades, ka vetsus . Mina näiteks mängin vetsus kui vahel jamasti on , kas siis seina passida on huvitavam? Ning valjuks pannes ei kuulda.... ... .. |
Allikas
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendrique
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003
|
14.01.2008 03:30:51
|
|
|
| B57 kirjutas: |
tead mis on hea (jahutus)?
mine parem osta lada radika jahutus vent,muterda see kasti külge ja sa ei pea kuulama enam müra ja tead miks? sest see lennutab sul terve raali aknast välja! ja vaata et hiirest kõvasti kinni ei hoija,haarab Sinu ka kaasa! |
pidin toolilt maha kukkuma.
Allikas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?forum=41&topic=354759
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
14.01.2008 17:37:42
|
|
|
| erkky2002 kirjutas: |
Väike näpukas oli, see kaart ka Zalman jahutusega
| Ahmed kirjutas: |
Loobun sest saan juba homme GigaByte 8800GT Zalman-i variandi kätte.
Sinule aga edu! Kaart on hea. |
|
Ostad kõigepealt välja ja alles siis teine avastab, et tal sama kaart müüa
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
20.01.2008 15:31:20
|
|
|
| tsitaat: |
| Mida P3RSET nagu, käisin vaipa kloppimas, toa uks oli kinni, kedagi see ei olnud mu toas, tulen tagasi, istun arvuti taha ja mingi ilge hais. Kurat, mingi täielik müstika, s!taks õhuvärskendajat kulutand juba, aken lahti, vaatasin toa üle, sitta pole, aga miski haiseb, oma riided, tooli, põranda nuusutasin cm haaval üle, mitte midagi, krt istun arvuti taha, jälle, koristan solgi laua pealt ära, nuusutan solgi üle, ei midagi, nuusutan arvuti üle, ei midagi, liigutan arvutit veidike, noonii, hakkab pihta, rõve, vaatan siis kõik kohad üle arvutis, haiseb midagi aga misasi, aru ei saa, kuna sitta ju pole, krdi trikimees käis siis vahepeal mu toas sital ve? tundub nagu oleks kassisitaga oleks tegu, aga kui on hais, peab olema kass ja tema sitt, aga pole, kass ei saand toas käia vahepeal, kuna uks oli kinni ja sitta pole kah näha kuskil. sitt lugu ma ütlen selle peale aint. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=355629&highlight=
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
20.01.2008 16:51:15
|
|
|
| Karm Laks kirjutas: |
| okas5 kirjutas: |
| biomehanik kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| ot: |
Ega see Ines Karu üks röövel juhuslikult AHV Ardo ei ole ? |
|
ei tea, ei tunne neid karuröövleid  |
Ma seda Ardot teadsin. Isegi paar korda koos pidu pannud temaga. Enam vist mõned aastad me koos ei joo  |
läbi trellide on jah raske kanne kokku lüüa |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php?mode=quote&p=4161164
EDIT: ma mõtlesin vasakule noh.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.01.2008 00:28:45
|
|
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4166137#4166137
| sputnik kirjutas: |
inimesed vaatavad ikka seda lehekülge sama ideega mis ajakirja ja mõtlevad ise juurde ehk siis on nad täpselt samal tasemel
lihtsalt sul on luulud et sa oled special ja sa ei tegele selliste asjadega |
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gl0be
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2007
|
22.01.2008 17:44:41
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
| pkwild618 kirjutas: |
Lolli ma mõtlesin selle all, et see kas on öö või päev ikka segamini ei lähe  |
Ma mäletan oma kooliaega. Ärkasin kell 6.45. Hakkasin koolipoole sättima. Aga kuna aega oli, siis mõtlesin et vaatan hommikutee veed. Mingi imelik jura käis hoopis ETV's Unine kah raisk ei viitsinud sellel teemal mõelda. Tegin kohvi ja sättisin kooliasju. Siis panin kogemata teleka TV3 peale ja hakkasid 7sed uudised. Hämming oli suur, et mida krdit. Mis hommikul näidatakse nüüd ka 7 seid uudiseid???. Vaatan kella, kell 7 läbi mõned minutid. Juhe jumala koos. Vaatan aknast välja. Jumala pime nagu hommikul ikka. Tuli välja , et kell oli 7 õhtul, mitte hommikul . Olin kooli lihtsalt maha maganud
Vaata veel osutiga kella 8) |
Ega need digitaalsed kellad ka väga paremad pole.Ärkasin lambist kell 1:40 üles, silm alles udune, vaatasni et kell 7:40 tõmmasin asjad kiirelt kotti ja hakkasin toanaabrit äratama .
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
22.01.2008 19:34:50
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Sama siin, Cartoon Network tegi oma töö, eks mingi 4-7 aastaselt jäi kõik palju paremini meelde ja põhja sai sealt alla, vb sellepärast olengi selline pullivend. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
23.01.2008 00:06:01
|
|
|
jäi silma sirvides
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
23.01.2008 02:48:50
|
|
|
| tsitaat: |
Võiks parem leiutada pirni, mis põleks musta valgusega, st kui paned selle põlema siis läheb toas pimedaks |
jupp aega hirnusin
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.01.2008 14:51:15
|
|
|
No jooksma ei pea. Kõnniteele võib ka asutada rohelise tulega ja ka vilkuvaga. Kui läheb kõnniteed ületades punaseks, ei oma sa kohustust joosta vaid kohustust sinu tagant oodata omavad autojuhid. - autokoolist sain teada icon_biggrin.gif tark olen.
Et siis autojuhid peavad KÕNNITEED viimasel hetkel ületava jalakäija järgi ootama???
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
26.01.2008 12:31:23
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
Uube kahju et flackot ei nöind, a korralikult sqi cvõetud ikke. kes kuiuldis pasundamis veeefferr ja väike viagra siis need olime meie laurxiga
e: TORT jjas südme pahaks, minfi oool o´kio sai sisse löödud |
keegi aru ka saab??
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
28.01.2008 11:10:07
|
|
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4180004#4180004
arm2004 kirjutas:
Tarmo kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Tarmo kirjutas:
Prose ise välja ei tule, jõudu ei taha rakendada. Vist ei tohigi.
pruun kang tuleb enne üles tõsta
Tõstetud, proovisin, aga ikka ei tule.
see võib ka sellest tingitud olla, et termopasta tahkunud...
eks ta riskantne ole, aga sobivate riistade ja mõistusega peaks va ramp sealt ikka välja tulema icon_smile.gif suht kindel, et ühe toote jaoks ei töötatud välja "kinnikeevitatud" prosega emaplaati, mille socketil kangike olemas icon_biggrin.gif
Mida see termopasta seal prose all tegema peaks icon_eek.gif
_________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kobax
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2008
|
28.01.2008 18:40:29
|
|
|
kellelt: raif
kellele: kobax
postitatud: 28.01.2008 17:38
pealkiri: Re: soc a
soovija vaatas ka praegu üle ja tegelikult ta soovib soc 462 emaplaati... soc a ei sobi kahjuks
_________________ O:mootor sae,JONSERED,warna põhiline et käima läheb! PS kui on!
M:Gaz 24 84a musta värvi kena välimus lisainf ps
M:MB 240d 82a tõsiselt kena retro masin! kel huvi saadan pildid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
29.01.2008 11:29:26
|
|
|
| coolman88 kirjutas: |
Ma mingil määral tean ka seda Kobakest, mingi lampi virukas, tarvitab narkootikume, peamiselt anfetamiini ja punne.. Kõik tydrukud kes teda teavad natukene, arvavad tast p2ris sitasti, valetab tuttavatele et elab kuskil villas ja on rikas vend..
Umbes 2 aastat tagasi oli temaga mingi väike probleem, mingi ähvardas mind ja kahte sõpra. Sel ajal oli tal päris suur tutvusringkond, kogus linnahalli juurde ligi 80+ virukat ( terve linnahalli esine oli rahvast kell 10 paksult täis), et mulle ja kahele mu sõbrale peksa anda. Rahvast oli seal nii palju et see jutt jõudis mingi ringiga meie kõrvadesse ka. Me l2ksime 13-kesi ja saime nendega kokku, mingi 10 inimest nägid relva siis karjusid peale seda ligi 50 jooksid surmahirmus, see Kobakene sai kohe põlvega näkku hakkas naq beebi nutma ja tõi meile öhtul paar tuhat EESTI KROONI kahjutasu, et me pidime linna ronima. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4182625#4182625
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
29.01.2008 11:50:34
|
|
|
| tsitaat: |
Tervitused siinkohal Steaven Seagalile ja Jack Norrisele
|
Mitte Jack, vaid Chuck.
Aga jah, üsna ulmeline lugu.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.01.2008 10:21:53
|
|
|
| Mulligan kirjutas: |
Puudu on just see viimane Cafe Royale, laiskusest pole viitsinud otsida. Kui keegi teadja oskab juhatada, millises äris see
kindlapeale müügis on, siis ostaksin ära küll.
Tänud juba ette! |
Jutt siis filmist Casino Royale
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
31.01.2008 18:30:45
|
|
|
| dstar kirjutas: |
"21. detsembril, 2012 asub Maa Päikesega täpselt ühel ja samal joonel - galaktiline sündmus, mis toimub üks kord iga 25 800 aasta tagant. Mitte keegi ei tea, millist mõju selline erakorraline joondumine avaldab. "
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4187842#4187842
Ei ole võimalik, et kaks punkti ühel joonel asuvad!
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
31.01.2008 20:04:39
|
|
|
| Telempe kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
"21. detsembril, 2012 asub Maa Päikesega täpselt ühel ja samal joonel - galaktiline sündmus, mis toimub üks kord iga 25 800 aasta tagant. Mitte keegi ei tea, millist mõju selline erakorraline joondumine avaldab. "
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4187842#4187842
Ei ole võimalik, et kaks punkti ühel joonel asuvad! |
Ongi nii raisk... täitsa jube kohe.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
01.02.2008 05:55:58
|
|
|
Keegi ei saa vist asjale pihta. Puust ja punaseks: Kaks punkti asuvad alati neist läbi tõmmatud joonel! Tee kaks punkti ja tõmba neist sirgjoon läbi. Samamoodi saab ka ruumis igast kahest punktist ühise joone läbi tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
05.02.2008 22:59:57
|
|
|
| tsitaat: |
Müüa 2-toaline korter Valgas.garaaž kauba peale !(lisaraha eest!) tlf. |
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
13.02.2008 22:16:38
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| ndk kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
Mul isa töökaaslane rääkis, et kui ID kaardiga panka minna, siis võetakse kõik su andmed seal nimodi ära ja see ei ole tegelikult üldse turvaline  |
Mismoodi? Tellerid annavad peksa?  |
Kas seda juhtub ainult ID kaardiga või võetakse kõik andmed ära ka suiis kui lähed panka pass või juhiluba näpus?  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
16.02.2008 23:11:02
|
|
|
| Baks kirjutas: |
| On pakkuda uue sony memory stik pro duo 2gb, pakendist väljavõetud ja minuga proovitud. |
Ei tea kumbasse ta selle toppis, enda sisse viib tavaliselt 2 auku, ühest topid sisse ja teisest tuleb välja.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
17.02.2008 16:15:39
|
|
|
| tsitaat: |
| samamoodi otsisin ja tekkis tunne, et midagi pole. Aga otsisin just suuremat tüüpi. Kontrorimööbel ei maitse kudagi (mis on suurem). Aga lõpuks leidsin kvaliteetse saksamaa lauda, mis oli suur ja hea hinnaga |
päris hea
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4228104#4228104
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik46
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.02.2008 19:28:12
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Lp. Oponent Skeptik: Vista tundmiseks ja MS-i arengustrateegiate teadmiseks pole vaja ilmtingimata Vistat arvutis omada. Piisab natukesest loogikast, mida ajud ringi veavad... |
ehk siis Vista tundmaõppimiseks lugege Internetist hoopis kuulujutte
allikas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4237743#4237743
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|