Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 18:06:50 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Väike töötluse proov, ärge maha lööge icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 27.01.2008 18:18:36 vasta tsitaadiga

mürane ja kõik võimalikud otsad on ära lõigatud
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.01.2008 18:50:57 vasta tsitaadiga

hakkas täna selline tänavakunst harku järve lähistel silma

http://keevitaja.com/stuff/kunst.jpg

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 19:13:58 vasta tsitaadiga

sputnik kirjutas:
mürane ja kõik võimalikud otsad on ära lõigatud

Kõik on taotuslik.
Minule, kui lennukipedele meeldib just nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 27.01.2008 19:53:13 vasta tsitaadiga

Sai täna väikesel kalmisturetkel käidud.
Siin puhkab...
Siluett.
Kiirustades. (Ei ole mingeid PS-i filtreid kasutatud efekti saavutamiseks.)
Peegeldused.
Kriitikat ja õpetussõnu, palun.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 20:02:40 vasta tsitaadiga

GTV
http://ardoholts.com/blog1/gtv/DSC_7650.jpg

(Teame, teame, et auto sitane on.)
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 20:15:24 vasta tsitaadiga

Negative kirjutas:
Sai täna väikesel kalmisturetkel käidud.
Siin puhkab...
Siluett.
Kiirustades. (Ei ole mingeid PS-i filtreid kasutatud efekti saavutamiseks.)
Peegeldused.
Kriitikat ja õpetussõnu, palun.

Mulle isiklikult need surnuaia pildid ei meeldi, seal ei kipu kaamerat välja võtma....
Se lomp pole ka midagi erilist minuarust, võttenurk oleks võinud olla kasvõi eriline...

Ardo kirjutas:

(Teame, teame, et auto sitane on.)

Ja peale selle ka veel märg icon_biggrin.gif
Muidu pilt kuidagi suvakas tunudb mulle, ise oleks vast pildistanud alt ülesse vm.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 20:58:28 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:

Ardo kirjutas:

(Teame, teame, et auto sitane on.)

Ja peale selle ka veel märg icon_biggrin.gif
Muidu pilt kuidagi suvakas tunudb mulle, ise oleks vast pildistanud alt ülesse vm.


Need piisad ei ole hullu.

Lumistel Tallinna tänavatel on auto puhtana hoidmine parajalt keeruline. icon_razz.gif

http://ardoholts.com/blog1/gtv/DSC_7706.jpg

Kiibitsejatele auto hind:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/587/auto_php-id=452587-www_auto24_ee.html
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nohka
HV kasutaja
Nohka

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 21:11:18 vasta tsitaadiga

r3nx kirjutas:
Kuidagi igavaks jääb jah.. selline tavaline -leidsin surnud putuka pilt- icon_razz.gif

Ma arvasin, et ühest korrast ütlemisest piisab, aga kui vaja siis kordan taas, et pilt polegi mõeldud kunstiliselt eesmärgil. Pealegi on see üsna maitse asi. Keda paeluvad putukad, keda mitte. Mulle jäävad igavaks tavaliselt pildid autodest, lillepildid, reidipildid (Pildid inimestest, mis peaksid sisaldama endas togutavalt sügavat tähendust pildistaja ja pildistava isiku kohta, kuid enamasti piirduvad need siiski tühjusega..Üheks vastandiks neile tooks nt. http://tiki1.deviantart.com/ galerii ) jms.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ivoonu
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2006




sõnum 27.01.2008 21:12:29 vasta tsitaadiga

http://ardoholts.com/blog1/gtv/DSC_7706.jpg
Kasutamisväärtuselt üsna mõttetu auto vastupidiselt minu nn. "rõvedale ja ilmetule sandaalile"

_________________
Esimese fotoaparaadiga pilti tehes tuli selle ees istuda 8 tundi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 21:16:27 vasta tsitaadiga

Ivoonu kirjutas:
http://ardoholts.com/blog1/gtv/DSC_7706.jpg
Kasutamisväärtuselt üsna mõttetu auto vastupidiselt minu nn. "rõvedale ja ilmetule sandaalile"
ausalt, kui midagi tarka öelda pole, ära parem ütle icon_lol.gif icon_lol.gif

pilt muidu OK...see audi
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 27.01.2008 22:42:32 vasta tsitaadiga

Death vaatab et kui siin isiklike kärude promo käib peaks oma vecu kah ära pesema ja jäädvustama:P

See ardo autopilt on klassikaline tootefoto ja peaks kuuluma yhele pildile veel 2 pildiga eest ja kyljepealt vms, muidu mõjub nagu pilt inimesest seljatagant.

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 27.01.2008 23:05:45 vasta tsitaadiga

Negative kirjutas:
Sai täna väikesel kalmisturetkel käidud.
Siin puhkab...
Siluett.
Kiirustades. (Ei ole mingeid PS-i filtreid kasutatud efekti saavutamiseks.)
Peegeldused.
Kriitikat ja õpetussõnu, palun.


Viimane pilt on küll kaif, peegeldust ju väga mõnus vaadata. Teised pildid nac igavad, see kiirustedes pilt on päris spooki, kui saaks mingise teksti kah juurde surnutest või vaimudest siis thumbs_up.gif


Ivoonu kirjutas:
http://ardoholts.com/blog1/gtv/DSC_7706.jpg
Kasutamisväärtuselt üsna mõttetu auto vastupidiselt minu nn. "rõvedale ja ilmetule sandaalile"


Kusjuures see alfa on päris kasulik noortematel eluaastatel. Tal on räige naistemagnet sisse installitud.(Vastupidiselt Audi 80'le icon_smile.gif Pilt1 Pilt2 Sõbral oli sihuke Alfa. Ja sõita on kah sellega väga mõnus. Pakiruum oli muidugi olematu icon_biggrin.gif
Audi on muidugi lihtsalt hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 00:18:14 vasta tsitaadiga

Ma panen ka üle pika aja ühe pildi siia.
www.zone.ee/wsan4/P5130009.JPG


Andke tuld! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 00:19:48 vasta tsitaadiga

WsaN, et nagu ? täesti võib öelda, et suvaklõps ju.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gne
HV kasutaja
gne

liitunud: 31.12.2003




sõnum 28.01.2008 00:38:58 vasta tsitaadiga

Negative, viimane meeldib
_________________
Põhjaka toit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nyy
HV vaatleja
Nyy

liitunud: 03.01.2002




sõnum 28.01.2008 01:11:53 vasta tsitaadiga

Stockholm
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 01:16:20 vasta tsitaadiga

Nyy kirjutas:
Stockholm

Pildi idee iseenesest hea, aga kvaliteet ei kannata kriitikat icon_razz.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.01.2008 01:23:54 vasta tsitaadiga

veel üks harku järve lähistelt. miskipärast ei fokuseerind korralikult ära.

http://keevitaja.com/stuff/raagus_puu_w.jpg

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonks
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2005




sõnum 28.01.2008 01:28:49 vasta tsitaadiga

Tänase päeva "saak"

http://img184.imageshack.us/img184/1980/imgp2801pwc2.jpg

Kommentaarid on oodatud...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.01.2008 01:32:08 vasta tsitaadiga

kus selliseid seltsimehi kohtasid?
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonks
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2005




sõnum 28.01.2008 01:38:49 vasta tsitaadiga

Jalutsain Kakumäe poolsaare tipus fotokas käevangus, aga kuna jube tuuline oli, siis tulin suhteliselt kiiresti tulema sealt. Ühel hetkel kuulen siutsumist ja näen, et otse minu nina all oli neid päris palju (nagu oleks pesakond olnud aga tundub kahtlane, Jaanuari kuus icon_biggrin.gif ). Sai siis vaikseks võetud ja sihitud neid natuke, jube arad olid, nii et pidin manuaal fookusega tegema, sellest ka väike ebateravus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 02:12:05 vasta tsitaadiga

Varblased ja arad?icon_biggrin.gif
http://xd.pri.ee/pics/r2hn.jpg
Hallpea-rähn. Tair3-S, F8, edasi ei mäleta:D

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 13:02:23 vasta tsitaadiga

Kas viga on minus aga...kuidagi igavaks ja mõttetuks on see teema läinud. Ei mäleta enam eriti eelmiste teemade kulgu aga justkui on varem olnud rohkem huvitavaid pilte, praegu on sisuliselt ainult suvaklõpsud. Arutelu on ka olematu kui sisukust hinnata.

Paljud inimesed, kelle pilte ma hindan, pole ka ammu siia teemasse postitanud. Või kui siis korra kuus heal juhul. Või siis jäävad nad muu taustal kahe silma vahele. Samas eks ongi selle teema siin lihtsalt ühe arvutifoorumi kasutajate tehtud piltide kogumik, mitte tingimata kõrge kvaliteediga piltide kogumik a la looduspilt või fotokala.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 28.01.2008 13:44:40 vasta tsitaadiga

Ei ütleks, et viga on just Sinus... Pigem on sellest teemast saamas "Teie digifotokaga tehtud pildid" teema, mis kunagi ka isegi eksisteeris... Lihtsalt on nii, et igaüks peab märgi maha jätma, eelnevalt vaatamata oma "ilusat pilti" kriitilise pilguga üle. Need, kes tõepoolest natuke sügavamalt ka asjaga tegelevad on tõesti valinud mingi muu koha oma piltide eksponeerimiseks...

Ja et pikk jutt on s*tt jutt, otsa ka üks pilt: http://zorten22.planet.ee/Pildid/88s%20on%20AHV-e/IMGP6901.jpg?2
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.01.2008 14:03:24 vasta tsitaadiga

Mul endal ka väike pildimõõn...a varsti päike väljas ja küll siis asjad paranevad icon_smile.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 15:33:13 vasta tsitaadiga

Nõustun zorteniga.

Paralleelselt mitmete muude fotosaitidega jälgin ka seda teemat pidevalt. Jääb mulje, et siin toimub lõhestav valik(vt evolutsioon, looduslik valik jm). See tähendab mitmed fotograafid(nende kohta ma juba julgen nii öelda), kes asja juures aastaid, teevad üha paremaid pilte(sinna hulka satub ka kehvemaid, aga absoluutne perfektsus on võimatu) ja teine seltskond postitab pilte, mis tihti on minu silmis üsna alla arvestust("Teie digifotokatega tehtud pildid" stiilis, kus vaadati kaamera võimekust, mitte pilti või selle kunstilist väärtust).
Esimestele vastuseks ei leia mõtet postitada "Hea pilt thumbs_up.gif" va juhul kui foto tõesti märkimist väärib ning viimaste puhul ma ei vaevu midagi kommenteerimagi.
Tundub nagu keskmine osa puudub.

Võibolla on asi ka minus - aega pole enam kuigi laialt käes ja tõesti ei vaevu foorumis alati kaasa rääkima. Kui teen omast arust hea või vähemasti näitamist väärt pildi, siis laen selle oma fotoblogi üles. Siia aga ei tõtta alati kuulutama, et jälle uus pilt.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 15:33:34 vasta tsitaadiga

"tormi"järgne pisike fotoretk AHVidega


ahvid hoos
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1794

laineid murdes (ehk pritsmekindel kere ja toru ning veekindlad jalanõud+riided on ühed head asjad)
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1804
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1801
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1802


veel:
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1787
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1789
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1790

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 15:49:37 vasta tsitaadiga

http://xd.pri.ee/pics/pesu.jpg
Kompa on veidike mööda, samas annab see sulistamise keskele jätmine Minule hästi seda ärevust edasi, mis seal ümber toimus. Tiirutas sealkandis siiski Roo-Loorkull.
http://www.looduspilt.ee/?page=pilt&id=14724

Aga taseme kohta:
Tegijamad vennad, tõstke taset siis. Ja kogemuste jagamine kriitika näol ei teeks ka paha.

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.01.2008 16:11:36 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
http://xd.pri.ee/pics/pesu.jpg
Kompa on veidike mööda, samas annab see sulistamise keskele jätmine Minule hästi seda ärevust edasi, mis seal ümber toimus. Tiirutas sealkandis siiski Roo-Loorkull.
http://www.looduspilt.ee/?page=pilt&id=14724


icon_eek.gif

See pilt, mis looduspilt.ee-s on, on päris hea thumbs_up.gif icon_eek.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 17:17:28 vasta tsitaadiga

http://rennu.materjal.net/?page=show_pic&pic_id=396

Ei tea kas panna siia, või panoraamide alla. Päris panoraamiks teda lugeda ei saa vist, vaatamata sellele, et 4 kaadrist kokku pressitud icon_razz.gif

---

http://rennu.materjal.net/?page=show_pic&pic_id=398

Siisike.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin504
HV vaatleja
martin504

liitunud: 04.03.2007




sõnum 28.01.2008 19:25:39 vasta tsitaadiga

Lisan ka ühe enda pildi. Arvan, et on enamvähem õnnestunud.
http://static1.nagi.ee/i/p/02/62/00910262fcf66c_o.jpg
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 19:41:52 vasta tsitaadiga

martin504 kirjutas:
Lisan ka ühe enda pildi. Arvan, et on enamvähem õnnestunud.
http://static1.nagi.ee/i/p/02/62/00910262fcf66c_o.jpg

Ilus pilt iseenesest, aga oleks väheke tuuninud pilti:
Kuu ja tähe ära kaotanud ja valgustite peegelduse veelt ära korjanud, oleks väheke parem tulnud arvan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin504
HV vaatleja
martin504

liitunud: 04.03.2007




sõnum 28.01.2008 19:47:12 vasta tsitaadiga

Kuidas kellelegi, ise ma ei poolda eriti piltide tuunimist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 29.01.2008 01:54:45 vasta tsitaadiga

Lisan siis üle pika aja mõne pildi :


http://www.pbase.com/siim/image/92144047


http://www.pbase.com/siim/image/92144053

Kokkuvõtteks seda, et elu teine võrkpalli pildistamine ning veendumus, et siiani kõige raskem spordiala pildistadamiseks. Samuti vihkan ametlikult peda saali ning tema kollaseid seinu ning erineva tooniga valgusteid - silmad krõllis paned pärast RAW-is WB-d paika, lõpuks ikka kõik metsas...niiet WB kohta palun ärge kommenteerige icon_wink.gif
Vaatan ka lähipäevil üle pildid oma aastavahetuse reisist Riiga ning Istanbuli - ehk panen varsti ka sealt midagi.....
Parimat
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.01.2008 12:18:24 vasta tsitaadiga

Pilt
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 12:21:32 vasta tsitaadiga

AsTeR kirjutas:
Pilt


krs vana sild nagu ma saan aru. veidike udune aga meeldib icon_smile.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 12:55:55 vasta tsitaadiga

ma pakun et ei ole udune, vaid et pika säri korral puud tuule käes liiguvad. ülejäänud on täitsa okei ju
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 15:40:49 vasta tsitaadiga

Sai nädalavahetusel Pärnumaal üks suurem tiir tehtud.

kohalik ehitusmaterjal
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1825
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1823

kohalik turvas
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1808
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1821
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1819

kohalikud koolilapsed
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1815
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1811

kohalik elanik
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1812

kohalik loodus
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1833
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1831
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-1838

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 29.01.2008 16:35:18 vasta tsitaadiga

namstoop, esimene ja eelviimane pilt on thumbs_up.gif
ma ei teadnudki et inimesed ja kiivrid on ehitusmaterjal.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 17:44:40 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 17:48:53 vasta tsitaadiga

esimene pilt meeldib rohkem. körgvaade linnale.
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 29.01.2008 19:10:45 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
AsTeR kirjutas:
Pilt


krs vana sild nagu ma saan aru. veidike udune aga meeldib icon_smile.gif


Isiklikult oleksin alt äärest natuke lõikunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 29.01.2008 23:36:53 vasta tsitaadiga

http://viktorkiik.blogspot.com/2008/01/286-kuus-kevadist-hetke.html

Ilus ilm peletas inimesed toast välja, tore! icon_wink.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.01.2008 12:03:35 vasta tsitaadiga

Ilusa ilmaga on tõesti raske toas püsida. Kahjuks on neid pragusel ajal üsna vähe. Pilve ja vihma ainult näebki.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 30.01.2008 22:14:18 vasta tsitaadiga

Avaldan siis mõned lubatud pildid jaanuari esimestel päevadel Istanbulis veedetud ajast. Turistiklõpsud icon_wink.gif

hagia sophia kirik

http://www.pbase.com/siim/image/92327127

kebabimees

http://www.pbase.com/siim/image/92327138

kohalik kodutu

http://www.pbase.com/siim/image/92327151

vürts ja maiustused

http://www.pbase.com/siim/image/92327166

müügimehed

http://www.pbase.com/siim/image/92327178

Kogu GALERII
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 00:09:53 vasta tsitaadiga

Sai vähe vanu pilte sobratud.
Üks kala KOS -i turistidele mõeldud poest:
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 31.01.2008 01:07:56 vasta tsitaadiga

neid kalasid oli jah seal päris palju müügil icon_biggrin.gif
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 31.01.2008 23:08:32 vasta tsitaadiga

http://www.flickr.com/photos/matis_miller/2232684433/
http://www.flickr.com/photos/matis_miller/2232682557/
http://www.flickr.com/photos/matis_miller/2233468930/

ETsiis lubitel pmst töökorras ja photopointi filme ilmutama enam ei vii.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 23:11:08 vasta tsitaadiga

Ok vägev, aga oleks võind nagu millestki pilti ka teha mitte niisama suvaliselt laksida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.