Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Home made jahutused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 19.01.2008 00:25:43 vasta tsitaadiga

ma üldiselt jahutusele erilist tähelepanu ei pööra (raal 2a. tolmust puhastamata icon_razz1.gif ) aga need on küll juba kunstiteose tiitlit väärt icon_eek.gif tõesti, retsept thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 19.01.2008 00:46:54 vasta tsitaadiga

CorsairX, huvitab just, et missuguseid tööriistu sa kasutasid?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.01.2008 00:57:15 vasta tsitaadiga

rauasaag, lihvmasin (et radikate talla paksust ja ribide kõrgust vähendada), elektritrell, kruustangid, näpitsad, trelli otsa käiv ketas-traathari ,et klambrid läikima lüüa, 800 ja 1200 vesilihv paber radikate nähtava pinna viimistlemiseks... ongi vist kõik icon_rolleyes.gif kõik on koduste vahenditega tehtav ja midagi rasket iseenesest ei ole... lihtsalt viitsimist vaja, et korralikult teha.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 19.01.2008 11:55:19 vasta tsitaadiga

vot see on midagi tõsist thumbs_up.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2008 13:29:29 vasta tsitaadiga

CorsairX, oot sa rääkisid, et annad need mäluradikad mulle ja teed endale uued? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 19.01.2008 14:00:09 vasta tsitaadiga

ceemic, neid suuht juust sealt lahti saada vist icon_lol.gif icon_biggrin.gif
_________________
ANIMIST
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.01.2008 16:23:02 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
CorsairX, oot sa rääkisid, et annad need mäluradikad mulle ja teed endale uued? icon_razz1.gif

kle jah probleem on sellega... nad said ikka väääga kõvasti kinni ja ma ei kujuta ette kuidas ma nad eemaldan icon_lol.gif
Samas usun, et kui mälud soojaks kütta ,siis peaks vast lahti tulema. Kui ei tule siis lendavad sügavkülma.
Mulle avaldati PS-is ka juba soovi nende radikate järgi. plaanis oli aegamisi ülejäänud ka valmis teha ja HV-sse müüki panna (~6 paari).
Hetkel suht kiire elu ja ei ole aega eriti teha aga kui mõne paari valma saan eks annan teada kõigile icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.01.2008 20:31:29 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
rauasaag, lihvmasin (et radikate talla paksust ja ribide kõrgust vähendada), elektritrell, kruustangid, näpitsad, trelli otsa käiv ketas-traathari ,et klambrid läikima lüüa, 800 ja 1200 vesilihv paber radikate nähtava pinna viimistlemiseks... ongi vist kõik icon_rolleyes.gif kõik on koduste vahenditega tehtav ja midagi rasket iseenesest ei ole... lihtsalt viitsimist vaja, et korralikult teha.


Kena töö, eiti kui arvestada, et tehtud koduste vahenditega. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2008 20:45:07 vasta tsitaadiga

Välja näevad küll nigu poeletilt võetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus014
HV kasutaja
Margus014

liitunud: 02.12.2006




sõnum 19.01.2008 22:30:38 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif tõeline kunstiteos thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 21.01.2008 18:04:17 vasta tsitaadiga

CorsairX-il kuldsed käed icon_wink.gif väga ilus töö thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.01.2008 23:17:34 vasta tsitaadiga

Mis te siin ikka kiidate... tegutsege! beer_yum.gif icon_biggrin.gif Vaatasin ,et mul P5K-E`l on ühtedel mosfetitel seal prose kohal radika jaoks augud olemas (PCB ju sama mis deluxe`l). Järgmisena teen hoopis selle valma icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cypresshil
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2008




sõnum 26.01.2008 11:10:25 Re: Kõvaketas tagurbidi vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Kõvaketas võib minu teada ainult õiget pidi ja küliti töötada, kõvakettas tagurpidi pole just hea mõte, pidi suhteliselt kindel viis olema kuidas kõvaketas kiiresti töökõlbmatuks muuta, või on see pilt tagurpidi icon_confused.gif

Üldiselt mida vähem kuumust hhd l seda parem.Kettas ju metallist liikuvate osadega ja mis juhtub metalliga kui kuumeneb?Paisub ikka.

_________________
Humi humi humi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 26.01.2008 11:13:29 Re: Kõvaketas tagurbidi vasta tsitaadiga

Cypresshil kirjutas:
Marie kirjutas:
Kõvaketas võib minu teada ainult õiget pidi ja küliti töötada, kõvakettas tagurpidi pole just hea mõte, pidi suhteliselt kindel viis olema kuidas kõvaketas kiiresti töökõlbmatuks muuta, või on see pilt tagurpidi icon_confused.gif

Üldiselt mida vähem kuumust hhd l seda parem.Kettas ju metallist liikuvate osadega ja mis juhtub metalliga kui kuumeneb?Paisub ikka.
Kuidas need kaks teksti seotud on? Teiseks, kõvakettale sobib kõige rohkem temperatuurivahemik 35-45. Alla selle ei sobi. Miks? Sest teatavasti temperatuuri langedes õhu ruumala väheneb ja lugemispea läheb ketta pinnale liiga lähedale. Samas üle selle ei ole asi kohe nii hull, sest siis lihtsalt liigub pea veidi kaugemale.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.01.2008 15:11:41 Re: Kõvaketas tagurbidi vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Cypresshil kirjutas:
Marie kirjutas:
Kõvaketas võib minu teada ainult õiget pidi ja küliti töötada, kõvakettas tagurpidi pole just hea mõte, pidi suhteliselt kindel viis olema kuidas kõvaketas kiiresti töökõlbmatuks muuta, või on see pilt tagurpidi icon_confused.gif

Üldiselt mida vähem kuumust hhd l seda parem.Kettas ju metallist liikuvate osadega ja mis juhtub metalliga kui kuumeneb?Paisub ikka.
Kuidas need kaks teksti seotud on? Teiseks, kõvakettale sobib kõige rohkem temperatuurivahemik 35-45. Alla selle ei sobi. Miks? Sest teatavasti temperatuuri langedes õhu ruumala väheneb ja lugemispea läheb ketta pinnale liiga lähedale. Samas üle selle ei ole asi kohe nii hull, sest siis lihtsalt liigub pea veidi kaugemale.

Cypresshil just got owned! PS! kõvaketaste ja sellega seonduv jutt käib KÕVAKETASTE alafoorumis!
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2008 15:14:05 vasta tsitaadiga

maatriks, tohib küsida mille põhjal see välja pakutud parim temperatuurivahemik välja arvutatud on?

mis juhtub kui lugemispea on ketta pinnale lähemal?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.01.2008 15:54:16 Re: Kõvaketas tagurbidi vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Teiseks, kõvakettale sobib kõige rohkem temperatuurivahemik 35-45. Alla selle ei sobi. Miks? Sest teatavasti temperatuuri langedes õhu ruumala väheneb ja lugemispea läheb ketta pinnale liiga lähedale. Samas üle selle ei ole asi kohe nii hull, sest siis lihtsalt liigub pea veidi kaugemale.

Krt ma pean ketaste etta mingi soojenduse panema. Mul ketaste temp 31 ja 33. icon_lol.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 27.01.2008 00:33:57 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
maatriks, tohib küsida mille põhjal see välja pakutud parim temperatuurivahemik välja arvutatud on?

mis juhtub kui lugemispea on ketta pinnale lähemal?


Mina seda välja arvutanud ei ole. Minu jutt põhineb kettatootjate soovitusel(tavaliselt soovitavad alla 50) ja kasutaja 8 jutul. Muidugi ei ole mingi hädaolukord, kui ta 30 kraadiga töötab@AJ icon_razz.gif

Kui lugemispea on platteri pinnale väga lähedal, siis võib ta mingi põrutuse tõttu puutuda platteri pinda, mis ei ole teps mitte hea. (Julgen arvata, et kõigil läheb kunagi midagi vastu arvutikorpust)
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ulfus
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2006




sõnum 28.01.2008 16:30:19 vasta tsitaadiga

CorsairX, ilus töö kindlasti aga kinnitused võimalusel oleks võind õhukese kihiga kinni joota kasvõi, oleks tugevam kinnitus ja parem efektiivsus.
nähtavate pindade lihvimine pole just kõige parem idee sest kui on kasvõi väiksed praod kriimud saaks õhk neist läbi käia, see ei loe küll eriti midagi aga lihvida ka neid pole mõtet icon_razz.gif

_________________
Need mingid teised
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2008 19:12:23 vasta tsitaadiga

Ulfus kirjutas:
CorsairX, ilus töö kindlasti aga kinnitused võimalusel oleks võind õhukese kihiga kinni joota kasvõi, oleks tugevam kinnitus ja parem efektiivsus.
nähtavate pindade lihvimine pole just kõige parem idee sest kui on kasvõi väiksed praod kriimud saaks õhk neist läbi käia, see ei loe küll eriti midagi aga lihvida ka neid pole mõtet icon_razz.gif

Mis krdi jootmine!?? icon_eek.gif Lugesid ikka eelmisi poste? Mälud on nii kõvasti kinni ja superhästi kontaktis ,et ma ei saa neid enam lahti!
Ja ilma klambriteta püsivad ka väga kõvasti kinni. Samuti püsisid radikad ka ilma selle "termoteibita" ainult klambritega kõvasti kinni!
Igasugune jootmine on täielik lollus imo icon_lol.gif
Ja mis krdi pragudest sa räägid? See välimise pinna lihvimine nüüd küll mitte essugi ei mõjuta. Nagu juba ütlesin ,et jahutus paremini toimiks puurisin need augud läbi ribide ,et õhk paremini läbi käiks. Jahutuspinda on ka radikatel enam kui küll. Miks neid radikaid lihvida ei ole mõtet ma ei saa aru? Jätan radikad välimuselt koledaks? sinu mõttekäik on väga imelik icon_rolleyes.gif
Teinekord loe eelnevad postitused läbi mitte ära kuku mõttetusi lahmima.

e: PS! Kes tahab oma mäluradikaid korralikult, kõvasti ja hea kontaktiga kinnitada, siis soovitan seda --> http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=557742-4X4
keskel on imeõhuke alumiiniumi kiht ning mõlemal pool kõvasti kinni kleepuv termovaik. DDR2 mälude kividele tuleks lõigata 1x1cm ruudukesed e.
4x4cm tükist saab 16 "kleepsu" millega saab ühe kahepoolse pulga ära katta. Nii mõnelgi oli siin probleem, et A-Data orig. radikad kukuvad ära või on kehvasti kontaktis. Soovitaks orig. ja suht paksu "termoteibi" selle vastu ära vahetada.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.01.2008 10:39:52 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Nii mõnelgi oli siin probleem, et A-Data orig. radikad kukuvad ära või on kehvasti kontaktis. Soovitaks orig. ja suht paksu "termoteibi" selle vastu ära vahetada.

See eeldaks juba originaal radikate modimist. Nii palju kui mina neid A-Data Extreme näinud olen, lähevad radikateservad omavahel kokku ja see ei lae radikaid korralikult vastu mälu kive suruad. Õhema teibiga ei saaks üldse kontakti mälu ja radika vahel.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.01.2008 11:24:37 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
CorsairX kirjutas:
Nii mõnelgi oli siin probleem, et A-Data orig. radikad kukuvad ära või on kehvasti kontaktis. Soovitaks orig. ja suht paksu "termoteibi" selle vastu ära vahetada.

See eeldaks juba originaal radikate modimist. Nii palju kui mina neid A-Data Extreme näinud olen, lähevad radikateservad omavahel kokku ja see ei lae radikaid korralikult vastu mälu kive suruad. Õhema teibiga ei saaks üldse kontakti mälu ja radika vahel.

Hea tähelepanek! Endal läksid need takistavad servad üldse meelest ära. Ise kiskusin enamvähem kohe peale ostmist radikad maha. Kontakt oli väga thumbs_down.gif
Kahjuks ei saa vist jah seda teipi nende A-Data orig. radikate puhul kasutada icon_sad.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 29.01.2008 14:09:43 vasta tsitaadiga

nüüd küsin et see teip mida soovitad, mul nagu vabsee ei hoidnud videokaardil mäluradikaid kinni, kas võib olla sellest et radikad on rasked või siis et ära ei puhastand mingi kemikaali vms asjaga ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.01.2008 15:02:02 vasta tsitaadiga

matzz007, hea oleks küll ennem alt ära puhastada.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.01.2008 15:32:27 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
nüüd küsin et see teip mida soovitad, mul nagu vabsee ei hoidnud videokaardil mäluradikaid kinni, kas võib olla sellest et radikad on rasked või siis et ära ei puhastand mingi kemikaali vms asjaga ?

Oled kindel ,et kasutasid sama "teipi"? Teibiks ma seda soovitatud asja ei nimetaks muidu... pigem lihtsalt soojusjuht vms.
Mul võttis küll need üsnagi rasked mäluradikad nii kõvasti kinni ,et probleem lahti saamisega icon_neutral.gif Muidugi puhastasin enne kivid ja radikate tallad piiritusega ära.
Eks see kõva kontakt tulene ka vb. sellest ,et radikate tallad suht "peeglid"... pindade haakumine väga hea, nö. kerge "vaakum".
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Home made jahutused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.