|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
02.01.2008 03:09:34
|
|
|
Pudelid,Akud,kumminuiad,laskerelvad,avarad rõivad..
Mida järgmiseks?
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ramses007
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
02.01.2008 03:29:15
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
Pudelid,Akud,kumminuiad,laskerelvad,avarad rõivad..
Mida järgmiseks?
Laurikre:. |
Prosed, graafikakaardid, toiteplokid, mälud, kõvakettad .....
_________________ MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.01.2008 04:04:32
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
Pudelid,Akud,kumminuiad,laskerelvad,avarad rõivad..
Mida järgmiseks?
Laurikre:. |
inimesed
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
02.01.2008 04:09:18
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Laurikre kirjutas: |
Pudelid,Akud,kumminuiad,laskerelvad,avarad rõivad..
Mida järgmiseks?
Laurikre:. |
inimesed |
word
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
02.01.2008 04:10:10
|
|
|
| Pole inimest, pole probleemi...
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
02.01.2008 04:12:25
|
|
|
mikk36,
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
02.01.2008 04:12:32
|
|
|
| zorten22 kirjutas: |
| Pole inimest, pole probleemi... |
J.V.Stalin
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.01.2008 04:29:03
|
|
|
huvitav kas nad kumminaist salongi lubaksid
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
02.01.2008 04:31:46
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
huvitav kas nad kumminaist salongi lubaksid  |
Täispuhutult küll mitte, mõõtmed on olemas lennufirmade lehel, ja kumminaine täispuhutult sinna küll ära ei mahu
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.01.2008 04:35:21
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
huvitav kas nad kumminaist salongi lubaksid  |
Täispuhutult küll mitte, mõõtmed on olemas lennufirmade lehel, ja kumminaine täispuhutult sinna küll ära ei mahu  |
kokkupakituna jalutad sellega sinna WCsse ja sealt siis juba väike puhumismöll ja rahuldusmöll päris huvitav vaatepilt võiks olla kui lõpuks stjuardess ukse avab "jõuga" (naistel dildega on vist lihtsam läbi saada küll )
*huvitav miks ma mõtlen erinevatel moodustel eneserahuldamisele lennukis...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
02.01.2008 09:59:35
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
Pudelid,Akud,kumminuiad,laskerelvad,avarad rõivad..
Mida järgmiseks?
Laurikre:. |
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.01.2008 10:10:27
|
|
|
| Eeroz kirjutas: |
 |
Lennufirmade töötajad võivad täiesti subjektiivse arvamuse põhjal inimesed maha korjata, kui riietus on liiga "siivutu" nende, mitte reeglite arvates.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.01.2008 10:25:57
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
huvitav kas nad kumminaist salongi lubaksid  |
No kui sa oma kaaslasele eraldi piletid ostad..
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
02.01.2008 12:18:03
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
huvitav kas nad kumminaist salongi lubaksid  |
Täispuhutult küll mitte, mõõtmed on olemas lennufirmade lehel, ja kumminaine täispuhutult sinna küll ära ei mahu  |
kokkupakituna jalutad sellega sinna WCsse ja sealt siis juba väike puhumismöll ja rahuldusmöll päris huvitav vaatepilt võiks olla kui lõpuks stjuardess ukse avab "jõuga" (naistel dildega on vist lihtsam läbi saada küll )
*huvitav miks ma mõtlen erinevatel moodustel eneserahuldamisele lennukis... |
Need "mänguasjad" korjatakse ka ära ja olen kuulnud lugu, kus üks nägi lennujaamas plastmassist prügikonteinerit, mis oli just neid täis olnud.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
02.01.2008 14:28:18
|
|
|
| Eeroz kirjutas: |
| Laurikre kirjutas: |
Pudelid,Akud,kumminuiad,laskerelvad,avarad rõivad..
Mida järgmiseks?
Laurikre:. |
 |
Nimelt mõned neiud saanud usa lendudel endale tekki peale ... kuna väidetavalt seal olev vaade olevat häirinud kaasreisiaid.
.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
02.01.2008 16:41:38
|
|
|
kas need akud üldse lähevad ni tihti põlema mingi lambist kuskil sees lühis vms
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
02.01.2008 17:08:41
|
|
|
Tuletame meelde mis varem läpakatega juhtunud on:
Spoiler 
Spoiler 
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kellu
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2002
|
02.01.2008 17:50:19
|
|
|
| ndk kirjutas: |
denis28, sülearvuti akudega on päris mitmeid probleeme olnud lennukites - väikese kõksu järel kärssama läinud.
Samas ei saa aru, miks kardetakse ühendamata akusid, kui nendega õnnetusi pole olnud  |
Liitiumaku on oma olemuselt ebastabiilne asjandus. Selleks, et too oleks stabiilne, on aku korpuses kaitselülitus. Kaitselülitus on nigut elektroonika ikka, vahel hävib, eriti kui aku "väikse kõksu" saab. Aku on seadme sees mehaaniliselt paremini kaitstud, kui ilma seadmeta. Osadel seadmetel on aku kaitselülitus dubleeritud seadme koosseisus.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TULNUK
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
02.01.2008 18:12:44
|
|
|
Vähegi spetsiifilisemate hobidega seltskonnale tähendab see päris karme piiranguid.
Raadioteel juhitavate mudelite akudel puuduvad igasugused kaitseskeemid akul endal, kõik oleneb isolatsioonist ja sellest kuidas nad pakitud on ning kuidas eelnevalt kasutatud.
Sedalaadi akud võivad olla nt läpakate akudest kordades suuremad ja ohtlikumad, sestap muutub vastava ala profisportlastel reisimine oluliselt keerulisemaks.
Samas kui mõelda, et küünetangid keelatud on, siis oli vaid ajaküsimus, millal akud ette võetakse.
PS: Eriti keeruliseks läheb erinevatel akudega kauplejatel, seda nii USA siseselt kui ülemaailmsete saadetistega.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
02.01.2008 18:44:04
|
|
|
Keelaks ära kondoomid, kuna nende pähe tõmbamisel on potentsiaalne oht lämmatada teist inimest...
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.01.2008 18:57:54
|
|
|
Laurikre: Läpakate akud on karm värk küll 8)
Suvel lammutasin HP akut ja selle sees olid 2 elementi "lõhki keedetud ülelaadimisega".
Ja üldse oli mingi veider laadimiskontroller - 4 akuelementi normis, 2 alalaetud ja 2 ülelaetud 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.01.2008 19:41:28
|
|
|
| TULNUK kirjutas: |
Vähegi spetsiifilisemate hobidega seltskonnale tähendab see päris karme piiranguid.
Raadioteel juhitavate mudelite akudel puuduvad igasugused kaitseskeemid akul endal, kõik oleneb isolatsioonist ja sellest kuidas nad pakitud on ning kuidas eelnevalt kasutatud.
Sedalaadi akud võivad olla nt läpakate akudest kordades suuremad ja ohtlikumad, sestap muutub vastava ala profisportlastel reisimine oluliselt keerulisemaks.
Samas kui mõelda, et küünetangid keelatud on, siis oli vaid ajaküsimus, millal akud ette võetakse.
PS: Eriti keeruliseks läheb erinevatel akudega kauplejatel, seda nii USA siseselt kui ülemaailmsete saadetistega. |
kaup läheb eraldi kaubalennukitega, ei pea seda reisilennukiga kaasa panema
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
02.01.2008 19:55:48
|
|
|
Sellise tempoga võib varsti lennata ainult täiesti alasti, kunstlikult tekitatud koomaseisundis. Aktsepteeritav risk ei kuulu lennundustööstuse sõnavarasse ja reaktiivne ohuallikate eemaldamine ohukindlate süsteemide arendamise asemel on nende töömeetod. Kõik see, et tagada lendamisel 249'000x kodus teki all magamisest madalam riskitase.
_________________ Toetan õige kirja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
02.01.2008 21:13:01
|
|
|
ma teeks 2 eraldi lennuliini
SuperSafe (for pussys) ja Ultra (for real men)
Ultras on kõigil tulirelvad, akud ja pudelitega vett ja nii edasi
kui keegi ultras üritab lennukit röövida, siis saab ta poole sekundiga kuuli kuskilt teiselt reisijalt
samas kui keegi supersafesse midagi smuugeldab on ta suht jumala seisundis lennukile
SuperSafe võiks kallim olla kui ultra
ma tahan reisida küll aga viimane reis isegi euroopa siseselt vihastas väga välja
2km järjekorda turvavärava ja rönkenaparaadi taga
kus sai ära võetud pükstelt rihm ja käe pealt kell
ja seljakoti sisu ära puistatud kümnesse erinevasse kasti
ja siis 30 sekundiga tagasi kokku pakitud ja osad asjad käes edasi joostud
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
02.01.2008 23:22:40
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Laurikre: Läpakate akud on karm värk küll 8)
Suvel lammutasin HP akut ja selle sees olid 2 elementi "lõhki keedetud ülelaadimisega".
Ja üldse oli mingi veider laadimiskontroller - 4 akuelementi normis, 2 alalaetud ja 2 ülelaetud 8) |
Üsna loogiline. Äärmised saavad alati litaka igal juhul. Laadimise alustamisel laetakse äärmised elemendid täis, seejärel nendest järgmised jne.
Tühjendamisel täpselt sama, enne äärmised -> nendest järgmised jne. Arva nüüd, miks elemendid on erinevates seisudes.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
03.01.2008 01:36:40
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
ma teeks 2 eraldi lennuliini
SuperSafe (for pussys) ja Ultra (for real men) |
Nüüd vaja veel ühe lennufirma bossid ära rääkida, sellega saaks üle maailma kõva reklaami.
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
03.01.2008 01:55:19
|
|
|
Ultra oleks päris tore. Checkin seisneks selles, et näitad relvastatud lennusaatjale piletit ning istud oma kohale.
Inimeste arv lennukis poleks ka piiratud. Kui istekohti pole, võid mõnega istet jagada, ta sealt minema peksta või lihtsalt seista nagu bussis.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kellu
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2002
|
03.01.2008 12:27:22
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
Ultra oleks päris tore. Checkin seisneks selles, et näitad relvastatud lennusaatjale piletit ning istud oma kohale.
Inimeste arv lennukis poleks ka piiratud. Kui istekohti pole, võid mõnega istet jagada, ta sealt minema peksta või lihtsalt seista nagu bussis. |
Tuletab meelde fraasi lapsepõlves nähtud vesternist: "smittnvessonit kandev mees ei vaja sularaha!"
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vallo
HV veteran

liitunud: 27.11.2001
|
03.01.2008 13:49:31
|
|
|
Jajah, inimesed sündisid nõrkade ja tugevatena, aga siis tuli Mr. Colt ja tegi nad võrdseks
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
03.01.2008 14:07:13
|
|
|
Kui kunagi moodustati inimeste pingerida jõu või mõistuse poolest, siis olid ajad, kus edukuse määras tulejõud ja moonakott.
Why work 7/11 if you own a 357
May I introduce to you my best friend Tommy. We do everything together.
Filmikuntsnik:"There is nothing better than the 8mm" Vabakutseline:" I prefer 9mm, shoots faster"
Fotograaf vs loaded dude. I really like doing close shots. Naahh. I use distance. Dont like to get guts on me.
Aafrika lastele: Igale lapsele sülearvuti.
Kõigile: Iga pere õuele Catling.
Sooduspakkumine poest. With every rifle free ammo for a year.
Enam külastatud pood peale toysRus'i : guns4all.
Poiss tahab osta poest m40 granaadiheitjat põhjendusega: My neighbour built a potato cannon.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Titaniumon
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007
|
03.01.2008 17:30:30
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
Poiss tahab osta poest m40 granaadiheitjat põhjendusega: My neighbour built a potato cannon. |
quoted as the best.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
21.01.2008 23:10:38
|
|
|
| tsitaat: |
ma tahan reisida küll aga viimane reis isegi euroopa siseselt vihastas väga välja
2km järjekorda turvavärava ja rönkenaparaadi taga
kus sai ära võetud pükstelt rihm ja käe pealt kell
ja seljakoti sisu ära puistatud kümnesse erinevasse kasti
ja siis 30 sekundiga tagasi kokku pakitud ja osad asjad käes edasi joostud |
Sa vist ei lenda eriti tihti?
Ainus, mille sa pead turvakontrollis käsipagasist välja võtma on läpakas. Kõik muu kraam jääb kotti ja läheb ühes tükis röntgenist läbi. Kui tahab kiiremini läbi saada, siis topi kõik vähegi metalli sisaldav kraam pärast sissetsekkimist ja enne turvakontrolli kas jope/tagi taskutesse (selle paned eraldi kasti) või väiksemase kotti ja pista see käsipagasi kotti. Vups ja oledki läbi.
Kõige rohkem venitavadki turvatseki saba inimesed, kes ei viitsi esmalt oma taskuid korralikult läbi otsida ja käivad siis mitu korda väravatest läbi. Viimati Londonis pidin peaaegu sõimama hakkama, kuna minu ees läks läbi kontrolli üks kamp tibisid, kellest igaühel oli küljes paari kilo jagu kulinad ja pandlaid. Kõige kiirem sai üks läbi kolmandal katsel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.01.2008 18:58:22
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
Pudelid,Akud,kumminuiad,laskerelvad,avarad rõivad..
Mida järgmiseks?
Laurikre:. |
Dildod kui külmrelvad.
Väheke üle piiri hakatakse minema nende keelatud asjadega, nagu kõikide asjade "isesüttimise" tõenäosus nüüd tõesti nuu suur on..
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
22.01.2008 23:45:29
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Dildod kui külmrelvad. |
et nagu GTA-st malli võtta?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.01.2008 10:06:32
|
|
|
| Aix kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| Dildod kui külmrelvad. |
et nagu GTA-st malli võtta? |
kummist ju on (silikoon siis täpsemalt), mis see raske siis nuiana kasutada
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
23.01.2008 10:30:27
|
|
|
Sõltub milline dildo on, osad on sellised zeleemoodi asjast kah mida parima tahtmisegi korral relvana ei anna kasutada kui just piloodile sinna kuhu päike ei paista ei suru seda.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
23.01.2008 10:32:07
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| Sõltub milline dildo on, osad on sellised zeleemoodi asjast kah mida parima tahtmisegi korral relvana ei anna kasutada kui just piloodile sinna kuhu päike ei paista ei suru seda. |
a mis siis keelatakse kurgid ja banaanid kah ära või?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.01.2008 10:40:17
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| Sõltub milline dildo on, osad on sellised zeleemoodi asjast kah mida parima tahtmisegi korral relvana ei anna kasutada kui just piloodile sinna kuhu päike ei paista ei suru seda. |
siis tuleb lihtsalt suure hooga virutada
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
23.01.2008 14:20:45
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
Pudelid,Akud,kumminuiad,laskerelvad, avarad rõivad..
Mida järgmiseks?
Laurikre:. |
räpparid ka sisse ei saa
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|