Aga paremate kaitseomadustega varustus on ikka baigivendadele tüüpi. Parem juba kiivrita sõita kui munakoorega _________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Aga paremate kaitseomadustega varustus on ikka baigivendadele tüüpi. Parem juba kiivrita sõita kui munakoorega
Aga vaata siis enduuromeeste asju, olen ka näinud nendega sõitmas. Ega jah, visiiriga kiivrid on neil siis matt-mustad ja mingi pedereering peale tehtud (karvkate)
miks viisaka musta visiiriga kiivri ja tagasihoidliku välimusega (tumedam, ilma kirgaste toonideta) core-tex varustusega kroomiga sõita ei peaks kõlbama
core tex ei sobi sellepärast et ei usalda seda lohisemise osas niipalju kui nahka. Piisav kogemus olemas kokkupuudetest aafaldiga kiiruiskudega 50km/h ja peale korduvalt pikali käimisest - kõik riie tuleb paari meetriga maha. _________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
umm..ja vihmase ilmaga vettid märjas nahas ja külmetad? pikemal sõidul jaheda ilmaga külmud pigem nahas ära kui tekstiili kannad?
millegipärast ma kahtlen, et sa kaitsmetega korralikku paksu core-texi kandsid kiiruiskudega
sa ehk võrdled nahka mõne tekstiiljakiga pigem praegu ?
Vihmase ajaga "kilekott" selga Naha alla on küll jah keeruline külmaga midagi kompunnida, pikk soe pesu võibolla ajaks asja ära ja võibolla mahub turviski alla aga noh, ma olen selline tüüp kes talv läbi hõlmad laiali ringi käib, pekki piisavalt peal. Ma lihtsalt keeldun uskumast et core-tex suudab nahka päästa 100 pealt külili käies ja mitukend meetrit lohisedes, tavaline oldskuul Levise paks teksa kulub 10cmga ära juba väga madalalt kiiruselt. Võib ka öelda et tõesti parema meelega külmetan kui nõustun jälle loobuma kümnetest ruutsentimeetritest oma nahast. _________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
nojah, jõudu siis.
mul on nii nahk (kehvapoolne, õrnad paksendused põlvede jms kohtadel aga välimuselt sobiks kroomiga väga hästi kokku ) kui core-tex (Rukka, korralikud tugevad kaitsmed kõikjal) ja usaldan viimast rohkem
Krt selline probleem et endal on kroom aga tüüpilist kroomistiili varustust ei usalda. Ainukesed normaalsed saapad mis stiiliga sobivad ja evisid terasplaati talla sees ja hüppeliigesetugevdusi plekkusid 5k tuuri. No ikka ei tõmba mingit üheosalist nahkkombet selga ja sinise-roosa-punase-lillakirjut kiivrit pähe kah
Kui sul kroom, siis kroomivennad sõidavadki tavaliselt nahas ja nn "munakoor" peas
palju kroomiga ikka kihutatakse-kallutatakse, et niivõrd vihast kevlarist, titaanist jne skafandrit vaja on
kui üheosaline kombe kroomi peal imelik tundub ja 100m kaupa lohisemine plaanis on siis oleks ehk võinud
turvavarustusega samat stiili ratta osta
B6, ma olen enda teise aastakümne alguses, veri vemmeldab ja munad pitsitavad Aga ratast ma ei ostnud päris vaid sain kingiks sõbralt. _________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
B6, ma olen enda teise aastakümne alguses, veri vemmeldab ja munad pitsitavad Aga ratast ma ei ostnud päris vaid sain kingiks sõbralt.
küllap sa oled ikka oma kolmanda aastakümne alguses, kui sul load on
aga osta siis kombe ära, kui plaanid kihutada, varsti ostad nagunii baigi ja siis kulub ära
pole ju mõtet osta mingit siiruviirulist, ühevärviline must komplekt selga ja pole midagi imelikku
whoopsiedaisy, jep, kolmas aastakümme Baigi ostaks teiseks kõrvale vast rinkatamiseks, kroom on hea Eesti piires rattamatku teha. Ainuke asi mis ma aru ei mõista on et miks kroomivendade stiilis varustus nii pask peab olema. _________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
endale ostsin kah ühe vana nö kroomika
raha lihtsalt polnud rohkem, et uuemat ja säravamat osta
ja kroom just sellepärast, et oleks sihuke rahulik kulgemise riist
et meenutaks kõige rohkem poisikesepõlve IZi
korralikke klassikuid lihtsalt eriti müügis polnud eestis või ropu hinnaga
korralikku varustust veel pole, alles otsin sest õnnestus tsiklilubade tegemine venitada hilissügisesse
kiivriks ostsin sihukese tavalise avaneva poti, et oleks hea pläru näkku torgata.
natsa nõme hõbedane jäi cabergi kirjaga aga suurus oli sobiv ja lõin käega, et musta polnud.
ise veel väga hooga ei vahi mida selga osta aga tartu automaailmas
rippus sihukesi tavapäraseid musti nahktagisid kaitsetega ridamisi, kopik üle 2k
ja sellist nö rokipeerust tsiklisti tagi ma nagu osta ei tahaks.
isegi naise arvates oleks minu vanuses sihuke neetidega eputamine
rohkem nagu naeruväärne katse iga hinnaga ennast 20 aastaseks ehtida
Pigem on see neediteema keskeakriiisis vanameeste teema kes noori naisi rebida üritavad _________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Pigem on see neediteema keskeakriiisis vanameeste teema kes noori naisi rebida üritavad
võib ka nii öelda aga see on ikkagi pigem üldistus.
kui kutt käis nooruses sama malliga kontsertidel, pidudel jne
siis ma ei näe küll põhjust miks ta ei või seda elu lõpuni teha kui samasugust elu edasi elab
piltidel "Suur Must SItamaja" ja " Väike Must SItamaja a.k.a. Relv" mis sellel nädalavahetusel reaalselt minu masinaparki lisandusid. õnnestus 500kr eest osta minimopp, mis käib aga millel vaja korda teha sidur ja vahetada käiguhoova vedru.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
laurx, Mis siis tänasest sõidust sai ?
Panin oma masinast ka mõned pildid netti..
http://fotoalbum.ee/photos/Laurikre/19564523
Laurikre:. _________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Laurikre, "suurega " sai hiiuvahel natuke paugutatud, väikse sidur ei ole funktsionaalne ja sellega hoovist välja ei mindud.. suur pole hetkel veel eestis arvel. j2rgmise kuu jooksul l2hen ja vahetan itaalia teh. passi eesti oma vastu _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
laurx, on väljamaalt kõvasti odavamalt võimalik rattaid saada? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
väljamaalt saamisega on nagu on. szr i mootorit oli vaja lappida 11k eest. drezdenis türklane seda käima ei pannud , tal oli kiire" lõppkokkuvõttes hävin u 6k ga.. paar sõpra on saanud kohviveskeid.. välismaalt on mõttekas ainult siis uurida, kui sul on keegi targem kohapeale uurima saata, et millega on tegu. nt tramm66 kes suht palju rattaid eestisse toob, vaatab ratta enne pealeajamist üle. musta võtsin depoost just selle pärast, et see on seal käima pandud ja korra dünopinki pandud. mahlad jäid sisse ja nende "garantii" aasta jooksul annab natuke kindlustunnet. praegu ütlen ma nii,et enne maksa ratta eest sutsu rohkem ja ole kindel selles mis sa saad.. eestis on remondiga üldse lood sitad. mida rohkem ise suudad teha seda mugavam on elu. päris raibet ei ole mõtet tuua..
vfr tuli itaaliast. teh pass on A4 ja suurune. eelmine omanik on sellega kukkunud parema külje peale, 1 mootori alumistest kaantest on taastatud. plast on kas vahetatud või taastatud väga hästi. sumpsi peal on täke. ilmselt on kukkumine omaniku ära ehmatanud, teisele ringile minev spido ei läheks ratta hetkelise tehnilise seisukorraga lihtsalt kokku. samas tihvrionu 2000 aasta vfr oli sõitnud sutsu alla 80 tuhande.. käis nagu kell. nukkadel ja muudel juttudel kulumisjälgi ei olnud.
mingil hetkel hakkan kevadeks õlisid ja asju otsima. enne suureks sõtmiseks minemist tuleb õlid filtrit asjad siiski ära vahetada. muide hetkel on depoos võimalik saada odavalt rehvi. miskid asjad olid 900.- eest ja miskid mezteler vms asi 2900 esimene + tagumine.. varustuse pealt tehakse ka hetkel -25% ostsime eile mu vennale kiivri ja evo jope. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
viimati muutis laurx 27.01.2008 14:16:21, muudetud 1 kord
Mul on vist praegu isegi niipalju aega ja viitsimist, et seisev IZ-56 ära taastada. Karburaatorit, gaasitrossi, paaki, akut ja süütesüsteemi oleks vaja vaid. Mingi 5 aastat tagasi sai sõbraga Planeta täiesti juppideks võetud ning pärast kokku pandud ja igati mõnus suvetuuripill oli. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
vene ratta juppide saamise kohta võib batman sulle legende r22kida. tema vana planeta 5 on üle elanud kolm tema käes olnud " riisikat"
56 l on originaalis k-36 karbuss.. sobib ka k-62 aga see on janusem. gaasitrossi teed ise jalgratta k2igutrossist n2iteks . D hea peenike ja pehme. aku võid biker.ee st kaubelda kellegi vana 12v aku, mis temal enam starterit k2ima ei t6mba, sinule sobib see veel aastateks, kuniks ka teine pott otsad annab ja enam voolu ei houa. planeta genekas võiks 65 le ka peale istuda.. kevadel tuleb kurtna laat. sealt pead ilmselt uurima, mida oma iz ile saada on. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
laurx - väike parandus. Teiste vanad startermasinate aukud on kick-starterile head küll, aga ainult 12V masinatele ( nagu minu IZ ). IZ56 on paraku 6V elektriga ja 12V akust vähe tolku. Esimsed IZ`d 12V süsteemiga olid Planeta4 ja vastavlt Jupiter 4, vanemad mudelid paraku kõik 6V
viimati muutis batman 27.01.2008 15:05:09, muudetud 1 kord
56`le ei istu kahjuks või õnneks see nii lihtsalt. Lisakus kinnitusle ka mõõdud tiba teised. Hea tahtmise juures annab ju kõike teha, aga iseasi, kes see vaev surnud aku pealt säästmiseks mõttekas on.
Kuna originaalis 56 elekter on, nagu on, siis ainus mõttekas "upgrade" on V-50/V-501 (mini & delta) süütesüsteem peale panna. Elektronsüüde ja laadimisprobleemid akuvaba süüte puhul kadunud. Töökindel igate. Ainus miinus on esituli, mis nõrgaks jääb, aga lohutame sellega, et ega ka originaalis selle valgel pimedas sõita ei kannata (näeb ainult oma esiporikat ) ja valges sõitmiseks on kõva küll.
Tuleb pisike vahetükk lasta tuttaval treialil teha. Kui otsin, leian kuskilt ka joonise koos mõõtudega.
Kui unicut ja 100% originaali taga ei aja, siis tasub igal juhul see muutus ära teha, sest elektrijebunn originaalreleega on üsna masendav sel isendil.
Samas kõik vene bimetall releed on s*tad, kuna enda aparaat 12V peal, siis sinna läks 425.- maksva originaal vene laadimisrelee asemel 45.- auto "tablett" peale ja asi toimib
ueh, ma mäletan, et Planetal oli miski musta värvi karp vahel mille põhjas olid mingisugused takistid ja ilma akuta sõites kippusid jube kuumaks ja lausa punaseks minema pöördeid andes, mingi hetk sai pandud akutrelli kuivaku vahele ning see siis veidi tasakaalustas seda süsteemi aga lõpuks sulasid need kaitsmed ära ja sai ise mingisugusest tugevamast traadist vedru sinna asemele krutitud hullud insenerid olime koos ikka. vändast käivitada ei saanud kui akut vahel polnud, seega panime garaazis akulaadija abil käima vändast ning siis sõitsime ringi. mingi hetk avastasime, et läheb ka lükates käima ilma akuta mingi hetk sai soetatud väga odavalt Honda 80ccm krossikas mis millegi pärast küünlaid tappis ning neid siis sai gaasikeevituse leegiga jälle ellu äratatud. huippukallid küünlad tundusid tol ajal. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Iz56 jah kuuene ja see laadimise värk suht jama ( "jaa" ning "bee" vaheline lüliti tegi asja toimivaks ja "aa" otsa tuli ka veits näppida kuidagi ), endaoma K-28 karbussiga originaalis,aga mis nende varuosadega siis on :käisin vanas "Matrossovi" poes,olid olemas simmerid komplektina,tihendeid igasugust,kolvid,rõngad ,sõrmed ,ketihammakaid igas mõõdus jne. esmavajalik stuff . On veel mingeid kohti kust saaks sovjetiaegsetele masinatele osi,millised,kus?
IZ-i tahaks tagasi selliseks saada,jubinad on kõik alles (enamuses ,sai ju tatina kõik mittevajalik maha kistud ja allesjäänu ära "tuunitud") ja lisks on veel üks CZ250 taaselustada(siuke saaks olema kui jälle koos,äge pill oli ).Hetkel ajaga napib aga uurib juba vaikselt ja midagi juba tehtud ka ....
. muide hetkel on depoos võimalik saada odavalt rehvi. miskid asjad olid 900.- eest ja miskid mezteler vms asi 2900 esimene + tagumine..
metzeler komplekt (120/70/ZR-17 M1 + 190/55/ZR-17 M1) on tõesti 2900.
esirehv on väga hea pidamisega ja ei ole ka liiga usinat kulumist täheldanud ostsin eelmine suvi depoost sellise ja maksis äkki 2200 või 2400.
Tagarehv on enamikele eestis sõitvatele ratastele kahjuks liiga lai kahjuks Pidamine samas on eeldatavasti hea (kui seda kitsamale veljele peale ei vägistata. karta on, et nii ahvatlev hind innustab seda tegema):
Mezeler kohta veel niipalju, et Roadtec Z6 tagarehviga muide tasuks igapäevasõidul ettevaatlik olla - ei kulu praktiliselt üldse aga sama võib pidamise kohta öelda, eriti märjal asfaldil. Ostsin sellise Norra matka jaoks eelmine suvi ja võtisn peale reisi heaga alt ära - pole mõtet linnas ennast piinata.
gsr600 le läheb see alla, mu vfr i le peaks ka minema. eelmine aasta maksis samas m66dus asi suvel 3200 eeku ( hitch sai gsr ile kuskilt naela ) ja ostis kiiruga rahah2das mingi rinkaaini k2est s6idetud rehvi. nüüd depoos vaatas, et tagumine maksab 2100 ja ostis selle suveks valmis.vahetus niikuinii ees. kuna vfr il on tagumine ka "viimases veerandis" ostan selle ilmselt. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
gsr600 originaalmõõt on vist 180/55? 1 mõõt laiem ei tapa tõesti. kui sul on vfr800 siis sellel peaks ka 180/55 olema, 96a vfr750 orig. mõõt oli igatahes 170/60 kui ma õieti mäletan. kui ka keti/kiige vahele piisav ruum jääb siis mis sul juhitavusest järgi jääb kui sa 170 asemel 190 paned?
mulle on ka see pakkumine väga ahvatlev aga kuna taha käib originaalis 170/60 siis pole kahjuks midagi teha sellega isegi on 180/55 olude (kättesaadavuse) sunnil peal ja mahuks ka 190 aga tahaks kallutada ka
Herr Kurm, osta kirsad, nahk selga ja jalga ning m42 pähe ja oled kroomivend
kirsad (alpi omad) on ikka väga head, tugev nahk, kõrged ja toetavad jalga hästi. _________________ Fotoblogi / Flickr
ei tea kust see tuleb, et 190-se rehviga kallutada ei saa? ainuke, kus mina laiema rehviga olen probleeme näinud, on rööpassesõidetud teed. muidu aga kalluta nii, et põsk on maas. seega kui originaalis on 170 või 180, siis ei ole see 190 midagi trust me, mul sama komplekt rehve garaažis praegu, 2900 tuli oluliselt odavam, kui ise netist tellida. tavaliselt on vastupidi.
kui originaal on 170 ja paned 190 peale siis on rehv ebaloomulikult kummis ja juhitavus kannatab jah, 180 vs 190 vahe ei ole nii hull. kui ainult "otse" sõidad siis peale kiirema kulumise ka vast märgatavat vahet ei ole.
niiet jõudu usaldajatele, üle 1 mõõdu laiemat rehvi mina oma rattale alla ei pane
Seletage lollile ära, et mis see laurxi vfr nii erilist on? (Eestis ainuke vms?) Et ta niipalju furoori tekitab seltskonnas ja tõestusvideosid lausa nõutakse? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kiirem ja valutum surm _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Seletage lollile ära, et mis see laurxi vfr nii erilist on? (Eestis ainuke vms?) Et ta niipalju furoori tekitab seltskonnas ja tõestusvideosid lausa nõutakse?
Praegu selline unne et bodyarmor selga, miski korralikum rahulik ja tagasihoidlik tagi peale ja mingid püksid veel loomulikult. _________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.