Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 19:23:19 vasta tsitaadiga

Ma praegu ülimalt närvis.
Sõber läks Tlna viimast DS'i ostma ja enam polnud.

2 nädalat taga ajanud ja ikka ei saa.
Ma vihkan Eesti elektroonika poode nüüd.

retarded.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roky28
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2007




sõnum 20.01.2008 20:24:57 ds i mänge eestist vasta tsitaadiga

Kui tahate nintendo dsi mänge eestist minge norde centrumi arvuti poodi seal on neid väga palju ja viru keskuse arvuti poes on ka neid palju
_________________
MEZZA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 05:59:40 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Play-Asia on väga usaldusväärne. Ülejäänud kahte ma pole ise proovinud, aga minu arust nad tunduvad OK'd olema, eriti Renchi.


Jah play-asia tundub tõesti usaldusväärne, kui nüüd crimson blacki nägin tahan toda osta icon_biggrin.gif aga play-asias on öeldud et 110V ainult ja kui õieti lugesin siis japsi keelne kah pealekauba icon_sad.gif. Aga noh, play-asiast saab ka osta European adaptori, et sellega ei tohiks probleeme tekkida, aga üks küsimus jääb ikkagi, et kui ostan Jaapani DS-i kas tal on teised keeled ka peal? Kuskilt lugesin DS-i regioonide kohta aga nüüd ei leia üles icon_sad.gif. Seepärast küsin et pärast poleks ehmatust et DS ongi ainult Jaapani keelne icon_lol.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 09:23:20 vasta tsitaadiga

keele kohta ei tea, aga koik ds'id on regioonivabad. toiteks void tevalost osta 220->110 pingemuunduri, miski natuke pealt 100.- eek. voi siis veel lihtsam, yldse laadida usb kaudu
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 21.01.2008 09:32:37 vasta tsitaadiga

DSile on ostja olemas. Nüüd on üle veel EZFlashV koos 1GB kingstoniga ja DS'i jaoks pehme tasku. Hinnasooviks kokku 700
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 09:45:48 vasta tsitaadiga

kuna tundub, et siin teemas ds-spetsiifilise kama myymisesse ja myygivihjete jagamisse tolerantselt suhtutakse, siis annaks vihjeks, et yks new super mario bros poehinnast odavamalt saadaval
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 14:55:57 vasta tsitaadiga

poohui kirjutas:
keele kohta ei tea, aga koik ds'id on regioonivabad. toiteks void tevalost osta 220->110 pingemuunduri, miski natuke pealt 100.- eek. voi siis veel lihtsam, yldse laadida usb kaudu


Seda ma tean et DS on regioonivaba. Mind huvitab ainult link, või tekst, kus kirjutatud mis regioonis mis keeli valida saab. Aga kust seda pingemuundurit osta saab?

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 19:29:54 vasta tsitaadiga

Kui keegi pakub odavalt kunagi DS'i siis võtke ühendust. Tahaks tüdrukule ka osta. icon_wink.gif
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.01.2008 20:13:32 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
kui ostan Jaapani DS-i kas tal on teised keeled ka peal?

Jah. Kõikidel DS'idel peaks standardina olema vähemalt inglise ja jaapani keel kaasas. Ning see, mis keeles su süsteem on, ei määra mängudes mitte midagi. Kui mäng on USA oma, on ta ingliskeelne.

Pingemuunduri leiad neist poodidest: http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/web_store.cgi

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 20:25:23 vasta tsitaadiga

Mõni asi võib ikka vihale ajada.

Nüüd kui DS võimalik endal saada, siis on raha sõbra käes kes DS'i pidi mulle ostma.
Ja pole online.

Tahaks kiiremini juba nintendo-funni kogeda.

r4 kaart vahib niisama kapi peal.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reggie
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2004




sõnum 21.01.2008 20:41:42 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Kui keegi pakub odavalt kunagi DS'i siis võtke ühendust. Tahaks tüdrukule ka osta. icon_wink.gif


mis see "odav" tähendab ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 21:39:46 vasta tsitaadiga

reggie kirjutas:
Pusna kirjutas:
Kui keegi pakub odavalt kunagi DS'i siis võtke ühendust. Tahaks tüdrukule ka osta. icon_wink.gif


mis see "odav" tähendab ? icon_rolleyes.gif

Alla 2k kindlasti.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 21:51:26 vasta tsitaadiga

njah, kui Nintendo oma jäika hinnapoliitikat muudaks ja lõpuks 500+ eeku Euroopas uute ds'de hinda allapoole korrigeeriks siis müüginumbrid toodaks arvatavasti rohkem kasumit ja teeniks vahe tuimalt tagasi. Samas muidugi oleneb palju nad toota jõuavad neid, sest väidetavalt on Nintendol kõikide konsoolidega ju alati raskusi nõudluse rahuldamisega. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 21:57:14 vasta tsitaadiga

Jep, jaapanis konsooli müügi tabeleid vaadates on DS kindel liider ja ega wii'gi maha ei jää.
Nintendo valitseb eestikeeli. Enamus produkt läheb sinna.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 22:03:06 vasta tsitaadiga

Tere oleks soov osta omale ds ning kas sellisest kohast on mõtet osta:
http://www.play-asia.com

Ning ma arvan, et ostan omlale sellise:
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-hu-49-en-70-2922.html

Ja tahaks teada mida seal see Japan tähendab?

Ning mida ma peaksin veel Ds-ile ostma??
R4 ostan kindlast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 22:13:25 vasta tsitaadiga

Kui kunagi tellid siis räägi meilegi palju kõik kokku maksma läks. icon_wink.gif
Tahaks ka Crimson blacki.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 22:15:17 vasta tsitaadiga

No ma tahaks teada kas sealt on mõtet tellida ning mis see Japan tähendab :S
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 23:14:31 vasta tsitaadiga

Japan peaks seda tähendama et Jaapanis tehtud ja siis Jaapani laadija ka ainult kaasas, muud ma ise kah ei oska öelda.

Pusna Kui play asiast tellida siis saad küll DS-i umbes 2000.- krooniga, aga tollimaks läheb umbes 800.- ka juurde ja asja ei pea ostma, et arvutada palju umbes raha läheb icon_biggrin.gif.

Need mida mina plaanin osta kuigi miski pole veel kindel:

DS - 2000.-(800.- toll)
DS-i EU laadija ja usb laadija - Kokku 100.-(40.- toll)
M3 Real + GBA exp - 600.-
Hori Kiled - 80.-
Kott - 70.-
2GB Micro SD kaart - 500.-(umbes)

Kokku läheks 3650.- Mõned kümned kroonid siia sinna kah kuskil. Nii et päris suur summa tuleks tegelt kokku, aga samas oleks täis varustus olemas ja probleeme ei tohiks tekkida icon_wink.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 23:46:01 vasta tsitaadiga

M3rcury aga kust sa plaaniksid ise tellida ma oleks ka huvitatud samasugusest täisvarustusest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 00:03:31 vasta tsitaadiga

Praegu on plaanis tellida kolmest kohast.

Play-asia - Nintendo DS koos EU laadija ja USB laadijaga
Gameyeeeah - M3 Real + GBA exp
Dealextreme - Kiled ja Kott
Eestist - Micro SD kaart

Ei tahaks väga Play-Asiast tellida 800 toll on ikkagist suur summa, kui saaks Crimsoni või vähemalt musta värvi DS kuskilt euroopast kätte 2000-2200 krooniga siis on vähe paremini saadud. Äkki keegi oskab mõnda EU 100% usaldusväärset lehte soovitada kust saaks DS odavalt ja kindlalt, minul vahet pole kas Must või Crimson.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 00:07:55 vasta tsitaadiga

M3rcury aga miks sa just M3 Real + GBA exp ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 00:34:56 vasta tsitaadiga

Nooh uurisin seda nii palju et tulemuseks oli see, et minu jaoks on m3 real üks parim lisaseade mida saab DSile juurde osta, R4 ja M3 simply mulle nii palju huvi ei pakkunud kui M3 Real.

Plussid:
1) Mängib kõiki DS-i mänge mis väljas on, ei mingit lisa patchimist ega midagi. - R4 ja M3 simplyl oli mingi teatud mängudele mingi fix peale vaja panna enne kui DS-is mängida said.
2) MicroSDHC toetus - võimaldab kasutada SD kaarte mis on suuremad kui 2 giga, praegu suurim on 8 gigane aga lubatakse et tehakse 32 gigase ka kunagi. (R4 ja M3 Simply võimaldavad ainult kuni 2 gigast micro SD kaarti)
3) Menüü palju lahedam ja rohkem asju kaasas mida saab kasutada igal elu juhtumil kasvõi näiteks kalkulaator või tekstiprogramm - teeb DS-ist lausa mini arvuti.
4)(Perfect bundle ainult) Gba lisaseade on kaasas ja töötab ilma probleemideta ja ei pea mingisugust lisa patche ja värke tõmbama et Gba expansion töötaks korralikult, peale selle et kui tahad DS browserit kasutada pead enne M3 Reali poolt kaasa antud patchiga selle ära patchima et ta leiaks Gba expansionilt Rami üles.

Miinused:
1) Menüü aeglane, ükskõik mida vajutad läheb sekund aega kuni saad midagi muud teha.
2) Gba expansion on ainult DS lite-le
3) M3 Reali kaasa antud Micro SD USB kaardilugeja võib halb kvaliteet olla.

Need on suhteliselt peamised asjad, ma ei hakanud detailidesse minema.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 22.01.2008 00:55:29 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:

DS - 2000.-(800.- toll)
DS-i EU laadija ja usb laadija - Kokku 100.-(40.- toll)
M3 Real + GBA exp - 600.-
Hori Kiled - 80.-
Kott - 70.-
2GB Micro SD kaart - 500.-(umbes)
Kokku läheks 3650.-

WTF, kui sul tuleb DS 2800 krooni, siis miks sa üldse tellid?? Eestist saad 2500 eest. Ajasid midagi sassi?

Mul läks Gameyeeahst tellides nii -

USB laadija - 50 krooni
R4 - 400 krooni
Horid - 120 krooni
Kott - 80 krooni
+ postikulu ~200 krooni
Kokku - 850 krooni.
DSi eest maksin ~1600 krooni, USA-st.
See teeb 2400 krooni.
Ja siis veel 2GB MicroSD - 500 krooni.

Kokku ~2900 krooni. Sina maksad juba DSi enda eest niipalju :-/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 02:00:41 vasta tsitaadiga

djdevon kirjutas:
Ma pole kordagi selle probleemiga kokku puutunud. See on küll punkt, mille oleks võinud mainimata jätta!

See et sina pole selle probleemiga kokku puutunud ei tähenda et teised ka pole, mõned teatud mängud vajavad Arm7 fixi.

djdevon kirjutas:
Homebrew pakub samu teenuseid. Nt. DSOrganize

Minu pärast pakkugu, M3 realil on ikkagi vajalikud programmid sisse ehitatud ja ei pea mingisugust lisa netist tõmbama ja õnneks ei pea DS-i resatama et tagasi menüüse minna pärast kalkulaatorit kasutamist.

djdevon kirjutas:
Ka EZFlash 3-in-1 Expansion Pack töötab probleemideta, lausa ideaalselt.

Ta võib ideaalselt töötada aga vähemalt ma ei pea M3 Reali jaoks mingist X kohast patchi otsima et GBA mänge mängida, aga EzFlashil pidi olema probleeme Gba mängudega, et kui mängid ühe ära siis paned teise peale võid saved või midagi ära kaotada, õnneks sellist asja M3 Realil juhtuda ei saa sest saved jäävad kõik kaardi peale.

djdevon kirjutas:
Sa ei viitsi tõmmata paari patchi expansion pack-ile, aga viitsid oodata peale igat vajutust tervelt sekundi? Peale kümmet vajutust kaotad 10 sekundit, peale 60. vajutust, lausa minuti.

Jah see on tõesti üks halb miinus, aga ega sa 60 klikki ei tee et mängu käivitada, aga tahan ennast parandada, et ligikaudu sekund läheb mitte täpselt sekund et võid stopperi käima panna ja mõõta kaua sul menüüs läheb ja see probleem on ainult menüüdes touch padiga käimine, mängude valimine ja muud töötavad puhtalt, aga M3 meeskond nagunii teeb juba tööd et varsti oleks menüüs liiklemine sama kiire kui nende vanemal kaardil M3 Simply-l

djdevon Ma tõin asjad lihtsalt välja mis on paremat M3 Realil kui R4 ja M3 Simply mul lihtsam valida menüüst programs ja sealt saan kohe võtta vajalik programm mis mul vaja on, selle asemel et R4 jaoks netist otsida mingi homebrew kalkulaator ja siis menüüs kah veel kuskil kataloogides ringi luusida et oma kalkulaator üles otsida.

Aga ma ei saa aru mida seal sõdida on? M3 Real + Gba exp on sama hinnaga kui osta R4 + EzFlash 3 in 1 icon_confused.gif Mul on vähemalt M3 realiga turvaline tunne et 100% kõik mängud töötavad, mul on kõik programmid mida vaja läheb on olemas, mul on isegi tagavaraks SDHC toetus - kui peaks ruumist puudust tulema ja kõik see sama hinnaga mis R4 + EzFlash, et siis lõpuks ma valin ikkagi M3 Reali selleasemel et mingi vanema jukerdise.

keilakaz Ma pole midagi sassi ajanud ja ma pole tellima ka midagi veel pannud, mul vaja veel uurida kust saaks DS-i kuskil 2000-2200.- krooniga ilma et peaksin mingit 800.- tolli maksma ja ma meeleldi ostaks Eestist kui siin vaid müüakse, kõik poed on DS-idest tühjad. Ära ründa mind, enne kui sa pole seda teemat natuke lugenud icon_evil.gif ja sry, ma ei käi USAs turismireisil et DS-i odavalt osta, mina pean leppima tellimisega ja alla 2000.- kusagilt ei saa.

Aga selles suhtes jah et postikulu mitte väga suureks ajada tasuks kõik otse Gameyeeeahist osta ehk siis Koti ja Hori kiled ka mis ma plaanisin Dealextremest osta.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.01.2008 11:53:02 vasta tsitaadiga

http://www.euronics.ee/ee/eshop?product=1802458

Siit ei ole võimalik saada? Tean et 2500. Aga Digizonest oled uurinud?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 12:22:48 vasta tsitaadiga

Välismaalt on mõtet praegu tellida ennekõike siis kui ostad kasutatud DS'i ja saad sigaodavalt. Või siis kui tahad saada mingit erilist versiooni (värvi) mudelit. Mõned peaks Eestis ikka veel järgi olema poodides, nii, et tasub põhjalikult otsida enne.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 13:03:42 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
http://www.euronics.ee/ee/eshop?product=1802458

Siit ei ole võimalik saada? Tean et 2500. Aga Digizonest oled uurinud?


Tänud, mõni päev tagasi kui vaatasin sinna oli ainult Pärnus müügil, aga kui juba Tallinnas kah, siis käin mõnipäev mõnes Tartu Euronicsis läbi ja lasen Tallinnast saata, tänud veelkord.

Ja marko, ma ei taha kasutatut DS-i, lihtsam on garantiiga Eesti firmast osta, kui mingi jama peaks olema, siis jälle turvatunne on olemas, sest mina oma rahaga nagunii DS-i ei osta ja Eesti firmadega on seda lihtsam arutada kui eraisikuga.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 16:06:22 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Homebrew pakub samu teenuseid. Nt. DSOrganize
Minu pärast pakkugu, M3 realil on ikkagi vajalikud programmid sisse ehitatud ja ei pea mingisugust lisa netist tõmbama ja õnneks ei pea DS-i resatama et tagasi menüüse minna pärast kalkulaatorit kasutamist.


DSOrganize pakub ilmselt lisasid, mida DS Real-i soft ei paku. "Seetõttu tõmbad sa selle homebrew endale naguinii!"

M3rcury kirjutas:

Ta võib ideaalselt töötada aga vähemalt ma ei pea M3 Reali jaoks mingist X kohast patchi otsima et GBA mänge mängida, aga EzFlashil pidi olema probleeme Gba mängudega, et kui mängid ühe ära siis paned teise peale võid saved või midagi ära kaotada, õnneks sellist asja M3 Realil juhtuda ei saa sest saved jäävad kõik kaardi peale.


Sellega ma nõustun!

M3rcury kirjutas:

Jah see on tõesti üks halb miinus, aga ega sa 60 klikki ei tee et mängu käivitada, aga tahan ennast parandada, et ligikaudu sekund läheb mitte täpselt sekund et võid stopperi käima panna ja mõõta kaua sul menüüs läheb ja see probleem on ainult menüüdes touch padiga käimine, mängude valimine ja muud töötavad puhtalt, aga M3 meeskond nagunii teeb juba tööd et varsti oleks menüüs liiklemine sama kiire kui nende vanemal kaardil M3 Simply-l


Väike iroonia kulub alati ära, iga liigutus ei võta aega tervelt sekundi, ma olen vaadanud DS Real-i ülevaateid.

M3rcury kirjutas:
Ma tõin asjad lihtsalt välja mis on paremat M3 Realil kui R4 ja M3 Simply mul lihtsam valida menüüst programs ja sealt saan kohe võtta vajalik programm mis mul vaja on, selle asemel et R4 jaoks netist otsida mingi homebrew kalkulaator ja siis menüüs kah veel kuskil kataloogides ringi luusida et oma kalkulaator üles otsida.


Ma arvan, et need mõlemad protseduurid võtavad täpselt sama kaua aega!

M3rcury kirjutas:
Aga ma ei saa aru mida seal sõdida on? M3 Real + Gba exp on sama hinnaga kui osta R4 + EzFlash 3 in 1 icon_confused.gif Mul on vähemalt M3 realiga turvaline tunne et 100% kõik mängud töötavad, mul on kõik programmid mida vaja läheb on olemas, mul on isegi tagavaraks SDHC toetus - kui peaks ruumist puudust tulema ja kõik see sama hinnaga mis R4 + EzFlash, et siis lõpuks ma valin ikkagi M3 Reali selleasemel et mingi vanema jukerdise.


Keegi ei sõdi, mulle lihtsalt tundub, et sa räägid M3S-ist nagu mingist vene autost, mida tuleb iga päev putitada, näeb armetu välja ja ei sõida nii sujuvalt kui uued masinad. M3 Real on kasulik uuendus, kuid kas ta muudab sinu elu paremaks, kui M3S-i kasutajal, selles ma kahtlen!

Make love, not war! i´m out! Oli meeldiv vestelda! beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 16:32:58 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:

Ja marko, ma ei taha kasutatut DS-i, lihtsam on garantiiga Eesti firmast osta, kui mingi jama peaks olema, siis jälle turvatunne on olemas, sest mina oma rahaga nagunii DS-i ei osta ja Eesti firmadega on seda lihtsam arutada kui eraisikuga.


Sa võiks ise ka vahest väheke lugeda ja püüda aru saada mis teine kirjutas. Minu lause oli täiesti üldine sõnavõtt, mis ei olnud suunatud kellegi pihta. Paistab, et sa oled väheke liiga tundlik või niisama meeldib vaielda. Kes sul käskis kasutatud konsooli osta? Räägime ühte ja sama asja, loe veelkord minu eelmine postitus läbi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 17:05:01 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
M3rcury kirjutas:

DS - 2000.-(800.- toll)
DS-i EU laadija ja usb laadija - Kokku 100.-(40.- toll)
M3 Real + GBA exp - 600.-
Hori Kiled - 80.-
Kott - 70.-
2GB Micro SD kaart - 500.-(umbes)
Kokku läheks 3650.-

WTF, kui sul tuleb DS 2800 krooni, siis miks sa üldse tellid?? Eestist saad 2500 eest. Ajasid midagi sassi?

Mul läks Gameyeeahst tellides nii -

USB laadija - 50 krooni
R4 - 400 krooni
Horid - 120 krooni
Kott - 80 krooni
+ postikulu ~200 krooni
Kokku - 850 krooni.
DSi eest maksin ~1600 krooni, USA-st.
See teeb 2400 krooni.
Ja siis veel 2GB MicroSD - 500 krooni.

Kokku ~2900 krooni. Sina maksad juba DSi enda eest niipalju :-/


kus sa sellise raha eest ds said??
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shodan
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2007




sõnum 22.01.2008 17:16:42 vasta tsitaadiga

TÄHELEPANU!

Nintendo DS Lite Tallinna Kaubamaja 5. korrusel müügil. Neli värvi: valge, must, hõbedane, roosa.

2599.- kr

Ostke kuni jätkub!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 17:24:45 vasta tsitaadiga

djdevon Vabandust siis, aga nagu ka ennist olen öelnud, et ostan ainult seepärast et tal on SDHC toetus olemas, muu on lihtsalt boonus ja põhjus miks ma ei näe huvi R4 ja M3S-is on seepärast et need on sama hinnaga mis Real. Aga mis kõige huvitavam oli, oli täpselt sama ka sinul R4-ga kiitsid ka seda taevani, mina ainult tõin oma arvamused ja need mis ma reviewidest ja vs-idest lugenud olin, sina olid see kes hakkas täiega vastu vaidlema, aga sellegi poolest vabandan veel korra.

marko Väga vabandan, lugesin kiirelt läbi ja ei märganud paari sõna seal, nüüd lugesin mõttega läbi, et siis vabandan veelkorra. Tollel ajal kui seda lugesin olin natuke pahane ka djdevon-i peale, siis ma ei mõelnud kah väga selgelt, ma lihtsalt ei saanud aru mida ta kiidab oma kaardist kui neil vahe on ainult see et üks uuem ehk siis uued lisad ja teine vanem mis töötab ka perfektselt, muud ei midagi.

freetime1 Siin võib 2 asja olla, 1) Ta käis usas ja poes oli DS lite nii odavalt müügil, või 2) Ostis tavalise DS-i mis maksis veel 1600 krooni.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 22.01.2008 17:39:30 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:

DSi eest maksin ~1600 krooni, USA-st.

USAs lihtsalt on DS Litel selline hind olnud alates Lite väljatulekust
August 2006, valge DS Lite maksis $120+VAT (~9%)
Tol hetkel oli nii, et esimesel päeval näiteks ei vedanud, oli Out of Stock

2003. aastal maksis GBA SP pärast launchi näiteks $99.

Euroopa on tehnikaostjatele üks väga morjendav piirkond icon_neutral.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 19:17:41 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
djdevon Vabandust siis, aga nagu ka ennist olen öelnud, et ostan ainult seepärast et tal on SDHC toetus olemas, muu on lihtsalt boonus ja põhjus miks ma ei näe huvi R4 ja M3S-is on seepärast et need on sama hinnaga mis Real. Aga mis kõige huvitavam oli, oli täpselt sama ka sinul R4-ga kiitsid ka seda taevani, mina ainult tõin oma arvamused ja need mis ma reviewidest ja vs-idest lugenud olin, sina olid see kes hakkas täiega vastu vaidlema, aga sellegi poolest vabandan veel korra.


Vabandamine on ehk praeguses kontekstis üleliigne, kuid siiski viisakas, eks ma isegi läksin veidikene üle piiri. Lõppkokkuvõtteks võiksid sa M3 Realist siia ülevaate teha, kui kätte saad. Uute DS vidinate/mängude puhul on see tavaliselt kombeks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 21:44:33 vasta tsitaadiga

Tahaks teada millist kaardi osta selleks tegin polli!
Poll asub: http://oldage.freehostia.com/poll/index.php

Palun kommige ka siis 8)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 21:54:11 vasta tsitaadiga

djdevon kirjutas:
Vabandamine on ehk praeguses kontekstis üleliigne, kuid siiski viisakas, eks ma isegi läksin veidikene üle piiri. Lõppkokkuvõtteks võiksid sa M3 Realist siia ülevaate teha, kui kätte saad. Uute DS vidinate/mängude puhul on see tavaliselt kombeks.


Eks ma siis teen nii icon_wink.gif aga enne oleks vaja DS kätte saada icon_lol.gif nii et sinnani on veel aega icon_lol.gif

freetime1 Sinu pollil on üks suur miinus, Eestlasel tavaliselt on ainult üks neist kaartidest ja tavaliselt ta valib selle mis talle meeldib ehk siis see mis tal juba olemas on, nii et ära looda sellise polliga parimat kaarti leida, põhjusteks on mitmeid kasvõi näiteks see et kaardid tulid erinevatel aegadel välja ja kes varem ostis selle omandab vanemat kes uuema, omandab uuemat.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 21:59:01 vasta tsitaadiga

Kohe varsti saan DS'i kätte.

Ja nüüd oleks vaja et keegi asjatundja teeks mulle Step-by-Step lühida õpetuse kudias r4 kaarti käsitleda ja mitte oma DS'i brickida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 22:09:28 vasta tsitaadiga

Pusna, lase MicroSD kaardile R4 firmware peale, pane MicroSD R4 sisse, R4 DS sisse ja vaata, kas töötab-
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 22:22:58 vasta tsitaadiga

Pusna vaata seda videot ja saad kõik teada icon_biggrin.gif
http://youtube.com/watch?v=stCp1bXbxdY

M3rcury eks ma siis vaatan ja uurin mis teised valivad ja vastavad ning siis otsustan
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shodan
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2007




sõnum 23.01.2008 00:17:44 vasta tsitaadiga

Kui kaardid juba jutuks tulid,

Ma tellisin mod-chip.com'ist omale CycloDS Evolution'i ja see töötab suurepäraselt (koos 4GB a-data kaardiga 540.- kr Arvutikeskus) mu uues hõbedases DSis, mille ma Kaubamajast ostsin. Kõik homebrew ja mängud ja mis veel.
Soovitaks seda soojalt, kui veel tellitud pole. Ei ole mingit DLDI'd vaja ega midagi.

Pusna: Tõsiselt, ära hakka oma DS'i flashima, peaaegu üksi moodne kaart ei vaja DSi flashimist. Foorumites on tuhandeid jutte kuidas keegi jälle proovis fooliumis hanbatikuga ja brickis oma DSi ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 00:35:44 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Kohe varsti saan DS'i kätte.

Ja nüüd oleks vaja et keegi asjatundja teeks mulle Step-by-Step lühida õpetuse kudias r4 kaarti käsitleda ja mitte oma DS'i brickida.


PSP ja DS segamini? icon_biggrin.gif Minuteada ei olegi võimalik R4'ga tellistada.

edit: normaalse kasutamisega siis, mingit flashi pole ju vaja
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 01:23:01 vasta tsitaadiga

Kas kellelgil siin on üldse DS brickinud? Mis te tegite pärast kui DS teil brickitud oli?

Paljud teist Micro SD formattisid enne kui panite oma DS-i? Lugesin osades kohtades, et soovituslik on Fat-32 formattida enne kui mänge ja süsteemi faile sinna peale hakkad panema.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 02:03:58 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Kas kellelgil siin on üldse DS brickinud? Mis te tegite pärast kui DS teil brickitud oli?

Paljud teist Micro SD formattisid enne kui panite oma DS-i? Lugesin osades kohtades, et soovituslik on Fat-32 formattida enne kui mänge ja süsteemi faile sinna peale hakkad panema.


Ei. Usun, et uuemad tooted ei nõuagi sellist protseduuri (default)!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 23.01.2008 03:11:28 vasta tsitaadiga

Kellele ajaviite-puslekad meeldivad, sellel ma soovitaksin Yosumin'i proovida. Klikkides üleval vasakul asuvale sinisele latakale saate demovideot näha mis mängu olemuse üsna kenasti ära seletab.

Mäng on küll jaapani keeles, kuid veidi googledades leiab kindlasti ingliskeelseid juhiseid mängimiseks.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 08:32:19 vasta tsitaadiga

puzzlemaniak!!
googeldage

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 16:39:38 vasta tsitaadiga

Tore eile oli veel euronicsis DS-id müügil, täna juba otsas, kas keegi veel teab kust Eestist saaks DSi osta?
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shodan
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2007




sõnum 23.01.2008 17:30:03 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Tore eile oli veel euronicsis DS-id müügil, täna juba otsas, kas keegi veel teab kust Eestist saaks DSi osta?


Ma kirjutasin eelmisel lehel, et Tallinna Kaubamaja sai uue saadetise, kus on Kõiki värve ja mis kõik. 2599.- kr
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 18:17:07 vasta tsitaadiga

Sain DS'i kätte..YAY!

KUID fakk, r4 ei tööta.

Loading screen on pidevalt ees j nii jääbki.

Mida teha??

Paberiga proovisin juba. Et äkki ei anna kaart r4'jale kontakti.
Panin uusima softi ka r

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 19:05:28 vasta tsitaadiga

Mu M3le meeldib mind niivisi vahel seizuresse ajada... proovi veel firmware taas peale lasta jne..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 19:22:12 vasta tsitaadiga

No ma proovin siis.

Asi võib olla mälukaardis ka, kuna microSD reader ei lugenud mu Nokia 512mb kaarti välja, ning laadisin failid arvutist telefoni. Punane tuluke readeril ja My kompuutris ei näita mdiagi.
Ja siis alles kaart r4'ja.

Ma pole õiget kaarti veel kätte saanud.

vb nokia kaart pole lihtsalt toetatud.
Ma loodan et r4 pole peppus.


viimati muutis Pusna 24.01.2008 19:27:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.