Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 22:25:24 vasta tsitaadiga

Keegi oskab kommenteerida, kui suur kvaliteedivahe on ONOFF'is müüdaval noname 175.-eek HDMI-kaablil ja pea 700.-eek Belkin'i (kullatud otstega) omal icon_rolleyes.gif
See peaks vist odavaim olema - kasutab keegi:
http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-550G%2F1.5

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 22:34:31 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Keegi oskab kommenteerida, kui suur kvaliteedivahe on ONOFF'is müüdaval noname 175.-eek HDMI-kaablil ja pea 700.-eek Belkin'i (kullatud otstega) omal icon_rolleyes.gif
See peaks vist odavaim olema - kasutab keegi:
http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-550G%2F1.5

Ütleks, et pole vahet. Mina vähemalt küll ei suuda seda leida.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 12.01.2008 23:29:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
First, when speaking of HDMI (or any digital cable for that matter), cable quality DOES NOT make a difference in picture quality. As long as a digital signal is making it from one end of the cable to the other, the picture will be as good as it can be. What cable quality WILL make a difference on is on how long the cable will last. Obviously a sturdier cable will last longer. Monster cable and the salesman making a huge commission selling them will tell you it makes a difference. In terms of digital cabling, quality makes no difference in picture/sound quality AT ALL.

sisuliselt nii ongi...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 02:17:36 vasta tsitaadiga

Selge, tuleb järgmine nädal Oomipoodi minna thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 13.01.2008 13:38:04 vasta tsitaadiga

Kle ärge Conanid PS3le ostke, nii bugine vahest kaub põrnad jalge alt, et pead uuesti alustama ja helid töötavad siis kui ise tahavad. Mida lähemale lõpule jõuan seda tihedamini esineb selliseid vigu. icon_mad.gif
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 14:27:17 vasta tsitaadiga

ahvilõust, demo jättis juba kehva mulje + see jube "tänavasläng" icon_evil.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 14:50:46 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Selge, tuleb järgmine nädal Oomipoodi minna thumbs_up.gif


http://arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=546

Ise olen selliseid kasutanud ja ka tuttavatele parseldanud, pole häda midagi.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 13.01.2008 17:33:17 vasta tsitaadiga

Ei tea mulle Conan Demo küll meeldis , mis seal fullis viga siis on? plaanisin siin vaikselt
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 18:38:24 vasta tsitaadiga

Osad teist on siin soomes mänge ka ostmas käinud? et mõtlesin kas seal rock bandi ka müüakse?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 13.01.2008 19:42:07 vasta tsitaadiga

Jah soomes oli küll Rock Band.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 19:46:13 vasta tsitaadiga

Endal conan üks kord juba läbi tehtud ja sattusin aint ühe bugise kohapeale.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 20:44:35 vasta tsitaadiga

Üks koht on selline nagu tilt.fi , digimaailmas soovitas. Aga mis poes sa nägid XPsass?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 13.01.2008 21:22:12 vasta tsitaadiga

Eh , mu isa käis soomes siis ostis unchartedi sealt , ta ise ütles et oli küll Rock Band , võin järgi kah küsida poe nime.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 21:25:08 vasta tsitaadiga

Rock Band tuleb müügile märtsis kuskil, praegu veel pole.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 13.01.2008 22:56:03 vasta tsitaadiga

Keegi mainis et PS2 Guitar Hero 3 ei saa mängida PS3 peal , aga kas sellega saaks : http://www.game.co.uk/PS3/Hardware/Accessory/~r332155/Logic-3-PS2-to-PS3-Pad-Converter/ ?.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 14.01.2008 09:43:45 vasta tsitaadiga

guitar hero 2 igatahes sellisega ps3 peal mängida ei saa, mõtlesin vahepeal enda oma sinna ühendada ja jäi ära selle tõttu...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 14.01.2008 17:48:36 vasta tsitaadiga

lasin tuua suvel sama vidina endale usa-st ja ps2 puldid töötavad ilusti, rool samuti, ei tea küll miks kitarr ei peaks töötama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 14.01.2008 18:13:14 vasta tsitaadiga

http://ps3.ign.com/articles/745/745329p1.html jms, uurisin vahepeal et kuidas seda oma ps3'l tööle saada, et ehk mingi adapter vms, aga nagu igaltpoolt lugeda võis ei olnud mingit võimalust seda ps3'l mängida...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 14.01.2008 19:47:09 vasta tsitaadiga

Aga kas nimelt seda Guitar Hero 3 : Legends of Rock PS2 versiooni selle jublakaga ei saa?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 17:47:02 vasta tsitaadiga

http://ps3mods.blogspot.com/2007/06/ps3-backups-via-ps1-exploit.html
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 18:15:38 vasta tsitaadiga

See on feik.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 16.01.2008 16:28:51 vasta tsitaadiga

http://ecx.images-amazon.com/images/I/3167m1cwfIL.jpg

no vot selline ps2/ps3 adapter ja sellega peaks toimima kõik vidinad, mis ps2 peal toimivad.

Endalgi selline olemas ja pole siiani veel probleeme olnud, omal kitarri pole, aga puldid ja rool toimivad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 16.01.2008 17:05:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Product Features

PS2/PS3 Adapter. Allows you to utilize PS2 controllers on your PS3 system. Compatible with all PS2 Will not work with red octane guitar hero guitars

http://www.amazon.com/Pelican-PL-6338-PS2-PS3-Adapter/dp/B000KIPE12
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 18:12:58 vasta tsitaadiga

küsiksi siit teemast kohe et kuidas saab ps2-ega internetti minna ...mis tuleks selleks osta jnejne ....et oskab keegi vähe detailsemalt ära seletada mulle?? icon_razz.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 18:35:33 vasta tsitaadiga

Miks sa küsid siit teemast, mitte PS2 teemast?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 18:39:11 vasta tsitaadiga

esiteks ei teadnud et siuke teema..ja teiseks teades et seda topicut vaatab pea iga min keegi..
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 18:47:52 vasta tsitaadiga

xeon, postita oma küsimused siia:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=302523
NB! kellegi eesti keelset PS3 manuali oleks laenata (oli ostes üldse kaasas) icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 18:49:39 vasta tsitaadiga

küsi euronicsist manuali ma sain ülemiste euronicsist...
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 18:54:56 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
küsi euronicsist manuali ma sain ülemiste euronicsist...

Tasuta või küsiti raha - kui mahukas see manual üldse on, mu jaapani keelne on ainult 2 A4 (tekst mõlemal pool) icon_question.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 18:58:24 vasta tsitaadiga

no ei küsitud mingit raha..ainult teistes euronicsies oli otsas..ma arvan et nüüd ikka on...see oli oma mitu -mitu a4-ja...kõige kohta ikka rääkis.. icon_lol.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahulik
HV kasutaja
rahulik

liitunud: 19.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 22:01:26 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
NB! kellegi eesti keelset PS3 manuali oleks laenata (oli ostes üldse kaasas) icon_rolleyes.gif

Andrico lehel on manual olemas: http://www.andrico.ee/pood/PLAYSTATION3EST.pdf
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 22:17:03 vasta tsitaadiga

rahulik, tänud thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.01.2008 07:43:21 vasta tsitaadiga

Kas USA plaadid lähevad Eestist ostetud konsoolil tööle? Sama küsimus Jaapani plaatide kohta...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2008 08:49:56 vasta tsitaadiga

Kui tegu on PS3 mänguga siis JAH, aga su teler vbl ei mängi NTSC formaati.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2008 14:34:54 vasta tsitaadiga

peppitina, kui sul "tavaline" TV siis osad mängud (arvatavasti) ei tööta - mul Aasia PS3 (NTSC-J) + SD ja osad Euroopa mängud ei tööta icon_sad.gif
P.S Kas PS-Stores't ostetud mängudest annab back-up'e teha icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.01.2008 14:48:14 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga jätkan Eestist mängude ostmist! Tänud!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 17.01.2008 15:25:13 vasta tsitaadiga

kust teie head inimesd ps3-le mänge ostate või vahetate?pean silmas mitte poode vaid muid võimalusi kus ei ole nad enam poe hinnaga.või on kellelgil endal midagi pakkuda?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.01.2008 15:51:56 vasta tsitaadiga

Kahtlemata on pakkuda. Kahtlemata võid ka ise pakkuda!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2008 16:45:29 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
kust teie head inimesd ps3-le mänge ostate või vahetate?pean silmas mitte poode vaid muid võimalusi kus ei ole nad enam poe hinnaga.või on kellelgil endal midagi pakkuda?

Pane filtrisse "Mängud" ja uuri. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=46
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 17.01.2008 16:55:14 vasta tsitaadiga

www.videogameplus.ca'st võid leida mingeid mänge mis on preplayed vms, need on mingi pea poole hinnaga tavaliselt.
aga peppitina milline TV sul on? saab kohe öelda kas tasub väljamaalt osta või mitte...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 17.01.2008 23:26:52 vasta tsitaadiga

Järgmisel nädalal saan oma ps3 kätte, aga paar küsimust on.
1. Kas ps3 usb-prodid hubi toetab?. Et kui tahaks oma välise kõvaketta taha ühendada ja siis veel juhtmeta klaveri ja hiire, siis jääb 2 usb-pordist väheks(juhul kui on 40gb verisoon). Kas kõik seadmed töötavad usb-hubiga hästi? Ja kas väliselt kõvakettalt loeb masin hästi infot maha või peab näiteks filmid ja mp3 enne ps3 enda kõvakettale copyma ja alles siis saab vaatada/kuulata neid?
2. Teine küsimus tuleb klaveri ja hiire koha pealt. Et kas igasugune komplekt sobib?(mul on juhtmeta hp hiir ja klaver) ja kuidas see üldse toimib, kus hiirt sab kasutada jne? Kas mõni ps3 FPS on ka klahviatuuri ja hiire toega, et mängiks FPS nagu arvutis icon_smile.gif ? Aa ja kuidas see internetis surfamine välja näeb? Ka klahviatuuri ja hiirega?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2008 23:28:17 vasta tsitaadiga

2. Tugi vaid Unreal Tournament 3l
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 18.01.2008 01:30:34 vasta tsitaadiga

http://www.cdmarket.eu/index.php?m=prod&w=dvdv&style=ICBCbHUtcmF5IERpc2M=

hea blu-ray filmide kogu.

ei tea millal eestis esimene blu-ray plaat välja lastakse.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 18.01.2008 02:17:45 vasta tsitaadiga

CdMarketi hinnad üsna soolased ja peab kõvasti ootama enne, kui filmi aparaadis kedrata saab.
Viru keskuse laseringis blu-ray filmid 270-290 krooni, ONOFFis 299.- ja uues Meloni Sony Ceteris 330.-
Ise ostsin viimati filmi 28 Weeks Later.... õuduspõnevike fännidele soovitan soojalt! beer_yum.gif

_________________
PSN: Karmodos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2008 09:35:01 vasta tsitaadiga

Mõttetult kallis koht.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2008 10:06:20 vasta tsitaadiga

emm sii, suvaline klaver mis ei ole firma tundmatu X poolt tehtud ja on usb töötab. Linuxi all peaks hub ka töötama.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 18.01.2008 12:36:31 oleks abi vaja vasta tsitaadiga

kes juhendaks mulle kus on juhend kuida linuxs PS3 peale panna?proovisin ka ise leida siit aga ei õnnestunud:(
ette tänades!

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 18.01.2008 15:46:51 vasta tsitaadiga

Proovisin demo, Fifa pro street 3. Mõnus jalka mäng. Kindlalt peab soetama, aga ma ei saa aru, mis teema on graafikaga. Selline pask. Tõesti tootjad on nii laisad, et ei viitsi midagi mõelda. See mäng läheks fufli peal ka tööle. Masndav icon_sad.gif loodan, et fullis midagi paremat on. Ahjaa, see palliga trikitamine ei tundunud ka kuidagi mõnus, liiga vähe nippe.


mängu idee 8 / 10

graafika 1 / 10

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 18.01.2008 16:35:33 vasta tsitaadiga

Aga ps3 enda süsteemis ei tööta hub? Et seal ei saa korraga kasutada kõvaketast(mis tahab eraldi toidet ka usb-st) ja klahviatuuri/hiirt, juhul kui on ainult 2 usb-porti? Tüütu on ju iga kord kui tahad klahvitatuuri ja hiirt kasutada minna jälle juhtmeid vahetama!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2008 17:03:21 vasta tsitaadiga

emm sii, mida sa selle hiirega seal toimetad, puldiga saab ka ilusasti netis surfata...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.