Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 19:21:16 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:

Ei, GAMEPOOD kauplustest ainult.

vaidleks vastu K-arvutisalongis ka müügil kuid tartu poodides ei paista hetkel olevat, tellides sealt vast saaks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 19:51:41 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
gan3b kirjutas:

Ei, GAMEPOOD kauplustest ainult.

vaidleks vastu K-arvutisalongis ka müügil kuid tartu poodides ei paista hetkel olevat, tellides sealt vast saaks.

pole kunagi k-saluunist tellinud äkki seletad? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 21:37:06 vasta tsitaadiga

Lähed poodi ja tellid, võibolla saab ka telefoni teel. icon_smile.gif Ega see eriliselt keeruline tohiks olla icon_razz.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 12.01.2008 23:34:46 vasta tsitaadiga

Krt maadlen hetkel snaiprimissiooni lõpuga, kus pean vedama teise vigastada saanud kuti helikopterile, ennem tuleb aga kopter ära oodata ja vastaseid nottida ning siis veel tervena kopterini jõuda.

Hetkel õnnestub mul päris hästi juba kopteri ära ootamine (taktika selline, et laman maas kuskil nurga taga ja notin neid kes nina mu juurde pistavad), kuid peale seda kisub alati ikka päris jamaks, küll lendab kopter ära, või saan surma mingil hetkel lihtsalt. Oskab keegi kuidagi aidata? icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 12.01.2008 23:51:45 vasta tsitaadiga

Mul on erinevate raskusastmetega alati õnnestunud esimesel korral kopterile haavatuga saada.
Tavaliselt notin vastaseid selle elektriautode atraktsiooni nurga taga. Kui kopter maandub, torman haavata saanud tegelase juurde, haaran sülle ja kihutan otse kopterisse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 13.01.2008 00:20:35 vasta tsitaadiga

Sama plaan on minulgi olnud, aga siiani pole veel õnnestunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 03:53:29 vasta tsitaadiga

suht petunud mängus, tegin 1 päevaga läbi normal tasemega icon_rolleyes.gif ja ongi naq kõik icon_neutral.gif , mäng võiks ikka pikem olla, teen arcade modega ka veel missioonid läbi, äkki läheb huvitavamaks icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 06:57:52 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
suht petunud mängus, tegin 1 päevaga läbi normal tasemega icon_rolleyes.gif ja ongi naq kõik icon_neutral.gif , mäng võiks ikka pikem olla, teen arcade modega ka veel missioonid läbi, äkki läheb huvitavamaks icon_lol.gif

tegid väikese vea, et normaliga mängisid, oleks pidanud veteraniga proovima. Kuid olen nõus, SP on suht lühike. CoD4 võlu peitub ikkagi MP's :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 11:37:21 vasta tsitaadiga

Ülihaige on tegelt ikka icon_biggrin.gif Mängin Hardenediga , pumbaga panen litri näkku/rinda ja ei kuku vastane. Panen teise laksu, kukub pikali, hakkab püstoliga kõmmutama mind icon_biggrin.gif WTF icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 13:11:56 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Ülihaige on tegelt ikka icon_biggrin.gif Mängin Hardenediga , pumbaga panen litri näkku/rinda ja ei kuku vastane. Panen teise laksu, kukub pikali, hakkab püstoliga kõmmutama mind icon_biggrin.gif WTF icon_biggrin.gif


reaalselt ei juhtu nii, sul oli mingi glitch, või lasid ise mööda icon_biggrin.gif

Ja tunnen kaasa normaliga mängijatele icon_smile.gif Te ei tea mis nu*sist te ilma jäite icon_biggrin.gif
Veteraniga mäng läbi, proovisin mõnda kohta hardiga, pidin naerma hakkama, kuna tee mis tahad tegelane ei saa surma icon_lol.gif
Nii ära karastunud selle 3 kuuli teemaga....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 13:32:43 vasta tsitaadiga

JediMihkel, ma lasin meetri, paari kauguselt vennale näkku/rinda ja ta ei surnud. Kas tõesti W1200 on nii pask relv ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 13.01.2008 14:10:33 vasta tsitaadiga

piraat262, suvaline relv võtab meetri kauguselt näkku lastes maha @ hard. Jumal teab, kuhu sa lasid. icon_smile.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 15:53:52 vasta tsitaadiga

kas siis kui ma oma tõmmatud cod4le panen oma ostetud cod2 key peale siis see key enam cod2-es unique pole?
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 16:39:03 vasta tsitaadiga

nii saab ka?
ei usu, et cod2 key töötab cod4 peal

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 16:49:23 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
nii saab ka?
ei usu, et cod2 key töötab cod4 peal

cracked serverites töötab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 13.01.2008 19:09:56 vasta tsitaadiga

venekeelse cod2 key pidi töötama... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 20:03:50 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
venekeelse cod2 key pidi töötama... icon_rolleyes.gif

äkki hoopis venekeelse cod4 keyga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 13.01.2008 20:16:48 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
symmi kirjutas:
venekeelse cod2 key pidi töötama... icon_rolleyes.gif

äkki hoopis venekeelse cod4 keyga.
ei ei kusagil keegi sai COD2 venekelsega ka..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 20:51:31 vasta tsitaadiga

Veteraniga on arcade modes see lennuki missioon võimatu läbida icon_eek.gif , proovisin mis ma proovisin aga kõige parem tulemus oli ,et 10 seci järgi ja olin alles teise korruse treppide juures icon_lol.gif aga palju keegi punkte on saanud seal missioonis ise sain 39000 3 korra peale kokku icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 21:27:50 vasta tsitaadiga

rääkige kus tavaliselt mängite! ip siis... icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 13.01.2008 22:15:55 vasta tsitaadiga

tige kala, flash, run, flash, run, flash, shoot, run, uued flashid, flash, run, flash, run, shoot, shoot, done. icon_smile.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.01.2008 22:59:58 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
rääkige kus tavaliselt mängite! ip siis... icon_razz.gif


Kus juhtub põhiliselt erinevad saksa HC thumbs_up.gif eile siis korra proovisin mingi cracked eesti servu ära icon_lol.gif kari tatte rompendab võidu ja sõimavad kõiki hackeriteks kes neist paremini suudavad killida bullshit bullshit bullshit Seega jään oma saksa hc serverite juurde kus on täiskasvanud viisakad inimesed mitte kari r3t4rd3d tatte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 23:32:16 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
tige kala, flash, run, flash, run, flash, shoot, run, uued flashid, flash, run, flash, run, shoot, shoot, done. icon_smile.gif


hea mõte, proovin järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 13.01.2008 23:34:58 vasta tsitaadiga

Võid mõnda videot ka vaadata YouTubest vms, kui välja ei tule. icon_wink.gif Harjutamine teeb meistriks.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 23:37:21 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Võid mõnda videot ka vaadata YouTubest vms, kui välja ei tule. icon_wink.gif Harjutamine teeb meistriks.

Jah, vaata mõnda suvalist videot nagu http://www.youtube.com/watch?v=1JynBEX_kg8&feature=related ja saad kohe läbi icon_biggrin.gif

Ise pole muidu enam hiljuti mänginud ajapuuduse tõttu. See lennukiosa jäigi tegemata.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 23:45:51 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
Võid mõnda videot ka vaadata YouTubest vms, kui välja ei tule. icon_wink.gif Harjutamine teeb meistriks.

Jah, vaata mõnda suvalist videot nagu http://www.youtube.com/watch?v=1JynBEX_kg8&feature=related ja saad kohe läbi icon_biggrin.gif

haha icon_biggrin.gif väga hea video icon_razz.gif ja tõe poolest, kui see ära vaadata, siis on palju lihtsam seda levelit läbi teha icon_razz.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 00:21:56 vasta tsitaadiga

ise mängin siin 85.131.187.11:28700 tegemist saksa HC serveriga, keegi ei ropenda, ühtlaselt hea tase. Enamasti on TDM ja Sabotage ja vahel S&D.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 00:59:28 vasta tsitaadiga

Ise endale see HC mode eriti ei meeldi. Samas vahel mängid pool tundi ega saa aru, et HC on icon_smile.gif Eks ta vist harjumise asi rohkem ole.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 01:04:13 vasta tsitaadiga

vaatasin video ära ja sain kohe läbi, ei teadnudki ,et nii lihtne on tegelt icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 08:23:10 vasta tsitaadiga

Mäng läbi. Ülihea lõpp thumbs_up.gif Price surigi ära sinna ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 14.01.2008 09:14:46 vasta tsitaadiga

19h gameplay'd lvl 55 jälle, kurat.. kolmas kord kus igavusest player kausta ära kustutanud ;d
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birq
HV kasutaja
birq

liitunud: 10.09.2005




sõnum 14.01.2008 11:31:24 vasta tsitaadiga

IRC: Quakenet #cod4.ee

algamas esimene Nations Cup Call Of Duty 4'jas, kust ka eestlased osavõtavad
http://clanbase.ggl.com/news_league.php?lid=5932

elage kaasmaalaste tegevusele kaasa
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 11:46:08 vasta tsitaadiga

negro kirjutas:
19h gameplay'd lvl 55 jälle, kurat.. kolmas kord kus igavusest player kausta ära kustutanud ;d


Igavusest võid erinevaid challengeid ka teha ju icon_rolleyes.gif
või said 19 tunniga need ka kõik tehtud icon_question.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.01.2008 13:06:49 vasta tsitaadiga

pents, 19 tunniga täitsa võimalik kõik challenged ära teha. icon_biggrin.gif Isegi pubis.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 14.01.2008 16:29:14 vasta tsitaadiga

birq kirjutas:
IRC: Quakenet #cod4.ee

algamas esimene Nations Cup Call Of Duty 4'jas, kust ka eestlased osavõtavad
http://clanbase.ggl.com/news_league.php?lid=5932

elage kaasmaalaste tegevusele kaasa
thumbs_up.gif

#callofduty.ee
#team-eesti

Jah, esimene Nationscup on algamas, samuti ka CoD2s ja vCoD, CoD4s ise osa ei tahtnud võtta kuna pole masinat millega mängida kui see eest olen vCoDis kapten.
Aga jah, pöialt võiks kõikidele tiimidele hoida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 16:46:14 vasta tsitaadiga

omadele hoiame ikka pöialt thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.01.2008 18:27:51 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Veteraniga on arcade modes see lennuki missioon võimatu läbida icon_eek.gif , proovisin mis ma proovisin aga kõige parem tulemus oli ,et 10 seci järgi ja olin alles teise korruse treppide juures icon_lol.gif aga palju keegi punkte on saanud seal missioonis ise sain 39000 3 korra peale kokku icon_razz.gif


Veteraniga pole ma ka läbi saand aga punne kõige rohkem olen 64000 Ja hardiga.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 19:27:18 vasta tsitaadiga

mis se PB nussib :/ lasin mängu peale updatesin manuaalselt veel PB ära ja ikka kickib koguaeg välja.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 19:30:56 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
mis se PB nussib :/ lasin mängu peale updatesin manuaalselt veel PB ära ja ikka kickib koguaeg välja.

üritad cracked serverites mängida? su cd-key on juba kasutuses sel juhul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 14.01.2008 19:35:52 vasta tsitaadiga

Mis on parim sniper icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 19:40:57 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Mis on parim sniper icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Barrett!
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.01.2008 19:42:14 vasta tsitaadiga

M14, sest saab summutit kasutada. M40 - lihtsalt meeldib. Barret, Dragunov - võimas, semi-auto.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 14.01.2008 19:52:53 vasta tsitaadiga

symmi, Kui hakkaks tähti närima, siis "sniper" on püssilaskja ning "vintpüss" on relv ise. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 19:56:34 vasta tsitaadiga

R700 (M24) mu lemmik.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 20:05:08 vasta tsitaadiga

SAW koos gripiga ja mõõdukalt beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 14.01.2008 20:24:44 vasta tsitaadiga

Parimat snaiprirelva ja relva üldiselt pole mängus olemas.
Kui leveleid saad, saad lihtsalt torhkem valikuid relvade hulgast, aga see ei tähenda, et mõni oleks parem, kui teine.
Maitse asi.

E: Tekkis küsimus, et kas kui võtta perk double tap, kas siis relv muutub suurenenud laskekiiruse tõttu ebatäpsemaks?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.01.2008 20:25:05 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb ju enda oskustest ja harjumustest.
Mõnel piisab Barrett'iga ühest lasust, teine kütab selle esimese relvaga 5 kuuli järjest ja saab ikka killi kirja.
Veel osavam laseb SAW'iga icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 20:28:04 vasta tsitaadiga

Mul oli üks asjalik küss ka vahele.Tean et lev. 55 saab kuldse Eagle aga mis puhul jaotatakse kultse CAL-i ja teisi relvasid.
Kas selle relvaga peab kõik killid tegema või on seal mingi muu nõks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 20:38:40 vasta tsitaadiga

Relvaklassiga tuleb kõik challengid ära teha ja siis saab vastava kuldse relva - kõik rifle - AK, sniper - Drugunov, LMG - M60, SMG - Uzi
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 20:40:51 vasta tsitaadiga

Kõik LMG challenged on tehtud siis saab kõik kuldseks jah icon_question.gif
SAW RDP ja M60 icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.