Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 26.12.2007 20:20:15 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab aidata?

olen zeldas sellisel kohal kus ma olen vangikongis esimene kord muundusin hundiks.
ja mingi olen ratsutab mu seljas.ma jooksen mooda vangikongi ringi ja yritan välja pääsedav kuid mingid mustad olendid tapavad mu ära.
kas hundina neid elukad kuidagi killida ei saa
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 26.12.2007 21:02:57 vasta tsitaadiga

Hundi võitlusskeem on laias laastus väga sarnane Linki enda omaga .. toimivad samad nupud ja muu selline. Ma ei saagi aru, milles sul seal probleem on?
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 26.12.2007 22:11:42 vasta tsitaadiga

sain labi nüüd tapan mingisuguseid väikeseid olendeid ja kogun nende pisaraid.
ja sain aru kuidas hundiga voidelda.
aga millal ma inimeseks tagasi saan muutuda tahaks juba kilpi ja mooka proovida

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 27.12.2007 00:58:04 vasta tsitaadiga

TasteIt kirjutas:
sain labi nüüd tapan mingisuguseid väikeseid olendeid ja kogun nende pisaraid.
ja sain aru kuidas hundiga voidelda.
aga millal ma inimeseks tagasi saan muutuda tahaks juba kilpi ja mooka proovida

Esimene spirit muudab su tagasi .. edaspidi hakkab see värk olema, et varjumaailmas oled hunt ja valgusemaailmas inimene. Enamuse kohti saad kaks korda läbi teha veel vähemalt, mõlemaga korra. Ole roosa ja rahulik, sa oled ikka üsna-üsna alguses veel.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kedq
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 27.12.2007 13:51:12 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=351156 Müüa Metroid Prime 3
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
irwinaator
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 27.12.2007 23:25:55 vasta tsitaadiga

kas keegi oleks nii lahke ja annaks mulle 500 wii punkti positiivne hinnang vastu või muud diili kontaktteeruda kui huvi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.12.2007 01:52:58 vasta tsitaadiga

http://www.cs.cmu.edu/~johnny/projects/wii/

mine tea kas see link on siit läbi käinud?.. eriline tähelepanu kolmandale videole - almost unreal!

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 09:48:43 vasta tsitaadiga

kust oleks jaekaubandusest mõistliku hinnaga võimalik osta komponent AV kaablit?
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.12.2007 15:17:06 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
kust oleks jaekaubandusest mõistliku hinnaga võimalik osta komponent AV kaablit?


Kas 300.- EEK on liiga palju?

http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/50729?opendocument&markID=
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 15:38:45 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
aksel kirjutas:
kust oleks jaekaubandusest mõistliku hinnaga võimalik osta komponent AV kaablit?


Kas 300.- EEK on liiga palju?

http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/50729?opendocument&markID=


tänud info eest

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 28.12.2007 16:20:19 vasta tsitaadiga

Metroid on ikka väga tore mänguke, kellel võimalus avaneb - ostke ära...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 28.12.2007 20:11:54 vasta tsitaadiga

Hiinlased lasid väljja oma Vii icon_lol.gif
http://www.youtube.com/watch?v=F9Vf1sR8CxU&feature=related
Seal on veel hulgaliselt videot sellest isendist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 20:20:58 vasta tsitaadiga

ny21k kirjutas:
Hiinlased lasid väljja oma Vii icon_lol.gif
http://www.youtube.com/watch?v=F9Vf1sR8CxU&feature=related
Seal on veel hulgaliselt videot sellest isendist thumbs_up.gif


Vii 2 on juba väljas.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freshmoon
HV vaatleja
Freshmoon

liitunud: 29.12.2007




sõnum 29.12.2007 22:50:50 vasta tsitaadiga

On kavas lähemal ajal wii soetada ja sellega seoses paar küsimust:

Ma lugesin siin et kui wii käima panna ja kodumaaks Eesti panna ei saa weather ja news channelit kasutada. Kas sama kehtib ka internet channeli ja mõne teise channeliga?

Ja siis veel teine küsimus et enne jõule käisin poodides ringi vaatamas kas veel on wiisid müügil. Ilma üllatuseta ei näinud ma kolmes poes ühtegi. Kas keegi teab mõnda poodi kus nüüd pärast jõule on veel mõni wii müügis või millal umbes neid jälle müüki pannakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 29.12.2007 22:52:54 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt lubab Wii omale riigiks Eesti valida küll, kuid tõenäoliselt ainuke asi, mis siis toimib on software update. Kõik muud channelid, mis vähegi teenuse moodi välja näevad ei tööta siis.

Ja wii on üsna nõutud kaup -- pead lihtsalt peale passima.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Freshmoon
HV vaatleja
Freshmoon

liitunud: 29.12.2007




sõnum 29.12.2007 22:55:11 vasta tsitaadiga

Aga kui panna Inglismaa riigiks siis kas kõiki võimalusi saab ka Eestis kasutada? Mul tekkis arvamus et võibolla hakkab ette viskama et IP on vale etc... =P
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 29.12.2007 22:56:51 vasta tsitaadiga

Minul pole mingit viginat seniajani olnud .. ainuke mure on see, et ilmateadet ja uudiseid pean UK omasi vaatama.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 29.12.2007 23:06:12 vasta tsitaadiga

Põnev lugu http://wiinintendo.net/2007/12/28/the-wii-officially-hacked/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2007 02:56:57 vasta tsitaadiga

Keegi WII-d tahab mulle müüa? icon_razz1.gif Poest ei tahaks väga osta.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kapa
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 01.01.2008 22:03:49 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/2572345
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forpus
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 13:02:40 vasta tsitaadiga

Mõned võimalused, et Wii pealt arvutis olevaid pilte, muusikat, filme vaadata:
Tuleb silmas pidada, et kuna asi toimub Internet chanelis ja flashiga siis pole näiteks filmide kvaliteet sama, mis arvutist vaadata.

Wii Media Center X - kahjuks lõpetati arendamine, hektel ei suuda mängida mp3 faile, filmid võivad suvalisel ajal lõpetada mängimise. Töötab lokaalvõrgus. (http://www.redkawa.com/mediacenters/wiimediacenterx/)

Orb - Muidu tore asi kuid kuna kogu liiklus käib läbi nende serveri kannatab filmide kvaliteet, samas saate oma piltidele, muusikale, filmidele ligi kusiganes wii asub. (http://www.orb.com/orb/)

Weezo - Saab kasutada lokaalvõrgus ja läbi interneti aga videode vaatamisega tekkis parajalt probleeme, pidevalt skippis frame ja heli, ainuke asi mis aitas oli reso ja kvaliteedi alla viimine (jube hirmus pilt). (http://weezo.net/index.php?lang=en)

Tversity - Siiamaani parim lahendus, mille olen leidnud. Väga sarnane Wii Media Center X'ga erinevusega, et asi töötab siiamaani tõrgeteta. Töötab lokaalvõrgus. Julgen soovitada (http://tversity.com/home)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 13:19:53 vasta tsitaadiga

Ehk on väike lootus, et wii ware saabumisega tekib wii.le veidi enam meedia rakendusi(ei pea ainult browserist flash asju vaatama).
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 03.01.2008 16:01:34 vasta tsitaadiga

forpus kirjutas:
Mõned võimalused, et Wii pealt arvutis olevaid pilte, muusikat, filme vaadata:
Tuleb silmas pidada, et kuna asi toimub Internet chanelis ja flashiga siis pole näiteks filmide kvaliteet sama, mis arvutist vaadata.
Wii Media Center X - kahjuks lõpetati arendamine, hektel ei suuda mängida mp3 faile, filmid võivad suvalisel ajal lõpetada mängimise. Töötab lokaalvõrgus. (http://www.redkawa.com/mediacenters/wiimediacenterx/)
Orb - Muidu tore asi kuid kuna kogu liiklus käib läbi nende serveri kannatab filmide kvaliteet, samas saate oma piltidele, muusikale, filmidele ligi kusiganes wii asub. (http://www.orb.com/orb/)
Weezo - Saab kasutada lokaalvõrgus ja läbi interneti aga videode vaatamisega tekkis parajalt probleeme, pidevalt skippis frame ja heli, ainuke asi mis aitas oli reso ja kvaliteedi alla viimine (jube hirmus pilt). (http://weezo.net/index.php?lang=en)
Tversity - Siiamaani parim lahendus, mille olen leidnud. Väga sarnane Wii Media Center X'ga erinevusega, et asi töötab siiamaani tõrgeteta. Töötab lokaalvõrgus. Julgen soovitada (http://tversity.com/home)
wii on igasuguse meedia vaatamiseks/kuulamiseks suht piiratud variant ikkagi. kõige kõvem featuur selles vallas on sd kaardi väljanokkimine fotokast ja siis selle photo channel-iga vaatamine. miskipärast visati uuendusega mp3-e tugi sealt välja, aga see selleks. arvesse võttes, et wii reso on ikka väga madal (576i max), on pildid siiski väga kombes ja ka slideshow efektidega ei ole üle pingutatud.
olgem ausad, wii on ikkagi selleks, et lasta seltskonnas enese üle naerda icon_smile.gif täiesti ületamatu vidin selleks otstarbeks.
meediamängimise kohta püüan mõne aja pärast teha väikese kokkuvõtte teemal ps3+nas. hetkel vaid niipalju, et esimesed elamused on enamasti positiivsed.

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 16:12:37 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
arvesse võttes, et wii reso on ikka väga madal (576i max)

Komponentkaabli abil ja sobiva teleri olemasolul peaks ikka ka 480p võimalik olema?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 03.01.2008 19:56:08 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
47th ronin kirjutas:
arvesse võttes, et wii reso on ikka väga madal (576i max)

Komponentkaabli abil ja sobiva teleri olemasolul peaks ikka ka 480p võimalik olema?
on. aga 10 Mpix pildi puhul ei ole suuremat vahet. sellele vaatamata on pildid 1366x768 lcd peal täiesti viisakad.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janx4u
HV vaatleja
janx4u

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 15:32:40 vasta tsitaadiga

bright kirjutas:
http://www.cs.cmu.edu/~johnny/projects/wii/

mine tea kas see link on siit läbi käinud?.. eriline tähelepanu kolmandale videole - almost unreal!


Vaatasin ära viimased kümme lehekülge ja tundub, et keegi teine pole seda Johnny Chung Lee´d siin maininud. Peaks ära mainima, et tegemist on geeniusega. PALUN VAADAKE KINDLASTI tema lehekülge ja kõiki seal olevaid videosid. Või vaatake vähemalt seda videot:
http://www.youtube.com/watch?v=Jd3-eiid-Uw
Vot selline peaks olema video mängude lähitulevik. Ise avastasin selle venna tegemised alles eile ning pean tunnistama, et öösel ei saanud ma silmatäitki und, sest mõtlesin kõikidele võimalustele, mida saaks sellise tehnoloogiaga ära teha. Südames loodan, et Nintendo juba varsti midagi sarnast ära kasutab!!!!!!

_________________
Ilmselt olengi veidi newb...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allu22
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2005




sõnum 06.01.2008 17:34:22 vasta tsitaadiga

janx4u kirjutas:
bright kirjutas:
http://www.cs.cmu.edu/~johnny/projects/wii/

mine tea kas see link on siit läbi käinud?.. eriline tähelepanu kolmandale videole - almost unreal!


Vaatasin ära viimased kümme lehekülge ja tundub, et keegi teine pole seda Johnny Chung Lee´d siin maininud. Peaks ära mainima, et tegemist on geeniusega. PALUN VAADAKE KINDLASTI tema lehekülge ja kõiki seal olevaid videosid. Või vaatake vähemalt seda videot:
http://www.youtube.com/watch?v=Jd3-eiid-Uw
Vot selline peaks olema video mängude lähitulevik. Ise avastasin selle venna tegemised alles eile ning pean tunnistama, et öösel ei saanud ma silmatäitki und, sest mõtlesin kõikidele võimalustele, mida saaks sellise tehnoloogiaga ära teha. Südames loodan, et Nintendo juba varsti midagi sarnast ära kasutab!!!!!!

mainiks ära et seda tehnoloogiat on juba pikemat aega ära kasutatud. ise olen internetis näinud müügil sarnast asja, kus käis mütsi külge 3 IR LEDi ja monitori küljes oli siis mingi seade mis neid jälgis. Tutvustus videodes kasutati seda auto ja lennuki mängus, et kui vaatasid vasakule, siis ka simulaatoris liikus pilt vasakule.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undi
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2003




sõnum 09.01.2008 12:27:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi on mõnes Tallinna poes Wii Classic pulti müügis näinud? Netist ei viitsi tellida/oodata - laoseis paistab 0 olevat (Eestis)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 09.01.2008 13:58:56 vasta tsitaadiga

undi kirjutas:
Kas keegi on mõnes Tallinna poes Wii Classic pulti müügis näinud? Netist ei viitsi tellida/oodata - laoseis paistab 0 olevat (Eestis)

ma olen mustamäe euronicsis seda näinud ja ka mustamäe onoff'is.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 09.01.2008 14:48:05 vasta tsitaadiga

undi kirjutas:
Kas keegi on mõnes Tallinna poes Wii Classic pulti müügis näinud? Netist ei viitsi tellida/oodata - laoseis paistab 0 olevat (Eestis)
Seda on umbes kõikides elektroonikapoodides müügil. Lihtsam on nimetada neid, kus seda ei ole.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undi
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2003




sõnum 09.01.2008 17:04:09 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
undi kirjutas:
Kas keegi on mõnes Tallinna poes Wii Classic pulti müügis näinud? Netist ei viitsi tellida/oodata - laoseis paistab 0 olevat (Eestis)
Seda on umbes kõikides elektroonikapoodides müügil. Lihtsam on nimetada neid, kus seda ei ole.
Okei. Kui sa nii ütled. Rocca Euronicsis näiteks polnud. Eks ma lähen vaatan Mustamäe poode.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 09.01.2008 18:35:34 vasta tsitaadiga

Tühja sest Classicust, Tartu täis neid, Nunchucke ka, rääkige parem, Wiimotet ka kusagil saada on Eestis ?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qingpool
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 19:11:25 vasta tsitaadiga

Mustamäe Prismaga samas majas olev On/Off müüs Classic pulti ca 5 päeva tagasi. A mis selle klassikuga teha saab? Punktide eest ostetud mänge mängida? Ise tellisin oomipoest Gc puldi, kas sellega saab samu asju teha?

Ise oleks ka huvitatud juhtpuldi ostmisest, pole veel pingsalt otsinud kuid mõnest poest olen läbi käinud ja pole silma hakanud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 09.01.2008 20:10:04 vasta tsitaadiga

Mine uuri neid mänge natuke seal (mitte halvas mõttes öeldud) seal näitab kohe ära, mis mäng toetab Wii pulti, mis gc, mis classicut või kõiki 3lme.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undi
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2003




sõnum 09.01.2008 23:21:19 vasta tsitaadiga

qingpool kirjutas:
Mustamäe Prismaga samas majas olev On/Off müüs Classic pulti ca 5 päeva tagasi. A mis selle klassikuga teha saab? Punktide eest ostetud mänge mängida? Ise tellisin oomipoest Gc puldi, kas sellega saab samu asju teha?
Vähe mugavam vanemaid Mario mänge taguda icon_smile.gif Lisaks jah osa Virtual console mänge lausa nõuab seda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 01:01:29 vasta tsitaadiga

game.co.uk's on Sonic & the Secret Rings hetkel 19.99 naela + 2.95£ saatekulu (ehk siis kokku miski 490 eek). Kes tahab, võtab minust eeskuju ja läheb jaole icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 11.01.2008 02:19:50 vasta tsitaadiga

Umm .. see rings ei olnud minu arvates eriti hea mäng ... ma veidike aega proovisin ja siis lõin käega ... toimis justkui väga vilets automäng .. roolid seda siili mööda trassi ringi ja kogu lugu.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.01.2008 10:53:12 vasta tsitaadiga

minule jällegi meeldis see mäng, sest ise olen Sonicu fänn ning tahan omada igasugu sonicu mänge, mis välja tuleb, kaseda zero gravityt.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 13.01.2008 12:37:08 vasta tsitaadiga

Siuke küsimus ,et kas ma kaotan kvaliteedis ka kui ma kasutan RCA sisendeid kuna telekal Scart augus kõik hõivatud.... või peaks minema ja scart harvendi ostma?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 12:54:37 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Siuke küsimus ,et kas ma kaotan kvaliteedis ka kui ma kasutan RCA sisendeid kuna telekal Scart augus kõik hõivatud.... või peaks minema ja scart harvendi ostma?

Kui Rca on komposiit(kollane rca), siis kaotad(iseasi kui palju), kui aga komponent(punane, sinine, roheline), siis mitte. kui telekal on s-video, eelista seda komposiidile. iseasi, kas wiile svideo kaableid saab.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 13:21:51 vasta tsitaadiga

Vahepealsetele telekatele sobib ka RGB scart hästi(wii puhul tuleb eraldi juurde osta) kaasas oleva scart.iga pole vahet kas on scart.is või otse composite!
Parima tulemuse annab siiski jah component(võimaldab edastada EDTV,d kui telekal tugi olemas).

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 13.01.2008 19:14:40 vasta tsitaadiga

RCA ja Component pesad vabad. Aga component kaabli pean juurde ostma jah?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chras
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 13.01.2008 20:16:48 Tere! vasta tsitaadiga

Olen siin uus, ja plaanin varsti osta Wii-d
aga mul on selle kohapealt mõned küsimused:
1) nt kui ma ostan Need For Speed: Carbon, siis seda saab mängida selle liikumis tundlik puldiga, aga kas saab mängida ka selle tavalise puldiga? et nagu kui ma ei viitsi liikumistundliku puldiga mängiga, kas siis saab tavalise puldiga ka mängida?
2) mix teie soovitaksite osta Wii, mitte 360, ega PS3-e?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 13.01.2008 21:04:38 vasta tsitaadiga

1)osta Need For Speed:Pro Street
2)wii lõbusam thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 21:08:36 vasta tsitaadiga

TasteIt kirjutas:
2)wii lõbusam thumbs_up.gif
Em... mismõttes?
Viimati on mul palju lõbusam olnud 360ga, kui Wiiga...
Aga ofc on 2 puldi süsteem suht mugav. 360ga oleks äge, kui oleks 2 nunchuckilaadset kolli käes icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 14.01.2008 10:38:12 vasta tsitaadiga

raydnoper kirjutas:
Tühja sest Classicust, Tartu täis neid, Nunchucke ka, rääkige parem, Wiimotet ka kusagil saada on Eestis ?


väga huvitav..olen helistanu mitmesse poodi ja ütlevad et ei ole classicut:
euronics,plussmiinus,expert...

mis pood neid täis on?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 11:22:05 vasta tsitaadiga

Tartu kaubamajas nägin alles ükspäev.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 14.01.2008 12:19:26 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Tartu kaubamajas nägin alles ükspäev.


läheb uurib. tänud!
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 14.01.2008 12:35:21 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
TasteIt kirjutas:
2)wii lõbusam thumbs_up.gif
Em... mismõttes?
Viimati on mul palju lõbusam olnud 360ga, kui Wiiga...
Aga ofc on 2 puldi süsteem suht mugav. 360ga oleks äge, kui oleks 2 nunchuckilaadset kolli käes icon_smile.gif


Stickwaggling VS button mashing.

Mina annaks võidu esimesele
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 14.01.2008 12:41:31 vasta tsitaadiga

switch kirjutas:
Vermon kirjutas:
Tartu kaubamajas nägin alles ükspäev.


läheb uurib. tänud!


Tartu kaubamajas oli nii Kaubamaja enda poolel kui Mediapointis, mis on vist Euronics... Ei julge lubada, et täna enam on, eelmine nädal veel oli väljas küll.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.