|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
19.12.2007 14:03:10
|
|
|
Minu teema oli esimesena.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
19.12.2007 14:04:07
|
|
|
Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory
Tom Clancys Splinter Cell Double Agent
PC WTF
PS Viimane, Double Agent, pole nii hea, kui eelmised
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
19.12.2007 14:11:18
|
|
|
Ei olegi vaja, see teine teema on mõttetu, kuna omab totrat piirangut. Konsoole tehti ka enne aastat 2005, kui keegi veel ei teadnud. Konsoole tehakse ka praegusel ajal rohkem, kui seal teemas loetletud.
PC mängude kohta oli eraldi teema kunagi "Mängufoorumis", aga see oli jälle teises suunas loll, sest teemapüstitus oli "mitu originaalmängu sul on". Seal siis kõik loetlesid, et 30 ja 100 ja 0. Mis tolku või niisama naudingut sellest kellelegi oli, ei oska aimata. See teema siin oma meeldivalt ähmase teemapüstitusega ("kui suur on kollektsioon") on siiani kõige normaalsem ja teenib seega "official vabarna seal of approval"-i!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svennson
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2002
|
20.12.2007 17:18:44
|
|
|
Uuendatud list
Wii:
+Wii Sports
+Wii Play
+Ice Age 2 The Meltdown
+Pirates of the Caribbean At world's end
+Rayman Raving Rabbits
+Mario Party 8
+Carnival Games
+Rayman Raving Rabbits 2
+Mario and Sonic at the Olympic Games
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.12.2007 23:06:51
|
|
|
Update9 Lisandus oma elu parim mäng! Panen ta Crysise kõrval siia kirja, pildi ka Võrratu!! Parim jõulukink endale krt jõulud ees alles
Xbox360
Kokku: 30 XBox360 mängu.
| tsitaat: |
Amped 3
Battlefield 2: Modern Combat
Burnout Revenge
Call Of Duty 3
Call Of Duty 4: Modern Warfare
Colin Mcrae Rally: DiRT
Crackdown
Crysis Collectors Edition (PC)
Dead Rising
Dead Or Alive 4
Farcry Instincts Predator
Fifa 07
Fight Night Round 3
Forza Motorsport 2
Halo (XBox)
Halo 2 (XBox)
Halo 3 Collectors Edition
Heroes Of Might And Magic Complete Edition (PC)
Hitman: Blood Money
Kane & Lynch Dead Men
Kameo: Elements Of Power
Mass Effect Collectors Edition
Perfect Dark Zero
Project Gotham Racing 4
Test Drive Unlimited
Tony Hawk Pro Skater Project 8
Tony Hawk Pro Skater American Wasteland
The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Godfather
The Orange Box
Top Spin 2
Saints Row
Skate
Splinter Cell: Double Agent
|
   
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
23.12.2007 20:49:00
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| Äge oleks nt näha PC kollektsioonide puhul neid vanu suuri pappkarpe, mida kindlasti nii mõnegi siinse postitaja riiulites leidub. |
| ot: |
kui kedagi huvitab, siis on 2 sellist vanakooli karpi(GTA ja DN3D), sisud kaduma läinud seisukord pole päris ideaalne. karbid seisnud juba aastaid, pole raatsinud ahju visata, kui mõnel kogujal karbid puudu loovutaks heameelega pilt |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
23.12.2007 21:02:15
|
|
|
Varsti tulemas Dancing Stage xbox360
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
24.12.2007 02:20:09
|
|
|
Olen vaene ja ei jõua nii suurt kollektsiooni omale muretseda.
Konsooliks siis PS3 ja mängudeks hetkel:
MotorStorm
Assassin's Creed
Uncharted: Drake's Fortune
Lisaks on konsool olnud alles nädalakese, seega kolme mänguline kollektsioon ka asi.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurikas-v
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2007
|
24.12.2007 12:56:01
|
|
|
ehh...? genesis? 1 kavasaki?
*shot*
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
24.12.2007 13:43:24
|
|
|
kavasakis pole, pigem on mul see väiksem genesis ning sellega 14 mängu.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
24.12.2007 17:10:04
|
|
|
Käis jõuluvana, tõi Premium konsooli (milles sisaldus juba Forza2 ja Viva Pinata) ning veel TDU ning Need For Speed ProStreet. Häid pühi!
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurikas-v
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2007
|
25.12.2007 00:00:38
|
|
|
Sa mõtled sega nomad? või sega genesis 2 / 3?
ja kawasaki:
ma ei saa genesist praegu kasutada sest mul pole selle jaoks juhtmeid. ^
nii ma siis tõmbasin vene lehelt selle mängu et pilte teha --------------------i
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
25.12.2007 02:06:44
|
|
|
Genesis ikka , mitte nomad, see nr 2. vaata pilte esimeselt LK
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurikas-v
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2007
|
25.12.2007 13:35:17
|
|
|
| mitu genesise/megadrive konsooli sul on? yks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
25.12.2007 14:41:02
|
|
|
Yes. kuid tahaks veel lol
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
26.12.2007 11:53:51
|
|
|
djdevonmis sul sugulase PS1 on HDMI auguga? tundus korra .
Xbox 360
Saint's Row
DiRT
Call of Duty 4
Call of Duty 2
Gears of War
Assassins Creed.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
26.12.2007 14:42:46
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
djdevonmis sul sugulase PS1 on HDMI auguga? tundus korra .
Xbox 360
Saint's Row
DiRT
Call of Duty 4
Call of Duty 2
Gears of War
Assassins Creed. |
Vist jah, võin pilti teha kui soovid.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
26.12.2007 20:19:59
|
|
|
Lisandus Dancing Stage Universe x360 koos matiga
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
28.12.2007 01:38:39
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
PS2 (slim/black) + 1pult (black) + 1mälukaart (8mb/black)
PsOne mängud:
Command & Conquer: Red Alert (EA Classics)
Final Fantasy Anthology (FFIV & FFV)
Final Fantasy VI
Final Fantasy VIII (Platinum)
Resident Evil 2
Resident Evil 3: Nemesis
Silent Hill (Platinum)
PS2 mängud:
Brothers In Arms: Earned In Blood
Commandos 2: Men of Courage
Devil May Cry
Devil May Cry 3: Special Edition
God of War (Platinum)
Grand Theft Auto: Vice City (Platinum)
Killzone
Resident Evil 4 (Platinum)
|
Lisandus PS3 (60GB, NTSC-J) + Resistance
PS2 ja mängud panin müüki
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
28.12.2007 21:38:15
|
|
|
Lisandus Sonic the hedgehog x360
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freshmoon
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007
|
29.12.2007 23:12:48
|
|
|
PC mänge üle aegade palju kogutud. Mul on kõik suured pappkarbid alles veel. Kui kaamera üles leian panen pildid ülesse
PC:
Little big adventure 1 ja 2. (Kumbki ei lähe tööle enam >_>)
Age of empires 2
Break out
Escape from monkey island 4
Magic school bus discovers flight (Vanemate sõbrad Kanadast tõid. Väga mõttetu =P)
NBA 2003
Sims 1 ja living it up(mõlemad kadunud, ei saa mängida seeriat)
Sims House party, Hot date, vacation, unleased, superstar
Prince of Persia Sands of time(ei tööta)
Hitman contracts ja silent assassin
Chess Millenium(sünnakink)
Lemmings paintball
Rayman 2(ei tööta enam)
Revenge of the mutant camels 2, hole in one(kaks väga väga mõtetut mängu)
warcraft 2,3
Pirates of Carribean
Need for speed underground 2
grand theft auto 1,2,3, vice city
Lego rock raiders
Midtown madness 2
Simpsons hit & run
Sonic heroes
Sonic 3D
pacman adventures in time
DS:
Animal Crossing Wild World
Warioware touched
Metroid Prime Hunters: First Hunt
Nintendogs Labrador
Tetris DS
Phoenix Wright Ace Attorney Justice For All
Brain Age
Mario Kart DS
Tetris DS
Legend of Zelda Phantom Hourglass
GBA SP:
Harvest moon Friends of mineral town
Mingi nõme Lord of the Ringsi mäng
Final Fantasy Tactics Advance
Super Mario Bros Advance 3
Mario Pinball
See on kõik. Loodetavasti hangin endale lähemal ajal wii. Siis saab konsooli mängud ka ära märgitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
30.12.2007 14:19:00
|
|
|
Pole paha pole paha. Ise peaks ka uued pildid tegema kuid ma ootan pisut kui rohkem mänge ilmub, iga pisikese mängu tagant pole ka mütet pilti teha.. Mayb juba siis kui saan 200 mängu mark täis!. Praegu on umbes 160 kui ma ei eksi + virtuaal versioonid kuid ma ise vist mütlen et karpides kokku 200.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
30.12.2007 15:45:50
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Pole paha pole paha. Ise peaks ka uued pildid tegema kuid ma ootan pisut kui rohkem mänge ilmub, iga pisikese mängu tagant pole ka mütet pilti teha.. Mayb juba siis kui saan 200 mängu mark täis!. Praegu on umbes 160 kui ma ei eksi + virtuaal versioonid kuid ma ise vist mütlen et karpides kokku 200. |
Ma arvan, et on ikka mõtet isegi iga pisikese mängu tagant pilt teha.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
31.12.2007 12:37:40
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
PC mängude kohta oli eraldi teema kunagi "Mängufoorumis", aga see oli jälle teises suunas loll, sest teemapüstitus oli "mitu originaalmängu sul on". Seal siis kõik loetlesid, et 30 ja 100 ja 0. Mis tolku või niisama naudingut sellest kellelegi oli, ei oska aimata. See teema siin oma meeldivalt ähmase teemapüstitusega ("kui suur on kollektsioon") on siiani kõige normaalsem ja teenib seega "official vabarna seal of approval"-i!  |
muig, minu teema oli/on too. tahtsingi lihtsalt teada kas ja kuisuuri mängukogujaid meil on. või siis kui palju lihtsalt juhtunud olema on. nimede üleslugemises ei näinud sealjuures eraldi tolku. ja originaalide üleslugemise piirang on vist igal teemal olnud, muidu kaotaks asi mõtte?
minu mängukollektsioon piirdub pc-mängudega. 100x40x25cm või natukene rohkem, enamasti dvd-karpides.
varustus: arvutid, tk 2-3, profiilis olemas.
mängud loen kah üles kui koju jõuan, kuskil peaks isegi tabel olemas olema
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurikas-v
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2007
|
31.12.2007 15:13:08
|
|
|
RAAAIIISSKKK....... :
Spoiler 
TÄITSA PEKKIS!!!!
Kas sul tagavara megadrive osasid ei ole??
-: pult,adapter, mäng<->telekas :-
vabandus et ma teema nüüd piiridest välja ajasin....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
31.12.2007 16:26:25
|
|
|
| juurikas-v kirjutas: |
RAAAIIISSKKK....... :
TÄITSA PEKKIS!!!!
Kas sul tagavara megadrive osasid ei ole??
-: pult,adapter, mäng<->telekas :-
vabandus et ma teema nüüd piiridest välja ajasin....  |
Kahjuks pole.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.01.2008 06:55:02
|
|
|
OT:
DODONPACHI, "äitah"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
01.01.2008 20:27:55
|
|
|
Lisandus Xbox live arcade:
Bankshot billiards 2
Geon
Sonic the hedgehog
Centipede ja millipede
Soltrio soltaire
Switchball
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.01.2008 03:44:18
|
|
|
Command & Conquer (kõige esimene, 3 plaati koos expansioniga)
Starcraft + Brood Wars, 2 litsentsi originaale, ostsin teise kuna esimese plaadid läksid p..... ja tol hetkel ei tundnud veel tirimismaailma
Flatout
Pharaoh
Supreme Commander
*Keegi lisage juurikas-v postile spoiler tagid vähemalt või tehke lingiks...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sLg00
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2006
|
04.01.2008 16:57:24
|
|
|
| sLg00 kirjutas: |
njah, olen senini olnud (peaaegu) ekslusiivselt piraat pc gamer, aga hiljuti otsustasin, et on aeg muutuseks ja soetasin omale xbox360.
kolllektsioon on küll alles hädiselt väike, aga siin ta on:
[PC] (mõned originaalid siiski on)
Alpha Centauri
Baldur's Gate 1 ja 2 + Expansionid
Planescape Torment
NBA Live 99
[xbox360]
Forza Motorsport 2
The Darkness
NBA 2K8
Viva Pinata
Mass Effect |
täna lisandus Mass Effect.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SaIm85
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2007
|
04.01.2008 17:58:12
|
|
|
PS2:
GOW
GOW2
DMC3
Tenchu:Wrath of heaven
FF12
Tekken5
SNK vs Capcom:SVC chaos
Onimusha.Dawn of Dreams
oli ennem palju rohkem aga müüsin maha
DS Lite:
FF3
PS3:
Motorstorm
Warhawk
Resistance:Fall of Man
Heavenly Sword
Ratched&Clanck
Call of Duty4
Ninja Gaiden Sigma
Uncharted Drakes Fortune
Tekken5 DR
Flow
Blast Facktor
LocoRoco Cocoreccho
Calling all Cars
Mortal Kombat2
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
05.01.2008 23:28:07
|
|
|
Väike lisa:
PC:
Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy
Unreal Anthology
Wii:
2x Wiimote jacket (see kummist kate, mida Nintendo nüüd promob)
Perepilte saan ka teile teha/näidata, kui fotoaparaadiga oma konsoolide lähedusse satun.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.01.2008 00:17:45
|
|
|
kust sa need jacketid küll said? ma lasinsoomlastele need saata lu8id ikka ei midagi..
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
06.01.2008 01:49:43
|
|
|
Detsembris Eestisse jõudnud Wii konsoolid omasid juba kummiülikonda riietatud Wiimotet, sain seda käes hoida ja päris meeldis, seega tegin seda, mida pidin. Ebay on meie sõber
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
06.01.2008 23:14:15
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Updaten oma listi, sest nii palju on uusi tulnud, I lost counting!
Konsoolid: Wii, PSP, DS, GBA, GBA SP, Sega Genesis, NES 2x, SNES, Xbox 360
Wii
Wii varustus: 2x Wiimote Controllerit, 2x Nunchuck, 2x GC controller, 2x Gamecube mälu
SD kaart 516MB
Steering Wheel
Wii mängud:
Rayman Raving rabbits
Rayman Raving rabbids 2
Warioware Smooth Moves
Zelda Twilight Princess
Wii Sports
Wii Play
Resident Evil 4 Wii Edition
Godfather Wii Edition
Kororinpa
Sonic And The Secret Rings
Mario Strikers Charged Football
Monster 4x4 World Circuit
Mario Party 8
Super Paper Mario
Dragonball Z Budokai Tenchaiki
Excite Truck
Super mario galaxy
Mario and sonic at the olympic games
Virtual Console:
Sonic
Sonic 2
Sonic 3
Sonic Spinball
Sonic 3d flickies island
Ristar
Zelda
Super Mario Bros 2
Super mario bros 3
GBA varustus: GBA kott, ekraanikaitse
GBA mängud:
Sonic Advance 1
Sonic Advance 2
Sonic Advance 3
125 Multi NES kaart + 6 GBA mängu peal
Flash kaart
Lord Of THe ringsi mingi mäng
Tetris Worlds
Denki Blocks
DS varustus: 3 stylust ja 2x plastmassist DS mängu karbid
DS mängud:
Mario Kart DS 2x
New Super Mario Bros 2x
Mario And Luigi Partners in time DS
Tetris DS
Metroid demo 2x
Mario 64 DS
Sonic Rush
Sonic Rush Adventure
Drawn To Life
Picross DS
Elite beat Agents
Prism: Light the way
Legend of Zelda: Phantom Hourglass
PSP varustus: Pole midagi sellist, mis juurde ostetud.
PSP mängud:
Ratchet and Clank: Size matters
Burnout Revenge vms
Formula 1 2006
GTA Liberty City Stories
Need for speedCarbon: Own the city
Loco Roco
Medal Of Honor Heroes
Crush
Daxter
Sonic Rivals
Super Monkey Ball Adventure
Grand theft auto Vice City stories
GBA SP on NES edition!
Gamecube:
Sonic Adventure DX
Sonic Adventure 2 Battle
Sonic Riders
Sonic Heroes
Shadow The Hedgehog
Luigi Mansion
Mario Kart Double Dash
Spyro
Legend Of Zelda Wind Waker: Limited Edition, Boonus CDga, kus on pealOcarina of time ja Ocarina of time: master quest
PC
Rayman 10th anniversary 4 in 1
Kasakad II
Starcraft + Broodwars
Sheep Dog
Casino Tycoon
Kuprjasnik (mingi vene keelne kana mäng)
Wallage and Ghromit Fun Pack
Formula 1 2000
Croc
Iceage 2
X-Com Apocalypse
X-Com Interceptor
Ground Control
Europa Universalis 2
Unreal Tournament 2004
Dark Reign 2
UFO: Aftershock
Interstate 76
Sim Golf
Sonic R
Sonic 3D
GTA2
Xbox 360
Bioshock Collectors Edition
PGR3 (Project Gotham Racing 3)
PGR4
Sonic the hedgehog xbox 360
Assassins creed
DiRT
CoD2 (Call Of Duty 2)
Viva Pinata
Virtual Tennis 3
Skate
Pro evolution soccer 2008
The orange box
DDR universe
Xbox LIVE Mängud:
Geometry Wars
Worms
Bomberman Live
Hexic HD
Hexic 2
E4
Sonic 1
Sonic 2
Eets: chowdown
Bankshot billiards 2
Aegis wing
totemball
yaris
Switchball
GEON
Millipede ja centipede
joust
Dig dug
UNO
Robotron 8404
Carcassonne
Pac Man C.E
Asteroids and deluxe
Soltrio soltaire
Xbox
Need For Speed Underground 1 ja 2
Burnout 3: takedown
Medal Of Honor: Rising sun
Sega Genesis
Sonic 2 BETA
Sonic 3
Casino mäng
Tom ja jerry
Toy story
Sparkster
The Smurfs
Boogerman
Toejam And Earl
The Jungle Book
Pocahontas
Sylvester And Tweety Capey Capers
Lion King
Chester Cheetah
SNES
The Morph
Alladin
NES 2 kollast kassetti:
The Adventure Island
9999999 in 1
NES
2x Super Mario Bros
Super Mario bros 3
Mc Donalds game
Punch out
Top gun
Bubble bobble
mingi tundmatu möng, pilti pole peal
Mängude hulk kokku ENNE: 128
Mängude hulk kokku NÜÜD: 159
Palun ainult originaalmängud! |
Lisandus Dr Mean Bean machine Wii Virtual consolesse /Sõbra sünnipäevakink . Aitäh, sa oled parim Cheers)
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.01.2008 20:15:49
|
|
|
360:
Forza 2
Halo 3 CE
Darkness
Orange Box
Kane & Lynch
Bullet Witch
Beowulf
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
07.01.2008 20:33:08
|
|
|
lol PC pole 360 mäng, Platoon.
Minu shitty xbox360 kogu, Boo
Skate
DDR Unierse
Bioshock CE
Virtua Tennis 3
Pro evolution soccer 2008
Orange box
assassins creed
Dirt
PGR3
PGR4
sonic the hedgehog
Viva pinata
Cod2
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
07.01.2008 21:18:22
|
|
|
Tean 8) Ah krt, need kaks liiga head asjad, ja ma mujale enda kogu enivei ei postita ning neid aint kaks Ja peale selle kinkisin sõbrale mingi üle 20 orika (2004-2006) PC pela jõuludeks ära
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
11.01.2008 02:34:44
|
|
|
Mõni aeg tagasi sai üks tagasihoidlik vidin soetatud: Heroes of Might and Magic Complete Edition
Kui kedagi huvitab karbi sisu, siis võin detailsema pildi lisada.
PS. NSMB on pildil võrdluseks!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.01.2008 21:25:30
|
|
|
| djdevon kirjutas: |
Mõni aeg tagasi sai üks tagasihoidlik vidin soetatud: Heroes of Might and Magic Complete Edition
Kui kedagi huvitab karbi sisu, siis võin detailsema pildi lisada.
PS. NSMB on pildil võrdluseks! |
Endale soetasin täpselt sama asja
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digivend
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2003
|
13.01.2008 05:38:41
|
|
|
uiuiui kui lahe ownimise topic
Kes küll siia postitada ei tahaks
Teemax Xbox 360 ja:
või siis väike projektike millega alustasin -> www.kaust.ee/index.php?go=user&uid=1 AGA see on veel alg-etapis... JAN lõpus teen edasi. It's gonna be sweet
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
13.01.2008 11:42:14
|
|
|
Oi, väga kena lk. Mulle meeldib.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.01.2008 18:53:17
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
13.01.2008 23:11:59
|
|
|
Woah, sexy :O
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.01.2008 23:19:15
|
|
|
| Mulle meeldib, kui stiilselt on tühimik ära "peidetud"
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|