Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.12.2007 14:03:10 vasta tsitaadiga

Minu teema oli esimesena.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 14:04:07 vasta tsitaadiga

Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory
Tom Clancys Splinter Cell Double Agent

PC WTF icon_exclaim.gif

PS icon_exclaim.gif Viimane, Double Agent, pole nii hea, kui eelmised icon_neutral.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 14:11:18 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Milleks kahte teemat vaja on?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=329619&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ei olegi vaja, see teine teema on mõttetu, kuna omab totrat piirangut. Konsoole tehti ka enne aastat 2005, kui keegi veel ei teadnud. Konsoole tehakse ka praegusel ajal rohkem, kui seal teemas loetletud.

PC mängude kohta oli eraldi teema kunagi "Mängufoorumis", aga see oli jälle teises suunas loll, sest teemapüstitus oli "mitu originaalmängu sul on". Seal siis kõik loetlesid, et 30 ja 100 ja 0. Mis tolku või niisama naudingut sellest kellelegi oli, ei oska aimata. See teema siin oma meeldivalt ähmase teemapüstitusega ("kui suur on kollektsioon") on siiani kõige normaalsem ja teenib seega "official vabarna seal of approval"-i! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 19.12.2007 15:45:36 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Milleks kahte teemat vaja on?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=329619&postdays=0&postorder=asc&start=0

Olen tähelepannud, et siia loetletakse ka PC mänge, aga see mängukonsoolide foorum?

Sest üsna suur osa HV kasutajatest ei oska lugeda ega ka normaalsete kriteeriumitega teemasid püstitada.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svennson
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2002




sõnum 20.12.2007 17:18:44 vasta tsitaadiga

Uuendatud list

Wii:
+Wii Sports
+Wii Play
+Ice Age 2 The Meltdown
+Pirates of the Caribbean At world's end
+Rayman Raving Rabbits
+Mario Party 8
+Carnival Games
+Rayman Raving Rabbits 2
+Mario and Sonic at the Olympic Games
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 23:06:51 vasta tsitaadiga

Update9 icon_smile.gif Lisandus oma elu parim mäng! Panen ta Crysise kõrval siia kirja, pildi ka icon_redface.gif Võrratu!! Parim jõulukink endale icon_biggrin.gif krt jõulud ees alles icon_razz1.gif
Xbox360
Kokku: 30 XBox360 mängu. icon_biggrin.gif

tsitaat:
Amped 3
Battlefield 2: Modern Combat
Burnout Revenge
Call Of Duty 3
Call Of Duty 4: Modern Warfare
Colin Mcrae Rally: DiRT
Crackdown
Crysis Collectors Edition (PC)
Dead Rising
Dead Or Alive 4
Farcry Instincts Predator
Fifa 07
Fight Night Round 3
Forza Motorsport 2
Halo (XBox)
Halo 2 (XBox)
Halo 3 Collectors Edition
Heroes Of Might And Magic Complete Edition (PC)
Hitman: Blood Money
Kane & Lynch Dead Men
Kameo: Elements Of Power
Mass Effect Collectors Edition
Perfect Dark Zero
Project Gotham Racing 4
Test Drive Unlimited
Tony Hawk Pro Skater Project 8
Tony Hawk Pro Skater American Wasteland
The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Godfather
The Orange Box
Top Spin 2
Saints Row
Skate
Splinter Cell: Double Agent



_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 20:49:00 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Äge oleks nt näha PC kollektsioonide puhul neid vanu suuri pappkarpe, mida kindlasti nii mõnegi siinse postitaja riiulites leidub.

ot:
kui kedagi huvitab, siis on 2 sellist vanakooli karpi(GTA ja DN3D), sisud kaduma läinud icon_cry.gif seisukord pole päris ideaalne. karbid seisnud juba aastaid, pole raatsinud ahju visata, kui mõnel kogujal karbid puudu loovutaks heameelega icon_smile.gif pilt
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.12.2007 21:02:15 vasta tsitaadiga

Varsti tulemas Dancing Stage xbox360
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 02:20:09 vasta tsitaadiga

Olen vaene ja ei jõua nii suurt kollektsiooni omale muretseda.

Konsooliks siis PS3 ja mängudeks hetkel:

MotorStorm
Assassin's Creed
Uncharted: Drake's Fortune

Lisaks on konsool olnud alles nädalakese, seega kolme mänguline kollektsioon ka asi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurikas-v
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2007




sõnum 24.12.2007 12:56:01 vasta tsitaadiga

ehh...? genesis? 1 kavasaki?
*shot*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.12.2007 13:43:24 vasta tsitaadiga

kavasakis pole, pigem on mul see väiksem genesis ning sellega 14 mängu.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 17:10:04 vasta tsitaadiga

Käis jõuluvana, tõi Premium konsooli (milles sisaldus juba Forza2 ja Viva Pinata) ning veel TDU ning Need For Speed ProStreet. icon_wink.gif Häid pühi!
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurikas-v
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2007




sõnum 25.12.2007 00:00:38 vasta tsitaadiga

Sa mõtled sega nomad? või sega genesis 2 / 3?
ja kawasaki:



ma ei saa genesist praegu kasutada sest mul pole selle jaoks juhtmeid. ^
nii ma siis tõmbasin vene lehelt selle mängu et pilte teha --------------------i
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.12.2007 02:06:44 vasta tsitaadiga

Genesis ikka , mitte nomad, see nr 2. vaata pilte esimeselt LK
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juurikas-v
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2007




sõnum 25.12.2007 13:35:17 vasta tsitaadiga

mitu genesise/megadrive konsooli sul on? yks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.12.2007 14:41:02 vasta tsitaadiga

Yes. kuid tahaks veel lol
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 21:56:28 vasta tsitaadiga

Sugulane annetas mõned vidinad:

Pilt 1
Pilt 2

Üldine kollektsioon: http://ago.planet.ee/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 26.12.2007 11:53:51 vasta tsitaadiga

djdevonmis sul sugulase PS1 on HDMI auguga? tundus korra icon_razz.gif .

Xbox 360
Saint's Row
DiRT
Call of Duty 4
Call of Duty 2
Gears of War
Assassins Creed.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 14:42:46 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
djdevonmis sul sugulase PS1 on HDMI auguga? tundus korra icon_razz.gif .

Xbox 360
Saint's Row
DiRT
Call of Duty 4
Call of Duty 2
Gears of War
Assassins Creed.


Vist jah, võin pilti teha kui soovid.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.12.2007 20:19:59 vasta tsitaadiga

Lisandus Dancing Stage Universe x360 koos matiga
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 01:38:39 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
PS2 (slim/black) + 1pult (black) + 1mälukaart (8mb/black)

PsOne mängud:
Command & Conquer: Red Alert (EA Classics)
Final Fantasy Anthology (FFIV & FFV)
Final Fantasy VI
Final Fantasy VIII (Platinum)
Resident Evil 2
Resident Evil 3: Nemesis
Silent Hill (Platinum)

PS2 mängud:
Brothers In Arms: Earned In Blood
Commandos 2: Men of Courage
Devil May Cry
Devil May Cry 3: Special Edition
God of War (Platinum)
Grand Theft Auto: Vice City (Platinum)
Killzone
Resident Evil 4 (Platinum)

Lisandus PS3 (60GB, NTSC-J) + Resistance
PS2 ja mängud panin müüki icon_cry.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.12.2007 21:38:15 vasta tsitaadiga

Lisandus Sonic the hedgehog x360
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Freshmoon
HV vaatleja
Freshmoon

liitunud: 29.12.2007




sõnum 29.12.2007 23:12:48 vasta tsitaadiga

PC mänge üle aegade palju kogutud. Mul on kõik suured pappkarbid alles veel. Kui kaamera üles leian panen pildid ülesse icon_smile.gif

PC:
Little big adventure 1 ja 2. (Kumbki ei lähe tööle enam >_>)
Age of empires 2
Break out
Escape from monkey island 4
Magic school bus discovers flight (Vanemate sõbrad Kanadast tõid. Väga mõttetu =P)
NBA 2003
Sims 1 ja living it up(mõlemad kadunud, ei saa mängida seeriat)
Sims House party, Hot date, vacation, unleased, superstar
Prince of Persia Sands of time(ei tööta)
Hitman contracts ja silent assassin
Chess Millenium(sünnakink)
Lemmings paintball
Rayman 2(ei tööta enam)
Revenge of the mutant camels 2, hole in one(kaks väga väga mõtetut mängu)
warcraft 2,3
Pirates of Carribean
Need for speed underground 2
grand theft auto 1,2,3, vice city
Lego rock raiders
Midtown madness 2
Simpsons hit & run
Sonic heroes
Sonic 3D
pacman adventures in time

DS:
Animal Crossing Wild World
Warioware touched
Metroid Prime Hunters: First Hunt
Nintendogs Labrador
Tetris DS
Phoenix Wright Ace Attorney Justice For All
Brain Age
Mario Kart DS
Tetris DS
Legend of Zelda Phantom Hourglass

GBA SP:
Harvest moon Friends of mineral town
Mingi nõme Lord of the Ringsi mäng
Final Fantasy Tactics Advance
Super Mario Bros Advance 3
Mario Pinball

See on kõik. Loodetavasti hangin endale lähemal ajal wii. Siis saab konsooli mängud ka ära märgitud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.12.2007 14:19:00 vasta tsitaadiga

Pole paha pole paha. Ise peaks ka uued pildid tegema kuid ma ootan pisut kui rohkem mänge ilmub, iga pisikese mängu tagant pole ka mütet pilti teha.. Mayb juba siis kui saan 200 mängu mark täis!. Praegu on umbes 160 kui ma ei eksi + virtuaal versioonid kuid ma ise vist mütlen et karpides kokku 200.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2007 15:45:50 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Pole paha pole paha. Ise peaks ka uued pildid tegema kuid ma ootan pisut kui rohkem mänge ilmub, iga pisikese mängu tagant pole ka mütet pilti teha.. Mayb juba siis kui saan 200 mängu mark täis!. Praegu on umbes 160 kui ma ei eksi + virtuaal versioonid kuid ma ise vist mütlen et karpides kokku 200.


Ma arvan, et on ikka mõtet isegi iga pisikese mängu tagant pilt teha.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 31.12.2007 12:28:25 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Lisandus PS3 (60GB, NTSC-J)

Tunnen kaasa.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 12:37:40 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
PC mängude kohta oli eraldi teema kunagi "Mängufoorumis", aga see oli jälle teises suunas loll, sest teemapüstitus oli "mitu originaalmängu sul on". Seal siis kõik loetlesid, et 30 ja 100 ja 0. Mis tolku või niisama naudingut sellest kellelegi oli, ei oska aimata. See teema siin oma meeldivalt ähmase teemapüstitusega ("kui suur on kollektsioon") on siiani kõige normaalsem ja teenib seega "official vabarna seal of approval"-i! thumbs_up.gif
muig, minu teema oli/on too. tahtsingi lihtsalt teada kas ja kuisuuri mängukogujaid meil on. või siis kui palju lihtsalt juhtunud olema on. nimede üleslugemises ei näinud sealjuures eraldi tolku. ja originaalide üleslugemise piirang on vist igal teemal olnud, muidu kaotaks asi mõtte? icon_smile.gif

minu mängukollektsioon piirdub pc-mängudega. 100x40x25cm või natukene rohkem, enamasti dvd-karpides.

varustus: arvutid, tk 2-3, profiilis olemas.
mängud loen kah üles kui koju jõuan, kuskil peaks isegi tabel olemas olema icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurikas-v
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2007




sõnum 31.12.2007 15:13:08 vasta tsitaadiga

RAAAIIISSKKK....... icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

TÄITSA PEKKIS!!!!
Kas sul tagavara megadrive osasid ei ole??
-: pult,adapter, mäng<->telekas :-

vabandus et ma teema nüüd piiridest välja ajasin.... icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 16:26:25 vasta tsitaadiga

juurikas-v kirjutas:
RAAAIIISSKKK....... icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif :
TÄITSA PEKKIS!!!!
Kas sul tagavara megadrive osasid ei ole??
-: pult,adapter, mäng<->telekas :-

vabandus et ma teema nüüd piiridest välja ajasin.... icon_sad.gif


Kahjuks pole.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2008 06:55:02 vasta tsitaadiga

OT:
DODONPACHI, "äitah" icon_sad.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.01.2008 20:27:55 vasta tsitaadiga

Lisandus Xbox live arcade:
Bankshot billiards 2
Geon
Sonic the hedgehog
Centipede ja millipede
Soltrio soltaire
Switchball

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 03:44:18 vasta tsitaadiga

Command & Conquer (kõige esimene, 3 plaati koos expansioniga)
Starcraft + Brood Wars, 2 litsentsi originaale, ostsin teise kuna esimese plaadid läksid p..... ja tol hetkel ei tundnud veel tirimismaailma
Flatout
Pharaoh
Supreme Commander


*Keegi lisage juurikas-v postile spoiler tagid vähemalt või tehke lingiks...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 20:27:12 vasta tsitaadiga

niih lisandusid Assassins creed ja COD 4 - x360
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sLg00
HV vaatleja
sLg00

liitunud: 27.06.2006




sõnum 04.01.2008 16:57:24 vasta tsitaadiga

sLg00 kirjutas:
njah, olen senini olnud (peaaegu) ekslusiivselt piraat pc gamer, aga hiljuti otsustasin, et on aeg muutuseks icon_razz.gif ja soetasin omale xbox360.
kolllektsioon on küll alles hädiselt väike, aga siin ta on:

[PC] (mõned originaalid siiski on)
Alpha Centauri
Baldur's Gate 1 ja 2 + Expansionid
Planescape Torment
NBA Live 99

[xbox360]
Forza Motorsport 2
The Darkness
NBA 2K8
Viva Pinata
Mass Effect


täna lisandus Mass Effect.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 04.01.2008 17:58:12 vasta tsitaadiga

PS2:
GOW
GOW2
DMC3
Tenchu:Wrath of heaven
FF12
Tekken5
SNK vs Capcom:SVC chaos
Onimusha.Dawn of Dreams
oli ennem palju rohkem aga müüsin maha icon_sad.gif
DS Lite:
FF3
PS3:
Motorstorm
Warhawk
Resistance:Fall of Man
Heavenly Sword
Ratched&Clanck
Call of Duty4
Ninja Gaiden Sigma
Uncharted Drakes Fortune
Tekken5 DR
Flow
Blast Facktor
LocoRoco Cocoreccho
Calling all Cars
Mortal Kombat2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 23:28:07 vasta tsitaadiga

Väike lisa:

PC:
Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy
Unreal Anthology

Wii:
2x Wiimote jacket (see kummist kate, mida Nintendo nüüd promob)

Perepilte saan ka teile teha/näidata, kui fotoaparaadiga oma konsoolide lähedusse satun.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.01.2008 00:17:45 vasta tsitaadiga

kust sa need jacketid küll said? ma lasinsoomlastele need saata lu8id ikka ei midagi..
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 01:49:43 vasta tsitaadiga

Detsembris Eestisse jõudnud Wii konsoolid omasid juba kummiülikonda riietatud Wiimotet, sain seda käes hoida ja päris meeldis, seega tegin seda, mida pidin. Ebay on meie sõber icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 10:56:18 vasta tsitaadiga

Minu mängukollektsioon:
Viva Pinata
Forza 2
Assassins Creed
Esimesed kaks sain "tasuta" kaasa konsooliga, AC ostsin juurde

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.01.2008 23:14:15 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Updaten oma listi, sest nii palju on uusi tulnud, I lost counting!

Konsoolid: Wii, PSP, DS, GBA, GBA SP, Sega Genesis, NES 2x, SNES, Xbox 360

Wii

Wii varustus: 2x Wiimote Controllerit, 2x Nunchuck, 2x GC controller, 2x Gamecube mälu
SD kaart 516MB
Steering Wheel


Wii mängud:

Rayman Raving rabbits
Rayman Raving rabbids 2
Warioware Smooth Moves
Zelda Twilight Princess
Wii Sports
Wii Play
Resident Evil 4 Wii Edition
Godfather Wii Edition
Kororinpa
Sonic And The Secret Rings
Mario Strikers Charged Football
Monster 4x4 World Circuit
Mario Party 8
Super Paper Mario
Dragonball Z Budokai Tenchaiki
Excite Truck
Super mario galaxy
Mario and sonic at the olympic games

Virtual Console:
Sonic
Sonic 2
Sonic 3
Sonic Spinball
Sonic 3d flickies island
Ristar
Zelda
Super Mario Bros 2
Super mario bros 3



GBA varustus: GBA kott, ekraanikaitse

GBA mängud:

Sonic Advance 1
Sonic Advance 2
Sonic Advance 3
125 Multi NES kaart + 6 GBA mängu peal
Flash kaart
Lord Of THe ringsi mingi mäng
Tetris Worlds
Denki Blocks

DS varustus: 3 stylust ja 2x plastmassist DS mängu karbid

DS mängud:

Mario Kart DS 2x
New Super Mario Bros 2x
Mario And Luigi Partners in time DS
Tetris DS
Metroid demo 2x
Mario 64 DS
Sonic Rush
Sonic Rush Adventure
Drawn To Life
Picross DS
Elite beat Agents
Prism: Light the way
Legend of Zelda: Phantom Hourglass
PSP varustus: Pole midagi sellist, mis juurde ostetud.

PSP mängud:
Ratchet and Clank: Size matters
Burnout Revenge vms
Formula 1 2006
GTA Liberty City Stories
Need for speedCarbon: Own the city
Loco Roco
Medal Of Honor Heroes
Crush
Daxter
Sonic Rivals
Super Monkey Ball Adventure
Grand theft auto Vice City stories



GBA SP on NES edition!

Gamecube:

Sonic Adventure DX
Sonic Adventure 2 Battle
Sonic Riders
Sonic Heroes
Shadow The Hedgehog
Luigi Mansion
Mario Kart Double Dash
Spyro
Legend Of Zelda Wind Waker: Limited Edition, Boonus CDga, kus on pealOcarina of time ja Ocarina of time: master quest


PC

Rayman 10th anniversary 4 in 1
Kasakad II
Starcraft + Broodwars
Sheep Dog
Casino Tycoon
Kuprjasnik (mingi vene keelne kana mäng)
Wallage and Ghromit Fun Pack
Formula 1 2000
Croc
Iceage 2
X-Com Apocalypse
X-Com Interceptor
Ground Control
Europa Universalis 2
Unreal Tournament 2004
Dark Reign 2
UFO: Aftershock
Interstate 76
Sim Golf
Sonic R
Sonic 3D
GTA2

Xbox 360

Bioshock Collectors Edition
PGR3 (Project Gotham Racing 3)
PGR4
Sonic the hedgehog xbox 360
Assassins creed
DiRT
CoD2 (Call Of Duty 2)
Viva Pinata
Virtual Tennis 3
Skate
Pro evolution soccer 2008
The orange box
DDR universe




Xbox LIVE Mängud:

Geometry Wars
Worms
Bomberman Live
Hexic HD
Hexic 2
E4
Sonic 1
Sonic 2
Eets: chowdown
Bankshot billiards 2
Aegis wing
totemball
yaris
Switchball
GEON
Millipede ja centipede
joust
Dig dug
UNO
Robotron 8404
Carcassonne
Pac Man C.E
Asteroids and deluxe
Soltrio soltaire

Xbox

Need For Speed Underground 1 ja 2
Burnout 3: takedown
Medal Of Honor: Rising sun

Sega Genesis

Sonic 2 BETA
Sonic 3
Casino mäng
Tom ja jerry
Toy story
Sparkster
The Smurfs
Boogerman
Toejam And Earl
The Jungle Book
Pocahontas
Sylvester And Tweety Capey Capers
Lion King
Chester Cheetah

SNES

The Morph
Alladin

NES 2 kollast kassetti:
The Adventure Island
9999999 in 1

NES

2x Super Mario Bros
Super Mario bros 3
Mc Donalds game
Punch out
Top gun
Bubble bobble
mingi tundmatu möng, pilti pole peal





Mängude hulk kokku ENNE: 128
Mängude hulk kokku NÜÜD: 159

Palun ainult originaalmängud!


Lisandus Dr Mean Bean machine Wii Virtual consolesse /Sõbra sünnipäevakink icon_smile.gif. Aitäh, sa oled parim icon_wink.gif Cheers)

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 20:15:49 vasta tsitaadiga

360:

Forza 2
Halo 3 CE
Darkness
Orange Box
Kane & Lynch
Bullet Witch
Beowulf
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.01.2008 20:33:08 vasta tsitaadiga

lol PC pole 360 mäng, Platoon.

Minu shitty xbox360 kogu, Boo

Skate
DDR Unierse
Bioshock CE
Virtua Tennis 3
Pro evolution soccer 2008
Orange box
assassins creed
Dirt
PGR3
PGR4
sonic the hedgehog
Viva pinata
Cod2

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 21:18:22 vasta tsitaadiga

Tean 8) icon_redface.gif Ah krt, need kaks liiga head asjad, ja ma mujale enda kogu enivei ei postita ning neid aint kaks icon_biggrin.gif Ja peale selle kinkisin sõbrale mingi üle 20 orika (2004-2006) PC pela jõuludeks ära icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 02:34:44 vasta tsitaadiga

Mõni aeg tagasi sai üks tagasihoidlik vidin soetatud: Heroes of Might and Magic Complete Edition



Kui kedagi huvitab karbi sisu, siis võin detailsema pildi lisada.

PS. NSMB on pildil võrdluseks!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.01.2008 21:25:30 vasta tsitaadiga

djdevon kirjutas:
Mõni aeg tagasi sai üks tagasihoidlik vidin soetatud: Heroes of Might and Magic Complete Edition



Kui kedagi huvitab karbi sisu, siis võin detailsema pildi lisada.

PS. NSMB on pildil võrdluseks!


Endale soetasin täpselt sama asja icon_smile.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 13.01.2008 05:38:41 vasta tsitaadiga

uiuiui kui lahe ownimise topic icon_biggrin.gif
Kes küll siia postitada ei tahaks icon_wink.gif

Teemax Xbox 360 ja:



või siis väike projektike millega alustasin -> www.kaust.ee/index.php?go=user&uid=1 AGA see on veel alg-etapis... JAN lõpus teen edasi. It's gonna be sweet icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.01.2008 11:42:14 vasta tsitaadiga

Oi, väga kena lk. Mulle meeldib.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 18:53:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.01.2008 23:11:59 vasta tsitaadiga

Woah, sexy :O
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 23:19:15 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib, kui stiilselt on tühimik ära "peidetud"
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.