Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 14.01.2008 11:37:44 Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery vasta tsitaadiga

Mul oli siin kunagi teema kus ma lubasin oma toreda läpatsi pangalt alla visata kui lihtalt peas plõks käib ja üle viskab. Sinnamaani ei jõudnud.

Probleemiks oli see et windows xp värske install ei tahtnud ilma toiteta töötada ja toite eemaldades oli must pilt ja taustavalgustus ja töötav masin. Samas ubuntu all töötas akuga kenasti. Siis, tunde googlit kammides midagi silma ei hakanud kui vaid üks postitus mis ei aidanud hetkel ja milles oli pealkirjas mainitud sõnad. Nüüd olles device manageris ja silmad liikusid battery all üle sarnaste sõnade käis peas pirn põlema, panin disable, toide järelt ära ja töötabki aku pealt.
AGA
Enam ei kuvata mulle aku mahtu ühegi softi ega windowsi enda poolt, ega kaua veel akut järgi on.
Samas parandas see asja audio skippimise ja hüppamise mida esines tihti ja mille tulemusena ma telefonist lihtsalt kuulan

Keegi oskab aidata ja leida siiski täistöötav lahendus?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.