Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Bill Gates lahkub Microsoftist märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oks
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2005




sõnum 07.01.2008 19:50:29 Bill Gates lahkub Microsoftist vasta tsitaadiga

link :: EPL



Microsofti kaasasutaja Bill Gates teatas, et astub juulikuus ettevõtte juhi kohalt tagasi.


Gatesi sõnul kavatseb ta edaspidi pühenduda heategevusele Bill and Melinda Gates Foundationi juhtides, vahendab Eesti Päevaleht Online Guardiani ja News.au.com´i.

"Esimest korda pärast 17-aastane olemist pole mul enam mu täiskohaga Microsofti-tööd. Ma ei tea, milline mu viimane tööpäev võib olla, see tuleb vist kummaline" kommenteeris Gates.


viimati muutis oks 07.01.2008 20:55:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 07.01.2008 20:13:31 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif delfi.ee.....................
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 20:14:19 vasta tsitaadiga

PisiPehmet ootab ees räme aktsiate langus icon_idea.gif
Ja paluks EPL linki?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 20:17:01 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
PisiPehmet ootab ees räme aktsiate langus icon_idea.gif
Ja paluks EPL linki?

Ise ei oska otsida linki??? icon_wink.gif
http://epl.ee/uudised/413725
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 20:18:07 vasta tsitaadiga

Heins kirjutas:
gan3b kirjutas:
PisiPehmet ootab ees räme aktsiate langus icon_idea.gif
Ja paluks EPL linki?

Ise ei oska otsida linki??? icon_wink.gif
http://epl.ee/uudised/413725


Ma siiski lootsin et teema alustaja jagab ka linke icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 07.01.2008 20:20:03 vasta tsitaadiga

Ammu räägiti kuidas ta enda "töökoormat" vähendas ja, et kunagi plaanis ka kõrvale astuda.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 07.01.2008 20:20:51 vasta tsitaadiga

Vähemalt tuleb ilus pensionipõlv. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 20:34:47 vasta tsitaadiga

Küllap talle ei paku enam pinget. Raha pärast ei tee ta enam ammu midagi. Huvitav on muidugi aktsia liikumist jälgida peale tõelist lahkumist
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 20:36:06 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Vähemalt tuleb ilus pensionipõlv. thumbs_up.gif


Temal, tema järglastel ja nende järglastel ja nii kümmekond põlvkonda järjest...
Ja mina, tola - legaalse tarkvara kasutaja, maksin selle omast taskust kinni icon_cry.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 20:37:06 vasta tsitaadiga

Eks hakkab aktiivsemalt oma heategevusfondiga tegelema.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.01.2008 21:51:11 vasta tsitaadiga

Aga Bill andis juba ammu tegliku juhtimise käest ära, jäädes ise aktsionäriks ja reklaaminäoks. Ehk siis Bill tegeles viimased aastad firma tutuvustuse ja reklaamimisega.

Ju ta tüdines ära "ühelt presentatsioonilt teise kimamisest" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 01:02:17 vasta tsitaadiga

Las annab mulle tasuta Windows Vista Ultimate litsentsi =) Retail karbi loomulikult. Heategevuse eesmärgil 8)
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Top
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2003




sõnum 08.01.2008 11:47:47 vasta tsitaadiga

Hea, et selline mees nagu Bill Gates (Arve Väravad) olemas on/oli. Mina maksan küll hea meelega mõned tuhanded selle eest, et Windowsi kasutada. Minuarust oli ta IT aregus üks märkimisväärsemaid tegelasi...
MS Office, MSNMessenger - kõik märkimisväärsed tooted...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.01.2008 11:57:13 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/29412.html
thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 12:25:21 vasta tsitaadiga

Top kirjutas:
Hea, et selline mees nagu Bill Gates (Arve Väravad) olemas on/oli. Mina maksan küll hea meelega mõned tuhanded selle eest, et Windowsi kasutada. Minuarust oli ta IT aregus üks märkimisväärsemaid tegelasi...
MS Office, MSNMessenger - kõik märkimisväärsed tooted...

Täiesti nõus.
TanElofJ kirjutas:
http://www.gametrailers.com/player/29412.html
thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
hevi.gif ülikõva video.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 08.01.2008 12:26:40 vasta tsitaadiga

Top kirjutas:

MS Office


see "märkimisväärne" toode võib ennast sütitada.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Top
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2003




sõnum 08.01.2008 12:55:14 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Top kirjutas:

MS Office


see "märkimisväärne" toode võib ennast sütitada.


Täna on tekkinud valikuvarjante aga mitte palju aastaid tagasi oli MS Office (97, 2000, XP) suht ainuke korralik levinud töövahend kui tuuleveskitega võidelda ei tahtnud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 08.01.2008 13:21:03 vasta tsitaadiga

vahepeal vist postimehes juttu ,et mees ennustas puuteekraani ja häälkäskluste head tulevikku.siis arvasin küll ,et mees peaks pensile minema. aga peale seda ülalpool näidatud videot sai aru ,et mees oskab nalja ka teha, et vara veel maha kanda teda thumbs_up.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 14:10:01 vasta tsitaadiga

Alates 17 aastaselt töötanud mikropehmes, eriti noorelt icon_eek.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 14:11:38 vasta tsitaadiga

resistor kirjutas:
Alates 17 aastaselt töötanud mikropehmes, eriti noorelt icon_eek.gif


icon_lol.gif

Tema ongi mikropehme ju icon_evil.gif icon_razz.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 14:17:59 vasta tsitaadiga

resistor kirjutas:
Alates 17 aastaselt töötanud mikropehmes, eriti noorelt icon_eek.gif


Ta on ise üks Microsofti asutajatest koos Paul Allen´iga... icon_rolleyes.gif
Aga 17 aastasest saadik seal olla on tal võimatu... 17-selt hakkas tegusi tegema selles suunas...
Aga kuna mees ise sündinud 1955 ja Microsoft loodi 1975 või isegi veitsa peale siis on see võimatu...

http://en.wikipedia.org/wiki/Bill_Gates
http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft#1975.E2.80.931985:_Founding

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 14:30:56 vasta tsitaadiga

1972 loodi Traf-O-Data, mis hiljem nimetati Microsoftiks. Esialgu küll Micro-Softiks. Hiljem juba MicroSoft.
Sellest tuleb ka aastanumber 1972..
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 08.01.2008 15:31:55 vasta tsitaadiga

NOOOOOOOOOOOOOOOO BILL COME BACK NOOOOOOO icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 08.01.2008 15:33:49 vasta tsitaadiga

megamuig @ fatal1ty
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 08.01.2008 16:27:24 vasta tsitaadiga

Kahju.. Kuid kui raha tiksumas ka niisama miks siis mitte juba väheke vana ja mitte just kõige vaesema inimesena väheke elu nautida ja lasta teistel rahulikult oma tööd teha.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 16:40:12 vasta tsitaadiga

Ei nuh respecti Billile,tark mees icon_smile.gif
Kesse siis tema asemel hakkab juhtima oo kõike võimsat Microsofti?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 08.01.2008 17:09:40 vasta tsitaadiga

Arvan, et tüüp on teinud "sucu" ikka tööd ka! thumbs_up.gif
Kui MS (win täpsemalt) on nii s***t, auke täis ja puhta praak... miks teda siis kasutatakse? miks siis piratakse hoomamatus koguses? + olulisim ehk - miks siis nii s***tal tootel pole konkurenti? (MAC ilmselt oleks... ainult et... tänu veidralt kitsarinnalisele poliitikale "läbi aegade" ta seda pole - Euroopas küll mitte).

Tüüp on teinud hiilgava äri! Super! Võiks ühtteist õppida...
MS kallis? Me millegipärast ei kiru ju mingeid araabia sheike päevast päeva tõusva naftahinna pärast, samas on praegu suht lihtne lasta paaki kütust koguses mille hind on pea võrdne kõige odavama Win`i hinnaga. (viimane siis alati olnud alla $100.-)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2008 17:21:46 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
http://www.gametrailers.com/player/29412.html
thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Tore video icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 08.01.2008 17:59:49 vasta tsitaadiga

No mis tal ikka teha, vaba aega ja ropult raha käes - see pole mingi miljardär kui oma Linuxi distrot pusima ei hakka icon_biggrin.gif
Ehk Binux või Buntu icon_smile.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 20:58:36 vasta tsitaadiga

ega kusjuures M$ võiks küll teha ühe tasuta p**a wini. mida saaks iga tädi maali(kellel ei ole raha) endale peale visata. mis sellisel vaja on. võtta XP lt kogu ülejäänud trään ära ja oleks väga hea
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Desmond5
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2002




sõnum 08.01.2008 22:17:30 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Top kirjutas:

MS Office
see "märkimisväärne" toode võib ennast sütitada.


Ma olen üpriski kindel, et Sa ei räägiks sama juttu, kui MS Office oleks tasuta tarkvara. Nii et hind määrab kas tegu on hea või halva tootega ?

Office 2007 on hetkel kõige innovatiivseim ja kasutajasõbralikum kontoritarkvara pakett, seda on päris raske ümber lükata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjand
HV kasutaja
bjand

liitunud: 12.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 22:40:01 vasta tsitaadiga

Olgu kuidas on - kui ikkagi 95% tarbijatest kasutab ühte toodet läbi 10 aasta, siis tegemist on hea tootega. Isegi kui see on sitt ja eriti tasuks tähele panna seda, et ega konkurentsi ju "talentide" näol puudust ei ole.
MS on nagu sool või suhkur, mida kõik nii või naa pidi kasutavad, isegi kui neile ei meeldi element ise, paki välimus, soola magusus või suhkru soolasus icon_smile.gif

Muuseas ta lubas enamus oma teenitud varandusest testamendis jätta heategevusele ja oma järeltulijatele niipalju kui vaja icon_smile.gif

Mina olen siiski veendumusel, et ilma tema panuseta oleks meil veel rohkem mittetöötavaid ja mitteühilduvaid asju kui meil praegu on icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.01.2008 09:25:22 vasta tsitaadiga

Eks ole tal tööd tehtud ka... positiivne on ka see,et praktiliselt kogu raha annab ta heategevusele.
Mingeid miljardeid oma lastele ei anna...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2008 11:59:51 vasta tsitaadiga

Top kirjutas:
MSNMessenger - kõik märkimisväärsed tooted...


MSNi juures on märkimisväärne pigem Microsoft Notification Protocol (15 hetkel siis), läbi mille liiklus toimub, kuid WLM klient on üks reklaame täis jubedus. ja a-patch ei korva eriti selle perfi kasutamist nii-naa. Miranda IM ftw thumbs_up.gif[/quote]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.01.2008 13:54:09 vasta tsitaadiga

CnZ, kellele tütar, kellele ema
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 14:03:52 vasta tsitaadiga

See, et toodet pikalt kasutatakse ei pruugi tähendada, et see hea on. Hea promo lihtsalt. Kui kõikides koolides oleks nt Linux arvutis siis oleks Windowsi kasutajaid ka palju vähem. Ei ole ju meeldiv ümber õppida.
Vahepeal mõtlen, mis oleks juhtunud kui 80ndatel oleks Apple hakanud oma OS'i litsentse teistele firmadele müüma, kas siis Windows oleks nii laialt levinud?
Samas sellisel juhul kiruks kõik Apple'it nagu Microsofti kirutakse, sest OSX töötab suht piiratud riistvaral, Windows aga peab toetama väga laia valikut. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.01.2008 14:58:41 vasta tsitaadiga

Vermon: No aastal 1992 või 1993 olid Eestis Mac-id täiesti olemas. Nende levikut piiras juba siis utoopiliselt kõrge hind 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 15:30:54 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Nende levikut piiras juba siis utoopiliselt kõrge hind 8)


ja 10+ aastat hiljem pole nad sellest ikka aru saanud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 15:45:40 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Vermon: No aastal 1992 või 1993 olid Eestis Mac-id täiesti olemas. Nende levikut piiras juba siis utoopiliselt kõrge hind 8)

Olemas võisid ju olla aga see ei puutu asjasse üldse 8)

heretic666 kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Nende levikut piiras juba siis utoopiliselt kõrge hind 8)


ja 10+ aastat hiljem pole nad sellest ikka aru saanud.


Apple ei saa odavat arvutit teha, viiks maine alla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.01.2008 15:50:54 vasta tsitaadiga

Vermon: Mac-ide olemasolu "vanadel aegadel" puutub ikka täiesti asjasse, sest odava hinna korral oleks juba tollal olnud väga suur nõudlus.

Õigemini - väga suur nõudlus oli olemas, kuid kõrge hind sundis odavamaid, Win-iga varustatud masinaid ostma. Olen ise selle keissi üle elanud, et rahakott Mac-ile peale ei hakanud, olgugi et esindajad hoogsalt oma tooteid promosid ja pakkusid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 17:10:06 vasta tsitaadiga

Oleks mäkk teistel ka lasknud oma OS'iga arvuteid müüa oleks praegune pilt täiesti teistsugune.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 09.01.2008 21:56:45 vasta tsitaadiga

Ot: Oleks on sama mis poleks.
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 09.01.2008 22:43:31 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
No mis tal ikka teha, vaba aega ja ropult raha käes - see pole mingi miljardär kui oma Linuxi distrot pusima ei hakka icon_biggrin.gif
Ehk Binux või Buntu icon_smile.gif


Vot see oleks hoop küll, kui BG otsustaks sellise vimka teha, et oma heategevuses jaotatavast rahast näiteks sada milli paneks linuxi alla. Ehk kui ise enam kapten pole, võid ju laeva kontruktsiooni kriitilisemalt ka arvustada...

Desmond5 kirjutas:
Ma olen üpriski kindel, et Sa ei räägiks sama juttu, kui MS Office oleks tasuta tarkvara. Nii et hind määrab kas tegu on hea või halva tootega ?

Office 2007 on hetkel kõige innovatiivseim ja kasutajasõbralikum kontoritarkvara pakett, seda on päris raske ümber lükata.


Minumeelest pole asi üldse selles. Oluline väärtus oleks olnud vaba failiformaat ja -konkurents ning valikuvabadus. Järelikult MS on siis realistlikum sinust: see innovatiivsus ja kasutajasõbralikkus pole piisav argument, et turgu kunstlikult enda käpa all hoiavad. Kui sinu mainitud faktorid oleks argumendid, oleks MS ammu näiteks ODF-i omaks võtnud või oma formaadi täielikult avanud ja lõikaks loorbereid ikka edasi. Paraku nad ei kipu seda aga tegema... miks küll? Usud sa tõesti, et kõik on sinusuguste ootustega ja hea meelega mataksid raha tootesse, kui kõrval on olemas soodsamad alternatiivid? Sa võid ju MS Officet kontoritarkvara Mercedes-Benz-iks pidada, aga sa pead tunnistama, et isegi kui viimsel kui ühel oleks võimalus MB soetada, ei pruugi nad seda vajalikuks pidada. Ja kas valikuvõimaluse kasutamist (või siis tänases situatsioonis: selle olemasolu soovimist) saab pahaks panna?

Kunagi oli mingi uuring, et tavakasutaja kasutavat vist Wordi võimalustest alla 10%. Ja see 10% võimalusi on alternatiivide poolt küll juba ammu saavutatud.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 10.01.2008 00:36:56 vasta tsitaadiga

daddo kirjutas:
Kunagi oli mingi uuring, et tavakasutaja kasutavat vist Wordi võimalustest alla 10%. Ja see 10% võimalusi on alternatiivide poolt küll juba ammu saavutatud.
Sellest 10%'st 5% on igal kasutajal erinev. Päris huupi Word selliseks metsikuks võimalustehunnikuks kasvanud ei ole - igat võimalust on ühel või teisel inimesel vaja. Ei ole eriti suurt kahtlust, et Office parim kontoritöö pakett on. Aga kas ta paremus kaalub ka ülesse ka tema võrdlemisi soolase hinnasildi on eriküsimus. Küllap Microsofti strateegid seda teavad ja tänu sellele on monopoolset seisundit ära kasutades tekitatud suletud formaatide ja piiratud interoperabiilsusega kunstlikult tekitatud neid eeliseid juurde, tekitades kummalise olukorra kus Office'i üheks eeliseks on see, et ta ei ole võimeline normaalselt koos töötama teiste turul olevate programmidega.


Aga nüüd teemast rääkides, siis nüüd kui Bill on läinud "pensionile" Aafrika lapsi aitama, võib vast varsti oodata et Larry Ellisson läheb ka pensionile endale maailma kõige suuremat jahti ehitama.

_________________
Toetan õige kirja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Bill Gates lahkub Microsoftist
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.