|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
08.01.2008 22:36:32
|
|
|
beastbeats, läbi ei teinud kuna oli suht mõttetu imo.
// Mängisin küll xbox360 peal agamäng onikka sama.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
08.01.2008 22:40:32
|
|
|
Hmnjah
Mulle ka demo väga meeldis, mängisin kümneid kordi läbi ja täisversioonist ära ei ütleks... loodan soomest osta seda
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
09.01.2008 00:18:28
|
|
|
| Ei tea sellest asjast eriti midagi seega võib tunduda loll küsimus ehk, kuid küsin siiski. Kas windowsiga saaks ka kuidagi nii, et näiteks üle wifi saadaks filme jms PS3 ele? Või kas annab kuidagi suhelda üldse?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
09.01.2008 00:28:45
|
|
|
haggitu, mina kasutan seokest programi nagu TVersity (www.tversity.com) loob media serveri ja PS3 tunneb selle ilusti ära.
Sama programm saab ka transcode'ida filme - ehk saadab ka filme mis lihtsalt USB pulga peal ei tööta (uuemad codecid vist probleem)
Vahest harva on väike lag ja msikipärast ei ole heli kvaliteet ka kõige parem (ilmselt pean seadetest veel reguleerima vms) aga ikkagi suht rahul
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.01.2008 00:29:47
|
|
|
haggitu, kasuta Google't (otsinguks: ps3 streaming) - lugemist rohkesti
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
09.01.2008 00:34:04
|
|
|
tänud red_devil ! Üks loll jälle tiba targem
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
09.01.2008 00:44:41
|
|
|
ma tegin ka selle tversity aga ei hakanud näitama ps3.mel
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
09.01.2008 01:23:30
|
|
|
| vot installisin ära, kuid ei saa tööle. Kas peaksin miskit sättima veel PS3 pealt? Või panen lihtalt kui tahan videot vaadata, siis search video või miskit sellist?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
09.01.2008 10:40:52
|
|
|
| d3t kirjutas: |
47th ronin, räägid lähemalt? Soft vaid paar päeva vana  |
soft on paar päeva vana ja pisut toores ning natuke puudulik. vajab lisaks itunes-i ja iphoto-t. buffalo linkstation live sisaldab dlna sertifitseeritud meediaserverit (pisut ebatäpne sõna vist) pcast, millega ps3 suurepäraselt läbi saab. divx, xvid, foto ja mp3 tulevad suhinal läbi õhu või, veel parem, üle gigabit eetri. muide, specs-i järgi peaks isegi itunes suutma selle pcast-iga suhelda, peaks oma vana maci roina seast välja kaevama ja proovima. tõsi, selle pisikese screenshot-i järgi on medialink-i välimus skaalal 1-10 umbes 10.5 ja pcast-i oma umbes -2.
põhjalikum ülevaade siiani tegemata, aega lihtsalt ei jätku..
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
09.01.2008 10:52:30
|
|
|
ega vist enam keerulisemalt ei annagi seletada? rohkem tehinilist teksti ei saanud välja mõelda? Äkki räägiks eesti keeles ja maa keeli uuesti, et miks ma siis asja käima ei saanud?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.01.2008 12:58:36
|
|
|
kas ps3 wifi on 11 või 54 mbit?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
09.01.2008 16:49:53
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| kas ps3 wifi on 11 või 54 mbit? |
PS3 on IEEE 802.11b/g, toetab nii Wireless-B (11MBit) kui ka Wireless-G (54MBit) standardeid.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cky2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
09.01.2008 19:44:38
|
|
|
| Ostsin Rootsist endale Tony Hawk: Proving ground-i ja täitsa rahul olen, eriti arvestades mis raha maksin(500 eeku). Graafika on ilus ja õnneks pole nii keeruline kui Skate(kuigi osad kohad ajavad ikka maru närvi:P). Nüüd jääb üle vaid suurt ja head telekat oodata(sest Juiced 2 ootab ka mängimist:P).
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullloom12
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2007
|
09.01.2008 20:54:17
|
|
|
Palju siukene maksab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
09.01.2008 21:05:26
|
|
|
| siukene pole väljaski veel.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kilumool
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2007
|
09.01.2008 21:26:15
|
|
|
Väike küsimus:
Kas osta ps3 60gb või 40gb ja mis nende vahed on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
09.01.2008 22:00:15
|
|
|
| kilumool kirjutas: |
Väike küsimus:
Kas osta ps3 60gb või 40gb ja mis nende vahed on? |
Vaata siit
Minu teada pidid uuemad parema jahutusega ja natuke vaiksemad olema.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullloom12
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2007
|
09.01.2008 22:22:11
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| siukene pole väljaski veel. |
nii ,et hinda pole veel öeldud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
09.01.2008 22:40:02
|
|
|
Lol minuarust see Nyko pult on jumalast jama.
| tsitaat: |
| it will be cool to control that plane with boomerang-throw the boomerang and it comes back-plane will fly straight ahead and come back to u and fly through ur TV and CUT UR HEAD OFF. |
Nothing said.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
10.01.2008 02:23:19
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
Lol minuarust see Nyko pult on jumalast jama.
|
On jah haige XBOX.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
10.01.2008 17:36:21
|
|
|
| Ning kas ma olen ainuke kes arvab et see Motion Sensor Nyko ei jõua nii kiirelt nagu reageerida vms.Endal Warhawk olemas ja pöörab palju paremalt ...no see selleks.Kas keegi oskab rääkida , mis vahet on Guitar Hero 3 PS2 versioonil ja Guitar Hero 3 PS3 versioonil? Kas nagu laulud samad , kitarrid reageerivad samamoodi?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
10.01.2008 18:44:53
|
|
|
| Väike küsimus tekkis netis mänge osta tahtes, et kas mul on võimalik ka mängida sellist mängu mille formaat on PAL (UK Standard) ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
10.01.2008 18:55:16
|
|
|
| Kui PS3 HDMIga ühendatud , siis reegionvaba...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
10.01.2008 19:09:59
|
|
|
| jah on HDMI, seega võin tellida ilma kartuseta selle Format: PAL (UK Standard) ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
10.01.2008 19:14:26
|
|
|
haggitu, just
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
10.01.2008 20:26:53
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
| mis vahet on Guitar Hero 3 PS2 versioonil ja Guitar Hero 3 PS3 versioonil? Kas nagu laulud samad , kitarrid reageerivad samamoodi? |
PS2 Kitarr näeb lahedam välja kui PS3 kitarr, Mõlemad peaksid olema wireless, võib olla mingi erinev süsteem et kuidas on wireless aga muud ei tohiks olla, laulude koha pealt seda, et kõik laulud on identsed, Aga laule juurde saab osta/tõmmata ainult ps3 versioonil. Graafikaline vahe on ka kõvasti märgatav, PS3 oma näeb etem välja kui PS2 oma.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
10.01.2008 22:14:34
|
|
|
Tekkis just mõte , et kui 40GB konsoolil ei ole mälukaardi lugejaid , siis mis seal kaane all on ? Vist ei käi lahtigi
Spoiler 
Osa õhuavasi kah puudu
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
10.01.2008 22:17:58
|
|
|
Kas kellelgi on õnnestunud osta Go!Sudoku täisversioon?
USA poes pakub mul ainult starter packi tõmbamist ja täisversiooni pole. Soome poes on küll täisversioon olemas, kuid seal ei õnnestu krediitkaarti registreerida.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
10.01.2008 23:31:20
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
PS2 Kitarr näeb lahedam välja kui PS3 kitarr, Mõlemad peaksid olema wireless, võib olla mingi erinev süsteem et kuidas on wireless aga muud ei tohiks olla, laulude koha pealt seda, et kõik laulud on identsed, Aga laule juurde saab osta/tõmmata ainult ps3 versioonil. Graafikaline vahe on ka kõvasti märgatav, PS3 oma näeb etem välja kui PS2 oma. |
Põhimõtteliselt on selline vahe veel, et PS3'le ei saa taha panna PS2'e kidra ja vastupidi
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
11.01.2008 00:24:21
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
Lol minuarust see Nyko pult on jumalast jama.
| tsitaat: |
| it will be cool to control that plane with boomerang-throw the boomerang and it comes back-plane will fly straight ahead and come back to u and fly through ur TV and CUT UR HEAD OFF. |
Nothing said. |
xpsass ma sinuga täitsa nõus..ei meeldi mulle ükski nn eriline pult ainult see tavaline mis on olnud läbi põlvkondade...muidu kaob ju täitsa feeling ära.....
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
11.01.2008 13:22:56
|
|
|
Playstation Store Update - 01/10/08
US Playstation Store Update
Games/Demos:
- Crash Bandicoot 2 (PS1) - $5.99
- Kane and Lynch Demo
- Super Stardust HD Demo and Update*
Downloadable Content:
Folklore DLC
- The Alchemist pack - $3.99
-The Origin of Belgae pack - $3.99
NFS: Prostreet DLC
- Bugatti Veyron 16.4 - $2.99
- McLaren F1 - $2.99
Rock Band - $1.99 each
- Interstate Love Song - Stone Temple Pilots
- Die, All Right! - The Hives
- Number of the Beast - Iron Maiden
Trailers:
- Burnout Paradise Guns N Roses Trailer
- First Sunday
- Spiderwick Chronicles (Trailer 2)
Other:
- PAIN - Jarvis Theme
- PAIN - The Dude Theme
*Super Stardust HD was updated to v2.0. Includes rumble, custom soundtracks and more. If you already own the game, redownload it from your download list to install the patch.
European Update
Games/Demos:
- Hardcore 4×4 (PS1) - £3.49
- N20 (PS1) - £3.49
Downloadable Content:
- Folklore - Pigly Pack - free
- MotorStorm - Eagles Nest and Diamondback Speedway track pack - £3.49
Trailers:
- Bionic Commando
- DMC4 - TGS 2007 2″
- PixelJunk Monters
Other:
- Four DMC4 wallpapers
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
11.01.2008 15:07:45
|
|
|
Kas keegi saaks kinnitada seda et PS2 kitarri ei saa PS3le taha panna ...vahepeal vaatasin et ostan PS2 versiooni Guitar Herost ....muidu peaks ainult graafika vahe olema ju.
Saan täna muidu Uncharted kätte , rääkige muljeid
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
11.01.2008 15:08:42
|
|
|
| ma tahaks seda teada et kust välismaalt saaks osta rock bandi? või saab eestist ka?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.01.2008 15:13:21
|
|
|
XPsass, sa demo pole mänginud Selline Tomb Rider'i tüüpi, (väga) ilusa graafikaga mäng Minu Aasia PS3 "kaotab" vere mängus ära
P.S soovitaks mängu menüüst selle nn. "help" välja lülitada - muidu annab mängus "vihjeid"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
11.01.2008 15:21:49
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
Kas keegi saaks kinnitada seda et PS2 kitarri ei saa PS3le taha panna ...vahepeal vaatasin et ostan PS2 versiooni Guitar Herost ....muidu peaks ainult graafika vahe olema ju.
Saan täna muidu Uncharted kätte , rääkige muljeid  |
ps2 kitarril on teistsugune ots ju, samamoodi ei saa ps2 pulti ps3'e taha panna...
uncharted
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
11.01.2008 17:08:58
|
|
|
| aga kas PS2 kitarr wireless ei pidanud olema?...no ok.Uncharted demo proovisin , meeldis .Sellel ikka nagu SUPER ilus graff.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
11.01.2008 17:51:23
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
Tekkis just mõte , et kui 40GB konsoolil ei ole mälukaardi lugejaid , siis mis seal kaane all on ? Vist ei käi lahtigi
Spoiler 
Osa õhuavasi kah puudu  |
Seal kaane all ei ole midagi, kaan on kinnine.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
12.01.2008 01:28:04
|
|
|
Nii, sain ka omaoma kätte. Ta mul elus esimene 8) . Kaasas olid F1 ja Heavenly Sword ,kuid lubati hoopis MOTORSTORM, RESISTANCE. Tegu Onoffi starteriga. Kuidas nad saavad omavoliliselt nimodi mänge ümber vahetada?! Samuti on lugu filmidega. Pidi olema RESIDENT EVIL (minu lemmik), CATCH AND RELEASE - mina sain Die Hard 4 ja Fountain (tundmatu mulle). Saatsin neile meili ja küsisin selgitust. Pole teisi sellepärast kilest lahtigi võtnud veel
Ebameeldiv üllatus minu jaoks on ikkagi müra. Filmi vaatamisel see ikka häirib tugevalt.
Muide, kas demosi pulga abil saab transportida? Ega vist ei?
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
12.01.2008 02:41:14
|
|
|
Sahib, see mis sina said on uus bundle, vana bundle on laojääk.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
12.01.2008 05:30:06
|
|
|
| Sahib kirjutas: |
Nii, sain ka omaoma kätte. Ta mul elus esimene 8) . Kaasas olid F1 ja Heavenly Sword ,kuid lubati hoopis MOTORSTORM, RESISTANCE. Tegu Onoffi starteriga. Kuidas nad saavad omavoliliselt nimodi mänge ümber vahetada?! Samuti on lugu filmidega. Pidi olema RESIDENT EVIL (minu lemmik), CATCH AND RELEASE - mina sain Die Hard 4 ja Fountain (tundmatu mulle). Saatsin neile meili ja küsisin selgitust. Pole teisi sellepärast kilest lahtigi võtnud veel
Ebameeldiv üllatus minu jaoks on ikkagi müra. Filmi vaatamisel see ikka häirib tugevalt.
Muide, kas demosi pulga abil saab transportida? Ega vist ei? |
Demosi vedada ei saa
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
12.01.2008 11:15:03
|
|
|
| Sahib kirjutas: |
Nii, sain ka omaoma kätte. Ta mul elus esimene 8) . Kaasas olid F1 ja Heavenly Sword ,kuid lubati hoopis MOTORSTORM, RESISTANCE. Tegu Onoffi starteriga. Kuidas nad saavad omavoliliselt nimodi mänge ümber vahetada?! Samuti on lugu filmidega. Pidi olema RESIDENT EVIL (minu lemmik), CATCH AND RELEASE - mina sain Die Hard 4 ja Fountain (tundmatu mulle). Saatsin neile meili ja küsisin selgitust. Pole teisi sellepärast kilest lahtigi võtnud veel
Ebameeldiv üllatus minu jaoks on ikkagi müra. Filmi vaatamisel see ikka häirib tugevalt.
Muide, kas demosi pulga abil saab transportida? Ega vist ei? |
Vahetame ära. Ma annan resdent evili ja sa anna die hard 4 vastu?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
12.01.2008 11:46:18
|
|
|
Sahib sama siin , ilusti olid starter packid väljas seal , kus Resistance ja Motorstorm.Anti hoopis täiesti tavalise Playstation3 karp kaasa , ning pulti külge seotud kaks mängu...Filme ei antudki kaasa , kuna ei maininud vist .Küsisime siis sellelt mehelt et kas on ikka HDMI juhe ja muu kaup kaasas , mees ütles et Jah kõik olemas.Niisiis läksin koju ja avasin karbi , oli ainult 1 lisapult koos kahe mänguga.Ei mitte mingeid lisasi ega HDMI juhtmeid jne...krt olin siis pahane.Einoh mis nad valetavad , miks mitte nad ei andnud seda õiget mis olema pidi?.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
12.01.2008 12:14:41
|
|
|
XPsass, imelik, Sony Centerist ostes küsiti et kumba starter pakki tahan, kas seda Resistanciga või Heavenly Swordiga. Vahe pidavat olema, et üks on laojääk, teine uuem pakk. Et vana pakki enam ei tehta ja need on laojäägid mis on jäänud. OnOff tõmbab siis niimoodi ülepea?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
12.01.2008 12:33:02
|
|
|
ma sain onoffist siuske paki kust annakse kõik lisad kaasa.
Sain konsooli
kaks mängu
kaks pulti
blu ray pult
klaviatuur
3 filmi
hdmi kaabel
ja vist kõik
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
12.01.2008 16:41:53
|
|
|
Heh...mina:
Sain konsooli
kaks mängu
kaks pulti
ja vist kõik
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaserDude
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2006
|
12.01.2008 17:38:50
|
|
|
varsti ei anta enam konsooli ka võibolla?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullloom12
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2007
|
12.01.2008 17:56:25
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
Heh...mina:
Sain konsooli
kaks mängu
kaks pulti
ja vist kõik |
mul sama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
12.01.2008 18:55:11
|
|
|
| No ok , elab üle selle , aga see et nad valetasid et kogu moos on kaasas ( hdmi jne. ) see ei meeldinud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|