Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 04.01.2008 23:20:04 vasta tsitaadiga

namstoop, mingi bensukas v?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2008 23:57:19 vasta tsitaadiga

Lükkasin sikli välja ja tegin ka mõne klõpsu.


Originaal siin.
http://nagi.ee/photos/Mudanokk/3519873/

Ning mõned muud ka
http://nagi.ee/photos/Mudanokk/sets/31985/

Kaameraks Olympuse C-770 Ultra Zoom.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 01:34:07 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
namstoop, mingi bensukas v?


jah, statoil pärast tänast hinnatõusu thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.01.2008 18:01:37 vasta tsitaadiga

Otsustasin vaheaja viimasel reedel kah kell 7.30 üles tõusta ja randa külmetama minna. Päike tõusis 9 läbi.

Paremad 5 pilti:
http://www.zone.ee/silverreinart/pildid1/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 05.01.2008 18:58:27 vasta tsitaadiga



peegeldused jäält
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 05.01.2008 20:25:23 vasta tsitaadiga

http://shutter-lag.blogspot.com/2008/01/piparkoogine-postitus.html
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 05.01.2008 21:11:42 vasta tsitaadiga

Karge talveilm

Endale nagu kuidagi meeldib... icon_smile.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sassu
HV vaatleja
Sassu

liitunud: 08.09.2007




sõnum 05.01.2008 22:39:22 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
http://shutter-lag.blogspot.com/2008/01/piparkoogine-postitus.html


Mulle see sõpruse pilt meeldib icon_smile.gif

_________________
muhe .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 05.01.2008 22:45:39 vasta tsitaadiga

Sassu kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
http://shutter-lag.blogspot.com/2008/01/piparkoogine-postitus.html


Mulle see sõpruse pilt meeldib icon_smile.gif


Krt, traatide väljakloonimise jäljed on ka liiga hästi nähtavad icon_sad.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 23:53:25 vasta tsitaadiga

http://ardoholts.com/blog1/genf/DSC_6193%20copy.jpg
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 06.01.2008 15:17:34 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
http://ardoholts.com/blog1/genf/DSC_6193%20copy.jpg


pole nagu mingit kindlat punkti kuhu silma tirib lihtsalt selline sigrimigri

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 15:53:47 vasta tsitaadiga

Mulle pilt meeldib, ja justnimelt sellise sigrimigrina. Ei peagi ühte punkti otsima, vaata tervet pilti. icon_smile.gif
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 06.01.2008 19:19:40 vasta tsitaadiga

http://shutter-lag.blogspot.com/2008/01/heleeniga-vanalinnas.html
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 19:26:54 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
http://shutter-lag.blogspot.com/2008/01/heleeniga-vanalinnas.html


Enamikel piltidel paistab näoilme väga ehmunud/pingutatud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 19:27:53 vasta tsitaadiga

mulle meeldivad...naised
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 19:36:00 vasta tsitaadiga

naised naisteks, aga ühte nägu väikeses variatsioonis on ka kuidagi kuiv vaadata...
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 19:37:16 vasta tsitaadiga

Nagu lingist aru saada on galerii nimeks "Heleeniga vanalinnas" ei olekski mõtet oodata sealt peale Heleeni veel Kati ja Malle pilte icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 06.01.2008 19:41:24 vasta tsitaadiga

Küll varsti kusagilt veel modelle juurde otsin icon_razz.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 19:46:54 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
kusagilt


Käid ju TTÜ's, valik on mahukas. 8)
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 06.01.2008 19:50:27 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
kusagilt


Käid ju TTÜ's, valik on mahukas. 8)


Ei käi icon_cry.gif

Korra käisin muidu vaatamas seal...sealne valik on icon_eek.gif thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ikseke
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004




sõnum 06.01.2008 19:52:39 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Ardo kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
kusagilt


Käid ju TTÜ's, valik on mahukas. 8)


Ei käi icon_cry.gif

Korra käisin muidu vaatamas seal...sealne valik on icon_eek.gif thumbs_up.gif


Muig, TTÜs saab mehi rohkem valida kui naisi icon_biggrin.gif See selleks...
Eeldatavasti polnud antud neiu modell, seega vaevalt ta oskabki manada erinevaid näoilmeid (a'la piix banks) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 19:52:52 vasta tsitaadiga

Juhan88, aaa noh...anyway kusiganes sa käid, hoia silmad lahti. icon_lol.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 19:53:59 vasta tsitaadiga

p2ikseke, Tartu oleks modellide valiku suhtes palju suurem. Tallinnas on peda ka muidugist. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 22:26:45 vasta tsitaadiga

Aga palun, kel soovi, see sõitku.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 06.01.2008 22:35:22 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif väga hästi õnnestunud pilt icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 06.01.2008 22:49:00 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Aga palun, kel soovi, see sõitku.
granada? icon_smile.gif

Ardo kirjutas:
Celllu kirjutas:
Aga palun, kel soovi, see sõitku.
Miks värvid nii imelikud-rõvedad olema peavad? icon_rolleyes.gif
retro. v on sama keiss mis mul, et päin v*ttua ja kalibreerimata moll icon_biggrin.gif st mu oma peal on norm retrokas.. ilmselgelt korraliku pildiga on vasta seina ..
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //


viimati muutis rat_013 06.01.2008 23:02:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 22:53:29 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Aga palun, kel soovi, see sõitku.


Miks värvid nii imelikud-rõvedad olema peavad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 06.01.2008 23:28:31 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:

Miks värvid nii imelikud-rõvedad olema peavad? icon_rolleyes.gif

Siinkohal tuleb kohe vägisi meelde tuntud ütlemine, et kunst ei ole kunsti teha, vaid kunst on kunsti näha...

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 23:42:20 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
Ardo kirjutas:

Miks värvid nii imelikud-rõvedad olema peavad? icon_rolleyes.gif

Siinkohal tuleb kohe vägisi meelde tuntud ütlemine, et kunst ei ole kunsti teha, vaid kunst on kunsti näha...


Einoh, muidugi, kuid värvid on sellegipoolest rõvedad.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 00:08:48 vasta tsitaadiga

Katsetasin veidi värvidega. Tagasiside tõttu lingi siia viskasingi.
Peaks meenutama krossimist(tõeline variant näiteks: LINK), aga on veidi leebem. Nagu näib, siis üldsusele vist ei meeldi.
Tavaliselt olen ise olnud ka sääraste trikitamiste suhtes eemaletõukaval seisukohal, aga praegu olen sellega tegelikult päris rahul. reaalsed värvid jäid liiga lihtsaks kuidagi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 07.01.2008 00:16:22 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Katsetasin veidi värvidega. Nagu näib, siis üldsusele vist ei meeldi.
1. katsetamien on ALATI ju positiivne
2. ardo EI OLE üldsus siiski, vastupidiselt levinud (eksi)arvamusele icon_razz.gif
3. on siis grann ve?

-e- se mu enneöeldud lause @korraliku molliga ilmselgelt vastu seina tähendas seda et võib olla on tahetud retrot aga VÕIMALIK et mõni moll näitab rõvedalt. mul näitab norm retrokat.

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 00:23:25 vasta tsitaadiga

rat_013 kirjutas:

2. ardo EI OLE üldsus siiski, vastupidiselt levinud (eksi)arvamusele icon_razz.gif


Ülla-ülla. icon_wink.gif Enamik mittekirkamaid seda ära ei taba.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 00:26:33 vasta tsitaadiga

rat_013, Mälu järgi ütlen, et oli küll Granada.
Üldsuse all ei pidanud ainult Ardot silmas loomulikult. Seda pilti näitasin ka oma sõpradele ja mainiti ka kahtlaseid värve.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 07.01.2008 00:57:01 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Seda pilti näitasin ka oma sõpradele ja mainiti ka kahtlaseid värve.
imho oleneb taotlusest icon_smile.gif
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 12:42:36 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Seda pilti näitasin ka oma sõpradele ja mainiti ka kahtlaseid värve.


Väga ilusate ja mõnusate värvidega pilt on.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 09.01.2008 14:47:04 vasta tsitaadiga

http://lepar.fatfreehost.com/fb.php/image/kross%20003%20[800x600]/

Ma väga algaja..olge leebed icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 14:54:48 vasta tsitaadiga

lepar kirjutas:
http://lepar.fatfreehost.com/fb.php/image/kross%20003%20[800x600]/

Ma väga algaja..olge leebed icon_rolleyes.gif

Minuarust väga suvaklõpsud, teravus ei ole kiita, valgusega on mööda pandud, värvid on tuimad...
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 09.01.2008 15:28:29 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:

Minuarust väga suvaklõpsud, teravus ei ole kiita, valgusega on mööda pandud, värvid on tuimad...


väga suvad ka ju ei ole..valgus ei ole jah kõige parem..värve antud päeval väga ei olnudki..sadas lund ja vihma jne..ma pean silmas just krossipilte.

teravus vist läks compressiga kaduma
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 15:32:55 vasta tsitaadiga

Pildid ise jah tavalised sellised.
Aga jah, pildi saab korda teha küll tegelikult.
Väike minutilne kiirproov:


_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 09.01.2008 15:45:29 vasta tsitaadiga

See küll nüüd korras pilt pole. Üliintensiivsed värvid ja ebaloomulikult valge lumi ei tee kohe pilti korda...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 09.01.2008 15:49:32 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
See küll nüüd korras pilt pole. Üliintensiivsed värvid ja ebaloomulikult valge lumi ei tee kohe pilti korda...


Mulle tundub natuke parem küll..
s!tast saia muidugi ei tee aga rocket sai asja paremaks..ma arvan..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 09.01.2008 15:51:56 vasta tsitaadiga

lepar, kusjuures, kui sa veidi paremale ruumi oleks järnud, oleks minu silmis vägagi hea olnud - lumi annab hea emotsiooni ja kõik kiivirimehed ühes suunas vaatamas näeb kena välja.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 09.01.2008 15:56:24 vasta tsitaadiga

http://img214.imageshack.us/img214/5797/kross003800x600cui8.jpg
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 09.01.2008 17:19:48 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
http://img214.imageshack.us/img214/5797/kross003800x600cui8.jpg

kontrasti lisamine mõjus:)
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 09.01.2008 19:58:49 vasta tsitaadiga


Mingisugust erilist kunsti ma nüüd ei paku, aga vahel tuleb ju ka omapoolne panus komuuni anda. icon_razz.gif
Tean, et teise pildi fookus on natukene mööda, aga noh... Las olla.

blogipostitus/rohkem pilte

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 04:43:28 vasta tsitaadiga

http://ardoholts.com/blog1/genf/DSC_5346.jpg

http://fotofoob.blogspot.com/
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hurricane
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2005




sõnum 10.01.2008 08:45:45 vasta tsitaadiga

Paar uut lumelaua pilti:
http://dczone.planet.ee/index.php?showimage=117
http://dczone.planet.ee/index.php?showimage=116
http://dczone.planet.ee/index.php?showimage=115
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 10.01.2008 09:52:57 vasta tsitaadiga

Hurricane, jube mürased tunduvad...
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gne
HV kasutaja
gne

liitunud: 31.12.2003




sõnum 10.01.2008 10:57:25 vasta tsitaadiga

Juhan88, mulle 7undub e7 neiul on vähe kylm olnud icon_confused.gif
_________________
Põhjaka toit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeerik
HV kasutaja
jeerik

liitunud: 25.07.2004




sõnum 10.01.2008 11:35:19 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
Hurricane, jube mürased tunduvad...


No mina küll neil erilist müra ei näe ja isegi kui oleks vähe mürased siis see mind ei häiriks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.